!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CENTRUM TAŃCA
Radom (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Głogowski PiotrStolarska Ivetta5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Figurski PrzemysławSzymańska Karolina2 OPEN
Małe Grand Prix Kijak KonradMolendowska Nikola7 C
Małe Grand Prix Pawelec DawidWłodarczyk Sara5 F
Małe Grand Prix Pawelec DawidWłodarczyk Sara5 F
Małe Grand Prix Nitak AdamPysiak Anastazja2 H
Małe Grand Prix Pękala JanMontelatic Nikola2 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kijak KonradMolendowska Nikola8 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Urbański RobertNeska Zuzanna1 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Sekuła MateuszZacharska Ewa9 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Sekuła MateuszZacharska Ewa9 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Urbański RobertNeska Zuzanna8 C
MAŁE GRAND PRIX Pękala JanMontelatic Nikola2 H
Grand Prix Polski PTT Figurski PrzemysławSzymańska Karolina6 OPEN
CeA Spring Kijak KonradMolendowska Nikola11 C
Polish Open Championships WDC Głogowski PiotrStolarska Ivetta33 OPEN
Polish Open Championships WDC Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia25 OPEN
Polish Open Championships WDC Figurski PrzemysławSzymańska Karolina13 OPEN
Polish Open Championships WDC Figurski PrzemysławSzymańska Karolina9 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Sokół JakubPastuszka Wiktoria7 C
Polish Open Championships WDC Głogowski PiotrStolarska Ivetta31 OPEN
Polish Open Championships WDC Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia15 OPEN
OTTT LIDER 2021Urbański RobertNeska Zuzanna12 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTZdziech PrzemysławDziedziczak Natalia9 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTFigurski PrzemysławSzymańska Karolina7 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kijak KonradMolendowska Nikola7 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kijak KonradMolendowska Nikola11 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia16 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Głogowski PiotrStolarska Ivetta21 OPEN
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Urbański RobertNeska Zuzanna12 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Sokół JakubPastuszka Wiktoria1 C
Grand Prix Polski PTT Archacki SebastianBorkowska Julia26 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ziętek ŁukaszMularczyk Beata4 C
II OTTT Będzin 2021 Sokół JakubPastuszka Wiktoria4 C
CeA Puchar Kijak KonradMolendowska Nikola7 C
CeA Puchar Kijak KonradMolendowska Nikola8 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Urbański JakubSerwa Kinga11 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Urbański JakubSerwa Kinga3 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sekuła MateuszZacharska Ewa7 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Urbański RobertNeska Zuzanna5 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sokół JakubPastuszka Wiktoria3 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Archacki SebastianBorkowska Julia27 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia14 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sekuła MateuszZacharska Ewa8 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Urbański RobertNeska Zuzanna7 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Urbański JakubSerwa Kinga1 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Urbański JakubSerwa Kinga5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sekuła MateuszZacharska Ewa10 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ziętek ŁukaszMularczyk Beata10 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia14 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sekuła MateuszZacharska Ewa10 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Urbański RobertNeska Zuzanna3 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Urbański JakubSerwa Kinga5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Urbański JakubSerwa Kinga3 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Urbański RobertNeska Zuzanna5 C
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Sokół JakubPastuszka Wiktoria4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Sokół JakubPastuszka Wiktoria3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Sekuła MateuszZacharska Ewa6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Urbański RobertNeska Zuzanna3 C
47 Puchar Wieczystego Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia12 OPEN
47 Puchar Wieczystego Sekuła MateuszZacharska Ewa35 D
47 Puchar Wieczystego Sokół JakubPastuszka Wiktoria34 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Jaworski JakubMalmon Wiktoria7 B
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Sekuła MateuszZacharska Ewa6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Sokół JakubPastuszka Wiktoria3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Jaworski JakubMalmon Wiktoria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Jaworski JakubMalmon Wiktoria3 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Jaworski JakubMalmon Wiktoria4 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Sekuła MateuszZacharska Ewa7 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Sokół JakubPastuszka Wiktoria4 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Sokół JakubPastuszka Wiktoria3 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Jaworski JakubMalmon Wiktoria3 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Jaworski JakubMalmon Wiktoria11 B
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Jaworski JakubMalmon Wiktoria13 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Jaworski JakubMalmon Wiktoria6 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Jaworski JakubMalmon Wiktoria17 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sokół JakubPastuszka Wiktoria11 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Sokół JakubPastuszka Wiktoria7 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kijak KonradMolendowska Nikola7 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Sokół JakubPastuszka Wiktoria4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Kijak KonradMolendowska Nikola7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Sokół JakubPastuszka Wiktoria2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Sekuła MateuszZacharska Ewa6 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jaworski JakubMalmon Wiktoria3 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jaworski JakubMalmon Wiktoria4 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Sokół JakubPastuszka Wiktoria6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Sokół JakubPastuszka Wiktoria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Urbański RobertNeska Zuzanna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Jaworski JakubMalmon Wiktoria5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Jaworski JakubMalmon Wiktoria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Kijak KonradMolendowska Nikola5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Sekuła MateuszZacharska Ewa4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Sokół JakubPastuszka Wiktoria2 D
MAŁE GRAND PRIX Sokół JakubPastuszka Wiktoria1 E
MAŁE GRAND PRIX Duchna BartoszŚlusarczyk Apolonia3 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Jaworski JakubMalmon Wiktoria7 B
MAŁE GRAND PRIX Sokół JakubPastuszka Wiktoria2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Jaworski JakubMalmon Wiktoria2 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaworski JakubMalmon Wiktoria9 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kijak KonradMolendowska Nikola10 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaworski JakubMalmon Wiktoria4 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kijak KonradMolendowska Nikola7 D
Puchar Klas A,B i C Jaworski JakubMalmon Wiktoria21 B
Puchar Klas A,B i C Jaworski JakubMalmon Wiktoria4 C
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kijak KonradMolendowska Nikola14 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Sekuła MateuszZacharska Ewa9 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kijak KonradMolendowska Nikola12 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Sokół JakubPastuszka Wiktoria2 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Sokół JakubPastuszka Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Sokół JakubPastuszka Wiktoria2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kijak KonradMolendowska Nikola9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Duchna BartoszŚlusarczyk Apolonia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Sokół JakubPastuszka Wiktoria1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kijak KonradMolendowska Nikola12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Sekuła MateuszZacharska Ewa14 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Jaworski JakubMalmon Wiktoria5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Jaworski JakubMalmon Wiktoria1 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Sekuła MateuszZacharska Ewa12 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Sokół JakubPastuszka Wiktoria1 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Sokół JakubPastuszka Wiktoria5 F
MAŁE GRAND PRIX Falkiewicz IgorNitak Kornelia1 H
MAŁE GRAND PRIX Szkirman JakubWojciechowska Klara3 G
MAŁE GRAND PRIX Falkiewicz JakubGregorczyk Maja2 H
MAŁE GRAND PRIX Nitak AdamSeweryn Pola1 H
MAŁE GRAND PRIX Jaworski JakubMalmon Wiktoria4 C
MAŁE GRAND PRIX Jaworski JakubMalmon Wiktoria3 C
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Sokół JakubPastuszka Wiktoria1 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Sokół JakubPastuszka Wiktoria1 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Duchna BartoszŚlusarczyk Apolonia2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKADuchna BartoszŚlusarczyk Apolonia3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJaworski JakubMalmon Wiktoria9 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJaworski JakubMalmon Wiktoria1 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Sokół JakubPastuszka Wiktoria1 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Sokół JakubPastuszka Wiktoria2 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia6 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Falkiewicz IgorNitak Kornelia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogowski PiotrJakus Magdalena8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Figurski PrzemysławSzymańska Karolina5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaworski JakubMalmon Wiktoria1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaworski JakubMalmon Wiktoria2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Urbański RobertNeska Zuzanna12 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaDuchna BartoszŚlusarczyk Apolonia1 H
GPS PTT Kiepura Dance Cup Duchna BartoszŚlusarczyk Apolonia2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Duchna BartoszŚlusarczyk Apolonia2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pawelec DawidWłodarczyk Sara5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Falkiewicz JakubGregorczyk Maja2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Sokół JakubPastuszka Wiktoria1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pawelec DawidWłodarczyk Sara7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Sokół JakubPastuszka Wiktoria2 F
Puchar WieczystegoGłogowski PiotrJakus Magdalena13 OPEN
Puchar WieczystegoArchacki SebastianBorkowska Julia4 OPEN
Puchar WieczystegoFigurski PrzemysławSzymańska Karolina17 OPEN
Puchar WieczystegoMachnio DamianKutera Julia16 OPEN
Puchar WieczystegoSekuła MateuszKwiatkowska Ewa5 E
Puchar WieczystegoSokół JakubPastuszka Wiktoria7 F
Puchar WieczystegoSokół JakubPastuszka Wiktoria8 F
Puchar WieczystegoKacprzak KacperLato Weronika38 A
Puchar WieczystegoGłogowski PiotrJakus Magdalena18 A
Christmas PartyNowak FilipKalicka Celina2 H
Christmas PartyDuchna BartoszŚlusarczyk Apolonia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Urbański RobertNeska Zuzanna5 C
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Sikorski JacekWitkowska Julia2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Duchna BartoszŚlusarczyk Apolonia2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Falkiewicz JakubGregorczyk Maja2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia6 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Nowak FilipKalicka Celina2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Falkiewicz IgorNitak Kornelia1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Sokół JakubPastuszka Wiktoria6 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Sokół JakubPastuszka Wiktoria1 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa5 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Kijak KonradMalmon Wiktoria8 C
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Kijak KonradMalmon Wiktoria6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Urbański RobertNeska Zuzanna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa5 E
IV OTTT Czeladź 2019 Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa4 E
IV OTTT Czeladź 2019 Kijak KonradMalmon Wiktoria7 C
IV OTTT Czeladź 2019 Jaworski JakubWrzesień Daria6 B
IV OTTT Czeladź 2019 Kijak KonradMalmon Wiktoria8 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Urbański RobertNeska Zuzanna5 C
MAŁE GRAND PRIX Sokół JakubPastuszka Wiktoria3 E
MAŁE GRAND PRIX Sokół JakubPastuszka Wiktoria4 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Figurski PrzemysławSzymańska Karolina12 OPEN
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAKijak KonradMalmon Wiktoria1 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZASekuła MateuszKwiatkowska Ewa2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Urbański RobertNeska Zuzanna Maria6 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Sokół JakubPastuszka Wiktoria8 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Sokół JakubPastuszka Wiktoria5 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaworski JakubWrzesień Daria5 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Urbański RobertNeska Zuzanna Maria6 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kijak KonradMalmon Wiktoria3 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kijak KonradMalmon Wiktoria3 C
Puchar Klas A, B i C Głogowski PiotrJakus Magdalena20 A
Puchar Klas A, B i C Kacprzak KacperLato Weronika19 A
Puchar Klas A, B i C Urbański RobertNeska Zuzanna Maria22 C
Puchar Klas A, B i C Kijak KonradMalmon Wiktoria15 C
Puchar Klas A, B i C Jaworski JakubWrzesień Daria19 B
Puchar Klas A, B i C Kijak KonradMalmon Wiktoria18 C
Puchar Klas A, B i C Urbański JakubStanios Małgorzata13 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kijak KonradMalmon Wiktoria5 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Urbański JakubStanios Małgorzata11 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa5 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Urbański JakubStanios Małgorzata7 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Urbański RobertNeska Zuzanna Maria11 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kijak KonradMalmon Wiktoria13 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ziętek ŁukaszMularczyk Beata2 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Machnio DamianKutera Julia18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Głogowski PiotrJakus Magdalena18 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia10 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Figurski PrzemysławSzymańska Karolina2 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Archacki SebastianBorkowska Julia13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Figurski PrzemysławSzymańska Karolina13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia32 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Głogowski PiotrJakus Magdalena34 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Machnio DamianKutera Julia35 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Urbański RobertNeska Zuzanna Maria7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Urbański JakubStanios Małgorzata9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Urbański JakubStanios Małgorzata2 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Urbański JakubStanios Małgorzata14 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Urbański RobertNeska Zuzanna Maria1 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Urbański JakubStanios Małgorzata2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa8 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaUrbański RobertNeska Zuzanna Maria1 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaUrbański JakubStanios Małgorzata10 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSekuła MateuszKwiatkowska Ewa3 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaUrbański JakubStanios Małgorzata13 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaJaworski JakubWrzesień Daria5 B
Polish Open Championships WDC Gawęcki TomaszJakus Magdalena27 OPEN
Polish Open Championships WDC Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia19 OPEN
Polish Open Championships WDC Figurski PrzemysławSzymańska Karolina16 OPEN
Polish Open Championships WDC Głogowski PiotrPłaza Wioletta17 OPEN
Polish Open Championships WDC Gawęcki TomaszJakus Magdalena12 OPEN
Polish Open Championships WDC Machnio DamianKutera Julia29 OPEN
Polish Open ChampionshipsMachnio DamianKutera Julia15 OPEN
Polish Open ChampionshipsGłogowski PiotrPłaza Wioletta16 OPEN
Polish Open ChampionshipsGawęcki TomaszJakus Magdalena13 OPEN
Polish Open ChampionshipsZdziech PrzemysławDziedziczak Natalia3 OPEN
Polish Open ChampionshipsFigurski PrzemysławSzymańska Karolina2 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa7 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Urbański JakubStanios Małgorzata9 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kijak KonradMalmon Wiktoria2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Urbański JakubStanios Małgorzata2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Figurski PrzemysławSzymańska Karolina4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Urbański JakubStanios Małgorzata2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Archacki SebastianBorkowska Julia1 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Urbański JakubStanios Małgorzata8 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinJaworski JakubWrzesień Daria4 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Urbański JakubStanios Małgorzata5 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Urbański RobertNeska Zuzanna Maria2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kijak KonradMalmon Wiktoria1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Urbański JakubStanios Małgorzata1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa3 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Urbański JakubStanios Małgorzata6 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kijak KonradMalmon Wiktoria3 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Urbański RobertNeska Zuzanna Maria2 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Urbański JakubStanios Małgorzata2 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kijak KonradMalmon Wiktoria1 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gawęcki TomaszJakus Magdalena14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Głogowski PiotrPłaza Wioletta6 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Figurski PrzemysławSzymańska Karolina3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Gawęcki TomaszJakus Magdalena10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Głogowski PiotrPłaza Wioletta18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Machnio DamianKutera Julia17 OPEN
Puchar Klas F, E i D Urbański JakubStanios Małgorzata21 D
Puchar Klas F, E i D Urbański RobertNeska Zuzanna Maria18 D
Puchar Klas F, E i D Kijak KonradMalmon Wiktoria5 D
Puchar Klas F, E i D Urbański JakubStanios Małgorzata11 D
Puchar Klas F, E i D Kijak KonradMalmon Wiktoria9 D
Puchar Klas F, E i D Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa2 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kijak KonradMalmon Wiktoria1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa2 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kijak KonradMalmon Wiktoria1 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Urbański RobertNeska Zuzanna Maria4 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Jaworski JakubWrzesień Daria6 B
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Urbański JakubStanios Małgorzata2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Urbański JakubStanios Małgorzata3 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Głogowski PiotrPłaza Wioletta28 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia18 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Figurski PrzemysławSzymańska Karolina11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiFigurski PrzemysławSzymańska Karolina10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMachnio DamianKutera Julia27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiZdziech PrzemysławDziedziczak Natalia17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiZdziech PrzemysławDziedziczak Natalia9 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiFigurski PrzemysławSzymańska Karolina7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Urbański JakubStanios Małgorzata5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Urbański JakubStanios Małgorzata2 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jaworski JakubWrzesień Daria8 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kijak KonradMalmon Wiktoria1 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kijak KonradMalmon Wiktoria4 D
Polish Cup PTT; WDC AL Gawęcki TomaszJakus Magdalena11 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Gawęcki TomaszJakus Magdalena24 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa4 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Urbański JakubStanios Małgorzata14 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kijak KonradMalmon Wiktoria1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kijak KonradMalmon Wiktoria4 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Urbański JakubStanios Małgorzata1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Figurski PrzemysławSzymańska Karolina5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaworski JakubWrzesień Daria5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skórski MarcelSalamaga Julia5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skórski MarcelSalamaga Julia28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Machnio DamianKutera Julia18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogowski PiotrPłaza Wioletta28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawęcki TomaszJakus Magdalena13 OPEN
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Bilski KamilWilk Joanna12 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Jaworski JakubWrzesień Daria9 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Bilski KamilWilk Joanna8 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Jaworski JakubWrzesień Daria3 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kijak KonradMalmon Wiktoria2 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kijak KonradMalmon Wiktoria1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Urbański JakubStanios Małgorzata4 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Urbański JakubStanios Małgorzata3 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa6 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Kijak KonradMalmon Wiktoria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Urbański JakubStanios Małgorzata3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Kijak KonradMalmon Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Urbański JakubStanios Małgorzata3 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Kacprzak KacperLato Weronika18 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Głogowski PiotrPłaza Wioletta16 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Skórski MarcelSalamaga Julia15 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Archacki SebastianBorkowska Julia5 A
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kijak KonradMalmon Wiktoria4 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia1 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kijak KonradMalmon Wiktoria6 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Urbański JakubStanios Małgorzata7 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ziętek ŁukaszMularczyk Beata7 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Urbański JakubStanios Małgorzata5 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ziętek ŁukaszMularczyk Beata4 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kacprzak KacperLato Weronika2 A
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa8 F
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Figurski PrzemysławSzymańska Karolina5 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Archacki SebastianBorkowska Julia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Jaworski JakubWrzesień Daria2 B
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Machnio DamianKutera Julia10 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kacprzak KacperLato Weronika12 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Archacki SebastianBorkowska Julia14 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Głogowski PiotrPłaza Wioletta14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Machnio DamianKutera Julia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Figurski PrzemysławSzymańska Karolina5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kacprzak KacperLato Weronika22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogowski PiotrPłaza Wioletta24 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaUrbański JakubStanios Małgorzata5 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaUrbański JakubStanios Małgorzata4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Urbański JakubStanios Małgorzata3 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Urbański JakubStanios Małgorzata1 E
XLV Puchar Wieczystego Głogowski PiotrPłaza Wioletta12 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Machnio DamianKutera Julia9 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Figurski PrzemysławSzymańska Karolina5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa12 F
XLV Puchar Wieczystego Zdziech PrzemysławDziedziczak Natalia1 A
XLV Puchar Wieczystego Archacki SebastianBorkowska Julia5 A
XLV Puchar Wieczystego Machnio DamianKutera Julia3 A
XLV Puchar Wieczystego Kacprzak KacperLato Weronika19 A
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Busiek JakubUrbańska Paulina5 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Busiek JakubUrbańska Paulina6 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Jaworski JakubWrzesień Daria10 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Jaworski JakubWrzesień Daria4 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Urbański JakubStanios Małgorzata3 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Urbański JakubStanios Małgorzata1 E
OTTT Siewierz 2018Busiek JakubUrbańska Paulina3 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Staniewski KrzysztofSzkudlarz Oliwia2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Urbański RobertOczkowska Urszula8 B
OTTT Siewierz 2018Busiek JakubUrbańska Paulina9 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Urbański RobertOczkowska Urszula3 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Busiek JakubUrbańska Paulina5 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Busiek JakubUrbańska Paulina7 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Bilski KamilWilk Joanna2 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Urbański JakubStanios Małgorzata2 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Urbański JakubStanios Małgorzata2 E
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Głogowski PiotrPłaza Wioletta20 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Figurski PrzemysławSzymańska Karolina30 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jaworski JakubWrzesień Daria4 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Urbański JakubStanios Małgorzata1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Urbański JakubStanios Małgorzata2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Busiek JakubUrbańska Paulina10 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Urbański RobertOczkowska Urszula12 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bilski KamilWilk Joanna7 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jaworski JakubWrzesień Daria6 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Urbański RobertOczkowska Urszula8 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bilski KamilWilk Joanna10 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Busiek JakubUrbańska Paulina11 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Ziętek ŁukaszMularczyk Beata11 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Busiek JakubUrbańska Paulina7 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Ziętek ŁukaszMularczyk Beata9 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Busiek JakubUrbańska Paulina6 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Bilski KamilWilk Joanna3 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa3 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Busiek JakubUrbańska Paulina4 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Busiek JakubUrbańska Paulina4 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Jaworski JakubWrzesień Daria6 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Jaworski JakubWrzesień Daria2 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gawęcki TomaszCybulska Monika5 OPEN
OTTT Będzin 2018Jaworski JakubWrzesień Daria8 B
OTTT Będzin 2018Jaworski JakubWrzesień Daria6 B
Mistrzostwa Polski Standard Gawęcki TomaszCybulska Monika12 OPEN
Puchar Klas A,B i C Bilski KamilWilk Joanna30 B
Puchar Klas A,B i C Kacprzak KacperLato Weronika17 A
Puchar Klas A,B i C Bilski KamilWilk Joanna23 C
KLASA 2018Bilski KamilWilk Joanna2 C
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Kacprzak KacperLato Weronika14 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Figurski PrzemysławSzymańska Karolina5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa2 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Gawęcki TomaszCybulska Monika2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Gawęcki TomaszCybulska Monika3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Jaworski JakubWrzesień Daria6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Urbański RobertOczkowska Urszula4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Sekuła MateuszKwiatkowska Ewa6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Bilski KamilWilk Joanna5 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Bilski KamilWilk Joanna6 B
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Bilski KamilWilk Joanna5 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Jaworski JakubWrzesień Daria7 B
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Jaworski JakubWrzesień Daria3 B
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Busiek JakubUrbańska Paulina8 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Urbański RobertOczkowska Urszula7 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Urbański RobertOczkowska Urszula11 C
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Busiek JakubUrbańska Paulina1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdziech PrzemysławWoźniak Kamila20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawęcki TomaszCybulska Monika11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawęcki TomaszCybulska Monika8 OPEN
PERFECT DANCE Busiek JakubUrbańska Paulina12 C
PERFECT DANCE Busiek JakubUrbańska Paulina1 D
Polish Open Championships Gawęcki TomaszCybulska Monika9 OPEN
Polish Open Championships Zdziech PrzemysławWoźniak Kamila20 OPEN
Polish Open Championships Gawęcki TomaszCybulska Monika13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Pawelec DawidZdyb Patrycja2 G
Polish Open Championships Głogowski PiotrPłaza Wioletta15 OPEN
Polish Open Championships Głogowski PiotrPłaza Wioletta9 OPEN
Polish Open Championships Zdziech PrzemysławWoźniak Kamila21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaworski JakubWrzesień Daria18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaworski JakubWrzesień Daria17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawęcki TomaszCybulska Monika10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawęcki TomaszCybulska Monika9 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Machnio DamianSalamaga Julia1 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bilski KamilWilk Joanna13 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bilski KamilWilk Joanna9 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Bilski KamilWilk Joanna6 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Bilski KamilWilk Joanna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Mordka KacperKuźdub Julia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Bilski KamilWilk Joanna6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Mordka KacperKuźdub Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Pawelec DawidZdyb Patrycja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Kuźdub MaksymilianJeziorska Kinga3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Busiek JakubUrbańska Paulina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Machnio DamianSalamaga Julia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Busiek JakubUrbańska Paulina7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Bilski KamilWilk Joanna8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Jaworski JakubWrzesień Daria8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Gawęcki TomaszCybulska Monika1 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Kacprzak KacperLato Weronika3 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Jaworski JakubWrzesień Daria7 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Bilski KamilWilk Joanna8 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Bilski KamilWilk Joanna12 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Jaworski JakubWrzesień Daria9 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Jaworski JakubWrzesień Daria9 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Bilski KamilWilk Joanna10 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Machnio DamianSalamaga Julia4 B
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Urbański RobertOczkowska Urszula2 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Urbański RobertOczkowska Urszula10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Bilski KamilWilk Joanna6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Machnio DamianSalamaga Julia3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Ziętek ŁukaszMularczyk Beata10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Urbański RobertOczkowska Urszula12 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Gawęcki TomaszCybulska Monika4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Urbański RobertOczkowska Urszula4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Głogowski PiotrPłaza Wioletta6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Ziętek ŁukaszMularczyk Beata8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Jaworski JakubWrzesień Daria15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Jaworski JakubWrzesień Daria17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Figurski PrzemysławSzymańska Karolina12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Głogowski PiotrPłaza Wioletta18 OPEN
Puchar Klas F, E i DBusiek JakubUrbańska Paulina8 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Jaworski JakubWrzesień Daria7 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Machnio DamianSalamaga Julia4 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Jaworski JakubWrzesień Daria10 B
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ziętek ŁukaszMularczyk Beata9 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ziętek ŁukaszMularczyk Beata8 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGajek WiktorZdyb Julia2 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychTomczyk MikołajWalas Milena13 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychRejmer BartłomiejZarychta Zuzanna6 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychDudek ŁukaszSieczkowska Jassica3 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychDudek ŁukaszSieczkowska Jassica4 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPawelec MiłoszJarmułowicz Julia1 H
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychUrbański RobertOczkowska Urszula10 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPawelec DawidZdyb Patrycja2 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychUrbański RobertOczkowska Urszula5 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychZiętek ŁukaszMularczyk Beata7 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychZiętek ŁukaszMularczyk Beata9 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMachnio DamianSalamaga Julia2 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Kacprzak KacperLato Weronika3 A
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jaworski JakubWrzesień Daria5 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Bilski KamilWilk Joanna5 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jaworski JakubWrzesień Daria2 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Urbański RobertOczkowska Urszula10 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Bilski KamilWilk Joanna6 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Urbański RobertOczkowska Urszula10 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTZdziech PrzemysławWoźniak Kamila14 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTFigurski PrzemysławSzymańska Karolina10 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Głogowski PiotrPłaza Wioletta10 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Figurski PrzemysławSzymańska Karolina4 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Zdziech PrzemysławWoźniak Kamila31 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Figurski PrzemysławSzymańska Karolina25 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Jaworski JakubWrzesień Daria10 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Bilski KamilWilk Joanna7 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Jaworski JakubWrzesień Daria15 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Bilski KamilWilk Joanna13 B
Polish Cup PTT WDC AL Figurski PrzemysławSzymańska Karolina18 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Figurski PrzemysławSzymańska Karolina4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Figurski PrzemysławSzymańska Karolina18 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Figurski PrzemysławSzymańska Karolina4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Głogowski PiotrPłaza Wioletta8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Głogowski PiotrPłaza Wioletta4 A
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Urbański RobertOczkowska Urszula8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Urbański RobertOczkowska Urszula7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Figurski PrzemysławSzymańska Karolina11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zdziech PrzemysławWoźniak Kamila16 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Bilski KamilWilk Joanna44 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Jaworski JakubWrzesień Daria39 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Kacprzak KacperLato Weronika30 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Głogowski PiotrPłaza Wioletta10 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Zdziech PrzemysławWoźniak Kamila1 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Jaworski JakubWrzesień Daria50 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Machnio DamianSalamaga Julia8 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Bilski KamilWilk Joanna32 C
Stars Final 2018 Urbański RobertOczkowska Urszula13 C
Stars Final 2018 Bilski KamilWilk Joanna5 C
Stars Final 2018 Urbański RobertOczkowska Urszula9 C
Stars Final 2018 Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna3 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Zdziech PrzemysławWoźniak Kamila1 A
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Głogowski PiotrPłaza Wioletta2 A
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bilski KamilWilk Joanna3 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bilski KamilWilk Joanna4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kacprzak KacperLato Weronika10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogowski PiotrPłaza Wioletta8 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Bilski KamilWilk Joanna5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Bilski KamilWilk Joanna1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Głogowski PiotrPłaza Wioletta3 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Bilski KamilWilk Joanna7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Urbański RobertOczkowska Urszula6 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Bilski KamilWilk Joanna3 C
Gwiazdkowy TTT Kuźdub MaksymilianJeziorska Kinga3 G
II OTTT Respect Cup 2017 Urbański JakubUrbańska Paulina3 C
II OTTT Respect Cup 2017 Kuźdub MaksymilianJeziorska Kinga3 G
II OTTT Respect Cup 2017 Busiek JakubJeżyna Oliwia9 C
II OTTT Respect Cup 2017 Bilski KamilWilk Joanna1 C
II OTTT Respect Cup 2017 Busiek JakubJeżyna Oliwia4 D
II OTTT Respect Cup 2017 Bilski KamilWilk Joanna4 C
II OTTT Respect Cup 2017 Urbański JakubUrbańska Paulina7 C
II OTTT Respect Cup 2017 Jaworski JakubWrzesień Daria5 B
II OTTT Respect Cup 2017 Jaworski JakubWrzesień Daria6 B
II OTTT Respect Cup 2017 Urbański RobertOczkowska Urszula6 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGawęcki TomaszIzdebska Zuzanna3 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMachnio DamianSalamaga Julia31 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBilski KamilWilk Joanna16 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBilski KamilWilk Joanna17 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Bilski KamilWilk Joanna1 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Pawelec DawidZdyb Patrycja1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Jaworski JakubWrzesień Daria6 B
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Bilski KamilWilk Joanna5 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Jaworski JakubWrzesień Daria5 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Urbański RobertOczkowska Urszula4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Bilski KamilWilk Joanna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Urbański JakubUrbańska Paulina6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Bilski KamilWilk Joanna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Urbański RobertOczkowska Urszula7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Urbański JakubUrbańska Paulina6 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyFigurski PrzemysławPysiak Wiktoria8 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyZdziech PrzemysławBorkowska Julia11 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyKucina WojciechSzymańska Karolina6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna7 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Urbański RobertOczkowska Urszula4 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Ziętek ŁukaszMularczyk Beata9 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Bilski KamilWilk Joanna3 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Bilski KamilWilk Joanna7 C
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Ziętek ŁukaszMularczyk Beata8 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bilski KamilWilk Joanna10 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Urbański JakubUrbańska Paulina8 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Urbański RobertOczkowska Urszula4 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bilski KamilWilk Joanna8 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Urbański JakubUrbańska Paulina5 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Busiek JakubJeżyna Oliwia6 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna3 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna7 OPEN
XV OTTT o Puchar Roztocza Bilski KamilWilk Joanna7 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna8 OPEN
XV OTTT o Puchar Roztocza Bilski KamilWilk Joanna4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaworski JakubWrzesień Daria15 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jaworski JakubWrzesień Daria11 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Bilski KamilWilk Joanna8 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Bilski KamilWilk Joanna3 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Bilski KamilWilk Joanna9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Urbański JakubUrbańska Paulina8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Urbański JakubUrbańska Paulina6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Bilski KamilWilk Joanna3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Machnio DamianWoźniak Kamila2 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Bilski KamilWilk Joanna6 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Bilski KamilWilk Joanna3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Jaworski JakubWrzesień Daria1 C
Klasa Leliwa 2017 Busiek JakubJeżyna Oliwia8 C
Klasa Leliwa 2017 Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna9 F
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kucina WojciechSzymańska Karolina15 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia11 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia4 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Jaworski JakubWrzesień Daria13 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Jaworski JakubWrzesień Daria3 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Machnio DamianWoźniak Kamila3 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kacprzak KacperSalamaga Julia10 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Machnio DamianWoźniak Kamila9 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Głogowski PiotrPłaza Wioletta7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Zdziech PrzemysławBorkowska Julia6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Figurski PrzemysławPysiak Wiktoria2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Figurski PrzemysławPysiak Wiktoria16 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna2 F
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Tomczyk MikołajWalas Milena4 F
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Jaworski JakubWrzesień Daria4 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Busiek JakubJeżyna Oliwia4 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Urbański JakubUrbańska Paulina16 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Bilski KamilWilk Joanna5 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna4 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Ziętek ŁukaszMularczyk Beata14 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Machnio DamianWoźniak Kamila22 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Figurski PrzemysławPysiak Wiktoria5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Górlicki KamilSkwarek Natalia8 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Zdziech PrzemysławBorkowska Julia13 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kucina WojciechSzymańska Karolina6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna11 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Głogowski PiotrPłaza Wioletta12 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia12 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Busiek JakubJeżyna Oliwia17 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna10 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Górlicki KamilSkwarek Natalia2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Figurski PrzemysławPysiak Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Zdziech PrzemysławBorkowska Julia3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Kucina WojciechSzymańska Karolina4 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Górlicki KamilSkwarek Natalia3 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Bilski KamilWilk Joanna3 C
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Bilski KamilWilk Joanna3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Busiek JakubJeżyna Oliwia5 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Pawelec DawidZdyb Patrycja1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Tomczyk MikołajWalas Milena3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Jaworski JakubWrzesień Daria4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Falkiewicz JakubKozłowska Weronika2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pawelec MiłoszJarmułowicz Julia2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Falkiewicz IgorStachurska Sandra2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Pawelec DawidZdyb Patrycja1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Tomczyk MikołajWalas Milena2 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna6 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Głogowski PiotrPłaza Wioletta3 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Jaworski JakubWrzesień Daria4 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Bilski KamilWilk Joanna9 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Jaworski JakubWrzesień Daria2 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Bilski KamilWilk Joanna6 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Busiek JakubJeżyna Oliwia3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdziech PrzemysławBorkowska Julia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Figurski PrzemysławPysiak Wiktoria9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Głogowski PiotrPłaza Wioletta30 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Busiek JakubJeżyna Oliwia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Jaworski JakubWrzesień Daria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Bilski KamilWilk Joanna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Jaworski JakubWrzesień Daria1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Bilski KamilWilk Joanna6 C
Polish Open Championships PTT Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna17 OPEN
Polish Open Championships PTT Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna12 OPEN
Polish Open Championships PTT Kacprzak KacperSalamaga Julia21 OPEN
Polish Open Championships PTT Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia10 OPEN
Polish Open Championships PTT Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia4 OPEN
Polish Open Championships PTT Górlicki KamilSkwarek Natalia4 OPEN
Polish Open Championships PTT Zdziech PrzemysławBorkowska Julia13 OPEN
Polish Open Championships PTT Kucina WojciechSzymańska Karolina6 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jaworski JakubWrzesień Daria3 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jaworski JakubWrzesień Daria5 C
Polish Open Championships PTT Zdziech PrzemysławBorkowska Julia15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Ziętek ŁukaszMularczyk Beata7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Jaworski JakubWrzesień Daria4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Jaworski JakubWrzesień Daria6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Ziętek ŁukaszMularczyk Beata12 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Busiek JakubJeżyna Oliwia3 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Jaworski JakubWrzesień Daria12 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Ziętek ŁukaszMularczyk Beata14 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Jaworski JakubWrzesień Daria7 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Ziętek ŁukaszMularczyk Beata17 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Busiek JakubJeżyna Oliwia6 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Jaworski JakubWrzesień Daria6 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Jaworski JakubWrzesień Daria12 C
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGawęcki TomaszIzdebska Zuzanna7 OPEN
Stardance Finał Gwiazd 2017Urbański JakubUrbańska Paulina2 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Urbański JakubUrbańska Paulina3 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGawęcki TomaszIzdebska Zuzanna9 OPEN
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Bilski KamilWilk Joanna7 C
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Bilski KamilWilk Joanna8 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaJaworski JakubWrzesień Daria7 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaJaworski JakubWrzesień Daria3 C
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kacprzak KacperSalamaga Julia1 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Urbański JakubUrbańska Paulina3 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Urbański JakubUrbańska Paulina4 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna4 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kacprzak KacperSalamaga Julia1 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Jaworski JakubWrzesień Daria5 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Bilski KamilWilk Joanna9 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Jaworski JakubWrzesień Daria3 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Bilski KamilWilk Joanna9 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Urbański JakubUrbańska Paulina1 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Dudek ŁukaszDaszewska Daria3 F
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Dudek ŁukaszDaszewska Daria3 F
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Urbański JakubUrbańska Paulina5 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Tomczyk MikołajWalas Milena3 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Bilski KamilWilk Joanna4 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Urbański JakubUrbańska Paulina2 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Bilski KamilWilk Joanna8 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Busiek JakubJeżyna Oliwia12 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Urbański JakubUrbańska Paulina1 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Urbański JakubUrbańska Paulina1 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Dudek ŁukaszDaszewska Daria4 E
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Dudek ŁukaszDaszewska Daria5 E
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kacprzak KacperSalamaga Julia28 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Głogowski PiotrPłaza Wioletta21 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Zdziech PrzemysławBorkowska Julia13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Figurski PrzemysławPysiak Wiktoria7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Urbański JakubUrbańska Paulina1 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kacprzak KacperSalamaga Julia6 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Głogowski PiotrPłaza Wioletta2 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Busiek JakubJeżyna Oliwia8 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Tomczyk MikołajWalas Milena2 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoBilski KamilWilk Joanna9 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoJaworski JakubWrzesień Daria4 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoBilski KamilWilk Joanna11 C
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoJaworski JakubWrzesień Daria4 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaUrbański JakubUrbańska Paulina2 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaUrbański JakubUrbańska Paulina2 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaBilski KamilWilk Joanna10 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaBilski KamilWilk Joanna7 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Jaworski JakubWrzesień Daria5 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Kacprzak KacperSalamaga Julia3 B
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Głogowski PiotrPłaza Wioletta1 B
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Jaworski JakubWrzesień Daria3 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Tomczyk MikołajWalas Milena1 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Głogowski PiotrPłaza Wioletta2 C
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Urbański JakubUrbańska Paulina4 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Urbański JakubUrbańska Paulina9 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Urbański JakubUrbańska Paulina2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Jaworski JakubWrzesień Daria2 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Głogowski PiotrPłaza Wioletta5 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Głogowski PiotrPłaza Wioletta3 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Jaworski JakubWrzesień Daria13 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Urbański JakubUrbańska Paulina3 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Busiek JakubJeżyna Oliwia6 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyRejmer BartłomiejZarychta Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyUrbański JakubUrbańska Paulina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyUrbański JakubUrbańska Paulina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyJaworski JakubWrzesień Daria7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyBilski KamilWilk Joanna9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyJaworski JakubWrzesień Daria8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyBilski KamilWilk Joanna12 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyKacprzak KacperSalamaga Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kacprzak KacperSalamaga Julia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kacprzak KacperSalamaga Julia15 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Busiek JakubJeżyna Oliwia9 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaUrbański JakubUrbańska Paulina5 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaUrbański JakubUrbańska Paulina7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Urbański JakubUrbańska Paulina1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Urbański JakubUrbańska Paulina5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdziech PrzemysławBorkowska Julia21 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna2 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Kacprzak KacperSalamaga Julia10 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Głogowski PiotrPłaza Wioletta27 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna2 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Jędrasek TomaszSzymańska Karolina30 A
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówGawęcki TomaszIzdebska Zuzanna1 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kacprzak KacperSalamaga Julia9 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Urbański JakubUrbańska Paulina2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kacprzak KacperSalamaga Julia9 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Głogowski PiotrPłaza Wioletta1 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Urbański JakubUrbańska Paulina5 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna1 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaUrbański JakubUrbańska Paulina7 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaUrbański JakubUrbańska Paulina6 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Rejmer BartłomiejZarychta Zuzanna3 G
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kacprzak KacperSalamaga Julia3 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Gawęcki TomaszIzdebska Zuzanna10 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Głogowski PiotrPłaza Wioletta4 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Głogowski PiotrPłaza Wioletta1 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Kacprzak KacperSalamaga Julia3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziętek ŁukaszMularczyk Beata7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziętek ŁukaszMularczyk Beata11 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Urbański JakubUrbańska Paulina4 D
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Urbański JakubUrbańska Paulina4 D
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Urbański RobertWoźniak Kamila3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBusiek JakubJeżyna Oliwia6 C
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Urbański RobertWoźniak Kamila1 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJędrasek TomaszSzymańska Karolina6 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFigurski PrzemysławPrylowski Natalia4 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBilski KamilOczkowska Urszula48 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJędrasek TomaszSzymańska Karolina30 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGłogowski PiotrPłaza Wioletta25 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKacprzak KacperSalamaga Julia16 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMachnio DamianSułkowska Weronika9 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoUrbański RobertWoźniak Kamila9 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBusiek JakubJeżyna Oliwia25 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoUrbański JakubUrbańska Paulina19 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoUrbański JakubUrbańska Paulina13 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBilski KamilOczkowska Urszula40 C
OTTT FAST-STEP MOTION Swend KrzysztofMazur Paulina9 D
OTTT FAST-STEP MOTION Urbański RobertWoźniak Kamila2 C
OTTT FAST-STEP MOTION Kacprzak KacperSalamaga Julia1 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTMachnio DamianSułkowska Weronika8 B
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTKacprzak KacperSalamaga Julia6 B
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Urbański JakubUrbańska Paulina1 E
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Urbański RobertWoźniak Kamila5 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Głogowski PiotrPłaza Wioletta2 B
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Urbański JakubUrbańska Paulina1 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Bilski KamilOczkowska Urszula6 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Urbański RobertWoźniak Kamila1 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Bilski KamilOczkowska Urszula8 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Figurski PrzemysławPrylowski Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kucina WojciechPysiak Wiktoria10 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Górlicki KamilSzałowska Karolina9 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Zdziech PrzemysławSkwarek Natalia15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Urbański RobertWoźniak Kamila2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Swend KrzysztofMazur Paulina12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Urbański JakubUrbańska Paulina1 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Jędrasek TomaszSzymańska Karolina34 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Kacprzak KacperSalamaga Julia32 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Głogowski PiotrPłaza Wioletta36 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Gawęcki TomaszSyta Daria12 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Gawęcki TomaszSyta Daria14 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasUrbański JakubUrbańska Paulina1 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Urbański JakubUrbańska Paulina1 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Bilski KamilOczkowska Urszula6 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Urbański RobertWoźniak Kamila2 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Bilski KamilOczkowska Urszula6 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Kacprzak KacperSalamaga Julia1 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Gawęcki TomaszSyta Daria16 OPEN
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Urbański RobertWoźniak Kamila1 C
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Głogowski PiotrPłaza Wioletta4 B
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Bilski KamilOczkowska Urszula5 C
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Głogowski PiotrPłaza Wioletta1 C
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Bilski KamilOczkowska Urszula4 C
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Urbański JakubUrbańska Paulina2 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Kacprzak KacperSalamaga Julia6 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Kacprzak KacperSalamaga Julia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Urbański JakubUrbańska Paulina2 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Urbański JakubUrbańska Paulina1 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Urbański RobertWoźniak Kamila2 C
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Machnio DamianSułkowska Weronika6 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Głogowski PiotrPłaza Wioletta6 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Jędrasek TomaszSzymańska Karolina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Gawęcki TomaszSyta Daria2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Gawęcki TomaszSyta Daria6 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Zdziech PrzemysławSkwarek Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Figurski PrzemysławPrylowski Natalia1 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Urbański RobertWoźniak Kamila1 C
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Machnio DamianSułkowska Weronika4 B
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJGawęcki TomaszSyta Daria7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJKacprzak KacperSalamaga Julia18 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJGawęcki TomaszSyta Daria7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJJędrasek TomaszSzymańska Karolina7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJKucina WojciechPysiak Wiktoria2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJGórlicki KamilSzałowska Karolina3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJJędrasek TomaszSzymańska Karolina11 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoZiętek ŁukaszMularczyk Beata6 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoBilski KamilOczkowska Urszula5 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoUrbański RobertWoźniak Kamila1 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoBilski KamilOczkowska Urszula5 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoZiętek ŁukaszMularczyk Beata4 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSwend KrzysztofMazur Paulina5 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoBusiek JakubJeżyna Oliwia4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Busiek JakubJeżyna Oliwia8 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Urbański RobertWoźniak Kamila7 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Urbański RobertWoźniak Kamila1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Osiński MaciejJędrasek Aleksandra4 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Jędrasek TomaszSzymańska Karolina1 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Kacprzak KacperSalamaga Julia2 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Machnio DamianSułkowska Weronika8 B
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Urbański RobertWoźniak Kamila2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Ziętek ŁukaszMularczyk Beata4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Bilski KamilOczkowska Urszula7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Ziętek ŁukaszMularczyk Beata6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Machnio DamianSułkowska Weronika1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Głogowski PiotrPłaza Wioletta3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Bilski KamilOczkowska Urszula3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Busiek JakubJeżyna Oliwia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Skaliński ErykUrbańska Paulina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jędrasek TomaszSzymańska Karolina1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Busiek JakubJeżyna Oliwia2 D
OTTT Małe Mazowsze Busiek JakubJeżyna Oliwia7 D
OTTT Małe Mazowsze Busiek JakubJeżyna Oliwia7 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Jędrasek TomaszSzymańska Karolina1 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Głogowski PiotrPłaza Wioletta5 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Gawęcki TomaszSyta Daria17 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Jędrasek TomaszSzymańska Karolina13 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Głogowski PiotrPłaza Wioletta20 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kacprzak KacperSalamaga Julia29 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Machnio DamianSułkowska Weronika2 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Gawęcki TomaszSyta Daria9 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kucina WojciechPysiak Wiktoria12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Busiek JakubJeżyna Oliwia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Urbański RobertWoźniak Kamila4 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Figurski PrzemysławPrylowski Natalia10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Urbański RobertWoźniak Kamila6 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Figurski PrzemysławPrylowski Natalia5 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Figurski PrzemysławPrylowski Natalia15 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Kucina WojciechPysiak Wiktoria9 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaUrbański RobertWoźniak Kamila1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaMachnio DamianSułkowska Weronika2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Gawęcki TomaszSyta Daria10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Gawęcki TomaszSyta Daria10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Jędrasek TomaszSzymańska Karolina15 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaBusiek JakubJeżyna Oliwia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kacprzak KacperSalamaga Julia27 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Jędrasek TomaszSzymańska Karolina2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Głogowski PiotrPłaza Wioletta4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kacprzak KacperSalamaga Julia8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Głogowski PiotrPłaza Wioletta24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Urbański RobertWoźniak Kamila3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Machnio DamianSułkowska Weronika1 C
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueMachnio DamianSułkowska Weronika2 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Kacprzak KacperSalamaga Julia6 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Urbański RobertWoźniak Kamila3 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Skaliński ErykUrbańska Paulina4 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Jędrasek TomaszSzymańska Karolina2 B
Festiwal Tańca Riviera 2016 Machnio DamianSułkowska Weronika1 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Swend KrzysztofMazur Paulina3 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Skaliński ErykUrbańska Paulina4 E
Festiwal Tańca Riviera 2016 Kacprzak KacperSalamaga Julia5 B
Festiwal Tańca Riviera 2016 Urbański JakubWilk Joanna7 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Busiek JakubJeżyna Oliwia2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Bilski KamilOczkowska Urszula11 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Urbański RobertWoźniak Kamila8 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Bilski KamilOczkowska Urszula8 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Urbański JakubWilk Joanna4 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejMachnio DamianSułkowska Weronika1 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejKacprzak KacperSalamaga Julia3 B
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejJędrasek TomaszSzymańska Karolina1 B
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejBilski KamilOczkowska Urszula13 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejOsiński MaciejJędrasek Aleksandra10 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejUrbański RobertWoźniak Kamila6 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejUrbański RobertWoźniak Kamila2 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejBilski KamilOczkowska Urszula9 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejGłogowski PiotrPłaza Wioletta5 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejSwend KrzysztofMazur Paulina6 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejBusiek JakubJeżyna Oliwia4 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejAdamczyk OliwierZarychta Zuzanna2 H
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Machnio DamianSułkowska Weronika3 C