!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SAMBA
Tarnobrzeg (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Zwadowski HubertWróbel Emilia1 G
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Cielecki MaciejWareliś Amelia1 D
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Kiwak KacperGalus Julia3 D
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Kiwak KacperGalus Julia3 D
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Tomczyk MateuszWalska Julia7 E
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Sadecki TymonGładysz Maja5 E
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Hałka EmanuelSech Gabriela3 E
Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2024 Wilczyński StanisławZięcik Maja1 H
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Kucwaj FilipSulewska Iwona2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Tomczyk MateuszWalska Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Sadecki TymonGładysz Maja6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Cielecki MaciejWareliś Amelia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Kiwak KacperGalus Julia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Kiwak KacperGalus Julia5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Janczy KacperPłaneta Aleksandra2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Myszka JakubGiermasińska Alicja5 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Tomczyk MateuszWalska Julia8 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kucwaj FilipSulewska Iwona5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kukla WojciechSzelech Maja2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kucwaj FilipSulewska Iwona8 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Cielecki MaciejWareliś Amelia2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bednarz JanJachyra Marlena9 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Cielecki MaciejWareliś Amelia11 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bednarz JanJachyra Marlena12 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Janczy KacperPłaneta Aleksandra1 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Kukla WojciechSzelech Maja7 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Tomczyk MateuszWalska Julia9 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Kucwaj FilipSulewska Iwona5 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Bednarz JanJachyra Marlena4 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Kucwaj FilipSulewska Iwona5 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Bednarz JanJachyra Marlena10 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Matusiak MaciejKrasowska Maja8 E
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Kowalski SzymonKasprzyk Aleksandra3 F
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Cielecki MaciejWareliś Amelia2 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Cielecki MaciejWareliś Amelia11 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Janczy KacperPłaneta Aleksandra8 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Janczy KacperPłaneta Aleksandra9 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Wilczyński StanisławZięcik Maja1 H
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Bednarz JanJachyra Marlena9 D
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Bednarz JanJachyra Marlena5 D
„ FINAŁ GWIAZD” - Pierwsze premium w 2024 Kukla WojciechSzelech Maja3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Kucwaj FilipSulewska Iwona7 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Zwadowski HubertWróbel Emilia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Myszka JakubGiermasińska Alicja3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Kukla WojciechSzelech Maja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Bajcer MikołajPankiewicz Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Tomczyk MateuszWalska Julia7 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Cielecki MaciejWareliś Amelia4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Kucwaj FilipSulewska Iwona4 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Cielecki MaciejWareliś Amelia6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Kiwak KacperGalus Julia6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Bednarz JanJachyra Marlena8 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Bednarz JanJachyra Marlena10 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Kiwak KacperGalus Julia10 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Galek JeremiaszFudala Gabriela2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Janczy KacperPłaneta Aleksandra7 D
Puchar WieczystegoBajcer MikołajPankiewicz Julia21 E
Puchar WieczystegoKucwaj FilipSulewska Iwona22 D
Puchar WieczystegoRękas MichałLaskowska Natalia24 E
Puchar WieczystegoKucwaj FilipSulewska Iwona6 E
Puchar WieczystegoRękas MichałLaskowska Natalia13 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Rękas MichałLaskowska Natalia4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Myszka JakubGiermasińska Alicja3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Bednarz JanJachyra Marlena8 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Kiwak KacperGalus Julia10 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Kiwak KacperGalus Julia6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Kucwaj FilipSulewska Iwona4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Cielecki MaciejWareliś Amelia1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Kucwaj FilipSulewska Iwona7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Cielecki MaciejWareliś Amelia4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca o Puchar Powiśla Dąbrowskiego Rękas MichałLaskowska Natalia7 E
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 D
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Janczy KacperPłaneta Aleksandra4 D
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalski SzymonKasprzyk Aleksandra5 F
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Hałka EmanuelSech Gabriela3 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kiwak KacperGalus Julia5 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda1 F
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kiwak KacperGalus Julia4 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kucwaj FilipSulewska Iwona8 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Kucwaj FilipSulewska Iwona5 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Janczy KacperPłaneta Aleksandra4 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Kucwaj FilipSulewska Iwona4 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 D
OTTT STARDANCE PREMIUM Kucwaj FilipSulewska Iwona2 E
OTTT STARDANCE PREMIUM Rękas MichałLaskowska Natalia2 E
OTTT STARDANCE PREMIUM Rękas MichałLaskowska Natalia2 F
OTTT STARDANCE PREMIUM Kukla WojciechSzelech Maja2 F
OTTT STARDANCE PREMIUM Matusiak MaciejKrasowska Maja7 E
OTTT STARDANCE PREMIUM Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda3 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda4 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Zwadowski HubertWróbel Emilia2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Galek JeremiaszFudala Gabriela3 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Janczy KacperPłaneta Aleksandra7 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Kowalski SzymonKasprzyk Aleksandra5 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Janczy KacperPłaneta Aleksandra7 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Kucwaj FilipSulewska Iwona5 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Kucwaj FilipSulewska Iwona8 E
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda3 F
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Kowalski SzymonKasprzyk Aleksandra2 F
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Janczy KacperPłaneta Aleksandra4 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Cielecki MaciejWareliś Amelia5 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Janczy KacperPłaneta Aleksandra2 D
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kucwaj FilipSulewska Iwona3 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kucwaj FilipSulewska Iwona2 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Rumak JanPelc Zofia2 F
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kukla WojciechSzelech Maja3 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kucwaj FilipSulewska Iwona3 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Hałka EmanuelSech Gabriela3 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Tomczyk MateuszWalska Julia3 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Kucwaj FilipSulewska Iwona8 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 D
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kucwaj FilipSulewska Iwona4 E
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kucwaj FilipSulewska Iwona1 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Tomczyk MateuszWalska Julia2 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Galek JeremiaszFudala Gabriela1 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Kogut SzymonWryk Maria3 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Rękas MichałLaskowska Natalia1 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Rękas MichałLaskowska Natalia3 F
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena1 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kukla WojciechSzelech Maja6 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Biliach PavloAdamiec Julia1 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bednarz FranciszekKrasowska Blanka2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żak RadosławCiesiołkiewicz Martyna3 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Matusiak MaciejKrasowska Maja2 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Galek JeremiaszFudala Gabriela3 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda5 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kogut SzymonWryk Maria7 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Hałka EmanuelSech Gabriela7 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Tomczyk MateuszWalska Julia3 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wilczyński StanisławZięcik Maja2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kiwak KacperGalus Julia1 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Janczy KacperPłaneta Aleksandra7 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sadecki TymonGładysz Maja5 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Janczy KacperPłaneta Aleksandra8 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bożek BartoszJachyra Marlena4 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bożek BartoszJachyra Marlena13 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kucwaj FilipSulewska Iwona4 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rękas MichałLaskowska Natalia3 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rękas MichałLaskowska Natalia3 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bajcer MikołajPankiewicz Julia7 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kucwaj FilipSulewska Iwona3 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rumak JanPelc Zofia2 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kogut SzymonWryk Maria9 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda7 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Matusiak MaciejKrasowska Maja3 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalski SzymonKasprzyk Aleksandra2 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Żak RadosławCiesiołkiewicz Martyna3 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zwadowski HubertWróbel Emilia3 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Myszka JakubGiermasińska Alicja1 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bednarz FranciszekKrasowska Blanka3 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Hałka EmanuelSech Gabriela7 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Biliach PavloAdamiec Julia1 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wilczyński StanisławZięcik Maja1 H
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Galek JeremiaszFudala Gabriela5 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kiwak KacperGalus Julia2 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sadecki TymonGładysz Maja6 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bożek BartoszJachyra Marlena13 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bożek BartoszJachyra Marlena2 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Janczy KacperPłaneta Aleksandra4 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kucwaj FilipSulewska Iwona4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rękas MichałLaskowska Natalia3 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rękas MichałLaskowska Natalia5 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kukla WojciechSzelech Maja3 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tomczyk MateuszWalska Julia2 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bajcer MikołajPankiewicz Julia11 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bednarz JanPęczak Izabela9 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Hałka EmanuelSech Gabriela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Tomczyk MateuszWalska Julia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kukla WojciechSzelech Maja2 F
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Kiwak KacperGalus Julia4 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Cielecki MaciejWareliś Amelia3 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Cielecki MaciejWareliś Amelia4 D
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Bożek BartoszJachyra Marlena7 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Bożek BartoszJachyra Marlena6 D
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Bożek BartoszJachyra Marlena13 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Janczy KacperPłaneta Aleksandra4 D
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Janczy KacperPłaneta Aleksandra4 D
Perfect Dance Kraków 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
Perfect Dance Kraków 2023 Cielecki MaciejWareliś Amelia2 D
Perfect Dance Kraków 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena10 D
Perfect Dance Kraków 2023 Cielecki MaciejWareliś Amelia5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Kucwaj FilipSulewska Iwona2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda4 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Kogut SzymonWryk Maria7 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Tomczyk MateuszWalska Julia1 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Kiwak KacperGalus Julia2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Bednarz JanPęczak Izabela5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Rumak JanPelc Zofia5 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Kucwaj FilipSulewska Iwona6 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Bożek BartoszJachyra Marlena6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Janczy KacperPłaneta Aleksandra7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Bożek BartoszJachyra Marlena5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Cielecki MaciejWareliś Amelia7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Cielecki MaciejWareliś Amelia4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Janczy KacperPłaneta Aleksandra12 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Kiwak KacperGalus Julia1 E
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Bednarz JanPęczak Izabela4 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Cielecki MaciejWareliś Amelia5 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Cielecki MaciejWareliś Amelia3 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Bożek BartoszJachyra Marlena2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Hałka EmanuelSech Gabriela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Rumak JanPelc Zofia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Sadecki TymonGładysz Maja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Kukla WojciechSzelech Maja4 F
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Kowalski SzymonKasprzyk Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Galek JeremiaszFudala Gabriela3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Bożek BartoszJachyra Marlena10 D
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Bożek BartoszJachyra Marlena4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Kucwaj FilipSulewska Iwona4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Kucwaj FilipSulewska Iwona7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Janczy KacperPłaneta Aleksandra4 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Janczy KacperPłaneta Aleksandra2 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Myszka JakubGiermasińska Alicja1 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kowalski SzymonKasprzyk Aleksandra3 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kiwak KacperGalus Julia1 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Hałka EmanuelSech Gabriela8 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kucwaj FilipSulewska Iwona7 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Galek JeremiaszFudala Gabriela4 F
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Kucwaj FilipSulewska Iwona8 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Janczy KacperPłaneta Aleksandra2 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Cielecki MaciejWareliś Amelia3 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena8 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Cielecki MaciejWareliś Amelia4 D
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Rumak JanPelc Zofia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Sadecki TymonGładysz Maja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Kucwaj FilipSulewska Iwona7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Kucwaj FilipSulewska Iwona6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Bajcer MikołajPankiewicz Julia8 E
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Cielecki MaciejWareliś Amelia3 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Myszka JakubGiermasińska Alicja1 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Kowalski SzymonKasprzyk Aleksandra2 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Kukla WojciechSzelech Maja2 G
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Bożek BartoszJachyra Marlena4 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Bożek BartoszJachyra Marlena5 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Cielecki MaciejWareliś Amelia2 D
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Kiwak KacperGalus Julia4 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Hałka EmanuelSech Gabriela4 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Kucwaj FilipSulewska Iwona2 F
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Kucwaj FilipSulewska Iwona2 F
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Cielecki MaciejWareliś Amelia4 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Cielecki MaciejWareliś Amelia6 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena8 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Bednarz JanPęczak Izabela5 E
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Bajcer MikołajPankiewicz Julia7 E
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bożek BartoszJachyra Marlena10 D
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bożek BartoszJachyra Marlena6 D
STARDANCE - PREMIUM Bednarz FranciszekKrasowska Blanka1 H
STARDANCE - PREMIUM Cielecki MaciejWareliś Amelia6 D
STARDANCE - PREMIUM Bożek BartoszJachyra Marlena5 D
STARDANCE - PREMIUM Cielecki MaciejWareliś Amelia5 D
STARDANCE - PREMIUM Bożek BartoszJachyra Marlena4 D
STARDANCE - PREMIUM Bajcer MikołajPankiewicz Julia6 E
STARDANCE - PREMIUM Hałka EmanuelSech Gabriela5 E
STARDANCE - PREMIUM Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda3 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2023 Bożek BartoszJachyra Marlena6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaSadecki TymonGładysz Maja3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBednarz FranciszekKrasowska Blanka1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKowalski SzymonKasprzyk Aleksandra2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKogut SzymonWryk Maria4 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKucwaj FilipLaskowska Natalia2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaJanczy KacperPłaneta Aleksandra2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKukla WojciechSzelech Maja1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaMyszka JakubGiermasińska Alicja2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaMatusiak MaciejKrasowska Maja1 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaZwadowski HubertJabłońska Gabriela3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaGalek JeremiaszFudala Gabriela5 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaCielecki MaciejWareliś Amelia3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBożek BartoszJachyra Marlena5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaCielecki MaciejWareliś Amelia4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBożek BartoszJachyra Marlena5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKiwak KacperGalus Julia5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaHałka EmanuelSech Gabriela7 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPłodzień AdrianSzewc Emilia3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPłodzień AdrianSzewc Emilia13 C
Mikołajkowy Respect Cup Kiwak KacperGalus Julia7 E
Mikołajkowy Respect Cup Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
Mikołajkowy Respect Cup Bożek BartoszJachyra Marlena1 D
Puchar WieczystegoKucwaj FilipLaskowska Natalia6 F
Puchar WieczystegoBajcer MikołajPankiewicz Julia3 F
Puchar WieczystegoRękas MichałSulewska Iwona14 E
Puchar WieczystegoJanczy KacperPłaneta Aleksandra11 E
Puchar WieczystegoBożek BartoszJachyra Marlena29 D
Puchar WieczystegoCielecki MaciejWareliś Amelia21 D
Puchar WieczystegoBożek BartoszJachyra Marlena28 D
Puchar WieczystegoPłodzień AdrianSzewc Emilia39 C
Puchar WieczystegoJanczy KacperPłaneta Aleksandra26 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Bożek BartoszJachyra Marlena4 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Kowalski SzymonKasprzyk Aleksandra3 G
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Sadecki TymonGładysz Maja4 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Płodzień AdrianSzewc Emilia5 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Bożek BartoszJachyra Marlena7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Bednarz FranciszekKrasowska Blanka1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Galek JeremiaszFudala Gabriela1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Zwadowski HubertJabłońska Gabriela1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Kukla WojciechSzelech Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Bajcer MikołajPankiewicz Julia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Matusiak MaciejKrasowska Maja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Sadecki TymonGładysz Maja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Kogut SzymonWryk Maria4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Rumak JanPelc Zofia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Janczy KacperPłaneta Aleksandra7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Cielecki MaciejWareliś Amelia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Płodzień AdrianSzewc Emilia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Cielecki MaciejWareliś Amelia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Bożek BartoszJachyra Marlena1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sadecki TymonGładysz Maja4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bednarz JanPęczak Izabela2 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Płodzień AdrianSzewc Emilia1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bożek BartoszJachyra Marlena3 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda7 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kucwaj FilipLaskowska Natalia7 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kiwak KacperGalus Julia1 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Bednarz JanPęczak Izabela2 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Bajcer MikołajPankiewicz Julia4 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Hałka EmanuelSech Gabriela4 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Rumak JanPelc Zofia5 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kukla WojciechSzelech Maja3 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Janczy KacperPłaneta Aleksandra1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Bednarz FranciszekKrasowska Blanka1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Galek JeremiaszFudala Gabriela1 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Myszka JakubGiermasińska Alicja1 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Zwadowski HubertJabłońska Gabriela3 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Cielecki MaciejWareliś Amelia4 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Cielecki MaciejWareliś Amelia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Hałka EmanuelSech Gabriela4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Matusiak MaciejKrasowska Maja5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Tomczyk MateuszWalska Julia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Kucwaj FilipLaskowska Natalia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Rękas MichałSulewska Iwona10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Bożek BartoszJachyra Marlena2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Bożek BartoszJachyra Marlena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Cielecki MaciejWareliś Amelia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Płodzień AdrianSzewc Emilia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Cielecki MaciejWareliś Amelia4 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Bożek BartoszJachyra Marlena3 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Janczy KacperPłaneta Aleksandra2 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Bożek BartoszJachyra Marlena2 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Janczy KacperPłaneta Aleksandra1 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kucwaj FilipLaskowska Natalia3 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Hałka EmanuelSech Gabriela7 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Rumak JanPelc Zofia4 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Zwadowski HubertJabłońska Gabriela2 G
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Rękas MichałSulewska Iwona4 E
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Hałka EmanuelSech Gabriela1 F
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Płodzień AdrianSzewc Emilia5 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Bożek BartoszJachyra Marlena1 E
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Bożek BartoszJachyra Marlena1 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Bożek BartoszJachyra Marlena2 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Tomczyk MateuszWalska Julia5 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Hałka EmanuelSech Gabriela6 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Żak RadosławRębisz Emilia3 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Galek JeremiaszFudala Gabriela1 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Matusiak MaciejKrasowska Maja1 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda2 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kula AleksanderSzymczak Izabela2 H
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Myszka JakubGiermasińska Alicja3 G
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Kiwak KacperGalus Julia5 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Bajcer MikołajPankiewicz Julia3 F
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Tomczyk MateuszWalska Julia7 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Cielecki MaciejWareliś Amelia6 D
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Rękas MichałSulewska Iwona3 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 E
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Janczy KacperPłaneta Aleksandra8 E
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Płodzień AdrianSzewc Emilia4 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Cielecki MaciejWareliś Amelia4 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 E
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Janczy KacperPłaneta Aleksandra4 E
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kucwaj FilipLaskowska Natalia2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Żak RadosławRębisz Emilia2 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kula AleksanderSzymczak Izabela2 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Mysłek MateuszBarsznica Amelia3 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kukla WojciechSzelech Maja3 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Iskra – Kochowski MikołajSzubstarska Zofia2 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Matusiak MaciejKrasowska Maja1 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Galek JeremiaszFudala Gabriela1 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kowalski SzymonBąk Antonia2 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Zwadowski RafałGrabka Maria2 H
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kogut SzymonWryk Maria3 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kucwaj FilipLaskowska Natalia3 G
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Bajcer MikołajPankiewicz Julia3 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Kiwak KacperGalus Julia3 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Hałka EmanuelSech Gabriela6 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Płodzień AdrianSzewc Emilia6 C
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Cielecki MaciejWareliś Amelia8 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Janczy KacperPłaneta Aleksandra6 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Janczy KacperPłaneta Aleksandra2 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Cielecki MaciejWareliś Amelia5 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Sworeń KonradPłaneta Julia5 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Rumak JanPelc Zofia11 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Sadecki TymonGładysz Maja10 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Tomczyk MateuszWalska Julia9 F
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Bąk KarolMiś Oliwia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Janczy KacperPłaneta Aleksandra1 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Żak RadosławRębisz Emilia2 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda2 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Sadecki TymonGładysz Maja1 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Galek JeremiaszFudala Gabriela1 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Urbaniak OskarKasprzyk Aleksandra3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kowalski SzymonBąk Antonia2 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Mysłek MateuszBarsznica Amelia1 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Bajcer MikołajPankiewicz Julia3 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kula AleksanderSzymczak Izabela2 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Zwadowski RafałGrabka Maria2 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Iskra – Kochowski MikołajSzubstarska Zofia2 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Bednarz FranciszekKrasowska Blanka1 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kucwaj FilipLaskowska Natalia1 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Dul JakubSałata Anna5 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kukla WojciechSzelech Maja3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Matusiak MaciejKrasowska Maja2 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Zwadowski HubertJabłońska Gabriela3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Myszka JakubGiermasińska Alicja3 G
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Cielecki MaciejWareliś Amelia9 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Płodzień AdrianSzewc Emilia6 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Janczy KacperPłaneta Aleksandra2 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Sworeń KonradPłaneta Julia8 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Rękas MichałSulewska Iwona6 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kogut SzymonWryk Maria3 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Cielecki MaciejWareliś Amelia5 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Rumak JanPelc Zofia11 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Tomczyk MateuszWalska Julia10 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Bąk KarolMiś Oliwia8 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Hałka EmanuelSech Gabriela7 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Bednarz JanPęczak Izabela5 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Kiwak KacperGalus Julia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Kogut SzymonWryk Maria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Rumak JanPelc Zofia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Kucwaj FilipLaskowska Natalia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Dul JakubSałata Anna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Matusiak MaciejKrasowska Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kula AleksanderBaran Hanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kogut SzymonWryk Maria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kowalski SzymonBąk Antonia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Myszka JakubGiermasińska Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Mysłek MateuszBarsznica Amelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Galek JeremiaszFudala Gabriela1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Hałka EmanuelSech Gabriela1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Rumak JanPelc Zofia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kiwak KacperGalus Julia9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Sadecki TymonGładysz Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kukla WojciechSzelech Maja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zwadowski HubertJabłońska Gabriela3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Bednarz FranciszekKrasowska Blanka1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Iskra – Kochowski MikołajSzubstarska Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zwadowski RafałGrabka Maria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kucwaj FilipLaskowska Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Tomczyk MateuszWalska Julia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda3 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Rumak JanPelc Zofia2 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Kogut SzymonWryk Maria3 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Tomczyk MateuszWalska Julia7 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Sadecki TymonGładysz Maja2 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Bąk KarolMiś Oliwia5 F
\"STARS PREMIUM\" Kowalski SzymonBąk Antonia1 H
\"STARS PREMIUM\" Urbaniak OskarKasprzyk Aleksandra2 H
\"STARS PREMIUM\" Żak RadosławRębisz Emilia2 H
\"STARS PREMIUM\" Rękas MichałSulewska Iwona5 E
\"STARS PREMIUM\" Matusiak MaciejKrasowska Maja1 G
\"STARS PREMIUM\" Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda2 G
\"STARS PREMIUM\" Zwadowski HubertJabłońska Gabriela2 G
\"STARS PREMIUM\" Kukla WojciechSzelech Maja3 G
\"STARS PREMIUM\" Kiwak KacperGalus Julia5 F
\"STARS PREMIUM\" Bajcer MikołajPankiewicz Julia2 F
\"STARS PREMIUM\" Cielecki MaciejWareliś Amelia8 D
\"STARS PREMIUM\" Cielecki MaciejWareliś Amelia7 D
\"STARS PREMIUM\" Bąk KarolMiś Oliwia4 F
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kiwak KacperGalus Julia4 F
Cracow Dance FestivalBąk KarolMiś Oliwia11 F
Cracow Dance FestivalZwadowski HubertJabłońska Gabriela3 G
Cracow Dance FestivalKowalski SzymonBąk Antonia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Dul JakubSałata Anna10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Bąk KarolMiś Oliwia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Janczy KacperPłaneta Aleksandra8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Janczy KacperPłaneta Aleksandra2 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kiwak KacperGalus Julia8 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Urbaniak OskarKasprzyk Aleksandra1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Kogut SzymonWryk Maria3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Mysłek MateuszBarsznica Amelia1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Hałka EmanuelSech Gabriela1 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda2 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Sadecki TymonGładysz Maja2 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Zwadowski RafałGrabka Maria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Kucwaj FilipLaskowska Natalia1 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Rękas MichałSulewska Iwona5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Kowalski SzymonBąk Antonia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Żak RadosławRębisz Emilia1 H
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Bajcer MikołajPankiewicz Julia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Myszka JakubGiermasińska Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Kukla WojciechSzelech Maja3 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Sworeń KonradPłaneta Julia7 E
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Hałka EmanuelSech Gabriela2 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Urbaniak OskarKasprzyk Aleksandra1 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Bajcer MikołajPankiewicz Julia1 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Tomczyk MateuszWalska Julia2 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Sadecki TymonGładysz Maja2 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Kiwak KacperGalus Julia7 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Płodzień AdrianSzewc Emilia2 D
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Bajcer MikołajPankiewicz Julia1 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Tomczyk MateuszWalska Julia2 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Mysłek MateuszBarsznica Amelia2 H
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Bąk KarolMiś Oliwia6 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Urbaniak OskarKasprzyk Aleksandra1 H
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Kogut SzymonWryk Maria2 G
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Płodzień AdrianSzewc Emilia1 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Janczy KacperPłaneta Aleksandra4 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 E
CeA Challenge Cup Puchar Płodzień AdrianSzewc Emilia4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Płodzień AdrianSzewc Emilia1 D
CeA Challenge Cup Puchar Sworeń KonradPłaneta Julia3 F
CeA Challenge Cup Puchar Bajcer MikołajPankiewicz Julia1 G
CeA Challenge Cup Puchar Rumak JanPelc Zofia2 G
CeA Challenge Cup Puchar Kiwak KacperGalus Julia1 G
CeA Challenge Cup Puchar Hałka EmanuelSech Gabriela1 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Rumak JanPelc Zofia3 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Żak RadosławRębisz Emilia1 H
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Kogut SzymonWryk Maria1 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Kiwak KacperGalus Julia1 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Hałka EmanuelSech Gabriela2 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Tomczyk MateuszWalska Julia2 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Matusiak MaciejKrasowska Maja3 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Kukla WojciechSzelech Maja1 H
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Sadecki TymonGładysz Maja3 G
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Bąk KarolMiś Oliwia8 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Sworeń KonradPłaneta Julia2 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Rękas MichałSulewska Iwona7 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Cielecki MaciejWareliś Amelia1 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Płodzień AdrianSzewc Emilia2 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Bednarz JanKozioł Lena6 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Płodzień AdrianSzewc Emilia4 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Rękas MichałSulewska Iwona3 E
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Tomczyk MateuszWalska Julia3 G
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Kukla WojciechSzelech Maja1 H
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Płodzień AdrianSzewc Emilia2 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Klubek HubertJachyra Marlena2 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Klubek HubertJachyra Marlena2 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Cielecki MaciejWareliś Amelia1 E
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Cielecki MaciejWareliś Amelia4 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kogut SzymonWryk Maria3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Galek JeremiaszFudala Gabriela1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kowalski SzymonBednarz Zofia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Myszka JakubGiermasińska Alicja1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Mysłek MateuszBarsznica Amelia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Malecki SzczepanWróbel Emilia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Żak RadosławRębisz Emilia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Matusiak MaciejKrasowska Maja1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Urbaniak OskarKasprzyk Aleksandra1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Hałka EmanuelSech Gabriela2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kiwak KacperGalus Julia1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zwadowski HubertJabłońska Gabriela3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Sadecki TymonGładysz Maja2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Tomczyk MateuszWalska Julia2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Bednarz JanKozioł Lena6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kłos PrzemysławBartyzel Julita6 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Cielecki MaciejWareliś Amelia1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Rękas MichałSulewska Iwona5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Bożek BartoszKrasoń Anna5 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Płodzień AdrianSzewc Emilia1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kukla WojciechSzelech Maja2 H
Puchar WieczystegoKlubek HubertJachyra Marlena9 F
Puchar WieczystegoRękas MichałSulewska Iwona4 F
Puchar WieczystegoCielecki MaciejWareliś Amelia9 E
Puchar WieczystegoPłodzień AdrianSzewc Emilia2 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kiwak KacperGalus Julia2 G
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Zwadowski HubertJabłońska Gabriela1 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Matusiak MaciejKrasowska Maja1 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Urbaniak OskarKasprzyk Aleksandra1 H
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Rękas MichałSulewska Iwona3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Bednarz JanKozioł Lena3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Kogut SzymonWryk Maria1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Żak RadosławRębisz Emilia2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Sadecki TymonGładysz Maja1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Rękas MichałSulewska Iwona1 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Kłos PrzemysławBartyzel Julita5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Płodzień AdrianSzewc Emilia1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Cielecki MaciejWareliś Amelia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Latawiec PawełBąk Antonia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Hałka EmanuelSech Gabriela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kogut SzymonWryk Maria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kowalski SzymonFudala Gabriela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Matusiak MaciejKrasowska Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Myszka JakubGiermasińska Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Rumak JanPelc Zofia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Zwadowski HubertJabłońska Gabriela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kukla WojciechSzelech Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Mysłek MateuszBarsznica Amelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Żak RadosławRębisz Emilia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Sadecki TymonGładysz Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Bąk KarolMiś Oliwia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kiwak KacperGalus Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Cielecki MaciejWareliś Amelia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kłos PrzemysławBartyzel Julita5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Janczy KacperPłaneta Aleksandra9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Janczy KacperPłaneta Aleksandra8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Urbaniak OskarKasprzyk Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Płodzień AdrianSzewc Emilia2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Bąk KarolMiś Oliwia1 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Dul JakubSałata Anna5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Klubek HubertJachyra Marlena5 F
CeA Challenge Cup Jesienny Płodzień AdrianSzewc Emilia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimŻak RadosławRębisz Emilia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimMyszka JakubGiermasińska Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimMatusiak MaciejKrasowska Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimKogut SzymonWryk Maria1 H
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Dul JakubSałata Anna3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Bąk KarolMiś Oliwia1 G
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rumak JanPelc Zofia1 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda1 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Galek JeremiaszFudala Gabriela1 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Hałka EmanuelSech Gabriela1 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Matusiak MaciejKrasowska Maja1 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mysłek MateuszBarsznica Amelia1 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kiwak KacperGalus Julia3 G
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Zwadowski HubertJabłońska Gabriela2 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bednarz JanKozioł Lena1 G
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bąk KarolMiś Oliwia1 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Klubek HubertJachyra Marlena3 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Rękas MichałSulewska Iwona4 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Cielecki MaciejWareliś Amelia1 E
OTTT DŻET 2021 Myszka JakubGiermasińska Alicja2 H
OTTT DŻET 2021 Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda1 H
OTTT DŻET 2021 Galek JeremiaszFudala Gabriela1 H
OTTT DŻET 2021 Hałka EmanuelSech Gabriela1 H
OTTT DŻET 2021 Rumak JanPelc Zofia1 H
OTTT DŻET 2021 Kogut SzymonWryk Maria2 H
OTTT DŻET 2021 Matusiak MaciejKrasowska Maja2 H
OTTT DŻET 2021 Klubek HubertJachyra Marlena1 F
OTTT DŻET 2021 Zwadowski HubertJabłońska Gabriela2 H
OTTT DŻET 2021 Kukla WojciechSzelech Maja2 H
OTTT DŻET 2021 Bednarz JanKozioł Lena1 G
OTTT DŻET 2021 Kiwak KacperGalus Julia2 G
OTTT DŻET 2021 Tomczyk MateuszWalska Julia3 G
OTTT DŻET 2021 Cielecki MaciejWareliś Amelia3 E
OTTT DŻET 2021 Sadecki TymonGładysz Maja1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Zwadowski HubertJabłońska Gabriela1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Hałka EmanuelSech Gabriela1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Rumak JanPelc Zofia1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kogut SzymonWryk Maria1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kiwak KacperGalus Julia1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Dul JakubSałata Anna2 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Tomczyk MateuszWalska Julia3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Sadecki TymonGładysz Maja1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kowalski SzymonMisa Aleksandra2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Sadecki ArturBednarz Zofia2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Mysłek MateuszBarsznica Amelia2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Myszka JakubGiermasińska Alicja2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Latawiec PawełKrasowska Maja2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Rumak JanPelc Zofia1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Galek JeremiaszMazur Julia1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Zwadowski HubertJabłońska Gabriela1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Malecki SzczepanFudala Gabriela1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kogut SzymonWryk Maria1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Hałka EmanuelSech Gabriela1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Bąk KarolMiś Oliwia1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Żak RakosławRębisz Emilia2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kucwaj FilipCielecka Julia3 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kiwak KacperGalus Julia1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Sadecki TymonGładysz Maja1 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kukla WojciechSzelech Maja2 H
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Bajcer MikołajRawska Monika2 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Dul JakubSałata Anna2 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Tomczyk MateuszWalska Julia2 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Gruca PiotrPęczak Izabela1 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Rękas MichałSulewska Iwona3 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Klubek HubertJachyra Marlena4 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Cielecki MaciejWareliś Amelia5 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda1 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kłos PrzemysławSzewc Emilia1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Bożek BartoszKrasoń Anna12 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kłos PrzemysławSzewc Emilia4 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Bożek BartoszKrasoń Anna10 D
Puchar Klas F, E i D Bożek BartoszKrasoń Anna32 D
Puchar Klas F, E i D Kłos PrzemysławSzewc Emilia10 E
Puchar Klas F, E i D Bożek BartoszKrasoń Anna22 D
Puchar Klas F, E i D Kłos PrzemysławSzewc Emilia8 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Rękas MichałSulewska Iwona4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Matusiak MaciejKrasowska Maja1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kowalski SzymonMisa Aleksandra2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Zwadowski HubertJabłońska Gabriela1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Rumak JanPelc Zofia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Abramczyk SzymonRybczyńska Jagoda1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Malecki SzczepanFudala Gabriela1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kogut SzymonWryk Maria1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Galek JeremiaszMazur Julia1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bajcer MikołajRawska Monika2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Mysłek MateuszBarsznica Amelia2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Hałka EmanuelSech Gabriela1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Bąk KarolMiś Oliwia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kłos PrzemysławSzewc Emilia4 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kiwak KacperGalus Julia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kłos PrzemysławSzewc Emilia1 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Janczy KacperPłaneta Aleksandra6 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Janczy KacperPłaneta Aleksandra5 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Cielecki MaciejWareliś Amelia2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Klubek HubertJachyra Marlena2 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Bednarz JanKozioł Lena1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Kukla WojciechSzelech Maja2 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Sadecki TymonGładysz Maja1 H
CeA Spring Janczy KacperPłaneta Aleksandra8 E
CeA Spring Janczy KacperPłaneta Aleksandra10 E
CeA Spring Rękas MichałSulewska Iwona4 F
CeA Spring Bednarz JanKozioł Lena2 G
CeA Spring Tomczyk MateuszWalska Julia1 H
CeA Challenge Cup Spring Dul JakubSałata Anna2 G
OTTT LIDER 2021Gruca PiotrPęczak Izabela7 F
OTTT LIDER 2021Kucwaj FilipCielecka Julia3 G
OTTT LIDER 2021Bednarz JanKozioł Lena1 G
OTTT LIDER 2021Bajcer MikołajRawska Monika2 G
OTTT LIDER 2021Dul JakubSałata Anna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Płodzień AdrianSułkowska Julia8 D
OTTT LIDER 2021Rękas MichałSulewska Iwona6 F
OTTT LIDER 2021Cielecki MaciejWareliś Amelia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kłos PrzemysławSzewc Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kłos PrzemysławSzewc Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Płodzień AdrianSułkowska Julia4 E
Cracow Dance Festival Janczy KacperPłaneta Aleksandra3 F
Cracow Dance Festival Janczy KacperPłaneta Aleksandra4 F
Cracow Dance Festival Kłos PrzemysławSzewc Emilia5 E
Cracow Dance Festival Kłos PrzemysławSzewc Emilia2 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Płodzień AdrianSułkowska Julia2 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Bednarz JanKozioł Lena2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Dul JakubSałata Anna3 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Janczy KacperPłaneta Aleksandra2 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Janczy KacperPłaneta Aleksandra1 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Bożek BartoszKrasoń Anna14 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kłos PrzemysławSzewc Emilia4 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Płodzień AdrianSułkowska Julia1 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kłos PrzemysławSzewc Emilia2 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Bożek BartoszKrasoń Anna15 D
MAŁE GRAND PRIX Kłos PrzemysławSzewc Emilia2 E
MAŁE GRAND PRIX Kłos PrzemysławSzewc Emilia3 E
CeA Puchar Cielecki MaciejWareliś Amelia9 E
CeA Puchar Klubek HubertJachyra Marlena7 F
CeA Puchar Sworeń KonradSułkowska Zofia4 F
CeA Puchar Tomczyk MateuszWalska Julia1 H
CeA Challenge Cup Puchar Kłos PrzemysławSzewc Emilia3 E
CeA Challenge Cup Puchar Płodzień AdrianSułkowska Julia2 E
CeA Challenge Cup Puchar Kłos PrzemysławSzewc Emilia2 E
CeA Challenge Cup Puchar Płodzień AdrianSułkowska Julia1 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Płodzień AdrianSułkowska Julia6 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kłos PrzemysławSzewc Emilia7 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Płodzień AdrianSułkowska Julia1 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kłos PrzemysławSzewc Emilia1 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kłos PrzemysławSzewc Emilia1 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kłos PrzemysławSzewc Emilia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Cielecki MaciejWareliś Amelia1 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Pankiewicz JuliaPłaneta Julia1 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Kłos PrzemysławSzewc Emilia3 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Płodzień AdrianSułkowska Julia2 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Kłos PrzemysławSzewc Emilia4 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Płodzień AdrianSułkowska Julia7 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKucwaj FilipCielecka Julia1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKlubek HubertJachyra Marlena7 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaCielecki MaciejWareliś Amelia5 F
CeA Puchar Paterek AdrianMierzwa Emilia3 G
Puchar WieczystegoCzachor MichałPreisner Jagienka19 A
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaGruca PiotrPęczak Izabela5 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBednarz JanKozioł Lena1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaTomczyk MateuszWalska Julia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPaterek AdrianMierzwa Emilia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKucwaj FilipCielecka Julia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaSworeń KonradSułkowska Zofia3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaCielecki MaciejWareliś Amelia1 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBajcer MikołajRawska Monika1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPankiewicz JuliaPłaneta Julia2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaDul JakubSałata Anna3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaRękas MichałSulewska Iwona15 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPłodzień AdrianSułkowska Julia5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKłos PrzemysławSzewc Emilia1 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBednarz GabrielMiś Oliwia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Cielecki MaciejWareliś Amelia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Sworeń KonradSułkowska Zofia5 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cielecki MaciejWareliś Amelia3 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Płodzień AdrianSułkowska Julia11 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Paterek AdrianMierzwa Emilia1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kucwaj FilipCielecka Julia1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jarkowski OskarZimnicka Wiktoria1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Tomczyk MateuszWalska Julia1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bednarz JanKozioł Lena1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bednarz GabrielMiś Oliwia1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rękas MichałSulewska Iwona12 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Klubek HubertJachyra Marlena11 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gruca PiotrPęczak Izabela8 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sworeń KonradSułkowska Zofia5 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dul JakubSałata Anna3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bajcer MikołajRawska Monika3 G
OTTT DŻET 2019 Jankowski JanCiźla Marcelina2 H
OTTT DŻET 2019 Płodzień AdrianSułkowska Julia6 E
OTTT DŻET 2019 Kucwaj FilipCielecka Julia1 H
OTTT DŻET 2019 Jarkowski OskarZimnicka Wiktoria1 H
OTTT DŻET 2019 Pankiewicz JuliaPłaneta Julia2 G
OTTT DŻET 2019 Bajcer MikołajRawska Monika1 G
OTTT DŻET 2019 Sworeń KonradSułkowska Zofia5 F
OTTT DŻET 2019 Dul JakubSałata Anna3 G
OTTT DŻET 2019 Cielecki MaciejWareliś Amelia1 G
OTTT DŻET 2019 Gruca PiotrPęczak Izabela4 F
OTTT DŻET 2019 Klubek HubertJachyra Marlena10 F
OTTT DŻET 2019 Rękas MichałSulewska Iwona13 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Rękas MichałSulewska Iwona9 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Sworeń KonradSułkowska Zofia3 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Cielecki MaciejWareliś Amelia1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kucwaj FilipCielecka Julia2 H
Puchar Klas A, B i C Czachor MichałPreisner Jagienka10 A
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Czachor MichałPreisner Jagienka3 OPEN
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kucwaj FilipCielecka Julia1 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jarkowski OskarZimnicka Wiktoria1 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Gruca PiotrPęczak Izabela4 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Tomczyk MateuszWalska Julia2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Dul JakubSałata Anna1 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Bajcer MikołajRawska Monika2 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Jankowski JanCiźla Marcelina2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Rękas MichałSulewska Iwona10 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Sworeń KonradSułkowska Zofia2 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Płodzień AdrianSułkowska Julia4 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Siudak PiotrMagda Kamila2 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Klubek HubertJachyra Marlena17 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia5 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSiudak PiotrMagda Kamila12 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPłaneta JuliaPankiewicz Julia1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Jankowski JanCiźla Marcelina2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Cielecki MaciejWareliś Amelia1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Klubek HubertJachyra Marlena1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Płaneta JuliaPankiewicz Julia1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Jankowski MaciejStefańska Paula2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Siudak PiotrMagda Kamila8 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Rękas MichałSulewska Iwona10 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Gruca PiotrPęczak Izabela7 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Szulich JakubBarszcz Amelia3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Klubek HubertJachyra Marlena1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Rękas MichałSulewska Iwona15 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Brożyna KamilSaja Oliwia3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Brożyna KamilSaja Oliwia7 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DancePankiewicz JuliaPłaneta Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Brożyna KamilSaja Oliwia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Brożyna KamilSaja Oliwia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Klubek HubertJachyra Marlena3 G
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Brożyna KamilSaja Oliwia7 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Brożyna KamilSaja Oliwia7 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Płodzień AdrianSułkowska Julia2 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Klubek HubertJachyra Marlena1 G
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Cielecki MaciejWareliś Amelia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kozieja WojciechSzewc Emilia1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Brożyna KamilSaja Oliwia13 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Brożyna KamilSaja Oliwia12 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Rękas MichałSulewska Iwona1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sworeń KonradSułkowska Zofia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Płaneta JuliaPankiewicz Julia1 H
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Rękas MichałSulewska Iwona1 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Cielecki MaciejWareliś Amelia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Klubek HubertJachyra Marlena3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kaczmarski KamilGronczewska Mira12 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Pankiewicz JuliaPłaneta Julia1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Cielecki MaciejWareliś Amelia1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Rękas MichałSulewska Iwona2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Szulich JakubBarszcz Amelia3 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sworeń KonradSułkowska Zofia1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Gruca PiotrPęczak Izabela2 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Siudak PiotrMagda Kamila15 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Bożek BartoszKrasoń Anna9 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Płodzień AdrianSułkowska Julia2 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kozieja WojciechSzewc Emilia6 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Bożek BartoszKrasoń Anna10 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia2 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia9 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kaczmarski KamilGronczewska Mira13 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Jarkowski OskarZimnicka Wiktoria1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Gruca PiotrPęczak Izabela1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Rękas MichałSulewska Iwona2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Cielecki MaciejWareliś Amelia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Sworeń KonradSułkowska Zofia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia7 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Siudak PiotrMagda Kamila15 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gruca PiotrPęczak Izabela2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rękas MichałSulewska Iwona3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sworeń KonradSułkowska Zofia2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Cielecki MaciejWareliś Amelia3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bożek BartoszKrasoń Anna15 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bożek BartoszKrasoń Anna13 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łygas JakubDrabik Gabriela14 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Tomczyk MateuszWalska Julia1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Gruca PiotrPęczak Izabela3 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Bajcer MikołajJachyra Marlena1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Dul JakubRawska Monika1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Płaneta JuliaPankiewicz Julia2 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Siudak PiotrMagda Kamila2 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Sworeń KonradSułkowska Zofia2 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia6 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Rękas MichałSulewska Iwona3 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Bańka MajaGdula Natalia1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Jarkowski OskarZimnicka Wiktoria1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Chara OskarMarynowska Oliwia2 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Szulich JakubBarszcz Amelia2 G
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia4 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Brożyna KamilSaja Oliwia9 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Brożyna KamilSaja Oliwia9 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Płodzień AdrianSułkowska Julia8 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia6 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Siudak PiotrMagda Kamila2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Tomczyk MateuszWalska Julia2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia3 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia4 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Brożyna KamilSaja Oliwia3 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Szulich JakubBarszcz Amelia3 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Bajcer MikołajJachyra Marlena2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Brożyna KamilSaja Oliwia7 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Klubek HubertTomaszewska Milena3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Paterek AdrianKozłowska Aleksandra2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jankowski MaciejStefańska Paula2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kłos PrzemysławOsmala Natalia13 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szulich JakubBarszcz Amelia3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Płodzień AdrianSułkowska Julia6 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Janczy KacperKołacz Marta10 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jarkowski OskarZimnicka Wiktoria2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Chara OskarMarynowska Oliwia3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jankowski JanGronek Julia2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gdula NataliaBańka Maja1 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cielecki MaciejWareliś Amelia1 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ziółkowski JakubCielecka Julia2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Płaneta JuliaPankiewicz Julia2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dul JakubRawska Monika2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bajcer MikołajJachyra Marlena2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Łeptuch BartłomiejPasieka Joanna1 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Samczak MateuszMazurkiewicz Katarzyna16 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pasieka JakubBulwa Dominika14 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brożyna KamilSaja Oliwia1 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bartyzel JakubKuroczko Aleksandra7 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sworeń KonradSułkowska Zofia1 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tomczyk MateuszWalska Julia2 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bednarz GabrielMiś Oliwia1 H
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Cieślak BartoszPłaneta Aleksandra7 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skowron KacperMierzwa Emilia3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rękas MichałSulewska Iwona3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bernaciak BartoszPłaza Katarzyna3 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Siudak PiotrMagda Kamila2 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gruca PiotrPęczak Izabela2 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kozieja WojciechSzewc Emilia4 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kaczmarski KamilGronczewska Mira11 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia6 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wójcik MichałBorkowska Gabriela8 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nenutil MaciejBuś Dominika6 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna Oliwia2 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wójcik MichałBorkowska Gabriela9 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nenutil MaciejBuś Dominika3 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bartyzel JakubKuroczko Aleksandra8 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kaczmarski KamilGronczewska Mira7 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychBernaciak BartoszPłaza Katarzyna3 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychBajcer MikołajJachyra Marlena1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychŁeptuch BartłomiejPasieka Joanna1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychZiółkowski JakubCielecka Julia2 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSiudak PiotrMagda Kamila2 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKlubek HubertTomaszewska Milena3 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGruca PiotrPęczak Izabela3 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychRękas MichałSulewska Iwona3 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSworeń KonradSułkowska Zofia3 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSzulich JakubBarszcz Amelia3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Brożyna KamilSaja Oliwia10 E
XIII Ogólnopolski Tur