!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CENTRUM TAŃCA
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimNowak SzymonNaguszewska Oliwia1 B
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupZinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria2 A
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria1 A
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria13 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria11 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kuś ArkadiuszKuś Anna1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Kuś ArkadiuszKuś Anna1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria7 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria15 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria2 OPEN
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Kuś ArkadiuszKuś Anna3 B
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Kuś ArkadiuszKuś Anna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kuś ArkadiuszKuś Anna5 B
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria17 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kuś ArkadiuszKuś Anna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria13 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Czarnocki TomaszKowalska Amelia5 D
MAŁE GRAND PRIX Czarnocki TomaszKowalska Amelia7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Szyszka MichałSzyszka Magdalena2 B
Grand Prix Polski PTT Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra24 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria10 OPEN
Polish Open Championships WDC Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria20 OPEN
Polish Open Championships WDC Kuś ArkadiuszKuś Anna1 OPEN
Polish Open Championships WDC Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria24 OPEN
Polish Open Championships WDC Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria9 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTZyglarski PiotrCzerczak Aleksandra20 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTZyglarski PiotrCzerczak Aleksandra21 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra2 A
Cracow Dance Festival Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra7 A
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Czarnocki TomaszKowalska Amelia11 D
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria4 B
Grand Prix Polski PTT Demianiuk JanModrzejewska Maria21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Demianiuk JanModrzejewska Maria5 C
Grand Prix Polski PTT Nowak SzymonNaguszewska Oliwia3 B
Grand Prix Polski PTT Boś JanSzor Angelika7 B
Grand Prix Polski PTT Rogozik JakubFrąckiewicz Kinga8 B
Grand Prix Polski PTT Boś JanSzor Angelika9 B
Grand Prix Polski PTT Nowak SzymonNaguszewska Oliwia11 B
Grand Prix Polski PTT Demianiuk JanModrzejewska Maria17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Demianiuk JanModrzejewska Maria9 C
Grand Prix Polski PTT Czarnocki TomaszKowalska Amelia3 D
Grand Prix Polski PTT Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra27 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Nowak SzymonNaguszewska Oliwia17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Boś JanSzor Angelika18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra29 OPEN
Grand Prix Polski PTT Czarnocki TomaszKowalska Amelia6 D
Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria17 OPEN
Grand Prix Polski PTT Nowak SzymonNaguszewska Oliwia19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Boś JanSzor Angelika20 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra15 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra6 A
II OTTT Będzin 2021 Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria4 A
II OTTT Będzin 2021 Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra1 A
II OTTT Będzin 2021 Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra5 A
II OTTT Będzin 2021 Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria8 B
II OTTT Będzin 2021 Boś JanSzor Angelika8 B
II OTTT Będzin 2021 Nowak SzymonNaguszewska Oliwia7 B
II OTTT Będzin 2021 Czarnocki TomaszKowalska Amelia6 D
II OTTT Będzin 2021 Czarnocki TomaszKowalska Amelia3 D
CeA Challenge Cup Puchar Kuś ArkadiuszKuś Anna1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria6 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Nowak SzymonNaguszewska Oliwia2 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Czarnocki TomaszKowalska Amelia1 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Demianiuk JanModrzejewska Maria8 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zinkiewicz MaciejMalmon Wiktoria5 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Demianiuk JanModrzejewska Maria7 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Demianiuk JanModrzejewska Maria16 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Demianiuk JanModrzejewska Maria13 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Nowak SzymonNaguszewska Oliwia9 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kuś ArkadiuszKuś Anna17 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra23 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra1 A
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra26 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra7 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Czarnocki TomaszKowalska Amelia1 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Czarnocki TomaszKowalska Amelia9 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Czarnocki TomaszKowalska Amelia5 D
47 Puchar Wieczystego Demianiuk JanModrzejewska Maria9 OPEN
47 Puchar Wieczystego Rogozik JakubFrąckiewicz Kinga42 B
47 Puchar Wieczystego Czarnocki TomaszKowalska Amelia15 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Boś JanSzor Angelika3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Boś JanSzor Angelika3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Czarnocki TomaszKowalska Amelia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Nowak SzymonNaguszewska Oliwia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Boś JanSzor Angelika6 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Demianiuk JanModrzejewska Maria17 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Nowak SzymonNaguszewska Oliwia3 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Czarnocki TomaszKowalska Amelia8 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna7 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Boś JanSzor Angelika1 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Szyszka MichałSzyszka Magdalena3 B
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Rogozik JakubFrąckiewicz Kinga5 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Boś JanSzor Angelika2 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 B
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Demianiuk JanModrzejewska Maria3 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna13 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Demianiuk JanModrzejewska Maria6 D
Mistrzostwa Polski Latin Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna20 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Czarnocki TomaszKowalska Amelia3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Demianiuk JanModrzejewska Maria2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Rogozik JakubFrąckiewicz Kinga5 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Nowak SzymonNaguszewska Oliwia2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Nowak SzymonNaguszewska Oliwia3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Boś JanSzor Angelika6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Boś JanSzor Angelika6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Czarnocki TomaszKowalska Amelia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Rogozik JakubFrąckiewicz Kinga10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Boś JanSzor Angelika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Boś JanSzor Angelika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra2 A
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szyszka MichałSzyszka Magdalena8 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Boś JanSzor Angelika2 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Boś JanSzor Angelika4 C
MAŁE GRAND PRIX Nowak SzymonNaguszewska Oliwia2 C
MAŁE GRAND PRIX Czarnocki TomaszKowalska Amelia3 E
MAŁE GRAND PRIX Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna4 C
MAŁE GRAND PRIX Nowak SzymonNaguszewska Oliwia3 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Czarnocki TomaszKowalska Amelia1 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Nowak SzymonNaguszewska Oliwia4 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Boś JanSzor Angelika8 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szyszka MichałSzyszka Magdalena6 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Boś JanSzor Angelika10 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna6 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Nowak SzymonNaguszewska Oliwia5 C
Grand Prix Polski PTT Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra11 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra20 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra31 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Demianiuk JanModrzejewska Maria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Czarnocki TomaszKowalska Amelia5 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Demianiuk JanModrzejewska Maria4 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Czarnocki TomaszKowalska Amelia1 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Demianiuk JanModrzejewska Maria2 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Szyszka MichałSzyszka Magdalena2 B
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna5 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Nowak SzymonNaguszewska Oliwia7 C
MAŁE GRAND PRIX Pikuła CezaryCzarnocka Alicja8 C
MAŁE GRAND PRIX Nowak SzymonNaguszewska Oliwia6 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPikuła CezaryCzarnocka Alicja12 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Kuś ArkadiuszKuś Anna7 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Pikuła CezaryCzarnocka Alicja6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Demianiuk JanModrzejewska Maria6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Demianiuk JanModrzejewska Maria3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak SzymonNaguszewska Oliwia4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szyszka MichałSzyszka Magdalena6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra6 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Szyszka MichałSzyszka Magdalena3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra2 A
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra3 A
Puchar WieczystegoZyglarski PiotrCzerczak Aleksandra9 OPEN
Puchar WieczystegoZyglarski PiotrCzerczak Aleksandra6 OPEN
Puchar WieczystegoZinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna12 C
Puchar WieczystegoNowak SzymonNaguszewska Oliwia10 C
Puchar WieczystegoZyglarski PiotrCzerczak Aleksandra16 A
Puchar WieczystegoSzuba MichałCybulska Monika18 B
Puchar WieczystegoZyglarski PiotrCzerczak Aleksandra22 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Czarnocki TomaszKowalska Amelia1 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra1 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra3 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Szyszka MichałSzyszka Magdalena7 B
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Czarnocki TomaszKowalska Amelia1 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Demianiuk JanModrzejewska Maria18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Czarnocki TomaszKowalska Amelia1 G
IV OTTT Czeladź 2019 Szyszka MichałSzyszka Magdalena3 B
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna15 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra1 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra2 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Szuba MichałCybulska Monika3 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Demianiuk JanModrzejewska Maria18 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Demianiuk JanModrzejewska Maria1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Demianiuk JanModrzejewska Maria4 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 OPEN
Puchar Klas A, B i C Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra12 A
Puchar Klas A, B i C Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra24 A
Puchar Klas A, B i C Kuś ArkadiuszKuś Anna29 B
Puchar Klas A, B i C Szyszka MichałSzyszka Magdalena18 B
Puchar Klas A, B i C Szuba MichałCybulska Monika15 B
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Demianiuk JanModrzejewska Maria33 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna31 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Demianiuk JanModrzejewska Maria30 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Zyglarski PiotrCzerczak Aleksandra15 OPEN
Polish Open Championships WDC Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Nowak SzymonNaguszewska Oliwia1 D
Puchar Klas F, E i D Radziszewski PiotrWoźniak Anna8 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Szyszka MichałSzyszka Magdalena1 B
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Radziszewski PiotrWoźniak Anna5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiZinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Nowak SzymonNaguszewska Oliwia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Nowak SzymonNaguszewska Oliwia1 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nowak SzymonNaguszewska Oliwia1 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nowak SzymonNaguszewska Oliwia1 D
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Szyszka MichałSzyszka Magdalena1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Radziszewski PiotrWoźniak Anna3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szor HubertRozbicka Zuzanna8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szor HubertRozbicka Zuzanna11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak SzymonNaguszewska Oliwia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak SzymonNaguszewska Oliwia3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna4 C
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Szor HubertRozbicka Zuzanna4 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Szor HubertRozbicka Zuzanna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Nowak SzymonNaguszewska Oliwia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Nowak SzymonNaguszewska Oliwia1 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga16 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szor HubertRozbicka Zuzanna5 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szyszka MichałSzyszka Magdalena3 B
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szuba MichałRosińska Izabela1 B
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga6 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Nowak SzymonNaguszewska Oliwia1 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Nowak SzymonNaguszewska Oliwia1 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra7 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Radziszewski PiotrWoźniak Anna6 D
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga7 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szor HubertRozbicka Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szor HubertRozbicka Zuzanna6 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szor HubertRozbicka Zuzanna2 E
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Boś JanCzarnocka Alicja5 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Radziszewski PiotrWoźniak Anna14 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szuba MichałRosińska Izabela1 B
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szyszka MichałSzyszka Magdalena3 B
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Nowak SzymonNaguszewska Oliwia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Nowak SzymonNaguszewska Oliwia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Boś JanCzarnocka Alicja1 D
Małe Grand Prix Szor HubertRozbicka Zuzanna6 E
Małe Grand Prix Nowak SzymonNaguszewska Oliwia2 D
Małe Grand Prix Nowak SzymonNaguszewska Oliwia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak SzymonNaguszewska Oliwia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak SzymonNaguszewska Oliwia4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Boś JanCzarnocka Alicja2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Boś JanCzarnocka Alicja2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Nowak SzymonNaguszewska Oliwia2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Nowak SzymonNaguszewska Oliwia1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Szor HubertRozbicka Zuzanna3 E
XLV Puchar Wieczystego Boś JanCzarnocka Alicja10 D
XLV Puchar Wieczystego Boś JanCzarnocka Alicja15 D
XLV Puchar Wieczystego Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 C
XLV Puchar Wieczystego Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra8 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Demianiuk MaciejSzor Angelika12 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Demianiuk MaciejSzor Angelika12 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Boś JanCzarnocka Alicja11 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Boś JanCzarnocka Alicja2 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra1 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Demianiuk MaciejSzor Angelika5 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra2 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Szor HubertRozbicka Zuzanna8 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Boś JanCzarnocka Alicja6 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Demianiuk MaciejSzor Angelika5 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Nowak SzymonNaguszewska Oliwia2 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Boś JanCzarnocka Alicja2 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Nowak SzymonNaguszewska Oliwia4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Boś JanCzarnocka Alicja2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Boś JanCzarnocka Alicja2 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Boś JanCzarnocka Alicja4 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Boś JanCzarnocka Alicja1 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna15 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Demianiuk MaciejSzor Angelika10 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Demianiuk MaciejSzor Angelika7 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Boś JanCzarnocka Alicja5 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Boś JanCzarnocka Alicja2 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Szor HubertRozbicka Zuzanna4 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Szor HubertRozbicka Zuzanna3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Boś JanCzarnocka Alicja3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Boś JanCzarnocka Alicja2 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Szor HubertRozbicka Zuzanna5 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Demianiuk MaciejSzor Angelika5 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Demianiuk MaciejSzor Angelika2 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Boś JanCzarnocka Alicja2 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Boś JanCzarnocka Alicja2 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Zyglarski PiotrRosińska Izabela20 OPEN
OTTT Będzin 2018Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra4 D
OTTT Będzin 2018Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 D
OTTT Będzin 2018Boś JanCzarnocka Alicja4 D
OTTT Będzin 2018Boś JanCzarnocka Alicja3 D
OTTT Będzin 2018Szor HubertRozbicka Zuzanna2 E
Puchar Klas A,B i C Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia31 A
Puchar Klas A,B i C Szuba MichałGmochowska Justyna18 A
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra4 D
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra4 D
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Demianiuk MaciejSzor Angelika6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Demianiuk MaciejSzor Angelika5 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Zyglarski PiotrRosińska Izabela3 OPEN
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Szor HubertRozbicka Zuzanna8 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra5 D
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 D
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra5 D
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Nowak SzymonZawistowska Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Demianiuk MaciejSzor Angelika5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Demianiuk MaciejSzor Angelika8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Zyglarski PiotrRosińska Izabela4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Szyszka MichałSzyszka Magdalena9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Szuba MichałGmochowska Justyna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Zyglarski PiotrRosińska Izabela5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia5 A
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia3 A
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Zyglarski PiotrRosińska Izabela4 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Szuba MichałGmochowska Justyna1 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Zyglarski PiotrRosińska Izabela4 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra11 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna4 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Zyglarski PiotrRosińska Izabela4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szuba MichałGmochowska Justyna2 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Zyglarski PiotrRosińska Izabela6 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Zyglarski PiotrRosińska Izabela11 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna4 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Szuba MichałGmochowska Justyna1 B
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 E
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Szuba MichałGmochowska Justyna3 B
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra5 D
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Nowak SzymonZawistowska Natalia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Zyglarski PiotrRosińska Izabela11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Szuba MichałGmochowska Justyna4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Zyglarski PiotrRosińska Izabela2 B
Puchar Klas F, E i DGmochowski MateuszLewicka Aleksandra19 D
Puchar Klas F, E i DGmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Szuba MichałGmochowska Justyna1 B
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Szuba MichałGmochowska Justyna1 B
VIII OTTT O Puchar Burmistrza Moniek Szuba MichałGmochowska Justyna2 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Nowak SzymonZawistowska Natalia1 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra2 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Szuba MichałGmochowska Justyna2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Zyglarski PiotrRosińska Izabela1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Szuba MichałGmochowska Justyna5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Kuleta AdrianFrąckiewicz Kinga1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra1 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra2 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Nowak SzymonZawistowska Natalia2 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra5 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Szuba MichałGmochowska Justyna2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Nowak SzymonZawistowska Natalia1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zyglarski PiotrRosińska Izabela12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 D
Mistrzostwa Klas A,B,C Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia50 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Szyszka MichałSzyszka Magdalena47 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Zyglarski PiotrRosińska Izabela14 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Nowak SzymonZawistowska Natalia3 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 D
Mistrzostwa Klas A,B,C Szuba MichałGmochowska Justyna18 B
Stars Final 2018 Zyglarski PiotrRosińska Izabela2 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Szuba MichałGmochowska Justyna3 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szuba MichałGmochowska Justyna8 B
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Szuba MichałGmochowska Justyna3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyglarski PiotrRosińska Izabela8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyglarski PiotrRosińska Izabela17 OPEN
Gwiazdkowy TTT Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia6 B
Gwiazdkowy TTT Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela4 D
Gwiazdkowy TTT Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela4 D
Gwiazdkowy TTT Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra2 E
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Maliszewski JakubCybulska Monika9 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Maliszewski JakubCybulska Monika10 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGmochowski MateuszLewicka Aleksandra2 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGmochowski MateuszLewicka Aleksandra7 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaliszewski JakubCybulska Monika52 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzyszka MichałSzyszka Magdalena41 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaliszewski JakubCybulska Monika36 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela2 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Nowak SzymonZawistowska Natalia5 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra2 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela3 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Maliszewski JakubCybulska Monika3 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Szyszka MichałSzyszka Magdalena7 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia1 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Maliszewski JakubCybulska Monika11 B
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyZinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Nowak SzymonZawistowska Natalia6 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Szyszka MichałSzyszka Magdalena9 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Maliszewski JakubCybulska Monika7 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela7 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela5 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra2 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Nowak SzymonZawistowska Natalia3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia4 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia8 B
XV OTTT o Puchar Roztocza Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela3 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela5 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela2 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela2 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia2 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Maliszewski JakubCybulska Monika4 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Gmochowski MateuszLewicka Aleksandra3 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Maliszewski JakubCybulska Monika13 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Maliszewski JakubCybulska Monika19 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia9 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Zyglarski PiotrLato Weronika4 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Demianiuk MaciejSzor Angelika3 D
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Demianiuk MaciejSzor Angelika4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Szuba MichałGmochowska Justyna1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia3 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Maliszewski JakubCybulska Monika10 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Szuba MichałGmochowska Justyna1 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zyglarski PiotrLato Weronika16 OPEN
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Szuba MichałGmochowska Justyna1 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia1 B
Polish Open Championships PTT Zyglarski PiotrLato Weronika17 OPEN
Polish Open Championships PTT Zyglarski PiotrLato Weronika21 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Szuba MichałGmochowska Justyna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia4 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Maliszewski JakubCybulska Monika1 C
OTTT DŻET 2017 Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Szuba MichałGmochowska Justyna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Zyglarski PiotrLato Weronika7 B
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela1 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szyszka MichałSzyszka Magdalena1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szuba MichałGmochowska Justyna2 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Kowalczyk KacperZawistowska Natalia3 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Maliszewski JakubCybulska Monika10 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Maliszewski JakubCybulska Monika7 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Maliszewski JakubCybulska Monika13 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela2 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Maliszewski JakubCybulska Monika4 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela1 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Szuba MichałGmochowska Justyna2 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiZyglarski PiotrLato Weronika16 OPEN
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Maliszewski JakubCybulska Monika2 C
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela2 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Szyszka MichałSzyszka Magdalena1 C
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna6 D
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela5 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSzuba MichałGmochowska Justyna2 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSzyszka MichałSzyszka Magdalena7 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMaliszewski JakubCybulska Monika1 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMaliszewski JakubCybulska Monika4 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Zyglarski PiotrLato Weronika14 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Szuba MichałGmochowska Justyna1 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Maliszewski JakubCybulska Monika1 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Zyglarski PiotrLato Weronika4 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Maliszewski JakubCybulska Monika5 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Maliszewski JakubCybulska Monika2 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Maliszewski JakubCybulska Monika16 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Szyszka MichałSzyszka Magdalena2 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Szuba MichałGmochowska Justyna7 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Szyszka MichałSzyszka Magdalena2 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Maliszewski JakubCybulska Monika1 C
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Szuba MichałGmochowska Justyna2 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Maliszewski JakubCybulska Monika6 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Szyszka MichałSzyszka Magdalena2 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Szuba MichałGmochowska Justyna3 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Maliszewski JakubCybulska Monika1 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaSzyszka MichałSzyszka Magdalena1 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaSzuba MichałGmochowska Justyna2 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaSzuba MichałGmochowska Justyna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Maliszewski JakubCybulska Monika5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Maliszewski JakubCybulska Monika3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Szuba MichałGmochowska Justyna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Szyszka MichałSzyszka Magdalena3 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Maliszewski JakubCybulska Monika11 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia12 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Szyszka MichałSzyszka Magdalena2 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Szuba MichałGmochowska Justyna1 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Maliszewski JakubCybulska Monika3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyGąsiorek PatrykZinkiewicz Julia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawySzyszka MichałSzyszka Magdalena2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyMaliszewski JakubCybulska Monika3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawySzuba MichałGmochowska Justyna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyMaliszewski JakubCybulska Monika10 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela13 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela16 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna8 D
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Szyszka MichałSzyszka Magdalena18 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Maliszewski JakubCybulska Monika37 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Szuba MichałGmochowska Justyna14 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia14 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Zyglarski PiotrLato Weronika36 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Maliszewski JakubCybulska Monika17 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówKazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela2 E
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówKazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela3 E
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówSzyszka MichałSzyszka Magdalena2 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówSzuba MichałGmochowska Justyna4 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówMaliszewski JakubCybulska Monika5 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela1 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela7 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Szyszka MichałSzyszka Magdalena3 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela1 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela8 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela2 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Kazimierczuk KarolWalkiewicz Izabela5 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Zyglarski PiotrLato Weronika2 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzuba MichałGmochowska Justyna1 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZyglarski PiotrLato Weronika8 B
OTTT FAST-STEP MOTION Szuba MichałGmochowska Justyna1 D
OTTT FAST-STEP MOTION Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 E
OTTT FAST-STEP MOTION Zyglarski PiotrLato Weronika2 B
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDZinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 E
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Szuba MichałGmochowska Justyna1 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia4 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Zyglarski PiotrLato Weronika9 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTZyglarski PiotrLato Weronika3 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTSzuba MichałGmochowska Justyna1 D
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTGąsiorek PatrykZinkiewicz Julia1 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTZinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Zyglarski PiotrLato Weronika3 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTGąsiorek PatrykZinkiewicz Julia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Szuba MichałGmochowska Justyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia2 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Zyglarski PiotrLato Weronika32 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 E
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia1 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Zyglarski PiotrLato Weronika4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia2 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Zyglarski PiotrLato Weronika10 B
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Zyglarski PiotrLato Weronika3 B
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Zyglarski PiotrLato Weronika3 B
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Zinkiewicz MaciejGruszczyńska Adrianna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Zyglarski PiotrLato Weronika1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia1 C
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Zyglarski PiotrLato Weronika5 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Zyglarski PiotrLato Weronika2 B
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJZyglarski PiotrLato Weronika12 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoZyglarski PiotrLato Weronika4 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Zyglarski PiotrLato Weronika4 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra7 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Zinkiewicz MaciejZawistowska Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Zyglarski PiotrLato Weronika2 B
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia7 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekZinkiewicz MaciejZawistowska Natalia1 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Kietliński SebastianLisiecka Julia4 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Kietliński SebastianLisiecka Julia5 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia6 B
Festiwal Tańca Riviera 2016 Zyglarski PiotrLato Weronika3 B
Festiwal Tańca Riviera 2016 Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia5 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra4 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Kietliński JakubGruszczyńska Adrianna4 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra2 C
Beskidiana 2016 Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra7 C
Beskidiana 2016 Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra5 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra4 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Zyglarski PiotrLato Weronika2 B
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Okoń FilipSzor Angelika4 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Okoń FilipSzor Angelika7 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Zyglarski PiotrLato Weronika3 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Okoń FilipSzor Angelika7 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra2 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra1 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia2 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia14 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Okoń FilipSzor Angelika8 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieGąsiorek PatrykZinkiewicz Julia4 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieKietliński JakubGruszczyńska Adrianna5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieSerkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra7 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieSerkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieGąsiorek PatrykZinkiewicz Julia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Kietliński SebastianLisiecka Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Kietliński SebastianLisiecka Julia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Kietliński JakubGruszczyńska Adrianna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaKietliński SebastianLisiecka Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaKietliński SebastianLisiecka Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaKietliński JakubGruszczyńska Adrianna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kietliński SebastianLisiecka Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kietliński SebastianLisiecka Julia1 D
OTTT \"Pierwszy Krok\" Kietliński JakubGruszczyńska Adrianna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kietliński SebastianLisiecka Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kietliński SebastianLisiecka Julia4 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia34 C
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Kietliński JakubGruszczyńska Adrianna7 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Kietliński SebastianLisiecka Julia1 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Okoń FilipSzor Angelika5 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Kietliński SebastianLisiecka Julia1 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia33 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kietliński JakubGruszczyńska Adrianna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kietliński SebastianLisiecka Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kietliński SebastianLisiecka Julia1 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Kietliński SebastianLisiecka Julia3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Kietliński SebastianLisiecka Julia7 D