!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FAST-STEP
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimTrzaskowski AleksanderCichosz Hanna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimTrzaskowski AleksanderCichosz Hanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimZawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimGałązka IgorGwardys Klaudia1 G
MAŁE GRAND PRIX Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna2 D
MAŁE GRAND PRIX Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina1 E
MAŁE GRAND PRIX Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka2 E
MAŁE GRAND PRIX Gałązka IgorGwardys Klaudia1 G
MAŁE GRAND PRIX Werner BartoszKozłowska Hanna7 D
MAŁE GRAND PRIX Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna6 D
MAŁE GRAND PRIX Werner BartoszKozłowska Hanna7 D
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki BartoszBiernacka Julianna1 E
Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kłos WojciechDrużga Amelia7 OPEN
OTTT Respect Dance 2021 Kłos WojciechDrużga Amelia1 C
Grand Prix Polski PTT Kłos WojciechDrużga Amelia11 OPEN
OTTT Respect Dance 2021 Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina2 E
OTTT Respect Dance 2021 Muśnicki BartoszBiernacka Julianna3 E
OTTT Respect Dance 2021 Kłos WojciechDrużga Amelia1 C
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja7 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Szostak IgorWitkowska Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Ostałowski DawidWoch Małgorzata5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Szostak IgorWitkowska Natalia5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Piwiński TymonLato Nadia2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kłos WojciechDrużga Amelia15 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Gałązka AleksJanczuk Julia18 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kłos WojciechDrużga Amelia20 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja20 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina11 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia14 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Piwiński TymonLato Nadia2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina11 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina10 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Szostak IgorWitkowska Natalia5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna14 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Werner BartoszKozłowska Hanna15 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna5 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Piwiński TymonLato Nadia2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kłos WojciechDrużga Amelia17 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Gałązka AleksJanczuk Julia18 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Piwiński TymonLato Nadia7 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Piwiński TymonLato Nadia2 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Muśnicki BartoszBiernacka Julianna2 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Muśnicki BartoszBiernacka Julianna2 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówSzostak IgorWitkowska Natalia3 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKłos WojciechDrużga Amelia2 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówWolski BartoszMarchewka Izabela1 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKłos WojciechDrużga Amelia2 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówSzostak IgorWitkowska Natalia1 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówMuśnicki BartoszBiernacka Julianna2 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówSzybuk DominikSkarżyńska Gloria1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKaczor PrzemysławKaniewska Blanka3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Werner BartoszKozłowska Hanna9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna10 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Muśnicki GrzegorzSobczak Nela3 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina2 E
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Piwiński TymonLato Nadia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Werner BartoszKozłowska Hanna11 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Muśnicki GrzegorzSobczak Nela3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Szostak IgorWitkowska Natalia8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Gałązka AleksJanczuk Julia12 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Szostak IgorWitkowska Natalia6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Kłos WojciechDrużga Amelia10 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja11 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Wolski BartoszMarchewka Izabela7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Kłos WojciechDrużga Amelia9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Gałązka AleksJanczuk Julia8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Wolski BartoszMarchewka Izabela7 OPEN
Małe Grand Prix Gałązka IgorGwardys Klaudia1 H
Małe Grand Prix Gorbik MaksymilianJaniczek Anna2 H
Małe Grand Prix Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka1 G
Małe Grand Prix Szybuk DominikSkarżyńska Gloria1 H
Małe Grand Prix Kossakowski OskarDrzażdżyńska Oliwia3 E
Małe Grand Prix Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna2 D
Małe Grand Prix Werner BartoszKozłowska Hanna5 D
Małe Grand Prix Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna1 D
Małe Grand Prix Werner BartoszKozłowska Hanna3 D
Małe Grand Prix Muśnicki BartoszBiernacka Julianna1 E
Małe Grand Prix Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 C
Małe Grand Prix Gałązka AleksJanczuk Julia3 C
Małe Grand Prix Szostak IgorWitkowska Natalia5 C
Małe Grand Prix Wolski BartoszMarchewka Izabela1 C
Małe Grand Prix Szostak IgorWitkowska Natalia3 C
Małe Grand Prix Kłos WojciechDrużga Amelia4 C
Małe Grand Prix Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja5 C
Małe Grand Prix Kłos WojciechDrużga Amelia2 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Szybuk DominikSkarżyńska Gloria1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Gałązka IgorGwardys Klaudia1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina2 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wolski BartoszMarchewka Izabela5 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Szostak IgorWitkowska Natalia3 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kłos WojciechDrużga Amelia5 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kłos WojciechDrużga Amelia3 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Szostak IgorWitkowska Natalia6 C
Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela10 OPEN
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wolski BartoszMarchewka Izabela3 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Szostak IgorWitkowska Natalia4 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kłos WojciechDrużga Amelia7 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wolski BartoszMarchewka Izabela2 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kłos WojciechDrużga Amelia7 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Szostak IgorWitkowska Natalia5 C
MAŁE GRAND PRIX Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina1 F
MAŁE GRAND PRIX Gałązka IgorGwardys Klaudia1 H
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 C
MAŁE GRAND PRIX Wolski BartoszMarchewka Izabela2 C
MAŁE GRAND PRIX Gałązka AleksJanczuk Julia3 C
MAŁE GRAND PRIX Kłos WojciechDrużga Amelia4 C
MAŁE GRAND PRIX Piwiński TymonLato Nadia1 F
MAŁE GRAND PRIX Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka3 G
MAŁE GRAND PRIX Sołtysiak JakubMartyniak Marcelina1 G
MAŁE GRAND PRIX Wolski BartoszMarchewka Izabela1 C
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja3 C
MAŁE GRAND PRIX Kłos WojciechDrużga Amelia4 C
MAŁE GRAND PRIX Werner BartoszKozłowska Hanna1 E
MAŁE GRAND PRIX Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna2 E
MAŁE GRAND PRIX Kossakowski OskarDrzażdżyńska Oliwia8 E
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki BartoszBiernacka Julianna7 E
Polish Open Championships WDC Szostak IgorWitkowska Natalia5 OPEN
Polish Open Championships WDC Piwiński TymonLato Nadia1 OPEN
Polish Open Championships WDC Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina2 OPEN
Polish Open Championships WDC Muśnicki GrzegorzSobczak Nela3 OPEN
CeA Spring Wolski BartoszMarchewka Izabela2 C
CeA Spring Wolski BartoszMarchewka Izabela3 C
Polish Open Championships WDC Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 OPEN
Polish Open Championships WDC Muśnicki GrzegorzSobczak Nela2 OPEN
Polish Open Championships WDC Muśnicki GrzegorzSobczak Nela5 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Werner BartoszKozłowska Hanna8 E
Polish Open Championships WDC Szostak IgorWitkowska Natalia5 OPEN
Polish Open Championships WDC Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja9 OPEN
Polish Open Championships WDC Szostak IgorWitkowska Natalia12 OPEN
OTTT LIDER 2021Wolski BartoszMarchewka Izabela4 C
OTTT LIDER 2021Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna1 E
OTTT LIDER 2021Kossakowski OskarDrzażdżyńska Oliwia8 E
OTTT LIDER 2021Muśnicki BartoszBiernacka Julianna3 E
OTTT LIDER 2021Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
OTTT LIDER 2021Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
OTTT LIDER 2021Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 C
OTTT LIDER 2021Wolski BartoszMarchewka Izabela2 C
OTTT LIDER 2021Szostak IgorWitkowska Natalia4 C
OTTT LIDER 2021Wieczorek JerzyZgutka Agata7 C
OTTT LIDER 2021Szostak IgorWitkowska Natalia5 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTZgutka BartłomiejDąbrowska Maja2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTSzostak IgorWitkowska Natalia7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTSzostak IgorWitkowska Natalia5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTZgutka BartłomiejDąbrowska Maja8 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTRozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 OPEN
OTTT LIDER 2021Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja6 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTRozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTPiwiński TymonLato Nadia2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Szostak IgorWitkowska Natalia13 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Szostak IgorWitkowska Natalia9 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
Cracow Dance Festival Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
Cracow Dance Festival Kłos WojciechDrużga Amelia12 C
Cracow Dance Festival Szostak IgorWitkowska Natalia8 C
Cracow Dance Festival Szostak IgorWitkowska Natalia4 C
Cracow Dance Festival Kłos WojciechDrużga Amelia3 C
Cracow Dance Festival Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Muśnicki GrzegorzSobczak Nela2 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Muśnicki BartoszBiernacka Julianna2 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Werner BartoszKozłowska Hanna3 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kossakowski OskarDrzażdżyńska Oliwia3 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina1 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna4 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Piwiński TymonLato Nadia2 F
Grand Prix Polski PTT Wolski BartoszMarchewka Izabela4 C
Grand Prix Polski PTT Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka3 G
Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja6 C
Grand Prix Polski PTT Wolski BartoszMarchewka Izabela5 C
Grand Prix Polski PTT Kłos WojciechDrużga Amelia4 C
Grand Prix Polski PTT Gałązka AleksJanczuk Julia7 C
Grand Prix Polski PTT Werner BartoszKozłowska Hanna2 E
Grand Prix Polski PTT Szostak IgorWitkowska Natalia3 C
Grand Prix Polski PTT Kłos WojciechDrużga Amelia2 C
Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 C
Grand Prix Polski PTT Muśnicki BartoszBiernacka Julianna3 E
Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna1 E
Grand Prix Polski PTT Szostak IgorWitkowska Natalia7 C
Grand Prix Polski PTT Gałązka AleksJanczuk Julia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kłos WojciechDrużga Amelia18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wieczorek JerzyZgutka Agata1 C
Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela2 D
Grand Prix Polski PTT Szostak IgorWitkowska Natalia19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
Grand Prix Polski PTT Wolski BartoszMarchewka Izabela16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gałązka AleksJanczuk Julia16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela5 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Werner BartoszKozłowska Hanna4 E
MAŁE GRAND PRIX Gałązka IgorGwardys Klaudia1 H
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki BartoszBiernacka Julianna4 F
MAŁE GRAND PRIX Sołtysiak JakubMartyniak Marcelina1 G
MAŁE GRAND PRIX Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka3 G
MAŁE GRAND PRIX Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina1 F
MAŁE GRAND PRIX Kossakowski OskarDrzażdżyńska Oliwia2 F
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
MAŁE GRAND PRIX Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna3 E
MAŁE GRAND PRIX Gałązka AleksJanczuk Julia4 C
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 D
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 C
MAŁE GRAND PRIX Kłos WojciechDrużga Amelia2 C
MAŁE GRAND PRIX Szostak IgorWitkowska Natalia3 C
MAŁE GRAND PRIX Wolski BartoszMarchewka Izabela5 C
MAŁE GRAND PRIX Wolski BartoszMarchewka Izabela1 C
MAŁE GRAND PRIX Szostak IgorWitkowska Natalia2 C
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja3 C
MAŁE GRAND PRIX Kłos WojciechDrużga Amelia4 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Wieczorek JerzyZgutka Agata13 C
II OTTT Będzin 2021 Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina2 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gałązka IgorGwardys Klaudia1 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sołtysiak JakubMartyniak Marcelina1 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka3 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina1 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Szybuk DominikSkarżyńska Gloria2 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna1 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Muśnicki BartoszBiernacka Julianna4 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wieczorek JerzyZgutka Agata4 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Werner BartoszKozłowska Hanna3 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela4 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wolski BartoszMarchewka Izabela6 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gałązka AleksJanczuk Julia7 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela7 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela6 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja5 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela3 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja7 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia3 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gałązka AleksJanczuk Julia8 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wolski BartoszMarchewka Izabela8 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kłos WojciechDrużga Amelia11 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia5 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wieczorek JerzyZgutka Agata8 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Szostak IgorWitkowska Natalia4 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia3 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wieczorek JerzyZgutka Agata6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wieczorek JerzyZgutka Agata3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Gałązka AleksJanczuk Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wolski BartoszMarchewka Izabela1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Werner BartoszKozłowska Hanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina2 OPEN
47 Puchar Wieczystego Gałązka AleksJanczuk Julia15 C
47 Puchar Wieczystego Gałązka AleksJanczuk Julia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia2 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Muśnicki GrzegorzSobczak Nela6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szostak IgorPłatek Nikola8 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja6 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna2 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna3 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Werner BartoszKozłowska Hanna4 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Gałązka AleksJanczuk Julia3 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia4 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wolski BartoszMarchewka Izabela5 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wieczorek JerzyZgutka Agata7 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wieczorek JerzyZgutka Agata4 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Gałązka AleksJanczuk Julia4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Piwiński TymonLato Nadia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Muśnicki GrzegorzSobczak Nela2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Werner BartoszKozłowska Hanna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Szostak IgorPłatek Nikola2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Duchna BartoszGalas-Bandyk Janina2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Gałązka AleksJanczuk Julia4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Wolski BartoszMarchewka Izabela5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Gałązka AleksJanczuk Julia5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Szostak IgorPłatek Nikola4 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Werner BartoszKozłowska Hanna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Gałązka AleksJanczuk Julia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wolski BartoszMarchewka Izabela2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wolski BartoszMarchewka Izabela4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wieczorek JerzyZgutka Agata8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wieczorek JerzyZgutka Agata7 C
Mistrzostwa Polski Standard Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia7 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szostak IgorPłatek Nikola7 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja5 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Wolski BartoszMarchewka Izabela3 C
MAŁE GRAND PRIX Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna1 H
MAŁE GRAND PRIX Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka2 H
MAŁE GRAND PRIX Werner BartoszKozłowska Hanna5 F
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 F
MAŁE GRAND PRIX Wieczorek JerzyZgutka Agata4 D
MAŁE GRAND PRIX Wieczorek JerzyZgutka Agata5 C
MAŁE GRAND PRIX Wolski BartoszMarchewka Izabela3 D
Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Muśnicki GrzegorzSobczak Nela4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wieczorek JerzyZgutka Agata13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wieczorek JerzyZgutka Agata5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wolski BartoszMarchewka Izabela6 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Muśnicki GrzegorzSobczak Nela2 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Muśnicki GrzegorzSobczak Nela1 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna4 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia2 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Piwiński TymonLato Nadia1 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Werner BartoszKozłowska Hanna8 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Szostak IgorPłatek Nikola1 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wolski BartoszMarchewka Izabela2 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wolski BartoszMarchewka Izabela7 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wolski BartoszMarchewka Izabela6 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Szostak IgorPłatek Nikola1 OPEN
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wolski BartoszMarchewka Izabela11 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Muśnicki GrzegorzSobczak Nela3 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Gałązka AleksJanczuk Julia5 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wolski BartoszMarchewka Izabela6 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wieczorek JerzyZgutka Agata3 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wieczorek JerzyZgutka Agata11 D
Majówka w Krakowie - OTTT Sokołowski BenedyktAniołowska Zuzanna2 G
MAŁE GRAND PRIX Sokołowski BenedyktAniołowska Zuzanna2 G
MAŁE GRAND PRIX Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna1 F
MAŁE GRAND PRIX Sołtysiak JakubGalas-Bandyk Janina3 F
MAŁE GRAND PRIX Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria5 D
MAŁE GRAND PRIX Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria4 D
MAŁE GRAND PRIX Kaczor PrzemysławKaniewska Blanka2 H
MAŁE GRAND PRIX Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna2 H
MAŁE GRAND PRIX Aniołek NatanKobylińska Marta1 H
MAŁE GRAND PRIX Gałązka AleksJanczuk Julia4 D
MAŁE GRAND PRIX Wolski BartoszMarchewka Izabela2 D
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 D
MAŁE GRAND PRIX Szostak IgorPłatek Nikola2 D
MAŁE GRAND PRIX Szostak IgorPłatek Nikola1 D
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja3 D
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki BartoszZych Klaudia4 F
MAŁE GRAND PRIX Kossakowski OskarWoźniak Daria2 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Starzycki KrzysztofWierzbicka Aleksandra10 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Starzycki KrzysztofWierzbicka Aleksandra9 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szostak IgorPłatek Nikola1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szostak IgorPłatek Nikola5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria13 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałązka AleksJanczuk Julia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałązka AleksJanczuk Julia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 OPEN
Christmas PartyWolski BartoszCiszewska Natalia4 E
Christmas PartyMuśnicki GrzegorzKosnowska Alicja1 H
Christmas PartyMuśnicki BartoszZych Klaudia1 G
Christmas PartyRozwadowski AleksanderSzybicka Sofia3 E
Christmas PartyKossakowski OskarWoźniak Daria4 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaGałązka AleksJanczuk Julia4 D
Christmas PartySzymański JanSzynkiewicz Wioletta6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaGałązka AleksJanczuk Julia5 D
Christmas PartySzostak IgorPłatek Nikola1 D
Christmas PartySzostak IgorPłatek Nikola1 D
Christmas PartySokołowski BenedyktAniołowska Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja2 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Gałązka AleksJanczuk Julia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Gałązka AleksJanczuk Julia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Szostak IgorPłatek Nikola4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Szostak IgorPłatek Nikola3 D
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wolski BartoszCiszewska Natalia4 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Muśnicki BartoszZych Klaudia2 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Muśnicki GrzegorzKosnowska Alicja1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Kossakowski OskarWoźniak Daria2 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Starzycki KrzysztofWierzbicka Aleksandra10 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Starzycki KrzysztofWierzbicka Aleksandra9 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Sokołowski BenedyktAniołowska Zuzanna3 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Kłos WojciechMarchewka Izabela19 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Szymański JanSzynkiewicz Wioletta8 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Suvorov NikitaKozłowska Hanna15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Szostak IgorPłatek Nikola12 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Madejski JakubBiernacka Julianna11 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Gałązka AleksJanczuk Julia21 OPEN
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Szostak IgorPłatek Nikola1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Szostak IgorPłatek Nikola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Muśnicki BartoszZych Klaudia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Kossakowski OskarWoźniak Daria2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szostak IgorPłatek Nikola5 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ostałowski DawidBogus Maja1 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gałązka AleksJanczuk Julia2 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ostałowski DawidBogus Maja6 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gałązka AleksJanczuk Julia2 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szostak IgorPłatek Nikola8 D
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja1 D
MAŁE GRAND PRIX Piwiński TymonLato Nadia2 G
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki GrzegorzKosnowska Alicja1 H
MAŁE GRAND PRIX Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna1 G
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki BartoszZych Klaudia2 G
MAŁE GRAND PRIX Sołtysiak JakubGalas-Bandyk Janina2 F
MAŁE GRAND PRIX Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia3 E
MAŁE GRAND PRIX Suvorov MatviiCzajkowska Karolina1 G
MAŁE GRAND PRIX Kossakowski OskarWoźniak Daria5 E
MAŁE GRAND PRIX Wolski BartoszCiszewska Natalia2 E
MAŁE GRAND PRIX Suvorov NikitaKozłowska Hanna4 E
MAŁE GRAND PRIX Ostałowski DawidBogus Maja2 D
MAŁE GRAND PRIX Madejski JakubBiernacka Julianna6 F
MAŁE GRAND PRIX Gałązka AleksJanczuk Julia3 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kłos WojciechMarchewka Izabela16 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia4 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria1 E
MAŁE GRAND PRIX Gałązka AleksJanczuk Julia1 D
MAŁE GRAND PRIX Szymański JanSzynkiewicz Wioletta5 F
MAŁE GRAND PRIX Ostałowski DawidBogus Maja3 D
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja2 D
MAŁE GRAND PRIX Sokołowski BenedyktAniołowska Zuzanna3 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWieczorek JerzyCzapska Wiktoria1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Ostałowski DawidBogus Maja2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wolski BartoszCiszewska Natalia7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Muśnicki BartoszZych Klaudia2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Szostak IgorPłatek Nikola1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Szostak IgorPłatek Nikola1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Ostałowski DawidBogus Maja3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Starzycki KrzysztofWierzbicka Aleksandra10 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Suvorov NikitaKozłowska Hanna1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Starzycki KrzysztofWierzbicka Aleksandra10 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kossakowski OskarWoźniak Daria2 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Ostałowski DawidBogus Maja20 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Szostak IgorPłatek Nikola11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kłos WojciechMarchewka Izabela18 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Starzycki KrzysztofWierzbicka Aleksandra6 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Starzycki KrzysztofWierzbicka Aleksandra3 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wolski BartoszCiszewska Natalia7 E
MAŁE GRAND PRIX Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna1 G
MAŁE GRAND PRIX Piwiński TymonLato Nadia1 G
MAŁE GRAND PRIX Sołtysiak JakubGalas-Bandyk Janina2 F
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki GrzegorzKosnowska Alicja2 H
MAŁE GRAND PRIX Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 E
MAŁE GRAND PRIX Zawistowski MarcelŚwiętochowska Adrianna2 H
MAŁE GRAND PRIX Madejski JakubBiernacka Julianna6 F
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki BartoszZych Klaudia1 G
MAŁE GRAND PRIX Kossakowski OskarWoźniak Daria6 E
MAŁE GRAND PRIX Wolski BartoszCiszewska Natalia4 E
MAŁE GRAND PRIX Ostałowski DawidBogus Maja5 D
MAŁE GRAND PRIX Gałązka AleksJanczuk Julia7 D
MAŁE GRAND PRIX Ostałowski DawidBogus Maja2 D
MAŁE GRAND PRIX Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria1 E
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja3 D
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejDąbrowska Maja7 D
MAŁE GRAND PRIX Gałązka AleksJanczuk Julia3 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia29 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Szostak IgorPłatek Nikola12 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia10 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ostałowski DawidBogus Maja37 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia14 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Szostak IgorPłatek Nikola18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Szostak IgorPłatek Nikola13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia7 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Muśnicki BartoszZych Klaudia1 H
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Szostak IgorPłatek Nikola4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Muśnicki BartoszZych Klaudia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Gałązka AleksJanczuk Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Piwiński TymonLato Nadia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Gałązka AleksJanczuk Julia4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Szostak IgorPłatek Nikola5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria4 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Paterek KacperKondrakiewicz Amelia9 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gałązka AleksJanczuk Julia3 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kłos WojciechMarchewka Izabela2 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gałązka AleksJanczuk Julia2 D
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria2 E
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Trzaskowski AleksanderCichosz Hanna1 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKłos WojciechMarchewka Izabela1 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKłos WojciechMarchewka Izabela1 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Muśnicki BartoszZych Klaudia1 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Madejski JakubBiernacka Julianna1 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria1 E
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Piwiński TymonLato Nadia1 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Szostak IgorPłatek Nikola1 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Denarski KorneliuszPulchny Karolina4 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Gałązka AleksJanczuk Julia4 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Ostałowski DawidBogus Maja5 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Ostałowski DawidBogus Maja1 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Gałązka AleksJanczuk Julia3 D
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Szostak IgorPłatek Nikola4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kłos WojciechMarchewka Izabela1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Szostak IgorPłatek Nikola2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kłos WojciechMarchewka Izabela4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Szostak IgorPłatek Nikola5 D
MAŁE GRAND PRIX Kłos WojciechMarchewka Izabela6 D
MAŁE GRAND PRIX Sołtysiak JakubGalas-Bandyk Janina1 G
MAŁE GRAND PRIX Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia2 E
MAŁE GRAND PRIX Zajkowski MaciejDąbrowska Maja3 E
MAŁE GRAND PRIX Muśnicki BartoszZych Klaudia2 H
MAŁE GRAND PRIX Madejski JakubBiernacka Julianna3 G
MAŁE GRAND PRIX Ostałowski DawidBogus Maja4 D
MAŁE GRAND PRIX Gałązka AleksJanczuk Julia5 D
MAŁE GRAND PRIX Kłos WojciechMarchewka Izabela6 D
MAŁE GRAND PRIX Gałązka AleksJanczuk Julia3 D
MAŁE GRAND PRIX Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra7 F
MAŁE GRAND PRIX Ostałowski DawidBogus Maja5 D
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 D
MAŁE GRAND PRIX Zgutka BartłomiejZgutka Agata3 D
MAŁE GRAND PRIX Wolski BartoszCiszewska Natalia2 F
MAŁE GRAND PRIX Piwiński TymonLato Nadia1 H
MAŁE GRAND PRIX Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kłos WojciechMarchewka Izabela6 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kłos WojciechMarchewka Izabela5 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Gałązka AleksJanczuk Julia5 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Zajkowski MaciejDąbrowska Maja6 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia2 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Szostak IgorPłatek Nikola5 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Gałązka AleksJanczuk Julia6 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Ostałowski DawidBogus Maja4 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Ostałowski DawidBogus Maja4 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Szostak IgorPłatek Nikola6 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Paterek KacperKondrakiewicz Amelia5 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Wolski BartoszCiszewska Natalia2 F
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Zgutka BartłomiejZgutka Agata2 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Paterek KacperKondrakiewicz Amelia2 C
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Paterek KacperKondrakiewicz Amelia4 C
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 C
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Buczyński KamilKozłowska Hanna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Kłos WojciechMarchewka Izabela1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Kłos WojciechMarchewka Izabela1 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kłos WojciechMarchewka Izabela5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zgutka BartłomiejZgutka Agata5 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kłos WojciechMarchewka Izabela3 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Szostak IgorPłatek Nikola6 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Szostak IgorPłatek Nikola3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zgutka BartłomiejZgutka Agata3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela12 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia2 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Paterek KacperKondrakiewicz Amelia7 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Paterek KacperKondrakiewicz Amelia13 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Dylon MateuszCzajkowska Karolina1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Kossakowski OskarWoźniak Daria1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Szymański JanSzynkiewicz Wioletta1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Madejski JakubBiernacka Julianna2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Buczyński KamilKozłowska Hanna3 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Kłos WojciechMarchewka Izabela1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Szostak IgorPłatek Nikola3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Kłos WojciechMarchewka Izabela4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Szostak IgorPłatek Nikola2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Wolski BartoszCiszewska Natalia1 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Denarski KorneliuszPulchny Karolina7 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra11 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Paterek KacperKondrakiewicz Amelia4 C
IX OTTT O Puchar Burmistrza MoniekOstałowski DawidBogus Maja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra12 F
ArtDance Cup 2019Gałązka AleksJanczuk Julia8 D
ArtDance Cup 2019Gałązka AleksJanczuk Julia6 D
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 E
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela2 B
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Buczyński KamilKozłowska Hanna3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałązka AleksJanczuk Julia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Madejski JakubBiernacka Julianna2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymański JanSzynkiewicz Wioletta2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłos WojciechMarchewka Izabela8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałązka AleksJanczuk Julia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłos WojciechMarchewka Izabela6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wolski BartoszCiszewska Natalia5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szostak IgorPłatek Nikola1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ostałowski DawidBogus Maja2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłos WojciechMarchewka Izabela2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałązka AleksJanczuk Julia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłos WojciechMarchewka Izabela1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gałązka AleksJanczuk Julia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Paterek KacperKondrakiewicz Amelia6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dylon MateuszCzajkowska Karolina2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kossakowski OskarWoźniak Daria2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zgutka BartłomiejZgutka Agata2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sołtysiak JakubGalas-Bandyk Janina2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zgutka BartłomiejZgutka Agata6 D
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Ostałowski DawidBogus Maja1 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Sołtysiak JakubGalas-Bandyk Janina2 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Szymański JanSzynkiewicz Wioletta2 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Dylon MateuszCzajkowska Karolina1 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Buczyński KamilKozłowska Hanna2 F
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria3 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 C
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Paterek KacperKondrakiewicz Amelia3 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Paterek KacperKondrakiewicz Amelia7 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Paterek KacperKondrakiewicz Amelia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Wolski BartoszCiszewska Natalia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Zgutka BartłomiejZgutka Agata3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Ostałowski DawidBogus Maja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Zgutka BartłomiejZgutka Agata2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Kłos WojciechMarchewka Izabela2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Gałązka AleksJanczuk Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Gałązka AleksJanczuk Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Kłos WojciechMarchewka Izabela3 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Paterek KacperKondrakiewicz Amelia5 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela5 B
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Zajkowski MaciejDąbrowska Maja2 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Zgutka BartłomiejZgutka Agata2 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Dylon MateuszCzajkowska Karolina1 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Trzaskowski AleksanderSobczak Nela2 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Sołtysiak JakubGalas-Bandyk Janina3 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kossakowski OskarWoźniak Daria2 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Buczyński KamilKozłowska Hanna3 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Madejski JakubBiernacka Julianna2 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ostałowski DawidBogus Maja2 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szostak IgorPłatek Nikola3 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kłos WojciechMarchewka Izabela2 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kłos WojciechMarchewka Izabela2 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria7 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Zgutka BartłomiejZgutka Agata2 D
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Buczyński KamilKozłowska Hanna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ostałowski DawidBogus Maja3 E
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szostak IgorPłatek Nikola1 E
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Buczyński KamilKozłowska Hanna3 E
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Trzaskowski AleksanderSobczak Nela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 E
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela5 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kłos WojciechMarchewka Izabela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Zajkowski MaciejDąbrowska Maja5 E
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kłos WojciechMarchewka Izabela7 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szostak IgorPłatek Nikola8 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Paterek KacperKondrakiewicz Amelia2 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Paterek KacperKondrakiewicz Amelia8 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela5 B
Małe Grand Prix Dylon MateuszCzajkowska Karolina2 G
Małe Grand Prix Kossakowski OskarWoźniak Daria2 G
Małe Grand Prix Trzaskowski AleksanderSobczak Nela2 G
Małe Grand Prix Sołtysiak JakubGalas-Bandyk Janina3 G
Małe Grand Prix Ostałowski DawidBogus Maja1 E
Małe Grand Prix Wolski BartoszCiszewska Natalia10 E
Małe Grand Prix Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria4 E
Małe Grand Prix Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 F
Małe Grand Prix Zajkowski MaciejDąbrowska Maja2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Paterek KacperKondrakiewicz Amelia4 C
Małe Grand Prix Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 D
Małe Grand Prix Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Paterek KacperKondrakiewicz Amelia16 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kłos WojciechMarchewka Izabela2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Zajkowski MaciejDąbrowska Maja2 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria2 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kłos WojciechMarchewka Izabela2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Gałązka AleksJanczuk Julia4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Gałązka AleksJanczuk Julia3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Zgutka BartłomiejZgutka Agata6 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela5 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela4 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Zgutka BartłomiejZgutka Agata3 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra2 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela1 B
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria4 E
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wolski BartoszCiszewska Natalia6 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zajkowski MaciejDąbrowska Maja2 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kossakowski OskarWoźniak Daria2 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rozwadowski AleksanderSzybicka Sofia1 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sołtysiak JakubGalas-Bandyk Janina1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dylon MateuszCzajkowska Karolina1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Madejski JakubBiernacka Julianna2 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Wolski BartoszCiszewska Natalia1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Dylon MateuszCzajkowska Karolina1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Joźwiak MateuszTurkowicz Alicja2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Sołtysiak JakubGalas-Bandyk Janina2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Trzaskowski AleksanderSobczak Nela1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Kossakowski OskarWoźniak Daria2 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Denarski KorneliuszPulchny Karolina14 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Zajkowski MaciejDąbrowska Maja5 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Szostak IgorPłatek Nikola5 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Grabiński MarcinKoval Yelizavieta6 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria3 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Zgutka BartłomiejZgutka Agata5 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Zgutka BartłomiejZgutka Agata5 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela1 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Ostałowski DawidBogus Maja3 E
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia8 OPEN
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Paterek KacperKondrakiewicz Amelia4 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Paterek KacperKondrakiewicz Amelia2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Grabiński MarcinKoval Yelizavieta5 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szostak IgorPłatek Nikola3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria4 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Paterek KacperKondrakiewicz Amelia4 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Ostałowski DawidBogus Maja1 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wolski BartoszCiszewska Natalia1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Trzaskowski AleksanderSobczak Nela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria1 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Grabiński MarcinKoval Yelizavieta4 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Wolski BartoszCiszewska Natalia1 G
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra3 G
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Ostałowski DawidBogus Maja1 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Zajkowski MaciejDąbrowska Maja4 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Szostak IgorPłatek Nikola2 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria4 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Gałązka AleksJastrzębska Zuzanna4 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Gałązka AleksJastrzębska Zuzanna6 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Zgutka BartłomiejZgutka Agata7 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Zgutka BartłomiejZgutka Agata10 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szostak IgorPłatek Nikola11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kłos WojciechKotowicz Martyna12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Grabiński MarcinKoval Yelizavieta13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia4 OPEN
OTTT Będzin 2018Paterek KacperKondrakiewicz Amelia3 D
OTTT Będzin 2018Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
OTTT Będzin 2018Makowski MikołajJanczuk Julia3 E
OTTT Będzin 2018Szostak IgorPłatek Nikola1 E
Mistrzostwa Polski Standard Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia7 OPEN
Milicz Dance Festival Makowski MikołajJanczuk Julia2 E
Milicz Dance Festival Trzaskowski AleksanderSobczak Nela1 H
Milicz Dance Festival Ostałowski DawidBogus Maja2 F
Milicz Dance Festival Gałązka AleksJastrzębska Zuzanna4 D
Milicz Dance Festival Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
Milicz Dance Festival Paterek KacperKondrakiewicz Amelia4 D
Milicz Dance Festival Gałązka AleksJastrzębska Zuzanna6 D
OTTT RAWICZ 2018Makowski MikołajJanczuk Julia2 E
KLASA 2018Ostałowski DawidBogus Maja1 F
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Kłos WojciechKotowicz Martyna5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Szostak IgorPłatek Nikola6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Makowski MikołajJanczuk Julia3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Trzaskowski AleksanderSobczak Nela2 H
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Sołtysiak JakubCzajkowska Karolina3 G
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Madejski JakubBiernacka Julianna3 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra2 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Szostak IgorPłatek Nikola5 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Zajkowski MaciejDąbrowska Maja6 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Ostałowski DawidBogus Maja7 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz Wioletta9 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Makowski MikołajJanczuk Julia1 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Buczyński KamilKozłowska Hanna1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Grabiński MarcinKoval Yelizavieta3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Kossakowski OskarWoźniak Daria3 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria4 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Trzaskowski AleksanderSobczak Nela1 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Paterek KacperKondrakiewicz Amelia2 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Wolski BartoszCiszewska Natalia1 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Masny SzymonGalas-Bandyk Janina2 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra3 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Dylon MateuszJerzak vel Dobosz Helena1 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Szymański JanSzybicka Sofia1 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Kłos WojciechKotowicz Martyna4 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Szostak IgorPłatek Nikola5 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Ostałowski DawidBogus Maja7 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Zgutka BartłomiejZgutka Agata2 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Ostałowski DawidBogus Maja1 F
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Dylon MateuszJerzak vel Dobosz Helena1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra3 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Wolski BartoszCiszewska Natalia3 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Paterek KacperKondrakiewicz Amelia2 D
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Paterek KacperKondrakiewicz Amelia2 D
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Trzaskowski AleksanderRóżak Antonina2 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Kłos WojciechKotowicz Martyna4 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Kossakowski OskarWoźniak Daria1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Szymański JanSzybicka Sofia1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Zgutka BartłomiejZgutka Agata3 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria6 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Szostak IgorPłatek Nikola6 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Wilford JamesJanczuk Julia3 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Buczyński KamilKozłowska Hanna1 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Kossakowski OskarWoźniak Daria1 H
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Wilford JamesJanczuk Julia5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kłos WojciechKotowicz Martyna3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Madejski JakubBiernacka Julianna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz Wioletta1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Kossakowski OskarWoźniak Daria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Sołtysiak JakubCzajkowska Karolina1 H
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGORuszczyk PatrykPogorzelska Julia2 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGORuszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Paterek KacperKondrakiewicz Amelia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szostak IgorPłatek Nikola5 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Gałązka AleksJastrzębska Zuzanna2 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Grabiński MarcinKoval Yelizavieta2 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Szostak IgorPłatek Nikola1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Kłos WojciechKotowicz Martyna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Buczyński KamilKozłowska Hanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Wolski BartoszCiszewska Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz Wioletta2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Sołtysiak JakubCzajkowska Karolina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Grabiński MarcinKoval Yelizavieta5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Denarski KorneliuszPulchny Karolina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Wilford JamesJanczuk Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Zgutka BartłomiejZgutka Agata6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Madejski JakubBiernacka Julianna1 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Makowski MikołajChołuj Anna6 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Makowski MikołajChołuj Anna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Grabiński MarcinKoval Yelizavieta5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Sołtysiak JakubCzajkowska Karolina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Szostak IgorPłatek Nikola2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Kłos WojciechKotowicz Martyna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Denarski KorneliuszPulchny Karolina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Zajkowski MaciejOtocka Michalina7 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wilford JamesJanczuk Julia4 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Paterek KacperKondrakiewicz Amelia1 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiRuszczyk PatrykPogorzelska Julia3 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiRuszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiGałązka AleksJastrzębska Zuzanna4 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiRuszczyk PatrykPogorzelska Julia4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiRuszczyk PatrykPogorzelska Julia3 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra1 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Gałązka AleksJastrzębska Zuzanna1 E
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Sołtysiak JakubCzajkowska Karolina2 H
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz Wioletta2 G
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Denarski KorneliuszPulchny Karolina1 G
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wilford JamesJanczuk Julia3 E
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kłos WojciechKotowicz Martyna1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wilford JamesJanczuk Julia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kłos WojciechKotowicz Martyna3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Paterek KacperKondrakiewicz Amelia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria16 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pogorzelski PiotrCuber Gabriela11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pogorzelski PiotrCuber Gabriela8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pogorzelski PiotrCuber Gabriela14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Pogorzelski PiotrCuber Gabriela18 OPEN
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia2 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Zajkowski MaciejOtocka Michalina7 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zajkowski MaciejOtocka Michalina6 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szostak IgorPłatek Nikola2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2018 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Kłos WojciechKotowicz Martyna1 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Wolski BartoszCiszewska Natalia1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Wrzesiński OliwierDąbrowska Maja1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychZajkowski MaciejOtocka Michalina6 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWilford JamesJanczuk Julia3 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Sołtysiak JakubCzajkowska Karolina1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWieczorek JerzyCzapska Wiktoria9 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSzostak IgorPłatek Nikola3 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGrabiński MarcinKoval Yelizavieta7 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Kłos WojciechKotowicz Martyna3 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Makowski MikołajChołuj Anna4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Makowski MikołajChołuj Anna4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Denarski KorneliuszPulchny Karolina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Denarski KorneliuszPulchny Karolina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Sołtysiak JakubCzajkowska Karolina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz Wioletta1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Buczyński KamilKozłowska Hanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Ostałowski DawidBogus Maja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Kłos WojciechKotowicz Martyna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Wilford JamesJanczuk Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Makowski MikołajChołuj Anna4 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Makowski MikołajChołuj Anna10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Pogorzelski PiotrCuber Gabriela3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Pogorzelski PiotrCuber Gabriela3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Pogorzelski PiotrCuber Gabriela4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zgutka BartłomiejZgutka Agata3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Pogorzelski PiotrCuber Gabriela5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz Wioletta1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wolski BartoszCiszewska Natalia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kłos WojciechKotowicz Martyna1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Grabiński MarcinKoval Yelizavieta2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zajkowski MaciejOtocka Michalina5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Szostak IgorPłatek Nikola3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Ostałowski DawidBogus Maja1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Pogorzelski PiotrCuber Gabriela17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Pogorzelski PiotrCuber Gabriela13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Sołtysiak JakubCzajkowska Karolina1 H
Mistrzostwa Klas A,B,C Pogorzelski PiotrCuber Gabriela27 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Pogorzelski PiotrCuber Gabriela34 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Buczyński KamilKozłowska Hanna1 H
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Szostak IgorPłatek Nikola6 F
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Kłos WojciechKotowicz Martyna1 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Zgutka BartłomiejZgutka Agata5 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kossakowski OskarWoźniak Daria2 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Madejski JakubBiernacka Julianna2 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Buczyński KamilKozłowska Hanna1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Zgutka BartłomiejZgutka Agata2 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz Wioletta1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Wrzesiński OliwierDąbrowska Maja1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kłos WojciechKotowicz Martyna4 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Szostak IgorPłatek Nikola5 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Denarski KorneliuszPulchny Karolina1 G
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Ruszczyk PatrykPogorzelska Julia1 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pogorzelski PiotrCuber Gabriela5 B
Gwiazdkowy TTT Wrzesiński OliwierDąbrowska Maja1 H
Gwiazdkowy TTT Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria2 G
Gwiazdkowy TTT Szostak IgorPłatek Nikola1 G
Gwiazdkowy TTT Wilford JamesPieńkowska Dorota1 G
Gwiazdkowy TTT Denarski KorneliuszPulchny Karolina1 H
Gwiazdkowy TTT Buczyński KamilKozłowska Hanna1 H
Gwiazdkowy TTT Dobrowolski MateuszPerzanowska Aleksandra2 H
Gwiazdkowy TTT Rozwadowski AleksanderSzynkiewicz Wioletta2 H
Gwiazdkowy TTT Wolski BartoszCiszewska Natalia2 H
Gwiazdkowy TTT Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 E
Gwiazdkowy TTT Madejski JakubBiernacka Julianna2 H
II OTTT Respect Cup 2017 Grabiński MarcinJanczuk Julia6 E
II OTTT Respect Cup 2017 Zgutka BartłomiejZgutka Agata1 F
II OTTT Respect Cup 2017 Wieczorek JerzyCzapska Wiktoria3 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRuszczyk PatrykPogorzelska Julia4 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPogorzelski PiotrCuber Gabriela7 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPogorzelski PiotrCuber Gabriela14 OPEN
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Wolski BartoszCiszewska Natalia2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Buczyński KamilKozłowska Hanna1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Kossakowski OskarWoźniak Daria2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Sołtysiak JakubCzajkowska Karolina2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Denarski KorneliuszPulchny Karolina1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Madejski JakubBiernacka Julianna1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Dobrowolski Mateusz