!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FINEZJA
Poznań (Wielkopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Jędro JacekJędro Emiliana3 C
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Machnik SzymonHoffmann Maria2 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna2 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Jędro JacekJędro Emiliana4 C
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Klimas RomanKlimas Maria2 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona4 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Klimas RomanKlimas Maria3 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Haraś StanisławHaraś Diana1 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Haraś StanisławHaraś Diana4 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Machnik SzymonHoffmann Maria1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Jędro JacekJędro Emiliana5 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna4 OPEN
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria11 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kozelan JakubPiekarska Agnieszka6 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Kozelan JakubPiekarska Agnieszka8 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Klimas RomanKlimas Maria2 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona4 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Klimas RomanKlimas Maria3 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kozelan JakubPiekarska Agnieszka3 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Górny BartoszKonarska Katarzyna5 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kozelan JakubPiekarska Agnieszka7 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Górny BartoszKonarska Katarzyna8 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Górny BartoszKonarska Katarzyna4 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Machnik SzymonHoffmann Maria1 H
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria1 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria3 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Haraś StanisławHaraś Diana1 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Haraś StanisławHaraś Diana2 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Jędro JacekJędro Emiliana3 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kozelan JakubPiekarska Agnieszka2 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Raszyński MateuszPilor Olga5 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kozelan JakubPiekarska Agnieszka1 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Górny BartoszKonarska Katarzyna3 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Raszyński MateuszPilor Olga5 C
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Drożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra3 B
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona3 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Klimas RomanKlimas Maria4 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Klimas RomanKlimas Maria1 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota3 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Gałecki MarcinGałecka Natalia3 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Gałecki MarcinGałecka Natalia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona4 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Jędro JacekHaremska Emiliana7 C
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Jędro JacekHaremska Emiliana4 C
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gałecki MarcinGałecka Natalia1 B
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gałecki MarcinGałecka Natalia1 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna1 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota4 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna3 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona5 E
Polish Open ChampionshipsRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Machnik SzymonHoffmann Maria2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Mikołajczak MateuszWasilewska Wiktoria2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Cwojdziński MikołajAdamska Maria2 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Jędro JacekHaremska Emiliana3 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna2 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna1 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona4 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Gałecki MarcinGałecka Natalia1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKonarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicJędro JacekHaremska Emiliana3 D
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 E
Majówka w Krakowie - Senior Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Jędro JacekHaremska Emiliana2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Cwojdziński MikołajAdamska Maria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Raszyński MateuszPilor Olga6 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSałata ŁukaszKrysztofiak Joanna4 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymHamerliński MaciejNawrocka Katarzyna2 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSałata ŁukaszKrysztofiak Joanna1 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKonarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymGałecki MarcinGałecka Natalia1 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJędro JacekHaremska Emiliana4 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Cwojdziński MikołajAdamska Maria3 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Mikołajczak MateuszWasilewska Wiktoria2 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Raszyński MateuszPilor Olga6 C
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kozelan JakubPiekarska Agnieszka8 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Górny BartoszKonarska Katarzyna8 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Górny BartoszKonarska Katarzyna7 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kozelan JakubPiekarska Agnieszka6 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Mikołajczak MateuszWasilewska Wiktoria2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Cwojdziński MikołajAdamska Maria3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria8 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Jędro JacekHaremska Emiliana3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kozelan JakubPiekarska Agnieszka4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Gałecki MarcinGałecka Natalia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Górny BartoszKonarska Katarzyna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Hamerliński MaciejNawrocka Katarzyna1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Gałecki MarcinGałecka Natalia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Drożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona1 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Gałecki MarcinGałecka Natalia2 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Gałecki MarcinGałecka Natalia1 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Gałecki MarcinGałecka Natalia1 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona5 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Raszyński RobertRaszyńska Agnieszka3 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna2 A
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna1 B
Polish Cup PTT; WDC AL Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna5 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna5 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Jędro JacekHaremska Emiliana7 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGrzesiak TomaszZiętara Wiktoria4 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGrzesiak TomaszZiętara Wiktoria5 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria6 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Górny BartoszKonarska Katarzyna7 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kozelan JakubPiekarska Agnieszka6 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Raszyński MateuszPilor Olga2 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Górny BartoszKonarska Katarzyna5 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kozelan JakubPiekarska Agnieszka4 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Jędro JacekHaremska Emiliana4 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria4 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Cwojdziński MikołajAdamska Maria1 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Machnik SzymonSzmyt Maja2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Mikołajczak MateuszWasilewska Wiktoria1 H
IX GPS \"Biała Dama\" Raszyński RobertRaszyńska Agnieszka6 F
IX GPS \"Biała Dama\" Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 F
IX GPS \"Biała Dama\" Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona5 E
IX GPS \"Biała Dama\" Gałecki MarcinGałecka Natalia1 C
IX GPS \"Biała Dama\" Gałecki MarcinGałecka Natalia1 C
IX GPS \"Biała Dama\" Raszyński RobertRaszyńska Agnieszka3 F
IX GPS \"Biała Dama\" Klimas RomanKlimas Maria1 F
IX GPS \"Biała Dama\" Klimas RomanKlimas Maria6 F
IX GPS \"Biała Dama\" Drożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra8 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Klimas RomanKlimas Maria2 F
IX GPS \"Biała Dama\" Gałecki MarcinGałecka Natalia1 D
IX GPS \"Biała Dama\" Drożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra3 B
IX GPS \"Biała Dama\" Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona2 E
IX GPS \"Biała Dama\" Hamerliński MaciejNawrocka Katarzyna2 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Górny BartoszKonarska Katarzyna10 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria7 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria6 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kozelan JakubPiekarska Agnieszka11 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kozelan JakubPiekarska Agnieszka9 C
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Górny BartoszKonarska Katarzyna14 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Klimas RomanKlimas Maria4 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona2 E
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Klimas RomanKlimas Maria4 E
CeA GPSSałata ŁukaszKrysztofiak Joanna3 OPEN
CeA GPSSałata ŁukaszKrysztofiak Joanna1 B
CeA GPSSałata ŁukaszKrysztofiak Joanna1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Jędro JacekHaremska Emiliana1 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Jędro JacekHaremska Emiliana3 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Górny BartoszKonarska Katarzyna9 C
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Raszyński MateuszPilor Olga7 C
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Raszyński MateuszPilor Olga4 C
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Górny BartoszKonarska Katarzyna3 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaGorzyński MaciejPiechowiak Emilia7 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 F
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna6 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Hamerliński MaciejNawrocka Katarzyna4 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICRaszyński RobertRaszyńska Agnieszka6 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKonarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Raszyński RobertRaszyńska Agnieszka5 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mikołajczak MateuszWasilewska Wiktoria2 H
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia6 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria9 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jędro JacekHaremska Emiliana3 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gałecki MarcinGałecka Natalia2 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna1 B
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gałecki MarcinGałecka Natalia3 B
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona1 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria8 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kozelan JakubPiekarska Agnieszka6 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Drożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra1 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Górny BartoszKonarska Katarzyna8 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Klimas RomanKlimas Maria6 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona5 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Klimas RomanKlimas Maria1 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Górny BartoszKonarska Katarzyna12 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kozelan JakubPiekarska Agnieszka10 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Raszyński MateuszPilor Olga8 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Raszyński MateuszPilor Olga9 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Typański PawełTypańska Dorota8 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota2 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona8 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Typański PawełTypańska Dorota4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Typański PawełTypańska Dorota6 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Gałecki MarcinGałecka Natalia5 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Gałecki MarcinGałecka Natalia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria6 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna2 OPEN
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria14 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Jędro JacekHaremska Emiliana2 D
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria14 E
Mistrzostwa Polski Standard Sałata ŁukaszKrysztofiak Joanna2 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 OPEN
Milicz Dance Festival Jędro JacekHaremska Emiliana1 D
Milicz Dance Festival Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia12 F
OTTT RAWICZ 2018Jędro JacekHaremska Emiliana6 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Typański PawełTypańska Dorota2 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Klimas RomanKlimas Maria7 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Klimas RomanKlimas Maria5 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Typański PawełTypańska Dorota5 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Typański PawełTypańska Dorota2 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota2 OPEN
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Typański PawełTypańska Dorota5 OPEN
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska Iwona2 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Górny BartoszKonarska Katarzyna4 C
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Górny BartoszKonarska Katarzyna5 C
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria3 E
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria4 E
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia7 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria6 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria5 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Górny BartoszKonarska Katarzyna8 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 OPEN
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria3 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria3 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTKlimas RomanKlimas Maria2 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTGałecki MarcinGałecka Natalia1 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTRaszyński RobertRaszyńska Agnieszka2 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTKlimas RomanKlimas Maria3 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTTypański PawełTypańska Dorota4 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTTypański PawełTypańska Dorota5 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTTypański PawełTypańska Dorota6 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTDrożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra1 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTTypański PawełTypańska Dorota4 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona9 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mędak KarolStawna Klaudia10 B
Polish Open Championships Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 OPEN
\"Taneczne Powitanie Lata\"Raszyński MateuszPilor Olga5 C
\"Taneczne Powitanie Lata\"Mędak KarolStawna Klaudia3 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Mędak KarolStawna Klaudia3 B
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Mędak KarolStawna Klaudia2 B
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Klimas RomanKlimas Maria2 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Typański PawełTypańska Dorota4 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Typański PawełTypańska Dorota3 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Drożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra2 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Raszyński RobertRaszyńska Agnieszka6 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona1 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia7 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Klimas RomanKlimas Maria1 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Typański PawełTypańska Dorota5 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona9 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota3 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Typański PawełTypańska Dorota2 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Hamerliński MaciejNawrocka Katarzyna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Kamczyc MateuszStachowiak Amelia2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Kozelan JakubPiekarska Agnieszka6 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Raszyński MateuszPilor Olga3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Kozelan JakubPiekarska Agnieszka4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Drożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Górny BartoszKonarska Katarzyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Drożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Hamerliński MaciejNawrocka Katarzyna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Górny BartoszKonarska Katarzyna4 OPEN
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYGorzyński MaciejPiechowiak Emilia5 F
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kamczyc MateuszStachowiak Amelia1 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia5 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kamczyc FilipAdamska Maria1 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona2 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria8 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Raszyński MateuszPilor Olga7 C
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Mędak KarolStawna Klaudia4 B
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORKlimas RomanKlimas Maria2 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORRaszyński RobertRaszyńska Agnieszka3 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORTypański PawełTypańska Dorota1 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORMikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona1 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORKlimas RomanKlimas Maria2 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORMikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona7 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORTypański PawełTypańska Dorota2 C
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORTypański PawełTypańska Dorota3 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORTypański PawełTypańska Dorota2 E
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota2 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Mędak KarolStawna Klaudia2 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Górny BartoszKonarska Katarzyna12 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Górny BartoszKonarska Katarzyna8 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWA Turniej Towarzyszący AKADEMICKIM MISTRZOSTWOM POLSKI PTT, ZMIANY PROGRAMIE!!!!! Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona2 F
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Mędak KarolStawna Klaudia11 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Drożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra1 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria4 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kozelan JakubPiekarska Agnieszka6 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kozelan JakubPiekarska Agnieszka8 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia6 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Raszyński MateuszPilor Olga2 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Mędak KarolStawna Klaudia2 B
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Kozelan JakubPiekarska Agnieszka8 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Górny BartoszKonarska Katarzyna7 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Raszyński MateuszPilor Olga5 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Górny BartoszKonarska Katarzyna11 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Kozelan JakubPiekarska Agnieszka10 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria5 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria5 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Typański PawełTypańska Dorota1 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Drożdżyński JarosławKarpińska Aleksandra1 C
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Hamerliński MaciejNawrocka Katarzyna2 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kamczyc MateuszStachowiak Amelia1 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kamczyc FilipAdamska Maria1 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia2 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Raszyński RobertRaszyńska Agnieszka3 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Typański PawełTypańska Dorota1 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Klimas RomanKlimas Maria1 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Typański PawełTypańska Dorota1 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Typański PawełTypańska Dorota2 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona7 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota2 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona2 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Klimas RomanKlimas Maria2 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Mikołajczak MateuszWasilewska Wiktoria1 H
Mistrzostwa Klas A,B,C Raszyński MateuszPilor Olga41 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria7 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Grzesiak TomaszZiętara Wiktoria2 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kamczyc MateuszStachowiak Amelia1 H
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona3 E
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kozelan JakubPiekarska Agnieszka15 C
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Kozelan JakubPiekarska Agnieszka8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia6 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Raszyński MateuszPilor Olga10 C
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Typański PawełTypańska Dorota1 E
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Typański PawełTypańska Dorota3 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Raszyński MateuszPilor Olga5 D
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Typański PawełTypańska Dorota1 F
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Typański PawełTypańska Dorota1 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Mędak KarolStawna Klaudia4 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Górny BartoszKonarska Katarzyna1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Kamczyc MateuszStachowiak Amelia2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGałecki MarcinGałecka Natalia3 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGałecki MarcinGałecka Natalia1 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMędak KarolStawna Klaudia24 B
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJRaszyński MateuszPilor Olga6 C
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJRaszyński MateuszPilor Olga4 D
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJGórny BartoszKonarska Katarzyna1 D
XVII Edycja Turnieju Tańca o Puchar Prezydenta Miasta StargardGórny BartoszKonarska Katarzyna1 D
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika7 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika10 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Górny BartoszKonarska Katarzyna3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Typański PawełTypańska Dorota1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Typański PawełTypańska Dorota3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Górny BartoszKonarska Katarzyna5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Górny BartoszKonarska Katarzyna4 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Mędak KarolStawna Klaudia2 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Górny BartoszKonarska Katarzyna8 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika5 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kamczyc FilipAdamska Maria1 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kamczyc MateuszStachowiak Amelia1 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mikołajczak MateuszWasilewska Wiktoria2 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Górny BartoszKonarska Katarzyna2 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Górny BartoszKonarska Katarzyna1 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika5 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona4 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Raszyński MateuszPilor Olga7 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gałecki MarcinGałecka Natalia2 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gałecki MarcinGałecka Natalia1 C
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mędak KarolStawna Klaudia1 B
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Typański PawełTypańska Dorota3 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Typański PawełTypańska Dorota3 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota3 OPEN
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Górny BartoszKonarska Katarzyna2 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Kamczyc FilipAdamska Maria1 H
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Kamczyc MateuszStachowiak Amelia2 H
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Górny BartoszKonarska Katarzyna3 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika2 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika2 E
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Górny BartoszKonarska Katarzyna4 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Górny BartoszKonarska Katarzyna4 D
OTTT Jesień 2017Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika1 E
OTTT Jesień 2017Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika4 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gałecki MarcinGałecka Natalia1 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gałecki MarcinGałecka Natalia2 C
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Mędak KarolStawna Klaudia4 B
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Typański PawełTypańska Dorota3 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika5 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika6 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Gałecki MarcinGałecka Natalia4 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona4 F
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota2 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Gałecki MarcinGałecka Natalia3 C
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia3 OPEN
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Górny BartoszKonarska Katarzyna4 D
TTT INTEGRACJA 2017 Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika1 F
TTT INTEGRACJA 2017 Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika1 F
TTT INTEGRACJA 2017 Kamczyc FilipAdamska Maria2 H
TTT INTEGRACJA 2017 Kamczyc MateuszStachowiak Amelia2 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Górny BartoszKonarska Katarzyna3 D
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEGórny BartoszKonarska Katarzyna2 D
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEGórny BartoszKonarska Katarzyna3 D
Polish Open Championships PTT Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia4 OPEN
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALUrbaniak MateuszNiedośpiał Monika9 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALUrbaniak MateuszNiedośpiał Monika14 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika6 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Górny BartoszKonarska Katarzyna1 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Górny BartoszKonarska Katarzyna5 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Górny BartoszKonarska Katarzyna5 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Górny BartoszKonarska Katarzyna4 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Raszyński MateuszPilor Olga3 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Raszyński MateuszPilor Olga7 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGórny BartoszKonarska Katarzyna6 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGórny BartoszKonarska Katarzyna3 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMędak KarolStawna Klaudia13 B
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona5 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Gałecki MarcinGałecka Natalia4 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Raszyński MateuszPilor Olga5 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia1 G
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Gałecki MarcinGałecka Natalia4 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWARaszyński MateuszPilor Olga5 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAMędak KarolStawna Klaudia7 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Mędak KarolStawna Klaudia5 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Gałecki MarcinGałecka Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Gałecki MarcinGałecka Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Mędak KarolStawna Klaudia6 OPEN
ŚWIĘTO BZÓW Górny BartoszKonarska Katarzyna1 D
ŚWIĘTO BZÓW Górny BartoszKonarska Katarzyna7 D
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Gałecki MarcinGałecka Natalia3 C
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Gałecki MarcinGałecka Natalia2 C
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Klimas RomanKlimas Maria6 E
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Klimas RomanKlimas Maria9 E
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGorzyński MaciejPiechowiak Emilia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGórny BartoszKonarska Katarzyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGórny BartoszKonarska Katarzyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Górny BartoszKonarska Katarzyna3 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Raszyński MateuszPilor Olga3 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Górny BartoszKonarska Katarzyna8 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Mędak KarolStawna Klaudia6 B
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota4 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika8 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika8 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Kamczyc FilipAdamska Maria1 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Kamczyc MateuszStachowiak Amelia2 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Mikołajczak MateuszWasilewska Wiktoria2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota4 C
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Górny BartoszKonarska Katarzyna7 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Górny BartoszKonarska Katarzyna11 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika5 F
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika5 F
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Raszyński MateuszPilor Olga10 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Raszyński MateuszPilor Olga2 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Mędak KarolStawna Klaudia1 B
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Klimas RomanKlimas Maria5 F
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Kamczyc JacekPers-Kamczyc Emilia4 F
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona4 F
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Gałecki MarcinGałecka Natalia4 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Klimas RomanKlimas Maria4 F
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota3 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Hamerliński MaciejNawrocka Katarzyna2 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Gałecki MarcinGałecka Natalia1 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Kamczyc JacekPers-Kamczyc Emilia3 F
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Mikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona7 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Klimas RomanKlimas Maria4 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Klimas RomanKlimas Maria8 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Mikołajczak MateuszWasilewska Wiktoria2 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Michalski MikołajMichalska Paulina2 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Kamczyc MateuszStachowiak Amelia1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Kamczyc FilipAdamska Maria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluRaszyński MateuszPilor Olga5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluRaszyński MateuszPilor Olga6 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMędak KarolStawna Klaudia6 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoUrbaniak MateuszNiedośpiał Monika7 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoUrbaniak MateuszNiedośpiał Monika4 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRaszyński MateuszPilor Olga23 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRaszyński MateuszPilor Olga12 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJRaszyński MateuszPilor Olga9 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota7 C
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJRaszyński MateuszPilor Olga5 D
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYMędak KarolStawna Klaudia1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMędak KarolStawna Klaudia1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota5 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICMikołajczak ZbigniewMikołajczak Aldona8 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Mędak KarolStawna Klaudia1 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Raszyński MateuszPilor Olga3 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Gałecki MarcinGałecka Natalia3 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika2 F
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika2 F
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Raszyński MateuszPilor Olga4 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota7 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Mędak KarolStawna Klaudia1 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Gałecki MarcinGałecka Natalia4 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota6 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Mędak KarolStawna Klaudia1 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika6 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Urbaniak MateuszNiedośpiał Monika6 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota9 C
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia1 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota2 OPEN
Powitanie Lata 2016Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia3 G
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueMędak KarolHauser Zuzanna3 B
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueMędak KarolHauser Zuzanna7 B
XVIII SOLNY OTTTRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota5 C
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia2 G
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota15 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Mędak KarolHauser Zuzanna17 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Mędak KarolHauser Zuzanna9 B
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Raszyński MateuszAndrzejczak Marta4 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota2 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Raszyński MateuszAndrzejczak Marta7 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 C
ŚWIĘTO BZÓWRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota6 C
ŚWIĘTO BZÓWGorzyński MaciejPiechowiak Emilia1 H
ŚWIĘTO BZÓWRaszyński MateuszAndrzejczak Marta9 D
ŚWIĘTO BZÓWRaszyński MateuszAndrzejczak Marta9 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota12 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Raszyński MateuszAndrzejczak Marta8 D
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Raszyński MateuszAndrzejczak Marta11 D
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGorzyński MaciejPiechowiak Emilia1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKozelan JakubStawna Klaudia2 C
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Raszyński MateuszAndrzejczak Marta4 D
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Raszyński MateuszAndrzejczak Marta5 D
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia1 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Raszyński MateuszAndrzejczak Marta3 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Łętowski OskarJanas Zuzanna3 F
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Raszyński MateuszAndrzejczak Marta1 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota9 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Kozelan JakubStawna Klaudia11 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Kozelan JakubStawna Klaudia2 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Łętowski OskarJanas Zuzanna4 F
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Gorzyński MaciejPiechowiak Emilia2 H
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Raszyński MateuszAndrzejczak Marta2 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Raszyński MateuszAndrzejczak Marta1 D
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota1 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota8 OPEN
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKozelan JakubStawna Klaudia5 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota13 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKozelan JakubStawna Klaudia15 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu TAŃCACH Ełk 12.03.2016Roszak AndrzejRoszak Urszula2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaGorzyński MaciejPiechowiak Emilia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKozelan JakubStawna Klaudia13 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKozelan JakubStawna Klaudia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaRaszyński MateuszAndrzejczak Marta5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaRaszyński MateuszAndrzejczak Marta3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota9 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota9 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST 2016 Kołobrzeg 27.02.2016 - sobotaRoszak AndrzejRoszak Urszula2 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Roszak AndrzejRoszak Urszula1 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRaszyński MateuszAndrzejczak Marta21 D
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKozelan JakubStawna Klaudia6 C
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota3 C
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJKozelan JakubStawna Klaudia3 C
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota5 C
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Kozelan JakubStawna Klaudia3 C
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Kozelan JakubStawna Klaudia4 C
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Mędak KarolBigaj Weronika7 B
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota5 C
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Mędak KarolBigaj Weronika9 B
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota6 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKozelan JakubStawna Klaudia10 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICRobiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota7 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICRaszyński MateuszAndrzejczak Marta7 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICRaszyński MateuszAndrzejczak Marta8 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKozelan JakubStawna Klaudia11 C
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Mędak KarolBigaj Weronika7 B
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Kozelan JakubStawna Klaudia3 C
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota4 C
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Kozelan JakubStawna Klaudia2 C
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Kozelan JakubStawna Klaudia8 C
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Kozelan JakubStawna Klaudia7 C
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Mędak KarolBigaj Weronika9 B
OTTT o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska Dorota2 C
OTTT o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego Kozelan JakubStawna Klaudia5 C
OTTT o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego Kozelan JakubStawna Klaudia1 C
OTTT o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego Mędak KarolBigaj Weronika4 B