!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MARENGO
Dąbrowa Górnicza (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Płatek MateuszKleszcz Iga3 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Taborek AdamRachwał Jessica10 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Taborek AdamRachwał Jessica4 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wrona PatrykWrona Justyna5 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Zientarski AleksanderJanowska Alicja2 H
XIII Silesian Cup 2021 Morawski FilipSłabiak Natasza1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Taborek AdamRachwał Jessica5 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Lorek DawidŁaś Julia1 H
Grand Prix Polski PTT Morawski FilipSłabiak Natasza1 H
Grand Prix Polski PTT Wrona PatrykWrona Justyna4 D
Grand Prix Polski PTT Zientarski AleksanderJanowska Alicja1 H
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Długoń KarolDługoń Ewa1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Długoń KarolDługoń Ewa1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wrona PatrykWrona Justyna6 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Płatek MateuszKleszcz Iga2 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kubies JanBrzozowska Nadia4 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Lorek DawidŁaś Julia1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Taborek AdamRachwał Jessica4 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Taborek AdamRachwał Jessica5 E
Puchar Klas F, E i D Płatek MateuszKleszcz Iga1 E
Puchar Klas F, E i D Taborek AdamRachwał Jessica4 E
Puchar Klas F, E i D Taborek AdamRachwał Jessica16 E
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Taborek AdamRachwał Jessica3 E
DANCE OSCARS 2021 Płatek MateuszKleszcz Iga1 E
DANCE OSCARS 2021 Płatek MateuszKleszcz Iga1 E
DANCE OSCARS 2021 Lorek DawidŁaś Julia1 H
DANCE OSCARS 2021 Zientarski AleksanderJanowska Alicja1 H
DANCE OSCARS 2021 Morawski FilipSłabiak Natasza1 H
CeA Spring Taborek AdamRachwał Jessica10 E
CeA Spring Wrona PatrykWrona Justyna3 E
CeA Spring Kubies JanBrzozowska Nadia2 F
CeA Challenge Cup Spring Kubies JanBrzozowska Nadia1 F
CeA Challenge Cup Spring Wrona PatrykWrona Justyna3 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kowalik DawidWąsowicz Lilianna2 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Lorek DawidŁaś Julia1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Janowska AlicjaZientarski Aleksander1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Płatek MateuszKleszcz Iga3 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Morawski FilipSłabiak Natasza2 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wrona PatrykWrona Justyna3 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kubies JanBrzozowska Nadia4 F
Cracow Dance Festival Wrona PatrykWrona Justyna6 E
Cracow Dance Festival Płatek MateuszKleszcz Iga1 E
Cracow Dance Festival Kubies JanBrzozowska Nadia1 F
II OTTT Będzin 2021 Wrona PatrykWrona Justyna3 E
II OTTT Będzin 2021 Kubies JanBrzozowska Nadia1 F
II OTTT Będzin 2021 Morawski FilipSłabiak Natasza2 H
CeA Challenge Cup Puchar Płatek MateuszKleszcz Iga2 F
CeA Challenge Cup Puchar Długoń KarolDługoń Ewa3 C
CeA Challenge Cup Puchar Długoń KarolDługoń Ewa4 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wrona PatrykWrona Justyna4 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Płatek MateuszKleszcz Iga3 F
47 Puchar Wieczystego Wrona PatrykWrona Justyna15 E
47 Puchar Wieczystego Stefański TomaszPodoręcka Zuzanna23 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Stefański TomaszPodoręcka Zuzanna7 D
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Olejnik BartoszJunak Weronika12 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Olejnik BartoszJunak Weronika9 OPEN
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kubies JanBrzozowska Nadia3 G
Mikołajowy OTTT Kubies JanBrzozowska Nadia1 G
Mikołajowy OTTT Długoń KarolDługoń Ewa2 C
Mikołajowy OTTT Długoń KarolDługoń Ewa2 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Stefański TomaszPodoręcka Zuzanna9 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Stefański TomaszPodoręcka Zuzanna5 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Stefański TomaszPodoręcka Zuzanna7 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Stefański TomaszPodoręcka Zuzanna2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Taborek AdamRachwał Jessica6 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Taborek AdamRachwał Jessica1 F
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Olejnik BartoszJunak Weronika30 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Olejnik BartoszJunak Weronika27 OPEN
Puchar Klas A,B i C Olejnik BartoszJunak Weronika12 A
Puchar Klas A,B i C Olejnik BartoszJunak Weronika16 A
Puchar Okręgu Śląskiego Stefański TomaszPodoręcka Zuzanna4 E
Puchar Okręgu Śląskiego Taborek AdamRachwał Jessica1 E
Puchar Okręgu Śląskiego Taborek AdamRachwał Jessica3 F
Puchar Okręgu Śląskiego Gałczyński OskarSzkutnik Zofia7 C
Puchar Okręgu Śląskiego Gałczyński OskarSzkutnik Zofia7 C
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kubies JanBrzozowska Nadia1 G
Puchar Okręgu Śląskiego Wrona PatrykWrona Justyna1 F
Puchar Okręgu Śląskiego Stefański TomaszPodoręcka Zuzanna6 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Taborek AdamRachwał Jessica9 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Taborek AdamRachwał Jessica1 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gałczyński OskarSzkutnik Zofia8 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Gałczyński OskarSzkutnik Zofia13 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWrona PatrykWrona Justyna3 F
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Gałczyński OskarSzkutnik Zofia5 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Góra MateuszBaniusiewicz Anna5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Olejnik BartoszJunak Weronika7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Olejnik BartoszJunak Weronika5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Taborek AdamRachwał Jessica1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Góra MateuszBaniusiewicz Anna5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Taborek AdamRachwał Jessica2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Góra MateuszBaniusiewicz Anna27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałczyński OskarSzkutnik Zofia7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałczyński OskarSzkutnik Zofia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubies BartoszZaworska Zuzanna12 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubies BartoszZaworska Zuzanna10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Taborek AdamRachwał Jessica1 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Gudowski StanisławKocot Julia1 G
CeA Puchar Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 D
CeA Senior Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra4 F
Puchar Wieczystego SeniorMazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra7 F
Puchar WieczystegoOlejnik BartoszJunak Weronika17 OPEN
Puchar WieczystegoTaborek AdamRachwał Jessica5 F
Puchar WieczystegoKubies BartoszZaworska Zuzanna26 D
Puchar WieczystegoKubies BartoszZaworska Zuzanna17 D
Puchar WieczystegoGałczyński OskarSzkutnik Zofia20 D
Puchar WieczystegoGałczyński OskarSzkutnik Zofia27 C
Puchar WieczystegoGóra MateuszBaniusiewicz Anna20 A
Puchar WieczystegoOlejnik BartoszJunak Weronika7 B
Puchar WieczystegoPiotrowski JakubKołosowska Julia39 B
Puchar WieczystegoPiotrowski JakubKołosowska Julia41 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaGóra MateuszBaniusiewicz Anna2 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Piotrowski JakubKołosowska Julia12 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Piotrowski JakubKołosowska Julia8 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kubies BartoszZaworska Zuzanna6 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kubies BartoszZaworska Zuzanna4 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wrona PatrykWrona Justyna4 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra3 E
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Gudowski StanisławKocot Julia2 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Gałczyński OskarSzkutnik Zofia2 D
IV OTTT Czeladź 2019 Gałczyński OskarSzkutnik Zofia8 D
IV OTTT Czeladź 2019 Wrona PatrykWrona Justyna7 F
IV OTTT Czeladź 2019 Taborek AdamRachwał Jessica5 F
IV OTTT Czeladź 2019 Piotrowski JakubKołosowska Julia4 B
IV OTTT Czeladź 2019 Piotrowski JakubKołosowska Julia5 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Długoń KarolDługoń Ewa7 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Długoń KarolDługoń Ewa6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Gałczyński OskarSzkutnik Zofia5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Gałczyński OskarSzkutnik Zofia6 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Piotrowski JakubKołosowska Julia6 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Piotrowski JakubKołosowska Julia4 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Długoń KarolDługoń Ewa2 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Długoń KarolDługoń Ewa4 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra6 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kubies BartoszZaworska Zuzanna5 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Olejnik BartoszJunak Weronika19 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kubies BartoszZaworska Zuzanna3 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Taborek AdamRachwał Jessica4 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gudowski StanisławKocot Julia2 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gałczyński OskarSzkutnik Zofia8 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gałczyński OskarSzkutnik Zofia7 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Piotrowski JakubKołosowska Julia2 B
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Piotrowski JakubKołosowska Julia2 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Gałczyński OskarSzkutnik Zofia9 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Piotrowski JakubKołosowska Julia8 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Piotrowski JakubKołosowska Julia8 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Piotrowski JakubKołosowska Julia4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kubies BartoszZaworska Zuzanna7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kubies BartoszZaworska Zuzanna5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Gałczyński OskarSzkutnik Zofia4 D
GPS \" Bieruń 2019\" Długoń KarolDługoń Ewa2 D
GPS \" Bieruń 2019\" Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra8 F
GPS \" Bieruń 2019\" Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra10 E
GPS \" Bieruń 2019\" Długoń KarolDługoń Ewa3 D
Puchar Klas A, B i C Olejnik BartoszJunak Weronika5 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Taborek AdamRachwał Jessica3 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Gudowski StanisławKocot Julia3 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Olejnik BartoszJunak Weronika4 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia5 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia5 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Piotrowski JakubKołosowska Julia8 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Piotrowski JakubKołosowska Julia7 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Góra MateuszBaniusiewicz Anna10 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Góra MateuszBaniusiewicz Anna8 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Olejnik BartoszJunak Weronika4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Gałczyński OskarSzkutnik Zofia2 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kubies BartoszZaworska Zuzanna3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Kubies BartoszZaworska Zuzanna2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Gałczyński OskarSzkutnik Zofia1 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olejnik BartoszJunak Weronika1 B
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Piotrowski JakubKołosowska Julia2 B
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Piotrowski JakubKołosowska Julia4 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Ficenes PawełFicenes Magdalena5 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Długoń KarolDługoń Ewa4 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Długoń KarolDługoń Ewa7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Gałczyński OskarSzkutnik Zofia4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Taborek AdamRachwał Jessica2 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gałczyński OskarSzkutnik Zofia7 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wilanowski MaciejKleszcz Iga10 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wrona PatrykWrona Justyna7 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKubies BartoszZaworska Zuzanna8 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaGałczyński OskarSzkutnik Zofia2 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKubies BartoszZaworska Zuzanna7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Długoń KarolDługoń Ewa3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Paruzel MirosławBąkowska Bożena8 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Długoń KarolDługoń Ewa3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Piotrowski JakubKołosowska Julia4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Gałczyński OskarSzkutnik Zofia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWilanowski MaciejKleszcz Iga1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaTaborek AdamRachwał Jessica7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaFicenes PawełFicenes Magdalena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPiotrowski JakubKołosowska Julia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaDługoń KarolDługoń Ewa2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaDługoń KarolDługoń Ewa1 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPiotrowski JakubKołosowska Julia7 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKubies BartoszZaworska Zuzanna6 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinWilanowski MaciejKleszcz Iga1 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Trytko MichałIzdebska Zuzanna5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Piotrowski JakubKołosowska Julia12 OPEN
Majówka w Krakowie - OTTT Piotrowski JakubKołosowska Julia4 B
Majówka w Krakowie - OTTT Gałczyński OskarSzkutnik Zofia4 D
Majówka w Krakowie - OTTT Wilanowski MaciejKleszcz Iga1 G
Majówka w Krakowie - Senior Długoń KarolDługoń Ewa4 D
Majówka w Krakowie - Senior Ficenes PawełFicenes Magdalena5 B
Majówka w Krakowie - Senior Długoń KarolDługoń Ewa3 D
Majówka w Krakowie - Senior Ficenes PawełFicenes Magdalena3 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Wilanowski MaciejKleszcz Iga1 G
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymDługoń KarolDługoń Ewa4 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymDługoń KarolDługoń Ewa7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia4 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Taborek AdamRachwał Jessica5 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Wilanowski MaciejKleszcz Iga1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTrytko MichałIzdebska Zuzanna37 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiTrytko MichałIzdebska Zuzanna23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia10 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiTrytko MichałIzdebska Zuzanna17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiTrytko MichałIzdebska Zuzanna16 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mienkina AdamPodoręcka Zuzanna19 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gudowski StanisławKocot Julia3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wilanowski MaciejKleszcz Iga1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Taborek AdamRachwał Jessica6 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Piotrowski JakubKołosowska Julia1 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mienkina AdamPodoręcka Zuzanna21 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia7 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia8 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Piotrowski JakubKołosowska Julia12 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kubies BartoszZaworska Zuzanna1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Długoń KarolDługoń Ewa3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Długoń KarolDługoń Ewa3 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kubies BartoszZaworska Zuzanna2 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Piotrowski JakubKołosowska Julia7 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Piotrowski JakubKołosowska Julia1 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kubies BartoszZaworska Zuzanna3 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKubies BartoszZaworska Zuzanna4 E
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiTrytko MichałIzdebska Zuzanna20 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia21 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPiotrowski JakubKołosowska Julia7 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia16 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Piotrowski JakubKołosowska Julia36 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wrona PatrykWrona Justyna9 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Gałczyński OskarSzkutnik Zofia1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kubies BartoszZaworska Zuzanna2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Kubies BartoszZaworska Zuzanna1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski JakubKołosowska Julia6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałIzdebska Zuzanna1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski JakubKołosowska Julia1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałczyński OskarSzkutnik Zofia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałczyński OskarSzkutnik Zofia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałczyński OskarSzkutnik Zofia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubies BartoszZaworska Zuzanna2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałczyński OskarSzkutnik Zofia9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wrona PatrykWrona Justyna6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałIzdebska Zuzanna18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałIzdebska Zuzanna21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski JakubKołosowska Julia15 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGałczyński OskarSzkutnik Zofia2 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKubies BartoszZaworska Zuzanna1 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWrona PatrykWrona Justyna8 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGałczyński OskarSzkutnik Zofia1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaPiotrowski JakubKołosowska Julia6 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaPiotrowski JakubKołosowska Julia4 C
CeA GPSDługoń KarolDługoń Ewa5 D
CeA GPSDługoń KarolDługoń Ewa9 D
CeA GPSDługoń KarolDługoń Ewa4 D
XLV Puchar Wieczystego Ziuziański AleksanderJunak Weronika2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kubies BartoszZaworska Zuzanna15 E
XLV Puchar Wieczystego Ziuziański AleksanderJunak Weronika2 A
XLV Puchar Wieczystego Piotrowski JakubKołosowska Julia30 B
XLV Puchar Wieczystego Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia18 B
XLV Puchar Wieczystego Piotrowski JakubKołosowska Julia9 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kubies BartoszZaworska Zuzanna4 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Mienkina AdamPodoręcka Zuzanna5 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Wrona PatrykWrona Justyna6 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Piotrowski JakubKołosowska Julia2 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Piotrowski JakubKołosowska Julia4 B
OTTT Siewierz 2018Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 D
OTTT Siewierz 2018Wrona PatrykWrona Justyna3 F
OTTT Siewierz 2018Kubies BartoszZaworska Zuzanna1 F
OTTT Siewierz 2018Mienkina AdamPodoręcka Zuzanna6 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Piotrowski JakubKołosowska Julia2 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Piotrowski JakubKołosowska Julia2 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Gałczyński OskarSzkutnik Zofia2 D
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra3 F
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Gałczyński OskarSzkutnik Zofia7 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Ziuziański AleksanderJunak Weronika9 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia25 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Ziuziański AleksanderJunak Weronika12 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ficenes PawełFicenes Magdalena2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kubies BartoszZaworska Zuzanna3 F
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 A
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Gałczyński OskarSzkutnik Zofia5 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Gałczyński OskarSzkutnik Zofia4 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gałczyński OskarSzkutnik Zofia9 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gałczyński OskarSzkutnik Zofia6 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Długoń KarolDługoń Ewa2 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Długoń KarolDługoń Ewa3 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra4 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra5 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Kubies BartoszZaworska Zuzanna5 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Ficenes PawełFicenes Magdalena1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 OPEN
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Kubies BartoszZaworska Zuzanna2 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ziuziański AleksanderJunak Weronika7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ziuziański AleksanderJunak Weronika7 OPEN
OTTT Będzin 2018Taborek AdamRachwał Jessica12 F
OTTT Będzin 2018Gałczyński OskarSzkutnik Zofia7 D
OTTT Będzin 2018Kubies BartoszZaworska Zuzanna3 F
OTTT Będzin 2018Wrona PatrykWrona Justyna1 F
OTTT Będzin 2018Gudowski StanisławKocot Julia3 G
OTTT Będzin 2018Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia7 B
OTTT Będzin 2018Gałczyński OskarSzkutnik Zofia4 D
OTTT Będzin 2018Piotrowski JakubKołosowska Julia3 C
OTTT Będzin 2018Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 B
OTTT Będzin 2018Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia6 C
Milicz Dance Festival Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 D
Milicz Dance Festival Gałczyński OskarSzkutnik Zofia7 D
Puchar Klas A,B i C Piotrowski JakubKołosowska Julia6 C
Puchar Klas A,B i C Ziuziański AleksanderJunak Weronika14 B
Puchar Klas A,B i C Jędrycha DamianMorawska Nicole30 B
Puchar Klas A,B i C Jędrycha DamianMorawska Nicole36 B
Puchar Klas A,B i C Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia9 B
Puchar Klas A,B i C Ziuziański AleksanderJunak Weronika8 A
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Długoń KarolDługoń Ewa2 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra6 F
KLASA 2018Gałczyński OskarSzkutnik Zofia4 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra6 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Ficenes PawełFicenes Magdalena3 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra11 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Mazur AndrzejChwist-Mazur Aleksandra8 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Ficenes PawełFicenes Magdalena3 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Długoń KarolDługoń Ewa2 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Ficenes PawełFicenes Magdalena6 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Piotrowski JakubKołosowska Julia2 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kubies BartoszZaworska Zuzanna9 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ziuziański AleksanderJunak Weronika3 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Wrona PatrykWrona Justyna5 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia5 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Piotrowski JakubKołosowska Julia3 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kubies BartoszZaworska Zuzanna1 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jędrycha DamianMorawska Nicole10 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia4 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ziuziański AleksanderJunak Weronika3 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jędrycha DamianMorawska Nicole8 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ziuziański AleksanderJunak Weronika7 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ziuziański AleksanderJunak Weronika4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ziuziański AleksanderJunak Weronika7 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia12 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Piotrowski JakubKołosowska Julia13 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jędrycha DamianMorawska Nicole14 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Ficenes PawełFicenes Magdalena2 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Długoń KarolDługoń Ewa3 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Ficenes PawełFicenes Magdalena5 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Długoń KarolDługoń Ewa7 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Ficenes PawełFicenes Magdalena4 C
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Ziuziański AleksanderJunak Weronika10 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Ziuziański AleksanderJunak Weronika10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiZiuziański AleksanderJunak Weronika3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiZiuziański AleksanderJunak Weronika3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrycha DamianMorawska Nicole20 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTFicenes PawełFicenes Magdalena3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Finał Rekreacji MałopolskiejMienkina AdamCzajka Zuzanna7 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTFicenes PawełFicenes Magdalena8 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrycha DamianMorawska Nicole23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 E
Polish Open Championships Ziuziański AleksanderJunak Weronika17 OPEN
Polish Open Championships Ziuziański AleksanderJunak Weronika13 OPEN
PERFECT DANCE Gałczyński OskarSzkutnik Zofia4 E
Polish Open Championships Ziuziański AleksanderJunak Weronika12 OPEN
Polish Open Championships Ziuziański AleksanderJunak Weronika7 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika8 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrycha DamianMorawska Nicole20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrycha DamianMorawska Nicole19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia17 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Wrona PatrykWrona Justyna7 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Gałczyński OskarSzkutnik Zofia5 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kubies BartoszZaworska Zuzanna11 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Mienkina AdamCzajka Zuzanna12 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Taborek AdamRachwał Jessica15 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Mazur GrzegorzKołosowska Julia3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Długoń KarolDługoń Ewa4 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Jędrycha DamianMorawska Nicole2 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Mazur GrzegorzKołosowska Julia13 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia3 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Gałczyński OskarSzkutnik Zofia4 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Gałczyński OskarSzkutnik Zofia4 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Jędrycha DamianMorawska Nicole1 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia7 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 A
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Jędrycha DamianMorawska Nicole18 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ziuziański AleksanderJunak Weronika3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ziuziański AleksanderJunak Weronika2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZiuziański AleksanderJunak Weronika7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jędrycha DamianMorawska Nicole2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Mazur GrzegorzKołosowska Julia8 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZiuziański AleksanderJunak Weronika4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Taborek AdamRachwał Jessica9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wrona PatrykWrona Justyna6 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Ficenes PawełFicenes Magdalena3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Ziuziański AleksanderJunak Weronika11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Ziuziański AleksanderJunak Weronika5 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Gałczyński OskarSzkutnik Zofia1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Gudowski StanisławKocot Julia3 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Mazur GrzegorzKołosowska Julia9 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Jędrycha DamianMorawska Nicole7 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Mazur GrzegorzKołosowska Julia9 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia4 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Mazur GrzegorzKołosowska Julia9 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Jędrycha DamianMorawska Nicole4 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Piotrowski JakubWojciuch Laura3 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Ziuziański AleksanderJunak Weronika5 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia11 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Mazur GrzegorzKołosowska Julia6 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Gałczyński OskarSzkutnik Zofia9 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wilanowski MaciejSołtys Maja2 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Mienkina AdamCzajka Zuzanna13 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kubies BartoszZaworska Zuzanna11 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wrona PatrykWrona Justyna11 F
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Mazur GrzegorzKołosowska Julia5 C
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Piotrowski JakubWojciuch Laura2 C
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Mazur GrzegorzKołosowska Julia7 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORDługoń KarolDługoń Ewa3 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORFicenes PawełFicenes Magdalena5 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychJędrycha DamianMorawska Nicole3 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychJędrycha DamianMorawska Nicole3 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORDługoń KarolDługoń Ewa5 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKubies BartoszZaworska Zuzanna8 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jędrycha DamianMorawska Nicole5 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Piotrowski JakubWojciuch Laura4 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jędrycha DamianMorawska Nicole1 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Gałczyński OskarSzkutnik Zofia7 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Mazur GrzegorzKołosowska Julia5 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Mazur GrzegorzKołosowska Julia4 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Mienkina AdamCzajka Zuzanna14 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Wrona PatrykWrona Justyna10 F
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Piotrowski JakubWojciuch Laura7 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Jędrycha DamianMorawska Nicole8 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Jędrycha DamianMorawska Nicole6 C
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Ziuziański AleksanderJunak Weronika8 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Piotrowski JakubWojciuch Laura17 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Ziuziański AleksanderJunak Weronika6 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia15 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Jędrycha DamianMorawska Nicole18 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Mazur GrzegorzKołosowska Julia15 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wrona PatrykWrona Justyna10 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kubies BartoszZaworska Zuzanna15 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Gałczyński OskarSzkutnik Zofia5 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Jędrycha DamianMorawska Nicole5 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia13 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Piotrowski JakubWojciuch Laura4 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Ziuziański AleksanderJunak Weronika4 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Jędrycha DamianMorawska Nicole5 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Mazur GrzegorzKołosowska Julia11 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia7 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Ziuziański AleksanderJunak Weronika3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ziuziański AleksanderJunak Weronika10 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ziuziański AleksanderJunak Weronika3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ziuziański AleksanderJunak Weronika9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ziuziański AleksanderJunak Weronika19 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Ficenes PawełFicenes Magdalena4 E
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Mienkina AdamCzajka Zuzanna5 F
Mistrzostwa Klas A,B,C Ziuziański AleksanderJunak Weronika28 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Mazur GrzegorzKołosowska Julia17 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Jędrycha DamianMorawska Nicole16 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Ziuziański AleksanderJunak Weronika20 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Mazur GrzegorzKołosowska Julia33 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Piotrowski JakubWojciuch Laura25 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Jędrycha DamianMorawska Nicole13 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia4 C
Stars Final 2018 Piotrowski JakubWojciuch Laura2 C
Stars Final 2018 Mienkina AdamCzajka Zuzanna11 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrycha DamianMorawska Nicole4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kubies BartoszZaworska Zuzanna5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur GrzegorzKołosowska Julia7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski JakubWojciuch Laura5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrycha DamianMorawska Nicole9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur GrzegorzKołosowska Julia11 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur GrzegorzKołosowska Julia29 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski JakubWojciuch Laura25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur GrzegorzKołosowska Julia7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski JakubWojciuch Laura4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur GrzegorzKołosowska Julia3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika6 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Jędrycha DamianMorawska Nicole4 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Jędrycha DamianMorawska Nicole5 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Mazur GrzegorzKołosowska Julia5 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia2 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Jędrycha DamianMorawska Nicole7 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Jędrycha DamianMorawska Nicole6 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Piotrowski JakubWojciuch Laura3 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Mazur GrzegorzKołosowska Julia7 C
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Ziuziański AleksanderJunak Weronika11 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Mazur GrzegorzKołosowska Julia2 C
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Mazur GrzegorzKołosowska Julia4 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFicenes PawełFicenes Magdalena1 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur GrzegorzKołosowska Julia14 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur GrzegorzKołosowska Julia13 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZiuziański AleksanderJunak Weronika24 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZiuziański AleksanderJunak Weronika42 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJędrycha DamianMorawska Nicole27 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia15 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJędrycha DamianMorawska Nicole12 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Gałczyński OskarSzkutnik Zofia13 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Piotrowski JakubWojciuch Laura7 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyDługoń KarolDługoń Ewa5 E
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyDługoń KarolDługoń Ewa1 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyZiuziański AleksanderJunak Weronika17 OPEN
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Piotrowski JakubWojciuch Laura2 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Ziuziański AleksanderJunak Weronika13 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Długoń KarolDługoń Ewa3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Długoń KarolDługoń Ewa2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Ficenes PawełFicenes Magdalena2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Ficenes PawełFicenes Magdalena5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Jędrycha DamianMorawska Nicole5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Jędrycha DamianMorawska Nicole2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Setlak ŁukaszKościelniak Natalia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Fliga MiłoszKordyś Julia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Jędrycha DamianMorawska Nicole4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kubies BartoszZaworska Zuzanna2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Mazur GrzegorzKołosowska Julia4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Jędrycha DamianMorawska Nicole7 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia5 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Jędrycha DamianMorawska Nicole7 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Jędrycha DamianMorawska Nicole3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Mazur GrzegorzKołosowska Julia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Taborek AdamRączka Julia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Kubies BartoszZaworska Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Wrona PatrykWrona Justyna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Gudowski StanisławKocot Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Setlak ŁukaszKościelniak Natalia1 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ziuziański AleksanderJunak Weronika13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ziuziański AleksanderJunak Weronika21 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówZiuziański AleksanderJunak Weronika3 B
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówZiuziański AleksanderJunak Weronika7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówZiuziański AleksanderJunak Weronika8 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wrona PatrykWrona Justyna2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Mienkina AdamCzajka Zuzanna8 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Taborek AdamRączka Julia7 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kubies BartoszZaworska Zuzanna1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wilanowski MaciejSołtys Maja2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Setlak ŁukaszKościelniak Natalia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Fliga MiłoszKordyś Julia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Gudowski StanisławKocot Julia1 H
Klasa Leliwa 2017 Mienkina AdamCzajka Zuzanna13 E
Klasa Leliwa 2017 Gałczyński OskarSzkutnik Zofia13 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Ficenes PawełFicenes Magdalena2 F
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Ficenes PawełFicenes Magdalena3 F
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Ziuziański AleksanderJunak Weronika3 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia7 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Jędrycha DamianMorawska Nicole9 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Wrona PatrykWrona Justyna1 G
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Mienkina AdamCzajka Zuzanna5 F
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kubies BartoszZaworska Zuzanna3 G
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wrona PatrykWrona Justyna1 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Gałczyński OskarSzkutnik Zofia5 E
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Ziuziański AleksanderJunak Weronika19 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Ziuziański AleksanderJunak Weronika19 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Ziuziański AleksanderJunak Weronika21 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Wrona PatrykWrona Justyna1 G
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Ziuziański AleksanderJunak Weronika3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Ziuziański AleksanderJunak Weronika4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZiuziański AleksanderJunak Weronika4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZiuziański AleksanderJunak Weronika4 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTJędrycha DamianMorawska Nicole5 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMienkina AdamCzajka Zuzanna3 F
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGałczyński OskarSzkutnik Zofia2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMazur GrzegorzKołosowska Julia7 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZiuziański AleksanderJunak Weronika7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMazur GrzegorzKołosowska Julia6 C
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Mienkina AdamCzajka Zuzanna1 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Mienkina AdamCzajka Zuzanna3 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Taborek AdamRączka Julia3 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Piotrowski JakubWojciuch Laura4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski JakubWojciuch Laura1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Oleksik MateuszSkrolecka Agata27 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Ficenes PawełFicenes Magdalena4 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Ficenes PawełFicenes Magdalena3 F
Polish Open Championships PTT Ziuziański AleksanderJunak Weronika18 OPEN
Polish Open Championships PTT Miechowicz DominikKrzysztofczyk Karolina35 OPEN
Polish Open Championships PTT Oleksik MateuszSkrolecka Agata26 OPEN
Polish Open Championships PTT Miechowicz DominikKrzysztofczyk Karolina15 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jędrycha DamianMorawska Nicole7 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia5 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Piotrowski JakubWojciuch Laura2 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Piotrowski JakubWojciuch Laura5 D
OTTT DŻET 2017 Mienkina AdamCzajka Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kubies BartoszZaworska Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Gałczyński OskarSzkutnik Zofia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Piotrowski JakubWojciuch Laura4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Piotrowski JakubWojciuch Laura4 D
Thomas Dance 2017 Piotrowski JakubWojciuch Laura3 D
Thomas Dance 2017 Piotrowski JakubWojciuch Laura5 D
Thomas Dance 2017 Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Mienkina AdamCzajka Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Taborek AdamRączka Julia3 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Piotrowski JakubWojciuch Laura4 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Piotrowski JakubWojciuch Laura2 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Ziuziański AleksanderJunak Weronika11 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiZiuziański AleksanderJunak Weronika18 OPEN
Stardance Finał Gwiazd 2017Gałczyński OskarSzkutnik Zofia3 F
Stardance Finał Gwiazd 2017Piotrowski JakubWojciuch Laura1 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Piotrowski JakubWojciuch Laura3 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaPiotrowski JakubWojciuch Laura1 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Ficenes PawełFicenes Magdalena6 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Ficenes PawełFicenes Magdalena12 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia11 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia6 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGałczyński OskarSzkutnik Zofia1 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaPiotrowski JakubWojciuch Laura5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaWrona PatrykWrona Justyna3 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaFliga MiłoszKordyś Julia2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSetlak ŁukaszKościelniak Natalia1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGudowski StanisławKocot Julia1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaKubies BartoszZaworska Zuzanna1 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Ziuziański AleksanderJunak Weronika17 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Piotrowski JakubWojciuch Laura3 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Gałczyński OskarSzkutnik Zofia2 F
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Piotrowski JakubWojciuch Laura3 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Mienkina AdamCzajka Zuzanna2 G
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Taborek AdamRączka Julia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Gałczyński OskarSzkutnik Zofia2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Mazur GrzegorzKołosowska Julia1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia4 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Piotrowski JakubWojciuch Laura6 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Piotrowski JakubWojciuch Laura2 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia5 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Mazur GrzegorzKołosowska Julia1 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Wrona PatrykWrona Justyna3 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kubies BartoszZaworska Zuzanna1 H
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Gałczyński OskarSzkutnik Zofia1 F
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Ziuziański AleksanderJunak Weronika14 OPEN
ArtDance Cup 2017Gałczyński OskarSzkutnik Zofia5 F
ArtDance Cup 2017Kubies BartoszZaworska Zuzanna1 H
ArtDance Cup 2017Taborek AdamRączka Julia3 G
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mazur GrzegorzKołosowska Julia1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Piotrowski JakubWojciuch Laura3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Piotrowski JakubWojciuch Laura4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Jędrycha DamianMorawska Nicole4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Piotrowski JakubWojciuch Laura5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Piotrowski JakubWojciuch Laura4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Kubies BartoszZaworska Zuzanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Gudowski StanisławKocot Julia2 H
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Mazur GrzegorzKołosowska Julia5 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Mazur GrzegorzKołosowska Julia2 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Trząski PiotrNuckowska Dominika6 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Trząski PiotrNuckowska Dominika3 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Jędrycha DamianMorawska Nicole7 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Będkowski DawidŁopata Anna9 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Będkowski DawidŁopata Anna5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Mazur GrzegorzKołosowska Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Mazur GrzegorzKołosowska Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Piotrowski JakubWojciuch Laura5 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Trząski PiotrNuckowska Dominika16 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Trząski PiotrNuckowska Dominika24 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Ziuziański AleksanderJunak Weronika6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wrona PatrykWrona Justyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Mazur GrzegorzKołosowska Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Mienkina AdamCzajka Zuzanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Mazur GrzegorzKołosowska Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Piotrowski JakubWojciuch Laura7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Taborek AdamRączka Julia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trząski PiotrNuckowska Dominika5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trząski PiotrNuckowska Dominika1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędrycha DamianMorawska Nicole2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika31 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Oleksik MateuszSkrolecka Agata30 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Ziuziański AleksanderJunak Weronika37 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Będkowski DawidŁopata Anna41 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Ziuziański AleksanderJunak Weronika40 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Oleksik MateuszSkrolecka Agata34 A
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Będkowski DawidŁopata Anna8 B
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Trząski PiotrNuckowska Dominika1 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Trząski PiotrNuckowska Dominika8 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia5 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Piotrowski JakubWojciuch Laura3 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Mazur GrzegorzKołosowska Julia1 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Piotrowski JakubWojciuch Laura7 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Mazur GrzegorzKołosowska Julia1 D
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Wrona PatrykWrona Justyna3 G
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Fliga MiłoszKordyś Julia2 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Gudowski StanisławKocot Julia1 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Kubies BartoszZaworska Zuzanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluTrząski PiotrNuckowska Dominika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluTrząski PiotrNuckowska Dominika8 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Ziuziański AleksanderJunak Weronika5 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Ziuziański AleksanderJunak Weronika5 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Mazur GrzegorzKołosowska Julia2 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Mazur GrzegorzKołosowska Julia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderJunak Weronika5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Oleksik MateuszSkrolecka Agata16 OPEN
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAZiuziański AleksanderJunak Weronika3 B
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Piotrowski JakubKukulska Natalia2 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Jędrycha DamianMorawska Nicole3 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Mazur GrzegorzKołosowska Julia1 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Mazur GrzegorzKołosowska Julia6 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Piotrowski JakubKukulska Natalia3 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Wrona PatrykWrona Justyna1 H
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia2 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRudnicki SzymonKotulska Zuzanna15 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBędkowski DawidŁopata Anna44 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOleksik MateuszSkrolecka Agata3 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPiotrowski JakubKukulska Natalia13 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZiuziański AleksanderJunak Weronika13 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBędkowski DawidŁopata Anna56 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStryjniak KrzysztofHyży Emilia24 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTułak KonradDrabczyk Karolina21 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur GrzegorzKołosowska Julia21 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTrząski PiotrNuckowska Dominika19 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoStryjniak KrzysztofHyży Emilia30 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTrząski PiotrNuckowska Dominika17 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur GrzegorzKołosowska Julia6 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJędrycha DamianMorawska Nicole5 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPiotrowski JakubKukulska Natalia14 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Piotrowski JakubKukulska Natalia5 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Ziuziański AleksanderJunak Weronika3 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Jędrycha DamianMorawska Nicole1 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Mazur GrzegorzKołosowska Julia3 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Tułak KonradDrabczyk Karolina2 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia6 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Jędrycha DamianMorawska Nicole2 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Mazur GrzegorzKołosowska Julia4 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Piotrowski JakubKukulska Natalia6 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Oleksik MateuszSkrolecka Agata2 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Trząski PiotrNuckowska Dominika3 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Będkowski DawidŁopata Anna8 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia3 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Setlak ŁukaszKościelniak Natalia2 H
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Fliga MiłoszKordyś Julia2 H
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Gudowski StanisławKocot Julia1 H
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Stryjniak KrzysztofHyży Emilia5 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Trząski PiotrNuckowska Dominika1 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Wrona PatrykWrona Justyna1 H
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Gałczyński OskarSzkutnik Zofia6 E
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena12 C
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Ziuziański AleksanderJunak Weronika4 B
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYJędrycha DamianMorawska Nicole4 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYJędrycha DamianMorawska Nicole3 D
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Piotrowski JakubKukulska Natalia2 D
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Oleksik MateuszSkrolecka Agata1 B
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena1 C
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Piotrowski JakubKukulska Natalia2 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Ziuziański AleksanderJunak Weronika3 B
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Będkowski DawidŁopata Anna5 B
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia4 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Stryjniak KrzysztofHyży Emilia3 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Piotrowski JakubKukulska Natalia8 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Stryjniak KrzysztofHyży Emilia5 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Mazur GrzegorzKołosowska Julia3 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Mazur GrzegorzKołosowska Julia6 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Piotrowski JakubKukulska Natalia5 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia4 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTJędrycha DamianMorawska Nicole3 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTJędrycha DamianMorawska Nicole2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Trząski PiotrNuckowska Dominika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Trząski PiotrNuckowska Dominika1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Oleksik MateuszSkrolecka Agata52 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Oleksik MateuszSkrolecka Agata2 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Tułak KonradDrabczyk Karolina2 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena7 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Trząski PiotrNuckowska Dominika2 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Trząski PiotrNuckowska Dominika2 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Stryjniak KrzysztofHyży Emilia3 E
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Gałczyński OskarSzkutnik Zofia9 E
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia4 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Stryjniak KrzysztofHyży Emilia4 E
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia8 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Piotrowski JakubKukulska Natalia3 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Jędrycha DamianMorawska Nicole7 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Mazur GrzegorzKołosowska Julia10 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Mazur GrzegorzKołosowska Julia9 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Jędrycha DamianMorawska Nicole10 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Piotrowski JakubKukulska Natalia3 D
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia1 D
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Stryjniak KrzysztofHyży Emilia4 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Stryjniak KrzysztofHyży Emilia2 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena5 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Oleksik MateuszSkrolecka Agata1 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Jędrycha DamianMorawska Nicole3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Stryjniak KrzysztofHyży Emilia2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Stryjniak KrzysztofHyży Emilia6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Mazur GrzegorzKołosowska Julia4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Mazur GrzegorzKołosowska Julia5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Piotrowski JakubKukulska Natalia4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Jędrycha DamianMorawska Nicole2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Wrona PatrykWrona Justyna1 H
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Rudnicki SzymonKotulska Zuzanna19 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyStryjniak KrzysztofHyży Emilia3 E
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwySzczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena3 C
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyStryjniak KrzysztofHyży Emilia1 E
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyKreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia2 D
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyMazur GrzegorzKołosowska Julia6 D
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyMazur GrzegorzKołosowska Julia5 D
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyJędrycha DamianMorawska Nicole3 D
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyJędrycha DamianMorawska Nicole4 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Trząski PiotrNuckowska Dominika6 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena5 C
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Trząski PiotrNuckowska Dominika7 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Oleksik MateuszSkrolecka Agata2 B
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Mazur GrzegorzKołosowska Julia8 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia1 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Mazur GrzegorzKołosowska Julia9 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Jędrycha DamianMorawska Nicole5 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Jędrycha DamianMorawska Nicole5 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Oleksik MateuszSkrolecka Agata3 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Trząski PiotrNuckowska Dominika8 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Trząski PiotrNuckowska Dominika11 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia2 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Trząski PiotrNuckowska Dominika3 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Jędrycha DamianMorawska Nicole8 D
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Miechowicz DominikIzdebska Zuzanna8 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia8 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Jędrycha DamianMorawska Nicole3 D
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Oleksik MateuszSkrolecka Agata7 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Trząski PiotrNuckowska Dominika3 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Oleksik MateuszSkrolecka Agata1 B
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Jędrycha DamianMorawska Nicole9 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Jędrycha DamianMorawska Nicole4 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia1 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieTrząski PiotrNuckowska Dominika1 E
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieStryjniak KrzysztofHyży Emilia4 E
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieStryjniak KrzysztofHyży Emilia3 E
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieJędrycha DamianMorawska Nicole3 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieMazur GrzegorzKołosowska Julia5 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskiePiotrowski JakubKukulska Natalia7 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia8 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieMazur GrzegorzKołosowska Julia3 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieJędrycha DamianMorawska Nicole4 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskiePiotrowski JakubKukulska Natalia5 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieTrząski PiotrNuckowska Dominika2 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieTułak KonradDrabczyk Karolina6 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieRudnicki SzymonKotulska Zuzanna6 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieOleksik MateuszSkrolecka Agata7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Oleksik MateuszSkrolecka Agata1 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Gałczyński OskarSzkutnik Zofia6 F
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Będkowski DawidŁopata Anna12 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Miechowicz DominikIzdebska Zuzanna8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Będkowski DawidŁopata Anna17 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBędkowski DawidŁopata Anna9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluTrząski PiotrNuckowska Dominika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluStryjniak KrzysztofHyży Emilia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluTrząski PiotrNuckowska Dominika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluOleksik MateuszSkrolecka Agata1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBędkowski DawidŁopata Anna9 B
BAL 2016 Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia3 D
BAL 2016 Piotrowski JakubKukulska Natalia5 D
BAL 2016 Mazur GrzegorzKołosowska Julia6 D
BAL 2016 Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia1 D
BAL 2016 Piotrowski JakubKukulska Natalia5 D
BAL 2016 Mazur GrzegorzKołosowska Julia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluStryjniak KrzysztofHyży Emilia3 E
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Jędrycha DamianMorawska Nicole8 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena6 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Kuchta MariuszPodlejska Oliwia6 E
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Trząski PiotrNuckowska Dominika2 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Stryjniak KrzysztofHyży Emilia3 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Stryjniak KrzysztofHyży Emilia5 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Rudnicki SzymonKotulska Zuzanna8 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Rudnicki SzymonKotulska Zuzanna6 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Trząski PiotrNuckowska Dominika4 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Trząski PiotrNuckowska Dominika1 E
Powitanie Lata 2016Stryjniak KrzysztofHyży Emilia4 E
Powitanie Lata 2016Stryjniak KrzysztofHyży Emilia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Rudnicki SzymonKotulska Zuzanna5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Mielczarek AdrianJunak Weronika10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Jędrycha DamianMorawska Nicole8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stryjniak KrzysztofHyży Emilia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Stryjniak KrzysztofHyży Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Piotrowski JakubKukulska Natalia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Jędrycha DamianMorawska Nicole6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Gałczyński OskarSzkutnik Zofia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Piotrowski JakubKukulska Natalia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wielogórski AdamDrab Paulina2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Mazur GrzegorzKołosowska Julia3 E
XVIII SOLNY OTTTSzczęśniak PiotrDrabczyk Karolina12 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Stryjniak KrzysztofHyży Emilia5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Stryjniak KrzysztofHyży Emilia3 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Wielogórski AdamDrab Paulina2 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Piotrowski JakubKukulska Natalia5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Jędrycha DamianMorawska Nicole4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Piotrowski JakubKukulska Natalia5 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Jędrycha DamianMorawska Nicole2 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Jędrycha DamianMorawska Nicole6 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena8 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Piotrowski JakubKukulska Natalia6 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia1 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Kreczko KarolMarcinkiewicz Oliwia10 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Wielogórski AdamDrab Paulina1 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Piotrowski JakubKukulska Natalia5 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Stryjniak KrzysztofHyży Emilia10 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Trząski PiotrNuckowska Dominika1 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Stryjniak KrzysztofHyży Emilia4 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Trząski PiotrNuckowska Dominika1 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Mazur GrzegorzKołosowska Julia3 E
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Piotrowski JakubKukulska Natalia8 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Piotrowski JakubKukulska Natalia10 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena6 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Mazur GrzegorzKołosowska Julia3 E
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Trząski PiotrNuckowska Dominika1 E
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Trząski PiotrNuckowska Dominika3 E
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduMazur GrzegorzKołosowska Julia3 E
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduWielogórski AdamDrab Paulina5 E
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduTrząski PiotrNuckowska Dominika5 E
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduTrząski PiotrNuckowska Dominika2 E
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaMazur KrzysztofJaśkaniec Anna3 E
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata14 B
SALTATIO CUP Mazur GrzegorzKołosowska Julia1 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Jędrycha DamianMorawska Nicole1 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Mazur GrzegorzKołosowska Julia2 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura3 C
ŚWIĘTO BZÓWTrząski PiotrNuckowska Dominika2 E
ŚWIĘTO BZÓWTrząski PiotrNuckowska Dominika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata27 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Mielczarek AdrianJunak Weronika9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Trząski PiotrNuckowska Dominika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Trząski PiotrNuckowska Dominika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata2 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Trząski PiotrNuckowska Dominika11 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Trząski PiotrNuckowska Dominika3 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Rykała WojciechKrzywoń Karolina1 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Jędrycha DamianMorawska Nicole2 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata1 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata3 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata3 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Szczęśniak PiotrSzczęśniak Marzena10 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata4 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Wielogórski AdamDrab Paulina3 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Rykała WojciechKrzywoń Karolina2 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Gałczyński OskarSzkutnik Zofia5 F
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Jędrycha DamianMorawska Nicole1 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Mazur KrzysztofJaśkaniec Anna3 E
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Mielczarek AdrianJunak Weronika7 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata1 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Ziuziański AleksanderSkrolecka Agata3 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Będkowski DawidDanisz Julia9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Polaczkiewicz SzymonNicpoń Laura1 C
o Puchar Burmistrza Gminy Pleśna