!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ESKADRA
Pabianice (Łódzkie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja5 B
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Grzelczak DawidMatusiak Agata1 C
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia3 C
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia5 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja1 B
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Grzelczak DawidMatusiak Agata2 C
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia1 C
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia8 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Karasiak PiotrArinkina Anhelina6 E
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wrzeszcz AdamKrupska Maria4 E
Puchar Klas C, B i A Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja25 B
Puchar Klas C, B i A Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia22 C
Puchar Klas C, B i A Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja28 C
Puchar Klas C, B i A Grzelczak DawidMatusiak Agata17 C
MAŁE GRAND PRIX Grzelczak DawidMatusiak Agata4 C
Grand Prix Polski PTT Wrzeszcz AdamKrupska Maria4 E
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika4 E
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia5 C
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia3 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówMarszał KrzysztofSzlachetka Klaudia7 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówMarszał KrzysztofSzlachetka Klaudia7 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówPycio SebastianKosecka Vanessa5 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówGrzelczak DawidMatusiak Agata5 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówGrzelczak DawidMatusiak Agata2 B
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówPycio SebastianKosecka Vanessa7 B
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówWochlik DominikZduńczyk Paulina8 C
Małe Grand Prix Pycio SebastianKosecka Vanessa2 B
Małe Grand Prix Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia6 C
Małe Grand Prix Pycio SebastianKosecka Vanessa4 C
Małe Grand Prix Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia8 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika5 E
Małe Grand Prix Grala KacperCisłowska Iga3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wochlik DominikZduńczyk Paulina5 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Grala KacperCisłowska Iga3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia7 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Pycio SebastianKosecka Vanessa2 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia8 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Siewiaszczyk MaciejKowalczyk Julietta3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Sziktanc JakubJęch Amelia2 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Dróżdż MajaTorkotiuk Myron2 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Karasiak PiotrArinkina Anhelina4 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wrzeszcz AdamKrupska Maria3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Siwiera FilipOkrojek Agnieszka3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Markiewicz OliwierWojnarowska Laura3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Grzelczak DawidMatusiak Agata3 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Lisiecki JakubLipińska Julia1 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja6 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Grzelczak DawidMatusiak Agata7 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Pycio SebastianKosecka Vanessa8 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Matczak MarcinBudziejewska Małgorzata2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Karasiak PiotrArinkina Anhelina5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wrzeszcz AdamKrupska Maria6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Lisiecki JakubLipińska Julia7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Pycio SebastianKosecka Vanessa7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Grzelczak DawidMatusiak Agata6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Grzelczak DawidMatusiak Agata9 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja3 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Matczak MarcinBudziejewska Małgorzata2 B
Grand Prix Polski PTT Pycio SebastianKosecka Vanessa13 B
Grand Prix Polski PTT Pycio SebastianKosecka Vanessa5 C
Grand Prix Polski PTT Karasiak PiotrArinkina Anhelina3 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Matczak MarcinBudziejewska Małgorzata2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia7 C
MAŁE GRAND PRIX Karasiak PiotrArinkina Anhelina6 E
MAŁE GRAND PRIX Siewiaszczyk MaciejKowalczyk Julietta3 G
Grand Prix Seniorów PTT Matczak MarcinBudziejewska Małgorzata2 C
Grand Prix Seniorów PTT Matczak MarcinBudziejewska Małgorzata2 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Matczak MarcinBudziejewska Małgorzata3 B
DANCE OSCARS 2021 Wrzeszcz AdamKrupska Maria3 E
Polish Open Championships WDC Matczak MarcinBudziejewska Małgorzata5 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wrzeszcz AdamKrupska Maria8 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Karasiak PiotrArinkina Anhelina9 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Grala KacperCisłowska Iga1 G
OTTT LIDER 2021Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia12 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika8 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja13 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja6 B
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Lisiecki JakubLipińska Julia1 G
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Karasiak PiotrArinkina Anhelina4 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Lisiecki JakubLipińska Julia1 G
Grand Prix Polski PTT Pycio SebastianKosecka Vanessa5 C
Grand Prix Polski PTT Pycio SebastianKosecka Vanessa10 B
Grand Prix Polski PTT Wrzeszcz AdamKrupska Maria5 E
MAŁE GRAND PRIX Wrzeszcz AdamKrupska Maria5 E
MAŁE GRAND PRIX Lisiecki JakubLipińska Julia1 G
MAŁE GRAND PRIX Grala KacperCisłowska Iga2 G
MAŁE GRAND PRIX Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika7 E
Mistrzostwa Klas A, B i C Myśliński OlafCzapnik Wiktoria29 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja1 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Pycio SebastianKosecka Vanessa15 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Grzelczak DawidMatusiak Agata25 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Grzelczak DawidMatusiak Agata30 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Pycio SebastianKosecka Vanessa32 B
II OTTT Będzin 2021 Grzelczak DawidMatusiak Agata13 C
II OTTT Będzin 2021 Grzelczak DawidMatusiak Agata13 B
II OTTT Będzin 2021 Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja1 C
II OTTT Będzin 2021 Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika1 E
CeA Challenge Cup Puchar Kudra ArkadiuszKudra Marzena4 E
CeA Challenge Cup Puchar Matczak MarcinBudziejewska Małgorzata3 B
CeA Challenge Cup Puchar Matczak MarcinBudziejewska Małgorzata2 OPEN
CeA Challenge Cup Puchar Kudra ArkadiuszKudra Marzena2 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia1 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja1 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia15 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Grala KacperCisłowska Iga3 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Grzelczak DawidMatusiak Agata9 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Grzelczak DawidMatusiak Agata7 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Myśliński OlafCzapnik Wiktoria7 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja1 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia13 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia6 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia10 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Lisiecki JakubLipińska Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Karasiak PiotrArinkina Anhelina7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wochlik DominikZduńczyk Paulina2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja1 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKudra ArkadiuszKudra Marzena3 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKudra ArkadiuszKudra Marzena1 E
47 Puchar Wieczystego Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -31 A
47 Puchar Wieczystego Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika9 E
47 Puchar Wieczystego Myśliński OlafCzapnik Wiktoria35 B
47 Puchar Wieczystego Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia31 D
47 Puchar Wieczystego Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia20 D
47 Puchar Wieczystego Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja13 C
47 Puchar Wieczystego Wochlik DominikZduńczyk Paulina14 D
47 Puchar Wieczystego Wochlik DominikZduńczyk Paulina28 D
47 Puchar Wieczystego Pycio SebastianKosecka Vanessa24 C
47 Puchar Wieczystego Pycio SebastianKosecka Vanessa15 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Karasiak PiotrArinkina Anhelina8 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Lisiecki JakubLipińska Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -8 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Wrzeszcz AdamKrupska Maria14 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kosecki NatanielKozuń Liwia4 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Siwiera FilipOkrojek Agnieszka3 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Lisiecki JakubLipińska Julia1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Siewiaszczyk MaciejKowalczyk Julietta1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wrzeszcz AdamKrupska Maria3 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -4 B
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Karasiak PiotrArinkina Anhelina9 E
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Lisiecki JakubLipińska Julia8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Kosecki NatanielKozuń Liwia1 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kosecki NatanielKozuń Liwia1 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Karasiak PiotrArinkina Anhelina11 E
Mistrzostwa Polski Latin Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -54 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -3 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Karasiak PiotrArinkina Anhelina10 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Wrzeszcz AdamKrupska Maria5 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Lisiecki JakubLipińska Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Myśliński OlafCzapnik Wiktoria4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Myśliński OlafCzapnik Wiktoria11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Grzelczak DawidMatusiak Agata2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Grzelczak DawidMatusiak Agata5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pycio SebastianKosecka Vanessa7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pycio SebastianKosecka Vanessa8 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Myśliński OlafCzapnik Wiktoria12 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Myśliński OlafCzapnik Wiktoria9 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Grzelczak DawidMatusiak Agata3 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Grzelczak DawidMatusiak Agata3 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Grzelak OlafBorowiak Oliwia6 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Grzelak OlafBorowiak Oliwia7 E
MAŁE GRAND PRIX Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kosecki NatanielKozuń Liwia2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grzelczak DawidMatusiak Agata9 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wrzeszcz AdamKrupska Maria1 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grzelczak DawidMatusiak Agata7 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -23 OPEN
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pycio SebastianKosecka Vanessa12 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pycio SebastianKosecka Vanessa12 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia8 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wrzeszcz AdamKrupska Maria2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Grzelak OlafBorowiak Oliwia8 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Grzelak OlafBorowiak Oliwia6 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Wrzeszcz AdamKrupska Maria1 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wrzeszcz AdamKrupska Maria1 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia9 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Grzelak OlafBorowiak Oliwia7 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Grzelak OlafBorowiak Oliwia4 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja10 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja9 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pycio SebastianKosecka Vanessa13 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Myśliński OlafCzapnik Wiktoria10 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pycio SebastianKosecka Vanessa13 C
Majówka w Krakowie - OTTT Pycio SebastianKosecka Vanessa5 C
Majówka w Krakowie - OTTT Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja6 D
Majówka w Krakowie - OTTT Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz Maja1 D
Majówka w Krakowie - OTTT Pycio SebastianKosecka Vanessa9 C
Majówka w Krakowie - Senior Matczak MarcinJanicka Małgorzata1 C
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Matczak MarcinJanicka Małgorzata1 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Matczak MarcinJanicka Małgorzata3 A
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia5 E
MAŁE GRAND PRIX Dżbik WiktorFuks Karolina2 G
MAŁE GRAND PRIX Karasiak PiotrArinkina Anhelina8 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -3 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria11 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzelczak DawidMatusiak Agata9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzelczak DawidMatusiak Agata3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wochlik DominikSterniczuk Gabriela13 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janaszczyk JakubKudra Iga11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wochlik DominikSterniczuk Gabriela8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janaszczyk JakubKudra Iga7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kosecki NatanielKozuń Liwia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dżbik WiktorFuks Karolina1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wochlik DominikSterniczuk Gabriela13 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wochlik DominikSterniczuk Gabriela14 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janaszczyk JakubKudra Iga15 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janaszczyk JakubKudra Iga16 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Myśliński OlafCzapnik Wiktoria19 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzelczak DawidMatusiak Agata6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzelczak DawidMatusiak Agata9 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Karasiak PiotrArinkina Anhelina5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Grzelczak DawidMatusiak Agata4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Grzelczak DawidMatusiak Agata5 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Dżbik WiktorFuks Karolina2 G
Puchar WieczystegoKosecki NatanielKozuń Liwia6 OPEN
Puchar WieczystegoBabiuch PrzemysławCzerczak Karolina -40 B
Puchar WieczystegoWochlik DominikSterniczuk Gabriela15 D
Puchar WieczystegoMyśliński OlafCzapnik Wiktoria54 B
Puchar WieczystegoPycio SebastianKosecka Vanessa33 C
Puchar WieczystegoMyśliński OlafCzapnik Wiktoria4 C
Puchar WieczystegoPycio SebastianKosecka Vanessa8 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Pycio SebastianKosecka Vanessa1 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Pycio SebastianKosecka Vanessa6 C
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Janaszczyk JakubKudra Iga5 D
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Janaszczyk JakubKudra Iga4 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Kosecki NatanielKozuń Liwia5 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Pycio SebastianKosecka Vanessa2 C
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Pycio SebastianKosecka Vanessa10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia3 E
IV OTTT Czeladź 2019 Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika9 F
IV OTTT Czeladź 2019 Dżbik WiktorFuks Karolina1 G
IV OTTT Czeladź 2019 Janaszczyk JakubKudra Iga5 D
IV OTTT Czeladź 2019 Janaszczyk JakubKudra Iga9 D
IV OTTT Czeladź 2019 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 C
IV OTTT Czeladź 2019 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria9 B
Puchar Rektora AGH Myśliński OlafCzapnik Wiktoria8 C
Puchar Rektora AGH Myśliński OlafCzapnik Wiktoria12 B
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMarszał KrzysztofSzlachetka Klaudia6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wochlik DominikSterniczuk Gabriela1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Markiewicz OliwierWojnarowska Laura1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Siwiera FilipOkrojek Agnieszka2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Dżbik WiktorFuks Karolina1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wrzeszcz AdamCisłowska Iga1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Chober MaciejFuks Aleksandra Weronika1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Karasiak PiotrArinkina Anhelina3 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kosecki NatanielKozuń Liwia1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wochlik DominikSterniczuk Gabriela6 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Janaszczyk JakubKudra Iga2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Janaszczyk JakubKudra Iga5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pycio SebastianKosecka Vanessa4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Grzelczak DawidMatusiak Agata6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Grzelczak DawidMatusiak Agata2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pycio SebastianKosecka Vanessa3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Myśliński OlafCzapnik Wiktoria4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Myśliński OlafCzapnik Wiktoria7 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -7 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Pycio SebastianKosecka Vanessa8 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Pycio SebastianKosecka Vanessa8 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia10 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Dżbik WiktorFuks Karolina3 G
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pycio SebastianKosecka Vanessa7 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pycio SebastianKosecka Vanessa6 C
MAŁE GRAND PRIX Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia7 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Kosecki NatanielKozuń Liwia1 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Myśliński OlafCzapnik Wiktoria5 B
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kosecki NatanielKozuń Liwia18 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Myśliński OlafCzapnik Wiktoria4 C
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Pycio SebastianKosecka Vanessa3 C
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Pycio SebastianKosecka Vanessa6 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Pik DamianŁysik Agnieszka41 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kosecki NatanielKozuń Liwia30 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kosecki NatanielKozuń Liwia23 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Wochlik DominikSterniczuk Gabriela3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Marek OliwierWojnarowska Laura1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Siwiera FilipOkrojek Agnieszka1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Janaszczyk JakubKudra Iga5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Janaszczyk JakubKudra Iga4 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Jendrusiak AndrzejBujak Zuzanna8 E
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia7 E
Polish Open ChampionshipsKosecki NatanielKozuń Liwia7 OPEN
Polish Open ChampionshipsKosecki NatanielKozuń Liwia2 F
Polish Open Championships WDC Pik DamianŁysik Agnieszka3 A
Polish Open Championships WDC Kosecki NatanielKozuń Liwia5 OPEN
Polish Open Championships WDC Kosecki NatanielKozuń Liwia7 OPEN
Polish Open Championships WDC Pik DamianŁysik Agnieszka33 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Jendrusiak AndrzejBujak Zuzanna4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Dżbik WiktorFuks Karolina1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Siwiera FilipOkrojek Agnieszka2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia5 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Soboń BartoszKłucjasz Maja8 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Wochlik DominikSterniczuk Gabriela2 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Wrzeszcz AdamCisłowska Iga1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Pycio SebastianKosecka Vanessa1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Pycio SebastianKosecka Vanessa4 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Krzyżanowski ŁukaszMaliszewska Agnieszka5 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pik DamianŁysik Agnieszka1 A
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Wochlik DominikSterniczuk Gabriela8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianŁysik Agnieszka13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWochlik DominikSterniczuk Gabriela2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWochlik DominikSterniczuk Gabriela6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicWochlik DominikSterniczuk Gabriela3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicWochlik DominikSterniczuk Gabriela4 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKarasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika8 E
MAŁE GRAND PRIX Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia7 E
MAŁE GRAND PRIX Dżbik WiktorFuks Karolina3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pik DamianŁysik Agnieszka4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kosecki NatanielKozuń Liwia5 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kosecki NatanielKozuń Liwia4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Jendrusiak AndrzejBujak Zuzanna3 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Pycio SebastianKosecka Vanessa1 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Wochlik DominikSterniczuk Gabriela5 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Pycio SebastianKosecka Vanessa4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Wochlik DominikSterniczuk Gabriela4 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kosecki NatanielKozuń Liwia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kosecki NatanielKozuń Liwia3 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Pycio SebastianKosecka Vanessa7 C
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Myśliński OlafCzapnik Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Myśliński OlafCzapnik Wiktoria4 B
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -4 B
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Pycio SebastianKosecka Vanessa6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Pik DamianŁysik Agnieszka1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Pycio SebastianKosecka Vanessa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Wrzeszcz AdamCisłowska Iga1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Myśliński OlafCzapnik Wiktoria7 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kosecki NatanielKozuń Liwia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pik DamianŁysik Agnieszka3 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Myśliński OlafCzapnik Wiktoria14 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Pik DamianŁysik Agnieszka21 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Wrzeszcz AdamCisłowska Iga2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pik DamianŁysik Agnieszka30 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Pik DamianŁysik Agnieszka2 A
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kosecki NatanielKozuń Liwia2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiPik DamianŁysik Agnieszka34 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKosecki NatanielKozuń Liwia4 OPEN
ArtDance Cup 2019Kosecki NatanielKozuń Liwia2 F
Akademickie Mistrzostwa PolskiPik DamianŁysik Agnieszka21 OPEN
ArtDance Cup 2019Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia4 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika7 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wrzeszcz AdamCisłowska Iga1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Dżbik WiktorFuks Karolina3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Soboń BartoszKłucjasz Maja9 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Grzelczak DawidBuczek Małgorzata13 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Grzelczak DawidBuczek Małgorzata13 B
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Siwiera FilipOkrojek Agnieszka2 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wochlik DominikSterniczuk Gabriela7 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wochlik DominikSterniczuk Gabriela5 E
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Kosecki NatanielKozuń Liwia4 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika3 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Wrzeszcz AdamCisłowska Iga2 H
Polish Cup PTT; WDC AL Pik DamianŁysik Agnieszka26 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Pik DamianŁysik Agnieszka15 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kosecki NatanielKozuń Liwia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianŁysik Agnieszka19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianŁysik Agnieszka3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Babiuch PrzemysławCzerczak Karolina -12 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia3 F
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 B
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Grzelczak DawidBuczek Małgorzata4 B
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Myśliński OlafCzapnik Wiktoria11 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Grzelczak DawidBuczek Małgorzata10 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Pycio SebastianKosecka Vanessa5 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Wochlik DominikSterniczuk Gabriela12 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Wochlik DominikSterniczuk Gabriela8 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 F
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMarek OliwierWojnarowska Laura2 H
Mistrzostwa Klas A, B i C Pik DamianŁysik Agnieszka12 A
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Pik DamianŁysik Agnieszka3 A
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Pik DamianŁysik Agnieszka1 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Pik DamianŁysik Agnieszka1 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Pycio SebastianKosecka Vanessa1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Wrzeszcz AdamCisłowska Iga1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Soboń BartoszKłucjasz Maja6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Marek OliwierWojnarowska Laura1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Soboń BartoszKłucjasz Maja9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wrzeszcz AdamCisłowska Iga1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pycio SebastianKosecka Vanessa2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dżbik WiktorFuks Karolina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Siwiera FilipOkrojek Agnieszka1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzelczak DawidBuczek Małgorzata8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Myśliński OlafCzapnik Wiktoria14 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzelczak DawidBuczek Małgorzata10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Myśliński OlafCzapnik Wiktoria14 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianŁysik Agnieszka3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianŁysik Agnieszka19 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika13 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kosecki NatanielKozuń Liwia2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Wochlik DominikSterniczuk Gabriela4 E
XLV Puchar Wieczystego Pycio SebastianKosecka Vanessa2 D
XLV Puchar Wieczystego Pik DamianŁysik Agnieszka22 A
XLV Puchar Wieczystego Pycio SebastianKosecka Vanessa4 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Grzelczak DawidBuczek Małgorzata5 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Soboń BartoszKłucjasz Maja3 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Grzelczak DawidBuczek Małgorzata8 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Jendrusiak AndrzejSwiniarska Weronika5 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jendrusiak AndrzejSwiniarska Weronika4 D
OTTT Siewierz 2018Jendrusiak AndrzejSwiniarska Weronika7 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Pycio SebastianKosecka Vanessa4 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Pycio SebastianKosecka Vanessa6 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Wochlik DominikSterniczuk Gabriela9 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia13 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Grzelczak DawidBuczek Małgorzata6 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Grzelczak DawidBuczek Małgorzata7 C
OTTT Będzin 2018Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika7 E
OTTT Będzin 2018Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia10 F
OTTT Będzin 2018Soboń BartoszKłucjasz Maja8 F
OTTT Będzin 2018Dżbik WiktorFuks Karolina1 H
OTTT Będzin 2018Pycio SebastianKosecka Vanessa5 D
OTTT Będzin 2018Pycio SebastianKosecka Vanessa1 D
OTTT Będzin 2018Grzelczak DawidBuczek Małgorzata11 C
OTTT Będzin 2018Grzelczak DawidBuczek Małgorzata13 B
Milicz Dance Festival Pycio SebastianKosecka Vanessa4 D
Milicz Dance Festival Pycio SebastianKosecka Vanessa1 E
Milicz Dance Festival Wochlik DominikSterniczuk Gabriela2 E
Milicz Dance Festival Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia13 F
Milicz Dance Festival Dżbik WiktorFuks Karolina1 H
Puchar Klas A,B i C Pik DamianCzerczak Aleksandra22 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Pik DamianCzerczak Aleksandra2 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Soboń BartoszKłucjasz Maja6 F
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Jendrusiak AndrzejSwiniarska Weronika8 D
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Soboń BartoszKłucjasz Maja4 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Pik DamianCzerczak Aleksandra1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pik DamianCzerczak Aleksandra2 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pycio SebastianKosecka Vanessa1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Grzelczak DawidBuczek Małgorzata5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia4 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Soboń BartoszKłucjasz Maja3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wochlik DominikSterniczuk Gabriela2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pik DamianCzerczak Aleksandra2 A
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Dżbik WiktorFuks Karolina1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Wochlik DominikSterniczuk Gabriela3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Myśliński OlafCzapnik Wiktoria2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pik DamianCzerczak Aleksandra1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Grzelczak DawidBuczek Małgorzata2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pik DamianCzerczak Aleksandra3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pycio SebastianKosecka Vanessa2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kielek RafałPakos Anna6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kosecki NatanielKozuń Liwia1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Dżbik WiktorFuks Karolina3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Janaszczyk JakubKudra Iga3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Janaszczyk JakubKudra Iga4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Jendrusiak AndrzejSwiniarska Weronika7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Myśliński OlafCzapnik Wiktoria1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Grzelczak DawidBuczek Małgorzata6 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kielek RafałPakos Anna7 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Myśliński OlafCzapnik Wiktoria8 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Grzelczak DawidBuczek Małgorzata5 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kielek RafałPakos Anna7 B
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Pycio SebastianKosecka Vanessa4 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Pycio SebastianKosecka Vanessa1 E
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kosecki NatanielKozuń Liwia2 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kosecki NatanielKozuń Liwia1 OPEN
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Pycio SebastianKosecka Vanessa1 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Pycio SebastianKosecka Vanessa1 E
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 C
Polish Open Championships Kosecki NatanielKozuń Liwia3 OPEN
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOMyśliński OlafCzapnik Wiktoria5 C
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOPycio SebastianKosecka Vanessa1 E
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOPycio SebastianKosecka Vanessa1 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 G
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pycio SebastianKosecka Vanessa9 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pycio SebastianKosecka Vanessa8 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Myśliński OlafCzapnik Wiktoria9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Soboń BartoszKłucjasz Maja9 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Myśliński OlafCzapnik Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Grzelczak DawidBuczek Małgorzata2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Grzelczak DawidBuczek Małgorzata5 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Grzelczak DawidBuczek Małgorzata3 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Myśliński OlafCzapnik Wiktoria2 C
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Grzelczak DawidBuczek Małgorzata4 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Myśliński OlafCzapnik Wiktoria7 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Grzelczak DawidBuczek Małgorzata1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Grzelczak DawidBuczek Małgorzata2 D
Puchar Klas F, E i DJanaszczyk JakubKudra Iga19 D
Puchar Klas F, E i DJanaszczyk JakubKudra Iga17 D
XIX TRZEBNICA CUP O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY Grzelczak DawidBuczek Małgorzata4 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia6 G
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Grzelczak DawidBuczek Małgorzata4 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Grzelczak DawidBuczek Małgorzata9 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Janaszczyk JakubKudra Iga5 D
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYMyśliński OlafCzapnik Wiktoria5 C
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Janaszczyk JakubKudra Iga1 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Janaszczyk JakubKudra Iga3 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Wochlik DominikSterniczuk Gabriela2 F
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Janaszczyk JakubKudra Iga7 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Grzelczak DawidBuczek Małgorzata7 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Grzelczak DawidBuczek Małgorzata2 C
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Soboń BartoszKłucjasz Maja2 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Janaszczyk JakubKudra Iga4 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWochlik DominikSterniczuk Gabriela3 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Janaszczyk JakubKudra Iga5 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMarszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika2 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Grzelczak DawidBuczek Małgorzata1 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Grzelczak DawidBuczek Małgorzata2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Janaszczyk JakubKudra Iga1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Janaszczyk JakubKudra Iga4 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Wochlik DominikSterniczuk Gabriela4 F
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Myśliński OlafCzapnik Wiktoria5 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Janaszczyk JakubKudra Iga3 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Grzelczak DawidBuczek Małgorzata13 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Grzelczak DawidBuczek Małgorzata8 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Janaszczyk JakubKudra Iga3 E
Polish Cup PTT WDC AL Pik DamianCzerczak Aleksandra10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kosecki NatanielKozuń Liwia1 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Pik DamianCzerczak Aleksandra1 B
Polish Cup PTT WDC AL Pik DamianCzerczak Aleksandra10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kosecki NatanielKozuń Liwia1 OPEN
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Janaszczyk JakubKudra Iga4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Pik DamianCzerczak Aleksandra2 B
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Janaszczyk JakubKudra Iga3 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Wochlik DominikSterniczuk Gabriela1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Pik DamianCzerczak Aleksandra2 A
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 C
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Myśliński OlafCzapnik Wiktoria9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Pik DamianCzerczak Aleksandra6 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika4 F
Mistrzostwa Klas A,B,C Pik DamianCzerczak Aleksandra8 B
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceGrzelczak DawidBuczek Małgorzata6 D
Mistrzostwa Klas A,B,C Pik DamianCzerczak Aleksandra12 A
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceMyśliński OlafCzapnik Wiktoria4 C
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceGrzelczak DawidBuczek Małgorzata1 C
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceJanaszczyk JakubKudra Iga2 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceJanaszczyk JakubKudra Iga1 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceMarszał KrzysztofSzlachetka Klaudia1 H
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceKarasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika3 F
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Soboń BartoszKłucjasz Maja6 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika4 F
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Janaszczyk JakubKudra Iga1 E
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Janaszczyk JakubKudra Iga1 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Pik DamianCzerczak Aleksandra4 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Grzelczak DawidBuczek Małgorzata11 D
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Wochlik DominikSterniczuk Gabriela4 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Pik DamianCzerczak Aleksandra3 A
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Grzelczak DawidBuczek Małgorzata5 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 H
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Kielek RafałPakos Anna6 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Kielek RafałPakos Anna3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kielek RafałPakos Anna16 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janaszczyk JakubKudra Iga2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janaszczyk JakubKudra Iga2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianCzerczak Aleksandra3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kielek RafałPakos Anna21 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianCzerczak Aleksandra5 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianCzerczak Aleksandra25 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianCzerczak Aleksandra7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Janaszczyk JakubKudra Iga1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianCzerczak Aleksandra3 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Wochlik DominikSterniczuk Gabriela2 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Pik DamianCzerczak Aleksandra6 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Myśliński OlafCzapnik Wiktoria12 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Myśliński OlafCzapnik Wiktoria4 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 H
Gwiazdkowy TTT Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 H
Gwiazdkowy TTT Pik DamianCzerczak Aleksandra2 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Soboń BartoszKłucjasz Maja6 F
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Myśliński OlafCzapnik Wiktoria1 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJanaszczyk JakubKudra Iga2 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJanaszczyk JakubKudra Iga1 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPik DamianCzerczak Aleksandra10 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKielek RafałPakos Anna49 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPik DamianCzerczak Aleksandra10 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKielek RafałPakos Anna37 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPycio SebastianZduńczyk Paulina18 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrzelczak DawidBuczek Małgorzata13 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrzelczak DawidBuczek Małgorzata4 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Grzelczak DawidBuczek Małgorzata4 D
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Grzelczak DawidBuczek Małgorzata3 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Pycio SebastianZduńczyk Paulina2 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Pik DamianCzerczak Aleksandra2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Pik DamianCzerczak Aleksandra2 B
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Pik DamianCzerczak Aleksandra21 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika4 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kosecki NatanielKozuń Liwia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Janaszczyk JakubKudra Iga5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Janaszczyk JakubKudra Iga4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Wochlik DominikSterniczuk Gabriela5 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Pik DamianCzerczak Aleksandra4 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika6 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Pik DamianCzerczak Aleksandra5 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grzelczak DawidBuczek Małgorzata6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kosecki NatanielKozuń Liwia1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grzelczak DawidBuczek Małgorzata6 C
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Wojciechowski StanisławDobińska Maja30 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Grzelczak DawidBuczek Małgorzata1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Grzelczak DawidBuczek Małgorzata7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Janaszczyk JakubKudra Iga3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Janaszczyk JakubKudra Iga2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kosecki NatanielKozuń Liwia1 G
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Grzelczak DawidBuczek Małgorzata8 C
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Grzelczak DawidBuczek Małgorzata9 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Grzelczak DawidBuczek Małgorzata5 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika5 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Grzelczak DawidBuczek Małgorzata3 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Pycio SebastianZduńczyk Paulina2 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kosecki NatanielKozuń Liwia1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Wojciechowski StanisławDobińska Maja4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski StanisławDobińska Maja3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski StanisławDobińska Maja6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kosecki NatanielKozuń Liwia3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Kosecki NatanielKozuń Liwia1 G
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Kosecki NatanielKozuń Liwia1 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Wojciechowski StanisławDobińska Maja4 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Pik DamianCzerczak Aleksandra6 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Cieciorowski MarcelKazur Oliwia2 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria1 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 H
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Grzelczak DawidBuczek Małgorzata1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski StanisławDobińska Maja27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianCzerczak Aleksandra9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski StanisławDobińska Maja18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski StanisławDobińska Maja13 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianCzerczak Aleksandra18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski StanisławDobińska Maja5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grzelczak DawidBuczek Małgorzata1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Myśliński OlafCzapnik Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Grzelczak DawidBuczek Małgorzata1 D
Polish Open Championships PTT Pik DamianCzerczak Aleksandra11 OPEN
Polish Open Championships PTT Pik DamianCzerczak Aleksandra19 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Grzelczak DawidBuczek Małgorzata1 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Grzelczak DawidBuczek Małgorzata1 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Pycio SebastianZduńczyk Paulina1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria2 D
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Pik DamianCzerczak Aleksandra2 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Pycio SebastianZduńczyk Paulina1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Janaszczyk JakubSwiniarska Weronika3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Janaszczyk JakubSwiniarska Weronika2 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Pycio SebastianZduńczyk Paulina1 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Marszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Myśliński OlafCzapnik Wiktoria1 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Cieciorowski MarcelKazur Oliwia1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMarszał KrzysztofSzlachetka Klaudia2 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMyśliński OlafCzapnik Wiktoria6 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Pik DamianCzerczak Aleksandra9 OPEN
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Janaszczyk JakubSwiniarska Weronika2 F
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Soboń BartoszKłucjasz Maja8 E
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Pik DamianCzerczak Aleksandra8 OPEN
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Kosecki NatanielKozuń Liwia3 G
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kielek RafałPakos Anna10 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Janaszczyk JakubSwiniarska Weronika1 F
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Myśliński OlafCzapnik Wiktoria4 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Wojciechowski StanisławDobińska Maja8 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kacprzyk OskarKudra Iga6 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Cieciorowski MarcelKazur Oliwia1 H
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Pycio SebastianZduńczyk Paulina1 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Janakowski MaciejCzerczak Karolina -14 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Pycio SebastianZduńczyk Paulina7 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Janaszczyk JakubSwiniarska Weronika2 E
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Pik DamianCzerczak Aleksandra9 OPEN
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Janaszczyk JakubSwiniarska Weronika4 E
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Kosecki NatanielKozuń Liwia2 G
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Pik DamianCzerczak Aleksandra5 B
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Janaszczyk JakubSwiniarska Weronika6 E
ArtDance Cup 2017Pik DamianCzerczak Aleksandra8 B
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Janaszczyk JakubSwiniarska Weronika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Pycio SebastianZduńczyk Paulina12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Pycio SebastianZduńczyk Paulina1 D
Polish Cup PTT Janakowski MaciejCzerczak Karolina -30 OPEN
Polish Cup PTT Pik DamianCzerczak Aleksandra18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Janakowski MaciejCzerczak Karolina -8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Pik DamianCzerczak Aleksandra8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pik DamianCzerczak Aleksandra14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Janakowski MaciejCzerczak Karolina -38 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Janakowski MaciejCzerczak Karolina -41 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Pik DamianCzerczak Aleksandra31 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Wojciechowski StanisławDobińska Maja19 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Grzelczak DawidKowalczyk Dominika18 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Pik DamianCzerczak Aleksandra23 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Janakowski MaciejCzerczak Karolina -27 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Grzelczak DawidKowalczyk Dominika30 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówGrzelczak DawidKowalczyk Dominika3 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówGrzelczak DawidKowalczyk Dominika10 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Soboń BartoszKłucjasz Maja5 F
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika2 G
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Myśliński OlafCzapnik Wiktoria4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Pik DamianCzerczak Aleksandra6 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Janakowski MaciejCzerczak Karolina -7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKosecki NatanielKozuń Liwia1 H
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Pik DamianCzerczak Aleksandra14 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Janakowski MaciejCzerczak Karolina -15 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Pik DamianCzerczak Aleksandra13 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Janakowski MaciejCzerczak Karolina -33 OPEN
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaJanakowski MaciejCzerczak Karolina -4 B
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaSoboń BartoszKłucjasz Maja5 F
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaPik DamianCzerczak Aleksandra5 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Gajdka WiktorSterniczuk Gabriela1 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Kacprzyk OskarKudra Iga2 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Myśliński OlafCzapnik Wiktoria2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Wojciechowski StanisławDobińska Maja5 B
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika3 G
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kacprzyk OskarKudra Iga4 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Pik DamianCzerczak Aleksandra8 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWojciechowski StanisławDobińska Maja6 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrzelczak DawidKowalczyk Dominika10 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrzelczak DawidKowalczyk Dominika35 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPik DamianCzerczak Aleksandra25 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPik DamianCzerczak Aleksandra26 A
OTTT FAST-STEP MOTION Grzelczak DawidKowalczyk Dominika8 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Gajdka WiktorSterniczuk Gabriela2 G
OTTT FAST-STEP MOTION Grzelczak DawidKowalczyk Dominika1 C
OTTT FAST-STEP MOTION Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika3 G
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Pik DamianCzerczak Aleksandra8 B
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYJendrusiak AndrzejZduńczyk Paulina1 D
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika3 G
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTKosecki NatanielKozuń Liwia1 H
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTMyśliński OlafCzapnik Wiktoria1 D
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTMyśliński OlafCzapnik Wiktoria1 D
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Pik DamianCzerczak Aleksandra34 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Pik DamianCzerczak Aleksandra27 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Kosecki NatanielKozuń Liwia1 H
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Jendrusiak AndrzejZduńczyk Paulina4 D
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Pik DamianCzerczak Aleksandra7 B
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Grzelczak DawidKowalczyk Dominika2 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Gajdka WiktorSterniczuk Gabriela2 G
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika1 G
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Soboń BartoszKłucjasz Maja1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Myśliński OlafCzapnik Wiktoria8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Wojciechowski StanisławDobińska Maja13 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyMyśliński OlafCzapnik Wiktoria2 D
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyMyśliński OlafCzapnik Wiktoria5 D
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Kacprzyk OskarKudra Iga2 G
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Gajdka WiktorSterniczuk Gabriela3 G
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Pik DamianCzerczak Aleksandra7 B
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Pik DamianCzerczak Aleksandra2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kosecki NatanielKozuń Liwia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika2 G
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Myśliński OlafCzapnik Wiktoria1 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Myśliński OlafCzapnik Wiktoria2 D
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika3 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Wojciechowski StanisławDobińska Maja4 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Wojciechowski StanisławDobińska Maja8 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Wochlik DominikOkrojek Natalia6 F
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria1 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria7 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Jendrusiak AndrzejZduńczyk Paulina1 D
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Grzelczak DawidKowalczyk Dominika8 OPEN
Mistrzostwa Royal Dance League Jendrusiak AndrzejZduńczyk Paulina2 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Myśliński OlafCzapnik Wiktoria2 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoJanakowski MaciejCzerczak Karolina -8 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoJanakowski MaciejCzerczak Karolina -10 B
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWojciechowski StanisławDobińska Maja5 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoJanakowski MaciejCzerczak Karolina -8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluJendrusiak AndrzejZduńczyk Paulina3 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGrzelczak DawidKowalczyk Dominika6 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWojciechowski StanisławDobińska Maja2 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Myśliński OlafCzapnik Wiktoria4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Jendrusiak AndrzejZduńczyk Paulina5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Kacprzyk OskarKudra Iga2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Grzelczak DawidKowalczyk Dominika5 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Grzelczak DawidKowalczyk Dominika5 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Jendrusiak AndrzejZduńczyk Paulina1 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Kosecki NatanielKozuń Liwia1 H
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wojciechowski StanisławDobińska Maja17 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wojciechowski StanisławDobińska Maja20 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Wojciechowski StanisławDobińska Maja11 OPEN
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Grzelczak DawidKowalczyk Dominika2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaSoboń BartoszKłucjasz Maja3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaJendrusiak AndrzejZduńczyk Paulina3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaWochlik DominikOkrojek Natalia7 F
Powitanie Lata 2016Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kosecki NatanielKozuń Liwia1 H
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejSoboń BartoszKłucjasz Maja2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"KLASÓWKA TANECZNA\" Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika1 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Kacprzyk OskarKudra Iga2 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Myśliński OlafCzapnik Wiktoria5 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Grzelczak DawidKowalczyk Dominika7 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Janakowski MaciejCzerczak Karolina -2 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Kacprzyk OskarKudra Iga2 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Janakowski MaciejCzerczak Karolina -1 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Wochlik DominikOkrojek Natalia5 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Grzelczak DawidKowalczyk Dominika2 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Gajdka WiktorSterniczuk Gabriela2 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika1 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Konecki FilipGóralska Magdalena2 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Soboń BartoszKłucjasz Maja1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieMyśliński OlafCzapnik Wiktoria4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieJanakowski MaciejCzerczak Karolina -2 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Wochlik DominikOkrojek Natalia5 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Janakowski MaciejCzerczak Karolina -5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Myśliński OlafCzapnik Wiktoria4 D
Łódzka Liga Taneczna Kacprzyk OskarKudra Iga2 G
Łódzka Liga Taneczna Soboń BartoszKłucjasz Maja2 G
Łódzka Liga Taneczna Gajdka WiktorSterniczuk Gabriela3 G
Łódzka Liga Taneczna Wochlik DominikOkrojek Natalia3 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaJanakowski MaciejCzerczak Karolina -1 B
Łódzka Liga Taneczna Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika1 H
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Wojciechowski StanisławDobińska Maja6 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Wojciechowski StanisławDobińska Maja9 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Janakowski MaciejCzerczak Karolina -1 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Soboń BartoszKłucjasz Maja1 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gajdka WiktorSterniczuk Gabriela2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Janakowski MaciejCzerczak Karolina -1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Wochlik DominikOkrojek Natalia5 F
OTTT \"Pierwszy Krok\" Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Wojciechowski StanisławDobińska Maja10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Wojciechowski StanisławDobińska Maja14 OPEN
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Gajdka WiktorSterniczuk Gabriela3 G
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Grzelczak DawidKowalczyk Dominika30 C
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Soboń BartoszKłucjasz Maja3 G
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Janakowski MaciejCzerczak Karolina -24 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Wojciechowski StanisławDobińska Maja3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Janakowski MaciejCzerczak Karolina -5 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Wojciechowski StanisławDobińska Maja11 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Grzelczak DawidKowalczyk Dominika8 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Soboń BartoszKłucjasz Maja2 G
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Janakowski MaciejCzerczak Karolina -6 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Janakowski MaciejCzerczak Karolina -41 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wojciechowski StanisławDobińska Maja9 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wojciechowski StanisławDobińska Maja7 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Myśliński OlafCzapnik Wiktoria6 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Myśliński OlafCzapnik Wiktoria3 D
Złote Pantofelki Grzelczak DawidKowalczyk Dominika2 C
Złote Pantofelki Wojciechowski WojciechCzerczak Aleksandra8 B
Złote Pantofelki Janakowski MaciejCzerczak Karolina -2 B
Złote Pantofelki Grzelczak DawidKowalczyk Dominika9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaWochlik DominikOkrojek Natalia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGajdka WiktorSterniczuk Gabriela2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSoboń BartoszKłucjasz Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaJanakowski MaciejCzerczak Karolina -2 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk Paulina5 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAJanakowski MaciejCzerczak Karolina -4 B
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Janakowski MaciejCzerczak Karolina -2 B
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoGosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk Paulina6 D
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoGosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk Paulina4 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówMyśliński OlafCzapnik Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówMyśliński OlafCzapnik Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówWojciechowski StanisławDobińska Maja2 OPEN
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika1 H
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk Paulina10 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gosławski-Żeligowski MieszkoZduńczyk Paulina1 D
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Wojciechowski WojciechCzerczak Aleksandra10 B
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Wojciechowski WojciechCzerczak Aleksandra7 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Wojciechowski WojciechCzerczak Aleksandra16 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Wojciechowski WojciechCzerczak Aleksandra15 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Janakowski MaciejCzerczak Karolina -13 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Janakowski MaciejCzerczak Karolina -19 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Myśliński OlafCzapnik Wiktoria5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Myśliński OlafCzapnik Wiktoria14 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Karasiak PiotrFuks Aleksandra Weronika1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Myśliński OlafCzapnik Wiktoria4 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Wojciechowski StanisławDobińska Maja3 OPEN
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Wojciechowski StanisławDobińska Maja4 OPEN
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Janakowski MaciejCzerczak Karolina -9 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Janakowski MaciejCzerczak Karolina -19 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Janakowski MaciejCzerczak Karolina -26 OPEN
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Wojciechowski WojciechCzerczak Aleksandra7 B
XXVI OTTT Klasa Leliwa 2015 Wojciechowski WojciechCzerczak Aleksandra3 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Janakowski MaciejCzerczak Karolina -17 B
III OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2015\" Wojciechowski WojciechCzerczak Aleksandra5 B