!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ST DOBROWOLSCY
Częstochowa (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Sadowski MateuszKucharska Lena2 D
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Puto CyprianMordal Laura4 F
Puchar WieczystegoWręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
Puchar WieczystegoMalicki FilipPijet Maja1 D
Puchar WieczystegoMalicki FilipPijet Maja5 D
Puchar WieczystegoOlejnik BartoszNowak Julia18 A
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Gradzik NorbertSikora Laura3 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Gradzik NorbertSikora Laura4 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Otręba MateuszPiur Maja2 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Stęclik KasperFoina Barbara3 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mirowski OliwierDobrowolska Nadia10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Krygier MikołajKugaj Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bożek OskarSekret Julia10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia5 D
Mistrzostwa Polski Latin Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Krygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Otręba MateuszPiur Maja2 E
CeA Challenge Cup Jesienny Tazbir JakubMiśtal Julia3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Malicki FilipPijet Maja1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia2 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Stęclik KasperFoina Barbara1 G
OTTT RYTM 2021 Malicki FilipPijet Maja2 E
Mistrzostwa Polski StandardDobrowolski OskarSzmigielska Maja6 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardAlwasiak KarolOlejnik Sara6 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardWręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardBożek OskarSekret Julia9 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardDąbrowski JakubSłaboń Weronika3 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardOrmańczyk DawidKowalczyk Nadia22 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardOtręba MateuszPiur Maja20 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardKrygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mordal LauraPuto Cyprian5 F
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Mordal LauraPuto Cyprian4 F
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dziurkowska LenaBłaszczyk Wiktor1 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Flacha NikolaWalaszczyk Dawid2 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szczypior OliwiaCzok Dominik2 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stęclik KasperFoina Barbara2 G
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Otręba MateuszPiur Maja3 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gradzik NorbertSikora Laura7 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gradzik NorbertSikora Laura9 D
Puchar Klas C, B i A Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 OPEN
Puchar Klas C, B i A Puto CyprianMordal Laura2 F
Puchar Klas C, B i A Szwedziński OlegNowodzińska Pola2 H
Puchar Klas C, B i A Gradzik NorbertSikora Laura2 D
Puchar Klas C, B i A Sadowski MateuszKucharska Lena3 D
Puchar Klas C, B i A Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia4 D
Puchar Klas C, B i A Gradzik NorbertSikora Laura5 D
Puchar Klas C, B i A Sadowski MateuszKucharska Lena6 D
Puchar Klas C, B i A Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Puchar Klas C, B i A Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Puchar Klas C, B i A Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 OPEN
Puchar Klas C, B i A Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 G
Puchar Klas C, B i A Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 H
Puchar Klas C, B i A Serwa OliwierSkalik Emilia1 H
Puchar Klas C, B i A Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 G
Puchar Klas C, B i A Malicki FilipPijet Maja1 E
Puchar Klas C, B i A Kimla MaksymGieszczyk Aleksandra2 D
Puchar Klas C, B i A Olejnik BartoszNowak Julia5 A
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Serwa OliwierSkalik Emilia1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 G
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Alwasiak KarolOlejnik Sara3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dąbrowski JakubSłaboń Weronika8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dąbrowski JakubSłaboń Weronika6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bożek OskarSekret Julia7 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Krygier MikołajKugaj Zuzanna6 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia4 D
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bożek OskarSekret Julia8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dąbrowski JakubSłaboń Weronika5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia5 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Mirowski OliwierDobrowolska Nadia3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Alwasiak KarolOlejnik Sara1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dąbrowski JakubSłaboń Weronika1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Droś IgorPatysiak Weronika6 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szwedziński OlegNowodzińska Pola2 H
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ryś BartoszNowodzińśka Julia3 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Otręba MateuszPiur Maja1 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Serwa OliwierSkalik Emilia2 H
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 H
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Puto CyprianMordal Laura5 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kowalczyk DawidŻak Zuzanna3 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Gradzik NorbertSikora Laura4 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Gradzik NorbertSikora Laura7 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia3 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia4 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia2 D
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika3 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Alwasiak KarolOlejnik Sara3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Alwasiak KarolOlejnik Sara3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówBawor AdamNocoń Maja1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Bawor AdamNocoń Maja3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Dąbrowski JakubSłaboń Weronika1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Otręba MateuszPiur Maja1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Bawor AdamNocoń Maja2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Krygier MikołajKugaj Zuzanna2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Dąbrowski JakubSłaboń Weronika1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Alwasiak KarolOlejnik Sara1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Alwasiak KarolOlejnik Sara5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Serwa OliwierSkalik Emilia1 H
Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 C
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia9 D
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tasarz FilipStelmach Natalia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia5 D
Grand Prix Polski PTT Sadowski MateuszKucharska Lena11 D
Grand Prix Polski PTT Sadowski MateuszKucharska Lena7 D
Grand Prix Polski PTT Gradzik NorbertSikora Laura5 D
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika3 C
DANCE OSCARS 2021 Tazbir JakubMiśtal Julia3 D
DANCE OSCARS 2021 Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 H
Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia7 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Puto CyprianMordal Laura1 G
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara9 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Tazbir JakubMiśtal Julia2 D
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 D
DANCE OSCARS 2021 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia4 D
DANCE OSCARS 2021 Bawor AdamNocoń Maja3 E
DANCE OSCARS 2021 Kowalczyk DawidŻak Zuzanna1 H
DANCE OSCARS 2021 Puto CyprianMordal Laura1 G
DANCE OSCARS 2021 Serwa OliwierSkalik Emilia2 H
Polish Open Championships WDC Krygier MikołajKugaj Zuzanna8 OPEN
CeA Spring Kowalczyk DawidŻak Zuzanna2 H
Polish Open Championships WDC Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
CeA Spring Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia8 D
Polish Open Championships WDC Tasarz FilipStelmach Natalia9 OPEN
Polish Open Championships WDC Alwasiak KarolOlejnik Sara10 OPEN
CeA Spring Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia8 D
Polish Open Championships WDC Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina2 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Bawor AdamNocoń Maja5 E
Polish Open Championships WDC Otręba MateuszPiur Maja9 OPEN
Polish Open Championships WDC Otręba MateuszPiur Maja7 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Kowalczyk DawidŻak Zuzanna2 H
Polish Open Championships WDC Dąbrowski JakubSłaboń Weronika4 OPEN
Polish Open Championships WDC Dąbrowski JakubSłaboń Weronika5 OPEN
Polish Open Championships WDC Alwasiak KarolOlejnik Sara7 OPEN
Polish Open Championships WDC Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
Polish Open Championships WDC Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Polish Open Championships WDC Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Polish Open Championships WDC Krygier MikołajKugaj Zuzanna13 OPEN
Polish Open Championships WDC Dobrowolski OskarSzmigielska Maja7 OPEN
Polish Open Championships WDC Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
Polish Open Championships WDC Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
Polish Open Championships WDC Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Serwa OliwierSkalik Emilia2 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szwedziński OlegNowodzińska Pola2 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Puto CyprianMordal Laura1 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Ryś BartoszNowodzińśka Julia2 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Otręba MateuszPiur Maja3 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bawor AdamNocoń Maja4 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gradzik NorbertSikora Laura1 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia9 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia7 D
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTWręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina14 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia10 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika3 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia2 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
Cracow Dance Festival Skipirzepa KamilPutyra Weronika10 C
Cracow Dance Festival Skipirzepa KamilPutyra Weronika16 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Tazbir JakubMiśtal Julia1 D
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tasarz FilipStelmach Natalia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Sadowski MateuszKucharska Lena10 D
MAŁE GRAND PRIX Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
MAŁE GRAND PRIX Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Droś IgorPatysiak Weronika9 B
II OTTT Będzin 2021 Serwa OliwierSkalik Emilia1 H
II OTTT Będzin 2021 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 G
II OTTT Będzin 2021 Puto CyprianMordal Laura1 G
II OTTT Będzin 2021 Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 H
II OTTT Będzin 2021 Szwedziński OlegNowodzińska Pola1 H
II OTTT Będzin 2021 Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 H
II OTTT Będzin 2021 Kowalczyk DawidŻak Zuzanna1 H
II OTTT Będzin 2021 Bawor AdamNocoń Maja2 E
II OTTT Będzin 2021 Gradzik NorbertSikora Laura2 E
II OTTT Będzin 2021 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
II OTTT Będzin 2021 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 D
II OTTT Będzin 2021 Otręba MateuszPiur Maja7 E
II OTTT Będzin 2021 Tazbir JakubMiśtal Julia5 D
II OTTT Będzin 2021 Droś IgorPatysiak Weronika1 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna5 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara7 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja5 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Gradzik NorbertSikora Laura7 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Otręba MateuszPiur Maja2 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Puto CyprianMordal Laura1 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Bawor AdamNocoń Maja5 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kielan MarcelChruścicka Nikola3 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sadowski MateuszKucharska Lena5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sadowski MateuszKucharska Lena3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika3 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Serwa OliwierSkalik Emilia1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Puto CyprianMordal Laura1 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kowalczyk DawidŻak Zuzanna1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szwedziński OlegNowodzińska Pola1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna6 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Żak MateuszHartwich Alicja8 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Tazbir JakubMiśtal Julia3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara8 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia5 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika13 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika16 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Żak MateuszHartwich Alicja7 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Crepaldi PaoloPijet Maja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Crepaldi PaoloPijet Maja5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 D
47 Puchar Wieczystego Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
47 Puchar Wieczystego Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Tasarz FilipStelmach Natalia11 OPEN
47 Puchar Wieczystego Tasarz FilipStelmach Natalia20 A
47 Puchar Wieczystego Miśtal SzymonDąbrowska Julia6 A
47 Puchar Wieczystego Alwasiak KarolOlejnik Sara5 B
47 Puchar Wieczystego Tasarz FilipStelmach Natalia10 A
47 Puchar Wieczystego Droś IgorPatysiak Weronika16 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Żak MateuszHartwich Alicja2 E
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Otręba MateuszPiur Maja6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Tazbir JakubMiśtal Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Bawor AdamNocoń Maja6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Crepaldi PaoloPijet Maja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Puto CyprianMordal Laura1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 H
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Krygier MikołajKugaj Zuzanna8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Crepaldi PaoloPijet Maja7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Crepaldi PaoloPijet Maja2 D
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Bożek OskarSekret Julia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Tasarz FilipStelmach Natalia9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Dobrowolski OskarSzmigielska Maja7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Miśtal SzymonDąbrowska Julia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Alwasiak KarolOlejnik Sara5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Crepaldi PaoloPijet Maja6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Alwasiak KarolOlejnik Sara8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Krygier MikołajKugaj Zuzanna7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Tasarz FilipStelmach Natalia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Tasarz FilipStelmach Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Miśtal SzymonDąbrowska Julia3 OPEN
CeA Challenge Cup Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Otręba MateuszPiur Maja12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Tasarz FilipStelmach Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Alwasiak KarolOlejnik Sara7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Tasarz FilipStelmach Natalia11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tazbir JakubMiśtal Julia4 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Tazbir JakubMiśtal Julia1 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Otręba MateuszPiur Maja1 F
Mistrzostwa Polski Latin Tasarz FilipStelmach Natalia10 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Gradzik NorbertSikora Laura10 E
Mistrzostwa Polski Latin Bożek OskarSekret Julia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Crepaldi PaoloPijet Maja17 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Krygier MikołajKugaj Zuzanna18 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dobrowolski OskarSzmigielska Maja10 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Sadowski MateuszKucharska Lena2 E
Mistrzostwa Polski Latin Miśtal SzymonDąbrowska Julia11 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Alwasiak KarolOlejnik Sara17 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Tazbir JakubMiśtal Julia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Sadowski MateuszKucharska Lena2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
Mistrzostwa Polski Standard Skipirzepa KamilPutyra Weronika16 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Krygier MikołajKugaj Zuzanna17 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Crepaldi PaoloPijet Maja13 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina7 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Dobrowolski OskarSzmigielska Maja9 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Tasarz FilipStelmach Natalia12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Alwasiak KarolOlejnik Sara8 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Tazbir JakubMiśtal Julia1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Sadowski MateuszKucharska Lena3 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Żak MateuszHartwich Alicja6 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Gradzik NorbertSikora Laura4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ryś BartoszNowodzińśka Julia2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kowalczyk DawidŻak Zuzanna2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Puto CyprianMordal Laura1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grzyb-Górniakowski KarolGągała Wiktoria1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kowalczyk DawidŻak Zuzanna2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Puto CyprianMordal Laura1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia5 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gradzik NorbertSikora Laura7 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Tazbir JakubMiśtal Julia3 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Żak MateuszHartwich Alicja10 E
Grand Prix Polski PTT Tasarz FilipStelmach Natalia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tasarz FilipStelmach Natalia10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
Puchar Klas A,B i C Tasarz FilipStelmach Natalia18 A
Puchar Klas A,B i C Alwasiak KarolOlejnik Sara3 A
Puchar Klas A,B i C Tasarz FilipStelmach Natalia12 A
Puchar Klas A,B i C Alwasiak KarolOlejnik Sara10 B
Puchar Okręgu Śląskiego Mirowski OliwierDobrowolska Nadia2 H
Puchar Okręgu Śląskiego Crepaldi PaoloPijet Maja1 E
Puchar Okręgu Śląskiego Bawor AdamNocoń Maja2 F
Puchar Okręgu Śląskiego Sadowski MateuszKucharska Lena6 E
Puchar Okręgu Śląskiego Grzyb-Górniakowski KarolGągała Wiktoria1 H
Puchar Okręgu Śląskiego Puto CyprianMordal Laura1 H
Puchar Okręgu Śląskiego Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 H
Puchar Okręgu Śląskiego Kowalczyk DawidŻak Zuzanna2 H
Puchar Okręgu Śląskiego Gradzik NorbertSikora Laura4 E
Puchar Okręgu Śląskiego Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 E
Puchar Okręgu Śląskiego Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia3 D
Puchar Okręgu Śląskiego Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia4 D
Puchar Okręgu Śląskiego Kielan MarcelChruścicka Nikola3 D
Puchar Okręgu Śląskiego Tazbir JakubMiśtal Julia5 D
Puchar Okręgu Śląskiego Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 C
Puchar Okręgu Śląskiego Skipirzepa KamilPutyra Weronika5 C
Puchar Okręgu Śląskiego Otręba MateuszPiur Maja3 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kimla MaksymGieszczyk Aleksandra10 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kielan MarcelChruścicka Nikola4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bawor AdamNocoń Maja6 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Gradzik NorbertSikora Laura4 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Otręba MateuszPiur Maja5 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia4 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Bawor AdamNocoń Maja9 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kielan MarcelChruścicka Nikola6 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kielan MarcelChruścicka Nikola3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASadowski MateuszKucharska Lena8 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Puto CyprianMordal Laura1 H
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Tazbir JakubMiśtal Julia1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kubik MaciejSkotalczyk Amanda9 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Bożek OskarSekret Julia1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena2 H
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Grzyb-Górniakowski KarolGągała Wiktoria1 H
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 H
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kowalczyk DawidŻak Zuzanna1 H
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Sadowski MateuszKucharska Lena4 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Gradzik NorbertSikora Laura2 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Bawor AdamNocoń Maja1 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Otręba MateuszPiur Maja4 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kielan MarcelChruścicka Nikola1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kielan MarcelChruścicka Nikola2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Bożek OskarSekret Julia1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Tazbir JakubMiśtal Julia3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kimla MaksymGieszczyk Aleksandra5 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Tasarz FilipStelmach Natalia3 A
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Karczewicz AdrianKaliściak Natalia2 A
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Tasarz FilipStelmach Natalia4 A
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Alwasiak KarolOlejnik Sara2 A
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Droś IgorPatysiak Weronika2 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Żak MateuszHartwich Alicja6 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Lewandowski BartoszBlady Julia3 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Crepaldi PaoloPijet Maja2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Alwasiak KarolOlejnik Sara7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Alwasiak KarolOlejnik Sara5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karczewicz AdrianKaliściak Natalia5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kielan MarcelChruścicka Nikola5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Tasarz FilipStelmach Natalia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bożek OskarSekret Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kielan MarcelChruścicka Nikola3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Alwasiak KarolOlejnik Sara8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
Puchar WieczystegoDroś IgorPatysiak Weronika4 C
Puchar WieczystegoKarczewicz AdrianKaliściak Natalia32 A
Puchar WieczystegoTasarz FilipStelmach Natalia19 A
Puchar WieczystegoTasarz FilipStelmach Natalia9 B
Christmas PartyMoryń MiłoszMalasiewicz Zosia2 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Tazbir JakubMiśtal Julia1 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Bawor AdamNocoń Maja3 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kielan MarcelChruścicka Nikola7 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kielan MarcelChruścicka Nikola7 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Otręba MateuszPiur Maja1 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 OPEN
O Świąteczną Bombkę Tazbir JakubMiśtal Julia1 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Skipirzepa KamilPutyra Weronika10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Bożek OskarSekret Julia8 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Alwasiak KarolOlejnik Sara6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Tasarz FilipStelmach Natalia12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Miśtal SzymonDąbrowska Julia6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Droś IgorPatysiak Weronika10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Bawor AdamNocoń Maja3 F
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria1 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Tazbir JakubMiśtal Julia3 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia1 E
IV OTTT Czeladź 2019 Gradzik NorbertSikora Laura8 F
IV OTTT Czeladź 2019 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 G
IV OTTT Czeladź 2019 Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria3 E
IV OTTT Czeladź 2019 Kielan MarcelChruścicka Nikola2 D
IV OTTT Czeladź 2019 Kielan MarcelChruścicka Nikola1 D
IV OTTT Czeladź 2019 Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia3 E
IV OTTT Czeladź 2019 Lewandowski BartoszBlady Julia6 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Droś IgorPatysiak Weronika9 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Bożek OskarSekret Julia10 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Dąbrowski JakubWysocka Nikola3 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Tasarz FilipStelmach Natalia11 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Miśtal SzymonDąbrowska Julia8 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Tazbir JakubMiśtal Julia3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Żak MateuszHartwich Alicja3 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Tazbir JakubMiśtal Julia5 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Żak MateuszHartwich Alicja2 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kielan MarcelChruścicka Nikola1 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Gradzik NorbertSikora Laura6 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Skipirzepa KamilPutyra Weronika1 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kielan MarcelChruścicka Nikola2 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Dąbrowski JakubWysocka Nikola2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Gradzik NorbertSikora Laura1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Tazbir JakubMiśtal Julia3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Bożek OskarSekret Julia9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Skipirzepa KamilPutyra Weronika14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Droś IgorPatysiak Weronika6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kielan MarcelChruścicka Nikola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kielan MarcelChruścicka Nikola3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Skipirzepa KamilPutyra Weronika1 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Miśtal SzymonDąbrowska Julia16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Wręczycki PrzemysławLang Magdalena6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Alwasiak KarolOlejnik Sara12 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Tazbir JakubMiśtal Julia4 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gradzik NorbertSikora Laura3 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sadowski MateuszKucharska Lena2 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 G
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Crepaldi PaoloSychowicz Nadia8 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Żak MateuszHartwich Alicja2 F
MAŁE GRAND PRIX Skipirzepa KamilPutyra Weronika1 D
MAŁE GRAND PRIX Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia1 E
MAŁE GRAND PRIX Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 D
Puchar Klas A, B i C Tasarz FilipStelmach Natalia6 B
Puchar Klas A, B i C Tasarz FilipStelmach Natalia12 B
GPS \" Bieruń 2019\" Żak MateuszHartwich Alicja1 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Brodacki MichałBełkot Adrianna2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Żak MateuszHartwich Alicja2 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Otręba MateuszPiur Maja2 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Gradzik NorbertSikora Laura5 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kielan KacperTomczyk Zuzanna2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Grzyb-Górniakowski KarolGągała Wiktoria1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Puto CyprianMordal Laura1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sadowski MateuszKucharska Lena3 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Wręczycki PrzemysławLang Magdalena1 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kita PatrykKonieczko Agata7 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Tasarz FilipStelmach Natalia2 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Karczewicz AdrianKaliściak Natalia7 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia2 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara5 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kimla MaksymBorecka Kornelia5 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia1 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kita PatrykKonieczko Agata9 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Tasarz FilipStelmach Natalia3 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara2 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Dąbrowski JakubWysocka Nikola2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kielan MarcelChruścicka Nikola6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Dąbrowski JakubWysocka Nikola2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bożek OskarSekret Julia1 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kielan MarcelChruścicka Nikola4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bożek OskarSekret Julia1 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kielan MarcelChruścicka Nikola3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kielan MarcelChruścicka Nikola6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Lewandowski BartoszBlady Julia4 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Tazbir JakubMiśtal Julia2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Karczewicz AdrianKaliściak Natalia6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Tasarz FilipStelmach Natalia7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kita PatrykKonieczko Agata12 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Tasarz FilipStelmach Natalia7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Wręczycki PrzemysławLang Magdalena1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Droś IgorPatysiak Weronika4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Droś IgorPatysiak Weronika3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Tasarz FilipStelmach Natalia2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Sadowski MateuszKucharska Lena1 F
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Bożek OskarSekret Julia10 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Wręczycki PrzemysławLang Magdalena11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Dąbrowski JakubWysocka Nikola13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Dąbrowski JakubWysocka Nikola20 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Alwasiak KarolOlejnik Sara14 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Krygier MikołajKugaj Zuzanna26 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Droś IgorPatysiak Weronika13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Dobrowolski OskarSzmigielska Maja5 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Droś IgorPatysiak Weronika15 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Dobrowolski OskarSzmigielska Maja8 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Krygier MikołajKugaj Zuzanna33 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Crepaldi PaoloSychowicz Nadia5 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Dąbrowski JakubWysocka Nikola12 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Krygier MikołajKugaj Zuzanna20 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Bożek OskarSekret Julia20 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Bożek OskarSekret Julia11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Alwasiak KarolOlejnik Sara11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Miśtal SzymonDąbrowska Julia18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Droś IgorPatysiak Weronika16 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Tasarz FilipStelmach Natalia14 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dąbrowski JakubWysocka Nikola2 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Skipirzepa KamilPutyra Weronika1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Lewandowski BartoszBlady Julia2 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Sadowski MateuszKucharska Lena3 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Żak MateuszHartwich Alicja1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Gradzik NorbertSikora Laura1 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gradzik NorbertSikora Laura1 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Żak MateuszHartwich Alicja1 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Lewandowski BartoszBlady Julia2 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Sadowski MateuszKucharska Lena3 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Otręba MateuszPiur Maja1 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Skipirzepa KamilPutyra Weronika1 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Skipirzepa KamilPutyra Weronika4 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kielan MarcelChruścicka Nikola6 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kielan MarcelChruścicka Nikola5 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia1 F
Polish Open ChampionshipsDobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
Polish Open ChampionshipsBożek OskarSekret Julia3 OPEN
Polish Open Championships WDC Alwasiak KarolOlejnik Sara15 OPEN
Polish Open Championships WDC Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
Polish Open Championships WDC Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
Polish Open Championships WDC Bożek OskarSekret Julia5 OPEN
Polish Open Championships WDC Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
Polish Open ChampionshipsAlwasiak KarolOlejnik Sara6 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kielan MarcelChruścicka Nikola4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kielan MarcelChruścicka Nikola6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Patrzyk MaksymilianGieszczyk Aleksandra7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Alwasiak KarolOlejnik Sara7 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Żak MateuszHartwich Alicja1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gradzik NorbertSikora Laura1 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaCzajkowski DanielSiwko Marcelina6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPatrzyk MaksymilianGieszczyk Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBożek OskarSekret Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaŻak MateuszHartwich Alicja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGradzik NorbertSikora Laura1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBawor AdamNocoń Maja5 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinCrepaldi PaoloSychowicz Nadia5 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinGradzik NorbertSikora Laura2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinŻak MateuszHartwich Alicja2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMoryń MiłoszMalasiewicz Zosia1 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinCzajkowski DanielSiwko Marcelina6 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSadowski MateuszKucharska Lena6 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicPatrzyk MaksymilianGieszczyk Aleksandra2 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinBożek OskarSekret Julia1 E
MAŁE GRAND PRIX Crepaldi PaoloSychowicz Nadia1 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Alwasiak KarolOlejnik Sara3 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kita PatrykKonieczko Agata10 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Patrzyk MaksymilianGieszczyk Aleksandra3 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Skipirzepa KamilPutyra Weronika7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gradzik NorbertSikora Laura1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Krygier MikołajKugaj Zuzanna2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Żak MateuszHartwich Alicja2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Czajkowski DanielSiwko Marcelina5 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Otręba MateuszPiur Maja2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bawor AdamNocoń Maja2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kita PatrykKonieczko Agata7 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bożek OskarSekret Julia1 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Crepaldi PaoloSychowicz Nadia1 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kimla MaksymBorecka Kornelia6 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia2 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Droś IgorPatysiak Weronika2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria7 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Skipirzepa KamilPutyra Weronika3 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kielan MarcelChruścicka Nikola1 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kielan MarcelChruścicka Nikola4 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sadowski MateuszKucharska Lena4 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lewandowski BartoszBlady Julia3 F
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Sadowski MateuszKucharska Lena6 F
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Bożek OskarSekret Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Crepaldi PaoloSychowicz Nadia1 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Krygier MikołajKugaj Zuzanna2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Skipirzepa KamilPutyra Weronika6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Dąbrowski JakubWysocka Nikola4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Skipirzepa KamilPutyra Weronika7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Dąbrowski JakubWysocka Nikola3 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kita PatrykKonieczko Agata12 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Bawor AdamNocoń Maja1 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia1 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Crepaldi PaoloSychowicz Nadia2 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Bożek OskarSekret Julia1 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kita PatrykKonieczko Agata8 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kimla MaksymBorecka Kornelia8 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Sadowski MateuszKucharska Lena6 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Lewandowski BartoszBlady Julia3 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Otręba MateuszPiur Maja1 G
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Skipirzepa KamilPutyra Weronika1 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Krygier MikołajKugaj Zuzanna4 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Skipirzepa KamilPutyra Weronika1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDroś IgorPatysiak Weronika5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDroś IgorPatysiak Weronika4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDąbrowski JakubWysocka Nikola2 OPEN
ArtDance Cup 2019Kubik MaciejOlejnik Sara4 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bawor AdamNocoń Maja1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Otręba MateuszPiur Maja2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lewandowski BartoszBlady Julia2 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sadowski MateuszKucharska Lena7 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Purgal AdamSkotalczyk Amanda12 D
Polish Cup PTT; WDC AL Bożek OskarSekret Julia6 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Bożek OskarSekret Julia7 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dobrowolski OskarSzmigielska Maja8 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dobrowolski OskarSzmigielska Maja7 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dąbrowski JakubWysocka Nikola2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Droś IgorPatysiak Weronika4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Droś IgorPatysiak Weronika4 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Karczewicz AdrianRubik Iga34 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia14 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bawor AdamNocoń Maja2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bożek OskarSekret Julia1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kielan MarcelChruścicka Nikola2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karczewicz AdrianRubik Iga8 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karczewicz AdrianRubik Iga18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skipirzepa KamilPutyra Weronika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skipirzepa KamilPutyra Weronika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skipirzepa KamilPutyra Weronika4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kielan MarcelChruścicka Nikola1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Crepaldi PaoloSychowicz Nadia1 G
XLV Puchar Wieczystego Droś IgorPatysiak Weronika5 C
XLV Puchar Wieczystego Droś IgorPatysiak Weronika6 C
XLV Puchar Wieczystego Karczewicz AdrianRubik Iga13 A
XLV Puchar Wieczystego Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia17 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kielan MarcelChruścicka Nikola1 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia1 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Crepaldi PaoloSychowicz Nadia1 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kimla MaksymBorecka Kornelia2 G
OTTT Siewierz 2018Skipirzepa KamilPutyra Weronika4 D
OTTT Siewierz 2018Skipirzepa KamilPutyra Weronika3 D
OTTT Siewierz 2018Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 F
OTTT Siewierz 2018Kimla MaksymBorecka Kornelia1 G
OTTT Siewierz 2018Crepaldi PaoloSychowicz Nadia1 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kielan MarcelChruścicka Nikola5 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kimla MaksymBorecka Kornelia3 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia1 G
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Dąbrowski JakubWysocka Nikola7 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia19 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Karczewicz AdrianRubik Iga42 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Skipirzepa KamilPutyra Weronika3 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Otręba MateuszPiur Maja1 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Bożek OskarSekret Julia2 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Lewandowski BartoszBlady Julia5 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kielan MarcelChruścicka Nikola5 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Droś IgorPatysiak Weronika1 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Droś IgorPatysiak Weronika1 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Karczewicz AdrianRubik Iga5 A
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Sadowski MateuszKucharska Lena9 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Żak MateuszHartwich Alicja1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Lewandowski BartoszBlady Julia1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kimla MaksymBorecka Kornelia3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kielan MarcelChruścicka Nikola4 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Otręba MateuszPiur Maja1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Skipirzepa KamilPutyra Weronika3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Bożek OskarSekret Julia1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Droś IgorPatysiak Weronika1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Droś IgorPatysiak Weronika1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia7 A
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Skipirzepa KamilPutyra Weronika4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Droś IgorPatysiak Weronika1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Droś IgorPatysiak Weronika2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dąbrowski JakubWysocka Nikola5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bożek OskarSekret Julia6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
OTTT Będzin 2018Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria2 G
Mistrzostwa Polski Standard Dąbrowski JakubWysocka Nikola4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Droś IgorPatysiak Weronika14 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Dobrowolski OskarSzmigielska Maja8 OPEN
Puchar Klas A,B i C Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia14 A
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria2 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Lewandowski BartoszBlady Julia1 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Żak MateuszHartwich Alicja1 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Otręba MateuszPiur Maja1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Crepaldi PaoloNocoń Maja2 G
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria1 G
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Żak MateuszHartwich Alicja1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Gradzik NorbertSikora Laura1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kimla MaksymBorecka Kornelia2 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sadowski MateuszKucharska Lena1 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kimla MaksymBorecka Kornelia3 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Purgal AdamWodzisławska Kinga6 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Purgal AdamWodzisławska Kinga7 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Żak MateuszHartwich Alicja1 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Otręba MateuszPiur Maja1 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Lewandowski BartoszBlady Julia1 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bawor AdamMalasiewicz Zosia3 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Crepaldi PaoloNocoń Maja3 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kita PatrykKonieczko Agata12 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Będkowski DawidSiwko Marcelina11 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia4 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Karczewicz AdrianRubik Iga5 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria2 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Skipirzepa KamilPutyra Weronika5 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Moryń MiłoszSychowicz Nadia5 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sobczyk OktawiuszMichnicka Martyna1 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sobczyk WiktorKosędka Amanda3 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sobczyk WiktorKosędka Amanda2 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Skipirzepa KamilPutyra Weronika4 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sobczyk WiktorKosędka Amanda3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Dąbrowski JakubWysocka Nikola2 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Moryń MiłoszSychowicz Nadia6 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Bożek OskarSekret Julia1 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Dąbrowski JakubWysocka Nikola2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sobczyk OktawiuszMichnicka Martyna3 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Skipirzepa KamilPutyra Weronika4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Czajkowski DanielOlejnik Sara5 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Karczewicz AdrianRubik Iga8 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kita PatrykKonieczko Agata11 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Czajkowski DanielOlejnik Sara9 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia6 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kita PatrykKonieczko Agata6 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Droś IgorPatysiak Weronika5 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Droś IgorPatysiak Weronika1 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Droś IgorPatysiak Weronika1 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Skipirzepa KamilPutyra Weronika6 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sobczyk WiktorKosędka Amanda2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Crepaldi PaoloNocoń Maja3 G
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Lewandowski BartoszBlady Julia1 G
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria2 G
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Sadowski MateuszKucharska Lena1 G
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Kimla MaksymBorecka Kornelia3 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Sobczyk OktawiuszMichnicka Martyna1 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Kita PatrykKonieczko Agata1 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Sobczyk OktawiuszMichnicka Martyna2 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Gradzik NorbertSikora Laura1 H
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Sadowski MateuszKucharska Lena3 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Sobczyk WiktorKosędka Amanda1 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Sobczyk OktawiuszMichnicka Martyna2 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Purgal AdamWodzisławska Kinga4 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Kita PatrykKonieczko Agata7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czajkowski DanielOlejnik Sara17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karczewicz AdrianRubik Iga19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bożek OskarSekret Julia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobczyk OktawiuszMichnicka Martyna1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Droś IgorPatysiak Weronika4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bożek OskarSekret Julia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kita PatrykKonieczko Agata8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Droś IgorPatysiak Weronika1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gradzik NorbertSikora Laura1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pułkownik TomaszPiur Maja1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karczewicz AdrianRubik Iga4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czajkowski DanielOlejnik Sara7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Purgal AdamWodzisławska Kinga5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Purgal AdamWodzisławska Kinga1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobczyk WiktorKosędka Amanda2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sadowski MateuszKucharska Lena2 G
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Sobczyk OktawiuszMichnicka Martyna3 E
Polish Open Championships Dąbrowski JakubWysocka Nikola2 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Sobczyk WiktorKosędka Amanda1 E
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Skipirzepa KamilPutyra Weronika3 E
PERFECT DANCE Sadowski MateuszKucharska Lena1 G
Polish Open Championships Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 OPEN
Polish Open Championships Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
PERFECT DANCE Czajkowski DanielOlejnik Sara5 B
Polish Open Championships Dobrowolski OskarSzmigielska Maja8 OPEN
Polish Open Championships Droś IgorPatysiak Weronika17 OPEN
Polish Open Championships Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
Polish Open Championships Droś IgorPatysiak Weronika15 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia2 A
Polish Open Championships Karczewicz AdrianRubik Iga24 OPEN
Polish Open Championships Droś IgorPatysiak Weronika20 OPEN
Polish Open Championships Dobrowolski OskarSzmigielska Maja9 OPEN
Polish Open Championships Nabiałczyk BartoszKaliściak Natalia11 OPEN
Polish Open Championships Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
Polish Open Championships Dąbrowski JakubWysocka Nikola1 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Karczewicz AdrianRubik Iga5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Droś IgorPatysiak Weronika11 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Czajkowski DanielOlejnik Sara6 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Czajkowski DanielOlejnik Sara6 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sobczyk WiktorKosędka Amanda1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Droś IgorPatysiak Weronika12 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Purgal AdamWodzisławska Kinga8 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Purgal AdamWodzisławska Kinga8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Czajkowski DanielOlejnik Sara13 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Sadowski MateuszKucharska Lena2 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Sobczyk WiktorKosędka Amanda1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Sobczyk WiktorKosędka Amanda1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Sobczyk OktawiuszMichnicka Martyna4 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kita PatrykKonieczko Agata3 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Moryń MiłoszSychowicz Nadia4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kielan MarcelChruścicka Nikola3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sobczyk WiktorKosędka Amanda1 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dąbrowski JakubWysocka Nikola2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Purgal AdamWodzisławska Kinga3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Purgal AdamWodzisławska Kinga1 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bożek OskarSekret Julia2 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kimla MaksymBorecka Kornelia3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sadowski MateuszKucharska Lena2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gradzik NorbertSikora Laura1 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Otręba MateuszCałus Zuzanna2 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pułkownik TomaszPiur Maja1 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Czajkowski DanielOlejnik Sara6 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Droś IgorPatysiak Weronika4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Crepaldi PaoloNocoń Maja2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Czajkowski DanielOlejnik Sara12 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Glajzner JakubWasilewska Julia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Czajkowski DanielOlejnik Sara5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Sobczyk OktawiuszMichnicka Martyna3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pietras KornelMotyka Zuzanna1 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pietras KornelMotyka Zuzanna1 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lewandowski BartoszBlady Julia1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Patrzyk MaksymilianKot Amelia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bawor AdamMalasiewicz Zosia3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Nabiałczyk MaciejKot Wiktoria3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kita PatrykKonieczko Agata1 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kubik MaciejGieszczyk Aleksandra10 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kubik MaciejGieszczyk Aleksandra11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Purgal AdamWodzisławska Kinga2 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiDroś IgorPatysiak Weronika6 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiDobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Purgal AdamWodzisławska Kinga12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kita PatrykKonieczko Agata8 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiDobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiDroś IgorPatysiak Weronika6 OPEN
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Purgal AdamWodzisławska Kinga1 E
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kita PatrykKonieczko Agata7 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Czajkowski DanielOlejnik Sara2 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Purgal AdamWodzisławska Kinga3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Patrzyk MaksymilianKot Amelia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Czajkowski DanielOlejnik Sara5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Czajkowski DanielOlejnik Sara12 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kita PatrykKonieczko Agata2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Droś IgorPatysiak Weronika13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Droś IgorPatysiak Weronika9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Patrzyk MaksymilianKot Amelia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Czajkowski DanielOlejnik Sara13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Karczewicz AdrianRubik Iga16 OPEN