!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
JUST DANCE
Stalowa Wola (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Rakicki BartoszZając Aleksandra10 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Butryn GrzegorzWach Aleksandra7 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Bańka OliwierGłowala Martyna3 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Rakicki BartoszZając Aleksandra9 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Bańka OliwierGłowala Martyna8 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Butryn GrzegorzWach Aleksandra6 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rakicki BartoszZając Aleksandra5 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Bańka OliwierGłowala Martyna6 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Bańka OliwierGłowala Martyna8 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rakicki BartoszZając Aleksandra8 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Rakicki BartoszZając Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Bańka OliwierGłowala Martyna6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rakicki BartoszZając Aleksandra1 E
47 Puchar Wieczystego Gęśla JakubWarchoł Julia5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Mordka DawidBober Iga2 OPEN
47 Puchar Wieczystego Gęśla JakubWarchoł Julia13 OPEN
47 Puchar Wieczystego Pliszka PhilipBajdas Kamila14 D
47 Puchar Wieczystego Mordka DawidBober Iga11 C
47 Puchar Wieczystego Pliszka PhilipBajdas Kamila9 D
47 Puchar Wieczystego Gęśla JakubWarchoł Julia7 A
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Pliszka PhilipBajdas Kamila3 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Pliszka PhilipBajdas Kamila3 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Bańka OliwierGłowala Martyna12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Pliszka PhilipBajdas Kamila10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Pliszka PhilipBajdas Kamila5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Rakicki BartoszZając Aleksandra9 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mordka DawidBober Iga13 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Rakicki BartoszZając Aleksandra9 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Pliszka PhilipBajdas Kamila8 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Pliszka PhilipBajdas Kamila8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Bańka OliwierGłowala Martyna2 F
Mistrzostwa Polski Standard Gęśla JakubWarchoł Julia20 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Mordka DawidBober Iga3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Mordka DawidBober Iga10 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia2 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Bańka OliwierGłowala Martyna3 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Rakicki BartoszZając Aleksandra10 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Pliszka PhilipBajdas Kamila5 D
Puchar Klas A,B i C Gęśla JakubWarchoł Julia10 A
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Pliszka PhilipBajdas Kamila4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Mordka DawidBober Iga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Gęśla JakubWarchoł Julia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Mordka DawidBober Iga1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Gęśla JakubWarchoł Julia4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Mordka DawidBober Iga5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Rakicki BartoszZając Aleksandra10 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Bańka OliwierGłowala Martyna8 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia8 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia8 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pliszka PhilipBajdas Kamila6 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Gęśla JakubWarchoł Julia5 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pliszka PhilipBajdas Kamila9 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mordka DawidBober Iga3 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mordka DawidBober Iga2 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mordka DawidBober Iga7 OPEN
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Bańka OliwierGłowala Martyna4 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Lebioda MaciejWach Aleksandra6 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Lebioda MaciejWach Aleksandra7 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Rakicki BartoszZając Aleksandra11 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Bańka OliwierGłowala Martyna6 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Kleingartner SamuelGielarek Nadia1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pliszka PhilipBajdas Kamila7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pliszka PhilipBajdas Kamila6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mordka DawidBober Iga5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mordka DawidBober Iga3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gęśla JakubWarchoł Julia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mordka DawidBober Iga7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mordka DawidBober Iga5 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKleingartner SamuelGielarek Nadia3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaButryn GrzegorzŻelasko Oliwia8 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaButryn GrzegorzŻelasko Oliwia4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pliszka PhilipBajdas Kamila4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Gęśla JakubWarchoł Julia5 A
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pliszka PhilipBajdas Kamila5 D
Puchar WieczystegoMordka DawidBober Iga14 OPEN
Puchar WieczystegoMordka DawidBober Iga2 C
Puchar WieczystegoMordka DawidBober Iga13 C
Puchar WieczystegoGęśla JakubWarchoł Julia15 A
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaButryn GrzegorzŻelasko Oliwia7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKleingartner SamuelGielarek Nadia2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKutyła RadosławSarnowska Dominika7 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaButryn GrzegorzŻelasko Oliwia5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMordka DawidBober Iga4 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaLebioda MaciejWach Aleksandra7 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaRakicki BartoszZając Aleksandra11 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBańka OliwierGłowala Martyna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Pliszka PhilipBajdas Kamila5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Pliszka PhilipBajdas Kamila5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Rakicki BartoszZając Aleksandra9 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Bańka OliwierGłowala Martyna3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kutyła RadosławSarnowska Dominika3 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia8 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia6 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rakicki BartoszZając Aleksandra13 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pliszka PhilipBajdas Kamila10 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pliszka PhilipBajdas Kamila13 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lebioda MaciejWach Aleksandra3 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bańka OliwierGłowala Martyna2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kleingartner SamuelGielarek Nadia2 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAButryn GrzegorzŻelasko Oliwia3 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAButryn GrzegorzŻelasko Oliwia2 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZABańka OliwierGłowala Martyna1 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMordka DawidBober Iga4 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMordka DawidBober Iga1 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZARakicki BartoszZając Aleksandra3 E
OTTT DŻET 2019 Bańka OliwierGłowala Martyna3 G
OTTT DŻET 2019 Pliszka PhilipBajdas Kamila12 D
OTTT DŻET 2019 Kleingartner SamuelGielarek Nadia3 G
OTTT DŻET 2019 Pliszka PhilipBajdas Kamila10 D
OTTT DŻET 2019 Lebioda MaciejWach Aleksandra3 F
OTTT DŻET 2019 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia4 D
OTTT DŻET 2019 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia4 D
OTTT DŻET 2019 Rakicki BartoszZając Aleksandra7 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Mordka DawidBober Iga11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Gęśla JakubWarchoł Julia27 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Rakicki BartoszZając Aleksandra3 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Gęśla JakubWarchoł Julia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Gęśla JakubWarchoł Julia3 OPEN
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia6 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia8 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Lebioda MaciejWach Aleksandra3 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Rakicki BartoszZając Aleksandra1 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kleingartner SamuelGielarek Nadia1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Mordka DawidBober Iga3 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Gęśla JakubWarchoł Julia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Mordka DawidBober Iga1 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kutyła RadosławSarnowska Dominika5 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Mordka DawidBober Iga4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Mordka DawidBober Iga2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Gęśla JakubWarchoł Julia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kutyła RadosławSarnowska Dominika4 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia5 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Rakicki BartoszZając Aleksandra5 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Pliszka PhilipBajdas Kamila4 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Bańka OliwierGłowala Martyna1 H
Polish Open ChampionshipsMordka DawidBober Iga6 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaRakicki BartoszZając Aleksandra6 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKutyła RadosławSarnowska Dominika4 B
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKutyła RadosławSarnowska Dominika4 C
Polish Open ChampionshipsMordka DawidBober Iga8 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaRakicki BartoszZając Aleksandra Nicola6 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPliszka PhilipBajdas Kamila5 E
Polish Open ChampionshipsMordka DawidBober Iga8 C
Polish Open Championships WDC Mordka DawidBober Iga8 OPEN
Polish Open Championships WDC Mordka DawidBober Iga8 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pliszka PhilipBajdas Kamila5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Lebioda MaciejWach Aleksandra11 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kleingartner SamuelGielarek Nadia1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kutyła RadosławSarnowska Dominika6 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia11 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kutyła RadosławSarnowska Dominika6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gęśla JakubWarchoł Julia9 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Mordka DawidBober Iga7 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Mordka DawidBober Iga3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mordka DawidBober Iga9 OPEN
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Kutyła RadosławSarnowska Dominika8 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola3 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Mordka DawidBober Iga3 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Mordka DawidBober Iga1 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Pliszka PhilipBajdas Kamila6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Pliszka PhilipBajdas Kamila6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Lebioda MaciejWach Aleksandra7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola5 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mordka DawidBober Iga2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gęśla JakubWarchoł Julia2 OPEN
Majówka w Krakowie - OTTT Kutyła RadosławSarnowska Dominika10 B
Majówka w Krakowie - OTTT Kutyła RadosławSarnowska Dominika11 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kutyła RadosławSarnowska Dominika3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kutyła RadosławSarnowska Dominika7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gęśla JakubWarchoł Julia2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Mordka DawidBober Iga10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Mordka DawidBober Iga3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gęśla JakubWarchoł Julia9 OPEN
Puchar Klas F, E i D Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia2 E
Puchar Klas F, E i D Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mordka DawidBober Iga1 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceGęśla JakubWarchoł Julia2 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKleingartner SamuelGielarek Nadia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGęśla JakubWarchoł Julia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMordka DawidBober Iga7 OPEN
ArtDance Cup 2019Gęśla JakubWarchoł Julia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Lebioda MaciejWach Aleksandra9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia6 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Mordka DawidBober Iga2 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola7 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Lebioda MaciejWach Aleksandra10 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kleingartner SamuelGielarek Nadia1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kutyła RadosławSarnowska Dominika5 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Gęśla JakubWarchoł Julia4 B
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kutyła RadosławSarnowska Dominika3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mordka DawidBober Iga3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kutyła RadosławSarnowska Dominika9 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kutyła RadosławSarnowska Dominika8 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Gęśla JakubWarchoł Julia1 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kutyła RadosławSarnowska Dominika9 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia2 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia3 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Pliszka PhilipBajdas Kamila5 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Lebioda MaciejWach Aleksandra7 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola8 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kutyła RadosławSarnowska Dominika4 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kutyła RadosławSarnowska Dominika8 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Gęśla JakubWarchoł Julia1 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiGęśla JakubWarchoł Julia15 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia1 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Pliszka PhilipBajdas Kamila7 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola14 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Lebioda MaciejWach Aleksandra16 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia1 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kutyła RadosławSarnowska Dominika8 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kutyła RadosławSarnowska Dominika10 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGęśla JakubWarchoł Julia4 B
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Pliszka PhilipBajdas Kamila5 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia4 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia3 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Pliszka PhilipBajdas Kamila4 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola7 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Lebioda MaciejWach Aleksandra8 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Mordka DawidBober Iga4 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Mordka DawidBober Iga5 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kutyła RadosławSarnowska Dominika2 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kutyła RadosławSarnowska Dominika4 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Gęśla JakubWarchoł Julia2 B
XLV Puchar Wieczystego Mordka DawidBober Iga19 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Mordka DawidBober Iga6 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kutyła RadosławSarnowska Dominika41 B
XLV Puchar Wieczystego Gęśla JakubWarchoł Julia21 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Gęśla JakubWarchoł Julia7 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kutyła RadosławSarnowska Dominika4 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Gęśla JakubWarchoł Julia3 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kutyła RadosławSarnowska Dominika5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pliszka PhilipBajdas Kamila5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia5 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola3 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Pliszka PhilipBajdas Kamila8 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pliszka PhilipBajdas Kamila9 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lebioda MaciejWach Aleksandra2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gęśla JakubWarchoł Julia7 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kutyła RadosławSarnowska Dominika11 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gęśla JakubWarchoł Julia2 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kutyła RadosławSarnowska Dominika2 B
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kutyła RadosławSarnowska Dominika10 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kutyła RadosławSarnowska Dominika10 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia9 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia5 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia1 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola3 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mordka DawidBober Iga10 OPEN
DŻET 2018 Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola2 G
DŻET 2018 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia9 E
DŻET 2018 Pliszka PhilipBajdas Kamila8 E
DŻET 2018 Lebioda MaciejWach Aleksandra3 G
DŻET 2018 Kutyła RadosławSarnowska Dominika5 C
DŻET 2018 Kutyła RadosławSarnowska Dominika8 B
DŻET 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia9 B
DŻET 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia2 B
Puchar Klas A,B i C Gęśla JakubWarchoł Julia23 B
KLASA 2018Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola3 G
KLASA 2018Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia4 F
KLASA 2018Pliszka PhilipBajdas Kamila8 E
KLASA 2018Kutyła RadosławSarnowska Dominika2 C
KLASA 2018Kutyła RadosławSarnowska Dominika4 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gęśla JakubWarchoł Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mordka DawidBober Iga5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mordka DawidBober Iga2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Kutyła RadosławSarnowska Dominika3 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Pliszka PhilipBajdas Kamila3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia2 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Mordka DawidBober Iga2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia4 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia8 OPEN
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kutyła RadosławSarnowska Dominika8 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Gęśla JakubWarchoł Julia6 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Gęśla JakubWarchoł Julia3 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Pliszka PhilipBajdas Kamila6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Gęśla JakubWarchoł Julia5 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Gęśla JakubWarchoł Julia2 B
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Mordka DawidBober Iga7 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Pliszka PhilipBajdas Kamila3 F
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gęśla JakubWarchoł Julia18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mordka DawidBober Iga6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mordka DawidBober Iga5 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gęśla JakubWarchoł Julia7 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gęśla JakubWarchoł Julia8 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pliszka PhilipBajdas Kamila3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gęśla JakubWarchoł Julia7 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Gęśla JakubWarchoł Julia4 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Lebioda MaciejWach Aleksandra2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Pliszka PhilipBajdas Kamila4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola1 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Samborski MichałSarnowska Dominika10 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia7 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia5 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia5 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia1 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Pliszka PhilipBajdas Kamila2 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Mordka DawidBober Iga7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pliszka MiłoszWoźniak Emilia16 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gęśla JakubWarchoł Julia20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Mordka DawidBober Iga6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gęśla JakubWarchoł Julia9 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Gęśla JakubWarchoł Julia5 B
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pliszka PhilipBajdas Kamila3 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Samborski MichałSarnowska Dominika4 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pliszka MiłoszWoźniak Emilia6 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia9 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPliszka PhilipBajdas Kamila7 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGęśla JakubWarchoł Julia10 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGęśla JakubWarchoł Julia6 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSamborski MichałSarnowska Dominika5 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychButryn GrzegorzŻelasko Oliwia7 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPliszka MiłoszWoźniak Emilia1 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia8 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia6 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Samborski MichałSarnowska Dominika11 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Lebioda MaciejWach Aleksandra3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Samborski MichałSarnowska Dominika3 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Gęśla JakubWarchoł Julia20 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Samborski MichałSarnowska Dominika3 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Gęśla JakubWarchoł Julia17 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pliszka MiłoszWoźniak Emilia6 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Lebioda MaciejWach Aleksandra3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pliszka PhilipBajdas Kamila8 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Rakicki BartoszNicola Aleksandra1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Gęśla JakubWarchoł Julia13 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Samborski MichałSarnowska Dominika6 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Samborski MichałSarnowska Dominika4 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Rakicki BartoszZając Aleksandra Nicola1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Samborski MichałSarnowska Dominika5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Samborski MichałSarnowska Dominika6 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Samborski MichałSarnowska Dominika22 C
Stars Final 2018 Samborski MichałSarnowska Dominika4 C
Stars Final 2018 Samborski MichałSarnowska Dominika7 C
Stars Final 2018 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia4 F
Stars Final 2018 Mordka DawidBober Iga2 D
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia9 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Mordka DawidBober Iga2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Samborski MichałSarnowska Dominika6 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Samborski MichałSarnowska Dominika10 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pliszka MiłoszWoźniak Emilia3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Lebioda MaciejWach Aleksandra1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Pliszka PhilipBajdas Kamila1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Samborski MichałSarnowska Dominika3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Mordka DawidBober Iga4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Samborski MichałSarnowska Dominika7 C
II OTTT Respect Cup 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika5 C
II OTTT Respect Cup 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika5 C
II OTTT Respect Cup 2017 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia3 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGęśla JakubWarchoł Julia7 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSamborski MichałSarnowska Dominika23 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Gęśla JakubWarchoł Julia4 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Mordka DawidBober Iga2 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia2 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia3 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Mordka DawidBober Iga6 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika2 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika3 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pliszka PhilipBajdas Kamila1 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Gęśla JakubWarchoł Julia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika5 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Gęśla JakubWarchoł Julia5 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Mordka DawidBober Iga2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pliszka MiłoszWoźniak Emilia7 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mordka DawidBober Iga7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pliszka PhilipBajdas Kamila2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gęśla JakubWarchoł Julia2 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kutyła RadosławStępniowska Natalia9 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Samborski MichałSarnowska Dominika2 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Samborski MichałSarnowska Dominika7 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Samborski MichałSarnowska Dominika5 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Kutyła RadosławStępniowska Natalia5 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Gęśla JakubWarchoł Julia3 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Mordka DawidBober Iga3 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMordka DawidBober Iga11 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMordka DawidBober Iga4 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia2 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika4 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Pliszka PhilipBajdas Kamila2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Pliszka MiłoszWoźniak Emilia8 F
Klasa Leliwa 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika2 C
Klasa Leliwa 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika2 C
Klasa Leliwa 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia8 C
Klasa Leliwa 2017 Mordka DawidBober Iga8 D
Klasa Leliwa 2017 Mordka DawidBober Iga4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gęśla JakubWarchoł Julia9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gęśla JakubWarchoł Julia9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mordka DawidBober Iga6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mordka DawidBober Iga6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mordka DawidBober Iga4 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mordka DawidBober Iga1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Mordka DawidBober Iga1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia5 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia5 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Mordka DawidBober Iga9 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Pliszka PhilipBajdas Kamila3 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia2 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Pliszka MiłoszWoźniak Emilia7 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Lebioda MaciejWach Aleksandra2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Samborski MichałSarnowska Dominika11 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Samborski MichałSarnowska Dominika5 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Gęśla JakubWarchoł Julia2 C
OTTT DŻET 2017 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia5 F
OTTT DŻET 2017 Mordka DawidBober Iga3 D
OTTT DŻET 2017 Mordka DawidBober Iga6 D
OTTT DŻET 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia2 C
OTTT DŻET 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika8 C
OTTT DŻET 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika3 C
OTTT DŻET 2017 Butryn GrzegorzŻelasko Oliwia3 G
OTTT DŻET 2017 Pliszka PhilipBajdas Kamila2 G
Thomas Dance 2017 Mordka DawidBober Iga5 D
Thomas Dance 2017 Mordka DawidBober Iga5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Kutyła RadosławStępniowska Natalia4 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Mordka DawidBober Iga3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Mordka DawidBober Iga2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Pliszka MiłoszWoźniak Emilia5 F
Stardance Finał Gwiazd 2017Gęśla JakubWarchoł Julia2 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Samborski MichałSarnowska Dominika1 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Samborski MichałSarnowska Dominika7 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Kutyła RadosławStępniowska Natalia6 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Gęśla JakubWarchoł Julia3 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Mordka DawidBober Iga2 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Mordka DawidBober Iga4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Gęśla JakubWarchoł Julia6 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Gęśla JakubWarchoł Julia2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Mordka DawidBober Iga6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Mordka DawidBober Iga7 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Gęśla JakubWarchoł Julia5 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kutyła RadosławStępniowska Natalia6 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Mordka DawidBober Iga5 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Mordka DawidBober Iga8 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Gęśla JakubWarchoł Julia4 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSamborski MichałSarnowska Dominika7 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia13 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSamborski MichałSarnowska Dominika9 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKutyła RadosławStępniowska Natalia8 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia3 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPliszka PhilipBajdas Kamila1 H
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia8 C
ArtDance Cup 2017Gęśla JakubWarchoł Julia5 C
ArtDance Cup 2017Gęśla JakubWarchoł Julia9 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaSamborski MichałSarnowska Dominika6 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaGęśla JakubWarchoł Julia2 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaGęśla JakubWarchoł Julia5 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaSamborski MichałSarnowska Dominika7 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaKutyła RadosławStępniowska Natalia4 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Pliszka MiłoszWoźniak Emilia6 F
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Pliszka PhilipBajdas Kamila1 H
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Kutyła RadosławStępniowska Natalia8 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Samborski MichałSarnowska Dominika10 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Samborski MichałSarnowska Dominika6 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Mordka DawidBober Iga6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Mordka DawidBober Iga6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia7 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Gęśla JakubWarchoł Julia3 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika7 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kutyła RadosławStępniowska Natalia13 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Samborski MichałSarnowska Dominika15 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGęśla JakubWarchoł Julia5 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGęśla JakubWarchoł Julia3 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMordka DawidBober Iga7 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaPliszka MiłoszWoźniak Emilia8 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMordka DawidBober Iga6 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Mordka DawidBober Iga5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Mordka DawidBober Iga3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Samborski MichałSarnowska Dominika5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Gęśla JakubWarchoł Julia3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Samborski MichałSarnowska Dominika6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Gęśla JakubWarchoł Julia3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Pliszka MiłoszWoźniak Emilia12 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Pliszka PhilipBajdas Kamila1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Kutyła RadosławStępniowska Natalia3 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Gęśla JakubWarchoł Julia9 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Gęśla JakubWarchoł Julia3 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Samborski MichałSarnowska Dominika6 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Samborski MichałSarnowska Dominika6 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kutyła RadosławStępniowska Natalia4 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaPliszka MiłoszWoźniak Emilia9 F
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaMordka DawidBober Iga5 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaMordka DawidBober Iga5 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaGęśla JakubWarchoł Julia7 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaGęśla JakubWarchoł Julia3 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKutyła RadosławStępniowska Natalia2 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaSamborski MichałSarnowska Dominika4 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaPliszka PhilipBajdas Kamila1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGęśla JakubWarchoł Julia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGęśla JakubWarchoł Julia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSamborski MichałSarnowska Dominika7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSamborski MichałSarnowska Dominika7 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Mordka DawidBober Iga2 E
OTTT FAST-STEP MOTION Gęśla JakubWarchoł Julia5 C
OTTT FAST-STEP MOTION Gęśla JakubWarchoł Julia4 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Mordka DawidBober Iga5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Mordka DawidBober Iga2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Gęśla JakubWarchoł Julia1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Gęśla JakubWarchoł Julia1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Mordka DawidBober Iga2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Mordka DawidBober Iga3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Kutyła RadosławStępniowska Natalia5 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Mordka DawidBober Iga5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMordka DawidBober Iga6 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasGęśla JakubWarchoł Julia6 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKutyła RadosławStępniowska Natalia4 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Mordka DawidBober Iga1 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Mordka DawidBober Iga2 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Mordka DawidBober Iga5 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Gęśla JakubWarchoł Julia9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Gęśla JakubWarchoł Julia10 OPEN
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Mordka DawidBober Iga4 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Gęśla JakubWarchoł Julia7 C
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Gęśla JakubWarchoł Julia6 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMordka DawidBober Iga2 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Mordka DawidBober Iga5 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Kutyła RadosławStępniowska Natalia4 B
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejGęśla JakubWarchoł Julia1 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejGęśla JakubWarchoł Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMordka DawidBober Iga8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaGęśla JakubWarchoł Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaGęśla JakubWarchoł Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Mordka DawidBober Iga1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Gęśla JakubWarchoł Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Gęśla JakubWarchoł Julia1 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Mordka DawidBober Iga3 F
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Gęśla JakubWarchoł Julia2 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Gęśla JakubWarchoł Julia1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Mordka DawidBober Iga8 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Gęśla JakubWarchoł Julia1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Gęśla JakubWarchoł Julia4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Mordka DawidBober Iga1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Gęśla JakubWarchoł Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Gęśla JakubWarchoł Julia2 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMordka DawidBober Iga3 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaSamborski MichałSarnowska Dominika2 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaGęśla JakubWarchoł Julia3 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaGęśla JakubWarchoł Julia1 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaKutyła RadosławStępniowska Natalia1 C
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Samborski MichałSarnowska Dominika1 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Gęśla JakubWarchoł Julia4 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Gęśla JakubWarchoł Julia1 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Kutyła RadosławStępniowska Natalia4 C
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Kutyła RadosławStępniowska Natalia2 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Samborski MichałSarnowska Dominika1 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mordka DawidBober Iga4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kutyła RadosławStępniowska Natalia4 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Samborski MichałSarnowska Dominika1 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gęśla JakubWarchoł Julia2 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gęśla JakubWarchoł Julia3 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Samborski MichałSarnowska Dominika4 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Samborski MichałSarnowska Dominika8 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Mordka DawidBober Iga2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Mordka DawidBober Iga6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Gęśla JakubWarchoł Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Samborski MichałSarnowska Dominika8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Samborski MichałSarnowska Dominika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Gęśla JakubWarchoł Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kutyła RadosławStępniowska Natalia4 C
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Kutyła RadosławStępniowska Natalia2 C
Złote Pantofelki Kutyła RadosławStępniowska Natalia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKutyła RadosławStępniowska Natalia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSamborski MichałSarnowska Dominika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSamborski MichałSarnowska Dominika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMordka DawidBober Iga10 F
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Samborski MichałSarnowska Dominika7 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Gęśla JakubWarchoł Julia8 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Samborski MichałSarnowska Dominika5 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Gęśla JakubWarchoł Julia8 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKutyła RadosławStępniowska Natalia16 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Mordka DawidBober Iga9 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Samborski MichałSarnowska Dominika3 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Samborski MichałSarnowska Dominika3 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2015Kutyła RadosławStępniowska Natalia1 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychSamborski MichałSarnowska Dominika1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychSamborski MichałSarnowska Dominika1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychKutyła RadosławStępniowska Natalia1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasGęśla JakubBuniowska Aleksandra8 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasGęśla JakubBuniowska Aleksandra13 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSamborski MichałSarnowska Dominika9 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPliszka MiłoszWoźniak Emilia20 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMordka DawidBober Iga12 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSamborski MichałSarnowska Dominika5 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejGęśla JakubBuniowska Aleksandra6 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejGęśla JakubBuniowska Aleksandra8 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejKutyła RadosławStępniowska Natalia2 C