!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
BLUE CLASSIC
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Boś JanSzor Angelika2 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Boś JanSzor Angelika1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia6 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Boś JanSzor Angelika6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Boś JanSzor Angelika6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Boś JanSzor Angelika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Boś JanSzor Angelika4 C
Mistrzostwa Polski Standard Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia21 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Boś JanSzor Angelika4 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Boś JanSzor Angelika2 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Boś JanSzor Angelika10 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Boś JanSzor Angelika8 C
Grand Prix Polski PTT Ziółek WiktorSzustek Alicja17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ziółek WiktorSzustek Alicja12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia17 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Poździak RafałKvet Ana5 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Poździak RafałKvet Ana6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Poździak RafałKvet Ana5 D
GRAND PRIX SENIORÓW Jonczyk MaciejJonczyk Olga2 B
GRAND PRIX SENIORÓW Jonczyk MaciejJonczyk Olga1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Woźniak FilipDerezińska Justyna2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Poździak RafałKvet Ana3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Woźniak FilipDerezińska Justyna1 B
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Ziółek WiktorSzustek Alicja5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Wólkiewicz FilipPieróg Marta5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Wólkiewicz FilipPieróg Marta6 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Rodek MaciejPiotrowska Marta4 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Poździak RafałKvet Ana7 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Rodek MaciejPiotrowska Marta7 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Poździak RafałKvet Ana1 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Poździak RafałKvet Ana10 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Ziółek WiktorSzustek Alicja3 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Poździak RafałKvet Ana9 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Rodek MaciejPiotrowska Marta12 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Woźniak FilipDerezińska Justyna6 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Woźniak FilipDerezińska Justyna3 OPEN
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Jonczyk MaciejJonczyk Olga2 A
MAŁE GRAND PRIX Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia1 H
MAŁE GRAND PRIX Bielecki KarolButrym Zofia3 G
MAŁE GRAND PRIX Pięcek AleksanderPięcek Aneta4 D
MAŁE GRAND PRIX Pięcek AleksanderPięcek Aneta5 D
MAŁE GRAND PRIX Jastrzębski WojciechKozłowska Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena1 H
MAŁE GRAND PRIX Poździak RafałKvet Ana6 D
MAŁE GRAND PRIX Poździak RafałKvet Ana6 D
MAŁE GRAND PRIX Wólkiewicz FilipPieróg Marta9 D
MAŁE GRAND PRIX Rodek MaciejPiotrowska Marta5 D
MAŁE GRAND PRIX Wólkiewicz FilipPieróg Marta7 D
MAŁE GRAND PRIX Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia2 G
MAŁE GRAND PRIX Rodek MaciejPiotrowska Marta8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziółek WiktorSzustek Alicja3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziółek WiktorSzustek Alicja4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Łukasiewicz KarolGajowy Oliwia10 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wrzesiński OliwierSękowska Martyna1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Poździak RafałKvet Ana7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Jastrzębski WojciechKozłowska Lena1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Bielecki KarolButrym Zofia3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Rodek MaciejPiotrowska Marta7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Poździak RafałKvet Ana1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Rodek MaciejPiotrowska Marta6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Woźniak FilipDerezińska Justyna1 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Woźniak FilipDerezińska Justyna2 B
CeA Puchar Poździak RafałKvet Ana5 D
CeA Puchar Poździak RafałKvet Ana6 D
Puchar WieczystegoRencławowicz SzymonWiewiórka Julia9 OPEN
Puchar WieczystegoRencławowicz SzymonWiewiórka Julia14 OPEN
Christmas PartyPoździak RafałKvet Ana3 D
Christmas PartyJastrzębski WojciechKozłowska Lena1 H
Christmas PartySalwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia1 H
Christmas PartyBielecki KarolButrym Zofia2 G
Christmas PartySienkiewicz KrzysztofSikora Julia1 H
Christmas PartyWrzesiński OliwierSękowska Martyna2 F
Christmas PartyRodek MaciejPiotrowska Marta3 D
Christmas PartyWólkiewicz FilipPieróg Marta5 D
Christmas PartyPoździak RafałKvet Ana4 D
Christmas PartyWólkiewicz FilipPieróg Marta6 D
Christmas PartyRodek MaciejPiotrowska Marta2 D
Christmas PartyPięcek AleksanderPięcek Aneta1 D
Christmas PartyPięcek AleksanderPięcek Aneta1 D
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Rębacz JerzyRudnicka Inga1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Bielecki KarolButrym Zofia3 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Łukasiewicz KarolGajowy Oliwia3 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wrzesiński OliwierSękowska Martyna4 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia8 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Woźniak FilipDerezińska Justyna7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Łukasiewicz KarolGajowy Oliwia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 E
MAŁE GRAND PRIX Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia1 H
MAŁE GRAND PRIX Rębacz JerzyRudnicka Inga1 H
MAŁE GRAND PRIX Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia1 H
MAŁE GRAND PRIX Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 E
MAŁE GRAND PRIX Poździak RafałKvet Ana4 D
MAŁE GRAND PRIX Poździak RafałKvet Ana6 D
MAŁE GRAND PRIX Wrzesiński OliwierSękowska Martyna1 F
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Woźniak FilipDerezińska Justyna10 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia12 OPEN
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWólkiewicz FilipPieróg Marta3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wólkiewicz FilipPieróg Marta5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wrzesiński OliwierSękowska Martyna4 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Woźniak FilipDerezińska Justyna9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Wólkiewicz FilipPieróg Marta10 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Poździak RafałKvet Ana2 E
MAŁE GRAND PRIX Wrzesiński OliwierSękowska Martyna5 F
MAŁE GRAND PRIX Rębacz JerzyRudnicka Inga1 H
MAŁE GRAND PRIX Poździak RafałKvet Ana2 E
MAŁE GRAND PRIX Rodek MaciejPiotrowska Marta2 D
MAŁE GRAND PRIX Rodek MaciejPiotrowska Marta8 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Poździak RafałKvet Ana2 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia12 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Woźniak FilipDerezińska Justyna15 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Woźniak FilipDerezińska Justyna19 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ziółek WiktorSzustek Alicja26 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ziółek WiktorSzustek Alicja41 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Ziółek WiktorSzustek Alicja23 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Poździak RafałKvet Ana2 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Woźniak FilipDerezińska Justyna15 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Rodek MaciejPiotrowska Marta6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Rodek MaciejPiotrowska Marta2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Poździak RafałKvet Ana4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk Zofia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Wrzesiński OliwierSękowska Martyna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Rębacz JerzyRudnicka Inga2 H
Polish Open ChampionshipsWoźniak FilipDerezińska Justyna4 C
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Bielecki KarolButrym Zofia1 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Wrzesiński OliwierSękowska Martyna1 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk Zofia3 G
Polish Open ChampionshipsWoźniak FilipDerezińska Justyna5 OPEN
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Wólkiewicz FilipPieróg Marta3 E
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Rębacz JerzyRudnicka Inga2 H
Polish Open ChampionshipsRencławowicz SzymonWiewiórka Julia10 OPEN
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Poździak RafałKvet Ana2 E
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Demianiuk JanModrzejewska Maria6 D
Polish Open Championships WDC Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia18 OPEN
Polish Open Championships WDC Woźniak FilipDerezińska Justyna8 OPEN
Polish Open Championships WDC Woźniak FilipDerezińska Justyna11 OPEN
Polish Open ChampionshipsRencławowicz SzymonWiewiórka Julia4 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Wólkiewicz FilipPieróg Marta5 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Demianiuk JanModrzejewska Maria3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Woźniak FilipDerezińska Justyna1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Woźniak FilipDerezińska Justyna1 C
MAŁE GRAND PRIX Rodek MaciejPiotrowska Marta4 D
MAŁE GRAND PRIX Poździak RafałKvet Ana4 E
MAŁE GRAND PRIX Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 E
MAŁE GRAND PRIX Rębacz JerzyRudnicka Inga1 H
MAŁE GRAND PRIX Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria6 E
MAŁE GRAND PRIX Demianiuk JanModrzejewska Maria4 D
MAŁE GRAND PRIX Demianiuk JanModrzejewska Maria2 D
MAŁE GRAND PRIX Wrzesiński OliwierSękowska Martyna1 G
MAŁE GRAND PRIX Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk Zofia3 G
MAŁE GRAND PRIX Rodek MaciejPiotrowska Marta5 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Demianiuk JanModrzejewska Maria5 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Demianiuk JanModrzejewska Maria1 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Woźniak FilipDerezińska Justyna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Rodek MaciejPiotrowska Marta4 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Rodek MaciejPiotrowska Marta2 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 F
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Demianiuk JanModrzejewska Maria2 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Demianiuk JanModrzejewska Maria1 D
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Poździak RafałKvet Ana5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Woźniak FilipDerezińska Justyna3 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Woźniak FilipDerezińska Justyna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Woźniak FilipDerezińska Justyna1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Woźniak FilipDerezińska Justyna2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Woźniak FilipDerezińska Justyna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Woźniak FilipDerezińska Justyna7 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Demianiuk JanModrzejewska Maria6 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Demianiuk JanModrzejewska Maria1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria3 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Demianiuk JanModrzejewska Maria5 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Bielecki KarolButrym Zofia1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk Zofia3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Demianiuk JanModrzejewska Maria2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Rodek MaciejPiotrowska Marta2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Rodek MaciejPiotrowska Marta4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Poździak RafałKvet Ana4 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Dermanowski WiktorModzelewska Aneta3 B
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Dermanowski WiktorModzelewska Aneta2 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Woźniak FilipDerezińska Justyna5 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia2 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Woźniak FilipDerezińska Justyna1 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Woźniak FilipDerezińska Justyna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Rodek MaciejPiotrowska Marta7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Rodek MaciejPiotrowska Marta1 D
Polish Cup PTT; WDC AL Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Woźniak FilipDerezińska Justyna16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia19 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Woźniak FilipDerezińska Justyna10 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Demianiuk JanModrzejewska Maria5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Demianiuk JanModrzejewska Maria1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Poździak RafałKvet Ana5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bielecki KarolButrym Zofia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziółek WiktorSzustek Alicja8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziółek WiktorSzustek Alicja8 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 F
IX GPS \"Biała Dama\" Oruba AndrzejBujnicka Magdalena5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Poździak RafałKvet Ana7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Demianiuk JanModrzejewska Maria3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Demianiuk JanModrzejewska Maria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Wólkiewicz FilipPieróg Marta7 F
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Poździak RafałKvet Ana8 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Bielecki KarolButrym Zofia1 H
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Krupiński MasriKrystman Natalia2 H
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ziółek WiktorSzustek Alicja2 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Demianiuk JanModrzejewska Maria1 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Demianiuk JanModrzejewska Maria3 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria5 E
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Demianiuk JanModrzejewska Maria4 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Poździak RafałKvet Ana4 E
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Oruba AndrzejBujnicka Magdalena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ziółek WiktorSzustek Alicja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Woźniak FilipDerezińska Justyna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ziółek WiktorSzustek Alicja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Woźniak FilipDerezińska Justyna2 OPEN
Małe Grand Prix Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria3 E
Małe Grand Prix Wólkiewicz FilipPieróg Marta7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Woźniak FilipDerezińska Justyna2 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Woźniak FilipDerezińska Justyna2 C
XLV Puchar Wieczystego Woźniak FilipDerezińska Justyna16 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Woźniak FilipDerezińska Justyna16 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Woźniak FilipDerezińska Justyna7 C
XLV Puchar Wieczystego Woźniak FilipDerezińska Justyna13 C
XLV Puchar Wieczystego Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja27 A
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Demianiuk MaciejSzor Angelika12 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Demianiuk MaciejSzor Angelika12 C
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rębacz JerzyRudnicka Inga2 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk Zofia3 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bielecki KarolButrym Zofia1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dzieliński IgorSękowska Martyna1 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wólkiewicz FilipPieróg Marta6 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Poździak RafałKvet Ana6 E
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria3 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Dzieliński IgorSękowska Martyna2 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Bielecki KarolButrym Zofia1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Krupiński MasriKrystman Natalia2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Rębacz JerzyRudnicka Inga2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Wólkiewicz FilipPieróg Marta8 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Poździak RafałKvet Ana9 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Błaszczyk ZofiaSienkiewicz Krzysztof1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Demianiuk MaciejSzor Angelika5 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Demianiuk MaciejSzor Angelika5 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria4 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Pięcek AleksanderPięcek Aneta8 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Pięcek AleksanderPięcek Aneta7 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Dermanowski WiktorModzelewska Aneta5 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Dermanowski WiktorModzelewska Aneta5 B
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia2 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Demianiuk MaciejSzor Angelika7 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Demianiuk MaciejSzor Angelika10 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Dermanowski WiktorModzelewska Aneta4 B
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Dermanowski WiktorModzelewska Aneta10 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Demianiuk MaciejSzor Angelika5 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Demianiuk MaciejSzor Angelika2 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria10 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta7 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Dermanowski WiktorModzelewska Aneta7 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Rodek MaciejPiotrowska Marta13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Demianiuk JanModrzejewska Maria10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Oruba AndrzejBujnicka Magdalena6 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja34 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta5 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Demianiuk JanModrzejewska Maria2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Ziółek WiktorSzustek Alicja2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Dzieliński IgorSękowska Martyna3 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Ziółek WiktorSzustek Alicja2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Demianiuk MaciejSzor Angelika6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Demianiuk MaciejSzor Angelika5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Oruba AndrzejBujnicka Magdalena2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria6 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Demianiuk JanModrzejewska Maria1 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Pięcek AleksanderPięcek Aneta3 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Dzieliński IgorSękowska Martyna1 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria2 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Demianiuk JanModrzejewska Maria2 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria5 E
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia8 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia10 OPEN
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Woźniak FilipDerezińska Justyna2 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Woźniak FilipDerezińska Justyna3 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Demianiuk JanModrzejewska Maria2 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria4 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk Zofia1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Pięcek AleksanderPięcek Aneta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiRencławowicz SzymonWiewiórka Julia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiRencławowicz SzymonWiewiórka Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja21 OPEN
Polish Open Championships Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja16 OPEN
Polish Open Championships Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia11 OPEN
Polish Open Championships Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja8 OPEN
Polish Open Championships Demianiuk JanModrzejewska Maria13 OPEN
Polish Open Championships Demianiuk JanModrzejewska Maria9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Sękowska MartynaDzieliński Igor1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Manjak KubaWłodarczyk Nina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Butrym MateuszKvet Ana1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria4 E
Polish Open Championships Demianiuk JanModrzejewska Maria7 OPEN
Polish Open Championships Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia13 OPEN
Polish Open Championships Rencławowicz SzymonWiewiórka Julia10 OPEN
Polish Open Championships Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja22 OPEN
Polish Open Championships Oruba AndrzejBujnicka Magdalena10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Demianiuk MaciejSzor Angelika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Woźniak FilipDerezińska Justyna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Demianiuk MaciejSzor Angelika5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Pięcek AleksanderPięcek Aneta2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Demianiuk JanModrzejewska Maria3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ziółek WiktorSzustek Alicja6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja11 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Oruba AndrzejBujnicka Magdalena10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Woźniak FilipDerezińska Justyna1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Woźniak FilipDerezińska Justyna14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Demianiuk JanModrzejewska Maria2 OPEN
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Woźniak FilipDerezińska Justyna1 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Woźniak FilipDerezińska Justyna3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Butrym MateuszKvet Ana7 E
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Ziółek WiktorSzustek Alicja7 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Ziółek WiktorSzustek Alicja6 OPEN
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Demianiuk JanModrzejewska Maria1 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Rodek MaciejPiotrowska Marta5 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Rodek MaciejPiotrowska Marta6 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Woźniak FilipDerezińska Justyna2 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychDemianiuk MaciejSzor Angelika8 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychDemianiuk MaciejSzor Angelika7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Demianiuk MaciejSzor Angelika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Demianiuk MaciejSzor Angelika2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Butrym MateuszKvet Ana4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Demianiuk JanModrzejewska Maria1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Dzieliński IgorSękowska Martyna1 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Woźniak FilipDerezińska Justyna1 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Woźniak FilipDerezińska Justyna16 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Woźniak FilipDerezińska Justyna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ziółek WiktorSzustek Alicja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ziółek WiktorSzustek Alicja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria5 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Demianiuk JanModrzejewska Maria5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Rodek MaciejPiotrowska Marta4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Rodek MaciejPiotrowska Marta5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Woźniak FilipDerezińska Justyna14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Dzieliński IgorSękowska Martyna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Woźniak FilipDerezińska Justyna16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Demianiuk MaciejSzor Angelika12 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Woźniak FilipDerezińska Justyna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Demianiuk MaciejSzor Angelika10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Woźniak FilipDerezińska Justyna1 D
Mistrzostwa Klas A,B,C Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja3 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Woźniak FilipDerezińska Justyna1 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Woźniak FilipDerezińska Justyna4 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria7 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Demianiuk JanModrzejewska Maria1 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Manjak KubaWłodarczyk Nina3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna11 OPEN
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dzieliński IgorSękowska Martyna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziółek WiktorSzustek Alicja5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziółek WiktorSzustek Alicja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna6 OPEN
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Demianiuk JanModrzejewska Maria3 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Sienkiewicz KrzysztofPieróg Marta2 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna2 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Rodek MaciejPiotrowska Marta3 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna2 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Rodek MaciejPiotrowska Marta3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja17 OPEN
Gwiazdkowy TTT Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna1 D
Gwiazdkowy TTT Sękowska MartynaDzieliński Igor1 H
Gwiazdkowy TTT Manjak KubaWłodarczyk Nina2 G
Gwiazdkowy TTT Butrym MateuszKvet Ana1 F
Gwiazdkowy TTT Wólkiewicz FilipBłaszczyk Zofia1 H
Gwiazdkowy TTT Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria6 E
Gwiazdkowy TTT Woźniak FilipDerezińska Justyna2 D
Gwiazdkowy TTT Rodek MaciejPiotrowska Marta3 D
Gwiazdkowy TTT Woźniak FilipDerezińska Justyna1 D
Gwiazdkowy TTT Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna2 D
Gwiazdkowy TTT Rodek MaciejPiotrowska Marta4 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Demianiuk JanModrzejewska Maria4 E
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Demianiuk MaciejSzor Angelika1 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRencławowicz SzymonWierciszewska Laura2 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRencławowicz SzymonWierciszewska Laura4 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWoźniak FilipDerezińska Justyna13 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWoźniak FilipDerezińska Justyna9 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaciejewski PrzemysławŻegalski Alicja13 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria4 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Demianiuk JanModrzejewska Maria2 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Dzieliński IgorSękowska Martyna2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Manjak KubaWłodarczyk Nina1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Rodek MaciejPiotrowska Marta3 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Woźniak FilipDerezińska Justyna2 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna1 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Woźniak FilipDerezińska Justyna1 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna3 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Rodek MaciejPiotrowska Marta6 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Demianiuk MaciejSzor Angelika2 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Pięcek AleksanderPięcek Aneta4 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Demianiuk MaciejSzor Angelika2 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Pięcek AleksanderPięcek Aneta4 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyRencławowicz SzymonWierciszewska Laura3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyWoźniak FilipDerezińska Justyna13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Demianiuk MaciejSzor Angelika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Demianiuk MaciejSzor Angelika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Demianiuk JanModrzejewska Maria1 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Demianiuk MaciejSzor Angelika2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Demianiuk MaciejSzor Angelika3 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Demianiuk JanModrzejewska Maria4 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja2 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Rencławowicz SzymonWierciszewska Laura4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna11 OPEN
XV OTTT o Puchar Roztocza Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria5 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Demianiuk MaciejSzor Angelika1 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Demianiuk MaciejSzor Angelika4 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria4 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Demianiuk MaciejSzor Angelika1 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Demianiuk MaciejSzor Angelika3 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Rencławowicz SzymonWierciszewska Laura13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Rodek MaciejPiotrowska Marta4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Woźniak FilipDerezińska Justyna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Woźniak FilipDerezińska Justyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna1 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Demianiuk MaciejSzor Angelika3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria3 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Demianiuk MaciejSzor Angelika1 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna4 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Ziółek WiktorSzustek Alicja4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Ziółek WiktorSzustek Alicja6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna1 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta2 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna1 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna3 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta4 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Butrym MateuszKvet Ana3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bodzioch Artur KonradZaremba Małgorzata4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rencławowicz SzymonWierciszewska Laura1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rencławowicz SzymonWierciszewska Laura2 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Maciejewski PrzemysławŻegalski Alicja6 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria3 F
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Bodzioch Artur KonradZaremba Małgorzata17 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Butrym MateuszKvet Ana3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Demianiuk MaciejSzor Angelika11 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Demianiuk MaciejSzor Angelika11 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Demianiuk MaciejSzor Angelika4 D
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Demianiuk MaciejSzor Angelika3 D
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria2 F
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Demianiuk MaciejSzor Angelika4 D
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Demianiuk MaciejSzor Angelika3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Rodek MaciejPiotrowska Marta2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Woźniak FilipDerezińska Justyna2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Apolinarski IgnacySękowska Martyna1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Woźniak FilipDerezińska Justyna1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Pięcek AleksanderPięcek Aneta1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Sienkiewicz KrzysztofBłaszczyk Zofia2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Manjak KubaWłodarczyk Nina1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Rodek MaciejPiotrowska Marta5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Szczepaniak JakubTrybuła Maja1 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak FilipDerezińska Justyna7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stępień AdrianTyl Katarzyna30 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rencławowicz SzymonHekselman Laura3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rencławowicz SzymonHekselman Laura2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Ziółek WiktorSzustek Alicja2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Woźniak FilipDerezińska Justyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Woźniak FilipDerezińska Justyna3 D
Polish Open Championships PTT Rencławowicz SzymonHekselman Laura3 OPEN
Polish Open Championships PTT Rencławowicz SzymonHekselman Laura7 OPEN
Polish Open Championships PTT Rencławowicz SzymonHekselman Laura4 OPEN
Polish Open Championships PTT Demianiuk JanWierciszewska Aurelia6 OPEN
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rodek MaciejPiotrowska Marta7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Manjak KubaWłodarczyk Nina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Dzieliński IgorPieróg Marta2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szczepaniak JakubTrybuła Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Łukasiewicz KarolMarciniak Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Ziółek WiktorSzustek Alicja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Woźniak FilipDerezińska Justyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rodek MaciejPiotrowska Marta5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Ziółek WiktorSzustek Alicja2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Woźniak FilipDerezińska Justyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna5 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Rodek MaciejPiotrowska Marta6 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Rodek MaciejPiotrowska Marta5 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Woźniak FilipDerezińska Justyna4 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Ziółek WiktorSzustek Alicja5 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Ziółek WiktorSzustek Alicja2 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Woźniak FilipDerezińska Justyna4 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Rencławowicz SzymonHekselman Laura3 OPEN
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Oruba AndrzejKobylańska Agnieszka6 OPEN
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Woźniak FilipDerezińska Justyna3 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Woźniak FilipDerezińska Justyna3 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Rodek MaciejPiotrowska Marta5 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Rodek MaciejPiotrowska Marta4 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Ziółek WiktorSzustek Alicja2 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Ziółek WiktorSzustek Alicja2 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Butrym MateuszKvet Ana1 G
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Stępień AdrianTyl Katarzyna31 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Demianiuk JanWierciszewska Aurelia5 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Woźniak FilipDerezińska Justyna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Woźniak FilipDerezińska Justyna1 E
Polish Cup PTT Rencławowicz SzymonHekselman Laura4 OPEN
Polish Cup PTT Rencławowicz SzymonHekselman Laura3 OPEN
Polish Cup PTT Demianiuk JanWierciszewska Aurelia6 OPEN
Polish Cup PTT Rencławowicz SzymonHekselman Laura10 OPEN
Polish Cup PTT Rencławowicz SzymonHekselman Laura6 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Ziółek WiktorSzustek Alicja4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Ziółek WiktorSzustek Alicja3 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Woźniak FilipDerezińska Justyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawySzczepaniak JakubTrybuła Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Woźniak FilipDerezińska Justyna3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stępień AdrianTyl Katarzyna33 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Demianiuk JanWierciszewska Aurelia7 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Stępień AdrianTyl Katarzyna26 A
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówZiółek WiktorSzustek Alicja1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Ziółek WiktorSzustek Alicja2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Ziółek WiktorSzustek Alicja4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Woźniak FilipDerezińska Justyna1 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Łukasiewicz KarolKidoń Zuzanna5 F
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Łukasiewicz KarolKidoń Zuzanna2 G
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Woźniak FilipDerezińska Justyna1 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Demianiuk JanWierciszewska Aurelia5 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Woźniak FilipDerezińska Justyna10 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Ziółek WiktorSzustek Alicja11 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Ziółek WiktorSzustek Alicja9 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Woźniak FilipDerezińska Justyna10 OPEN
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Łukasiewicz KarolKidoń Zuzanna1 G
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pięcek AleksanderPięcek Aneta5 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak FilipDerezińska Justyna1 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Szczepaniak JakubTrybuła Maja1 G
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Nowak-Far Bruno LewWierciszewska Kornelia6 G
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Butrym MateuszKvet Ana1 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRencławowicz SzymonHekselman Laura4 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStępień AdrianTyl Katarzyna20 A
OTTT FAST-STEP MOTION Butrym MateuszKvet Ana1 G
OTTT FAST-STEP MOTION Nowak-Far Bruno LewWierciszewska Kornelia2 G
OTTT FAST-STEP MOTION Szczepaniak JakubTrybuła Maja1 G
OTTT FAST-STEP MOTION Łukasiewicz KarolKidoń Zuzanna2 G
OTTT FAST-STEP MOTION Woźniak FilipDerezińska Justyna2 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Kolecki MarekGawlik Ewa2 OPEN
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTPięcek AleksanderPięcek Aneta6 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTWoźniak FilipDerezińska Justyna1 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTŁukasiewicz KarolKidoń Zuzanna2 G
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTSzczepaniak JakubTrybuła Maja1 H
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTNowak-Far Bruno LewWierciszewska Kornelia1 H
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTButrym MateuszKvet Ana2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Woźniak FilipDerezińska Justyna2 F
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Rencławowicz SzymonHekselman Laura4 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Rencławowicz SzymonHekselman Laura2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Ziółek WiktorSzustek Alicja9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Rodek MaciejPiotrowska Marta15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Nowak-Far Bruno LewWierciszewska Kornelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Butrym MateuszKvet Ana1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Woźniak FilipDerezińska Justyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pięcek AleksanderPięcek Aneta4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Łukasiewicz KarolKidoń Zuzanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szczepaniak JakubTrybuła Maja1 H
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Woźniak FilipDerezińska Justyna1 F
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Demianiuk MaciejŁajca Maria9 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Demianiuk MaciejŁajca Maria10 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra17 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Łukasiewicz KarolKidoń Zuzanna1 G
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Butrym MateuszKvet Ana1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Łukasiewicz KarolKidoń Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak FilipDerezińska Justyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pięcek AleksanderPięcek Aneta3 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra2 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra8 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Rencławowicz SzymonHekselman Laura2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna7 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna7 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra3 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Woźniak FilipDerezińska Justyna1 E
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta5 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Ziółek WiktorSzustek Alicja1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJDemianiuk MaciejŁajca Maria14 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJRodek MaciejPiotrowska Marta7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJZiółek WiktorSzustek Alicja2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJOkazaki NeotoRzeczkowska Martyna8 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJPopławski IgnacyRudnicka Aleksandra5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJDemianiuk MaciejŁajca Maria13 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJPopławski IgnacyRudnicka Aleksandra9 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJRencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJRencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Karaskiewicz MichałBiernacka Julia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Butrym MateuszKvet Ana1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Nowak-Far Bruno LewWierciszewska Kornelia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Szczepaniak JakubTrybuła Maja1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Rodek MaciejPiotrowska Marta2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Łukasiewicz KarolKidoń Zuzanna6 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Pięcek AleksanderPięcek Aneta3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Demianiuk MaciejŁajca Maria4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Demianiuk MaciejŁajca Maria8 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
OTTT Małe Mazowsze Łukasiewicz KarolKidoń Zuzanna3 G
OTTT Małe Mazowsze Rodek MaciejPiotrowska Marta2 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Rencławowicz SzymonHekselman Laura3 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Demianiuk JanWierciszewska Aurelia10 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Ziółek WiktorSzustek Alicja14 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna13 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna47 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna10 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Demianiuk JanWierciszewska Aurelia14 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Ziółek WiktorSzustek Alicja7 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Rencławowicz SzymonHekselman Laura2 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna23 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Ziółek WiktorSzustek Alicja3 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Demianiuk JanWierciszewska Aurelia3 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra12 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekPięcek AleksanderPięcek Aneta3 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra2 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Woźniak FilipDerezińska Justyna2 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Pięcek AleksanderPięcek Aneta3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna27 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna39 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Rencławowicz SzymonHekselman Laura2 OPEN
Festiwal Tańca Riviera 2016 Pięcek AleksanderPięcek Aneta3 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejDemianiuk MaciejŁajca Maria3 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejDemianiuk MaciejŁajca Maria6 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna16 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna36 OPEN
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna10 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna26 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Łukasiewicz KarolKidoń Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Woźniak FilipDerezińska Justyna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Rencławowicz SzymonHekselman Laura3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra9 OPEN
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Rodek MaciejPiotrowska Marta3 E
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Woźniak FilipDerezińska Justyna1 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Woźniak FilipDerezińska Justyna1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieWoźniak FilipDerezińska Justyna1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieDemianiuk MaciejŁajca Maria5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieDemianiuk MaciejŁajca Maria3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieRodek MaciejPiotrowska Marta3 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieOkazaki NeotoRzeczkowska Martyna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Demianiuk MaciejŁajca Maria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Demianiuk MaciejŁajca Maria2 D
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Rencławowicz SzymonHekselman Laura4 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra9 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna23 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Maciejewski PrzemysławTyl Katarzyna42 OPEN
Łódzka Liga Taneczna Woźniak FilipDerezińska Justyna1 H
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Demianiuk JanWierciszewska Aurelia3 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Rencławowicz SzymonHekselman Laura3 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Rencławowicz SzymonHekselman Laura2 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Demianiuk JanWierciszewska Aurelia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Rencławowicz SzymonHekselman Laura3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Rencławowicz SzymonHekselman Laura4 OPEN
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna2 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Rodek MaciejPiotrowska Marta4 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Woźniak FilipDerezińska Justyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Demianiuk MaciejŁajca Maria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Demianiuk MaciejŁajca Maria1 D
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Demianiuk MaciejŁajca Maria8 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Demianiuk MaciejŁajca Maria5 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Okazaki NeotoRzeczkowska Martyna3 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rodek MaciejPiotrowska Marta2 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Demianiuk MaciejŁajca Maria5 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Demianiuk MaciejŁajca Maria9 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorRencławowicz SzymonHekselman Laura3 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorRencławowicz SzymonHekselman Laura4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Ziółek WiktorSzustek Alicja4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Ziółek WiktorSzustek Alicja4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Rencławowicz SzymonHekselman Laura2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Demianiuk MaciejŁajca Maria2 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Demianiuk MaciejŁajca Maria5 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Demianiuk MaciejŁajca Maria7 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Rencławowicz SzymonHekselman Laura2 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Rencławowicz SzymonHekselman Laura3 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Demianiuk MaciejŁajca Maria6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Demianiuk MaciejŁajca Maria4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Demianiuk MaciejŁajca Maria3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Demianiuk MaciejŁajca Maria3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Demianiuk MaciejŁajca Maria6 D
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Rencławowicz SzymonHekselman Laura2 OPEN
Opolska Gala Tańca 2015 Demianiuk MaciejŁajca Maria3 D
Opolska Gala Tańca 2015 Demianiuk MaciejŁajca Maria7 D
Opolska Gala Tańca 2015 Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
Opolska Gala Tańca 2015 Demianiuk MaciejŁajca Maria3 OPEN
Opolska Gala Tańca 2015 Rencławowicz SzymonHekselman Laura1 OPEN
Opolska Gala Tańca 2015 Demianiuk JanWierciszewska Aurelia1 OPEN