!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IMPULS
Chorzów (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wacławek MateuszGawrych Wiktoria6 B
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wacławek MateuszGawrych Wiktoria4 C
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna8 E
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna7 E
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupWiórek MaciejCzarnobaj Natalia3 OPEN
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wacławek MateuszGawrych Wiktoria3 C
XIII Silesian Cup 2021 Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna1 F
XIII Silesian Cup 2021 Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna4 F
Puchar Klas C, B i A Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka11 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika1 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka3 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna2 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna2 F
Grand Prix Polski PTT Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia1 A
Grand Prix Polski PTT Szołtysik PiotrSkiba Julia1 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szołtysik PiotrSkiba Julia1 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szołtysik PiotrSkiba Julia1 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia7 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wiórek MaciejSzołtysik Weronika6 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka4 C
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna1 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szołtysik PiotrSkiba Julia1 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Szołtysik PiotrSkiba Julia2 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna1 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 C
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wacławek MateuszGawrych Wiktoria8 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wiórek MaciejSzołtysik Weronika4 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia2 A
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna4 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Jaworski JakubStojak Maja2 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna3 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Jaworski JakubStojak Maja1 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Szołtysik PiotrSkiba Julia7 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Szołtysik PiotrSkiba Julia3 D
Grand Prix Polski PTT Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka3 C
DANCE OSCARS 2021 Szołtysik PiotrSkiba Julia2 D
DANCE OSCARS 2021 Szołtysik PiotrSkiba Julia1 D
Grand Prix Polski PTT Wiórek MaciejSzołtysik Weronika14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia13 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika1 B
DANCE OSCARS 2021 Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia1 B
DANCE OSCARS 2021 Król WojciechBorkowska Hanna3 G
Polish Open Championships WDC Wiórek MaciejSzołtysik Weronika20 OPEN
Polish Open Championships WDC Stempka KewinPawlak Maja8 OPEN
Polish Open Championships WDC Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia19 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Szołtysik PiotrSkiba Julia1 D
CeA Challenge Cup Spring Szołtysik PiotrSkiba Julia9 D
Polish Open Championships WDC Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTStempka KewinPawlak Maja5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Szołtysik PiotrSkiba Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Szołtysik PiotrSkiba Julia9 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Jaworski JakubStojak Maja6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Jaworski JakubStojak Maja6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Gnus ArkadiuszKiszkis Zuzanna8 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia7 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wiórek MaciejSzołtysik Weronika18 OPEN
Cracow Dance Festival Szołtysik PiotrSkiba Julia7 D
Cracow Dance Festival Szołtysik PiotrSkiba Julia6 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika2 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia7 B
II OTTT Będzin 2021 Wacławek MateuszGawrych Wiktoria11 C
II OTTT Będzin 2021 Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka8 C
II OTTT Będzin 2021 Jaworski JakubStojak Maja7 E
II OTTT Będzin 2021 Jaworski JakubStojak Maja4 E
II OTTT Będzin 2021 Szołtysik PiotrSkiba Julia3 D
II OTTT Będzin 2021 Szołtysik PiotrSkiba Julia5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szołtysik PiotrSkiba Julia2 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia1 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Szołtysik PiotrSkiba Julia1 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia15 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wiórek MaciejSzołtysik Weronika5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wacławek MateuszGawrych Wiktoria2 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wacławek MateuszGawrych Wiktoria3 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Stempka KewinPawlak Maja1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia9 OPEN
CeA Challenge Cup Wacławek MateuszGawrych Wiktoria3 C
CeA Challenge Cup Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia4 B
Mikołajowy OTTT Wacławek MateuszGawrych Wiktoria3 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia2 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wacławek MateuszGawrych Wiktoria2 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Smaroń KonradKemona Eliza13 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka3 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wiórek MaciejCzarnobaj Natalia2 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Szołtysik PiotrSkiba Julia1 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka2 D
Mistrzostwa Polski Latin Smaroń KonradKemona Eliza33 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wiórek MaciejSzołtysik Weronika32 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Szołtysik PiotrSkiba Julia3 E
Mistrzostwa Polski Standard Stempka KewinPawlak Maja9 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaworski JakubStojak Maja4 F
Grand Prix Polski PTT Stempka KewinPawlak Maja5 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Stempka KewinPawlak Maja1 OPEN
Puchar Klas A,B i C Wiórek MaciejSzołtysik Weronika4 C
Puchar Okręgu Śląskiego Smaroń KonradKemona Eliza8 B
Puchar Okręgu Śląskiego Wiórek MaciejSzołtysik Weronika1 C
Puchar Okręgu Śląskiego Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka3 D
Puchar Okręgu Śląskiego Jaworski JakubStojak Maja2 F
Puchar Okręgu Śląskiego Szołtysik PiotrSkiba Julia3 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szołtysik PiotrSkiba Julia1 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jaworski JakubStojak Maja6 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Jaworski JakubStojak Maja11 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWiórek MaciejSzołtysik Weronika2 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJaworski JakubStojak Maja1 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika1 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka8 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Wacławek MateuszGawrych Wiktoria1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stempka KewinPawlak Maja5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiórek MaciejSzołtysik Weronika2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaworski JakubStojak Maja2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szołtysik PiotrSkiba Julia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Smaroń KonradKemona Eliza16 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szołtysik PiotrSkiba Julia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia14 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Smaroń KonradKemona Eliza14 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiórek MaciejSzołtysik Weronika1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSmaroń KonradKemona Eliza8 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSodzawiczny PawełJuras Agnieszka2 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSmaroń KonradKemona Eliza8 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSodzawiczny PawełJuras Agnieszka5 D
Puchar WieczystegoWacławek MateuszGawrych Wiktoria5 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Jaworski JakubStojak Maja2 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Smaroń KonradKemona Eliza9 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wacławek MateuszGawrych Wiktoria1 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wiórek MaciejSzołtysik Weronika1 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia11 B
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Wacławek MateuszGawrych Wiktoria6 D
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka2 D
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Jaworski JakubStojak Maja3 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Wiórek MaciejSzołtysik Weronika1 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wacławek MateuszGawrych Wiktoria1 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wacławek MateuszGawrych Wiktoria6 D
Puchar Rektora AGH Wacławek MateuszGawrych Wiktoria3 D
Puchar Rektora AGH Wacławek MateuszGawrych Wiktoria2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Wacławek MateuszGawrych Wiktoria5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Wacławek MateuszGawrych Wiktoria3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wacławek MateuszGawrych Wiktoria6 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wacławek MateuszGawrych Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Jaworski JakubStojak Maja3 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Salwin MichałKostańczuk Katarzyna12 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Stempka KewinPawlak Maja7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Wacławek MateuszGawrych Wiktoria3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Wacławek MateuszGawrych Wiktoria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka3 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaworski JakubStojak Maja2 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia6 B
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wacławek MateuszGawrych Wiktoria2 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Wacławek MateuszGawrych Wiktoria2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Wacławek MateuszGawrych Wiktoria9 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Smaroń KonradKemona Eliza7 B
Puchar Klas A, B i C Salwin MichałKostańczuk Katarzyna2 A
Puchar Klas A, B i C Wiórek MaciejSzołtysik Weronika9 C
GPS \" Bieruń 2019\" Jaworski JakubStojak Maja3 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Lorentowicz MateuszKukla Zuzanna3 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Wacławek MateuszGawrych Wiktoria1 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Wacławek MateuszGawrych Wiktoria5 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Jaworski JakubStojak Maja3 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Korzekwa JakubSusek Zuzanna6 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Wiórek MaciejSzołtysik Weronika1 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia6 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Smaroń KonradKemona Eliza8 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Salwin MichałKostańczuk Katarzyna1 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Stempka KewinPawlak Maja3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Salwin MichałKostańczuk Katarzyna5 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Salwin MichałKostańczuk Katarzyna14 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Stempka KewinPawlak Maja4 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Stempka KewinPawlak Maja8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Smaroń KonradKemona Eliza8 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Góra MateuszBaniusiewicz Anna7 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Kot SzymonDudys Anna1 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika4 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kot SzymonDudys Anna2 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Góra MateuszBaniusiewicz Anna7 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Smaroń KonradKemona Eliza12 B
Polish Open ChampionshipsStempka KewinPawlak Maja6 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaGóra MateuszBaniusiewicz Anna2 B
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaNowicki WiktorCzarnobaj Natalia3 B
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWiórek MaciejSzołtysik Weronika2 C
Polish Open ChampionshipsSalwin MichałKostańczuk Katarzyna13 OPEN
Polish Open Championships WDC Salwin MichałKostańczuk Katarzyna11 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Antolak OliwierStojak Maja1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stempka KewinPawlak Maja2 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Wiórek MaciejSzołtysik Weronika6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWacławek MateuszGawrych Wiktoria6 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinGóra MateuszBaniusiewicz Anna7 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinNowicki WiktorCzarnobaj Natalia8 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSzołtysik PiotrMusiał Anna9 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wiórek MaciejSzołtysik Weronika5 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Smaroń KonradKemona Eliza8 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Stempka KewinPawlak Maja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Góra MateuszBaniusiewicz Anna21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Stempka KewinPawlak Maja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Salwin MichałKostańczuk Katarzyna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Góra MateuszBaniusiewicz Anna4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Góra MateuszBaniusiewicz Anna8 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka1 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia7 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Wiórek MaciejSzołtysik Weronika6 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka9 E
ArtDance Cup 2019Góra MateuszBaniusiewicz Anna5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSalwin MichałKostańczuk Katarzyna6 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiStempka KewinPawlak Maja3 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Antolak OliwierStojak Maja2 H
Polish Cup PTT; WDC AL Stempka KewinPawlak Maja10 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Salwin MichałKostańczuk Katarzyna5 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Salwin MichałKostańczuk Katarzyna8 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wiórek MaciejSzołtysik Weronika8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stempka KewinPawlak Maja7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna7 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Wiórek MaciejSzołtysik Weronika5 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia3 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Góra MateuszBaniusiewicz Anna37 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Salwin MichałKostańczuk Katarzyna10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Góra MateuszBaniusiewicz Anna5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stempka KewinPawlak Maja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Góra MateuszBaniusiewicz Anna8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia7 B
XLV Puchar Wieczystego Góra MateuszBaniusiewicz Anna12 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka8 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Wiórek MaciejSzołtysik Weronika2 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka4 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia6 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kot SzymonKudzielko Zuzanna3 B
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Kot SzymonKudzielko Zuzanna2 B
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Smaroń KonradKemona Eliza3 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kot SzymonKudzielko Zuzanna1 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Smaroń KonradKemona Eliza2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Smaroń KonradKemona Eliza1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wiórek MaciejSzołtysik Weronika6 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Wiórek MaciejSzołtysik Weronika6 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Wacławek MateuszGawrych Wiktoria3 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Smaroń KonradKemona Eliza2 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Góra MateuszBaniusiewicz Anna4 A
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kot SzymonKudzielko Zuzanna2 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Salwin MichałKostańczuk Katarzyna2 A
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Wacławek MateuszGawrych Wiktoria1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kot SzymonKudzielko Zuzanna3 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Salwin MichałKostańczuk Katarzyna2 A
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Smaroń KonradKemona Eliza2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia6 B
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Smaroń KonradKemona Eliza2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Wacławek MateuszGawrych Wiktoria7 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Stempka KewinPawlak Maja2 OPEN
OTTT Będzin 2018Szołtysik PiotrMusiał Anna6 E
OTTT Będzin 2018Jaworski JakubSkiba Julia2 H
OTTT Będzin 2018Smaroń KonradKemona Eliza2 C
OTTT Będzin 2018Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka9 E
OTTT Będzin 2018Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka5 E
OTTT Będzin 2018Wacławek MateuszGawrych Wiktoria4 E
Mistrzostwa Polski Standard Salwin MichałKostańczuk Katarzyna11 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Stempka KewinPawlak Maja10 OPEN
Puchar Klas A,B i C Góra MateuszBaniusiewicz Anna21 B
Puchar Klas A,B i C Kot SzymonKudzielko Zuzanna10 B
Puchar Klas A,B i C Salwin MichałKostańczuk Katarzyna8 C
KLASA 2018Smaroń KonradKemona Eliza1 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wacławek MateuszGawrych Wiktoria1 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Solny GrzegorzBrauner Lilly1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Jaworski JakubSkiba Julia1 H
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wacławek MateuszGawrych Wiktoria1 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Szołtysik PiotrMusiał Anna1 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Smaroń KonradKemona Eliza4 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Góra MateuszBaniusiewicz Anna2 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Smaroń KonradKemona Eliza8 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kot SzymonKudzielko Zuzanna1 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Góra MateuszBaniusiewicz Anna8 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Smaroń KonradKemona Eliza3 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jaworski JakubSkiba Julia1 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Solny GrzegorzBrauner Lilly1 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka3 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka2 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Wacławek MateuszGawrych Wiktoria3 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kot SzymonKudzielko Zuzanna3 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia6 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Smaroń KonradKemona Eliza2 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Góra MateuszBaniusiewicz Anna5 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Salwin MichałKostańczuk Katarzyna1 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Góra MateuszBaniusiewicz Anna4 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Wiórek MaciejSzołtysik Weronika5 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Szołtysik PiotrMusiał Anna4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Szołtysik PiotrMusiał Anna4 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Stempka KewinPawlak Maja3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Salwin MichałKostańczuk Katarzyna4 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Jaworski JakubSkiba Julia2 H
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Solny GrzegorzBrauner Lilly1 H
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Salwin MichałKostańczuk Katarzyna14 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Smaroń KonradKemona Eliza2 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Smaroń KonradKemona Eliza3 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Wacławek MateuszGawrych Wiktoria5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiSzołtysik PiotrMusiał Anna1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Korzekwa JakubSusek Zuzanna2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia19 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kot SzymonKudzielko Zuzanna7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szołtysik PiotrMusiał Anna2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Smaroń KonradKemona Eliza7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wacławek MateuszGawrych Wiktoria2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna16 OPEN
Polish Open Championships Stempka KewinPawlak Maja1 OPEN
PERFECT DANCE Kot SzymonKudzielko Zuzanna2 B
PERFECT DANCE Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka5 E
PERFECT DANCE Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka3 E
Polish Open Championships Salwin MichałKostańczuk Katarzyna10 OPEN
Polish Open Championships Stempka KewinPawlak Maja3 OPEN
Polish Open Championships Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOKorzekwa JakubSusek Zuzanna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stempka KewinPawlak Maja1 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna7 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia9 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sodzawiczny PawełJuras Agnieszka12 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Jaworski JakubSkiba Julia1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Góra MateuszBaniusiewicz Anna6 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kot SzymonKudzielko Zuzanna5 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Smaroń KonradKemona Eliza5 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Korzekwa JakubSusek Zuzanna1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Szołtysik PiotrMusiał Anna1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Solny GrzegorzBrauner Lilly2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Smaroń KonradKemona Eliza1 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Wacławek MateuszGawrych Wiktoria2 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Szołtysik PiotrMusiał Anna1 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Jaworski JakubSkiba Julia1 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Solny GrzegorzBrauner Lilly1 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Góra MateuszBaniusiewicz Anna13 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Korzekwa JakubSusek Zuzanna2 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Smaroń KonradKemona Eliza6 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kot SzymonKudzielko Zuzanna5 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Góra MateuszBaniusiewicz Anna11 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Stempka KewinPawlak Maja2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Smaroń KonradKemona Eliza4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Korzekwa JakubSusek Zuzanna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Korzekwa JakubSusek Zuzanna13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wacławek MateuszGawrych Wiktoria1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kot SzymonKudzielko Zuzanna6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Smaroń KonradKemona Eliza6 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiStempka KewinPawlak Maja3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Góra MateuszBaniusiewicz Anna4 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Smaroń KonradKemona Eliza6 C
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Góra MateuszBaniusiewicz Anna3 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Sadlik KarolPeplińska Zuzanna2 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Jaworski JakubSkiba Julia1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Solny GrzegorzBrauner Lilly11 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wacławek MateuszGawrych Wiktoria3 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Antolak OliwierStojak Maja2 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Szołtysik PiotrMusiał Anna3 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Korzekwa JakubSusek Zuzanna1 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Korzekwa JakubSusek Zuzanna5 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wiórek MaciejSzołtysik Weronika5 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Smaroń KonradKemona Eliza7 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGóra MateuszBaniusiewicz Anna6 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSmaroń KonradKemona Eliza4 C
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Salwin MichałKostańczuk Katarzyna7 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Smaroń KonradKemona Eliza5 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTStempka KewinPawlak Maja2 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Góra MateuszBaniusiewicz Anna11 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wacławek MateuszGawrych Wiktoria5 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Szołtysik PiotrMusiał Anna1 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Smaroń KonradKemona Eliza1 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Solny GrzegorzBrauner Lilly1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kot SzymonKudzielko Zuzanna14 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Antolak OliwierStojak Maja2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Sadlik KarolPeplińska Zuzanna2 H
Polish Cup PTT WDC AL Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stempka KewinPawlak Maja3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Salwin MichałKostańczuk Katarzyna9 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Salwin MichałKostańczuk Katarzyna18 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stempka KewinPawlak Maja3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Salwin MichałKostańczuk Katarzyna9 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Salwin MichałKostańczuk Katarzyna18 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Salwin MichałKostańczuk Katarzyna4 B
Stars Final 2018 Góra MateuszBaniusiewicz Anna5 B
Stars Final 2018 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika1 D
Stars Final 2018 Szołtysik PiotrMusiał Anna1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Smaroń KonradKemona Eliza8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiórek MaciejSzołtysik Weronika1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szołtysik PiotrMusiał Anna1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Góra MateuszBaniusiewicz Anna7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Góra MateuszBaniusiewicz Anna5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Smaroń KonradKemona Eliza5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stempka KewinPawlak Maja2 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Smaroń KonradKemona Eliza6 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Szołtysik PiotrMusiał Anna1 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Salwin MichałKostańczuk Katarzyna1 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Smaroń KonradKemona Eliza2 C
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Szołtysik PiotrMusiał Anna1 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Antolak OliwierStojak Maja2 H
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Smaroń KonradKemona Eliza5 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Salwin MichałKostańczuk Katarzyna1 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Szołtysik PiotrMusiał Anna1 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Wiórek MaciejSzołtysik Weronika6 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Stempka KewinPawlak Maja1 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Wiórek MaciejSzołtysik Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Wiórek MaciejSzołtysik Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Korzekwa JakubSusek Zuzanna4 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Stempka KewinPawlak Maja3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Stempka KewinPawlak Maja4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Salwin MichałKostańczuk Katarzyna22 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wiórek MaciejSzołtysik Weronika9 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Salwin MichałKostańczuk Katarzyna18 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Stempka KewinPawlak Maja5 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Stempka KewinPawlak Maja9 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Salwin MichałKostańczuk Katarzyna22 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Stempka KewinPawlak Maja7 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Salwin MichałKostańczuk Katarzyna16 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Salwin MichałKostańczuk Katarzyna7 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Szołtysik PiotrMusiał Anna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna3 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Stempka KewinPawlak Maja16 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Salwin MichałKostańczuk Katarzyna10 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Szołtysik PiotrMusiał Anna1 H
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Salwin MichałKostańczuk Katarzyna5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Stempka KewinPawlak Maja4 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Stempka KewinPawlak Maja2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSalwin MichałKostańczuk Katarzyna7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStempka KewinPawlak Maja2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTNowicki WiktorCzarnobaj Natalia2 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSalwin MichałKostańczuk Katarzyna1 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTNowicki WiktorCzarnobaj Natalia7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSzołtysik PiotrMusiał Anna1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSalwin MichałKostańczuk Katarzyna4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTStempka KewinPawlak Maja4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTWiórek MaciejSzołtysik Weronika6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKostańczuk Katarzyna12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKemona Eliza1 D
Polish Open Championships PTT Stempka KewinPawlak Maja2 OPEN
Polish Open Championships PTT Salwin MichałKostańczuk Katarzyna12 OPEN
Polish Open Championships PTT Stempka KewinPawlak Maja2 OPEN
Polish Open Championships PTT Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia23 OPEN
Polish Open Championships PTT Stempka KewinPawlak Maja7 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSSalwin MichałKostańczuk Katarzyna1 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wiórek MaciejSzołtysik Weronika7 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kot SzymonSzczudło Monika3 B
Polish Open Championships PTT Stempka KewinPawlak Maja5 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Korzekwa JakubSusek Zuzanna3 D
Thomas Dance 2017 Salwin MichałKemona Eliza1 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Salwin MichałKostańczuk Katarzyna1 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiStempka KewinPawlak Maja6 OPEN
Stardance Finał Gwiazd 2017Salwin MichałKemona Eliza1 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Salwin MichałKostańczuk Katarzyna1 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSalwin MichałKemona Eliza2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKorzekwa JakubSusek Zuzanna2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaWiórek MaciejSzołtysik Weronika10 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWASalwin MichałKostańczuk Katarzyna1 C
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Stempka KewinPawlak Maja3 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWASalwin MichałKemona Eliza7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Salwin MichałKemona Eliza1 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Salwin MichałKemona Eliza3 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Salwin MichałKemona Eliza1 D
ArtDance Cup 2017Salwin MichałKemona Eliza1 D
ArtDance Cup 2017Salwin MichałKemona Eliza3 D
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Stempka KewinPawlak Maja5 OPEN
Polish Cup PTT Stempka KewinPawlak Maja16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Salwin MichałKemona Eliza1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Salwin MichałKemona Eliza3 D
Polish Cup PTT Stempka KewinPawlak Maja11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Salwin MichałKemona Eliza4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Salwin MichałKemona Eliza3 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Salwin MichałKemona Eliza13 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Salwin MichałKemona Eliza35 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stempka KewinPawlak Maja7 OPEN
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Paszek WojciechGwóźdź Paulina4 B
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Salwin MichałKemona Eliza3 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Salwin MichałKemona Eliza6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSalwin MichałKemona Eliza8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSalwin MichałKemona Eliza4 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSalwin MichałKemona Eliza8 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSalwin MichałKemona Eliza2 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKemona Eliza1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salwin MichałKemona Eliza3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stempka KewinPawlak Maja5 OPEN
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Wiórek MaciejSzołtysik Weronika4 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Salwin MichałKemona Eliza1 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Fryc TomaszBlasa Karolina11 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStempka KewinPawlak Maja8 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSalwin MichałKemona Eliza17 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSalwin MichałKemona Eliza10 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 D
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Salwin MichałKemona Eliza2 E
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTSalwin MichałKemona Eliza1 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Wójcik SzymonMikołajska Zofia60 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Stempka KewinPawlak Maja5 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Salwin MichałKemona Eliza1 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Salwin MichałKemona Eliza1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Salwin MichałKemona Eliza1 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia28 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Stempka KewinPawlak Maja8 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Stempka KewinPawlak Maja11 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyFryc TomaszBlasa Karolina4 C
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwySalwin MichałKemona Eliza1 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Stempka KewinPawlak Maja30 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Stempka KewinPawlak Maja2 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Stempka KewinPawlak Maja5 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Salwin MichałKemona Eliza1 E
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieWiórek MaciejSzołtysik Weronika9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieFryc TomaszBlasa Karolina2 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieSzynal PawełKostańczuk Katarzyna2 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieNowicki WiktorCzarnobaj Natalia9 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieStempka KewinPawlak Maja2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieWójcik SzymonMikołajska Zofia10 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Stempka KewinPawlak Maja1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Salwin MichałKemona Eliza1 E
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Wójcik SzymonMikołajska Zofia13 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Wiórek MaciejSzołtysik Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSzynal PawełKostańczuk Katarzyna1 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Wiórek MaciejSzołtysik Weronika5 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Sieraczyński ŁukaszJokiel Maja2 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Szynal PawełKostańczuk Katarzyna1 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Szynal PawełKostańczuk Katarzyna5 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Paszek WojciechGwóźdź Paulina11 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Paszek WojciechGwóźdź Paulina33 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia12 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wójcik SzymonMikołajska Zofia49 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Góra MateuszBaniusiewicz Anna11 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Stempka KewinPawlak Maja4 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Stempka KewinPawlak Maja6 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Góra MateuszBaniusiewicz Anna23 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Stempka KewinPawlak Maja8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Wiórek MaciejSzołtysik Weronika7 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Szynal PawełKostańczuk Katarzyna3 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Szynal PawełKostańczuk Katarzyna13 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Paszek WojciechGwóźdź Paulina11 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Paszek WojciechGwóźdź Paulina39 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wójcik SzymonMikołajska Zofia30 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Stempka KewinPawlak Maja10 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Góra MateuszBaniusiewicz Anna20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Góra MateuszBaniusiewicz Anna24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Korzekwa JakubSusek Zuzanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wójcik SzymonMikołajska Zofia6 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Korzekwa JakubSusek Zuzanna2 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Szynal PawełKostańczuk Katarzyna3 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Korzekwa JakubSusek Zuzanna1 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Wacławek MateuszMadeja Agnieszka6 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Wiórek MaciejSzołtysik Weronika4 D
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia17 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Wójcik SzymonMikołajska Zofia38 OPEN
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Szynal PawełKostańczuk Katarzyna5 C
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Wójcik SzymonMikołajska Zofia22 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wójcik SzymonMikołajska Zofia8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Stempka KewinPawlak Maja13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wójcik SzymonMikołajska Zofia37 OPEN
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Korzekwa JakubSusek Zuzanna4 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Kot SzymonDudys Anna9 B
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Stempka KewinPawlak Maja8 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia14 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Stempka KewinPawlak Maja5 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Stempka KewinPawlak Maja3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kot SzymonDudys Anna13 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wilczyński JakubSzczudło Monika7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Wójcik SzymonMikołajska Zofia14 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Michalski DawidStempka Sara10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Paszek WojciechGwóźdź Paulina19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Nowicki WiktorCzarnobaj Natalia14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Wójcik SzymonMikołajska Zofia42 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kot SzymonDudys Anna45 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kot SzymonDudys Anna17 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Wilczyński JakubSzczudło Monika47 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Wójcik SzymonMikołajska Zofia42 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKapitan CyprianPawlak Maja22 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFogel MateuszLewandowska Paulina33 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAWiórek MaciejSzołtysik Weronika4 D
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorBoja TomaszLewandowska Monika5 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorStempka KewinBaniusiewicz Anna4 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorStempka KewinBaniusiewicz Anna3 OPEN
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaWójcik SzymonMikołajska Zofia9 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaFogel MateuszLewandowska Paulina3 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSzynal PawełSych Ewa16 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSzynal PawełSych Ewa1 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaWiórek MaciejSzołtysik Weronika2 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaWacławek MateuszMadeja Agnieszka9 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKapitan CyprianPawlak Maja6 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKorzekwa JakubSusek Zuzanna3 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Paszek WojciechGwóźdź Paulina8 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Wacławek MateuszMadeja Agnieszka9 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Szynal PawełSych Ewa6 B
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Szynal PawełSych Ewa3 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Korzekwa JakubSusek Zuzanna5 E
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 D
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LABoja TomaszLewandowska Monika3 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LASzynal PawełSych Ewa4 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAStempka KewinBaniusiewicz Anna3 OPEN
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LABoja TomaszLewandowska Monika1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Fogel MateuszLewandowska Paulina7 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Wójcik SzymonMikołajska Zofia17 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kot SzymonDudys Anna18 B
XII PUCHAR REKTORA AGHKot SzymonDudys Anna13 B
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Wójcik SzymonMikołajska Zofia28 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Wiórek MaciejSzołtysik Weronika11 D
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Stempka KewinBaniusiewicz Anna6 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Boja TomaszLewandowska Monika9 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Kapitan CyprianPawlak Maja16 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Fogel MateuszLewandowska Paulina5 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Wójcik SzymonMikołajska Zofia9 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Fryc TomaszBlasa Karolina21 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Sieraczyński ŁukaszJokiel Maja16 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Paszek WojciechGwóźdź Paulina11 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika6 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Wilczyński JakubSzczudło Monika7 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Kapitan CyprianPawlak Maja7 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Wiórek MaciejSzołtysik Weronika2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Boja TomaszLewandowska Monika1 A
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Kapitan CyprianPawlak Maja1 B
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Kapitan CyprianPawlak Maja10 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Wójcik SzymonMikołajska Zofia6 B
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Stempka KewinBaniusiewicz Anna4 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Boja TomaszLewandowska Monika2 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Boja TomaszLewandowska Monika20 OPEN
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Sieraczyński ŁukaszJokiel Maja7 B
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Korzekwa JakubSusek Zuzanna8 E
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Sieraczyński ŁukaszJokiel Maja11 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Wiórek MaciejSzołtysik Weronika3 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Wiórek MaciejSzołtysik Weronika5 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Stempka KewinBaniusiewicz Anna4 OPEN
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Kapitan CyprianPawlak Maja10 OPEN
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Wiórek MaciejSzołtysik Weronika2 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Wójcik SzymonMikołajska Zofia12 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Boja TomaszLewandowska Monika5 A
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Korzekwa JakubSusek Zuzanna3 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Wiórek MaciejSzołtysik Weronika8 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Stempka KewinBaniusiewicz Anna2 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Boja TomaszLewandowska Monika5 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Kapitan CyprianPawlak Maja6 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Szynal PawełSych Ewa14 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Fogel MateuszLewandowska Paulina5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKapitan CyprianPawlak Maja10 A
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluStempka KewinBaniusiewicz Anna2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKapitan CyprianPawlak Maja6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSzynal PawełSych Ewa8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWiórek MaciejSzołtysik Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWiórek MaciejSzołtysik Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBoja TomaszLewandowska Monika2 A
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluFogel MateuszLewandowska Paulina2 B