!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
POLINA'S DIAMONDS
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimBatóg OliwierZhydachevska Ulyana1 E
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupPopławski IgnacyRomaniuk Julia15 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Kornatowski TomaszBiernacka Julia4 E
MAŁE GRAND PRIX Batóg OliwierZhydachevska Ulyana2 E
Grand Prix Polski PTT Popławski IgnacyRomaniuk Julia4 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Batóg OliwierZhydachevska Ulyana1 E
MAŁE GRAND PRIX Biernacki KamilRomaniuk Julia1 E
MAŁE GRAND PRIX Wójcik MateuszŻur Dominika6 E
MAŁE GRAND PRIX Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Żydaczewski JulianPulchny Karolina1 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wójcik MateuszŻur Dominika4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wójcik MateuszŻur Dominika5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Żydaczewski JulianPulchny Karolina3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Grabowski MichałFilipowicz Zuzanna4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Celiński KacperKaraskiewicz Maja2 H
Christmas PartyBiernacki KamilRomaniuk Julia1 F
Christmas PartyDemianiuk AdrianZhydachevska Ulyana2 E
Christmas PartyCeliński KacperKaraskiewicz Maja2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWójcik MateuszŻur Dominika4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wójcik MateuszŻur Dominika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wójcik MateuszŻur Dominika3 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana4 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Żydaczewski JulianPulchny Karolina10 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Biernacki KamilRomaniuk Julia1 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Wójcik MateuszŻur Dominika2 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wójcik MateuszŻur Dominika3 F
MAŁE GRAND PRIX Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana3 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Żydaczewski JulianPulchny Karolina5 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Wójcik MateuszŻur Dominika6 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wójcik MateuszŻur Dominika2 F
MAŁE GRAND PRIX Żydaczewski JulianPulchny Karolina3 F
MAŁE GRAND PRIX Wójcik MateuszŻur Dominika2 G
MAŁE GRAND PRIX Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana2 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wójcik MateuszŻur Dominika1 G
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana24 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Wójcik MateuszŻur Dominika1 G
OTTT UŚMIECH DZIECKADemianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 F
Polish Open ChampionshipsDemianiuk AdrianZhydachevska Ulyana9 OPEN
Polish Open ChampionshipsDemianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 F
Polish Open ChampionshipsSzymczyk BartoszWierciszewska Aurelia5 OPEN
Polish Open ChampionshipsSzymczyk MikołajWierciszewska Kornelia4 OPEN
Polish Open Championships WDC Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia4 OPEN
Polish Open Championships WDC Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana9 OPEN
Polish Open Championships WDC Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia3 OPEN
Polish Open Championships WDC Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia6 OPEN
Polish Open Championships WDC Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana8 OPEN
Polish Open Championships WDC Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaDemianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 F
MAŁE GRAND PRIX Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 E
MAŁE GRAND PRIX Żydaczewski JulianŻur Dominika6 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Żydaczewski JulianŻur Dominika6 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsGrabowski MichałKaczer Weronika2 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia3 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia3 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia9 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia5 OPEN
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Żydaczewski JulianŻur Dominika10 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia9 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia4 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzymczyk MikołajWierciszewska Kornelia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzymczyk BartoszWierciszewska Aurelia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDemianiuk AdrianZhydachevska Ulyana8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzymczyk BartoszWierciszewska Aurelia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzymczyk MikołajWierciszewska Kornelia7 OPEN
ArtDance Cup 2019Żydaczewski JulianŻur Dominika2 F
Polish Cup PTT; WDC AL Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia5 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia12 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żydaczewski JulianŻur Dominika1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana2 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Żydaczewski JulianŻur Dominika1 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia1 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Żydaczewski JulianŻur Dominika1 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 G
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Karaskiewicz MichałBiernacka Julia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana4 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Popławski IgnacyKwiatkowska Wiktoria1 OPEN
Małe Grand Prix Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 G
Małe Grand Prix Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia2 E
XLV Puchar Wieczystego Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia9 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia4 OPEN
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Karaskiewicz MichałBiernacka Julia4 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia2 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 G
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra12 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 H
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia1 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia8 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Karaskiewicz MichałBiernacka Julia7 OPEN
OTTT Będzin 2018Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia5 E
Mistrzostwa Polski Standard Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Karaskiewicz MichałBiernacka Julia3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia4 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Karaskiewicz MichałBiernacka Julia2 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Karaskiewicz MichałBiernacka Julia3 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Demianiuk AdrianZhydachevska Ulyana1 H
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia6 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia5 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Karaskiewicz MichałBiernacka Julia3 E
Polish Open Championships Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN
Polish Open Championships Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia2 OPEN
Polish Open Championships Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia10 OPEN
Polish Open Championships Karaskiewicz MichałBiernacka Julia8 OPEN
Polish Open Championships Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia11 OPEN
Polish Open Championships Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 OPEN
Polish Open Championships Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 OPEN
Polish Open Championships Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra2 OPEN
Polish Open Championships Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia11 OPEN
Polish Open Championships Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia2 OPEN
Polish Open Championships Karaskiewicz MichałBiernacka Julia9 OPEN
Polish Open Championships Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra9 OPEN
Polish Open Championships Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 OPEN
Polish Open Championships Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia2 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra2 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSzymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSzymczyk MikołajWierciszewska Kornelia4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiPopławski IgnacyRudnicka Aleksandra3 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiPopławski IgnacyRudnicka Aleksandra2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra4 OPEN
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia1 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia1 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia4 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Karaskiewicz MichałBiernacka Julia2 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra2 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Karaskiewicz MichałBiernacka Julia5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Karaskiewicz MichałBiernacka Julia6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Karaskiewicz MichałBiernacka Julia6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Karaskiewicz MichałBiernacka Julia5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia7 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Szymczyk MikołajWierciszewska Kornelia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia2 OPEN
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Karaskiewicz MichałBiernacka Julia2 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Karaskiewicz MichałBiernacka Julia6 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Rozmysł MaciejBurkacka Antonina1 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 C
Gwiazdkowy TTT Szymczyk MikołajBogus Maja2 E
Gwiazdkowy TTT Burkacka AntoninaRozmysł Maciej1 H
II OTTT Respect Cup 2017 Szymczyk MikołajBogus Maja4 E
II OTTT Respect Cup 2017 Żydaczewski JulianWierciszewska Kornelia2 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPopławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPopławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 OPEN
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Żydaczewski JulianWierciszewska Kornelia5 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Karaskiewicz MichałBiernacka Julia3 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Rozmysł MaciejBurkacka Antonina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Karaskiewicz MichałBiernacka Julia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Szymczyk MikołajBogus Maja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Żydaczewski JulianWierciszewska Kornelia4 F
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyPopławski IgnacyRudnicka Aleksandra6 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Szymczyk MikołajBogus Maja6 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Żydaczewski JulianWierciszewska Kornelia1 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia6 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Karaskiewicz MichałBiernacka Julia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Żydaczewski JulianWierciszewska Kornelia2 G
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Żydaczewski JulianWierciszewska Kornelia1 G
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Karaskiewicz MichałBiernacka Julia3 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Żydaczewski JulianWierciszewska Kornelia1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żydaczewski JulianWierciszewska Kornelia1 G
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia5 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia3 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia3 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra4 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Popławski IgnacyRudnicka Aleksandra3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Szymczyk BartoszWierciszewska Aurelia1 OPEN