!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
IGLICA
Wrocław (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Palus DawidKonovalova Marharyta3 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia2 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Konovalov AndriyBilińska Ewa6 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Rychel SzymonTomaszewska Justyna1 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 F
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Zawada PrzemysławOlszowy Nikola3 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna5 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 D
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Konovalov AndriyBilińska Ewa5 F
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna7 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 C
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Palus DawidKonovalova Marharyta1 H
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna5 E
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Krężel MateuszKukhtin Rusłana1 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 OPEN
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia1 G
Puchar WieczystegoSzozda MichałGierczyk Karolina20 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 C
Puchar WieczystegoZinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Puchar WieczystegoZarzycki GabrielLipowska Olga5 OPEN
Puchar WieczystegoCetner AdamŚwiędrych Anna11 D
Puchar WieczystegoWiltowski JakubDytwińska Gabriela10 C
Puchar WieczystegoChmielowiec JakubWołczańska Zuzanna7 E
Puchar WieczystegoWiltowski JakubDytwińska Gabriela1 C
Puchar WieczystegoSzozda MichałGierczyk Karolina2 B
Puchar WieczystegoBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina45 B
Puchar WieczystegoChmiel JakubAdamska Ksenia11 A
Puchar WieczystegoKrężel MateuszKukhtin Rusłana8 C
Puchar WieczystegoKaczmarek DamianBrodacka Nikola5 B
Puchar WieczystegoŻukowski MikołajHomenda Maja19 B
Puchar WieczystegoSerafin MiłoszBrzezińska Aleksandra49 B
Puchar WieczystegoKaczmarek DamianBrodacka Nikola3 A
Puchar WieczystegoChmiel JakubAdamska Ksenia9 A
Puchar WieczystegoZarzycki GabrielLipowska Olga17 A
Puchar WieczystegoKubicz JakubBaryliszyn Maria21 A
Puchar WieczystegoMaziak SzczepanJanuszewska Adrianna24 A
Puchar WieczystegoBłaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina27 A
Puchar WieczystegoSzozda MichałGierczyk Karolina41 B
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna5 F
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 G
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 F
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Sambor AdamKmiecik Julia1 C
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 F
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna2 E
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Palus DawidKonovalova Marharyta1 H
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Palus DawidKonovalova Marharyta1 H
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Miller LeszekGórecka Urszula4 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Szozda MichałGierczyk Karolina2 B
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Zychla SzymonZychla Wiktoria7 B
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Zychla SzymonZychla Wiktoria6 A
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Cetner AdamŚwiędrych Anna3 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Szozda MichałGierczyk Karolina2 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Krężel MateuszKukhtin Rusłana5 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Maziak SzczepanJanuszewska Adrianna3 A
Gwiazdkowy Turniej TańcaBajorek PawełPietruch Weronika8 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaBajorek PawełPietruch Weronika5 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Zychla SzymonZychla Wiktoria17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Chmiel JakubAdamska Ksenia11 OPEN
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna4 E
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Palus DawidKonovalova Marharyta1 H
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Zawada PrzemysławOlszowy Nikola1 G
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Żukowski MikołajHomenda Maja3 B
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Sambor AdamKmiecik Julia4 C
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Szozda MichałGierczyk Karolina2 B
Mistrzostwa Polski Latin Wójcik ChristofIskra Joanna19 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Zarzycki GabrielLipowska Olga15 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Musiałowicz FilipSkulska Ilona6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Świątkowski PiotrTracz Oliwia6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kubicz JakubBaryliszyn Maria47 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Trochymiuk SebastianLemke Julita30 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Chrzan AdrianKrysta Agnieszka53 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Błaszczyk ŁukaszSieraszewska Ewelina57 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kaczmarek DamianBrodacka Nikola8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Shcherbakov AndriyAndruszko Zofia11 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICChmielowiec JakubWołczańska Zuzanna5 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPietruch FranciszekMasłyk Marta2 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICBajorek PawełPietruch Weronika3 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKrężel MateuszKukhtin Rusłana4 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICSzozda MichałGierczyk Karolina2 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 A
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Miller LeszekGórecka Urszula3 D
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia3 G
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 G
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna7 E
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Krężel MateuszKukhtin Rusłana9 C
Nosalowy International Dance FestivalŻukowski MikołajHomenda Maja5 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Bajorek PawełPietruch Weronika1 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Szozda MichałGierczyk Karolina1 B
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Bajorek PawełPietruch Weronika3 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna3 E
CeA Challenge Cup UskrzydloneMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna1 C
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 G
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia2 G
Mistrzostwa Polski StandardKaczmarek DamianBrodacka Nikola21 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna9 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardChmiel JakubAdamska Ksenia16 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardMiller LeszekGórecka Urszula7 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardSzozda MichałGierczyk Karolina23 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardSambor JakubKapusta Natalia29 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardZychla SzymonZychla Wiktoria28 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardChrzan AdrianKrysta Agnieszka35 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupKaczmarek DamianBrodacka Nikola5 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia2 G
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia1 G
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupWojciechowski AleksyLIS ZUZANNA2 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupWojciechowski AleksyLIS ZUZANNA4 OPEN
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bajorek PawełPietruch Weronika4 D
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupMusiałowicz FilipSkulska Ilona9 OPEN
XIII Silesian Cup 2021 Rzeszut IgnacyBorowska Kinga2 D
XIII Silesian Cup 2021 Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
XIII Silesian Cup 2021 Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 G
XIII Silesian Cup 2021 Pietruch FranciszekMasłyk Marta2 G
XIII Silesian Cup 2021 Palus DawidKonovalova Marharyta1 H
Puchar Klas C, B i A Szozda MichałGierczyk Karolina16 B
Puchar Klas C, B i A Cetner AdamŚwiędrych Anna2 D
Puchar Klas C, B i A Chmiel JakubAdamska Ksenia1 B
Puchar Klas C, B i A Chrzan AdrianKrysta Agnieszka22 A
Puchar Klas C, B i A Zychla SzymonZychla Wiktoria9 A
Puchar Klas C, B i A Żukowski MikołajHomenda Maja26 B
Puchar Klas C, B i A Chrzan AdrianKrysta Agnieszka17 A
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Zarzycki GabrielLipowska Olga3 A
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPietruch FranciszekMasłyk Marta2 G
Grand Prix Polski PTT Zarzycki GabrielLipowska Olga5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zychla SzymonZychla Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Trochymiuk SebastianLemke Julita4 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wójcik ChristofIskra Joanna3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Zinchenko ArtemStaniszewska Maria2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Konovalov AndriyBilińska Ewa5 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Konovalov AndriyBilińska Ewa5 F
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA8 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Zinchenko ArtemStaniszewska Maria2 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Palus DawidKonovalova Marharyta2 H
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wójcik ChristofIskra Joanna9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Trochymiuk SebastianLemke Julita17 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Dzieci, Juniorów i Młodzieży WIELKOPOLAN CUP 2021 Bajorek PawełPietruch Weronika6 D
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Musiałowicz FilipSkulska Ilona6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Zychla SzymonZychla Wiktoria5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Zinchenko ArtemStaniszewska Maria3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Musiałowicz FilipSkulska Ilona6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Musiałowicz FilipSkulska Ilona4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Zarzycki GabrielLipowska Olga3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Sambor JakubKapusta Natalia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Szozda MichałGierczyk Karolina4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Chrzan AdrianKrysta Agnieszka6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wójcik ChristofIskra Joanna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Trochymiuk SebastianLemke Julita2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Chrzan AdrianKrysta Agnieszka5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Kubicz JakubBaryliszyn Maria6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Miller LeszekGórecka Urszula3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Konovalov AndriyBilińska Ewa4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Bajorek PawełPietruch Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Palus DawidKonovalova Marharyta2 H
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Musiałowicz FilipSkulska Ilona2 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Wiltowski JakubZięba Karina5 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Wiltowski JakubZięba Karina5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Dziuba MaksymilianMarkowska Hanna5 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Rzeszut IgnacyBorowska Kinga1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Cetner AdamŚwiędrych Anna5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Rzeszut IgnacyBorowska Kinga1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Cetner AdamŚwiędrych Anna3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Rychel SzymonTomaszewska Justyna7 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Wiltowski JakubZięba Karina1 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Dygoń MikołajKowalska Daria3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Dziuba MaksymilianMarkowska Hanna2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna5 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Rychel SzymonTomaszewska Justyna6 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Bajorek PawełPietruch Weronika4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Wiltowski JakubZięba Karina2 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna1 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Zarzycki GabrielLipowska Olga1 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Chmielowiec JakubWołczańska Zuzanna6 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Konovalov AndriyBilińska Ewa5 F
Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia1 A
Grand Prix Polski PTT Sambor JakubKapusta Natalia18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zychla SzymonZychla Wiktoria21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Shcherbakov AndriyBrodacka Nikola5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kubicz JakubBaryliszyn Maria6 A
Grand Prix Polski PTT Chrzan AdrianKrysta Agnieszka5 A
Grand Prix Polski PTT Wiltowski JakubZięba Karina1 B
Grand Prix Polski PTT Wiltowski JakubZięba Karina3 B
Grand Prix Polski PTT Zarzycki GabrielLipowska Olga1 B
Grand Prix Polski PTT Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Chrzan AdrianKrysta Agnieszka8 A
Grand Prix Polski PTT Starski KacperIdzik Małgorzata7 A
Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia3 A
Grand Prix Polski PTT Szozda MichałGierczyk Karolina6 B
Grand Prix Polski PTT Starski KacperIdzik Małgorzata27 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sambor JakubKapusta Natalia2 A
Grand Prix Polski PTT Rzeszut IgnacyBorowska Kinga1 D
Grand Prix Polski PTT Chrzan AdrianKrysta Agnieszka29 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szozda MichałGierczyk Karolina15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Cetner AdamŚwiędrych Anna6 D
Grand Prix Polski PTT Chrzan AdrianKrysta Agnieszka30 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kubicz JakubBaryliszyn Maria26 OPEN
Grand Prix Polski PTT Polański BartoszDaniłów Oliwia21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Trochymiuk SebastianLemke Julita14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wójcik ChristofIskra Joanna7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Świątkowski PiotrTracz Oliwia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sambor AdamKmiecik Julia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rzeszut IgnacyBorowska Kinga7 D
Grand Prix Polski PTT Cetner AdamŚwiędrych Anna1 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna6 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 A
DANCE OSCARS 2021 Wróblewski MarekWałowska Mariola6 C
DANCE OSCARS 2021 Dziuba MaksymilianMarkowska Hanna1 F
DANCE OSCARS 2021 Dziuba MaksymilianMarkowska Hanna1 F
DANCE OSCARS 2021 Bajorek PawełPietruch Weronika3 D
DANCE OSCARS 2021 Bajorek PawełPietruch Weronika1 D
DANCE OSCARS 2021 Wróblewski MarekWałowska Mariola7 C
DANCE OSCARS 2021 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka7 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Starski KacperIdzik Małgorzata3 A
DANCE OSCARS 2021 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka5 A
DANCE OSCARS 2021 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka2 A
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Cetner AdamŚwiędrych Anna2 E
DANCE OSCARS 2021 Żurek MikołajMykicka Aleksandra6 B
DANCE OSCARS 2021 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka7 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Bajorek PawełPietruch Weronika1 D
DANCE OSCARS 2021 Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 H
DANCE OSCARS 2021 Cetner AdamŚwiędrych Anna1 E
DANCE OSCARS 2021 Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 F
DANCE OSCARS 2021 Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia1 H
DANCE OSCARS 2021 Rychel SzymonTomaszewska Justyna4 F
DANCE OSCARS 2021 Bajorek PawełPietruch Weronika3 D
Grand Prix Seniorów PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna1 A
Grand Prix Seniorów PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 C
Grand Prix Polski PTT Sambor JakubKapusta Natalia14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zychla SzymonZychla Wiktoria14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kubicz JakubBaryliszyn Maria22 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 C
DANCE OSCARS 2021 Cetner AdamŚwiędrych Anna1 E
DANCE OSCARS 2021 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka4 A
DANCE OSCARS 2021 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka2 A
DANCE OSCARS 2021 Kubicz JakubBaryliszyn Maria4 A
DANCE OSCARS 2021 Kubicz JakubBaryliszyn Maria5 A
DANCE OSCARS 2021 Kubicz JakubBaryliszyn Maria2 B
DANCE OSCARS 2021 Zychla SzymonZychla Wiktoria12 B
DANCE OSCARS 2021 Sambor JakubKapusta Natalia2 A
DANCE OSCARS 2021 Zychla SzymonZychla Wiktoria5 A
DANCE OSCARS 2021 Zarzycki GabrielLipowska Olga1 B
DANCE OSCARS 2021 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka7 A
DANCE OSCARS 2021 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka3 A
DANCE OSCARS 2021 Wróblewski MarekWałowska Mariola7 C
DANCE OSCARS 2021 Bajorek PawełPietruch Weronika5 D
DANCE OSCARS 2021 Bajorek PawełPietruch Weronika4 D
DANCE OSCARS 2021 Dygoń MikołajKowalska Daria2 C
DANCE OSCARS 2021 Sambor AdamKmiecik Julia2 C
DANCE OSCARS 2021 Wróblewski MarekWałowska Mariola6 C
DANCE OSCARS 2021 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka4 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka3 OPEN
Polish Open Championships WDC Świątkowski PiotrTracz Oliwia4 OPEN
Polish Open Championships WDC Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Polish Open Championships WDC Musiałowicz FilipSkulska Ilona5 OPEN
Polish Open Championships WDC Kaczmarek DamianAdamska Ksenia14 OPEN
Polish Open Championships WDC Shcherbakov AndriyBrodacka Nikola9 OPEN
Polish Open Championships WDC Wójcik ChristofIskra Joanna16 OPEN
Polish Open Championships WDC Trochymiuk SebastianLemke Julita29 OPEN
Polish Open Championships WDC Polański BartoszDaniłów Oliwia31 OPEN
Polish Open Championships WDC Kubicz JakubBaryliszyn Maria35 OPEN
Polish Open Championships WDC Wójcik ChristofIskra Joanna7 OPEN
Polish Open Championships WDC Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna8 OPEN
Polish Open Championships WDC Kaczmarek DamianAdamska Ksenia11 OPEN
Polish Open Championships WDC Trochymiuk SebastianLemke Julita25 OPEN
Polish Open Championships WDC Polański BartoszDaniłów Oliwia32 OPEN
Polish Open Championships WDC Sambor JakubKapusta Natalia15 OPEN
Polish Open Championships WDC Kaczmarek DamianAdamska Ksenia8 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Cetner AdamŚwiędrych Anna2 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Konovalov AndriyBilińska Ewa9 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Rzeszut IgnacyBorowska Kinga2 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Cetner AdamŚwiędrych Anna10 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Rzeszut IgnacyBorowska Kinga1 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Żukowski MikołajHomenda Maja2 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wróblewski MarekWałowska Mariola14 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wróblewski MarekWałowska Mariola8 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kubicz JakubBaryliszyn Maria1 B
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTŚwiątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTWójcik ChristofIskra Joanna11 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTTrochymiuk SebastianLemke Julita15 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Żukowski MikołajHomenda Maja2 C
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Konovalov AndriyBilińska Ewa6 F
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Zawada PrzemysławOlszowy Nikola1 H
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Dróżdż WitoldPetrusha Anastasiia1 H
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Shcherbakov AndriyBrodacka Nikola9 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia12 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Rzeszut IgnacyBorowska Kinga1 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Rzeszut IgnacyBorowska Kinga2 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Wróblewski MarekWałowska Mariola8 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Trochymiuk SebastianLemke Julita20 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Wiltowski JakubZięba Karina2 B
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Chrzan AdrianKrysta Agnieszka3 A
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Chrzan AdrianKrysta Agnieszka1 A
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia12 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Świątkowski PiotrTracz Oliwia2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Wójcik ChristofIskra Joanna14 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Wiltowski JakubZięba Karina1 B
Cracow Dance Festival Kubicz JakubBaryliszyn Maria6 B
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Kubicz JakubBaryliszyn Maria1 B
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Żukowski MikołajHomenda Maja2 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Zawada PrzemysławOlszowy Nikola1 H
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Pietruch FranciszekMasłyk Marta1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 D
Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 D
Grand Prix Polski PTT Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wójcik ChristofIskra Joanna13 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Wiltowski JakubZięba Karina14 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Chrzan AdrianKrysta Agnieszka26 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Kaczmarek DamianAdamska Ksenia20 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Trochymiuk SebastianLemke Julita1 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Zychla SzymonZychla Wiktoria28 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Kubicz JakubBaryliszyn Maria18 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Żukowski MikołajHomenda Maja9 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Wiltowski JakubZięba Karina2 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Chrzan AdrianKrysta Agnieszka25 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Starski KacperIdzik Małgorzata24 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Zychla SzymonZychla Wiktoria19 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Kaczmarek DamianAdamska Ksenia8 A
II OTTT Będzin 2021 Wiltowski JakubZięba Karina1 C
II OTTT Będzin 2021 Wiltowski JakubZięba Karina4 B
CeA Puchar Konovalov AndriyBilińska Ewa8 F
II OTTT Będzin 2021 Żukowski MikołajHomenda Maja7 C
II OTTT Będzin 2021 Kubicz JakubBaryliszyn Maria2 B
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kubicz JakubBaryliszyn Maria6 OPEN
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Trochymiuk SebastianLemke Julita2 OPEN
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Faracik SzymonCicherska Natalia1 OPEN
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Kubicz JakubBaryliszyn Maria2 B
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Wiltowski JakubZięba Karina2 B
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Wiltowski JakubZięba Karina1 C
CeA Challenge Cup Puchar Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 C
CeA Challenge Cup Puchar Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 C
CeA Challenge Cup Puchar Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 A
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Chrzan AdrianKrysta Agnieszka4 A
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA5 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia8 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Chrzan AdrianKrysta Agnieszka25 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sambor AdamKmiecik Julia9 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia10 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Świątkowski PiotrTracz Oliwia3 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wójcik ChristofIskra Joanna15 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Chrzan AdrianKrysta Agnieszka37 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA6 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kubicz JakubBaryliszyn Maria5 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia6 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sambor AdamKmiecik Julia9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia6 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Chrzan AdrianKrysta Agnieszka20 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wójcik ChristofIskra Joanna16 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Chrzan AdrianKrysta Agnieszka33 OPEN
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Wróblewski MarekWałowska Mariola6 C
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Musiałowicz FilipGierczyk Karolina1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Wiltowski JakubZięba Karina1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Musiałowicz FilipGierczyk Karolina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wróblewski MarekWałowska Mariola5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wróblewski MarekWałowska Mariola9 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna1 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Miller LeszekGórecka Urszula2 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Miller LeszekGórecka Urszula2 E
Finał Grand Prix Seniorów PTT Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 D
47 Puchar Wieczystego Wiltowski JakubZięba Karina9 OPEN
47 Puchar Wieczystego Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kaczmarek DamianAdamska Ksenia18 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kaczmarek DamianAdamska Ksenia14 OPEN
47 Puchar Wieczystego Zinchenko ArtemStaniszewska Maria7 OPEN
47 Puchar Wieczystego Zarzycki GabrielAndruszko Zofia10 OPEN
47 Puchar Wieczystego Shcherbakov AndriySkulska Ilona10 OPEN
47 Puchar Wieczystego Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Shcherbakov AndriySkulska Ilona4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Musiałowicz FilipGierczyk Karolina9 OPEN
47 Puchar Wieczystego Polański BartoszDaniłów Oliwia8 OPEN
47 Puchar Wieczystego Zarzycki GabrielAndruszko Zofia12 OPEN
47 Puchar Wieczystego Musiałowicz FilipGierczyk Karolina19 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kaczmarek DamianAdamska Ksenia10 B
47 Puchar Wieczystego Żurek MikołajMykicka Aleksandra42 B
47 Puchar Wieczystego Chrzan AdrianKrysta Agnieszka17 B
47 Puchar Wieczystego Starski KacperIdzik Małgorzata11 B
47 Puchar Wieczystego Zinchenko ArtemStaniszewska Maria2 C
47 Puchar Wieczystego Sambor AdamKmiecik Julia8 B
47 Puchar Wieczystego Wiltowski JakubZięba Karina13 C
47 Puchar Wieczystego Musiałowicz FilipGierczyk Karolina11 C
47 Puchar Wieczystego Kaczmarek DamianAdamska Ksenia6 B
47 Puchar Wieczystego Zychla SzymonZychla Wiktoria16 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 C
47 Puchar Wieczystego Zarzycki GabrielAndruszko Zofia11 B
47 Puchar Wieczystego Zychla SzymonZychla Wiktoria61 B
47 Puchar Wieczystego Polański BartoszDaniłów Oliwia4 A
47 Puchar Wieczystego Chrzan AdrianKrysta Agnieszka22 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna7 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 B
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 A
47 Puchar Wieczystego Krężel MateuszKukhtin Rusłana10 D
47 Puchar Wieczystego Krężel MateuszKukhtin Rusłana11 D
47 Puchar Wieczystego Żurek MikołajMykicka Aleksandra27 C
47 Puchar Wieczystego Wróblewski MarekWałowska Mariola46 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Chrzan AdrianKrysta Agnieszka4 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zychla SzymonZychla Wiktoria8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Krężel MateuszKukhtin Rusłana4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Chrzan AdrianKrysta Agnieszka6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Starski KacperIdzik Małgorzata4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zychla SzymonZychla Wiktoria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wróblewski MarekWałowska Mariola3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wróblewski MarekWałowska Mariola7 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Zinchenko ArtemStaniszewska Maria4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Zarzycki GabrielAndruszko Zofia14 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Cetner AdamŚwiędrych Anna10 D
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wiltowski JakubZięba Karina3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Musiałowicz FilipGierczyk Karolina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Musiałowicz FilipGierczyk Karolina1 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Shcherbakov AndriySkulska Ilona6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Wiltowski JakubZięba Karina5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Shcherbakov AndriySkulska Ilona4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Musiałowicz FilipGierczyk Karolina7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Musiałowicz FilipGierczyk Karolina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Kaczmarek DamianAdamska Ksenia7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Sambor AdamKmiecik Julia10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Kaczmarek DamianAdamska Ksenia9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Zarzycki GabrielAndruszko Zofia9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka13 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Musiałowicz FilipGierczyk Karolina16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Zinchenko ArtemStaniszewska Maria4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Shcherbakov AndriySkulska Ilona10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Wiltowski JakubZięba Karina18 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Zychla SzymonZychla Wiktoria16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Chrzan AdrianKrysta Agnieszka17 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sambor JakubGabrysz Zuzanna15 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Chrzan AdrianKrysta Agnieszka12 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA3 E
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kaczmarek DamianAdamska Ksenia2 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Sambor AdamKmiecik Julia3 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Rzeszut IgnacyBorowska Kinga11 D
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Wróblewski MarekWałowska Mariola8 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Musiałowicz FilipGierczyk Karolina3 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Musiałowicz FilipGierczyk Karolina1 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Żurek MikołajMykicka Aleksandra9 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Zychla SzymonZychla Wiktoria4 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kaczmarek DamianAdamska Ksenia10 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Żurek MikołajMykicka Aleksandra15 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Sambor JakubGabrysz Zuzanna1 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Kaczmarek DamianAdamska Ksenia5 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Zarzycki GabrielAndruszko Zofia7 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Chrzan AdrianKrysta Agnieszka8 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA4 E
Mistrzostwa Polski Latin Musiałowicz FilipGierczyk Karolina10 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA1 F
Mistrzostwa Polski Latin Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Shcherbakov AndriySkulska Ilona3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Świątkowski PiotrTracz Oliwia6 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wójcik ChristofIskra Joanna8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Zarzycki GabrielAndruszko Zofia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Zarzycki GabrielAndruszko Zofia27 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kaczmarek DamianAdamska Ksenia28 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Wójcik ChristofIskra Joanna30 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Zarzycki GabrielAndruszko Zofia7 B
Mistrzostwa Polski Standard Wiltowski JakubZięba Karina11 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Zinchenko ArtemStaniszewska Maria15 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Shcherbakov AndriySkulska Ilona13 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Zychla SzymonZychla Wiktoria44 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Musiałowicz FilipGierczyk Karolina22 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Chrzan AdrianKrysta Agnieszka47 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sambor AdamKmiecik Julia18 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Sambor JakubGabrysz Zuzanna37 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zychla SzymonZychla Wiktoria4 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Chrzan AdrianKrysta Agnieszka8 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zychla SzymonZychla Wiktoria3 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Musiałowicz FilipGierczyk Karolina6 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Rzeszut IgnacyBorowska Kinga16 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA9 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Musiałowicz FilipGierczyk Karolina1 C
Grand Prix Polski PTT Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Shcherbakov AndriySkulska Ilona7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wójcik ChristofIskra Joanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zarzycki GabrielAndruszko Zofia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wiltowski JakubZięba Karina5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sambor JakubGabrysz Zuzanna22 OPEN
Grand Prix Polski PTT Shcherbakov AndriySkulska Ilona6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Musiałowicz FilipGierczyk Karolina8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wiltowski JakubZięba Karina9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Świątkowski PiotrTracz Oliwia2 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Wójcik ChristofIskra Joanna8 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Świątkowski PiotrTracz Oliwia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Zarzycki GabrielAndruszko Zofia11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia9 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Sambor JakubGabrysz Zuzanna19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sambor AdamKmiecik Julia12 OPEN
Puchar Klas A,B i C Sambor JakubGabrysz Zuzanna6 B
Puchar Klas A,B i C Zychla SzymonZychla Wiktoria8 B
Puchar Klas A,B i C Chrzan AdrianKrysta Agnieszka13 B
Puchar Klas A,B i C Zychla SzymonZychla Wiktoria16 C
Puchar Klas A,B i C Kubicz JakubBaryliszyn Maria23 B
Puchar Klas A,B i C Chrzan AdrianKrysta Agnieszka18 A
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zychla SzymonZychla Wiktoria3 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zychla SzymonZychla Wiktoria8 C
GRAND PRIX SENIORÓW Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 OPEN
GRAND PRIX SENIORÓW Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 B
GRAND PRIX SENIORÓW Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA7 E
GRAND PRIX SENIORÓW Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA4 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Kaczmarek DamianAdamska Ksenia7 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Kaczmarek DamianAdamska Ksenia1 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Musiałowicz FilipGierczyk Karolina6 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Musiałowicz FilipGierczyk Karolina1 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kaczmarek DamianAdamska Ksenia2 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kaczmarek DamianAdamska Ksenia1 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Zychla SzymonZychla Wiktoria3 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kubicz JakubBaryliszyn Maria3 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Zychla SzymonZychla Wiktoria10 C
Majówka w Krakowie - Senior Miller LeszekGórecka Urszula2 E
Majówka w Krakowie - Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna1 B
Majówka w Krakowie - Senior Miller LeszekGórecka Urszula3 E
Majówka w Krakowie - Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 C
Majówka w Krakowie - Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 B
Majówka w Krakowie - OTTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia1 C
Majówka w Krakowie - OTTT Kaczmarek DamianAdamska Ksenia1 C
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna1 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna1 E
MAŁE GRAND PRIX Kaczmarek DamianAdamska Ksenia3 C
MAŁE GRAND PRIX Kaczmarek DamianAdamska Ksenia1 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWojciechowski AleksyLIS ZUZANNA2 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKaczmarek DamianAdamska Ksenia4 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKaczmarek DamianAdamska Ksenia5 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA5 F
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Chrzan AdrianKrysta Agnieszka4 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Chrzan AdrianKrysta Agnieszka4 A
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Wróblewski MarekWałowska Mariola13 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Bajorek PawełStrumińska Paulina6 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kaczmarek DamianAdamska Ksenia2 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Kaczmarek DamianAdamska Ksenia1 C
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spychalski MateuszSzafraniec Paulina12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Świątkowski PiotrTracz Oliwia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Polański BartoszLaska Natalia23 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna1 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Miller LeszekGórecka Urszula4 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna1 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Miller LeszekGórecka Urszula4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Chrzan AdrianKrysta Agnieszka4 A
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA1 G
CeA Puchar Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA1 G
CeA Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 B
CeA Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna1 C
CeA Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 C
Puchar WieczystegoShcherbakov AndriySkulska Ilona6 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 C
Puchar Wieczystego SeniorMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 D
Puchar WieczystegoGabrysz SzymonDytwińska Gabriela13 OPEN
Puchar WieczystegoGabrysz SzymonDytwińska Gabriela12 OPEN
Puchar WieczystegoWojciechowski AleksyLIS ZUZANNA15 OPEN
Puchar WieczystegoWiltowski JakubZięba Karina12 OPEN
Puchar WieczystegoZinchenko ArtemStaniszewska Maria2 OPEN
Puchar WieczystegoShcherbakov AndriySkulska Ilona5 OPEN
Puchar WieczystegoMusiałowicz FilipGierczyk Karolina15 OPEN
Puchar WieczystegoSambor AdamKmiecik Julia23 OPEN
Puchar WieczystegoChrzan AdrianKrysta Agnieszka23 OPEN
Puchar WieczystegoWiltowski JakubZięba Karina3 C
Puchar WieczystegoLeśniak AndrzejTurowska Karolina18 E
Puchar WieczystegoShcherbakov AndriySkulska Ilona1 C
Puchar WieczystegoZinchenko ArtemStaniszewska Maria10 C
Puchar WieczystegoMusiałowicz FilipGierczyk Karolina14 C
Puchar WieczystegoShcherbakov AndriySkulska Ilona1 C
Puchar WieczystegoMusiałowicz FilipGierczyk Karolina25 C
Puchar WieczystegoŻurek MikołajMykicka Aleksandra30 B
Puchar WieczystegoZychla SzymonZychla Wiktoria20 B
Puchar WieczystegoPolański BartoszLaska Natalia23 A
Puchar WieczystegoZarzycki GabrielAndruszko Zofia5 C
Puchar WieczystegoZychla SzymonZychla Wiktoria15 C
Puchar WieczystegoŻurek MikołajMykicka Aleksandra23 C
Puchar WieczystegoWróblewski MarekWałowska Mariola35 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Zarzycki GabrielAndruszko Zofia3 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Majewski MateuszNAJDEK WIKTORIA4 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Leśniak AndrzejTurowska Karolina6 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Bajorek PawełStrumińska Paulina1 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Pietruch FranciszekKrężel Hanna1 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Wojciechowski AleksyLIS ZUZANNA2 G
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Żurek MikołajMykicka Aleksandra5 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Zychla SzymonZychla Wiktoria7 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Zychla SzymonZychla Wiktoria4 B
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Żurek MikołajMykicka Aleksandra5 B
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Chrzan AdrianKrysta Agnieszka1 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Chrzan AdrianKrysta Agnieszka5 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Bajorek PawełStrumińska Paulina2 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna2 G
O Świąteczną Bombkę Gawęcki OliwierShuka Eliza3 G
O Świąteczną Bombkę Pietruch FranciszekKrężel Hanna2 H
O Świąteczną Bombkę Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna1 G
O Świąteczną Bombkę Jeż KornelBatkowska Wiktoria2 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Shcherbakov AndriySkulska Ilona5 OPEN
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Bajorek PawełStrumińska Paulina5 D
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna3 G
IV OTTT Czeladź 2019 Bajorek PawełStrumińska Paulina4 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Dróżdż WitoldJabłońska Agata1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna2 G
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna8 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Bajorek PawełStrumińska Paulina2 D
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zychla SzymonZychla Wiktoria5 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Żurek MikołajMykicka Aleksandra3 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Sambor AdamKmiecik Julia5 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Żurek MikołajMykicka Aleksandra8 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Chrzan AdrianKrysta Agnieszka2 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Polański BartoszLaska Natalia7 A
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 C
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Shcherbakov AndriySkulska Ilona8 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela17 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Zinchenko ArtemStaniszewska Maria7 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Musiałowicz FilipGierczyk Karolina14 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Ujczak PawełKorpak Ewa5 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Wójcik ChristofIskra Joanna8 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Faracik SzymonKwietniowska Oliwia29 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Spychalski MateuszSzafraniec Paulina27 OPEN
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Bajorek PawełStrumińska Paulina4 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna1 G
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna2 G
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Jeż KornelBatkowska Wiktoria3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Chrzan AdrianKrysta Agnieszka2 B
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Bajorek PawełStrumińska Paulina2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zychla SzymonZychla Wiktoria5 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna2 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Jeż KornelBatkowska Wiktoria2 G
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Majewski MateuszNAJDEK WIKTORIA1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Bajorek PawełStrumińska Paulina4 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Musiałowicz FilipGierczyk Karolina1 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Zychla SzymonZychla Wiktoria3 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Żurek MikołajMykicka Aleksandra9 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Żurek MikołajMykicka Aleksandra10 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka3 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Polański BartoszLaska Natalia1 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Jeż KornelBatkowska Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Talash ArsenLIS ZUZANNA3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Majewski MateuszNAJDEK WIKTORIA2 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela23 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Shcherbakov AndriySkulska Ilona10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Świątkowski PiotrTracz Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Zychla SzymonZychla Wiktoria5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Bajorek PawełStrumińska Paulina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Dziuba MaksymilianKaźmierczak Katarzyna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Dziuba MaksymilianKaźmierczak Katarzyna6 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zinchenko ArtemStaniszewska Maria4 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jeż KornelBatkowska Wiktoria1 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zychla SzymonZychla Wiktoria2 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Chrzan AdrianKrysta Agnieszka4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Zinchenko ArtemStaniszewska Maria2 C
GPS \" Bieruń 2019\" Miller LeszekGórecka Urszula4 E
GPS \" Bieruń 2019\" Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 C
GPS \" Bieruń 2019\" Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 C
GPS \" Bieruń 2019\" Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 E
GPS \" Bieruń 2019\" Miller LeszekGórecka Urszula5 E
GPS \" Bieruń 2019\" Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 D
GPS \" Bieruń 2019\" Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna4 D
GPS \" Bieruń 2019\" Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna1 D
GPS \" Bieruń 2019\" Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 OPEN
Puchar Klas A, B i C Polański BartoszLaska Natalia28 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Majewski MateuszNAJDEK WIKTORIA1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Bajorek PawełStrumińska Paulina4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Dziuba MaksymilianKaźmierczak Katarzyna7 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Shcherbakov AndriySkulska Ilona2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Wróblewski MarekWałowska Mariola4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Gabrysz SzymonDytwińska Gabriela2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Cetner AdamHomenda Emilia3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Kettner JakubPogodzik Amelia2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Jeż KornelBatkowska Wiktoria1 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka Anna3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Shcherbakov AndriySkulska Ilona2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Spychalski MateuszSzafraniec Paulina4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka Anna4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Chrzan AdrianKrysta Agnieszka9 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zinchenko ArtemStaniszewska Maria3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Faracik SzymonKwietniowska Oliwia2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Świątkowski PiotrTracz Oliwia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Sambor AdamKmiecik Julia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Musiałowicz FilipGierczyk Karolina4 OPEN
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zawada PrzemysławOlszowy Nikola2 H
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Kettner JakubPogodzik Amelia2 H
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna1 H
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Dziuba MaksymilianKaźmierczak Katarzyna4 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Dziuba MaksymilianKaźmierczak Katarzyna4 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Bajorek PawełStrumińska Paulina3 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zychla SzymonZychla Wiktoria1 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ujczak PawełKorpak Ewa7 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Shcherbakov AndriySkulska Ilona11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Zinchenko ArtemStaniszewska Maria11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Musiałowicz FilipGierczyk Karolina28 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Świątkowski PiotrTracz Oliwia2 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Spychalski MateuszSzafraniec Paulina9 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Faracik SzymonKwietniowska Oliwia9 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Bajorek PawełStrumińska Paulina2 D
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Zychla SzymonZychla Wiktoria1 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ujczak PawełKorpak Ewa3 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Faracik SzymonKwietniowska Oliwia8 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Miller LeszekGórecka Urszula4 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Świątkowski PiotrTracz Oliwia2 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Miller LeszekGórecka Urszula4 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Shcherbakov AndriySkulska Ilona17 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Spychalski MateuszSzafraniec Paulina25 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spychalski MateuszSzafraniec Paulina6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Zychla SzymonZychla Wiktoria1 C
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zinchenko ArtemStaniszewska Maria1 OPEN
OTTT UŚMIECH DZIECKAKettner JakubPogodzik Amelia2 H
OTTT UŚMIECH DZIECKAJeż KornelBatkowska Wiktoria2 G
OTTT UŚMIECH DZIECKADróżdż WitoldJabłońska Agata2 H
OTTT UŚMIECH DZIECKAWojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Zychla SzymonZychla Wiktoria1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Sambor AdamKmiecik Julia2 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Winkler MiłoszGabrysz Zuzanna5 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Winkler MiłoszGabrysz Zuzanna4 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Zychla SzymonZychla Wiktoria1 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kettner JakubPogodzik Amelia2 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Jeż KornelBatkowska Wiktoria3 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Atamańczyk-Carrillo NathanielNAJDEK WIKTORIA2 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kowalewski DawidCeglarska Ewelina1 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Bajorek PawełStrumińska Paulina4 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Polański BartoszLaska Natalia7 A
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Majak JakubNieczyszczak Klaudyna11 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Mickiewicz AndrzejOrłowska Natalia10 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Zinchenko ArtemStaniszewska Maria4 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Świątkowski PiotrChornenkaya Anastasia2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna1 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Winkler MiłoszGabrysz Zuzanna7 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Sambor AdamKmiecik Julia8 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Winkler MiłoszGabrysz Zuzanna5 B
Polish Open ChampionshipsWiltowski JakubAdamska Ksenia5 C
Polish Open ChampionshipsWiltowski JakubAdamska Ksenia7 C
Polish Open ChampionshipsMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna7 OPEN
Polish Open ChampionshipsShcherbakov AndriySkulska Ilona2 OPEN
Polish Open ChampionshipsWiltowski JakubAdamska Ksenia7 OPEN
Polish Open Championships WDC Krężel MateuszAndruszko Zofia4 D
Polish Open Championships WDC Krężel MateuszAndruszko Zofia7 D
Polish Open Championships WDC Kowalewski DawidCeglarska Ewelina1 D
Polish Open Championships WDC Bajorek PawełStrumińska Paulina2 D
Polish Open Championships WDC Zychla SzymonZychla Wiktoria1 C
Polish Open Championships WDC Winkler MiłoszGabrysz Zuzanna6 B
Polish Open Championships WDC Winkler MiłoszGabrysz Zuzanna5 B
Polish Open Championships WDC Kucharski DamianSadowska Magdalena14 B
Polish Open Championships WDC Polański BartoszLaska Natalia7 A
Polish Open Championships WDC Shcherbakov AndriySkulska Ilona1 OPEN
Polish Open Championships WDC Wiltowski JakubAdamska Ksenia7 OPEN
Polish Open Championships WDC Świątkowski PiotrChornenkaya Anastasia1 OPEN
Polish Open Championships WDC Ujczak PawełKorpak Ewa3 OPEN
Polish Open Championships WDC Musiałowicz FilipGierczyk Karolina14 OPEN
Polish Open Championships WDC Matecki AdamBogucka Nikola23 OPEN
Polish Open Championships WDC Spychalski MateuszSzafraniec Paulina19 OPEN
Polish Open Championships WDC Faracik SzymonKwietniowska Oliwia19 OPEN
Polish Open Championships WDC Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna6 OPEN
Polish Open Championships WDC Świątkowski PiotrChornenkaya Anastasia8 OPEN
Polish Open Championships WDC Zinchenko ArtemStaniszewska Maria13 OPEN
Polish Open Championships WDC Sambor AdamKmiecik Julia6 OPEN
Polish Open Championships WDC Wiltowski JakubAdamska Ksenia6 OPEN
Polish Open Championships WDC Shcherbakov AndriySkulska Ilona5 OPEN
Polish Open Championships WDC Faracik SzymonKwietniowska Oliwia7 OPEN
Polish Open ChampionshipsPolański BartoszLaska Natalia16 OPEN
Polish Open ChampionshipsSpychalski MateuszSzafraniec Paulina7 OPEN
Polish Open ChampionshipsMatecki AdamBogucka Nikola6 OPEN
Polish Open ChampionshipsKasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna1 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Bajorek PawełStrumińska Paulina8 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Zychla SzymonZychla Wiktoria1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Musiałowicz FilipGierczyk Karolina3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spychalski MateuszSzafraniec Paulina5 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka Anna2 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Rudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka Anna5 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna6 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kowalewski DawidCeglarska Ewelina11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaMiller LeszekGórecka Urszula2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaMiller LeszekGórecka Urszula3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKowalewski DawidCeglarska Ewelina9 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicGawęcki OliwierShuka Eliza1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKettner JakubPogodzik Amelia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicAtamańczyk-Carrillo NathanielNAJDEK WIKTORIA1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicWojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicŻurek MikołajMykicka Aleksandra1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicŻurek MikołajMykicka Aleksandra8 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicRudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka Anna5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBajorek PawełStrumińska Paulina7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicMartusewicz JarosławMartusewicz Grażyna2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicRudnicki KrzysztofRomejko-Rudnicka Anna3 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Zychla SzymonZychla Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsGawęcki OliwierShuka Eliza1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsAtamańczyk-Carrillo NathanielNAJDEK WIKTORIA1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsWojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna2 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Winkler MiłoszGabrysz Zuzanna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsBajorek PawełStrumińska Paulina4 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Shcherbakov AndriySkulska Ilona4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsWojciechowski AleksyStaruchowicz Martyna2 H
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Gabrysz SzymonRotko Gabriela3 D
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Talash ArsenLIS ZUZANNA1 H
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Gawęcki OliwierShuka Eliza2 H
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Jeż KornelBatkowska Wiktoria1 H
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Gabrysz SzymonRotko Gabriela1 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Zychla SzymonZychla Wiktoria1 C
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Bajorek PawełStrumińska Paulina3 D
ŚWIĘTO BZÓWLubczański PawełPietruch Weronika7 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Talash ArsenLIS ZUZANNA1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Gawęcki OliwierShuka Eliza2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Jeż KornelBatkowska Wiktoria1 H
ŚWIĘTO BZÓWPietruch FranciszekKrężel Hanna1 H
ŚWIĘTO BZÓWKrężel MateuszAndruszko Zofia6 D
ŚWIĘTO BZÓWLubczański PawełPietruch Weronika8 D
ŚWIĘTO BZÓWWiltowski JakubAdamska Ksenia1 D
Majówka w Krakowie - Senior Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 E
ŚWIĘTO BZÓWKrężel MateuszAndruszko Zofia8 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Kowalewski DawidCeglarska Ewelina3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Bajorek PawełStrumińska Paulina2 D
ŚWIĘTO BZÓWWinkler MiłoszGabrysz Zuzanna2 B
Majówka w Krakowie - Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna5 B
Majówka w Krakowie - Senior Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 E
Majówka w Krakowie - Senior Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Lubczański PawełPietruch Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Pietruch FranciszekKrężel Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Lubczański PawełPietruch Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Wiltowski JakubAdamska Ksenia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Bajorek PawełStrumińska Paulina9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Winkler MiłoszGabrysz Zuzanna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Zychla SzymonZychla Wiktoria3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Winkler MiłoszGabrysz Zuzanna1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Faracik SzymonKwietniowska Oliwia12 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Majak JakubNieczyszczak Klaudyna10 B
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Żurek MikołajMykicka Aleksandra5 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Mickiewicz AndrzejOrłowska Natalia6 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Żurek MikołajMykicka Aleksandra2 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Winkler MiłoszGabrysz Zuzanna1 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Musiałowicz FilipGierczyk Karolina3 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Zinchenko ArtemStaniszewska Maria2 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJeż KornelBatkowska Wiktoria1 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymTalash ArsenLIS ZUZANNA1 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymGawęcki OliwierShuka Eliza2 H
Puchar Klas F, E i D Bajorek PawełStrumińska Paulina13 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna6 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna11 OPEN
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Majak JakubNieczyszczak Klaudyna7 B
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna1 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pietruch FranciszekKrężel Hanna2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wiltowski JakubAdamska Ksenia2 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Zinchenko ArtemStaniszewska Maria2 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Jeż KornelBatkowska Wiktoria1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Zychla SzymonZychla Wiktoria1 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wiltowski JakubAdamska Ksenia2 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kettner JakubPogodzik Amelia2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Gawęcki OliwierShuka Eliza2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Talash ArsenLIS ZUZANNA1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Bajorek PawełStrumińska Paulina4 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Atamańczyk-Carrillo NathanielNAJDEK WIKTORIA1 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Żurek MikołajMykicka Aleksandra2 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Majak JakubNieczyszczak Klaudyna6 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kucharski DamianSadowska Magdalena9 B
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Świątkowski PiotrChornenkaya Anastasia1 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna4 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Ujczak PawełKorpak Ewa5 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Mickiewicz AndrzejOrłowska Natalia5 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Faracik SzymonKwietniowska Oliwia7 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Shcherbakov AndriySkulska Ilona3 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wiltowski JakubAdamska Ksenia15 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiŚwiątkowski PiotrChornenkaya Anastasia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Bajorek PawełStrumińska Paulina8 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Bajorek PawełStrumińska Paulina8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWiltowski JakubAdamska Ksenia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWiltowski JakubAdamska Ksenia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiUjczak PawełKorpak Ewa15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiUjczak PawełKorpak Ewa4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiŚwiątkowski PiotrChornenkaya Anastasia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna14 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna3 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna3 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Martusewicz JarosławMartusewicz Grażyna4 C
ArtDance Cup 2019Wiltowski JakubAdamska Ksenia5 D
Akademickie Mistrzostwa PolskiŚwiątkowski PiotrChornenkaya Anastasia4 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Miller LeszekGórecka Urszula4 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Miller LeszekGórecka Urszula4 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz Anna1 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bajorek PawełStrumińska Paulina7 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bajorek PawełStrumińska Paulina8 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zinchenko ArtemStaniszewska Maria3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zinchenko ArtemStaniszewska Maria2 D
Polish Cup PTT; WDC AL Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna5 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Atamańczyk-Carrillo NathanielNAJDEK WIKTORIA1 H
Polish Cup PTT; WDC AL Shcherbakov AndriySkulska Ilona7 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Faracik SzymonKwietniowska Oliwia6 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Shcherbakov AndriySkulska Ilona7 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Gawęcki OliwierShuka Eliza1 H
Polish Cup PTT; WDC AL Ujczak PawełKorpak Ewa3 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Świątkowski PiotrChornenkaya Anastasia1 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kettner JakubPogodzik Amelia2 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Jeż KornelBatkowska Wiktoria1 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Pietruch FranciszekKrężel Hanna1 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Bajorek PawełStrumińska Paulina3 D
Polish Cup PTT; WDC AL Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna7 B
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Winkiel HubertZakrzewska Kornelia8 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Musiałowicz FilipGierczyk Karolina1 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Krężel MateuszAndruszko Zofia5 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wiltowski JakubAdamska Ksenia4 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Krężel MateuszAndruszko Zofia5 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Bajorek PawełStrumińska Paulina11 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Zychla SzymonZychla Wiktoria3 C
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Młynarski MaciejGuettner Klara1 C
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kucharski DamianSadowska Magdalena4 B
Polish Cup PTT; WDC AL Świątkowski PiotrChornenkaya Anastasia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiltowski JakubAdamska Ksenia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Musiałowicz FilipGierczyk Karolina8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiltowski JakubAdamska Ksenia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiltowski JakubAdamska Ksenia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiltowski JakubAdamska Ksenia10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Musiałowicz FilipGierczyk Karolina5 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Wiltowski JakubAdamska Ksenia1 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Gabrysz SzymonRotko Gabriela1 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Talash ArsenLIS ZUZANNA1 H
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Gawęcki OliwierShuka Eliza2 H