!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GRACJA
Krosno (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Dziamba MateuszCzub Weronika14 C
28 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Blicharczyk TomaszWilk Kornelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Dziamba MateuszCzub Weronika8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Dziamba MateuszCzub Weronika3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Blicharczyk TomaszWilk Kornelia2 H
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Strzępek JanuszStrzępek Dorota1 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kat. Senior Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś - Rekreacja Małopolska, Premium, Senior Strzępek JanuszStrzępek Dorota1 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Dziamba MateuszCzub Weronika3 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Blicharczyk TomaszWilk Kornelia1 H
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Bukowski MichałŚnieżek Kinga6 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Mróz SamuelMróz Gloria2 H
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Bukowski MichałŚnieżek Kinga6 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Strzępek JanuszStrzępek Dorota1 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Strzępek JanuszStrzępek Dorota1 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Bukowski MichałŚnieżek Kinga15 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Bukowski MichałŚnieżek Kinga11 C
V Mysłowicki Festival Tańca pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice i udziałem par seniorskich Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia1 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2024 Blicharczyk TomaszWilk Kornelia2 H
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia2 D
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia1 E
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Strzępek JanuszStrzępek Dorota3 E
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Strzępek JanuszStrzępek Dorota1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gasiek\'2023 pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta Łańcuta Blicharczyk TomaszWilk Kornelia1 H
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORLenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia2 E
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORLenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia1 E
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENWolf TomaszSmolińska Antonina11 OPEN
Puchar WieczystegoBukowski MichałŚnieżek Kinga26 C
Puchar WieczystegoBukowski MichałŚnieżek Kinga37 C
Puchar WieczystegoDziamba MateuszCzub Weronika25 C
Puchar WieczystegoWolf TomaszSmolińska Antonina56 B
Puchar WieczystegoWolf TomaszSmolińska Antonina32 B
Puchar WieczystegoDziamba MateuszCzub Weronika29 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Wolf TomaszSmolińska Antonina7 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Dziamba MateuszCzub Weronika9 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Wolf TomaszSmolińska Antonina4 B
OTTT STARDANCE PREMIUM Bukowski MichałŚnieżek Kinga8 C
OTTT STARDANCE PREMIUM Dziamba MateuszCzub Weronika5 C
OTTT STARDANCE PREMIUM Bukowski MichałŚnieżek Kinga5 C
OTTT STARDANCE PREMIUM Blicharczyk TomaszWilk Kornelia2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia6 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia4 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia2 E
NitroErg Dance Festival - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego LIGA SENIORÓW Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia1 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Bukowski MichałŚnieżek Kinga5 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Bukowski MichałŚnieżek Kinga7 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego DŻET 2023 Dziamba MateuszCzub Weronika4 C
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 C
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Mróz SamuelMróz Gloria2 H
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Blicharczyk TomaszWilk Kornelia2 H
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Ludwa AntoniBłaż Roksana2 G
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Bik AdamWilk Milena3 E
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia6 E
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia6 E
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Żurawicz JakubGałuszka Natalia4 D
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Dziamba MateuszCzub Weronika5 B
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Dziamba MateuszCzub Weronika2 C
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Żurawicz JakubGałuszka Natalia4 C
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Wolf TomaszSmolińska Antonina4 B
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 C
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Wolf TomaszSmolińska Antonina3 B
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Strzępek JanuszStrzępek Dorota1 E
VII OTTT ,,O Puchar Prezydenta Krosna\"Strzępek JanuszStrzępek Dorota1 E
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Żurawicz JakubGałuszka Natalia9 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Bukowski MichałŚnieżek Kinga7 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Bukowski MichałŚnieżek Kinga9 C
XXXII OTTT Klasa-Leliwa 2023 - Memoriał Stanisława Macieja Bergera Żurawicz JakubGałuszka Natalia7 D
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Wolf TomaszSmolińska Antonina25 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Dziamba MateuszCzub Weronika24 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Wolf TomaszSmolińska Antonina33 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Dziamba MateuszCzub Weronika19 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wolf TomaszSmolińska Antonina7 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wolf TomaszSmolińska Antonina7 B
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Strzępek JanuszStrzępek Dorota1 E
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Strzępek JanuszStrzępek Dorota6 E
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Stachura ŁukaszLisowiec Julia7 B
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Bik AdamWilk Milena6 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bukowski MichałŚnieżek Kinga11 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żurawicz JakubGałuszka Natalia6 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bukowski MichałŚnieżek Kinga10 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dziamba MateuszCzub Weronika5 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Stachura ŁukaszLisowiec Julia15 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żurawicz JakubGałuszka Natalia14 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dziamba MateuszCzub Weronika7 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Stachura ŁukaszLisowiec Julia4 B
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ludwa AntoniBłaż Roksana3 G
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bukowski MichałŚnieżek Kinga9 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bukowski MichałŚnieżek Kinga8 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bik AdamWilk Milena6 E
Polish Open Championships Wolf TomaszSmolińska Antonina16 OPEN
Polish Open Championships Wolf TomaszSmolińska Antonina10 OPEN
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia4 E
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia4 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Żurawicz JakubGałuszka Natalia5 D
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Blicharczyk TomaszWilk Kornelia2 H
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Ludwa AntoniBłaż Roksana3 G
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Bik AdamWilk Milena1 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia6 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Landa AleksanderNowak Klara9 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Landa AleksanderNowak Klara5 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia7 E
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Dziamba MateuszCzub Weronika6 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Dziamba KrzysztofNowak Eliza6 D
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Dziamba MateuszCzub Weronika2 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Bukowski MichałŚnieżek Kinga6 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Żurawicz JakubGałuszka Natalia10 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Stachura ŁukaszLisowiec Julia3 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Bukowski MichałŚnieżek Kinga5 C
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Wolf TomaszSmolińska Antonina11 B
OTTT ,,O Puchar Burmistrza Dukli\" Wolf TomaszSmolińska Antonina6 B
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Bukowski MichałŚnieżek Kinga7 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Strzępek JanuszStrzępek Dorota4 E
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Strzępek JanuszStrzępek Dorota1 E
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia2 E
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia3 E
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Żurawicz JakubGałuszka Natalia2 D
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Dziamba MateuszCzub Weronika7 B
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Dziamba MateuszCzub Weronika4 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Bukowski MichałŚnieżek Kinga8 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Żurawicz JakubGałuszka Natalia10 C
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Wolf TomaszSmolińska Antonina8 B
GRAND SLAM Stardance 2023 oraz Liga Seniorów Wolf TomaszSmolińska Antonina5 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Dziamba MateuszCzub Weronika10 C
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia3 E
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia4 E
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Stachura ŁukaszLisowiec Julia9 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Dziamba MateuszCzub Weronika9 B
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Stachura ŁukaszLisowiec Julia8 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Bik AdamWilk Milena4 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Stachura ŁukaszLisowiec Julia20 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Stachura ŁukaszLisowiec Julia8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Wolf TomaszSmolińska Antonina7 B
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Bik AdamWilk Milena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Wolf TomaszSmolińska Antonina3 B
XXXIII Ogólnopolski TTT O WAWELSKIEGO SMOKA Bik AdamWilk Milena8 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Wolf TomaszSmolińska Antonina8 OPEN
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Stachura ŁukaszLisowiec Julia7 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Stachura ŁukaszLisowiec Julia9 B
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Bukowski MichałŚnieżek Kinga10 C
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia8 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia9 E
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Ludwa AntoniBłaż Roksana3 G
XVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2023 Blicharczyk TomaszWilk Kornelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Dziamba MateuszCzub Weronika6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Bik AdamWilk Milena1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Dziamba MateuszCzub Weronika4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Wolf TomaszSmolińska Antonina9 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Stachura ŁukaszLisowiec Julia7 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Wolf TomaszSmolińska Antonina12 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Stachura ŁukaszLisowiec Julia5 B
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia2 E
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia3 E
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Bik AdamWilk Milena1 F
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia9 E
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Lenartowicz TomaszJaśkowska Klaudia9 E
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Wolf TomaszSmolińska Antonina3 B
Grand Prix Polski PTT - AKSEL Dance Festival 2023 - Liga Seniorów Wolf TomaszSmolińska Antonina6 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Dziamba MateuszCzub Weronika14 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Wolf TomaszSmolińska Antonina6 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Bukowski MichałŚnieżek Kinga13 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Wolf TomaszSmolińska Antonina12 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Dziamba MateuszCzub Weronika8 C
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stachura ŁukaszLisowiec Julia12 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stachura ŁukaszLisowiec Julia13 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stachura ŁukaszLisowiec Julia11 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Stachura ŁukaszLisowiec Julia6 B
STARDANCE - PREMIUM Dziamba KrzysztofNowak Eliza7 D
STARDANCE - PREMIUM Ludwa AntoniBłaż Roksana1 H
STARDANCE - PREMIUM Landa AleksanderNowak Klara1 F
STARDANCE - PREMIUM Landa AleksanderNowak Klara2 F
STARDANCE - PREMIUM Dziamba KrzysztofNowak Eliza5 E
STARDANCE - PREMIUM Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 D
STARDANCE - PREMIUM Wolf TomaszSmolińska Antonina12 B
STARDANCE - PREMIUM Żurawicz JakubGałuszka Natalia9 D
STARDANCE - PREMIUM Bukowski MichałŚnieżek Kinga10 C
STARDANCE - PREMIUM Żurawicz JakubGałuszka Natalia15 C
STARDANCE - PREMIUM Dziamba MateuszCzub Weronika10 B
STARDANCE - PREMIUM Wolf TomaszSmolińska Antonina4 B
STARDANCE - PREMIUM Dziamba MateuszCzub Weronika8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBukowski MichałŚnieżek Kinga4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBik AdamWilk Milena3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaLanda AleksanderNowak Klara3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaDziamba KrzysztofNowak Eliza2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaDziamba KrzysztofNowak Eliza3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaDziamba MateuszCzub Weronika7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaŻurawicz JakubGałuszka Natalia6 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaDziamba MateuszCzub Weronika7 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaBukowski MichałŚnieżek Kinga15 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaŻurawicz JakubGałuszka Natalia19 C
Puchar Wieczystego kategorie SENIORStrzępek JanuszStrzępek Dorota5 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORStrzępek JanuszStrzępek Dorota1 F
Puchar Wieczystego kategorie OPENWolf TomaszSmolińska Antonina16 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENWolf TomaszSmolińska Antonina12 OPEN
Puchar WieczystegoLanda AleksanderNowak Klara7 F
Puchar WieczystegoŻurawicz JakubGałuszka Natalia45 C
Puchar WieczystegoBukowski MichałŚnieżek Kinga41 C
Puchar WieczystegoDziamba MateuszCzub Weronika24 C
Puchar WieczystegoDziamba MateuszCzub Weronika2 C
Puchar WieczystegoBukowski MichałŚnieżek Kinga8 D
Puchar WieczystegoDziamba KrzysztofNowak Eliza19 E
Puchar WieczystegoDziamba KrzysztofNowak Eliza5 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Bik AdamWilk Milena2 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Wolf TomaszSmolińska Antonina14 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bik AdamWilk Milena4 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Bukowski MichałŚnieżek Kinga4 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Bukowski MichałŚnieżek Kinga9 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Wolf TomaszSmolińska Antonina1 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Bik AdamWilk Milena2 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Stachura ŁukaszLisowiec Julia18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Dziamba KrzysztofNowak Eliza1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Dziamba KrzysztofNowak Eliza7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wolf TomaszSmolińska Antonina3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT w kategoriach Senior, PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wolf TomaszSmolińska Antonina3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Ludwa AntoniBłaż Roksana1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Landa AleksanderNowak Klara2 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Dziamba KrzysztofNowak Eliza2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Dziamba KrzysztofNowak Eliza2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Wolf TomaszSmolińska Antonina1 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Bik AdamWilk Milena3 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Bukowski MichałŚnieżek Kinga2 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Bukowski MichałŚnieżek Kinga9 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Żurawicz JakubGałuszka Natalia11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Wolf TomaszSmolińska Antonina17 OPEN
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Dziamba KrzysztofNowak Eliza4 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Bik AdamWilk Milena1 G
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Ludwa AntoniBłaż Roksana2 H
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Landa AleksanderNowak Klara1 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Dziamba KrzysztofNowak Eliza4 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Wolf TomaszSmolińska Antonina1 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Bukowski MichałŚnieżek Kinga5 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Bukowski MichałŚnieżek Kinga8 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Żurawicz JakubGałuszka Natalia11 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Żurawicz JakubGałuszka Natalia7 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Dziamba MateuszCzub Weronika7 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Dziamba MateuszCzub Weronika3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wolf TomaszSmolińska Antonina4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wolf TomaszSmolińska Antonina3 OPEN
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Dziamba MateuszCzub Weronika2 D
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Bik AdamWilk Milena2 G
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Landa AleksanderNowak Klara1 F
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Bukowski MichałŚnieżek Kinga4 D
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Żurawicz JakubGałuszka Natalia5 D
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Bukowski MichałŚnieżek Kinga8 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Żurawicz JakubGałuszka Natalia9 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Dziamba MateuszCzub Weronika1 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Bukowski MichałŚnieżek Kinga8 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Bukowski MichałŚnieżek Kinga2 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyStachura ŁukaszLisowiec Julia1 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyDziamba KrzysztofNowak Eliza2 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyStachura ŁukaszLisowiec Julia1 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyDziamba KrzysztofNowak Eliza6 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBukowski MichałŚnieżek Kinga1 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyStrzępek JanuszStrzępek Dorota4 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyStrzępek JanuszStrzępek Dorota4 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyStrzępek JanuszStrzępek Dorota7 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyStrzępek JanuszStrzępek Dorota1 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Stachura ŁukaszLisowiec Julia4 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Wolf TomaszSmolińska Antonina1 C
XXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2022\" Bik AdamWilk Milena1 G
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bukowski MichałŚnieżek Kinga4 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Bukowski MichałŚnieżek Kinga5 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Bukowski MichałŚnieżek Kinga4 D
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Bik AdamWilk Milena1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Wolf TomaszSmolińska Antonina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Wolf TomaszSmolińska Antonina1 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Stachura ŁukaszLisowiec Julia5 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Stachura ŁukaszLisowiec Julia6 C
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Stachura ŁukaszLisowiec Julia4 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Wolf TomaszSmolińska Antonina4 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Wolf TomaszSmolińska Antonina5 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Bukowski MichałŚnieżek Kinga6 D
PERFECT DANCE Kraków 2022Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Stachura ŁukaszLisowiec Julia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Stachura ŁukaszLisowiec Julia7 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Stachura ŁukaszLisowiec Julia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Wolf TomaszSmolińska Antonina9 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Wolf TomaszSmolińska Antonina12 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Stachura ŁukaszLisowiec Julia9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Wolf TomaszSmolińska Antonina2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Stachura ŁukaszLisowiec Julia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Bukowski MichałŚnieżek Kinga6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Bukowski MichałŚnieżek Kinga8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Strzępek JanuszStrzępek Dorota2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Strzępek JanuszStrzępek Dorota2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Ludwa AntoniBłaż Roksana2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Bik AdamWilk Milena3 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Bik AdamWilk Milena3 G
Puchar Klas F, E i D Bukowski MichałŚnieżek Kinga21 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ludwa AntoniBłaż Roksana2 H
Puchar Klas F, E i D Bukowski MichałŚnieżek Kinga20 D
Puchar Klas F, E i D Żurawicz JakubGałuszka Natalia24 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wolf TomaszSmolińska Antonina8 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Stachura ŁukaszLisowiec Julia4 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wolf TomaszSmolińska Antonina7 C
\"STARS PREMIUM\" Dziamba MateuszGaj Martyna5 D
\"STARS PREMIUM\" Bukowski MichałŚnieżek Kinga1 D
\"STARS PREMIUM\" Dziamba MateuszGaj Martyna5 C
\"STARS PREMIUM\" Bukowski MichałŚnieżek Kinga7 D
\"STARS PREMIUM\" Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota1 F
\"STARS PREMIUM\" Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 C
\"STARS PREMIUM\" Stachura ŁukaszLisowiec Julia3 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Bukowski MichałŚnieżek Kinga10 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Ludwa AntoniBłaż Roksana2 H
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Bukowski MichałŚnieżek Kinga5 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Strzępek JanuszStrzępek Dorota3 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Strzępek JanuszStrzępek Dorota2 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Strzępek JanuszStrzępek Dorota3 F
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Strzępek JanuszStrzępek Dorota3 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTStachura ŁukaszLisowiec Julia14 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTWolf TomaszSmolińska Antonina13 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTWolf TomaszSmolińska Antonina16 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTStachura ŁukaszLisowiec Julia14 OPEN
Cracow Dance FestivalWolf TomaszSmolińska Antonina7 C
Cracow Dance FestivalStachura ŁukaszLisowiec Julia5 C
Cracow Dance FestivalStachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
Cracow Dance FestivalWolf TomaszSmolińska Antonina1 C
Cracow Dance FestivalDziamba MateuszGaj Martyna7 C
Cracow Dance FestivalBukowski MichałŚnieżek Kinga9 D
Cracow Dance FestivalDziamba MateuszGaj Martyna4 D
Cracow Dance FestivalBukowski MichałŚnieżek Kinga9 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Dziamba MateuszGaj Martyna5 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Dziamba MateuszGaj Martyna14 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Wolf TomaszSmolińska Antonina7 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota3 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Bik AdamWilk Milena1 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Bik AdamWilk Milena1 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Landa AleksanderNowak Klara10 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Dziamba MateuszGaj Martyna8 C
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Dziamba MateuszGaj Martyna9 D
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
Vlll OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Wolf TomaszSmolińska Antonina1 C
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Landa AleksanderNowak Klara1 G
CeA Challenge Cup Puchar Stachura ŁukaszLisowiec Julia3 C
CeA Challenge Cup Puchar Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
CeA Challenge Cup Puchar Wolf TomaszSmolińska Antonina4 C
CeA Challenge Cup Puchar Dziamba MateuszGaj Martyna8 D
CeA Challenge Cup Puchar Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
CeA Challenge Cup Puchar Dziamba MateuszGaj Martyna2 C
CeA Challenge Cup Puchar Żurawicz JakubGałuszka Natalia8 C
CeA Challenge Cup Puchar Żurawicz JakubGałuszka Natalia8 D
CeA Challenge Cup Puchar Landa AleksanderNowak Klara2 G
CeA Challenge Cup Puchar Bik AdamWilk Milena1 H
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Dziamba MateuszGaj Martyna4 C
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Dziamba MateuszGaj Martyna10 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Bik AdamWilk Milena1 H
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Dziamba MateuszGaj Martyna8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Dziamba KrzysztofNowak Eliza5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Dziamba KrzysztofNowak Eliza5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Ludwa AntoniBłaż Roksana2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Bęben JanStefanik Gabriela2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Bęben JakubZatwarnicka Iga2 H
Puchar WieczystegoWolf TomaszSmolińska Antonina12 C
Puchar WieczystegoStachura ŁukaszLisowiec Julia23 C
Puchar WieczystegoWolf TomaszSmolińska Antonina8 C
Puchar WieczystegoStachura ŁukaszLisowiec Julia21 C
Puchar WieczystegoDziamba MateuszGaj Martyna19 D
Puchar WieczystegoDziamba MateuszGaj Martyna12 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Stachura ŁukaszLisowiec Julia4 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Stachura ŁukaszLisowiec Julia9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Kosieniak SzymonSzelc Amelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Bik AdamWilk Milena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Stachura ŁukaszLisowiec Julia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Wolf TomaszSmolińska Antonina5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Wolf TomaszSmolińska Antonina6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Dziamba MateuszGaj Martyna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Dziamba MateuszGaj Martyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Bukowski MichałŚnieżek Kinga2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Bukowski MichałŚnieżek Kinga6 D
CeA Challenge Cup Jesienny Dziamba KrzysztofNowak Eliza3 E
CeA Challenge Cup Jesienny Dziamba KrzysztofNowak Eliza2 E
CeA Challenge Cup Jesienny Dziamba MateuszGaj Martyna5 D
CeA Challenge Cup Jesienny Dziamba MateuszGaj Martyna1 D
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Dziamba MateuszGaj Martyna4 D
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Sitarz KarolPelczar Emilia1 D
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Dziamba MateuszGaj Martyna1 D
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Dziamba KrzysztofNowak Eliza2 E
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Dziamba KrzysztofNowak Eliza2 E
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Landa AleksanderNowak Klara2 G
Mistrzostwa Polski StandardBaiev MykhailoGabrysz Zuzanna2 OPEN
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
Polish Dance Festival - WDC World Cup Pro-Am, WDC AL Super World CupBaiev MykhailoGabrysz Zuzanna1 OPEN
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Wolf TomaszSmolińska Antonina7 C
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Stachura ŁukaszLisowiec Julia8 C
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Dziamba MateuszGaj Martyna6 D
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Stachura ŁukaszLisowiec Julia5 C
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Dziamba MateuszGaj Martyna2 D
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Sitarz KarolPelczar Emilia2 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bęben JanStefanik Gabriela1 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bęben JakubZatwarnicka Iga2 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ludwa AntoniBłaż Roksana2 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bik AdamWilk Milena2 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kosieniak SzymonSzelc Amelia2 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Szmyd MiłoszPrzetacznik Aleksandra2 H
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota1 F
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bukowski MichałŚnieżek Kinga4 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Dziamba KrzysztofNowak Eliza4 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Dziamba KrzysztofNowak Eliza3 E
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wolf TomaszSmolińska Antonina2 C
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wolf TomaszSmolińska Antonina1 C
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Sitarz KarolPelczar Emilia1 D
OTTT DŻET 2021 Dziamba KrzysztofNowak Eliza6 E
OTTT DŻET 2021 Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 D
OTTT DŻET 2021 Bukowski MichałŚnieżek Kinga1 D
OTTT DŻET 2021 Dziamba KrzysztofNowak Eliza4 E
OTTT DŻET 2021 Sitarz KarolPelczar Emilia2 D
OTTT DŻET 2021 Dziamba MateuszGaj Martyna4 D
OTTT DŻET 2021 Dziamba MateuszGaj Martyna3 D
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna4 OPEN
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Sitarz KarolPelczar Emilia3 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Dziamba MateuszGaj Martyna6 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Dziamba MateuszGaj Martyna4 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Bukowski MichałŚnieżek Kinga1 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Bukowski MichałŚnieżek Kinga4 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Wolf TomaszSmolińska Antonina4 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Wolf TomaszSmolińska Antonina5 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Dziamba MateuszGaj Martyna5 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Dziamba MateuszGaj Martyna13 D
Puchar Klas F, E i D Dziamba MateuszGaj Martyna9 D
Puchar Klas F, E i D Żurawicz JakubGałuszka Natalia3 D
Puchar Klas F, E i D Dziamba KrzysztofNowak Eliza1 F
Puchar Klas F, E i D Żurawicz JakubGałuszka Natalia25 D
Puchar Klas F, E i D Dziamba MateuszGaj Martyna5 D
Puchar Klas F, E i D Dziamba KrzysztofNowak Eliza8 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota2 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Wolf TomaszSmolińska Antonina6 C
Grand Prix Polski PTT Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna4 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Bukowski MichałŚnieżek Kinga4 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Żurawicz JakubGałuszka Natalia3 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Dziamba KrzysztofNowak Eliza1 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Wolf TomaszSmolińska Antonina3 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Dziamba KrzysztofNowak Eliza2 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2021 Żurawicz JakubGałuszka Natalia3 D
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Dziamba KrzysztofNowak Eliza7 E
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Dziamba MateuszGaj Martyna3 E
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Dziamba KrzysztofNowak Eliza5 E
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Dziamba MateuszGaj Martyna2 E
Grand Prix Polski PTT Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna2 OPEN
CeA Spring Dziamba KrzysztofNowak Eliza1 F
CeA Spring Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 D
CeA Spring Wolf TomaszSmolińska Antonina8 C
CeA Spring Wolf TomaszSmolińska Antonina5 C
CeA Spring Żurawicz JakubGałuszka Natalia5 D
CeA Spring Dziamba KrzysztofNowak Eliza1 F
CeA Spring Dziamba MateuszGaj Martyna1 E
CeA Spring Dziamba MateuszGaj Martyna1 E
CeA Spring Żurawicz JakubGałuszka Natalia8 D
CeA Spring Bukowski MichałŚnieżek Kinga5 D
CeA Challenge Cup Spring Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 D
CeA Challenge Cup Spring Dziamba KrzysztofNowak Eliza2 F
Polish Open Championships WDC Baiev MykhailoGabrysz Zuzanna4 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota3 F
CeA Challenge Cup Spring Stachura ŁukaszLisowiec Julia4 D
CeA Challenge Cup Spring Dziamba MateuszGaj Martyna1 E
CeA Challenge Cup Spring Dziamba KrzysztofNowak Eliza7 F
CeA Challenge Cup Spring Żurawicz JakubGałuszka Natalia3 D
CeA Challenge Cup Spring Dziamba MateuszGaj Martyna1 E
CeA Challenge Cup Spring Żurawicz JakubGałuszka Natalia5 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wolf TomaszSmolińska Antonina2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Żurawicz JakubGałuszka Natalia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Żurawicz JakubGałuszka Natalia8 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wolf TomaszSmolińska Antonina4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota6 F
OTTT LIDER 2021Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 D
OTTT LIDER 2021Stachura ŁukaszLisowiec Julia5 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bukowski MichałŚnieżek Kinga8 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Bukowski MichałŚnieżek Kinga7 D
Cracow Dance Festival Dziamba KrzysztofNowak Eliza6 F
Cracow Dance Festival Dziamba MateuszGaj Martyna3 E
Cracow Dance Festival Bukowski MichałŚnieżek Kinga22 D
Cracow Dance Festival Dziamba KrzysztofNowak Eliza1 F
Cracow Dance Festival Dziamba MateuszGaj Martyna1 E
Cracow Dance Festival Stachura ŁukaszLisowiec Julia3 D
Cracow Dance Festival Żurawicz JakubGałuszka Natalia4 D
Cracow Dance Festival Bukowski MichałŚnieżek Kinga11 D
Cracow Dance Festival Stachura ŁukaszLisowiec Julia6 D
Cracow Dance Festival Żurawicz JakubGałuszka Natalia16 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Bukowski MichałŚnieżek Kinga4 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Dziamba MateuszGaj Martyna1 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Bukowski MichałŚnieżek Kinga12 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Paradysz KorneliuszCzub Weronika2 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Żurawicz JakubGałuszka Natalia15 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Dziamba MateuszGaj Martyna5 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Paradysz KorneliuszCzub Weronika4 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Żurawicz JakubGałuszka Natalia5 D
CeA Puchar Bukowski MichałŚnieżek Kinga11 D
CeA Puchar Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 D
CeA Puchar Bukowski MichałŚnieżek Kinga8 D
CeA Puchar Stachura ŁukaszLisowiec Julia2 D
CeA Challenge Cup Puchar Strzępek JanuszStrzępek Dorota3 F
CeA Challenge Cup Puchar Strzępek JanuszStrzępek Dorota4 F
CeA Challenge Cup Puchar Strzępek JanuszStrzępek Dorota4 F
CeA Challenge Cup Puchar Strzępek JanuszStrzępek Dorota4 F
CeA Challenge Cup Puchar Stachura ŁukaszLisowiec Julia6 D
CeA Challenge Cup Puchar Stachura ŁukaszLisowiec Julia4 D
CeA Challenge Cup Puchar Bukowski MichałŚnieżek Kinga10 D
CeA Challenge Cup Puchar Bukowski MichałŚnieżek Kinga10 D
CeA Challenge Cup Puchar Dziamba KrzysztofNowak Eliza8 F
CeA Challenge Cup Puchar Dziamba MateuszGaj Martyna1 E
CeA Challenge Cup Puchar Dziamba MateuszGaj Martyna4 E
CeA Challenge Cup Puchar Paradysz KorneliuszCzub Weronika7 D
CeA Challenge Cup Puchar Paradysz KorneliuszCzub Weronika6 D
CeA Challenge Cup Puchar Dziamba KrzysztofNowak Eliza4 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Stachura ŁukaszLisowiec Julia3 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Stachura ŁukaszLisowiec Julia3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Paradysz KorneliuszCzub Weronika7 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Paradysz KorneliuszCzub Weronika4 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wolf TomaszSmolińska Antonina2 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wolf TomaszSmolińska Antonina3 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Żurawicz JakubGałuszka Natalia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Żurawicz JakubGałuszka Natalia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wolf TomaszSmolińska Antonina6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wolf TomaszSmolińska Antonina15 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 E
Mikołajowy OTTT Strzępek JanuszStrzępek Dorota2 F
Mikołajowy OTTT Strzępek JanuszStrzępek Dorota2 F
Mikołajowy OTTT Strzępek JanuszStrzępek Dorota1 F
Mikołajowy OTTT Stachura ŁukaszLisowiec Julia1 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wolf TomaszSmolińska Antonina4 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wolf TomaszSmolińska Antonina5 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota3 G
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Strzępek JanuszStrzępek Dorota4 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Strzępek JanuszStrzępek Dorota4 F
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Żurawicz JakubGałuszka Natalia7 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Wolf TomaszSmolińska Antonina3 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Żurawicz JakubGałuszka Natalia7 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Wolf TomaszSmolińska Antonina3 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Żurawicz JakubGałuszka Natalia13 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Żurawicz JakubGałuszka Natalia17 D
Puchar Klas A,B i C Paradysz KorneliuszPotocka Natalia29 C
Puchar Klas A,B i C Paradysz KorneliuszPotocka Natalia23 C
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Bukowski MichałŚnieżek Kinga7 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Żurawicz JakubGałuszka Natalia5 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Żurawicz JakubGałuszka Natalia13 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Meier AntoniNowotarska Jana2 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Bukowski MichałŚnieżek Kinga3 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Meier AntoniNowotarska Jana5 F
Majówka w Krakowie - OTTT Dziamba MateuszGaj Martyna4 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŻurawicz JakubGałuszka Natalia11 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMeier AntoniNowotarska Jana4 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABienia JakubŻurawicz Klaudia10 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKADziamba MateuszGaj Martyna13 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABienia JakubŻurawicz Klaudia8 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaLanda AleksanderLisowiec Julia6 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŻurawicz JakubGałuszka Natalia11 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaDziamba MateuszGaj Martyna5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaBukowski MichałZakrzewska Aleksandra6 F
Puchar WieczystegoMeier AntoniNowotarska Jana5 OPEN
Puchar WieczystegoDziamba MateuszGaj Martyna3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBor SzymonRec Zuzanna1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWąchała ArkadiuszDzikowska Dorota1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaOmachel ErykOmachel Natalia2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaDziamba MateuszGaj Martyna3 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Bor SzymonRec Zuzanna1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żurawicz JakubGałuszka Natalia10 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wolf TomaszSmolińska Antonina5 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wolf TomaszSmolińska Antonina11 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dziamba MateuszGaj Martyna1 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra10 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kopczak AdrianAlbrycht Maja3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Omachel ErykOmachel Natalia1 G
Puchar Rektora AGH Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota1 G
Puchar Rektora AGH Bor SzymonRec Zuzanna2 H
Puchar Rektora AGH Omachel ErykOmachel Natalia3 G
Puchar Rektora AGH Meier AntoniNowotarska Jana1 F
Puchar Rektora AGH Sitarz KarolCzub Weronika7 D
Puchar Rektora AGH Sitarz KarolCzub Weronika8 D
Puchar Rektora AGH Dziamba MateuszGaj Martyna4 F
OTTT DŻET 2019 Stachura ŁukaszDudek Hanna7 D
OTTT DŻET 2019 Wolf TomaszSmolińska Antonina8 D
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Mleczak PawełKustra Maja3 OPEN
OTTT DŻET 2019 Landa AleksanderLisowiec Julia2 G
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Mleczak PawełKustra Maja3 OPEN
OTTT DŻET 2019 Wolf TomaszSmolińska Antonina3 D
OTTT DŻET 2019 Stachura ŁukaszDudek Hanna7 D
OTTT DŻET 2019 Dziamba MateuszGaj Martyna2 F
OTTT DŻET 2019 Żurawicz JakubGałuszka Natalia10 E
OTTT DŻET 2019 Jezo MichałJagiełło Aleksandra8 F
OTTT DŻET 2019 Jezo JakubGlazar Martyna12 E
Polish Cup 2019 - WDSF ECH Show Dance Warszawa 09.11.2019Mleczak PawełKustra Maja4 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Wolf TomaszSmolińska Antonina3 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Wolf TomaszSmolińska Antonina3 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Frydrych BartoszTatrzańska Natalia3 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Landa AleksanderLisowiec Julia2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota3 G
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Dziamba MateuszGaj Martyna1 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Żurawicz JakubGałuszka Natalia9 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Jezo JakubGlazar Martyna10 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Frydrych BartoszTatrzańska Natalia13 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kud DominikWójcik Karolina12 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Omachel ErykOmachel Natalia3 G
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kud DominikWójcik Karolina9 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Nycz AleksanderHuk Nela2 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Omachel ErykOmachel Natalia2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kopczak AdrianAlbrycht Maja3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Orzechowski MaciejKijowska Natasza3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Landa AleksanderLisowiec Julia1 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Dziamba MateuszGaj Martyna1 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Meier AntoniNowotarska Jana1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Aszklar KacperMola Kaja3 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Jezo MichałJagiełło Aleksandra4 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra8 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Żurawicz JakubGałuszka Natalia1 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Frydrych BartoszTatrzańska Natalia2 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Jezo JakubGlazar Martyna5 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Sitarz KarolCzub Weronika5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bienia JakubPuc Ksenia3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Sitarz KarolCzub Weronika5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Frydrych BartoszTatrzańska Natalia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kud DominikWójcik Karolina6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kud DominikWójcik Karolina6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Stachura ŁukaszDudek Hanna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Frydrych BartoszTatrzańska Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wolf TomaszSmolińska Antonina3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Stachura ŁukaszDudek Hanna6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wolf TomaszSmolińska Antonina1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wolf TomaszSmolińska Antonina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kud DominikWójcik Karolina6 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kud DominikWójcik Karolina4 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Paradysz KorneliuszPotocka Natalia6 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Paradysz KorneliuszPotocka Natalia5 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Stachura ŁukaszDudek Hanna6 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Wolf TomaszSmolińska Antonina1 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Stachura ŁukaszDudek Hanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Dziamba MateuszGaj Martyna1 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Żurawicz JakubGałuszka Natalia2 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Omachel ErykOmachel Natalia1 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Dziamba MateuszGaj Martyna1 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaStachura ŁukaszDudek Hanna5 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaFrydrych BartoszTatrzańska Natalia7 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaJezo MichałJagiełło Aleksandra2 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaŻurawicz JakubGałuszka Natalia8 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaStachura ŁukaszDudek Hanna5 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaParadysz KorneliuszPotocka Natalia5 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaParadysz KorneliuszPotocka Natalia6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Wilk MarcelŚnieżek Kinga11 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Omachel ErykOmachel Natalia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Jezo JakubGlazar Martyna11 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Jezo MichałJagiełło Aleksandra3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra10 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kud DominikWójcik Karolina8 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kud DominikWójcik Karolina8 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Paradysz KorneliuszPotocka Natalia10 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Paradysz KorneliuszPotocka Natalia7 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Stachura ŁukaszDudek Hanna7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Stachura ŁukaszDudek Hanna7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Żurawicz JakubGałuszka Natalia3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Meier AntoniNowotarska Jana1 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Paradysz KorneliuszPotocka Natalia5 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Paradysz KorneliuszPotocka Natalia6 C
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Frydrych BartoszTatrzańska Natalia7 E
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Jezo MichałJagiełło Aleksandra1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Frydrych BartoszTatrzańska Natalia9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Jezo JakubGlazar Martyna13 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Dziamba MateuszGaj Martyna8 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Meier AntoniNowotarska Jana1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stachura ŁukaszDudek Hanna2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Stachura ŁukaszDudek Hanna5 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Żurawicz JakubGałuszka Natalia7 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Meier AntoniNowotarska Jana2 G
Majówka w Krakowie - OTTT Meier AntoniNowotarska Jana1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Meier AntoniNowotarska Jana1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Frydrych BartoszTatrzańska Natalia13 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Omachel ErykOmachel Natalia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wilk MarcelŚnieżek Kinga10 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mleczak PawełKustra Maja2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Dziamba MateuszGaj Martyna6 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świątek BartoszPopiel Martyna7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świątek BartoszPopiel Martyna7 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceWolf TomaszSmolińska Antonina3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMleczak PawełKustra Maja3 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceMeier AntoniNowotarska Jana1 G
ArtDance Cup 2019Stachura ŁukaszDudek Hanna5 D
ArtDance Cup 2019Stachura ŁukaszDudek Hanna5 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Żurawicz JakubGałuszka Natalia7 E
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Bienia JakubGlazar Emilia10 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Jezo MichałJagiełło Aleksandra1 G
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Paradysz KorneliuszPotocka Natalia10 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Paradysz KorneliuszPotocka Natalia3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Paradysz KorneliuszPotocka Natalia3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Paradysz KorneliuszPotocka Natalia4 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Żurawicz JakubGałuszka Natalia10 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Bienia JakubGlazar Emilia10 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Frydrych BartoszTatrzańska Natalia5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wolf TomaszSmolińska Antonina3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Wąchała ArkadiuszDzikowska Dorota2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Dziamba MateuszGaj Martyna2 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Mleczak PawełKustra Maja3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Meier AntoniNowotarska Jana2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Baran WiktorMleczak Anna6 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kud DominikWójcik Karolina13 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kud DominikWójcik Karolina5 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Wolf TomaszSmolińska Antonina1 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Żurawicz JakubGałuszka Natalia7 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Omachel ErykOmachel Natalia3 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Jezo MichałJagiełło Aleksandra2 G
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Frydrych BartoszTatrzańska Natalia4 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Żurawicz JakubGałuszka Natalia7 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Frydrych BartoszTatrzańska Natalia6 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Wolf TomaszSmolińska Antonina4 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Baran WiktorMleczak Anna6 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Paradysz KorneliuszPotocka Natalia3 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Bienia JakubGlazar Emilia8 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Paradysz KorneliuszPotocka Natalia4 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaParadysz KorneliuszPotocka Natalia3 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaParadysz KorneliuszPotocka Natalia2 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJezo JakubGlazar Martyna11 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaStachura ŁukaszDudek Hanna5 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBukowski MichałZakrzewska Aleksandra9 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Dziamba MateuszGaj Martyna1 H
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Bienia JakubGlazar Emilia5 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Meier AntoniNowotarska Jana1 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Mleczak PawełKustra Maja2 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Jezo MichałJagiełło Aleksandra1 G
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Stachura ŁukaszDudek Hanna1 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Baran WiktorMleczak Anna4 F
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Jezo JakubGlazar Martyna8 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Żurawicz JakubGałuszka Natalia2 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Paradysz KorneliuszPotocka Natalia2 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Furtek DawidPasieka Julia6 D
XLV Puchar Wieczystego Paradysz KorneliuszPotocka Natalia12 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Mleczak PawełKustra Maja1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Żurawicz JakubGałuszka Natalia10 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Paradysz KorneliuszPotocka Natalia8 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Paradysz KorneliuszPotocka Natalia4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Omachel ErykOmachel Natalia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kopczak AdrianAlbrycht Maja1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Meier AntoniNowotarska Jana1 H
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Paradysz KorneliuszPotocka Natalia6 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Paradysz KorneliuszPotocka Natalia9 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Żurawicz JakubGałuszka Natalia6 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Żurawicz JakubGałuszka Natalia8 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Baran WiktorMleczak Anna5 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kopczak AdrianAlbrycht Maja1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Meier AntoniNowotarska Jana1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mleczak PawełKustra Maja1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dzerowicz WiktorDębiec Julia2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wilk WiktorMidura Amelia2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żurawicz JakubGałuszka Natalia3 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sitarz KarolCzub Weronika6 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sitarz KarolCzub Weronika8 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Aszklar KacperMola Kaja12 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Stachura ŁukaszDudek Hanna2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Omachel ErykOmachel Natalia1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dzerowicz FilipZielińska Jagoda2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wolf TomaszSmolińska Antonina6 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wilk MarcelŚnieżek Kinga10 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Paradysz KorneliuszPotocka Natalia7 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Paradysz KorneliuszPotocka Natalia7 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Świątek BartoszPopiel Martyna3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Furtek DawidPasieka Julia6 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Dzerowicz FilipZielińska Jagoda2 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Jezo MichałJagiełło Aleksandra2 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Omachel ErykOmachel Natalia1 H
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wilk WiktorMidura Amelia3 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wilk MarcelŚnieżek Kinga6 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Sitarz KarolCzub Weronika5 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Sitarz KarolCzub Weronika11 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kud DominikWójcik Karolina3 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Żurawicz JakubGałuszka Natalia5 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Kud DominikWójcik Karolina4 C
DŻET 2018 Frydrych BartoszTatrzańska Natalia7 E
DŻET 2018 Wilk WiktorMidura Amelia2 G
DŻET 2018 Stachura ŁukaszDudek Hanna1 E
DŻET 2018 Wolf TomaszSmolińska Antonina6 E
DŻET 2018 Omachel ErykOmachel Natalia1 H
DŻET 2018 Żurawicz JakubGałuszka Natalia3 F
DŻET 2018 Kud DominikWójcik Karolina2 C
DŻET 2018 Kud DominikWójcik Karolina6 C
DŻET 2018 Świątek BartoszPopiel Martyna7 E
KLASA 2018Kijowski CezaryPotocka Natalia6 D
KLASA 2018Meier AntoniNowotarska Jana1 H
KLASA 2018Wilk WiktorMidura Amelia3 G
KLASA 2018Stachura ŁukaszDudek Hanna2 E
KLASA 2018Wolf TomaszSmolińska Antonina3 E
KLASA 2018Żurawicz JakubGałuszka Natalia8 F
KLASA 2018Bienia JakubGlazar Emilia8 F
KLASA 2018Kud DominikWójcik Karolina2 C
KLASA 2018Kijowski CezaryPotocka Natalia4 D
KLASA 2018Kud DominikWójcik Karolina1 C
KLASA 2018Kopczak AdrianAlbrycht Maja2 H
KLASA 2018Omachel ErykOmachel Natalia2 H
KLASA 2018Jezo JakubGlazar Martyna3 F
KLASA 2018Wilk MarcelŚnieżek Kinga10 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Żurawicz JakubGałuszka Natalia2 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Świątek BartoszPopiel Martyna5 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Omachel ErykOmachel Natalia2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Dzerowicz FilipZielińska Jagoda2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kud DominikWójcik Karolina5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kud DominikWójcik Karolina7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kijowski CezaryPotocka Natalia7 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kijowski CezaryPotocka Natalia7 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kud DominikWójcik Karolina1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kud DominikWójcik Karolina3 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Furtek DawidPasieka Julia4 D
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁWilk MarcelŚnieżek Kinga7 E
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁŻurawicz JakubGałuszka Natalia5 F
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁWilk WiktorMidura Amelia3 G
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁKud DominikWójcik Karolina1 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁKud DominikWójcik Karolina4 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Dzerowicz FilipZielińska Jagoda2 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Żurawicz JakubGałuszka Natalia3 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Płaza MaciejLeszczewska Julia6 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Wilk MarcelŚnieżek Kinga1 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Sitarz KarolCzub Weronika4 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Bienia JakubGlazar Emilia4 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Świątek BartoszPopiel Martyna4 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Mleczak PawełKustra Maja1 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Dzerowicz WiktorDębiec Julia2 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Meier AntoniNowotarska Jana2 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kopczak AdrianAlbrycht Maja1 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Sitarz KarolCzub Weronika2 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Omachel ErykOmachel Natalia2 H
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Jezo JakubGlazar Martyna4 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Baran WiktorMleczak Anna5 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Aszklar KacperMola Kaja6 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Wolf TomaszSmolińska Antonina1 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Stachura ŁukaszDudek Hanna2 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Frydrych BartoszTatrzańska Natalia3 E
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra2 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Wilk WiktorMidura Amelia2 G
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kud DominikWójcik Karolina3 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kud DominikWójcik Karolina1 C
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Furtek DawidPasieka Julia3 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Kud DominikWójcik Karolina3 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Kud DominikWójcik Karolina1 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kijowski CezaryPotocka Natalia3 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Świątek BartoszPopiel Martyna4 E
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Meier AntoniNowotarska Jana1 H
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kijowski CezaryPotocka Natalia5 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kud DominikWójcik Karolina1 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Kud DominikWójcik Karolina1 C
PERFECT DANCE Kijowski CezaryPotocka Natalia10 D
PERFECT DANCE Kijowski CezaryPotocka Natalia7 D
PERFECT DANCE Wilk MarcelŚnieżek Kinga7 E
PERFECT DANCE Żurawicz JakubGlazar Emilia8 F
PERFECT DANCE Jezo JakubGlazar Martyna2 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Jezo JakubGlazar Martyna4 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Frydrych BartoszTatrzańska Natalia5 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Żurawicz JakubGlazar Emilia5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kud DominikWójcik Karolina15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kud DominikWójcik Karolina14 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Furtek DawidPasieka Julia4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Frydrych BartoszTatrzańska Natalia7 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kud DominikWójcik Karolina6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Kud DominikWójcik Karolina4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Furtek DawidPasieka Julia3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Świątek BartoszPopiel Martyna4 E
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaŻurawicz JakubGlazar Emilia4 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kud DominikWójcik Karolina9 OPEN
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaFrydrych BartoszTatrzańska Natalia1 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Płaza MaciejLeszczewska Julia3 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Wilk WiktorMidura Amelia2 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Wilk MarcelŚnieżek Kinga1 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Wolf TomaszSmolińska Antonina2 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Stachura ŁukaszDudek Hanna1 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra1 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Sitarz KarolCzub Weronika2 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kud DominikWójcik Karolina5 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Furtek DawidPasieka Julia1 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kud DominikWójcik Karolina5 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Furtek DawidPasieka Julia3 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Kud DominikWójcik Karolina5 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Kud DominikWójcik Karolina1 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Wolf TomaszSmolińska Antonina3 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Jezo JakubGlazar Martyna5 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Wilk WiktorMidura Amelia3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Wilk MarcelŚnieżek Kinga6 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Żurawicz JakubGlazar Emilia2 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Bienia JakubGałuszka Natalia9 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra3 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Frydrych BartoszTatrzańska Natalia2 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Świątek BartoszPopiel Martyna5 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kud DominikWójcik Karolina4 C
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Sitarz KarolCzub Weronika3 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kijowski CezaryPotocka Natalia11 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kijowski CezaryPotocka Natalia11 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Furtek DawidPasieka Julia1 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kud DominikWójcik Karolina3 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Świątek BartoszPopiel Martyna7 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychJezo JakubGlazar Martyna9 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWilk MarcelŚnieżek Kinga5 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychŻurawicz JakubGlazar Emilia8 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychSitarz KarolCzub Weronika5 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKud DominikWójcik Karolina5 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKijowski CezaryPotocka Natalia11 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKijowski CezaryPotocka Natalia7 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychKud DominikWójcik Karolina1 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Furtek DawidPasieka Julia2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Żurawicz JakubGlazar Emilia5 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Wilk MarcelŚnieżek Kinga7 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Bienia JakubGałuszka Natalia12 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Świątek BartoszPopiel Martyna5 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Frydrych BartoszTatrzańska Natalia3 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jezo JakubGlazar Martyna5 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Baran WiktorMleczak Anna9 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Sitarz KarolCzub Weronika3 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Baran WiktorMleczak Anna10 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Frydrych BartoszTatrzańska Natalia5 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Stachura ŁukaszDudek Hanna3 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Żurawicz JakubGlazar Emilia11 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Płaza MaciejLeszczewska Julia18 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Furtek DawidPasieka Julia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kud DominikWójcik Karolina11 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kud DominikWójcik Karolina10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kud DominikWójcik Karolina16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kud DominikWójcik Karolina14 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kijowski CezaryPotocka Natalia1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Świątek BartoszPopiel Martyna6 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kijowski CezaryPotocka Natalia7 D
Stars Final 2018 Wilk MarcelŚnieżek Kinga6 F
Stars Final 2018 Mleczak PawełKustra Maja2 H
Stars Final 2018 Baran WiktorMleczak Anna7 F
Stars Final 2018 Bienia JakubGałuszka Natalia13 F
Stars Final 2018 Sitarz KarolCzub Weronika4 E
Stars Final 2018 Świątek BartoszPopiel Martyna7 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Stachura ŁukaszDudek Hanna2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kijowski CezaryPotocka Natalia11 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Wilk WiktorMidura Amelia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Stachura ŁukaszDudek Hanna1 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kijowski CezaryPotocka Natalia9 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Bienia JakubGałuszka Natalia8 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Sitarz KarolCzub Weronika13 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Sitarz KarolCzub Weronika5 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kijowski CezaryPotocka Natalia9 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Stachura ŁukaszDudek Hanna3 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Wolf TomaszSmolińska Antonina4 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Wilk MarcelŚnieżek Kinga6 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Bienia JakubGałuszka Natalia6 F
Jubileuszowy - DŻET 2017 Sitarz KarolCzub Weronika6 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Furtek DawidPasieka Julia4 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Bukowski MichałZakrzewska Aleksandra2 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kijowski CezaryPotocka Natalia6 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kud DominikWójcik Karolina4 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Jezo MichałJagiełło Aleksandra1 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Wilk WiktorMidura Amelia1 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Dzerowicz FilipZielińska Jagoda2 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kud DominikWójcik Karolina6 C
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Wilk WiktorMidura Amelia1 H
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Jezo MichałJagiełło Aleksandra1 H
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kijowski CezaryPotocka Natalia8 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Wilk MarcelŚnieżek Kinga5 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Kijowski CezaryPotocka Natalia6 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jezo JakubGlazar Martyna14 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wilk WiktorMidura Amelia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Dzerowicz FilipZielińska Jagoda2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wolf TomaszSmolińska Antonina4 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jezo MichałJagiełło Aleksandra1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wilk MarcelŚnieżek Kinga6 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kijowski CezaryPotocka Natalia4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sitarz KarolCzub Weronika3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Żurawicz JakubGlazar Emilia1 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kijowski CezaryPotocka Natalia9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kud DominikWójcik Karolina4 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kud DominikWójcik Karolina4 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Furtek DawidPasieka Julia3 E
XV OTTT o Puchar Roztocza Kijowski CezaryPotocka Natalia7 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Kijowski CezaryPotocka Natalia6 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówSitarz Karol