!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SZKOŁA TAŃCA WIR
Mysłowice (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Czechowski PatrykCzechowska Amelia2 F
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Weiner MaciejGlapa Hanna1 F
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Hajduk KamilKopeć Klara2 H
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Kulików SzymonChrząstek Marta1 F
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Kwiecień WojciechMigacz Emilia3 G
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Berkop MirosławBerkop Magdalena2 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWącław SzczepanWącław Anna1 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorBerkop MirosławBerkop Magdalena5 D
Puchar WieczystegoKulików SzymonChrząstek Marta8 OPEN
Puchar WieczystegoPyras KrzysztofJarek Emilia28 B
Turniej Tańca Towarzyskiego Małe Mikołajki 2021Szatan FilipWziontek Alicja1 H
Turniej Tańca Towarzyskiego Małe Mikołajki 2021Hajduk KamilKopeć Klara2 H
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Berkop MirosławBerkop Magdalena4 D
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Wącław SzczepanWącław Anna6 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kulików SzymonChrząstek Marta1 OPEN
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Pyras KrzysztofJarek Emilia5 B
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Weiner MaciejGlapa Hanna1 F
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Kulików SzymonChrząstek Marta1 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Czechowski PatrykCzechowska Amelia4 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Rychel PawełFijoł Emilia5 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Weiner MaciejGlapa Hanna3 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Węgrzynek BartłomiejZapatka Natalia4 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Kulików SzymonChrząstek Marta1 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kulików SzymonChrząstek Marta11 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kulików SzymonChrząstek Marta1 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kwiecień WojciechMigacz Emilia3 G
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Czechowski PatrykCzechowska Amelia4 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Pyras KrzysztofJarek Emilia3 B
CeA Challenge Cup Jesienny Czechowski PatrykCzechowska Amelia3 F
CeA Challenge Cup Jesienny Hajduk KamilKopeć Klara2 H
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Berkop MirosławBerkop Magdalena3 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Berkop MirosławBerkop Magdalena3 D
OTTT RYTM 2021 Szatan FilipWziontek Alicja2 H
OTTT RYTM 2021 Pyras KrzysztofJarek Emilia7 B
CeA Challenge Cup UskrzydloneBerkop MirosławBerkop Magdalena3 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneKulików SławomirKulików Joanna5 F
OTTT RYTM 2021 Weiner MaciejGlapa Hanna2 F
OTTT RYTM 2021 Kulików SzymonChrząstek Marta1 F
CeA Challenge Cup UskrzydloneKulików SławomirKulików Joanna5 F
OTTT RYTM 2021 Węgrzynek BartłomiejZapatka Natalia2 G
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pyras KrzysztofJarek Emilia4 B
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kamień MateuszStepniak Wiktoria10 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kamień MateuszStepniak Wiktoria8 D
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kulików SzymonChrząstek Marta3 F
Puchar Klas C, B i A Spyra DominikLiana Zuzanna31 B
Puchar Klas C, B i A Pyras KrzysztofJarek Emilia11 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Pyras KrzysztofJarek Emilia4 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Pyras KrzysztofJarek Emilia2 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Czechowski PatrykCzechowska Amelia3 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Migacz FilipMigacz Emilia4 F
Grand Prix Polski PTT Spyra DominikLiana Zuzanna7 B
Grand Prix Polski PTT Spyra DominikLiana Zuzanna7 B
Grand Prix Polski PTT Pyras KrzysztofJarek Emilia4 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Rychel PawełFijoł Emilia3 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Przybysz BorysGawełczyk Ewa2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Węgrzynek BartłomiejZapatka Natalia3 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Migacz FilipMigacz Emilia2 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Berkop MirosławBerkop Magdalena2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kulików SzymonChrząstek Marta4 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Wącław SzczepanWącław Anna2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pyras KrzysztofJarek Emilia8 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Rychel PawełFijoł Emilia5 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kwiecień WojciechKopeć Klara2 H
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Węgrzynek BartłomiejZapatka Natalia2 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Chmielarski DominikGajewska Milena1 H
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Migacz FilipMigacz Emilia2 G
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kulików SzymonChrząstek Marta3 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Weiner MaciejGlapa Hanna4 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Czechowski PatrykCzechowska Amelia4 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kamień MateuszStepniak Wiktoria6 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pyras KrzysztofJarek Emilia4 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Kamień MateuszStepniak Wiktoria8 D
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Spyra DominikLiana Zuzanna5 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pyras KrzysztofJarek Emilia6 B
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Spyra DominikLiana Zuzanna8 B
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówBolek MarcelSosnecka Sandra4 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Pyras KrzysztofJarek Emilia8 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Lozinszek ArturJaromin Aleksandra4 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Spyra DominikLiana Zuzanna12 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Spyra DominikLiana Zuzanna6 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Pyras KrzysztofJarek Emilia8 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Lozinszek ArturJaromin Aleksandra7 D
Puchar Klas F, E i D Lozinszek ArturJaromin Aleksandra14 D
Puchar Klas F, E i D Kamień MateuszStepniak Wiktoria24 D
Puchar Klas F, E i D Pyras KrzysztofJarek Emilia7 D
Puchar Klas F, E i D Kamień MateuszStepniak Wiktoria33 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Bolek MarcelSosnecka Sandra4 B
Grand Prix Polski PTT Spyra DominikLiana Zuzanna12 B
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Pyras KrzysztofJarek Emilia5 D
Grand Prix Polski PTT Pyras KrzysztofJarek Emilia3 C
Grand Prix Polski PTT Pyras KrzysztofJarek Emilia4 D
Grand Prix Polski PTT Spyra DominikLiana Zuzanna5 B
DANCE OSCARS 2021 Węgrzynek BartłomiejZapatka Natalia2 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Węgrzynek BartłomiejZapatka Natalia1 G
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kwiecień WojciechKopeć Klara2 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Chmielarski DominikGajewska Milena2 H
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Rychel PawełFijoł Emilia8 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Weiner MaciejGlapa Hanna10 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Lozinszek ArturJaromin Aleksandra8 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bolek MarcelSosnecka Sandra8 B
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Spyra DominikLiana Zuzanna15 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Lozinszek MichałMaślanka Julia17 OPEN
Cracow Dance Festival Kulików SzymonChrząstek Marta9 E
Cracow Dance Festival Migacz FilipMigacz Emilia3 G
Cracow Dance Festival Szatan FilipWziontek Alicja2 H
Grand Prix Polski PTT Lozinszek AleksanderLozinszek Barbara22 OPEN
Grand Prix Polski PTT Lozinszek MichałMaślanka Julia16 OPEN
II OTTT Będzin 2021 Szatan FilipWziontek Alicja2 H
II OTTT Będzin 2021 Węgrzynek BartłomiejZapatka Natalia2 G
II OTTT Będzin 2021 Migacz FilipMigacz Emilia2 G
II OTTT Będzin 2021 Weiner MaciejGlapa Hanna8 F
II OTTT Będzin 2021 Przybysz BorysGawełczyk Ewa2 F
II OTTT Będzin 2021 Kwiecień WojciechKopeć Klara2 H
II OTTT Będzin 2021 Jasek ŁukaszKalita Hanna2 H
II OTTT Będzin 2021 Kulików SzymonChrząstek Marta7 F
II OTTT Będzin 2021 Kamień MateuszStepniak Wiktoria1 E
II OTTT Będzin 2021 Lozinszek ArturJaromin Aleksandra5 D
II OTTT Będzin 2021 Pyras KrzysztofJarek Emilia3 C
CeA Challenge Cup Puchar Wącław SzczepanWącław Anna2 E
CeA Challenge Cup Puchar Kulików SławomirKulików Joanna8 F
CeA Challenge Cup Puchar Wącław SzczepanWącław Anna4 E
CeA Challenge Cup Puchar Kulików SławomirKulików Joanna3 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Lozinszek MichałMaślanka Julia12 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Lozinszek MichałMaślanka Julia10 OPEN
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia4 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBerkop MirosławBerkop Magdalena3 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBerkop MirosławBerkop Magdalena1 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKulików SławomirKulików Joanna4 F
47 Puchar Wieczystego Lozinszek ArturJaromin Aleksandra17 D
47 Puchar Wieczystego Kamień MateuszStepniak Wiktoria9 E
47 Puchar Wieczystego Kamień MateuszStepniak Wiktoria11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kamień MateuszStepniak Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kamień MateuszStepniak Wiktoria5 E
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Przybysz BorysGawełczyk Ewa3 OPEN
Mikołajowy OTTT Berkop MirosławBerkop Magdalena5 E
Mikołajowy OTTT Florencki ŁukaszFlorencka Natalia3 C
Mikołajowy OTTT Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 C
Mikołajowy OTTT Berkop MirosławBerkop Magdalena2 E
Mikołajowy OTTT Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 C
Mikołajowy OTTT Pyras KrzysztofJarek Emilia9 D
Mikołajowy OTTT Pyras KrzysztofJarek Emilia6 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Lozinszek ArturJaromin Aleksandra7 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Migacz FilipMigacz Emilia3 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Weiner MaciejGlapa Hanna2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Węgrzynek BartłomiejZapatka Natalia1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pyras KrzysztofJarek Emilia7 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Berkop MirosławBerkop Magdalena3 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kulików SzymonChrząstek Marta5 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Weiner MaciejGlapa Hanna2 G
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Berkop MirosławBerkop Magdalena1 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Wącław SzczepanWącław Anna2 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Florencki ŁukaszFlorencka Natalia3 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Berkop MirosławBerkop Magdalena3 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Wącław SzczepanWącław Anna4 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kulików SławomirKulików Joanna6 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Florencki ŁukaszFlorencka Natalia3 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kamień MateuszStepniak Wiktoria6 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Lozinszek ArturJaromin Aleksandra10 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Pyras KrzysztofJarek Emilia7 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kamień MateuszStepniak Wiktoria6 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Lozinszek ArturJaromin Aleksandra6 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Rychel PawełFijoł Emilia6 F
Mistrzostwa Polski Standard Lozinszek AleksanderLozinszek Barbara34 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wącław SzczepanWącław Anna2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kulików SzymonChrząstek Marta2 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Migacz FilipMigacz Emilia3 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Weiner MaciejGlapa Hanna3 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Berkop MirosławBerkop Magdalena1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wącław SzczepanWącław Anna4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Berkop MirosławBerkop Magdalena2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Wącław SzczepanWącław Anna2 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Berkop MirosławBerkop Magdalena3 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Migacz FilipMigacz Emilia2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kulików SzymonChrząstek Marta3 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Weiner MaciejGlapa Hanna1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Węgrzynek BartłomiejZapatka Natalia2 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Przybysz BorysGawełczyk Ewa1 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kamień MateuszStepniak Wiktoria3 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pyras KrzysztofJarek Emilia14 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kamień MateuszStepniak Wiktoria10 E
Grand Prix Polski PTT Lozinszek AleksanderLozinszek Barbara19 OPEN
Puchar Klas A,B i C Spyra DominikLiana Zuzanna25 B
Puchar Klas A,B i C Spyra DominikLiana Zuzanna15 C
Puchar Okręgu Śląskiego Spyra DominikLiana Zuzanna9 B
Puchar Okręgu Śląskiego Spyra DominikLiana Zuzanna7 C
Puchar Okręgu Śląskiego Kamień MateuszStepniak Wiktoria5 E
Puchar Okręgu Śląskiego Kamień MateuszStepniak Wiktoria1 F
Puchar Okręgu Śląskiego Rychel PawełFijoł Emilia6 E
Puchar Okręgu Śląskiego Kulików SzymonChrząstek Marta2 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kamień MateuszStepniak Wiktoria4 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Chrząstek MartaKulików Szymon1 H
GRAND PRIX SENIORÓW Berkop MirosławBerkop Magdalena1 E
GRAND PRIX SENIORÓW Berkop MirosławBerkop Magdalena6 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kamień MateuszStepniak Wiktoria4 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Spyra DominikLiana Zuzanna8 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lozinszek ArturJaromin Aleksandra12 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Spyra DominikLiana Zuzanna11 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Spyra DominikLiana Zuzanna9 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Spyra DominikLiana Zuzanna8 C
Majówka w Krakowie - Senior Wącław SzczepanWącław Anna1 F
Majówka w Krakowie - Senior Berkop MirosławBerkop Magdalena4 E
Majówka w Krakowie - Senior Wącław SzczepanWącław Anna1 E
Majówka w Krakowie - Senior Berkop MirosławBerkop Magdalena5 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Wącław SzczepanWącław Anna4 F
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Berkop MirosławBerkop Magdalena7 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Wącław SzczepanWącław Anna5 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKATokarski MieszkoWojtych Dominika16 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASpyra DominikLiana Zuzanna13 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKATokarski MieszkoWojtych Dominika21 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lozinszek MichałMaślanka Julia15 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Spyra DominikLiana Zuzanna3 C
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Lozinszek ArturJaromin Aleksandra3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bolek MarcelSosnecka Sandra11 B
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Rychel PawełFijoł Emilia2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bolek MarcelSosnecka Sandra9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spyra DominikLiana Zuzanna3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lozinszek MichałMaślanka Julia15 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaLozinszek ArturJaromin Aleksandra6 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Florencki ŁukaszFlorencka Natalia4 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Przybysz BorysGawełczyk Ewa1 H
GPS PTT Kiepura Dance Cup Łaganowski RafałŁaganowska Magdalena5 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Łaganowski RafałŁaganowska Magdalena5 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Berkop MirosławBerkop Magdalena6 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Wącław SzczepanWącław Anna1 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Berkop MirosławBerkop Magdalena3 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Kulików SławomirKulików Joanna4 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Wącław SzczepanWącław Anna3 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Wącław SzczepanWącław Anna4 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Kulików SławomirKulików Joanna6 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Florencki ŁukaszFlorencka Natalia3 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Florencki ŁukaszFlorencka Natalia3 D
CeA Senior Florencki ŁukaszFlorencka Natalia5 D
CeA Senior Berkop MirosławBerkop Magdalena3 E
CeA Senior Berkop MirosławBerkop Magdalena7 E
CeA Senior Florencki ŁukaszFlorencka Natalia5 D
CeA Senior Orzażewski RemigiuszZabochnicka Anita6 C
CeA Senior Florencki ŁukaszFlorencka Natalia4 D
CeA Senior Florencki ŁukaszFlorencka Natalia3 D
Puchar Wieczystego SeniorWącław SzczepanWącław Anna1 F
Puchar Wieczystego SeniorJastrzębski JacekJastrzębska Bogumiła6 F
Puchar Wieczystego SeniorOrzażewski RemigiuszZabochnicka Anita8 D
Puchar Wieczystego SeniorFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia2 D
Puchar Wieczystego SeniorOrzażewski RemigiuszZabochnicka Anita4 D
Puchar Wieczystego SeniorRosiek MarianRosiek Janina2 C
Puchar Wieczystego SeniorRosiek MarianRosiek Janina1 C
Puchar Wieczystego SeniorBerkop MirosławBerkop Magdalena1 F
Puchar Wieczystego SeniorBerkop MirosławBerkop Magdalena3 F
Puchar Wieczystego SeniorJastrzębski JacekJastrzębska Bogumiła6 E
Puchar Wieczystego SeniorFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia3 D
Puchar Wieczystego SeniorRosiek MarianRosiek Janina1 D
Puchar WieczystegoPyras KrzysztofKopeć Marta26 OPEN
Puchar WieczystegoLozinszek MichałMaślanka Julia11 OPEN
Puchar WieczystegoLozinszek ArturJaromin Aleksandra5 E
Puchar WieczystegoPyras KrzysztofKopeć Marta35 B
Puchar WieczystegoSpyra DominikLiana Zuzanna18 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBolek MarcelSosnecka Sandra3 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Kulików SzymonChrząstek Marta1 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Masternak DawidSklorz Ewa3 G
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Weiner MaciejGlapa Hanna1 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pyras KrzysztofKopeć Marta8 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Lozinszek ArturJaromin Aleksandra2 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pyras KrzysztofKopeć Marta14 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Bolek MarcelSosnecka Sandra6 B
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Rychel PawełFijoł Emilia3 G
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Chmielarski DominikWojtasik Dominika3 G
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Weiner MaciejGlapa Hanna2 H
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Migacz FilipMigacz Emilia2 H
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Kulików SzymonChrząstek Marta1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Berkop MirosławBerkop Magdalena2 F
IV OTTT Czeladź 2019 Przybysz BorysGawełczyk Ewa1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Spyra DominikLiana Zuzanna6 C
IV OTTT Czeladź 2019 Bolek MarcelSosnecka Sandra4 B
IV OTTT Czeladź 2019 Rychel PawełFijoł Emilia2 G
IV OTTT Czeladź 2019 Wącław SzczepanWącław Anna3 F
IV OTTT Czeladź 2019 Łaganowski RafałŁaganowska Magdalena2 F
IV OTTT Czeladź 2019 Kulików SławomirKulików Joanna3 F
IV OTTT Czeladź 2019 Łaganowski RafałŁaganowska Magdalena5 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wącław SzczepanWącław Anna6 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Berkop MirosławBerkop Magdalena4 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Berkop MirosławBerkop Magdalena1 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wącław SzczepanWącław Anna6 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jastrzębski JacekJastrzębska Bogumiła5 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Florencki ŁukaszFlorencka Natalia5 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jastrzębski JacekJastrzębska Bogumiła2 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Wącław SzczepanWącław Anna3 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 D
Puchar Rektora AGH Spyra DominikLiana Zuzanna2 C
Puchar Rektora AGH Spyra DominikLiana Zuzanna5 C
Puchar Rektora AGH Lozinszek ArturJaromin Aleksandra10 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Spyra DominikLiana Zuzanna2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Spyra DominikLiana Zuzanna5 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Masternak DawidSklorz Ewa3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Chmielarski DominikWojtasik Dominika3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Rychel PawełFijoł Emilia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Przybysz BorysGawełczyk Ewa1 H
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wącław SzczepanWącław Anna3 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Berkop MirosławBerkop Magdalena4 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Berkop MirosławBerkop Magdalena6 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Wącław SzczepanWącław Anna1 F
OTTT DŻET 2019 Lozinszek ArturJaromin Aleksandra7 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Spyra DominikLiana Zuzanna4 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Spyra DominikLiana Zuzanna7 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pyras KrzysztofKopeć Marta7 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Spyra DominikLiana Zuzanna3 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Spyra DominikLiana Zuzanna6 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Lozinszek AleksanderLozinszek Barbara32 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Lozinszek MichałMaślanka Julia29 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pyras KrzysztofKopeć Marta11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Spyra DominikLiana Zuzanna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Spyra DominikLiana Zuzanna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Lozinszek ArturJaromin Aleksandra4 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Spyra DominikLiana Zuzanna4 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Spyra DominikLiana Zuzanna10 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Lozinszek AleksanderLozinszek Barbara3 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Spyra DominikLiana Zuzanna2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Lozinszek ArturJaromin Aleksandra4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Spyra DominikLiana Zuzanna7 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Rychel PawełFijoł Emilia2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pyras KrzysztofKopeć Marta7 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Lozinszek MichałMaślanka Julia3 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pyras KrzysztofKopeć Marta10 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Jastrzębski JacekJastrzębska Bogumiła5 F
GPS \" Bieruń 2019\" Przybysz BorysGawełczyk Ewa1 H
GPS \" Bieruń 2019\" Chmielarski DominikWojtasik Dominika1 H
GPS \" Bieruń 2019\" Masternak DawidSklorz Ewa3 G
GPS \" Bieruń 2019\" Lozinszek ArturJaromin Aleksandra2 E
GPS \" Bieruń 2019\" Rosiek MarianRosiek Janina4 C
GPS \" Bieruń 2019\" Berkop MirosławBerkop Magdalena2 F
GPS \" Bieruń 2019\" Jastrzębski JacekJastrzębska Bogumiła7 F
GPS \" Bieruń 2019\" Kulików SławomirKulików Joanna12 F
GPS \" Bieruń 2019\" Jastrzębski JacekJastrzębska Bogumiła7 E
GPS \" Bieruń 2019\" Kulików SławomirKulików Joanna6 F
GPS \" Bieruń 2019\" Wącław SzczepanWącław Anna5 F
GPS \" Bieruń 2019\" Łaganowski RafałŁaganowska Magdalena10 F
GPS \" Bieruń 2019\" Wącław SzczepanWącław Anna1 F
GPS \" Bieruń 2019\" Berkop MirosławBerkop Magdalena2 F
GPS \" Bieruń 2019\" Łaganowski RafałŁaganowska Magdalena5 F
GPS \" Bieruń 2019\" Rosiek MarianRosiek Janina2 D
GPS \" Bieruń 2019\" Rosiek MarianRosiek Janina2 C
GPS \" Bieruń 2019\" Florencki ŁukaszFlorencka Natalia8 D
GPS \" Bieruń 2019\" Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Lozinszek ArturJaromin Aleksandra5 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Lozinszek ArturJaromin Aleksandra3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Spyra DominikLiana Zuzanna4 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Spyra DominikLiana Zuzanna1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Spyra DominikLiana Zuzanna2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Spyra DominikLiana Zuzanna6 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wącław SzczepanWącław Anna5 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wącław SzczepanWącław Anna5 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Berkop MirosławBerkop Magdalena7 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Wącław SzczepanWącław Anna2 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Berkop MirosławBerkop Magdalena7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Pyras KrzysztofKopeć Marta4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kamień MateuszWoźniak Patrycja8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kamień MateuszWoźniak Patrycja6 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Pyras KrzysztofKopeć Marta7 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Lozinszek ArturJaromin Aleksandra1 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Kamień MateuszWoźniak Patrycja4 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Kamień MateuszWoźniak Patrycja11 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pyras KrzysztofKopeć Marta5 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Lozinszek MichałMaślanka Julia4 OPEN
Polish Open ChampionshipsLozinszek MichałMaślanka Julia22 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPyras KrzysztofKopeć Marta12 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaLozinszek ArturJaromin Aleksandra3 F
Polish Open Championships WDC Lozinszek MichałMaślanka Julia21 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pyras KrzysztofKopeć Marta6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Florencki ŁukaszFlorencka Natalia4 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Florencki ŁukaszFlorencka Natalia4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Czechowski PatrykCzechowska Amelia10 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Pyras KrzysztofKopeć Marta10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaLozinszek ArturJaromin Aleksandra5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPrzybysz BorysGawełczyk Ewa2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaChmielarski DominikWojtasik Dominika1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaChrobok AdrianFijoł Emilia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaMigacz FilipMigacz Emilia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaRychel PawełŁukaszuk Martyna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaCzechowski PatrykCzechowska Amelia9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaLozinszek ArturJaromin Aleksandra3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPyras KrzysztofKopeć Marta8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPyras KrzysztofKopeć Marta2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSpyra DominikLiana Zuzanna10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSpyra DominikLiana Zuzanna15 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Lozinszek ArturJaromin Aleksandra1 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pyras KrzysztofKopeć Marta4 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria9 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pyras KrzysztofKopeć Marta9 C
Majówka w Krakowie - OTTT Spyra DominikLiana Zuzanna13 C
Majówka w Krakowie - OTTT Pyras KrzysztofKopeć Marta6 C
Majówka w Krakowie - OTTT Spyra DominikLiana Zuzanna14 C
Majówka w Krakowie - OTTT Pyras KrzysztofKopeć Marta4 C
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Lozinszek ArturJaromin Aleksandra2 F
Majówka w Krakowie - Senior Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła7 F
Majówka w Krakowie - Senior Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła5 E
Majówka w Krakowie - Senior Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła5 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pyras KrzysztofKopeć Marta6 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pyras KrzysztofKopeć Marta2 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Chmielarski DominikWojtasik Dominika2 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia3 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła4 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła6 F
Puchar Klas F, E i D Lozinszek ArturJaromin Aleksandra8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pyras KrzysztofKopeć Marta7 C
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pyras KrzysztofKopeć Marta4 C
Puchar Klas F, E i D Tokarski MieszkoWojtych Dominika1 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Spyra DominikLiana Zuzanna6 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Spyra DominikLiana Zuzanna8 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kamień MateuszWoźniak Patrycja9 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kamień MateuszWoźniak Patrycja11 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Rychel PawełŁukaszuk Martyna3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Chmielarski DominikWojtasik Dominika2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLozinszek MichałMaślanka Julia14 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Florencki ŁukaszFlorencka Natalia8 E
Akademickie Mistrzostwa PolskiLozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria11 OPEN
ArtDance Cup 2019Pyras KrzysztofKopeć Marta7 C
ArtDance Cup 2019Pyras KrzysztofKopeć Marta2 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pyras KrzysztofKopeć Marta11 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pyras KrzysztofKopeć Marta10 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Lozinszek ArturJaromin Aleksandra11 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rychel PawełŁukaszuk Martyna3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Chmielarski DominikWojtasik Dominika2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pyras KrzysztofKopeć Marta8 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pyras KrzysztofKopeć Marta5 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Florencki ŁukaszFlorencka Natalia1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Florencki ŁukaszFlorencka Natalia1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Florencki ŁukaszFlorencka Natalia1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Florencki ŁukaszFlorencka Natalia1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria21 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 E
IX GPS \"Biała Dama\" Florencki ŁukaszFlorencka Natalia1 E
IX GPS \"Biała Dama\" Florencki ŁukaszFlorencka Natalia6 E
IX GPS \"Biała Dama\" Florencki ŁukaszFlorencka Natalia6 E
IX GPS \"Biała Dama\" Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła5 F
IX GPS \"Biała Dama\" Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła7 F
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSpyra DominikLiana Zuzanna32 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiPyras KrzysztofKopeć Marta16 C
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiRychel PawełŁukaszuk Martyna2 G
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiChmielarski DominikWojtasik Dominika2 H
Mistrzostwa Klas A, B i C Spyra DominikLiana Zuzanna27 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Pyras KrzysztofKopeć Marta24 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Pyras KrzysztofKopeć Marta6 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Pyras KrzysztofKopeć Marta5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Spyra DominikLiana Zuzanna4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Spyra DominikLiana Zuzanna4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spyra DominikLiana Zuzanna9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pyras KrzysztofKopeć Marta4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spyra DominikLiana Zuzanna13 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pyras KrzysztofKopeć Marta5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria26 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lozinszek MichałMaślanka Julia15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Knapik JakubKnapik Aleksandra14 OPEN
CeA GPSFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia5 E
CeA GPSFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia5 E
CeA GPSFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia3 E
CeA GPSFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia1 E
XLV Puchar Wieczystego Lozinszek MichałMaślanka Julia3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kamień MateuszWoźniak Patrycja17 E
XLV Puchar Wieczystego Tokarski MieszkoWojtych Dominika1 E
XLV Puchar Wieczystego Pyras KrzysztofKopeć Marta19 C
XLV Puchar Wieczystego Kamień MateuszWoźniak Patrycja9 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kamień MateuszWoźniak Patrycja2 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Migacz FilipMigacz Emilia2 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Chmielarski DominikWojtasik Dominika2 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Chrobok AdrianFijoł Emilia1 H
OTTT Siewierz 2018Rychel PawełŁukaszuk Martyna3 G
OTTT Siewierz 2018Chrobok AdrianFijoł Emilia1 H
OTTT Siewierz 2018Migacz FilipMigacz Emilia2 H
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Waldron MichaelZabochnicka Anita3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Florencki ŁukaszFlorencka Natalia1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Waldron MichaelZabochnicka Anita2 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Rychel PawełŁukaszuk Martyna3 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Tokarski MieszkoWojtych Dominika1 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Tokarski MieszkoWojtych Dominika2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kamień MateuszWoźniak Patrycja6 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła2 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła3 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Florencki ŁukaszFlorencka Natalia3 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Waldron MichaelZabochnicka Anita12 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Waldron MichaelZabochnicka Anita1 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Florencki ŁukaszFlorencka Natalia3 E
OTTT Będzin 2018Tokarski MieszkoWojtych Dominika7 D
OTTT Będzin 2018Chrobok AdrianFijoł Emilia1 H
Mistrzostwa Polski Standard Lozinszek MichałMaślanka Julia18 OPEN
Puchar Klas A,B i C Knapik JakubKnapik Aleksandra23 A
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Pilarska ZuzannaKwak Emilia2 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kamień MateuszWoźniak Patrycja3 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kostuj AdamStepniak Wiktoria2 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Tokarski MieszkoWojtych Dominika3 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Migacz FilipMigacz Emilia2 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Rychel PawełŁukaszuk Martyna3 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Chrobok AdrianFijoł Emilia2 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Chmielarski DominikWojtasik Dominika2 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kamień MateuszWoźniak Patrycja11 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła5 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła3 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Florencki ŁukaszFlorencka Natalia3 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Florencki ŁukaszFlorencka Natalia1 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Waldron MichaelZabochnicka Anita10 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła7 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Waldron MichaelZabochnicka Anita1 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Florencki ŁukaszFlorencka Natalia3 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Tokarski MieszkoWojtych Dominika1 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Chrobok AdrianFijoł Emilia2 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kostuj AdamStepniak Wiktoria2 H
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kamień MateuszWoźniak Patrycja5 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Kamień MateuszWoźniak Patrycja5 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pyras KrzysztofKopeć Marta1 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Rychel PawełŁukaszuk Martyna3 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria8 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Knapik JakubKnapik Aleksandra4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Waldron MichaelZabochnicka Anita3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Spyra DominikLiana Zuzanna2 D
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Waldron MichaelZabochnicka Anita1 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Florencki ŁukaszFlorencka Natalia2 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Florencki ŁukaszFlorencka Natalia5 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Florencki ŁukaszFlorencka Natalia7 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Florencki ŁukaszFlorencka Natalia5 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Pyras KrzysztofKopeć Marta2 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Lozinszek ArturSzewczyk Julia6 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Spyra DominikLiana Zuzanna3 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Pyras KrzysztofKopeć Marta2 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Górski PiotrJaśkaniec Anna7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiPyras KrzysztofKopeć Marta5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiSpyra DominikLiana Zuzanna8 D
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spyra DominikLiana Zuzanna5 D
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła4 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła3 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia2 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia8 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła6 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTFlorencki ŁukaszFlorencka Natalia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Knapik JakubKnapik Aleksandra15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lozinszek MichałMaślanka Julia20 OPEN
PERFECT DANCE Kamień MateuszWoźniak Patrycja1 E
PERFECT DANCE Spyra DominikLiana Zuzanna13 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Spyra DominikLiana Zuzanna2 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Spyra DominikLiana Zuzanna7 D
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kamień MateuszWoźniak Patrycja6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Knapik JakubKnapik Aleksandra10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lozinszek MichałMaślanka Julia10 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kamień MateuszWoźniak Patrycja9 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Chrobok AdrianFijoł Emilia1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kostuj AdamStepniak Wiktoria2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Lozinszek ArturSzewczyk Julia7 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Czechowski PatrykCzechowska Amelia4 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Spyra DominikLiana Zuzanna5 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Pyras KrzysztofKopeć Marta8 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Górski PiotrGatner Natalia1 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Spyra DominikLiana Zuzanna1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła4 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła7 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Górski PiotrGatner Natalia6 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kamień MateuszWoźniak Patrycja7 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Czechowski PatrykCzechowska Amelia4 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kamień MateuszWoźniak Patrycja1 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Lozinszek ArturSzewczyk Julia9 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Spyra DominikLiana Zuzanna4 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Spyra DominikLiana Zuzanna1 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Górski PiotrGatner Natalia4 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria10 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Górski PiotrGatner Natalia9 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Spyra DominikLiana Zuzanna2 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Spyra DominikLiana Zuzanna2 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lozinszek ArturSzewczyk Julia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Grajewski MateuszWojtych Dominika7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Czechowski PatrykCzechowska Amelia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lozinszek ArturSzewczyk Julia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kamień MateuszWoźniak Patrycja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kostuj AdamStepniak Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kamień MateuszWoźniak Patrycja9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Spyra DominikLiana Zuzanna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pyras KrzysztofKopeć Marta6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Spyra DominikLiana Zuzanna3 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Spyra DominikLiana Zuzanna9 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Spyra DominikLiana Zuzanna6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Lozinszek MichałMaślanka Julia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria10 OPEN
Puchar Klas F, E i DKamień MateuszWoźniak Patrycja11 E
Puchar Klas F, E i DPyras KrzysztofKopeć Marta26 D
Puchar Klas F, E i DKamień MateuszWoźniak Patrycja14 E
Puchar Klas F, E i DGrajewski MateuszWojtych Dominika8 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kamień MateuszWoźniak Patrycja3 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Lozinszek ArturSzewczyk Julia4 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Chrobok AdrianFijoł Emilia2 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Czechowski PatrykCzechowska Amelia7 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pyras KrzysztofKopeć Marta9 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Grajewski MateuszWojtych Dominika8 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kamień MateuszWoźniak Patrycja5 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Pyras KrzysztofKopeć Marta2 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kamień MateuszWoźniak Patrycja7 E
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Kamień MateuszWoźniak Patrycja2 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pyras KrzysztofKopeć Marta1 D
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła2 F
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła5 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSpyra DominikLiana Zuzanna1 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSpyra DominikLiana Zuzanna7 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Spyra DominikLiana Zuzanna3 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Spyra DominikLiana Zuzanna3 D
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTLozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria15 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Pyras KrzysztofKopeć Marta3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Górski PiotrGatner Natalia10 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Pyras KrzysztofKopeć Marta3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Pyras KrzysztofKopeć Marta16 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Spyra DominikLiana Zuzanna7 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Spyra DominikLiana Zuzanna7 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kamień MateuszWoźniak Patrycja4 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kamień MateuszWoźniak Patrycja4 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lozinszek ArturSzewczyk Julia9 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Spyra DominikLiana Zuzanna6 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Spyra DominikLiana Zuzanna9 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pyras KrzysztofKopeć Marta2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Pyras KrzysztofKopeć Marta7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Knapik JakubKnapik Aleksandra11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Lozinszek MichałMaślanka Julia19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria17 OPEN
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła3 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła4 F
Stars Final 2018 Górski PiotrGatner Natalia10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spyra DominikLiana Zuzanna5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spyra DominikLiana Zuzanna2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lozinszek ArturSzewczyk Julia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pyras KrzysztofKopeć Marta11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pyras KrzysztofKopeć Marta1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Górski PiotrGatner Natalia13 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Knapik JakubKnapik Aleksandra7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spyra DominikLiana Zuzanna7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spyra DominikLiana Zuzanna7 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Górski PiotrGatner Natalia4 C
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła2 F
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła4 F
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Rychel PawełŁukaszuk Martyna1 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Spyra DominikLiana Zuzanna11 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Spyra DominikLiana Zuzanna8 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Górski PiotrGatner Natalia1 C
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Pyras KrzysztofKopeć Marta5 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Pyras KrzysztofKopeć Marta4 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLozinszek ArturSzewczyk Julia12 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKamień MateuszWoźniak Patrycja5 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKamień MateuszWoźniak Patrycja1 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPyras KrzysztofKopeć Marta7 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrajewski MateuszWojtych Dominika3 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPyras KrzysztofKopeć Marta20 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pyras KrzysztofKopeć Marta6 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Pyras KrzysztofKopeć Marta5 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła4 F
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyJastrzębski JacekPodgórska Bogumiła2 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kamień MateuszWoźniak Patrycja5 E
Turniej Asów Zawiercie 26.11.2017Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria12 OPEN
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kamień MateuszWoźniak Patrycja6 E
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Pyras KrzysztofKopeć Marta4 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Pyras KrzysztofKopeć Marta3 D
Turniej Asów Zawiercie 26.11.2017Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria13 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Rosiek MarianRosiek Janina4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Chrobok AdrianFijoł Emilia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kostuj AdamStepniak Wiktoria2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Rychel PawełŁukaszuk Martyna1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Rosiek MarianRosiek Janina2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kamień MateuszWoźniak Patrycja4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Czechowski PatrykCzechowska Amelia4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Lozinszek ArturSzewczyk Julia1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Grajewski MateuszWojtych Dominika1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kamień MateuszWoźniak Patrycja1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Pyras KrzysztofKopeć Marta1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Pyras KrzysztofKopeć Marta1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Spyra DominikLiana Zuzanna2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Spyra DominikLiana Zuzanna4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Górski PiotrGatner Natalia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Górski PiotrGatner Natalia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Pyras KrzysztofKopeć Marta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Lozinszek ArturSzewczyk Julia3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Kostuj AdamStepniak Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Czechowski PatrykCzechowska Amelia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Chmielarski DominikSklorz Zuzanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Rychel PawełŁukaszuk Martyna1 H
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKamień MateuszWoźniak Patrycja1 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKamień MateuszWoźniak Patrycja3 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówGrajewski MateuszWojtych Dominika1 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówPyras KrzysztofKopeć Marta5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pyras KrzysztofKopeć Marta7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pyras KrzysztofKopeć Marta2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grajewski MateuszWojtych Dominika1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Lozinszek ArturSzewczyk Julia3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Czechowski PatrykCzechowska Amelia3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kostuj AdamStepniak Wiktoria2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Rychel PawełŁukaszuk Martyna2 H
Klasa Leliwa 2017 Spyra DominikLiana Zuzanna3 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła2 F
Klasa Leliwa 2017 Pyras KrzysztofKopeć Marta1 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Pyras KrzysztofKopeć Marta3 D
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kamień MateuszWoźniak Patrycja7 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Pyras KrzysztofKopeć Marta2 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Grajewski MateuszWojtych Dominika1 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kamień MateuszWoźniak Patrycja3 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Czechowski PatrykCzechowska Amelia2 G
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Spyra DominikLiana Zuzanna3 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Lozinszek ArturSzewczyk Julia1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Lozinszek ArturSzewczyk Julia3 F
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Pyras KrzysztofKopeć Marta4 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Lozinszek AleksanderBlazek Barbara8 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Lozinszek AleksanderBlazek Barbara21 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Orzażewski RemigiuszZabochnicka Anita5 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Orzażewski RemigiuszZabochnicka Anita3 C
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła3 F
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Lozinszek ArturSzewczyk Julia8 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Spyra DominikLiana Zuzanna2 E
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Rosiek MarianRosiek Janina4 D
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Spyra DominikLiana Zuzanna3 E
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Orzażewski RemigiuszZabochnicka Anita1 D
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Pyras KrzysztofKopeć Marta2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPyras KrzysztofKopeć Marta1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTSpyra DominikLiana Zuzanna2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTRychel PawełŁukaszuk Martyna2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTChmielarski DominikSklorz Zuzanna2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTPyras KrzysztofKopeć Marta4 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Orzażewski RemigiuszZabochnicka Anita1 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pyras KrzysztofKopeć Marta9 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pyras KrzysztofKopeć Marta5 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Rosiek MarianRosiek Janina2 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Dąbek WacławDąbek Halina4 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Dąbek WacławDąbek Halina3 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Rosiek MarianRosiek Janina6 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jastrzębski JacekPodgórska Bogumiła2 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lozinszek ArturSzewczyk Julia3 F
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kostuj AdamStepniak Wiktoria2 H
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Czechowski PatrykCzechowska Amelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kamień MateuszWoźniak Patrycja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kamień MateuszWoźniak Patrycja3 F
Thomas Dance 2017 Pyras KrzysztofKopeć Marta3 E
Thomas Dance 2017 Pyras KrzysztofKopeć Marta5 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Lozinszek ArturSzewczyk Julia5 F
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Pyras KrzysztofKopeć Marta8 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Pyras KrzysztofKopeć Marta5 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Lozinszek ArturSzewczyk Julia4 F
Stardance Finał Gwiazd 2017Czechowski PatrykCzechowska Amelia3 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaCzechowski PatrykCzechowska Amelia2 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaPyras KrzysztofKopeć Marta8 D
MDT Cup 2017 Lozinszek ArturSzewczyk Julia4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Pyras KrzysztofKopeć Marta4 E
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Lozinszek MichałMaślanka Julia8 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Pyras KrzysztofKopeć Marta1 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Pyras KrzysztofKopeć Marta1 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Pyras KrzysztofKopeć Marta3 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPyras KrzysztofKopeć Marta1 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoPyras KrzysztofKopeć Marta5 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria4 B
ArtDance Cup 2017Czechowski PatrykCzechowska Amelia2 G
ArtDance Cup 2017Lozinszek ArturSzewczyk Julia7 F
ArtDance Cup 2017Kamień MateuszWoźniak Patrycja4 F
ArtDance Cup 2017Kamień MateuszWoźniak Patrycja8 F
ArtDance Cup 2017Pyras KrzysztofKopeć Marta8 E
ArtDance Cup 2017Pyras KrzysztofKopeć Marta2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Pyras KrzysztofKopeć Marta3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Czechowski PatrykCzechowska Amelia3 G
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Lozinszek ArturSzewczyk Julia7 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kamień MateuszWoźniak Patrycja6 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kamień MateuszWoźniak Patrycja9 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Pyras KrzysztofKopeć Marta2 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Pyras KrzysztofKopeć Marta6 E
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorRosiek MarianRosiek Janina5 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Pyras KrzysztofKopeć Marta10 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Pyras KrzysztofKopeć Marta15 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Czechowski PatrykCzechowska Amelia3 G
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Lozinszek ArturSzewczyk Julia3 F
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Czechowski PatrykCzechowska Amelia3 G
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Pyras KrzysztofKopeć Marta2 E
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Pyras KrzysztofKopeć Marta5 E
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Lozinszek MichałMaślanka Julia40 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria41 OPEN
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Czechowski PatrykCzechowska Amelia1 H
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Grajewski MateuszKocot Magdalena2 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKamień MateuszWoźniak Patrycja6 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGórski PiotrDziewulska Natalia38 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGórski PiotrDziewulska Natalia46 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDąbek ArturDąbek Agnieszka4 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDąbek ArturDąbek Agnieszka3 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPyras KrzysztofKopeć Marta10 E
Mistrzostwa i Puchar Woj. Zachodniopom. Kołobrzeg 11.12.2016Lozinszek MichałMaślanka Julia10 OPEN
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Lozinszek MichałMaślanka Julia7 OPEN
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Górski PiotrDziewulska Natalia13 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Dąbek WacławDąbek Halina3 D
Finałowy Grand Prix Senior PTT Dąbek ArturDąbek Agnieszka3 D
Finałowy Grand Prix Senior PTT Dąbek WacławDąbek Halina6 D
Finałowy Grand Prix Senior PTT Dąbek ArturDąbek Agnieszka1 D
Finałowy Grand Prix Senior PTT Dąbek ArturDąbek Agnieszka3 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Dąbek ArturDąbek Agnieszka4 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Dąbek WacławDąbek Halina10 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Dąbek WacławDąbek Halina9 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Dąbek ArturDąbek Agnieszka7 OPEN
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Czechowski PatrykCzechowska Amelia1 H
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Pyras KrzysztofKopeć Marta5 E
XXXI TTT \"TURNIEJ ASÓW-ZAWIERCIE 2016\" Zawiercie 27.11.2016Lozinszek MichałMaślanka Julia12 OPEN
XXXI TTT \"TURNIEJ ASÓW-ZAWIERCIE 2016\" Zawiercie 27.11.2016Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria11 OPEN
PUCHAR REGIONÓW POLSKI PÓŁNOCNEJ - GPP EKSTR. FTS Koszalin 26.11.2016Lozinszek MichałMaślanka Julia6 OPEN
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Lozinszek MichałMaślanka Julia10 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Czechowski PatrykCzechowska Amelia1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Dąbek WacławDąbek Halina5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Dąbek WacławDąbek Halina1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Dąbek ArturDąbek Agnieszka1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Górski PiotrDziewulska Natalia5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Kamień MateuszWoźniak Patrycja10 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Pyras KrzysztofKopeć Marta5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Kostuj AdamWojciuch Pola2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Lozinszek ArturSzewczyk Julia2 G
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria6 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Lozinszek MichałMaślanka Julia8 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria10 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Dąbek WacławDąbek Halina4 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Dąbek WacławDąbek Halina4 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Dąbek WacławDąbek Halina6 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Dąbek WacławDąbek Halina4 D
22. POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS - BALTIC CUP Elbląg 14.10.2016Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria13 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Pyras KrzysztofKopeć Marta3 E
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Lozinszek ArturSzewczyk Julia2 G
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Spyra DominikSpyra Krystyna5 E
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Kamień MateuszWoźniak Patrycja4 F
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Lozinszek MichałMaślanka Julia12 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Pyras KrzysztofKopeć Marta3 E
BAL 2016 Dąbek ArturDąbek Agnieszka1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluPyras KrzysztofKopeć Marta4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluLozinszek ArturSzewczyk Julia2 G
BAL 2016 Dąbek ArturDąbek Agnieszka8 OPEN
BAL 2016 Dąbek ArturDąbek Agnieszka6 OPEN
BAL 2016 Dąbek WacławDąbek Halina12 C
BAL 2016 Dąbek WacławDąbek Halina14 C
BAL 2016 Dąbek ArturDąbek Agnieszka4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Pyras KrzysztofKopeć Marta9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Lozinszek ArturSzewczyk Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Lozinszek ArturSzewczyk Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Dąbek WacławDąbek Halina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Pyras KrzysztofKopeć Marta2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Dąbek WacławDąbek Halina3 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Lozinszek MichałMaślanka Julia12 OPEN
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Pyras KrzysztofKopeć Marta1 F
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduPyras KrzysztofKopeć Marta5 F
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Dąbek ArturDąbek Agnieszka8 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Dąbek ArturDąbek Agnieszka9 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Dąbek WacławDąbek Halina2 E
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Dąbek WacławDąbek Halina10 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Dąbek ArturDąbek Agnieszka4 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Dąbek ArturDąbek Agnieszka3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaPyras KrzysztofKopeć Marta3 F
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Pyras KrzysztofKopeć Marta3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Pyras KrzysztofKopeć Marta5 F
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Dąbek WacławDąbek Halina10 C
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Lozinszek MichałMaślanka Julia9 B
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Dąbek WacławDąbek Halina3 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Lozinszek ArturSzewczyk Julia3 G
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Spyra DominikWojciuch Laura3 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Pyras KrzysztofKopeć Marta2 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaSpyra DominikWojciuch Laura4 E
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria11 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Spyra DominikWojciuch Laura3 E
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Lozinszek MichałMaślanka Julia11 OPEN
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Pyras KrzysztofKopeć Marta5 F
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Dąbek WacławDąbek Halina9 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Dąbek WacławDąbek Halina4 OPEN
Cracow Dance Festiwal GrajĂłw 19.03.2016Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria12 OPEN
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Pietryjas DanielSzarkowicz Sonia46 A
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Spyra DominikWojciuch Laura3 E
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaLozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria43 OPEN
Złote Pantofelki Spyra DominikWojciuch Laura3 E
Złote Pantofelki Dąbek WacławDąbek Halina3 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Spyra DominikWojciuch Laura4 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPyras KrzysztofKopeć Marta6 F
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICASpyra DominikWojciuch Laura10 E
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria11 OPEN
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSpyra DominikWojciuch Laura5 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaPyras KrzysztofKopeć Marta4 F
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Spyra DominikWojciuch Laura11 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Pyras KrzysztofKopeć Marta4 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Spyra DominikWojciuch Laura6 E
XII PUCHAR REKTORA AGHSpyra DominikWojciuch Laura6 E
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria15 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Spyra DominikWojciuch Laura6 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria18 B
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Pietryjas DanielSzarkowicz Sonia10 OPEN
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Spyra DominikWojciuch Laura7 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria5 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria10 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Pietryjas DanielSzarkowicz Sonia17 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Lozinszek AleksanderBłażek Barbara Maria21 OPEN