!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
THE BEST
Gdańsk (Pomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Boniecki IgorJanowska Bianka1 G
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Olszówka AleksanderWitkiewicz Agata1 H
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Bajerski JanŁobejko Anna4 E
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra13 C
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra12 C
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia2 G
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Olszówka JanPłomińska Wiktoria1 H
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Olszówka AleksanderWitkiewicz Agata2 H
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Osiński OskarMaliszewska Lena10 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Ryś RafałGeppert-Ryś Anna2 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Osiński OskarMaliszewska Lena9 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Tuszkowski HubertWojciechowska Lena11 E
GRAND PRIX LATINO CAFE w klasach H i G Gdynia 25.05.2019Bork SzymonKapturska Hanna1 H
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Okoń WojciechWójcik Amelia2 H
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Olszówka AleksanderWitkiewicz Agata1 H
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Olszówka JanPłomińska Wiktoria2 H
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia1 G
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Tuszkowski HubertWojciechowska Lena9 E
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Osiński OskarMaliszewska Lena11 C
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Osiński OskarMaliszewska Lena10 C
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Bajerski JanŁobejko Anna9 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Bajerski JanŁobejko Anna4 E
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Tuszkowski HubertWojciechowska Lena9 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Okoń WojciechWójcik Amelia2 H
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia1 G
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Tuszkowski HubertWojciechowska Lena8 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Boniecki IgorJanowska Bianka1 G
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Płomiński AdrianWójcik Anastazja2 G
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Olszówka AleksanderWitkiewicz Agata1 H
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Olszówka JanPłomińska Wiktoria2 H
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Marcinkowski DamianMarcinkowska Monika2 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Bajerski JanŁobejko Anna5 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia2 G
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Boniecki IgorJanowska Bianka1 G
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Osiński OskarMaliszewska Lena7 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Osiński OskarMaliszewska Lena10 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Bajerski JanŁobejko Anna4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Sobala MateuszKopiec Hanna6 OPEN
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Bajerski JanŁobejko Anna3 E
Cracow Open Dance Championships Salt City Festiwal Wieliczka 14.04.2019Bartelik PawełKowal Magdalena1 OPEN
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Osiński OskarMaliszewska Lena11 C
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Bajerski JanŁobejko Anna3 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Ryś RafałGeppert-Ryś Anna1 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Osiński OskarMaliszewska Lena1 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Sobala MateuszKopiec Hanna12 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Bajerski JanŁobejko Anna4 E
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Osiński OskarMaliszewska Lena12 C
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra9 C
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Osiński OskarMaliszewska Lena8 C
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra2 D
Polish Cup PTT; WDC AL Sobala MateuszKopiec Hanna15 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Osiński OskarMaliszewska Lena11 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Osiński OskarMaliszewska Lena6 C
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia1 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Olszówka AleksanderWitkiewicz Agata1 H
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Olszówka JanPłomińska Wiktoria2 H
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Okoń WojciechWójcik Amelia2 H
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Tuszkowski HubertWojciechowska Lena12 E
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Boniecki IgorJanowska Bianka1 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Płomiński AdrianWójcik Anastazja2 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra6 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Bartelik PawełKowal MagdalenaQ OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Bartelik PawełKowal Magdalena7 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Sobala MateuszKopiec Hanna2 A
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Wała AdamTargońska-Fira Magdalena3 OPEN
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Marcinkowski DamianMarcinkowska Monika3 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Jeliński DominikMichalik Marta13 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Jeliński DominikMichalik Marta9 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Bartelik PawełKowal Magdalena1 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Jeliński DominikMichalik Marta4 E
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Płomiński AdrianWójcik Anastazja3 G
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Okoń WojciechWójcik Amelia2 H
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia2 G
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Boniecki IgorJanowska Bianka3 G
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra3 D
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Osiński OskarMaliszewska Lena6 C
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra3 D
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Osiński OskarMaliszewska Lena7 C
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Wała AdamTargońska-Fira Magdalena2 OPEN
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Osiński OskarMaliszewska Lena9 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Plominski AdrianWójcik Anastazja3 G
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Bork SzymonKapturska Hanna1 H
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Osiński OskarMaliszewska Lena11 C
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra6 D
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra7 D
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Bartelik PawełKowal Magdalena1 OPEN
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Okoń WojciechWójcik Amelia2 H
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Wała AdamTargońska-Fira Magdalena2 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Bork SzymonKapturska Hanna1 H
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra6 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Osiński OskarMaliszewska Lena10 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia3 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Boniecki IgorJanowska Bianka1 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Osiński OskarMaliszewska Lena9 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Plominski AdrianWójcik Anastazja1 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Okoń WojciechWójcik Amelia2 H
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra4 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra3 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Płomiński AdrianWójcik Anastazja1 G
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Okoń WojciechWójcik Amelia2 H
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Bork SzymonKapturska Hanna1 H
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia1 G
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Boniecki IgorJanowska Bianka2 G
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Osiński OskarMaliszewska Lena4 D
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra7 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Jeliński DominikMichalik Marta4 E
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra6 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra4 D
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Bartelik PawełKowal Magdalena1 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Bartelik PawełKowal Magdalena1 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Dobosz GabrielKoncewicz Julia3 G
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Boniecki IgorJanowska Bianka3 G
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia2 G
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia5 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia40 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia10 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia10 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia40 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia5 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Osiński OskarMaliszewska Lena3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Osiński OskarMaliszewska Lena8 C
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra2 D
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra2 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra5 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra6 D
II Wakacyjny Turniej Tańca - Piknik Rumia 17.06.2018Bork SzymonKapturska Hanna1 H
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Płomiński AdrianWójcik Anastazja3 G
II Wakacyjny Turniej Tańca - Piknik Rumia 17.06.2018Dobosz GabrielKoncewicz Julia1 H
II Wakacyjny Turniej Tańca - Piknik Rumia 17.06.2018Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia2 G
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Okoń WojciechWójcik Amelia2 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena3 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra8 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena11 C
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra11 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena9 C
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena6 C
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena2 D
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Jeliński DominikMichalik Marta4 E
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra14 D
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena4 D
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Bigos KrzysztofGrzegorek Aleksandra11 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena2 D
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena1 D
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena1 D
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Osiński OskarMaliszewska Lena2 D
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Jeliński DominikMichalik Marta4 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Osiński OskarMaliszewska Lena2 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Osiński OskarMaliszewska Lena1 D
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Płomiński AdrianWójcik Anastazja3 G
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz Gdański 20.05.2018Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia2 G
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Osiński OskarMaliszewska Lena1 D
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Wała AdamTargońska-Fira Magdalena10 OPEN
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Wała AdamTargońska-Fira Magdalena5 OPEN
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Osiński OskarMaliszewska Lena13 C
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Osiński OskarMaliszewska Lena6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Osiński OskarMaliszewska Lena1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Osiński OskarMaliszewska Lena8 D
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Osiński OskarMaliszewska Lena4 D
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Osiński OskarMaliszewska Lena2 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Bartelik PawełKowal Magdalena1 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia1 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia5 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Płomiński AdrianWójcik Anastazja1 H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Osiński OskarMaliszewska Lena5 D
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Osiński OskarMaliszewska Lena1 D
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Osiński OskarMaliszewska Lena6 D
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Osiński OskarMaliszewska Lena2 D
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Jeliński DominikMichalik Marta2 E
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Płomiński AdrianWójcik Anastazja1 H
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia3 G
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Boniecki IgorJanowska Bianka2 G
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia2 OPEN
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Jeliński DominikMichalik Marta1 E
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Boniecki IgorJanowska Bianka1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Osiński OskarMaliszewska Lena3 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Osiński OskarMaliszewska Lena3 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Płomiński AdrianWójcik Anastazja2 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Czarnecki MarcelMarcinkowska Natalia1 H
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowy Konin 10-11.03.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia7 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Wała AdamTargońska-Fira Magdalena7 OPEN
MP FTS LATIN - OTTT o Memor. B.K-K Szczecinek 25.02.2018Markowski WojciechDamasevich Natallia4 OPEN