!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
RÓŻA
Olesno (Opolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 B
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila3 E
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Nowak DamianTutova Veronika2 H
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Moskalenko RomanPietruska Zofia1 H
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Rosicki ŁukaszSala Maja1 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Moskalenko RomanPietruska Zofia1 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Rosicki ŁukaszSala Maja2 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Pilarz DawidSkiba Agata1 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Bartela MarcelGlomb Wiktoria2 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Bartela MarcelGlomb Wiktoria3 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła2 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła2 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 B
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila6 E
Polish Open ChampionshipsJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła5 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pawlik MichałWolańska Katarzyna8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Ogrodnik SzymonDworacka Kamila4 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 B
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoBartela MarcelGlomb Wiktoria10 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoBartela MarcelGlomb Wiktoria5 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Ogrodnik SzymonDworacka Kamila6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Moskalenko RomanPietruska Zofia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Pilarz DawidSkiba Agata1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Stellmach ArminKorzekwa Antonina1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Rosicki ŁukaszSala Maja2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Fiedor DominikBadera Jagoda1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Krupicki KarolMusioł Hanna1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Nowak DamianTutova Veronika2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Plaminiak AdamKrawczyk Milena4 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Ogrodnik SzymonDworacka Kamila6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Skowronek TobiaszŻylak Kaja4 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Skowronek TobiaszŻylak Kaja2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Bartela MarcelGlomb Wiktoria2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Skowronek TobiaszŻylak Kaja5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Skowronek TobiaszŻylak Kaja7 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bartela MarcelGlomb Wiktoria2 E
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ogrodnik SzymonDworacka Kamila5 E
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ogrodnik SzymonDworacka Kamila3 E
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bartela MarcelGlomb Wiktoria3 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 D
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 OPEN
Puchar WieczystegoSkowronek TobiaszŻylak Kaja43 B
Puchar WieczystegoSkowronek TobiaszŻylak Kaja30 B
Puchar WieczystegoBartela MarcelGlomb Wiktoria5 E
Puchar WieczystegoBartela MarcelGlomb Wiktoria25 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta6 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Bartela MarcelGlomb Wiktoria1 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Bartela MarcelGlomb Wiktoria6 E
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta7 C
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 C
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Skowronek TobiaszŻylak Kaja6 B
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Skowronek TobiaszŻylak Kaja3 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Plaminiak AdamKrawczyk Milena4 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Pilarz DawidSkiba Agata1 H
Oleski Festiwal Tańca 2021 Rosicki ŁukaszSala Maja1 H
Oleski Festiwal Tańca 2021 Badera JagodaFiedor Dominik2 H
Oleski Festiwal Tańca 2021 Korzekwa AntoninaStellmach Armin2 H
Oleski Festiwal Tańca 2021 Krupicki KarolMusioł Hanna2 H
Oleski Festiwal Tańca 2021 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila1 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Bartela MarcelGlomb Wiktoria1 E
Oleski Festiwal Tańca 2021 Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna3 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna3 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Skowronek TobiaszŻylak Kaja3 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Bartela MarcelGlomb Wiktoria1 E
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Bartela MarcelGlomb Wiktoria4 E
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Bartela MarcelGlomb Wiktoria6 E
XIII Silesian Cup 2021 Plaminiak AdamKrawczyk Milena1 G
XIII Silesian Cup 2021 Bartela MarcelGlomb Wiktoria1 E
XIII Silesian Cup 2021 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila2 F
XIII Silesian Cup 2021 Bartela MarcelGlomb Wiktoria1 E
XIII Silesian Cup 2021 Skowronek TobiaszŻylak Kaja3 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Bartela MarcelGlomb Wiktoria3 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Bartela MarcelGlomb Wiktoria3 E
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Ogrodnik SzymonDworacka Kamila3 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Bilnik WojciechBilnik Ewa5 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Bilnik WojciechBilnik Ewa3 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bilnik WojciechBilnik Ewa7 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bilnik WojciechBilnik Ewa8 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bilnik WojciechBilnik Ewa5 C
Grand Prix Polski PTT Skowronek TobiaszŻylak Kaja6 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bilnik WojciechBilnik Ewa3 C
Grand Prix Polski PTT Plaminiak AdamKrawczyk Milena2 G
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta6 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna3 E
DANCE OSCARS 2021 Bartela MarcelGlomb Wiktoria2 E
DANCE OSCARS 2021 Bartela MarcelGlomb Wiktoria2 E
Grand Prix Seniorów PTT Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta6 C
Grand Prix Seniorów PTT Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila4 F
DANCE OSCARS 2021 Plaminiak AdamKrawczyk Milena2 G
DANCE OSCARS 2021 Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna1 E
DANCE OSCARS 2021 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila4 F
DANCE OSCARS 2021 Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna2 E
DANCE OSCARS 2021 Bartela MarcelGlomb Wiktoria6 E
DANCE OSCARS 2021 Bartela MarcelGlomb Wiktoria1 E
Polish Open Championships WDC Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 OPEN
CeA Spring Bilnik WojciechBilnik Ewa4 C
CeA Spring Bilnik WojciechBilnik Ewa4 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bilnik WojciechBilnik Ewa1 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Ogrodnik SzymonDworacka Kamila6 F
Cracow Dance Festival Bilnik WojciechBilnik Ewa5 C
Cracow Dance Festival Bilnik WojciechBilnik Ewa12 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Bilnik WojciechBilnik Ewa1 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila3 F
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Bilnik WojciechBilnik Ewa2 C
CeA Puchar Bilnik WojciechBilnik Ewa1 C
II OTTT Będzin 2021 Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna6 E
II OTTT Będzin 2021 Bartela MarcelGlomb Wiktoria5 E
II OTTT Będzin 2021 Bartela MarcelGlomb Wiktoria6 E
II OTTT Będzin 2021 Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna3 E
II OTTT Będzin 2021 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila4 F
II OTTT Będzin 2021 Plaminiak AdamKrawczyk Milena3 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna3 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Bartela MarcelGlomb Wiktoria9 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna1 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Bartela MarcelGlomb Wiktoria5 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Bilnik WojciechBilnik Ewa1 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna2 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ogrodnik MarekKudełko Katarzyna2 E
Finał Grand Prix Seniorów PTT Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła1 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta6 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła1 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła3 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta7 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 D
47 Puchar Wieczystego Skowronek TobiaszŻylak Kaja10 C
47 Puchar Wieczystego Skowronek TobiaszŻylak Kaja5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Bartela MarcelGlomb Wiktoria3 F
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 OPEN
Mikołajowy OTTT Bartela MarcelGlomb Wiktoria2 G
Mikołajowy OTTT Ogrodnik SzymonDworacka Kamila6 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Ogrodnik SzymonDworacka Kamila6 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Ogrodnik SzymonDworacka Kamila6 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila5 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila4 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila7 D
Mistrzostwa Polski Standard Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta6 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila9 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Skowronek TobiaszŻylak Kaja2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila6 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila10 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Skowronek TobiaszŻylak Kaja3 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila8 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 D
GRAND PRIX SENIORÓW Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 D
GRAND PRIX SENIORÓW Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ogrodnik SzymonDworacka Kamila11 F
GRAND PRIX SENIORÓW Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila7 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila6 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Ogrodnik SzymonDworacka Kamila1 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Plaminiak AdamKrawczyk Milena3 G
Majówka w Krakowie - Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta6 E
Majówka w Krakowie - Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAOgrodnik MarekOgrodnik Kamila4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAOgrodnik MarekOgrodnik Kamila10 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Wójcik WojciechLerche Martyna1 H
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Plaminiak AdamKrawczyk Milena3 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila2 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Skowronek TobiaszŻylak Kaja3 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila7 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bartela MarcelBiliczak Anna-Wiktoria1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skowronek TobiaszŻylak Kaja3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skowronek TobiaszŻylak Kaja5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kraft PatrykKudełko Katarzyna6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kraft PatrykKudełko Katarzyna6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik SzymonDworacka Kamila1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila17 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik SzymonDworacka Kamila2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wójcik WojciechLerche Martyna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kraft PatrykKudełko Katarzyna5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kraft PatrykKudełko Katarzyna7 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Skowronek TobiaszŻylak Kaja8 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 E
CeA Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 E
CeA Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta6 D
CeA Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 E
CeA Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 E
Puchar Wieczystego SeniorWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła1 E
Puchar Wieczystego SeniorWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła3 E
Puchar Wieczystego SeniorJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta7 E
Puchar Wieczystego SeniorJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta8 E
Puchar Wieczystego SeniorWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła2 F
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Bartela MarcelBiliczak Anna-Wiktoria2 G
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Ćwieląg MateuszGlomb Wiktoria1 G
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Wójcik WojciechLerche Martyna1 H
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła1 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła2 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta7 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła2 E
Puchar Rektora AGH Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
Puchar Rektora AGH Skowronek TobiaszŻylak Kaja2 E
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 E
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Skowronek TobiaszŻylak Kaja4 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Skowronek TobiaszŻylak Kaja3 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wójcik WojciechLerche Martyna1 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Plaminiak AdamKrawczyk Milena2 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ogrodnik SzymonDworacka Kamila3 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ćwieląg MateuszGlomb Wiktoria1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Bartela MarcelBiliczak Anna-Wiktoria2 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila7 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila12 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła1 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila10 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila15 D
GPS \" Bieruń 2019\" Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 E
GPS \" Bieruń 2019\" Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta5 E
GPS \" Bieruń 2019\" Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła1 F
GPS \" Bieruń 2019\" Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila6 D
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila4 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła3 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila7 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Ogrodnik SzymonKaniak Stella2 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Skowronek TobiaszŻylak Kaja2 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila10 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila9 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Plaminiak AdamKrawczyk Milena3 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kaniak SzymonKaniak Emma12 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ogrodnik SzymonKaniak Stella1 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaOgrodnik SzymonKaniak Stella3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicSkowronek TobiaszŻylak Kaja1 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinĆwieląg MateuszGlomb Wiktoria2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPlaminiak AdamKrawczyk Milena1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicSkowronek TobiaszŻylak Kaja1 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Ogrodnik SzymonKaniak Stella3 G
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 F
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 E
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 F
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila2 E
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Skowronek TobiaszŻylak Kaja2 F
Majówka w Krakowie - Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 F
Majówka w Krakowie - Senior Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła2 F
Majówka w Krakowie - Senior Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta6 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Skowronek TobiaszŻylak Kaja2 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila3 E
Majówka w Krakowie - Senior Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila4 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila2 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Ćwieląg MateuszGlomb Wiktoria1 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila1 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła2 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta8 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła3 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila4 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Skowronek TobiaszŻylak Kaja2 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila7 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła2 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła1 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta6 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila2 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Skowronek TobiaszŻylak Kaja9 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila5 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Skowronek TobiaszŻylak Kaja9 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila6 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Skowronek TobiaszŻylak Kaja4 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila4 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Skowronek TobiaszŻylak Kaja1 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila7 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila12 E
IX GPS \"Biała Dama\" Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta7 F
IX GPS \"Biała Dama\" Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 F
IX GPS \"Biała Dama\" Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta4 F
IX GPS \"Biała Dama\" Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta7 F
IX GPS \"Biała Dama\" Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła4 F
IX GPS \"Biała Dama\" Włodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła5 F
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiBartela MarcelDworacka Kamila3 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiĆwieląg MateuszGlomb Wiktoria1 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiOgrodnik SzymonKaniak Stella1 H
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPlaminiak AdamKrawczyk Milena1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik SzymonKaniak Stella1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaniak SzymonKaniak Emma8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Plaminiak AdamKrawczyk Milena2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila3 E
CeA GPSWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła4 F
CeA GPSJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 F
CeA GPSWłodarczyk EligiuszWłodarczyk Ludomiła3 F
CeA GPSJeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta3 F
XLV Puchar Wieczystego Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila1 F
XLV Puchar Wieczystego Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila3 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila1 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ogrodnik SzymonKaniak Stella1 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wójcik WojciechLerche Martyna1 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Plaminiak AdamKrawczyk Milena1 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ćwieląg MateuszGlomb Wiktoria3 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bartela MarcelDworacka Kamila1 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skowronek TobiaszKierat Sylwia2 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta1 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska Jolanta2 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila1 F
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kaniak SzymonKaniak Emma16 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Skowronek TobiaszKierat Sylwia2 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Ogrodnik SzymonKaniak Stella2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Plaminiak AdamKrawczyk Milena2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Skowronek TobiaszKierat Sylwia8 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Skowronek TobiaszKierat Sylwia9 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Ćwieląg MateuszGlomb Wiktoria3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Plaminiak AdamKrawczyk Milena2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Ogrodnik SzymonKaniak Stella1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila8 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila5 E
OTTT Będzin 2018Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila11 E
OTTT Będzin 2018Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila9 E
OTTT Będzin 2018Plaminiak AdamKrawczyk Milena1 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila8 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila10 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila9 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Plaminiak AdamKrawczyk Milena2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wójcik WojciechLerche Martyna2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik SzymonKaniak Stella2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ćwieląg MateuszGlomb Wiktoria2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila5 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila11 E
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila5 E
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila5 E
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kaniak SzymonKaniak Emma5 E
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Bartela MarcelDworacka Kamila2 H
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Ogrodnik SzymonKaniak Stella1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaniak SzymonKaniak Emma8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Plaminiak AdamKrawczyk Milena2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik SzymonKaniak Stella2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ćwieląg MateuszGlomb Wiktoria1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ćwieląg MateuszGlomb Wiktoria1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila3 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Bartela MarcelDworacka Kamila2 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Ćwieląg MateuszGlomb Wiktoria1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Kaniak SzymonKaniak Emma2 E
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Plaminiak AdamKrawczyk Milena2 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Ogrodnik SzymonKaniak Stella2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila6 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila6 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Kraft PatrykKierat Sylwia8 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Ćwieląg MateuszGlomb Wiktoria2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Ogrodnik SzymonKaniak Stella2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluOgrodnik MarekOgrodnik Kamila8 E
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTKraft PatrykKierat Sylwia2 G
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTOgrodnik MarekOgrodnik Kamila1 G
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTKaniak SzymonKaniak Emma6 E
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTĆwieląg MateuszGlomb Wiktoria2 H
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTOgrodnik SzymonKaniak Stella2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila3 G
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kraft PatrykKierat Sylwia2 H
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego, XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ogrodnik MarekOgrodnik Kamila1 H