!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
RIVIERA
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
MAŁE GRAND PRIX Borodzik LeonMajewska Łucja2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Zygarowicz KarolBoniukiewicz Melania2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Majewska ŁucjaBorodzik Leon2 H
Christmas PartyBorodzik LeonMajewska Łucja2 H
Christmas PartyZygarowicz KarolBoniukiewicz Melania1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Majewska ŁucjaBorodzik Leon2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Boniukiewicz MelaniaZygarowicz Karol2 H
MAŁE GRAND PRIX Majewska ŁucjaBorodzik Leon2 H
MAŁE GRAND PRIX Zygarowicz KarolBoniukiewicz Melania2 H
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wieroński CezaryZejmowicz Izabela1 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wieroński CezaryZejmowicz Izabela3 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Kuś ArkadiuszKuś Anna1 OPEN
Polish Open ChampionshipsKępczyński AndrzejKępczyńska Anna4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kuś ArkadiuszKuś Anna1 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kuś ArkadiuszKuś Anna4 C
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Kuś ArkadiuszKuś Anna6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kuś ArkadiuszKuś Anna1 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKępczyński AndrzejKępczyńska Anna2 OPEN
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Majewska ŁucjaBorodzik Leon2 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Drożdż EmiliaBarszcz Mateusz2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kuś ArkadiuszKuś Anna4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kuś ArkadiuszKuś Anna1 C
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Zygarowicz KarolBoniukiewicz Melania2 H
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Borodzik LeonMajewska Łucja2 H
Polish Cup PTT; WDC AL Kuś ArkadiuszKuś Anna4 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kuś ArkadiuszKuś Anna5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuś ArkadiuszKuś Anna4 C
IX GPS \"Biała Dama\" Wieroński CezaryZejmowicz Izabela4 B
IX GPS \"Biała Dama\" Wieroński CezaryZejmowicz Izabela2 C
IX GPS \"Biała Dama\" Kępczyński AndrzejKępczyńska Anna1 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKuś ArkadiuszKuś Anna21 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kuś ArkadiuszKuś Anna2 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kuś ArkadiuszKuś Anna2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kuś ArkadiuszKuś Anna1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuś ArkadiuszKuś Anna12 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kuś ArkadiuszKuś Anna1 C
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Barszcz MateuszDrożdż Emilia2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Zygarowicz KarolBoniukiewicz Melania2 H
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kuś ArkadiuszKuś Anna4 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kuś ArkadiuszKuś Anna1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kuś ArkadiuszKuś Anna5 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Wieroński CezaryZejmowicz Izabela6 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Wieroński CezaryZejmowicz Izabela1 C
Puchar Klas A,B i C Kuś ArkadiuszKuś Anna20 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wieroński CezaryZejmowicz Izabela2 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Wieroński CezaryZejmowicz Izabela3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Zygarowicz KarolBoniukiewicz Melania2 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Zygarowicz KarolBoniukiewicz Melania2 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Borodzik LeonDrożdż Emilia2 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Borodzik LeonDrożdż Emilia2 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Zygarowicz KarolBoniukiewicz Melania1 H
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTWieroński CezaryZejmowicz Izabela3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Kuś ArkadiuszKuś Anna3 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kuś ArkadiuszKuś Anna8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Kuś ArkadiuszKuś Anna3 D
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Wieroński CezaryZejmowicz Izabela1 C
Puchar Klas F, E i DKuś ArkadiuszKuś Anna5 D
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORWieroński CezaryZejmowicz Izabela1 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORWieroński CezaryZejmowicz Izabela9 OPEN
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Kuś ArkadiuszKuś Anna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Kuś ArkadiuszKuś Anna1 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Kuś ArkadiuszKuś Anna4 D
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Wieroński CezaryZejmowicz Izabela11 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kuś ArkadiuszKuś Anna5 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Wieroński CezaryZejmowicz Izabela2 C
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kuś ArkadiuszKuś Anna1 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Kuś ArkadiuszKuś Anna8 D
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata8 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kuś ArkadiuszKuś Anna3 D
Gwiazdkowy TTT Borodzik LeonDrożdż Emilia2 H
Gwiazdkowy TTT Barszcz MateuszKuźniak Urszula2 H
Gwiazdkowy TTT Zygarowicz KarolBoniukiewicz Melania2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWieroński CezaryZejmowicz Izabela2 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKuś ArkadiuszKuś Anna15 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyWieroński CezaryZejmowicz Izabela1 E
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyKuś ArkadiuszKuś Anna1 E
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyKępczyński AndrzejKępczyńska Anna2 C
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyKuś ArkadiuszKuś Anna3 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyKępczyński AndrzejKępczyńska Anna2 OPEN
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyWieroński CezaryZejmowicz Izabela8 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata6 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Kuś ArkadiuszKuś Anna2 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kuś ArkadiuszKuś Anna1 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kuś ArkadiuszKuś Anna1 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kępczyński AndrzejKępczyńska Anna4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata4 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Wieroński CezaryZejmowicz Izabela4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kępczyński AndrzejKępczyńska Anna2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kuś ArkadiuszKuś Anna4 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Kuś ArkadiuszKuś Anna1 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Kuś ArkadiuszKuś Anna1 F
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Wieroński CezaryZejmowicz Izabela1 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Kępczyński AndrzejKępczyńska Anna2 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Kępczyński AndrzejKępczyńska Anna2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Kuś ArkadiuszKuś Anna1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wieroński CezaryZejmowicz Izabela1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kępczyński AndrzejKępczyńska Anna1 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kuś ArkadiuszKuś Anna3 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Wieroński CezaryZejmowicz Izabela1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Kuś ArkadiuszKuś Anna1 F
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kuś ArkadiuszKuś Anna1 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata4 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Sprawka ŁukaszOlszewska-Staroń Anna4 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Sprawka ŁukaszOlszewska-Staroń Anna6 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Kępczyński AndrzejKępczyńska Anna2 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Wieroński CezaryZejmowicz Izabela1 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Sprawka ŁukaszOlszewska-Staroń Anna3 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Kępczyński AndrzejKępczyńska Anna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata4 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Wieroński CezaryZejmowicz Izabela1 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata7 C
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorWieroński CezaryZejmowicz Izabela1 F
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Kuś ArkadiuszKuś Anna2 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Kuś ArkadiuszKuś Anna2 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Kuś ArkadiuszKuś Anna1 F
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Kuś ArkadiuszKuś Anna2 F
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Boguski PiotrBoguska Ewa8 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieChodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Jesień KrzysztofPiętka Żaneta7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Jesień KrzysztofPiętka Żaneta5 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Jesień KrzysztofPiętka Żaneta10 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Jesień KrzysztofPiętka Żaneta6 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata41 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Boguski PiotrBoguska Ewa35 C
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Jesień KrzysztofPiętka Żaneta16 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Jesień KrzysztofPiętka Żaneta16 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Słoma MariuszKowal Joanna62 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kietliński JakubGruszczyńska Adrianna6 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kietliński SebastianLisiecka Julia1 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Okoń FilipSzor Angelika6 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kietliński SebastianLisiecka Julia2 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra15 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra12 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra4 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra7 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Boguski PiotrBoguska Ewa8 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia12 C
Złote Pantofelki Kietliński SebastianLisiecka Julia4 D
Złote Pantofelki Kietliński SebastianLisiecka Julia2 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJesień KrzysztofPiętka Żaneta12 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJesień KrzysztofPiętka Żaneta24 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKietliński SebastianLisiecka Julia9 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKietliński SebastianLisiecka Julia17 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSerkowski Mikołaj FilipKaczmarek Aleksandra11 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBoguski PiotrBoguska Ewa15 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoChodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata26 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGąsiorek PatrykZinkiewicz Julia38 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBoguski PiotrBoguska Ewa28 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGąsiorek PatrykZinkiewicz Julia54 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Zinkiewicz MaciejOkoń Maja9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Zinkiewicz MaciejOkoń Maja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Kietliński SebastianLisiecka Julia1 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Kietliński SebastianLisiecka Julia1 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Zyglarski PiotrLato Weronika4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Zyglarski PiotrLato Weronika3 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata7 C
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Zyglarski PiotrLato Weronika7 C
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Zyglarski PiotrLato Weronika3 OPEN
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kietliński JakubGruszczyńska Adrianna2 F
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kietliński SebastianLisiecka Julia3 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kietliński SebastianLisiecka Julia2 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zyglarski PiotrLato Weronika2 C
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Boguski PiotrBoguska Ewa5 C
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Zyglarski PiotrLato Weronika1 C
OTTT - Puchar XX-lecia UKS Hubal Białystok Zyglarski PiotrLato Weronika1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Pierwszy krok\" Kietliński JakubGruszczyńska Adrianna2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Kietliński SebastianLisiecka Julia1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Zyglarski PiotrLato Weronika7 C
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychZinkiewicz MaciejOkoń Maja14 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Słoma MariuszKowal Joanna18 B
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychZinkiewicz MaciejOkoń Maja18 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kietliński SebastianLisiecka Julia1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Zyglarski PiotrLato Weronika9 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Zyglarski PiotrLato Weronika2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Kietliński SebastianLisiecka Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Kietliński JakubGruszczyńska Adrianna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Zyglarski PiotrLato Weronika2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Okoń FilipSobiesiak Dominika7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Okoń FilipSobiesiak Dominika6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Boguski PiotrBoguska Ewa4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata6 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Boguski PiotrBoguska Ewa6 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata7 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Szarliński MaciejŻytko Aneta8 B
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Kietliński SebastianLisiecka Julia1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Boguski PiotrBoguska Ewa1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szuba MichałAlbrechczyńska Martyna2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Zyglarski PiotrLato Weronika6 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Boguski PiotrBoguska Ewa3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szarliński MaciejŻytko Aneta3 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia4 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kietliński JakubGruszczyńska Adrianna1 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Okoń FilipSobiesiak Dominika5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Okoń FilipSobiesiak Dominika7 D
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Kietliński SebastianLisiecka Julia1 E
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Kietliński SebastianLisiecka Julia1 E
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Zyglarski PiotrLato Weronika4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Kietliński SebastianLisiecka Julia1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Zyglarski PiotrLato Weronika2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Szuba MichałAlbrechczyńska Martyna1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Zyglarski PiotrLato Weronika4 OPEN
XIII Mława Open Zyglarski PiotrLato Weronika2 C
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Kietliński SebastianLisiecka Julia1 E
Festiwal Tańca Riviera 2015 Mikuszewski JakubKaczmarek Aleksandra2 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Zyglarski PiotrLato Weronika4 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Boguski PiotrBoguska Ewa1 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata3 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Szuba MichałAlbrechczyńska Martyna2 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Boguski PiotrBoguska Ewa5 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Chodorowski BartoszSzczepanik Marta Agata6 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Szarliński MaciejŻytko Aneta1 B
Festiwal Tańca Riviera 2015 Gąsiorek PatrykZinkiewicz Julia5 B
Opolska Gala Tańca 2015 Zyglarski PiotrLato Weronika2 C
Opolska Gala Tańca 2015 Zyglarski PiotrLato Weronika3 OPEN