!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
K-STUDIO
Krosno (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
CeA Challenge Cup Jarosz JanDudek Wiktoria3 A
CeA Challenge Cup Jarosz JanDudek Wiktoria5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Baran WiktorMleczak Anna11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Baran WiktorMleczak Anna14 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja20 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Baran WiktorMleczak Anna18 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Farbaniec MaciejTatrzańska Natalia7 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Baran WiktorMleczak Anna1 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Jarosz JanDudek Wiktoria4 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Jarosz JanDudek Wiktoria10 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Socha JarosławFrydrych Milena10 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Socha JarosławFrydrych Milena7 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Baran WiktorMleczak Anna3 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jarosz JanDudek Wiktoria7 A
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jarosz JanDudek Wiktoria2 B
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Baran WiktorMleczak Anna7 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Jarosz JanDudek Wiktoria4 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Baran WiktorMleczak Anna7 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kumor BartłomiejSkręt Aleksandra3 D
Mistrzostwa Polski Standard Jarosz JanDudek Wiktoria21 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Jarosz JanDudek Wiktoria14 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kumor BartłomiejSkręt Aleksandra3 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kumor BartłomiejSkręt Aleksandra5 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Farbaniec MaciejTatrzańska Natalia1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Farbaniec MaciejTatrzańska Natalia1 D
Puchar MZTS - OTTS o Puchar Bur. Bemowa Warszawa 11.10.2020Jarosz JanDudek Wiktoria1 C
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kumor BartłomiejSkręt Aleksandra7 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Farbaniec MaciejTatrzańska Natalia1 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Farbaniec MaciejTatrzańska Natalia1 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Socha JarosławFrydrych Milena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Socha JarosławFrydrych Milena4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Farbaniec MaciejTatrzańska Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Farbaniec MaciejTatrzańska Natalia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 OPEN
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020Jarosz JanDudek Wiktoria1 C
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 08.03.2020Jarosz JanDudek Wiktoria1 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKATereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja2 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Kumor BartłomiejSkręt Aleksandra1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziadosz KacperFarbaniec Emilia13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziadosz KacperFarbaniec Emilia10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja4 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKumor BartłomiejSkręt Aleksandra9 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kumor BartłomiejSkręt Aleksandra2 E
Puchar WieczystegoTereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja20 OPEN
Puchar WieczystegoFarbaniec MaciejZygarowicz Olga16 OPEN
Puchar WieczystegoFarbaniec MaciejZygarowicz Olga15 OPEN
Puchar WieczystegoSocha JarosławFrydrych Milena23 C
Puchar WieczystegoSocha JarosławFrydrych Milena20 C
Puchar WieczystegoKumor BartłomiejSkręt Aleksandra7 E
Puchar WieczystegoDziadosz KacperFarbaniec Emilia64 B
Puchar WieczystegoDziadosz KacperFarbaniec Emilia43 B
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra1 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Fehr MichałPelczar Emilia2 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Fehr MichałPelczar EmiliaQ C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL Kraków 07.12.2019Pięciak OliwierUrbanek SandraQ D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra9 D
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jarosz JanDudek Wiktoria1 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra12 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra3 C
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jarosz JanDudek Wiktoria5 B
ENERGA CRACOW DANCE FESTIVAL KrakĂłw 07.12.2019Jarosz JanDudek Wiktoria14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 E
IV OTTT Czeladź 2019 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja2 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZASocha JarosławFrydrych Milena2 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZASocha JarosławFrydrych Milena3 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZATereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 E
OTTT DŻET 2019 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja5 E
OTTT DŻET 2019 Socha JarosławFrydrych Milena3 C
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Baran WiktorMleczak Anna8 OPEN
OTTT DŻET 2019 Socha JarosławFrydrych Milena10 C
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Baran WiktorMleczak Anna11 OPEN
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Baran WiktorMleczak Anna5 OPEN
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Jarosz JanDudek Wiktoria18 OPEN
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra16 OPEN
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Baran WiktorMleczak Anna9 OPEN
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Jarosz JanDudek Wiktoria21 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 E
Astra Cup 2019 LibiŮż 20.10.2019Baran WiktorMleczak Anna4 E
Astra Cup 2019 LibiÄ…ĹĽ 20.10.2019Baran WiktorMleczak Anna4 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Farbaniec MaciejZygarowicz Olga6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Farbaniec MaciejZygarowicz Olga3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Dziadosz KacperFarbaniec Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Dziadosz KacperFarbaniec Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Dziadosz KacperFarbaniec Emilia8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Socha JarosławFrydrych Milena6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Socha JarosławFrydrych Milena6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Farbaniec MaciejZygarowicz Olga4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Socha JarosławFrydrych Milena5 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Socha JarosławFrydrych Milena4 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI - Kleczew 21.09.2019Baran WiktorMleczak Anna8 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Socha AdamNowak Maria6 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Socha AdamNowak Maria12 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSocha JarosławFrydrych Milena4 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSocha JarosławFrydrych Milena2 C
Polish Open ChampionshipsTereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 OPEN
Polish Open Championships WDC Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja13 OPEN
Polish Open Championships WDC Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja15 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Dziadosz KacperFarbaniec Emilia10 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Dziadosz KacperFarbaniec Emilia7 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Jarosz JanDudek Wiktoria7 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Socha JarosławFrydrych Milena6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Socha JarosławFrydrych Milena10 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra6 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra3 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra8 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaDziadosz KacperFarbaniec Emilia9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaDziadosz KacperFarbaniec Emilia10 B
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra19 OPEN
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Socha JarosławFrydrych Milena5 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Socha JarosławFrydrych Milena2 C
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra5 D
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Jarosz JanDudek Wiktoria4 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinDziadosz KacperFarbaniec Emilia12 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinDziadosz KacperFarbaniec Emilia10 B
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Jarosz JanDudek Wiktoria12 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Socha AdamNowak Maria15 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Socha AdamNowak Maria14 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja4 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Fehr MichałPelczar Emilia4 C
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra3 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Fehr MichałPelczar Emilia10 B
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Pięciak OliwierUrbanek Sandra4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Farbaniec MaciejZygarowicz Olga4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Jarosz JanDudek Wiktoria3 OPEN
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Fehr MichałPelczar Emilia11 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceFarbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceDziadosz KacperFarbaniec Emilia4 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceDziadosz KacperFarbaniec Emilia8 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceFarbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja2 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Farbaniec MaciejZygarowicz Olga4 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kumor BartłomiejMitoraj Karolina10 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pięciak OliwierUrbanek Sandra7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pięciak OliwierUrbanek Sandra5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Dziadosz KacperFarbaniec Emilia12 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Socha JarosławFrydrych Milena4 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Fehr MichałPelczar Emilia3 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kumor BartłomiejMitoraj Karolina10 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Socha AdamNowak Maria16 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Socha AdamNowak Maria15 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Socha JarosławFrydrych Milena5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziadosz KacperFarbaniec Emilia5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziadosz KacperFarbaniec Emilia8 B
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Farbaniec MaciejZygarowicz Olga3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jarosz JanDudek Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jarosz JanDudek Wiktoria13 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaDziadosz KacperFarbaniec Emilia9 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaDziadosz KacperFarbaniec Emilia9 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaFehr MichałPelczar Emilia4 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaTereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaFarbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaFarbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia2 C
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 F
XLV Puchar Wieczystego Dziadosz KacperFarbaniec Emilia17 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Farbaniec MaciejZygarowicz Olga7 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Jarosz JanDudek Wiktoria8 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Fehr MichałPelczar Emilia16 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Dziadosz KacperFarbaniec Emilia24 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Jarosz JanDudek Wiktoria23 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Jarosz JanDudek Wiktoria17 C
XLV Puchar Wieczystego Dziadosz KacperFarbaniec Emilia14 C
XLV Puchar Wieczystego Jarosz JanDudek Wiktoria6 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pięciak OliwierUrbanek Sandra5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kumor BartłomiejMitoraj Karolina9 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Dziadosz KacperFarbaniec Emilia2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pięciak OliwierUrbanek Sandra5 D
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kumor BartłomiejMitoraj Karolina5 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Dziadosz KacperFarbaniec Emilia2 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Wołczański MichałLasek Aleksandra6 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Pięciak OliwierUrbanek Sandra5 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Pięciak OliwierUrbanek Sandra6 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Wołczański MichałLasek Aleksandra3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pięciak OliwierUrbanek Sandra5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pięciak OliwierUrbanek Sandra7 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Farbaniec MaciejZygarowicz Olga3 OPEN
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wołczański MichałLasek Aleksandra6 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Dziadosz KacperFarbaniec Emilia6 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wołczański MichałLasek Aleksandra7 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Socha AdamNowak Maria4 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia7 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Farbaniec MaciejZygarowicz Olga9 OPEN
DŻET 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia9 C
DŻET 2018 Socha AdamNowak Maria6 D
KLASA 2018Dziadosz KacperFarbaniec Emilia8 C
KLASA 2018Socha AdamNowak Maria3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha JarosławFrydrych Milena4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wołczański MichałLasek Aleksandra2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Fehr MichałPelczar Emilia2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha JarosławFrydrych Milena3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wołczański MichałLasek Aleksandra8 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jarosz JanDudek Wiktoria3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Fehr MichałPelczar Emilia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha JarosławFrydrych Milena4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Dziadosz KacperFarbaniec Emilia7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha AdamNowak Maria4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Dziadosz KacperFarbaniec Emilia2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha JarosławFrydrych Milena1 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁSocha AdamNowak Maria4 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁDziadosz KacperFarbaniec Emilia9 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Socha JarosławFrydrych Milena1 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Wołczański MichałLasek Aleksandra5 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Ryznar MarcinHudzik Hanna6 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Socha JarosławFrydrych Milena2 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Fehr MichałPelczar Emilia3 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Wołczański MichałLasek Aleksandra3 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Socha AdamNowak Maria4 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Ryznar MarcinHudzik Hanna4 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Socha AdamNowak Maria10 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Dziadosz KacperFarbaniec Emilia5 C
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Jarosz JanDudek Wiktoria10 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Socha JarosławFrydrych Milena4 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Fehr MichałPelczar Emilia2 D
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Farbaniec MaciejZygarowicz Olga3 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Pięciak OliwierMarszałek Martyna4 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Pięciak OliwierMarszałek Martyna3 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Socha JarosławFrydrych Milena2 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Socha JarosławFrydrych Milena1 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Jarosz JanDudek Wiktoria4 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra2 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra7 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kumor BartłomiejPniak Katarzyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiTereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiParadysz KorneliuszUrbanek Sandra7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiJarosz JanDudek Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiParadysz KorneliuszUrbanek Sandra11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiFarbaniec MaciejZygarowicz Olga1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiDziadosz KacperFarbaniec Emilia6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiDziadosz KacperFarbaniec Emilia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziadosz KacperFarbaniec Emilia8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jarosz JanDudek Wiktoria4 D
PERFECT DANCE Pięciak OliwierMarszałek Martyna6 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Jarosz JanDudek Wiktoria3 D
PERFECT DANCE Pięciak OliwierMarszałek Martyna4 D
PERFECT DANCE Socha JarosławFrydrych Milena6 D
PERFECT DANCE Socha JarosławFrydrych Milena4 D
Polish Open Championships Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja12 OPEN
Polish Open Championships Farbaniec MaciejZygarowicz Olga7 OPEN
Polish Open Championships Farbaniec MaciejZygarowicz Olga7 OPEN
Polish Open Championships Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja12 OPEN
Polish Open Championships Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja8 OPEN
PERFECT DANCE Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
Polish Open Championships Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja12 OPEN
Polish Open Championships Farbaniec MaciejZygarowicz Olga8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Farbaniec MaciejZygarowicz Olga3 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Wołczański MichałLasek Aleksandra4 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kumor BartłomiejPniak Katarzyna4 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dziadosz KacperFarbaniec Emilia13 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Wołczański MichałLasek Aleksandra4 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Fehr MichałPelczar Emilia5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ryznar MarcinHudzik Hanna3 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Fehr MichałPelczar Emilia7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ryznar MarcinHudzik Hanna5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra6 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kumor BartłomiejPniak Katarzyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Dziadosz KacperFarbaniec Emilia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Dziadosz KacperFarbaniec Emilia1 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Fehr MichałPelczar Emilia3 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Wołczański MichałLasek Aleksandra3 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Socha JarosławFrydrych Milena8 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Fehr MichałPelczar Emilia9 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra2 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Socha JarosławFrydrych Milena7 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra5 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Ryznar MarcinHudzik Hanna1 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Ryznar MarcinHudzik Hanna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Socha JarosławFrydrych Milena2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Fehr MichałPelczar Emilia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Fehr MichałPelczar Emilia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Socha JarosławFrydrych Milena3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Socha AdamDudek Wiktoria10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Socha AdamDudek Wiktoria8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Dziadosz KacperFarbaniec Emilia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Ryznar MarcinHudzik Hanna6 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Ryznar MarcinHudzik Hanna6 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Socha AdamDudek Wiktoria9 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Socha JarosławFrydrych Milena3 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Socha JarosławFrydrych Milena1 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Pięciak OliwierMarszałek Martyna8 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Pięciak OliwierMarszałek Martyna7 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Socha JarosławFrydrych Milena10 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Socha JarosławFrydrych Milena7 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Dziadosz KacperFarbaniec Emilia6 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra8 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra7 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Dziadosz KacperFarbaniec Emilia2 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Kumor BartłomiejPniak Katarzyna10 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Dziadosz KacperFarbaniec Emilia8 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kumor BartłomiejPniak Katarzyna4 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Socha AdamDudek Wiktoria15 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra4 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra5 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Pięciak OliwierMarszałek Martyna7 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Pięciak OliwierMarszałek Martyna7 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Socha AdamDudek Wiktoria10 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wołczański MichałLasek Aleksandra4 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kumor BartłomiejPniak Katarzyna2 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKumor BartłomiejPniak Katarzyna2 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychDziadosz KacperFarbaniec Emilia3 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychDziadosz KacperFarbaniec Emilia3 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Książkiewicz WiktorŻurawicz Klaudia11 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra2 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra4 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia1 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Wołczański MichałLasek Aleksandra4 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Książkiewicz WiktorŻurawicz Klaudia11 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Socha JarosławFrydrych Milena2 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Socha JarosławFrydrych Milena3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Dziadosz KacperFarbaniec Emilia6 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Dziadosz KacperFarbaniec Emilia5 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wołczański MichałLasek Aleksandra3 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra3 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Socha JarosławFrydrych Milena3 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra9 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kumor BartłomiejPniak Katarzyna1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Farbaniec MaciejZygarowicz Olga6 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Socha JarosławFrydrych Milena4 D
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Depczyński TomaszJurczak Paulina35 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Depczyński TomaszJurczak Paulina13 OPEN
Stars Final 2018 Socha JarosławFrydrych Milena4 D
Stars Final 2018 Fehr MichałPelczar Emilia6 D
Stars Final 2018 Kumor BartłomiejPniak Katarzyna6 C
Stars Final 2018 Socha JarosławFrydrych Milena3 D
Stars Final 2018 Fehr MichałPelczar Emilia6 D
Stars Final 2018 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra10 D
Stars Final 2018 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra13 D
Stars Final 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 C
Stars Final 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Socha JarosławFrydrych Milena2 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia6 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra3 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra3 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Fehr MichałPelczar Emilia4 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Socha JarosławFrydrych Milena2 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Fehr MichałPelczar Emilia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Farbaniec MaciejZygarowicz Olga3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Socha AdamDudek Wiktoria4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Socha AdamDudek Wiktoria7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Dziadosz KacperFarbaniec Emilia9 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Dziadosz KacperFarbaniec Emilia5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Socha AdamDudek Wiktoria8 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Socha AdamDudek Wiktoria6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Socha JarosławFrydrych Milena10 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Socha JarosławFrydrych Milena5 D
II OTTT Respect Cup 2017 Socha AdamDudek Wiktoria2 D
II OTTT Respect Cup 2017 Socha AdamDudek Wiktoria2 D
II OTTT Respect Cup 2017 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
II OTTT Respect Cup 2017 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia7 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFarbaniec MaciejZygarowicz Olga5 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDziadosz KacperFarbaniec Emilia11 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDziadosz KacperFarbaniec Emilia12 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Dziadosz KacperFarbaniec Emilia7 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Dziadosz KacperFarbaniec Emilia7 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Kumor BartłomiejPniak Katarzyna2 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia5 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kumor BartłomiejPniak Katarzyna1 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kumor BartłomiejPniak Katarzyna3 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Socha JarosławFrydrych Milena4 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Socha JarosławFrydrych Milena4 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra2 E
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Socha AdamDudek Wiktoria6 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kumor BartłomiejPniak Katarzyna10 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Socha AdamDudek Wiktoria9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kumor BartłomiejPniak Katarzyna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Kumor BartłomiejPniak Katarzyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 G
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Depczyński TomaszJurczak Paulina14 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Depczyński TomaszJurczak Paulina20 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kumor BartłomiejPniak Katarzyna2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kumor BartłomiejPniak Katarzyna8 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Socha JarosławFrydrych Milena6 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Dziadosz KacperFarbaniec Emilia7 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Dziadosz KacperFarbaniec Emilia5 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Kumor BartłomiejPniak Katarzyna10 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Socha AdamDudek Wiktoria9 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Socha AdamDudek Wiktoria7 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Kumor BartłomiejPniak Katarzyna3 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Socha JarosławFrydrych Milena5 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówParadysz KorneliuszUrbanek Sandra1 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Socha AdamDudek Wiktoria8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Socha AdamDudek Wiktoria3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Kumor BartłomiejPniak Katarzyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra5 E
Klasa Leliwa 2017 Socha AdamDudek Wiktoria10 D
Klasa Leliwa 2017 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia10 C
Klasa Leliwa 2017 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia14 C
Klasa Leliwa 2017 Socha AdamDudek Wiktoria5 D
Klasa Leliwa 2017 Kumor BartłomiejPniak Katarzyna4 D
Klasa Leliwa 2017 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja2 G
Klasa Leliwa 2017 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra6 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kumor BartłomiejPniak Katarzyna3 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha AdamDudek Wiktoria1 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha JarosławFrydrych Milena5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra1 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha AdamDudek Wiktoria6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Socha JarosławFrydrych Milena3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jarosz JanHudzik Hanna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Jarosz JanHudzik Hanna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra1 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pięciak OliwierMarszałek Martyna1 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Książkiewicz WiktorBogacz Aleksandra7 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Kumor BartłomiejPniak Katarzyna2 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Socha AdamDudek Wiktoria8 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Socha AdamDudek Wiktoria2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Socha JarosławFrydrych Milena5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Socha JarosławFrydrych Milena6 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja2 G
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Dziadosz KacperFarbaniec Emilia2 C
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Kumor BartłomiejPniak Katarzyna2 E
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Książkiewicz WiktorBogacz Aleksandra4 E
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 C
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra1 F
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Depczyński TomaszJurczak Paulina16 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Depczyński TomaszJurczak Paulina10 OPEN
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Paradysz KorneliuszUrbanek Sandra3 E
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Jarosz JanHudzik Hanna6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Jarosz JanHudzik Hanna4 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Pięciak OliwierMarszałek Martyna4 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Farbaniec MaciejZygarowicz Olga3 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Socha AdamDudek Wiktoria1 D
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Socha AdamDudek Wiktoria5 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Kumor BartłomiejPniak Katarzyna3 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Książkiewicz WiktorBogacz Aleksandra8 E
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Depczyński TomaszJurczak Paulina5 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSSocha JarosławFrydrych Milena5 D
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSSocha JarosławFrydrych Milena5 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Micał KamilPitera Gabriela1 B
Polish Open Championships PTT Socha JarosławFrydrych Milena7 OPEN
OTTT DŻET 2017 Micał KamilPitera Gabriela1 B
OTTT DŻET 2017 Kumor BartłomiejPniak Katarzyna2 E
OTTT DŻET 2017 Książkiewicz WiktorBogacz Aleksandra1 F
OTTT DŻET 2017 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kumor BartłomiejPniak Katarzyna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Micał KamilPitera Gabriela1 B
Thomas Dance 2017 Jarosz JanHudzik Hanna4 D
Thomas Dance 2017 Jarosz JanHudzik Hanna3 D
Thomas Dance 2017 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 D
Thomas Dance 2017 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Wołczański MichałPelczar Emilia5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Książkiewicz WiktorBogacz Aleksandra1 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kumor BartłomiejPniak Katarzyna5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia7 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Dziadosz KacperFarbaniec Emilia4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Micał KamilPitera Gabriela2 B
Stardance Finał Gwiazd 2017Książkiewicz WiktorBogacz Aleksandra7 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMicał KamilPitera Gabriela1 B
MDT Cup 2017 Książkiewicz WiktorBogacz Aleksandra2 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Micał KamilPitera Gabriela1 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Dziadosz KacperFarbaniec Emilia8 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Dziadosz KacperFarbaniec Emilia6 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Wołczański MichałPelczar Emilia3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Książkiewicz WiktorBogacz Aleksandra2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Pięciak OliwierMarszałek Martyna2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Wołczański MichałPelczar Emilia3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Jarosz JanHudzik Hanna1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Jarosz JanHudzik Hanna5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Socha AdamDudek Wiktoria10 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Socha AdamDudek Wiktoria7 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kumor BartłomiejPniak Katarzyna4 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Dziadosz KacperFarbaniec Emilia10 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja3 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Dziadosz KacperFarbaniec Emilia5 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Socha JarosławFrydrych Milena1 E
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Micał KamilPitera Gabriela13 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKumor BartłomiejPniak Katarzyna5 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKsiążkiewicz WiktorBogacz Aleksandra6 F
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Depczyński TomaszJurczak Paulina7 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWołczański MichałPelczar Emilia2 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Depczyński TomaszJurczak Paulina9 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSocha JarosławFrydrych Milena1 E
ArtDance Cup 2017Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 E
ArtDance Cup 2017Pięciak OliwierMarszałek Martyna3 E
ArtDance Cup 2017Wołczański MichałPelczar Emilia5 E
ArtDance Cup 2017Jarosz JanHudzik Hanna2 D
ArtDance Cup 2017Jarosz JanHudzik Hanna4 D
ArtDance Cup 2017Dziadosz KacperFarbaniec Emilia7 D
ArtDance Cup 2017Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaKumor BartłomiejPniak Katarzyna2 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaDziadosz KacperFarbaniec Emilia3 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaDziadosz KacperFarbaniec Emilia3 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaFarbaniec MaciejZygarowicz Olga1 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaSocha JarosławFrydrych Milena1 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaPięciak OliwierMarszałek Martyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Wołczański MichałPelczar Emilia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Dziadosz KacperFarbaniec Emilia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Dziadosz KacperFarbaniec Emilia1 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Socha JarosławFrydrych Milena4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Pięciak OliwierMarszałek Martyna2 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Socha JarosławFrydrych Milena1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Micał KamilPitera Gabriela2 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Książkiewicz WiktorBogacz Aleksandra10 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kumor BartłomiejPniak Katarzyna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawySocha JarosławFrydrych Milena1 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKumor BartłomiejPniak Katarzyna4 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMicał KamilPitera Gabriela2 B
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaDziadosz KacperFarbaniec Emilia7 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaSocha AdamDudek Wiktoria6 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaDziadosz KacperFarbaniec Emilia5 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKsiążkiewicz WiktorBogacz Aleksandra9 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaSocha AdamDudek Wiktoria1 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaJarosz JanHudzik Hanna2 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaJarosz JanHudzik Hanna1 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaWołczański MichałPelczar Emilia5 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaSocha JarosławFrydrych Milena4 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaPięciak OliwierMarszałek Martyna2 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaFarbaniec MaciejZygarowicz Olga1 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaTereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Micał KamilPitera Gabriela15 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Tereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kumor BartłomiejPniak Katarzyna1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Książkiewicz WiktorBogacz Aleksandra4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Wołczański MichałPelczar Emilia2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Socha JarosławFrydrych Milena5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Micał KamilPitera Gabriela3 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Pięciak OliwierMarszałek Martyna2 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaTereszkiewicz MikołajFarbaniec Alicja1 H
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Depczyński TomaszJurczak Paulina14 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Micał KamilPitera Gabriela2 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Micał KamilPitera Gabriela12 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Kumor BartłomiejPniak Katarzyna4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jarosz JanHudzik Hanna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jarosz JanHudzik Hanna2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jarosz JanHudzik Hanna10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jarosz JanHudzik Hanna12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaDziadosz KacperPelczar Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaDziadosz KacperPelczar Weronika5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSocha AdamDudek Wiktoria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaWołczański MichałPelczar Emilia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaPięciak OliwierMarszałek Martyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSocha JarosławFrydrych Milena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSocha AdamDudek Wiktoria6 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMicał KamilPitera Gabriela5 OPEN
Festiwal Tańca Emika 2016 Pięciak OliwierMarszałek Martyna3 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Wołczański MichałPelczar Emilia7 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Jarosz JanHudzik Hanna4 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Jarosz JanHudzik Hanna11 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Socha JarosławFrydrych Milena7 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Dziadosz KacperPelczar Weronika7 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Dziadosz KacperPelczar Weronika5 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Wołczański MichałPelczar Emilia4 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Pięciak OliwierMarszałek Martyna1 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Socha JarosławFrydrych Milena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Socha AdamDudek Wiktoria2 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Jarosz JanHudzik Hanna19 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Jarosz JanHudzik Hanna16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Wołczański MichałPelczar Emilia12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Pięciak OliwierMarszałek Martyna14 OPEN
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Socha AdamDudek Wiktoria2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Dziadosz KacperPelczar Weronika9 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Dziadosz KacperPelczar Weronika5 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Jarosz JanHudzik Hanna20 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Depczyński TomaszJurczak Paulina18 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Depczyński TomaszJurczak Paulina18 OPEN
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Socha AdamDudek Wiktoria1 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Socha AdamDudek Wiktoria2 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Farbaniec MaciejZygarowicz Olga1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Pięciak OliwierMarszałek Martyna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Wołczański MichałPelczar Emilia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Jarosz JanHudzik Hanna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Jarosz JanHudzik Hanna6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Depczyński TomaszJurczak Paulina4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Dziadosz KacperPelczar Weronika9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Dziadosz KacperPelczar Weronika8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Depczyński TomaszJurczak Paulina2 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Socha AdamDudek Wiktoria7 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Dziadosz KacperPelczar Weronika6 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Socha AdamDudek Wiktoria9 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJFarbaniec MaciejZygarowicz Olga2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJJarosz JanHudzik Hanna11 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJDepczyński TomaszJurczak Paulina5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJWołczański MichałPelczar Emilia5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJPięciak OliwierMarszałek Martyna10 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJDepczyński TomaszJurczak Paulina5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSocha AdamDudek Wiktoria1 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoDziadosz KacperPelczar Weronika6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Socha AdamDudek Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Socha AdamDudek Wiktoria1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Kumor BartłomiejStrzępek Marianna1 F
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Depczyński TomaszJurczak Paulina13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Socha AdamDudek Wiktoria11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Dziadosz KacperPelczar Weronika4 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Farbaniec MaciejZygarowicz Olga12 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Farbaniec MaciejZygarowicz Olga10 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Depczyński TomaszJurczak Paulina11 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Depczyński TomaszJurczak Paulina7 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Farbaniec MaciejZygarowicz Olga2 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wołczański MichałPelczar Emilia8 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Depczyński TomaszJurczak Paulina15 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Depczyński TomaszJurczak Paulina14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dziadosz KacperPelczar Weronika3 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Socha AdamDudek Wiktoria8 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Socha AdamDudek Wiktoria4 E
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Depczyński TomaszJurczak Paulina2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSocha AdamDudek Wiktoria8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaDziadosz KacperPelczar Weronika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaWołczański MichałPelczar Emilia6 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Wołczański MichałPelczar Emilia2 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Socha AdamDudek Wiktoria5 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Dziadosz KacperPelczar Weronika7 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Depczyński TomaszJurczak Paulina3 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Wołczański MichałPelczar Emilia2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Depczyński TomaszJurczak Paulina4 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Depczyński TomaszJurczak Paulina3 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Dziadosz KacperPelczar Weronika2 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Socha AdamDudek Wiktoria5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Kumor BartłomiejStrzępek Marianna5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Pięciak OliwierMarszałek Martyna5 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Socha AdamDudek Wiktoria5 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Wołczański MichałPelczar Emilia1 F
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Dziadosz KacperPelczar Weronika4 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Depczyński TomaszJurczak Paulina4 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Hawryluk MarcinPitera Gabriela8 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Hawryluk MarcinPitera Gabriela9 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Depczyński TomaszJurczak Paulina7 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Hawryluk MarcinPitera Gabriela43 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Depczyński TomaszJurczak Paulina12 OPEN