!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ST DOBROWOLSCY
Częstochowa (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Gradzik NorbertHartwich Alicja6 C
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Gradzik NorbertHartwich Alicja6 C
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Bawor AdamPanek Maja3 C
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia2 D
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia4 D
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Bełkot MiłoszZaskórska Pola2 G
OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024 Czok DominikSzczypior Oliwia1 G
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Malicki FilipMichalska Patrycja9 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Bożek OskarSekret Julia8 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina3 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Lizura JakubPutyra Weronika24 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Serbin NazarPijet Maja6 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Krygier MikołajKugaj Zuzanna5 OPEN
ZABRZE DANCE FESTIVAL ŚLĄSKA LIGA TANECZNA – WIELKIE OTWARCIE Synowiec SzymonLamch Zofia1 G
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Krygier MikołajKugaj Zuzanna11 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Serbin NazarPijet Maja6 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Lizura JakubPutyra Weronika20 OPEN
Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Lizura JakubPutyra Weronika20 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Malicki FilipMichalska Patrycja4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2024 OTTT o Puchar Burmistrza Gogolina Panek MikołajMajdzik Julia4 E
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Kwiatkowski AdamMichalska Zuzanna3 E
IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024 Bełkot MiłoszZaskórska Pola2 G
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Lizura JakubPutyra Weronika2 A
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Crepaldi PaoloSobieszek Maja3 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Crepaldi PaoloSobieszek Maja5 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Bawor AdamPanek Maja6 C
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Mirowski OliwierDobrowolska Nadia2 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Błaszczyk WiktorKołdon Emilia3 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Błaszczyk WiktorKołdon Emilia3 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Bożek OskarSekret Julia3 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Malicki FilipMichalska Patrycja7 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Bożek OskarSekret Julia22 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Lizura JakubPutyra Weronika26 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 E
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Metryka MikołajTarnicka Ada1 H
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Synowiec SzymonLamch Zofia1 G
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Bełkot MiłoszZaskórska Pola1 G
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Kharchuk AdamRóg Maja1 F
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Czok DominikSzczypior Oliwia3 G
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Kwiatkowski AdamMichalska Zuzanna1 E
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Urbaniak DawidOzga Joanna4 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Crepaldi PaoloSobieszek Maja5 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Crepaldi PaoloSobieszek Maja1 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Urbaniak DawidOzga Joanna6 D
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Klar MikołajMichalska Julia6 C
OTTT AKCENT CUP Kharchuk AdamRóg Maja1 F
OTTT AKCENT CUP Bełkot MiłoszZaskórska Pola3 G
OTTT AKCENT CUP Crepaldi PaoloSobieszek Maja2 D
OTTT AKCENT CUP Crepaldi PaoloSobieszek Maja2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2024, Ogólnopolskiego Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów Lizura JakubPutyra Weronika5 OPEN
PERFECT DANCE KRAKÓW 2023 Kharchuk AdamRóg Maja2 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza miasta i Gminy Kępno „Kępińska Majówka” Kharchuk AdamRóg Maja1 F
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Gradzik NorbertHartwich Alicja10 C
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Gradzik NorbertHartwich Alicja5 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Gradzik NorbertHartwich Alicja7 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Czok DominikSzczypior Oliwia3 G
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Kharchuk AdamRóg Maja1 F
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Crepaldi PaoloSobieszek Maja1 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Crepaldi PaoloSobieszek Maja3 D
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Synowiec SzymonLamch Zofia1 H
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Gradzik NorbertHartwich Alicja10 C
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Bełkot MiłoszZaskórska Pola2 G
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Moryń MiłoszKsiężnik Kinga13 C
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Panek MikołajMajdzik Julia3 E
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Błaszczyk WiktorKołdon Emilia8 OPEN
VIVA DANCE CUP 2024 Klar MikołajMichalska Julia1 C
VIVA DANCE CUP 2024 Crepaldi PaoloSobieszek Maja8 D
VIVA DANCE CUP 2024 Urbaniak DawidOzga Joanna4 D
VIVA DANCE CUP 2024 Crepaldi PaoloSobieszek Maja1 D
VIVA DANCE CUP 2024 Urbaniak DawidOzga Joanna1 E
II OTTT SPRING WALTZ O PUCHAR WALCA BURISTRZA GŁOGÓWKA Czok DominikSzczypior Oliwia1 G
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Lizura JakubPutyra Weronika17 OPEN
VIVA DANCE CUP 2024 Błaszczyk WiktorKołdon Emilia2 E
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna14 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia12 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Puto CyprianMordal Laura4 E
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia5 OPEN
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Lizura JakubPutyra Weronika1 B
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna14 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia2 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia13 OPEN
Prusice Dance Festival 2024 Błaszczyk WiktorKołdon Emilia1 E
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Metryka MikołajTarnicka Ada1 H
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Synowiec SzymonLamch Zofia1 H
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Bełkot MiłoszZaskórska Pola2 G
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 E
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Serbin NazarCuglowska Maja1 D
XIII OTTT o Puchar Burmistrza Czeladzi Serbin NazarCuglowska Maja2 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Gradzik NorbertHartwich Alicja7 C
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Gradzik NorbertHartwich Alicja4 C
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Bożek OskarSekret Julia5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina2 OPEN
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Serbin NazarCuglowska Maja1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Puto CyprianMordal Laura2 E
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 E
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Serbin NazarCuglowska Maja1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Błaszczyk WiktorKołdon Emilia2 E
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Mirowski OliwierDobrowolska Nadia2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Crepaldi PaoloSobieszek Maja5 D
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Mirowski OliwierDobrowolska Nadia2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Crepaldi PaoloSobieszek Maja7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Klar MikołajMichalska Julia3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Lizura JakubPutyra Weronika1 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Urbaniak DawidOzga Joanna2 E
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Gradzik NorbertHartwich Alicja7 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Synowiec SzymonLamch Zofia1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Błaszczyk WiktorKołdon Emilia1 E
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Gradzik NorbertHartwich Alicja10 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Moryń MiłoszKsiężnik Kinga8 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Moryń MiłoszKsiężnik Kinga6 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Lizura JakubPutyra Weronika1 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Błaszczyk WiktorKołdon Emilia1 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Moryń MiłoszKsiężnik Kinga26 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Bożek OskarSekret Julia1 A
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 E
V OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2024 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Błaszczyk WiktorKołdon Emilia2 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Moryń MiłoszKsiężnik Kinga19 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Lizura JakubPutyra Weronika12 B
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Puto CyprianMordal Laura1 E
Polish Cup PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina7 OPEN
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Crepaldi PaoloSobieszek Maja2 D
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Bryś MaksymilianSkirucha Patrycja1 H
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Czok DominikSzczypior Oliwia1 G
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Błaszczyk WiktorKołdon Emilia1 E
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Puto CyprianMordal Laura7 E
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Bełkot MiłoszZaskórska Pola4 F
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 E
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Panek MikołajMajdzik Julia3 E
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Serbin NazarCuglowska Maja1 D
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Kwiatkowski AdamPiur Maja3 D
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Kwiatkowski AdamPiur Maja2 D
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Urbaniak DawidOzga Joanna2 E
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Synowiec SzymonLamch Zofia1 H
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Urbaniak DawidOzga Joanna6 D
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Klar MikołajPanek Maja2 C
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Gradzik NorbertHartwich Alicja3 C
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Moryń MiłoszKsiężnik Kinga1 C
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Klar MikołajMichalska Julia3 C
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Gradzik NorbertHartwich Alicja6 C
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Moryń MiłoszKsiężnik Kinga1 B
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Lizura JakubPutyra Weronika1 B
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Bożek OskarSekret Julia3 B
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Bożek OskarSekret Julia1 A
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina2 A
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Lizura JakubPutyra Weronika5 A
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Crepaldi PaoloSobieszek Maja2 D
Puchar WieczystegoOrmańczyk DawidKowalczyk Nadia14 C
Puchar WieczystegoSerbin NazarCuglowska Maja4 D
Puchar WieczystegoOrmańczyk DawidKowalczyk Nadia19 C
Puchar WieczystegoMoryń MiłoszKsiężnik Kinga30 B
Puchar WieczystegoBożek OskarSekret Julia1 B
Puchar WieczystegoGradzik NorbertHartwich Alicja28 C
Puchar WieczystegoMoryń MiłoszKsiężnik Kinga12 C
Puchar WieczystegoCrepaldi PaoloSobieszek Maja24 D
Puchar WieczystegoGradzik NorbertHartwich Alicja26 C
Puchar WieczystegoCrepaldi PaoloSobieszek Maja21 D
Puchar WieczystegoAlwasiak KarolBrol Maja1 A
Puchar WieczystegoLizura JakubPutyra Weronika8 B
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Tazbir JakubMiśtal Julia1 C
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Klar MikołajMichalska Julia6 C
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Tazbir JakubMiśtal Julia2 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Dobrowolski OskarSzaporów Julia1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Malicki FilipPijet Maja6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Dobrowolski OskarSzaporów Julia4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Alwasiak KarolBrol Maja6 OPEN
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Kwiatkowski AdamPiur Maja4 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Bryś MaksymilianSkirucha Patrycja1 H
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Czok DominikSzczypior Oliwia1 G
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Błaszczyk WiktorKołdon Emilia2 E
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 E
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Panek MikołajMajdzik Julia4 E
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Synowiec SzymonLamch Zofia1 H
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Kwiatkowski AdamPiur Maja2 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Stęclik KasperSikora Laura3 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Stęclik KasperSikora Laura3 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Tazbir JakubMiśtal Julia1 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Crepaldi PaoloSobieszek Maja3 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Crepaldi PaoloSobieszek Maja1 D
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Bawor AdamNocoń Maja2 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Bawor AdamNocoń Maja3 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Gradzik NorbertHartwich Alicja3 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Moryń MiłoszKsiężnik Kinga2 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Gradzik NorbertHartwich Alicja4 C
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Bożek OskarSekret Julia1 B
GALA TANECZNA PORAJ Ultex-Pol CUP 2023 Moryń MiłoszKsiężnik Kinga2 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina13 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Malicki FilipPijet Maja8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Dobrowolski OskarSzaporów Julia6 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Błaszczyk WiktorKołdon Emilia5 E
Oleski Festiwal Tańca 2023 Tazbir JakubMiśtal Julia1 C
Oleski Festiwal Tańca 2023 Moryń MiłoszKsiężnik Kinga4 C
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kwiatkowski AdamPiur Maja5 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bawor AdamNocoń Maja3 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kwiatkowski AdamPiur Maja4 D
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Błaszczyk WiktorKołdon Emilia4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Dobrowolski OskarSzaporów Julia8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Krygier MikołajKugaj Zuzanna7 OPEN
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Crepaldi PaoloSobieszek Maja8 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Crepaldi PaoloSobieszek Maja5 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bryś MaksymilianSkirucha Patrycja1 H
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bełkot MiłoszZaskórska Pola1 H
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Błaszczyk WiktorKołdon Emilia4 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Puto CyprianMordal Laura5 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Kwiatkowski AdamPiur Maja3 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Ryś BartoszNowodzińśka Julia4 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Panek MikołajMajdzik Julia8 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Gradzik NorbertHartwich Alicja6 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Moryń MiłoszKsiężnik Kinga1 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bożek OskarSekret Julia2 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Malicki FilipPijet Maja6 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Moryń MiłoszKsiężnik Kinga7 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Malicki FilipPijet Maja3 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bilnik WojciechPutyra Weronika4 A
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Malicki FilipPijet Maja5 A
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Gradzik NorbertHartwich Alicja3 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bawor AdamNocoń Maja2 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Gradzik NorbertHartwich Alicja6 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Moryń MiłoszKsiężnik Kinga5 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Gradzik NorbertHartwich Alicja8 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Crepaldi PaoloSobieszek Maja3 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Crepaldi PaoloSobieszek Maja1 E
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bawor AdamNocoń Maja3 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Mirowski OliwierDobrowolska Nadia2 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Mirowski OliwierDobrowolska Nadia2 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Stęclik KasperSikora Laura6 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Błaszczyk WiktorKołdon Emilia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Stęclik KasperSikora Laura4 D
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Czok DominikSzczypior Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Czok DominikSzczypior Oliwia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Synowiec SzymonLamch Zofia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Mirowski OliwierDobrowolska Nadia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Serwa OliwierCuglowska Maja1 F
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Mirowski OliwierDobrowolska Nadia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Malicki FilipPijet Maja5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Błaszczyk WiktorKołdon Emilia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Alwasiak KarolBrol Maja4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bożek OskarSekret Julia11 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Malicki FilipPijet Maja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Moryń MiłoszKsiężnik Kinga6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bilnik WojciechPutyra Weronika4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bożek OskarSekret Julia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Bawor AdamNocoń Maja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Alwasiak KarolBrol Maja1 OPEN
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia4 D
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Bożek OskarSekret Julia13 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Ryś BartoszNowodzińśka Julia4 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Puto CyprianMordal Laura7 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Kwiatkowski AdamPiur Maja1 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Panek MikołajMajdzik Julia1 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Bawor AdamNocoń Maja6 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Crepaldi PaoloSobieszek Maja1 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Tazbir JakubMiśtal Julia1 C
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁE LATO Błaszczyk WiktorKołdon Emilia1 F
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁE LATO Bełkot MiłoszZaskórska Pola1 H
Grand Prix Polski PTT Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 E
Grand Prix Polski PTT Kwiatkowski AdamPiur Maja1 E
Grand Prix Polski PTT Bilnik WojciechPutyra Weronika2 B
Grand Prix Polski PTT Czok DominikSzczypior Oliwia3 G
Grand Prix Polski PTT Panek MikołajMajdzik Julia1 F
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Crepaldi PaoloSobieszek Maja1 E
Grand Prix Polski PTT Tazbir JakubMiśtal Julia1 C
Grand Prix Polski PTT Gradzik NorbertHartwich Alicja8 C
Grand Prix Polski PTT Stęclik KasperSikora Laura3 D
Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszKsiężnik Kinga6 C
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 D
Grand Prix Polski PTT Stęclik KasperSikora Laura8 D
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM - !!! ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU !!! Bawor AdamNocoń Maja6 D
Polish Open Championships Błaszczyk WiktorKołdon Emilia5 OPEN
Polish Open Championships Dobrowolski OskarSzaporów Julia9 OPEN
Polish Open Championships Serbin NazarSherepenko Kira4 OPEN
Polish Open Championships Dobrowolski OskarSzaporów Julia9 OPEN
Polish Open Championships Bożek OskarSekret Julia3 OPEN
Polish Open Championships Krygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
Polish Open Championships Bożek OskarSekret Julia9 OPEN
Polish Open Championships Krygier MikołajKugaj Zuzanna7 OPEN
Polish Open Championships Alwasiak KarolBrol Maja12 OPEN
Polish Open Championships Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina4 OPEN
Polish Open Championships Bilnik WojciechPutyra Weronika13 OPEN
Polish Open Championships Serbin NazarSherepenko Kira6 OPEN
Polish Open Championships Serbin NazarSherepenko Kira7 OPEN
Polish Open Championships Alwasiak KarolBrol Maja4 OPEN
Polish Open Championships Dobrowolski OskarSzaporów Julia1 OPEN
Polish Open Championships Krygier MikołajKugaj Zuzanna5 OPEN
Polish Open Championships Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Polish Open Championships Alwasiak KarolBrol Maja4 OPEN
Polish Open Championships Dobrowolski OskarSzaporów Julia2 OPEN
Polish Open Championships Bilnik WojciechPutyra Weronika5 OPEN
Polish Open Championships Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina4 OPEN
Festival Tańca Zawirowani 2023 Bełkot MiloszZaskórska Pola1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Serbin NazarSherepenko Kira1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Panek MikołajMajdzik Julia1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bełkot MiloszZaskórska Pola1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Błaszczyk WiktorKołdon Emilia1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Moryń MiłoszKsiężnik Kinga1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bilnik WojciechPutyra Weronika1 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bilnik WojciechPutyra Weronika10 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Serbin NazarSherepenko Kira1 C
Perfect Dance Kraków 2023 Tazbir JakubMiśtal Julia6 C
Perfect Dance Kraków 2023 Urbaniak DawidMichalska Julia7 D
Perfect Dance Kraków 2023 Serbin NazarSherepenko Kira1 D
Perfect Dance Kraków 2023 Serbin NazarSherepenko Kira1 D
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Moryń MiłoszKsiężnik Kinga2 C
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Bilnik WojciechPutyra Weronika1 B
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Tazbir JakubMiśtal Julia1 C
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Panek MikołajMajdzik Julia3 F
II Międzynarodowy Taneczny Festiwal Asów 2023 Błaszczyk WiktorKołdon Emilia1 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzaporów Julia8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszKsiężnik Kinga2 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Gradzik NorbertHartwich Alicja8 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Serbin NazarSherepenko Kira1 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Serbin NazarSherepenko Kira1 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Bilnik WojciechPutyra Weronika2 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Czok DominikSzczypior Oliwia2 G
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Malicki FilipPijet Maja11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina11 OPEN
Viva Dance Cup 2023 o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej Stęclik KasperSikora Laura7 D
Viva Dance Cup 2023 o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej Stęclik KasperSikora Laura5 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Malicki FilipPijet Maja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Alwasiak KarolBrol Maja3 OPEN
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Urbaniak DawidMichalska Julia3 D
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Młodzieży i Par Dorosłych Alwasiak KarolBrol Maja16 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Bilnik WojciechPutyra Weronika2 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Gradzik NorbertHartwich Alicja6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Tazbir JakubMiśtal Julia1 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Serbin NazarSherepenko Kira1 D
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszKsiężnik Kinga1 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina6 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Serbin NazarSherepenko Kira1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bawor AdamNocoń Maja1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mirowski OliwierDobrowolska Nadia2 E
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Ryś BartoszNowodzińśka Julia2 E
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Bawor AdamNocoń Maja2 D
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Kwiatkowski AdamMarynowska Pola3 E
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Moryń MiłoszKsiężnik Kinga1 C
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Puto CyprianMordal Laura4 E
MISTRZOSTWA KLAS CBA Alwasiak KarolBrol Maja4 A
MISTRZOSTWA KLAS CBA Tazbir JakubMiśtal Julia13 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Moryń MiłoszKsiężnik Kinga10 C
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Tazbir JakubMiśtal Julia3 C
III Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia5 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Puto CyprianMordal Laura1 E
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kwiatkowski AdamMarynowska Pola3 E
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Panek MikołajMajdzik Julia1 F
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bawor AdamNocoń Maja3 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stęclik KasperSikora Laura5 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Moryń MiłoszKsiężnik Kinga2 C
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stęclik KasperSikora Laura5 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bawor AdamNocoń Maja5 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Serbin NazarSherepenko Kira1 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Serbin NazarSherepenko Kira8 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Moryń MiłoszKsiężnik Kinga2 C
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krygier MikołajKugaj Zuzanna5 OPEN
Mikołajkowy Respect Cup Gradzik NorbertHartwich Alicja1 D
Mikołajkowy Respect Cup Stęclik KasperSikora Laura1 E
Puchar Wieczystego kategorie OPENOrmańczyk DawidKowalczyk Nadia12 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENOrmańczyk DawidKowalczyk Nadia11 OPEN
Puchar WieczystegoMoryń MiłoszKsiężnik Kinga9 C
Puchar WieczystegoMalicki FilipPijet Maja2 C
Puchar WieczystegoBożek OskarSekret Julia3 C
Puchar WieczystegoBilnik WojciechPutyra Weronika17 B
Puchar WieczystegoBilnik WojciechPutyra Weronika49 B
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Gradzik NorbertHartwich Alicja1 D
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Bawor AdamNocoń Maja1 D
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Gradzik NorbertHartwich Alicja5 D
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena6 F
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Bryś MaksymilianSkirucha Patrycja1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Alwasiak KarolBrol Maja4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia13 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Malicki FilipPijet Maja3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina7 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Bilnik WojciechPutyra Weronika1 C
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Moryń MiłoszKsiężnik Kinga6 C
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Gradzik NorbertHartwich Alicja3 D
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Bawor AdamNocoń Maja7 D
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Bełkot MiloszZaskórska Pola1 H
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bawor AdamNocoń Maja3 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gradzik NorbertHartwich Alicja4 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Dobrowolski OskarSzmigielska Maja6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Malicki FilipPijet Maja4 OPEN
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gradzik NorbertHartwich Alicja3 D
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gradzik NorbertHartwich Alicja3 D
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Stęclik KasperSikora Laura6 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Bełkot MiloszZaskórska Pola1 H
Oleski Festiwal Tańca 2022 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Bilnik WojciechPutyra Weronika1 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Bawor AdamNocoń Maja1 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Gradzik NorbertHartwich Alicja2 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Gradzik NorbertHartwich Alicja4 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Bilnik WojciechPutyra Weronika4 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Bryś MaksymilianSkirucha Patrycja1 H
NitroErg Dance Festival Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
NitroErg Dance Festival Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
NitroErg Dance Festival Gradzik NorbertHartwich Alicja4 D
NitroErg Dance Festival Gradzik NorbertHartwich Alicja6 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Gradzik NorbertHartwich Alicja2 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Moryń MiłoszKsiężnik Kinga1 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Gradzik NorbertHartwich Alicja2 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Bożek OskarSekret Julia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Droś IgorPatysiak Weronika22 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina21 OPEN
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bilnik WojciechPutyra Weronika1 B
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bilnik WojciechPutyra Weronika4 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gradzik NorbertHartwich Alicja1 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gradzik NorbertHartwich Alicja4 D
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 F
WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS OPEN ICE ARENA CUP Puto CyprianMordal Laura2 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Stęclik KasperSikora Laura6 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia6 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Gradzik NorbertHartwich Alicja5 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Bawor AdamNocoń Maja7 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Gradzik NorbertHartwich Alicja5 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Moryń MiłoszKsiężnik Kinga2 C
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Moryń MiłoszKsiężnik Kinga2 D
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Bilnik WojciechPutyra Weronika7 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Bilnik WojciechPutyra Weronika13 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Otręba MateuszPiur Maja3 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Bilnik WojciechPutyra Weronika3 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Stęclik KasperSikora Laura5 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena5 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Mirowski OliwierDobrowolska Nadia3 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kowalczyk DawidŻak Zuzanna7 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Otręba MateuszPiur Maja7 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Czok DominikSzczypior Oliwia1 H
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia5 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Gradzik NorbertHartwich Alicja2 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Gradzik NorbertHartwich Alicja1 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Bawor AdamNocoń Maja8 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Bilnik WojciechPutyra Weronika5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Bożek OskarSekret Julia7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Malicki FilipPijet Maja3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Malicki FilipPijet Maja2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Bilnik WojciechPutyra Weronika3 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Moryń MiłoszKsiężnik Kinga6 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Moryń MiłoszKsiężnik Kinga4 D
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Gradzik NorbertHartwich Alicja2 D
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Gradzik NorbertHartwich Alicja3 D
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Serwa OliwierSkalik Emilia1 G
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Malicki FilipPijet Maja5 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena4 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Bilnik WojciechPutyra Weronika1 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Kowalczyk DawidŻak Zuzanna5 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Puto CyprianMordal Laura3 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Otręba MateuszPiur Maja2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Otręba MateuszPiur Maja3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Stęclik KasperSikora Laura2 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Kwiatkowski AdamMarynowska Pola5 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Bawor AdamNocoń Maja1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Gradzik NorbertHartwich Alicja3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Moryń MiłoszKsiężnik Kinga1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Gradzik NorbertHartwich Alicja3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Bilnik WojciechPutyra Weronika2 C
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Kwiatkowski AdamMarynowska Pola2 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Czok DominikSzczypior Oliwia1 H
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Tazbir JakubMichalska Julia4 C
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Bilnik WojciechPutyra Weronika1 C
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Tazbir JakubMichalska Julia3 C
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Bilnik WojciechPutyra Weronika1 B
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Bilnik WojciechPutyra Weronika7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Puto CyprianMordal Laura2 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Malicki FilipPijet Maja2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Dąbrowski JakubOrganiściak Karolina2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Stęclik KasperSikora Laura1 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBawor AdamNocoń Maja2 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Serwa OliwierSkalik Emilia3 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Czok DominikSzczypior Oliwia1 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Bryś MaksymilianSkirucha Patrycja1 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Tazbir JakubMichalska Julia2 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Bilnik WojciechPutyra Weronika3 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Bawor AdamNocoń Maja4 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Bawor AdamNocoń Maja3 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Gradzik NorbertHartwich Alicja2 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 F
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Bawor AdamNocoń Maja3 D
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 F
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Otręba MateuszPiur Maja3 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara5 OPEN
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Otręba MateuszPiur Maja3 D
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Bilnik WojciechPutyra Weronika3 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Bilnik WojciechPutyra Weronika7 C
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Alwasiak KarolOlejnik Sara5 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 G
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Bilnik WojciechPutyra Weronika5 B
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Bawor AdamNocoń Maja2 D
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Bawor AdamNocoń Maja7 D
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Malicki FilipPijet Maja4 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Malicki FilipPijet Maja2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Bożek OskarSekret Julia5 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Czok DominikSzczypior Oliwia1 H
Polish Open ChampionshipsKrygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Dembczyk AntoniBarłożek Marcelina2 H
Polish Open ChampionshipsAlwasiak KarolOlejnik Sara11 OPEN
Polish Open ChampionshipsMirowski OliwierDobrowolska Nadia8 OPEN
Polish Open ChampionshipsDąbrowski JakubOrganiściak Karolina5 OPEN
Polish Open ChampionshipsMirowski OliwierDobrowolska Nadia7 OPEN
Polish Open ChampionshipsMalicki FilipPijet Maja10 OPEN
Polish Open ChampionshipsBożek OskarSekret Julia9 OPEN
Polish Open ChampionshipsKrygier MikołajKugaj Zuzanna2 OPEN
Polish Open ChampionshipsKrygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
Polish Open ChampionshipsOrmańczyk DawidKowalczyk Nadia9 OPEN
Polish Open ChampionshipsWręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina20 OPEN
Polish Open ChampionshipsOrmańczyk DawidKowalczyk Nadia10 OPEN
Polish Open ChampionshipsDąbrowski JakubOrganiściak Karolina4 OPEN
Polish Open ChampionshipsDobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Polish Open ChampionshipsBożek OskarSekret Julia10 OPEN
Polish Open ChampionshipsMalicki FilipPijet Maja12 OPEN
Polish Open ChampionshipsAlwasiak KarolOlejnik Sara1 OPEN
Polish Open ChampionshipsWręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina5 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego - ROZTAŃCZONY DZIEŃ DZIECKA Serwa OliwierSkalik Emilia3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego - ROZTAŃCZONY DZIEŃ DZIECKA Kowalczyk DawidŻak Zuzanna2 G
Turniej Tańca Towarzyskiego - ROZTAŃCZONY DZIEŃ DZIECKA Kuziorowicz AleksanderFlacha Julia2 H
Turniej Tańca Towarzyskiego - ROZTAŃCZONY DZIEŃ DZIECKA Walaszczyk DawidFlacha Nikola1 H
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Malicki FilipPijet Maja2 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Krygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Malicki FilipPijet Maja7 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Tazbir JakubMichalska Julia9 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina7 OPEN
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bawor AdamNocoń Maja2 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bawor AdamNocoń Maja2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Tazbir JakubMichalska Julia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Bilnik WojciechPutyra Weronika1 C
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bawor AdamNocoń Maja6 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bawor AdamNocoń Maja5 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Walaszczyk DawidFlacha Nikola1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Puto CyprianMordal Laura1 F
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Bilnik WojciechPutyra Weronika1 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Gradzik NorbertSikora Laura10 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Bawor AdamNocoń Maja8 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Gradzik NorbertSikora Laura6 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Bawor AdamNocoń Maja4 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTBożek OskarSekret Julia3 OPEN
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena2 G
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Serwa OliwierSkalik Emilia2 G
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kowalczyk DawidŻak Zuzanna3 G
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTAlwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ryś BartoszNowodzińśka Julia2 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMalicki FilipPijet Maja8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKrygier MikołajKugaj Zuzanna10 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia4 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMalicki FilipPijet Maja5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTBożek OskarSekret Julia7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKrygier MikołajKugaj Zuzanna8 OPEN
Cracow Dance FestivalDroś IgorPatysiak Weronika2 B
Cracow Dance FestivalBilnik WojciechPutyra Weronika2 C
Cracow Dance FestivalBawor AdamNocoń Maja4 D
Cracow Dance FestivalBawor AdamNocoń Maja4 D
Cracow Dance FestivalCzok DominikSzczypior Oliwia1 H
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoWręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalczyk DawidŻak Zuzanna1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Serwa OliwierSkalik Emilia3 G
Akademickie Mistrzostwa Polski Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina11 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Malicki FilipPijet Maja12 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena2 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Kowalczyk DawidŻak Zuzanna3 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Puto CyprianMordal Laura2 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Malicki FilipPijet Maja8 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna11 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia12 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kowalczyk DawidŻak Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Mirowski OliwierDobrowolska Nadia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Walaszczyk DawidFlacha Nikola1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Bawor AdamNocoń Maja5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Gradzik NorbertSikora Laura7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Gradzik NorbertSikora Laura4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Bawor AdamNocoń Maja6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia3 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Puto CyprianMordal Laura1 F
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Serwa OliwierSkalik Emilia3 G
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kowalczyk DawidŻak Zuzanna2 G
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 F
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA Walaszczyk DawidFlacha Nikola1 H
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA Kuziorowicz AleksanderFlacha Julia2 H
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 G
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena3 G
CeA Challenge Cup Puchar Stęclik KasperFoina Barbara6 F
Mysłowicki Festiwal Tańca Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia2 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Serwa OliwierSkalik Emilia2 G
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gradzik NorbertSikora Laura4 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gradzik NorbertSikora Laura4 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stęclik KasperFoina Barbara6 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Puto CyprianMordal Laura2 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Serwa OliwierSkalik Emilia2 G
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Czok DominikSzczypior Oliwia1 H
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Otręba MateuszPiur Maja8 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Otręba MateuszPiur Maja7 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Puto CyprianMordal Laura2 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalczyk DawidŻak Zuzanna3 G
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 G
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bożek OskarSekret Julia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gradzik NorbertSikora Laura4 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gradzik NorbertSikora Laura5 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bożek OskarSekret Julia3 OPEN
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Puto CyprianMordal Laura4 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Sadowski MateuszKucharska Lena2 D
Puchar WieczystegoWręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
Puchar WieczystegoMalicki FilipPijet Maja1 D
Puchar WieczystegoMalicki FilipPijet Maja5 D
Puchar WieczystegoOlejnik BartoszNowak Julia18 A
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Gradzik NorbertSikora Laura3 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Gradzik NorbertSikora Laura4 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Otręba MateuszPiur Maja2 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Stęclik KasperFoina Barbara3 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mirowski OliwierDobrowolska Nadia10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Krygier MikołajKugaj Zuzanna2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bożek OskarSekret Julia10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia5 D
Mistrzostwa Polski Latin Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Krygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Otręba MateuszPiur Maja2 E
CeA Challenge Cup Jesienny Tazbir JakubMiśtal Julia3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Malicki FilipPijet Maja1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia2 D
OTTT RYTM 2021 Malicki FilipPijet Maja2 E
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Stęclik KasperFoina Barbara1 G
Mistrzostwa Polski StandardDąbrowski JakubSłaboń Weronika3 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardOtręba MateuszPiur Maja20 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardOrmańczyk DawidKowalczyk Nadia22 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardKrygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardBożek OskarSekret Julia9 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardWręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardAlwasiak KarolOlejnik Sara6 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardDobrowolski OskarSzmigielska Maja6 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mordal LauraPuto Cyprian5 F
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dziurkowska LenaBłaszczyk Wiktor1 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Flacha NikolaWalaszczyk Dawid2 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szczypior OliwiaCzok Dominik2 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Mordal LauraPuto Cyprian4 F
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Otręba MateuszPiur Maja3 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stęclik KasperFoina Barbara2 G
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gradzik NorbertSikora Laura7 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gradzik NorbertSikora Laura9 D
Puchar Klas C, B i A Puto CyprianMordal Laura2 F
Puchar Klas C, B i A Szwedziński OlegNowodzińska Pola2 H
Puchar Klas C, B i A Gradzik NorbertSikora Laura2 D
Puchar Klas C, B i A Sadowski MateuszKucharska Lena3 D
Puchar Klas C, B i A Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia4 D
Puchar Klas C, B i A Gradzik NorbertSikora Laura5 D
Puchar Klas C, B i A Sadowski MateuszKucharska Lena6 D
Puchar Klas C, B i A Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Puchar Klas C, B i A Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 OPEN
Puchar Klas C, B i A Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Puchar Klas C, B i A Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 OPEN
Puchar Klas C, B i A Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 G
Puchar Klas C, B i A Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 H
Puchar Klas C, B i A Serwa OliwierSkalik Emilia1 H
Puchar Klas C, B i A Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 G
Puchar Klas C, B i A Malicki FilipPijet Maja1 E
Puchar Klas C, B i A Kimla MaksymGieszczyk Aleksandra2 D
Puchar Klas C, B i A Olejnik BartoszNowak Julia5 A
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Serwa OliwierSkalik Emilia1 H
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Alwasiak KarolOlejnik Sara3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dąbrowski JakubSłaboń Weronika8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dąbrowski JakubSłaboń Weronika6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bożek OskarSekret Julia7 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Krygier MikołajKugaj Zuzanna6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bożek OskarSekret Julia1 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia4 D
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bożek OskarSekret Julia8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dąbrowski JakubSłaboń Weronika5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Mirowski OliwierDobrowolska Nadia3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Alwasiak KarolOlejnik Sara1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia5 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Droś IgorPatysiak Weronika6 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Dąbrowski JakubSłaboń Weronika1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Otręba MateuszPiur Maja1 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Serwa OliwierSkalik Emilia2 H
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szwedziński OlegNowodzińska Pola2 H
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kowalczyk DawidŻak Zuzanna3 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ryś BartoszNowodzińśka Julia3 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Puto CyprianMordal Laura5 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia2 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia4 D
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika3 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Gradzik NorbertSikora Laura4 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia3 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Gradzik NorbertSikora Laura7 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 H
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Alwasiak KarolOlejnik Sara3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Alwasiak KarolOlejnik Sara3 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówBawor AdamNocoń Maja1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Bawor AdamNocoń Maja3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Otręba MateuszPiur Maja1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Bawor AdamNocoń Maja2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Dąbrowski JakubSłaboń Weronika1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Krygier MikołajKugaj Zuzanna2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Dąbrowski JakubSłaboń Weronika1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Dobrowolski OskarSzmigielska Maja1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Alwasiak KarolOlejnik Sara1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Alwasiak KarolOlejnik Sara5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Serwa OliwierSkalik Emilia1 H
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia5 D
Grand Prix Polski PTT Tasarz FilipStelmach Natalia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gradzik NorbertSikora Laura5 D
Grand Prix Polski PTT Sadowski MateuszKucharska Lena7 D
Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia9 D
Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 C
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sadowski MateuszKucharska Lena11 D
Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika3 C
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia9 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Tazbir JakubMiśtal Julia3 D
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia5 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Tazbir JakubMiśtal Julia2 D
DANCE OSCARS 2021 Puto CyprianMordal Laura1 G
DANCE OSCARS 2021 Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 H
DANCE OSCARS 2021 Kowalczyk DawidŻak Zuzanna1 H
DANCE OSCARS 2021 Serwa OliwierSkalik Emilia2 H
DANCE OSCARS 2021 Puto CyprianMordal Laura1 G
DANCE OSCARS 2021 Bawor AdamNocoń Maja3 E
DANCE OSCARS 2021 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia3 D
DANCE OSCARS 2021 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia4 D
CeA Spring Kowalczyk DawidŻak Zuzanna2 H
Polish Open Championships WDC Krygier MikołajKugaj Zuzanna8 OPEN
Polish Open Championships WDC Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
CeA Spring Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia8 D
Polish Open Championships WDC Tasarz FilipStelmach Natalia9 OPEN
Polish Open Championships WDC Alwasiak KarolOlejnik Sara10 OPEN
CeA Spring Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia8 D
Polish Open Championships WDC Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina2 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Bawor AdamNocoń Maja5 E
Polish Open Championships WDC Otręba MateuszPiur Maja9 OPEN
Polish Open Championships WDC Otręba MateuszPiur Maja7 OPEN
Polish Open Championships WDC Dąbrowski JakubSłaboń Weronika5 OPEN
Polish Open Championships WDC Dąbrowski JakubSłaboń Weronika4 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Kowalczyk DawidŻak Zuzanna2 H
Polish Open Championships WDC Alwasiak KarolOlejnik Sara7 OPEN
Polish Open Championships WDC Bożek OskarSekret Julia2 OPEN
Polish Open Championships WDC Krygier MikołajKugaj Zuzanna9 OPEN
Polish Open Championships WDC Bożek OskarSekret Julia4 OPEN
Polish Open Championships WDC Krygier MikołajKugaj Zuzanna13 OPEN
Polish Open Championships WDC Dobrowolski OskarSzmigielska Maja7 OPEN
Polish Open Championships WDC Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
Polish Open Championships WDC Dąbrowski JakubSłaboń Weronika2 OPEN
Polish Open Championships WDC Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTWręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina14 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia7 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia9 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gradzik NorbertSikora Laura1 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bawor AdamNocoń Maja4 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Otręba MateuszPiur Maja3 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Ryś BartoszNowodzińśka Julia2 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Puto CyprianMordal Laura1 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szwedziński OlegNowodzińska Pola2 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Serwa OliwierSkalik Emilia2 H
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja6 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia6 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia2 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Bożek OskarSekret Julia10 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja6 OPEN
Cracow Dance Festival Skipirzepa KamilPutyra Weronika16 C
Cracow Dance Festival Skipirzepa KamilPutyra Weronika10 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Tazbir JakubMiśtal Julia1 D
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tasarz FilipStelmach Natalia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dąbrowski JakubSłaboń Weronika4 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
MAŁE GRAND PRIX Sadowski MateuszKucharska Lena10 D
MAŁE GRAND PRIX Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Droś IgorPatysiak Weronika9 B
II OTTT Będzin 2021 Droś IgorPatysiak Weronika1 B
II OTTT Będzin 2021 Błaszczyk WiktorDziurkowska Lena1 H
II OTTT Będzin 2021 Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 G
II OTTT Będzin 2021 Puto CyprianMordal Laura1 G
II OTTT Będzin 2021 Kowalczyk DawidŻak Zuzanna1 H
II OTTT Będzin 2021 Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 H
II OTTT Będzin 2021 Szwedziński OlegNowodzińska Pola1 H
II OTTT Będzin 2021 Serwa OliwierSkalik Emilia1 H
II OTTT Będzin 2021 Bawor AdamNocoń Maja2 E
II OTTT Będzin 2021 Otręba MateuszPiur Maja7 E
II OTTT Będzin 2021 Gradzik NorbertSikora Laura2 E
II OTTT Będzin 2021 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia1 D
II OTTT Będzin 2021 Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia2 D
II OTTT Będzin 2021 Tazbir JakubMiśtal Julia5 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna3 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna5 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja5 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara7 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sadowski MateuszKucharska Lena5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Puto CyprianMordal Laura1 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Bawor AdamNocoń Maja5 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Gradzik NorbertSikora Laura7 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Otręba MateuszPiur Maja2 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sadowski MateuszKucharska Lena3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika2 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kielan MarcelChruścicka Nikola3 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika3 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Serwa OliwierSkalik Emilia1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Mirowski OliwierDobrowolska Nadia1 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Puto CyprianMordal Laura1 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kowalczyk DawidŻak Zuzanna1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ryś BartoszNowodzińśka Julia1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szwedziński OlegNowodzińska Pola1 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Krygier MikołajKugaj Zuzanna6 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ormańczyk DawidKowalczyk Nadia9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Tazbir JakubMiśtal Julia3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Żak MateuszHartwich Alicja8 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja4 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Dobrowolski OskarSzmigielska Maja2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Alwasiak KarolOlejnik Sara8 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Miśtal SzymonDąbrowska Julia5 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wręczycki PrzemysławNicpoń Marcelina2 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika16 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Żak MateuszHartwich Alicja7 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Moryń MiłoszMalasiewicz Zosia6 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Skipirzepa KamilPutyra Weronika13 OPEN