!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IGLICA
Wrocław (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Pajor DawidFilipova Anna9 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Palus DawidOlszowy Nikola15 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Rychel SzymonTomaszewska Justyna5 E
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Tomaszewski AlanBrodacka Nikola5 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Rychel SzymonTomaszewska Justyna3 E
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia15 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Sambor JakubZychla Wiktoria7 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Ujczak PawełBudzińska Małgorzata Anna1 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Zinchenko ArtemStaniszewska Maria2 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Palus DawidOlszowy Nikola20 OPEN
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 D
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Jaworski MarcelMikulska Milena3 F
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Pajor DawidFilipova Anna3 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Basak JarosławBasak Beata2 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 B
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Kraul ŁukaszBłażejowska Anna3 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Kraul ŁukaszBłażejowska Anna3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2024, Ogólnopolskiego Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2024, Ogólnopolskiego Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca Walczak MikołajNawarecka Helena2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2024, Ogólnopolskiego Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów Sambor JakubZychla Wiktoria2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2024, Ogólnopolskiego Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów Zychla SzymonLipowska Olga3 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza miasta i Gminy Kępno „Kępińska Majówka” Rychel SzymonTomaszewska Justyna1 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza miasta i Gminy Kępno „Kępińska Majówka” Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza miasta i Gminy Kępno „Kępińska Majówka” Pietruch FranciszekKostiuk Bohdana5 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza miasta i Gminy Kępno „Kępińska Majówka” Pietruch FranciszekKostiuk Bohdana8 D
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Sambor JakubZychla Wiktoria5 OPEN
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Wiśniewski JakubSuchecka Aleksandra3 E
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA11 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Tomaszewski AlanBrodacka Nikola7 OPEN
VI Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Wiśniewski JakubSuchecka Aleksandra7 E
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Zychla SzymonLipowska Olga8 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA7 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Ujczak PawełBudzińska Małgorzata Anna3 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Woźniak SebastianTętnowska Marlena14 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 D
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 D
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Kraul ŁukaszBłażejowska Anna1 C
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 B
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Kraul ŁukaszBłażejowska Anna2 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Kraul ŁukaszBłażejowska Anna3 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Basak JarosławBasak Beata6 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna8 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna7 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Miller LeszekGórecka Urszula5 OPEN
III Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Chorostecki OskarMazurek Zofia7 E
III Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Walczak MikołajNawarecka Helena3 F
III Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Bazgan Karolwojciechowska Vanessa2 E
III Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Rychel SzymonTomaszewska Justyna3 E
III Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Wiśniewski JakubSuchecka Aleksandra6 E
III Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Rychel SzymonTomaszewska Justyna10 E
III Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Wiśniewski JakubSuchecka Aleksandra8 E
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Urban MarcelNowak Natalia20 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Pajor DawidFilipova Anna2 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Zychla SzymonLipowska Olga12 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Sambor JakubZychla Wiktoria8 OPEN
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Walczak MikołajNawarecka Helena2 F
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia6 D
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Bazgan Karolwojciechowska Vanessa1 E
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia2 C
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Wiśniewski JakubSuchecka Aleksandra2 E
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 E
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Rychel SzymonTomaszewska Justyna8 E
XXXVI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE, Otwarte Mistrzostwa Klas E,D,C.B Okręgu Dolnośląskiego Wiśniewski JakubSuchecka Aleksandra5 E
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Zinchenko ArtemStaniszewska Maria3 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona5 OPEN
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Wysocki BartoszKriukova Oleksandra17 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Woźniak SebastianTętnowska Marlena30 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Ujczak PawełBudzińska Małgorzata Anna21 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Świątkowski PiotrTracz Oliwia3 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Walczak MikołajNawarecka Helena5 F
Prusice Dance Festival 2024 Lavreha YaroslavYefimova Ivanna2 H
Prusice Dance Festival 2024 Jaworski MarcelMikulska Milena1 G
Prusice Dance Festival 2024 Bazgan Karolwojciechowska Vanessa2 E
Prusice Dance Festival 2024 Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa5 E
Prusice Dance Festival 2024 Chorostecki OskarMazurek Zofia5 E
4STEP FESTIVAL pod patronatem Burmistrza Siechnic Wiśniewski JakubSuchecka Aleksandra9 E
4STEP FESTIVAL pod patronatem Burmistrza Siechnic Rychel SzymonTomaszewska Justyna7 E
4STEP FESTIVAL pod patronatem Burmistrza Siechnic Rychel SzymonTomaszewska Justyna10 E
4STEP FESTIVAL pod patronatem Burmistrza Siechnic Wiśniewski JakubSuchecka Aleksandra5 E
4STEP FESTIVAL pod patronatem Burmistrza Siechnic Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa3 E
4STEP FESTIVAL pod patronatem Burmistrza Siechnic Bazgan Karolwojciechowska Vanessa2 E
4STEP FESTIVAL pod patronatem Burmistrza Siechnic Lavreha YaroslavYefimova Ivanna2 H
4STEP FESTIVAL pod patronatem Burmistrza Siechnic Jaworski MarcelMikulska Milena1 G
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Jaworski MarcelMikulska Milena2 G
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Pietruch FranciszekKostiuk Bohdana3 D
III Puchar Ziemi Oleskiej „ Aktywnie Rozwijamy Talenty” Pietruch FranciszekKostiuk Bohdana5 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Pietruch FranciszekKostiuk Bohdana8 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa5 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Musiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Wysocki BartoszKriukova Oleksandra4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Miller LeszekGórecka Urszula3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Urban MarcelNowak Natalia1 A
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Kubicz JakubBaryliszyn Maria4 A
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Palus DawidOlszowy Nikola7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Kraul ŁukaszBłażejowska Anna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Kraul ŁukaszBłażejowska Anna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Basak JarosławBasak Beata3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Wojas TomaszWojas Anna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Gułaj SebastianFrancois - Molenda Estelle3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Sambor JakubZychla Wiktoria2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Zychla SzymonLipowska Olga1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego PTT im. Beaty Lichtarskiej i Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego PTT w klasach HGF Pietruch FranciszekKostiuk Bohdana7 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Walczak MikołajNawarecka Helena5 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Rychel SzymonTomaszewska Justyna9 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Rychel SzymonTomaszewska Justyna3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Lavreha YaroslavYefimova Ivanna2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Bazgan Karolwojciechowska Vanessa4 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Zarzycki GabrielŚwiniarska Dominika20 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Pietruch FranciszekKostiuk Bohdana1 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Palus DawidOlszowy Nikola2 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Palus DawidOlszowy Nikola1 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Pietruch FranciszekKostiuk Bohdana3 D
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Woźniak SebastianTętnowska Marlena5 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Miller LeszekGórecka Urszula1 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Serafin MiłoszKrysta Agnieszka33 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Urban MarcelNowak Natalia13 A
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Kubicz JakubBaryliszyn Maria16 A
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Sarbak KacperWiatrowska Julia24 A
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna6 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 A
Polish Cup PTT Basak JarosławBasak Beata4 OPEN
Polish Cup PTT Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Polish Cup PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
Polish Cup PTT Bazgan Karolwojciechowska Vanessa1 E
Polish Cup PTT Zychla SzymonLipowska Olga12 OPEN
Polish Cup PTT Woźniak SebastianTętnowska Marlena21 OPEN
Polish Cup PTT Serafin MiłoszKrysta Agnieszka31 OPEN
Polish Cup PTT Wojas TomaszWojas Anna3 OPEN
Polish Cup PTT Lavreha YaroslavYefimova Ivanna2 H
Polish Cup PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna9 OPEN
Polish Cup PTT Miller LeszekGórecka Urszula5 OPEN
Polish Cup PTT Ujczak PawełBudzińska Małgorzata Anna5 OPEN
Polish Cup PTT Zinchenko ArtemStaniszewska Maria6 OPEN
Polish Cup PTT Kubicz JakubBaryliszyn Maria20 OPEN
Polish Cup PTT Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA5 OPEN
Polish Cup PTT Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA17 OPEN
Polish Cup PTT Wysocki BartoszKriukova Oleksandra6 OPEN
„Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jaworski MarcelMikulska Milena3 G
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Urban MarcelNowak Natalia4 A
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Palus DawidOlszowy Nikola1 D
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Palus DawidOlszowy Nikola2 D
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Kraul ŁukaszBłażejowska Anna1 C
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ I PUCHAR BURMISTRZA MIĘKINI Palus DawidOlszowy Nikola1 D
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ I PUCHAR BURMISTRZA MIĘKINI Palus DawidOlszowy Nikola3 D
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ I PUCHAR BURMISTRZA MIĘKINI Chorostecki OskarMazurek Zofia3 F
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 D
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 D
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Kraul ŁukaszBłażejowska Anna2 OPEN
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Kraul ŁukaszBłażejowska Anna2 C
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Miller LeszekGórecka Urszula8 C
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ I PUCHAR BURMISTRZA MIĘKINI Walczak MikołajNawarecka Helena3 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ I PUCHAR BURMISTRZA MIĘKINI Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa7 E
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Kraul ŁukaszBłażejowska Anna2 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENMusiałowicz FilipSkulska Ilona1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENOvchinnikov DmytroLIS ZUZANNA12 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENMusiałowicz FilipSkulska Ilona1 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORFidrysiak BartoszFidrysiak Sylwia1 F
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 A
Puchar WieczystegoOvchinnikov DmytroLIS ZUZANNA13 C
Puchar WieczystegoWoźniak SebastianTętnowska Marlena21 A
Puchar WieczystegoWiśniewski JakubSuchecka Aleksandra20 E
Puchar WieczystegoZychla SzymonLipowska Olga2 A
Puchar WieczystegoWiśniewski JakubSuchecka Aleksandra27 E
Puchar WieczystegoWoźniak JakubBieńczyk Maria9 B
Puchar WieczystegoWoźniak SebastianTętnowska Marlena13 B
Puchar WieczystegoZarzycki GabrielŚwiniarska Dominika25 B
Puchar WieczystegoKubicz JakubBaryliszyn Maria6 A
Puchar WieczystegoSarbak KacperWiatrowska Julia18 A
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia1 D
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Palus DawidOlszowy Nikola1 D
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Palus DawidOlszowy Nikola2 D
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Talko NatanielCzarnecka Iga12 E
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa7 E
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Bazgan Karolwojciechowska Vanessa7 E
XX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Walczak MikołajNawarecka Helena4 F
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia4 D
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Walczak MikołajNawarecka Helena5 F
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Bazgan Karolwojciechowska Vanessa6 E
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Palus DawidOlszowy Nikola1 D
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Palus DawidOlszowy Nikola2 D
ROZTAŃCZENI NA ŚWIĘTA Urban MarcelNowak Natalia4 A
XXIX OTTT Srebrne Pantofelki 2023 oraz Wielkopolan CUP 2023 Palus DawidOlszowy Nikola1 D
XXIX OTTT Srebrne Pantofelki 2023 oraz Wielkopolan CUP 2023 Palus DawidOlszowy Nikola1 D
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pietruch FranciszekKostiuk Bohdana5 D
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pietruch FranciszekKostiuk Bohdana5 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Woźniak SebastianTętnowska Marlena6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Musiałowicz FilipSkulska Ilona3 OPEN
OTTT Swing with me Wiśniewski JakubSuchecka Aleksandra9 E
OTTT Swing with me Wiśniewski JakubSuchecka Aleksandra6 E
OTTT Swing with me Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa5 E
OTTT Swing with me Talko NatanielCzarnecka Iga4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Świątkowski PiotrTracz Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Musiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Tomaszewski AlanFilipova Anna7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Sarbak KacperWiatrowska Julia21 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Rutka KacperFaber Agata7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Ujczak PawełBudzińska Małgorzata Anna11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Gułaj SebastianFrancois - Molenda Estelle18 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Musiałowicz FilipSkulska Ilona3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Wysocki BartoszKriukova Oleksandra10 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Palus DawidOlszowy Nikola2 D
Oleski Festiwal Tańca 2023 Palus DawidOlszowy Nikola2 D
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 B
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 OPEN
Festiwal Tańca Palus DawidOlszowy Nikola2 D
Festiwal Tańca Palus DawidOlszowy Nikola1 D
Festiwal Tańca Wysocki BartoszKriukova Oleksandra4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Palus DawidOlszowy Nikola6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Palus DawidOlszowy Nikola7 D
JESIENNY Turniej Tańca Talko NatanielCzarnecka Iga6 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Zychla SzymonLipowska Olga27 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Sambor JakubZychla Wiktoria22 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Szozda MichałGierczyk Karolina19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Miller LeszekGórecka Urszula6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Basak JarosławBasak Beata9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Wojas TomaszWojas Anna2 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Wawrzaszek TymonPolus Alicja4 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Palus DawidOlszowy Nikola1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Palus DawidOlszowy Nikola2 D
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Miller LeszekGórecka Urszula7 C
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 A
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Kubicz JakubBaryliszyn Maria21 A
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Urban MarcelNowak Natalia17 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „W Sercu Wielkopolski” (Premium, Open), Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Seniorów Palus DawidOlszowy Nikola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „W Sercu Wielkopolski” (Premium, Open), Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego Seniorów Palus DawidOlszowy Nikola2 D
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Tomaszewski AlanFilipova Anna3 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Ujczak PawełBudzińska Małgorzata Anna3 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Rutka KacperFaber Agata1 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Deja PiotrKompani-Deja Roxana4 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Deja PiotrKompani-Deja Roxana1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Talko NatanielCzarnecka Iga2 E
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Tabor NatanŻejmo Karolina5 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Zinchenko ArtemStaniszewska Maria4 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grand Prix Senior Deja PiotrKompani-Deja Roxana1 C
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Tomaszewski AlanFilipova Anna19 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa6 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Wawrzaszek TymonPolus Alicja4 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Szozda MaciejZięba Karina2 A
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILENIAN CUP Dobrzeń Wielki 2023 Walczak MikołajNawarecka Helena2 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grand Prix Senior Deja PiotrKompani-Deja Roxana2 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Musiałowicz FilipSkulska Ilona7 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Zinchenko ArtemStaniszewska Maria5 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Musiałowicz FilipSkulska Ilona7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Goździerski KsawierJabłońska Dominika2 C
Grand Prix Polski PTT Cetner AdamŚwiędrych Anna18 B
Grand Prix Polski PTT Zychla SzymonLipowska Olga1 A
Grand Prix Polski PTT Szozda MichałGierczyk Karolina3 A
Grand Prix Polski PTT Kubicz JakubBaryliszyn Maria2 A
Grand Prix Polski PTT Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia4 D
Grand Prix Polski PTT Szozda MichałGierczyk Karolina9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Tomaszewski AlanFilipova Anna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Walczak MikołajNawarecka Helena2 F
Grand Prix Polski PTT Rychel SzymonTomaszewska Justyna7 E
Grand Prix Polski PTT Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 E
Grand Prix Polski PTT Tabor NatanŻejmo Karolina2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Goździerski KsawierJabłońska Dominika2 C
Grand Prix Polski PTT Tabor NatanŻejmo Karolina1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wysocki BartoszKriukova Oleksandra11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Woźniak JakubBieńczyk Maria15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sambor JakubZychla Wiktoria7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zychla SzymonLipowska Olga8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gułaj SebastianFrancois - Molenda Estelle5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kubicz JakubBaryliszyn Maria13 OPEN
Polish Open Championships Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Polish Open Championships Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Polish Open Championships Musiałowicz FilipSkulska Ilona3 OPEN
Polish Open Championships Tomaszewski AlanFilipova Anna8 OPEN
Polish Open Championships Kubicz JakubBaryliszyn Maria20 OPEN
Polish Open Championships Musiałowicz FilipSkulska Ilona3 OPEN
Polish Open Championships Ujczak PawełBudzińska Małgorzata Anna8 OPEN
Polish Open Championships Gułaj SebastianFrancois - Molenda Estelle9 OPEN
Polish Open Championships Rutka KacperFaber Agata5 OPEN
Polish Open Championships Tabor NatanŻejmo Karolina2 OPEN
Polish Open Championships Zychla SzymonLipowska Olga13 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów Zawada PrzemysławKonovalova Marharyta4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata3 F
Polish Open Championships Tabor NatanŻejmo Karolina4 OPEN
Polish Open Championships Tabor NatanŻejmo Karolina1 OPEN
Polish Open Championships Sambor JakubZychla Wiktoria13 OPEN
Festival Tańca Zawirowani 2023 Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA2 D
Festival Tańca Zawirowani 2023 Talko NatanielCzarnecka Iga2 E
BAS Dance Festival 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Trzebnicy Woźniak JakubBieńczyk Maria1 B
BAS Dance Festival 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Trzebnicy Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 E
BAS Dance Festival 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Trzebnicy Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 E
BAS Dance Festival 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Trzebnicy Zawada PrzemysławKonovalova Marharyta2 E
BAS Dance Festival 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Trzebnicy Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 E
BAS Dance Festival 2023 o Puchar Burmistrza Miasta Trzebnicy Wawrzaszek TymonPolus Alicja3 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Rychel SzymonTomaszewska Justyna8 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata4 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Rychel SzymonTomaszewska Justyna7 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Talko NatanielCzarnecka Iga2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Goździerski KsawierJabłońska Dominika1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Goździerski KsawierJabłońska Dominika1 C
Grand Prix Polski PTTMusiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
Grand Prix Polski PTTTabor NatanŻejmo Karolina1 OPEN
Grand Prix Polski PTTZinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Grand Prix Polski PTTMusiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Miller LeszekGórecka Urszula1 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna1 D
Grand Prix Polski PTTZinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Grand Prix Polski PTTWoźniak JakubBieńczyk Maria16 OPEN
Grand Prix Polski PTTWysocki BartoszKriukova Oleksandra8 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa2 E
Grand Prix Polski PTTZychla SzymonLipowska Olga11 OPEN
Grand Prix Polski PTTŚwiątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
Grand Prix Polski PTTGułaj SebastianFrancois - Molenda Estelle2 OPEN
Grand Prix Polski PTTRutka KacperFaber Agata12 OPEN
Grand Prix Polski PTTOvchinnikov DmytroLIS ZUZANNA1 D
Grand Prix Polski PTTTabor NatanŻejmo Karolina2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Jaworski MarcelYefimova Ivanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Pietruch FranciszekMasłyk Marta2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Palus DawidOlszowy Nikola1 E
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata7 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA3 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA2 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Tomaszewski AlanFilipova Anna4 OPEN
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 E
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona1 OPEN
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Palus DawidOlszowy Nikola1 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wysocki BartoszKriukova Oleksandra8 OPEN
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Pietruch FranciszekMasłyk Marta3 E
II Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Zychla SzymonLipowska Olga1 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Tabor NatanŻejmo Karolina2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Tabor NatanŻejmo Karolina1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Rutka KacperFaber Agata4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Gułaj SebastianFrancois - Molenda Estelle11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kubicz JakubBaryliszyn Maria20 OPEN
Puchar Klas F, E i D Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 F
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Miller LeszekGórecka Urszula2 D
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna5 D
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna1 D
Puchar Klas F, E i D Rychel SzymonTomaszewska Justyna18 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Palus DawidOlszowy Nikola2 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Walczak MikołajNawarecka Helena6 F
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Jaworski MarcelYefimova Ivanna1 H
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata7 F
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Talko NatanielCzarnecka Iga3 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Pietruch FranciszekMasłyk Marta3 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Zawada PrzemysławKonovalova Marharyta7 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 F
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Rychel SzymonTomaszewska Justyna8 E
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2023 Zychla SzymonLipowska Olga1 B
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Pietruch FranciszekMasłyk Marta2 E
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Palus DawidOlszowy Nikola1 E
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA3 D
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA3 D
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 E
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 F
XXXV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Jaworski MarcelYefimova Ivanna2 H
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Tomaszewski AlanFilipova Anna4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Tabor NatanŻejmo Karolina3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Zychla SzymonLipowska Olga1 B
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Tabor NatanŻejmo Karolina1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Sambor JakubZychla Wiktoria13 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Zychla SzymonLipowska Olga14 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
4STEP FESTIVAL Chorostecki Oskarwojciechowska Vanessa6 F
4STEP FESTIVAL Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata3 F
Polish Cup Musiałowicz FilipSkulska Ilona7 OPEN
4STEP FESTIVAL Palus DawidOlszowy Nikola1 E
4STEP FESTIVAL Pietruch FranciszekMasłyk Marta3 E
4STEP FESTIVAL Rychel SzymonTomaszewska Justyna5 E
Polish Cup Sambor JakubZychla Wiktoria16 OPEN
4STEP FESTIVAL Jaworski MarcelYefimova Ivanna2 H
4STEP FESTIVAL Rychel SzymonTomaszewska Justyna3 F
Polish Cup Wysocki BartoszKriukova Oleksandra4 B
4STEP FESTIVAL Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa1 F
4STEP FESTIVAL Rychel SzymonTomaszewska Justyna7 E
4STEP FESTIVAL Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA1 D
4STEP FESTIVAL Kazmin KostiantynDereń Blanka3 D
4STEP FESTIVAL Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA1 D
4STEP FESTIVAL Kazmin KostiantynDereń Blanka4 D
4STEP FESTIVAL Urban MarcelNowak Natalia1 B
4STEP FESTIVAL Kubicz JakubBaryliszyn Maria1 A
Polish Cup Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
Polish Cup Tabor NatanŻejmo Karolina5 OPEN
Polish Cup Tabor NatanŻejmo Karolina7 OPEN
Polish Cup Zinchenko ArtemStaniszewska Maria2 OPEN
Polish Cup Musiałowicz FilipSkulska Ilona8 OPEN
Polish Cup Wysocki BartoszKriukova Oleksandra20 OPEN
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata2 G
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Palus DawidOlszowy Nikola1 E
Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnym Być\" Urban MarcelNowak Natalia1 B
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Urban MarcelNowak Natalia1 B
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA1 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA2 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa2 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa1 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Kazmin KostiantynDereń Blanka5 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Kazmin KostiantynDereń Blanka4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Rychel SzymonTomaszewska Justyna3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Walczak MikołajNawarecka Helena7 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Szozda MichałGierczyk Karolina1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Palus DawidOlszowy Nikola4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Wysocki BartoszKriukova Oleksandra4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Miller LeszekGórecka Urszula3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Gułaj SebastianFrancois - Molenda Estelle1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Sambor JakubZychla Wiktoria3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Wysocki BartoszKriukova Oleksandra7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Pietruch FranciszekMasłyk Marta6 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Tabor NatanŻejmo Karolina1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO im. B. Lichtarskiej, OTWARTE MISTRZOSTWA KLAS OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO Tabor NatanŻejmo Karolina1 OPEN
MISTRZOSTWA KLAS CBA Kubicz JakubBaryliszyn Maria5 A
MISTRZOSTWA KLAS CBA Urban MarcelNowak Natalia11 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Goździerski KsawierJabłońska Dominika10 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Szozda MichałGierczyk Karolina11 A
MISTRZOSTWA KLAS CBA Zychla SzymonLipowska Olga5 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Goździerski KsawierJabłońska Dominika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry Talko NatanielCzarnecka Iga7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry Walczak MikołajNawarecka Helena3 F
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Urban MarcelNowak Natalia1 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tabor NatanŻejmo Karolina5 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Urban MarcelNowak Natalia5 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tabor NatanŻejmo Karolina1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kubicz JakubBaryliszyn Maria3 A
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kubicz JakubBaryliszyn Maria14 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gułaj SebastianFrancois - Molenda Estelle6 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rutka KacperFaber Agata1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Świąteczną Bombkę\" Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Świąteczną Bombkę\" Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Świąteczną Bombkę\" Walczak MikołajNawarecka Helena1 G
Puchar Wieczystego kategorie SENIORMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORMiller LeszekGórecka Urszula1 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 A
Puchar Wieczystego kategorie OPENZinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 B
Puchar WieczystegoZarzycki GabrielLipowska Olga34 A
Puchar WieczystegoMaziak SzczepanJanuszewska Adrianna31 A
Puchar WieczystegoKubicz JakubBaryliszyn Maria20 A
Puchar WieczystegoKrężel MateuszKukhtin Rusłana39 B
Puchar WieczystegoUrban MarcelNowak Natalia25 B
Puchar WieczystegoSzozda MaciejZięba Karina11 A
Puchar WieczystegoSzozda MichałGierczyk Karolina10 A
Puchar WieczystegoSambor JakubZychla Wiktoria1 A
Puchar WieczystegoZinchenko ArtemStaniszewska Maria12 B
Puchar WieczystegoChmielowiec JakubWołczańska Zuzanna27 D
Puchar WieczystegoChmiel JakubHerasymenko Alisa35 A
XIX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Pietruch FranciszekMasłyk Marta5 E
XIX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Walczak MikołajNawarecka Helena2 G
XIX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Palus DawidKonovalova Marharyta1 F
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Krężel MateuszKukhtin Rusłana9 B
XIX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna2 D
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Palus DawidKonovalova Marharyta2 F
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa4 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Wysocki BartoszDebert Mirela12 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Kaczmarek DamianBrodacka Nikola9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Musiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Kaczmarek DamianBrodacka Nikola7 OPEN
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Walczak MikołajNawarecka Helena2 G
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Dróżdż WitoldSiroshtan Alisa2 F
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Pietruch FranciszekMasłyk Marta4 E
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Palus DawidKonovalova Marharyta2 F
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Alyukov DanielIvanova Polianna3 G
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Cetner AdamŚwiędrych Anna2 C
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Bajorek PawełPietruch Weronika8 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Krężel MateuszKukhtin Rusłana5 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Urban MarcelNowak Natalia2 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna3 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Palus DawidKonovalova Marharyta4 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Kaczmarek DamianBrodacka Nikola11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA14 OPEN
OTTT 100 urodziny Zabrza o Puchar Dyrektora MOK Katarzyny Flak Walczak MikołajNawarecka Helena2 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Musiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Wójcik ChristofIskra Joanna26 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Świątkowski PiotrTracz Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Gułaj SebastianFrancois - Molenda Estelle23 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Polański BartoszSojska Karolina32 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Kubicz JakubBaryliszyn Maria40 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Rutka KacperFaber Agata10 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Miller LeszekGórecka Urszula1 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna6 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Gułaj SebastianFrancois - Molenda Estelle1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Argier AdamKubiak Julia11 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Urban MarcelNowak Natalia3 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Cetner AdamŚwiędrych Anna2 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia1 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Walczak MikołajNawarecka Helena3 G
NitroErg Dance Festival Urban MarcelNowak Natalia1 B
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 F
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Palus DawidKonovalova Marharyta1 F
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia6 D
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia4 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia1 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia1 D
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Palus DawidKonovalova Marharyta2 F
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Szozda MichałGierczyk Karolina5 B
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Argier AdamKubiak Julia3 B
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Cetner AdamŚwiędrych Anna2 C
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Cetner AdamŚwiędrych Anna2 D
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Walczak MikołajNawarecka Helena2 G
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Zawada PrzemysławOlszowy Nikola3 F
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Alyukov DanielIvanova Polianna1 H
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia5 D
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia1 D
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Urban MarcelNowak Natalia2 B
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Zawada PrzemysławOlszowy Nikola3 F
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna7 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Walczak MikołajNawarecka Helena2 G
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Talko NatanielCzarnecka Iga3 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Wysocki BartoszDebert Mirela14 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Miller LeszekGórecka Urszula4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Szozda MichałGierczyk Karolina18 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Wiltowski JakubDytwińska Gabriela27 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Zychla SzymonKrysta Agnieszka25 OPEN
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Talko NatanielCzarnecka Iga2 F
II Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego \"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 F
II Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego \"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" Walczak MikołajNawarecka Helena1 G
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Miller LeszekGórecka Urszula1 D
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna6 OPEN
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 A
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Miller LeszekGórecka Urszula2 C
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 D
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 B
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna5 C
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Walczak MikołajNawarecka Helena3 G
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia1 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia6 D
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Wiltowski JakubDytwińska Gabriela10 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Sambor JakubZychla Wiktoria6 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Musiałowicz FilipSkulska Ilona4 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Krężel MateuszKukhtin Rusłana18 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Zychla SzymonKrysta Agnieszka4 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 F
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Szozda MaciejZięba Karina8 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Kaczmarek DamianBrodacka Nikola13 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Argier AdamKubiak Julia17 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Krężel MateuszKukhtin Rusłana25 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Kubicz JakubBaryliszyn Maria9 A
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Walczak MikołajNawarecka Helena1 H
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Cetner AdamŚwiędrych Anna3 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Cetner AdamŚwiędrych Anna2 C
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Zawada PrzemysławOlszowy Nikola3 F
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Polański BartoszSojska Karolina9 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Wysocki BartoszDebert Mirela5 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Kaczmarek DamianBrodacka Nikola2 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Zinchenko ArtemStaniszewska Maria2 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Wiltowski JakubDytwińska Gabriela20 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Wysocki BartoszDebert Mirela17 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Musiałowicz FilipSkulska Ilona5 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Kaczmarek DamianBrodacka Nikola13 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Wysocki BartoszDebert Mirela18 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Rutka KacperFaber Agata4 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Świątkowski PiotrTracz Oliwia2 OPEN
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Argier AdamKubiak Julia4 B
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Szozda MichałGierczyk Karolina3 B
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Cetner AdamŚwiędrych Anna1 C
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Polański BartoszSojska Karolina16 OPEN
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Zawada PrzemysławOlszowy Nikola4 F
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Tomaszewski AlanSzawernoga Natalia12 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Musiałowicz FilipSkulska Ilona3 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyRychel SzymonTomaszewska Justyna5 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyRychel SzymonTomaszewska Justyna3 F
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 A
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna1 B
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Urban MarcelNowak Natalia1 B
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Cetner AdamŚwiędrych Anna8 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT Urban MarcelNowak Natalia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT Ovchinnikov DmytroLIS ZUZANNA3 OPEN
Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata3 G
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Cetner AdamŚwiędrych Anna1 C
Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 F
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Szozda MaciejZięba Karina3 A
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Musiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Szozda MaciejZięba Karina12 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kubicz JakubBaryliszyn Maria1 A
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Chmiel JakubAdamska Ksenia8 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Zychla SzymonKrysta Agnieszka2 A
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Bajorek PawełPietruch Weronika6 C
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Cetner AdamŚwiędrych Anna2 C
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata3 G
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Walczak MikołajNawarecka Helena1 H
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kaczmarek DamianBrodacka Nikola4 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Wysocki BartoszDebert Mirela9 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Chmiel JakubAdamska Ksenia12 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Kubicz JakubBaryliszyn Maria12 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Wójcik ChristofIskra Joanna4 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Rutka KacperFaber Agata2 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Szozda MichałGierczyk Karolina12 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Wiltowski JakubDytwińska Gabriela10 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Wysocki BartoszDebert Mirela7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 F
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Zychla SzymonKrysta Agnieszka11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Rychel SzymonTomaszewska Justyna1 F
Polish Open ChampionshipsRutka KacperFaber Agata6 OPEN
Polish Open ChampionshipsZarzycki GabrielLipowska Olga16 OPEN
Polish Open ChampionshipsZinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Polish Open ChampionshipsMusiałowicz FilipSkulska Ilona3 OPEN
Polish Open ChampionshipsKaczmarek DamianBrodacka Nikola14 OPEN
Polish Open ChampionshipsŚwiątkowski PiotrTracz Oliwia3 OPEN
Polish Open ChampionshipsPolański BartoszSojska Karolina22 OPEN
Polish Open ChampionshipsWójcik ChristofIskra Joanna10 OPEN
Polish Open ChampionshipsTrochymiuk SebastianLemke Julita16 OPEN
Polish Open ChampionshipsKubicz JakubBaryliszyn Maria27 OPEN
Polish Open ChampionshipsBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina32 OPEN
Polish Open ChampionshipsZarzycki GabrielLipowska Olga36 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Rychel SzymonTomaszewska Justyna1 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata1 H
Polish Open ChampionshipsWysocki BartoszDebert Mirela3 OPEN
Polish Open ChampionshipsWysocki BartoszDebert Mirela14 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Walczak MikołajNawarecka Helena1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Palus DawidKonovalova Marharyta1 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Pietruch FranciszekMasłyk Marta2 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Zawada PrzemysławOlszowy Nikola3 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Rychel SzymonTomaszewska Justyna3 F
Polish Open ChampionshipsChmiel JakubAdamska Ksenia21 OPEN
Polish Open ChampionshipsBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina1 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna1 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Bajorek PawełPietruch Weronika6 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Cetner AdamŚwiędrych Anna7 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Urban MarcelNowak Natalia6 B
Polish Open ChampionshipsWiltowski JakubDytwińska Gabriela17 OPEN
Polish Open ChampionshipsWójcik ChristofIskra Joanna2 OPEN
Polish Open ChampionshipsTrochymiuk SebastianLemke Julita7 OPEN
Polish Open ChampionshipsMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna6 OPEN
Polish Open ChampionshipsChmiel JakubAdamska Ksenia6 OPEN
Polish Open ChampionshipsWysocki BartoszDebert Mirela6 OPEN
Polish Open ChampionshipsChmiel JakubAdamska Ksenia6 OPEN
Polish Open ChampionshipsZychla SzymonKrysta Agnieszka14 OPEN
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Chorostecki Oskarwojciechowska Vanessa3 G
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Palus DawidKonovalova Marharyta1 G
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 F
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata1 H
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Szozda MichałGierczyk Karolina12 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia3 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia4 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Zinchenko ArtemStaniszewska Maria5 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Wiltowski JakubDytwińska Gabriela9 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Polański BartoszSojska Karolina11 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Musiałowicz FilipSkulska Ilona1 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Zychla SzymonKrysta Agnieszka11 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Zarzycki GabrielLipowska Olga16 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Cetner AdamŚwiędrych Anna5 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Miller LeszekGórecka Urszula1 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna6 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Miller LeszekGórecka Urszula3 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 A
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Zarzycki GabrielLipowska Olga3 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Polański BartoszSojska Karolina1 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Cetner AdamŚwiędrych Anna2 C
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Pietruch FranciszekMasłyk Marta2 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Zarzycki GabrielLipowska Olga2 A
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Urban MarcelNowak Natalia4 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Chorostecki Oskarwojciechowska Vanessa2 G
OTTT pod patronatem Burmistrza Rakoniewic Walczak MikołajNawarecka Helena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Walczak MikołajNawarecka Helena1 H
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Cetner AdamŚwiędrych Anna5 C
KASZTELAŃSKI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w klasach tanecznych H, G, F – SOLIŚCI Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 F
KASZTELAŃSKI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego w klasach tanecznych H, G, F – SOLIŚCI Rychel SzymonTomaszewska Justyna5 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Zawada PrzemysławOlszowy Nikola5 F
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Walczak MikołajNawarecka Helena1 H
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Kondratenko ViacheslavJabłońska Agata1 H
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Alyukov DanielIvanova Polianna2 H
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Palus DawidKonovalova Marharyta1 G
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia4 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia2 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Miller LeszekGórecka Urszula2 E
KONWALIOWY Turniej Tańca Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna5 D
KONWALIOWY Turniej Tańca Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Wysocki BartoszDebert Mirela6 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia1 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Urban MarcelNowak Natalia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Palus DawidKonovalova Marharyta1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 F
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Polański BartoszSojska Karolina13 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona16 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona1 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Zychla SzymonKrysta Agnieszka10 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Rutka KacperFaber Agata5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Trochymiuk SebastianLemke Julita11 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia3 D
\"STARS PREMIUM\" Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia3 D
\"STARS PREMIUM\" Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia3 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia2 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia2 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina28 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTKubicz JakubBaryliszyn Maria24 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTWiltowski JakubDytwińska Gabriela10 OPEN
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Rzeszut IgnacyBorowska Kinga6 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTShcherbakov AndriyAndruszko Zofia5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMusiałowicz FilipSkulska Ilona3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTZinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMiller LeszekGórecka Urszula1 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMiller LeszekGórecka Urszula5 D
Cracow Dance FestivalPietruch FranciszekMasłyk Marta13 F
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna1 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 D
Cracow Dance FestivalCetner AdamŚwiędrych Anna7 C
Cracow Dance FestivalBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina4 A
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 A
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna8 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówMiller LeszekGórecka Urszula6 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoMaziak SzczepanJanuszewska Adrianna4 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoAlyukov DanielIvanova Polianna2 H
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPalus DawidKonovalova Marharyta3 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPietruch FranciszekMasłyk Marta2 F
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoZawada PrzemysławOlszowy Nikola8 F
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoWojciechowski AleksyVasylenko Sofiia1 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoChmiel JakubAdamska Ksenia2 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoZychla SzymonKrysta Agnieszka5 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoZarzycki GabrielLipowska Olga1 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKubicz JakubBaryliszyn Maria2 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoZarzycki GabrielLipowska Olga11 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina6 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoChmiel JakubAdamska Ksenia9 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoRychel SzymonTomaszewska Justyna4 F
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoRychel SzymonTomaszewska Justyna7 F
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoChmielowiec JakubWołczańska Zuzanna10 E
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoBajorek PawełPietruch Weronika9 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoTrochymiuk SebastianLemke Julita3 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPolański BartoszSojska Karolina8 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina13 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Trochymiuk SebastianLemke Julita8 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Polański BartoszSojska Karolina16 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Wójcik ChristofIskra Joanna10 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wiltowski JakubDytwińska Gabriela15 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Krężel MateuszKukhtin Rusłana3 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wysocki BartoszDebert Mirela7 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Shcherbakov AndriyAndruszko Zofia4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianBrodacka Nikola10 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Trochymiuk SebastianLemke Julita9 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Polański BartoszSojska Karolina13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Krężel MateuszKukhtin Rusłana2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Palus DawidKonovalova Marharyta1 G
WIELKOPOLAN CUP Krężel MateuszKukhtin Rusłana1 C
WIELKOPOLAN CUP Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna2 E
WIELKOPOLAN CUP Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia2 E
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Krężel MateuszKukhtin Rusłana1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Wiltowski JakubDytwińska Gabriela1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Wiltowski JakubDytwińska Gabriela3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wojciechowski AleksyVasylenko Sofiia1 E
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna2 E
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Rychel SzymonTomaszewska Justyna5 F
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 F
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Zawada PrzemysławOlszowy Nikola4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Krężel MateuszKukhtin Rusłana1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Sambor AdamKmiecik Julia4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Sambor JakubKapusta Natalia1 A
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Zarzycki GabrielLipowska Olga3 A
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Miller LeszekGórecka Urszula4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Trochymiuk SebastianLemke Julita1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Miller LeszekGórecka Urszula1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wiltowski JakubDytwińska Gabriela4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Szozda MichałGierczyk Karolina6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Polański BartoszSojska Karolina3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Zarzycki GabrielLipowska Olga5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wysocki BartoszDebert Mirela1 OPEN
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Szozda MichałGierczyk Karolina8 A
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Krężel MateuszKukhtin Rusłana27 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Wiltowski JakubDytwińska Gabriela4 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Musiałowicz FilipSkulska Ilona8 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Chmiel JakubAdamska Ksenia5 A
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Zarzycki GabrielLipowska Olga13 A
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Wiltowski JakubDytwińska Gabriela2 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Krężel MateuszKukhtin Rusłana11 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Szozda MichałGierczyk Karolina22 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Chmiel JakubAdamska Ksenia22 A
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Rychel SzymonTomaszewska Justyna5 F
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia2 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna2 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina7 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kubicz JakubBaryliszyn Maria8 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Chmiel JakubAdamska Ksenia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szozda MichałGierczyk Karolina12 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zarzycki GabrielLipowska Olga6 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Musiałowicz FilipSkulska Ilona3 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zarzycki GabrielLipowska Olga15 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kubicz JakubBaryliszyn Maria19 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina23 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Chmiel JakubAdamska Ksenia11 OPEN
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 C
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Rychel SzymonTomaszewska Justyna1 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Zawada PrzemysławOlszowy Nikola3 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia2 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Konovalov AndriyBilińska Ewa6 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Palus DawidKonovalova Marharyta3 G
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 D
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Konovalov AndriyBilińska Ewa5 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna7 C
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Krężel MateuszKukhtin Rusłana1 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna5 D
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia1 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna5 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 OPEN
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Palus DawidKonovalova Marharyta1 H
Puchar WieczystegoSzozda MichałGierczyk Karolina20 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 C
Puchar WieczystegoZinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Puchar WieczystegoZarzycki GabrielLipowska Olga5 OPEN
Puchar WieczystegoCetner AdamŚwiędrych Anna11 D
Puchar WieczystegoWiltowski JakubDytwińska Gabriela10 C
Puchar WieczystegoChmielowiec JakubWołczańska Zuzanna7 E
Puchar WieczystegoSzozda MichałGierczyk Karolina2 B
Puchar WieczystegoKaczmarek DamianBrodacka Nikola5 B
Puchar WieczystegoBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina45 B
Puchar WieczystegoChmiel JakubAdamska Ksenia11 A
Puchar WieczystegoKrężel MateuszKukhtin Rusłana8 C
Puchar WieczystegoWiltowski JakubDytwińska Gabriela1 C
Puchar WieczystegoŻukowski MikołajHomenda Maja19 B
Puchar WieczystegoKubicz JakubBaryliszyn Maria21 A
Puchar WieczystegoMaziak SzczepanJanuszewska Adrianna24 A
Puchar WieczystegoSzozda MichałGierczyk Karolina41 B
Puchar WieczystegoBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina27 A
Puchar WieczystegoZarzycki GabrielLipowska Olga17 A
Puchar WieczystegoChmiel JakubAdamska Ksenia9 A
Puchar WieczystegoKaczmarek DamianBrodacka Nikola3 A
Puchar WieczystegoSerafin MiłoszBrzezińska Aleksandra49 B
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Sambor AdamKmiecik Julia1 C
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Palus DawidKonovalova Marharyta1 H
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna2 E
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 F
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna5 F
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 F
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 G
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Zychla SzymonZychla Wiktoria7 B
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Miller LeszekGórecka Urszula4 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Szozda MichałGierczyk Karolina2 B
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Palus DawidKonovalova Marharyta1 H
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Zychla SzymonZychla Wiktoria6 A
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Cetner AdamŚwiędrych Anna3 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Krężel MateuszKukhtin Rusłana5 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Szozda MichałGierczyk Karolina2 OPEN
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Maziak SzczepanJanuszewska Adrianna3 A
Gwiazdkowy Turniej TańcaBajorek PawełPietruch Weronika8 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaBajorek PawełPietruch Weronika5 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Zychla SzymonZychla Wiktoria17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Chmiel JakubAdamska Ksenia11 OPEN
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Palus DawidKonovalova Marharyta1 H
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Zawada PrzemysławOlszowy Nikola1 G
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna4 E
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Sambor AdamKmiecik Julia4 C
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Szozda MichałGierczyk Karolina2 B
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Żukowski MikołajHomenda Maja3 B
Mistrzostwa Polski Latin Shcherbakov AndriyAndruszko Zofia11 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kaczmarek DamianBrodacka Nikola8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina57 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Chrzan AdrianKrysta Agnieszka53 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kubicz JakubBaryliszyn Maria47 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Trochymiuk SebastianLemke Julita30 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wójcik ChristofIskra Joanna19 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Świątkowski PiotrTracz Oliwia6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Musiałowicz FilipSkulska Ilona6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Zarzycki GabrielLipowska Olga15 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICBajorek PawełPietruch Weronika3 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICChmielowiec JakubWołczańska Zuzanna5 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPietruch FranciszekMasłyk Marta2 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKrężel MateuszKukhtin Rusłana4 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICSzozda MichałGierczyk Karolina2 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 A
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Miller LeszekGórecka Urszula3 D
Nosalowy International Dance FestivalŻukowski MikołajHomenda Maja5 B
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 G
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna7 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia3 G
Oleski Festiwal Tańca 2021 Bajorek PawełPietruch Weronika1 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Szozda MichałGierczyk Karolina1 B
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Krężel MateuszKukhtin Rusłana9 C
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Bajorek PawełPietruch Weronika3 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna3 E
CeA Challenge Cup UskrzydloneMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna1 C
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 G
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia2 G
Mistrzostwa Polski StandardKaczmarek DamianBrodacka Nikola21 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna9 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardChmiel JakubAdamska Ksenia16 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardMiller LeszekGórecka Urszula7 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardSzozda MichałGierczyk Karolina23 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardZychla SzymonZychla Wiktoria28 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardSambor JakubKapusta Natalia29 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardChrzan AdrianKrysta Agnieszka35 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupKaczmarek DamianBrodacka Nikola5 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia2 G
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupMusiałowicz FilipSkulska Ilona9 OPEN
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bajorek PawełPietruch Weronika4 D
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupWojciechowski AleksyLIS ZUZANNA4 OPEN
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupWojciechowski AleksyLIS ZUZANNA2 OPEN
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia1 G
XIII Silesian Cup 2021 Palus DawidKonovalova Marharyta1 H
XIII Silesian Cup 2021 Pietruch FranciszekMasłyk Marta2 G
XIII Silesian Cup 2021 Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
XIII Silesian Cup 2021 Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 G
XIII Silesian Cup 2021 Rzeszut IgnacyBorowska Kinga2 D
Puchar Klas C, B i A Chrzan AdrianKrysta Agnieszka22 A
Puchar Klas C, B i A Żukowski MikołajHomenda Maja26 B
Puchar Klas C, B i A Chrzan AdrianKrysta Agnieszka17 A
Puchar Klas C, B i A Zychla SzymonZychla Wiktoria9 A
Puchar Klas C, B i A Szozda MichałGierczyk Karolina16 B
Puchar Klas C, B i A Chmiel JakubAdamska Ksenia1 B
Puchar Klas C, B i A Cetner AdamŚwiędrych Anna2 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Zarzycki GabrielLipowska Olga3 A
Grand Prix Polski PTT Zychla SzymonZychla Wiktoria6 OPEN
Grand Prix Polski PTT