!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
BALLROOM
Lublin (Lubelskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Świderski SzymonJędrych Julia17 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Świderski SzymonJędrych Julia20 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria11 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Świderski SzymonJędrych Julia14 B
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Świderski SzymonJędrych Julia19 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Świderski SzymonJędrych Julia20 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Świderski SzymonJędrych Julia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Świderski SzymonJędrych Julia2 B
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Końko KacperKiełsznia Angelika7 B
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria6 B
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Świderski SzymonJędrych Julia3 B
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Końko KacperKiełsznia Angelika11 B
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 B
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Świderski SzymonJędrych Julia5 C
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia9 D
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia8 D
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Ostański SzymonGałęzowska Maja3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia12 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja2 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2024 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja7 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Końko KacperKiełsznia Angelika9 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja8 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Końko KacperKiełsznia Angelika7 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja2 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Świderski SzymonJędrych Julia6 C
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia7 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia2 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja7 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Ostański SzymonGałęzowska Maja1 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria9 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria8 OPEN
XIX OTTT o Puchar Roztocza Ostański SzymonGałęzowska Maja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Ostrowski KrzysztofBlicharz Nina1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Ostrowski KrzysztofBlicharz Nina1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Ostański SzymonGałęzowska Maja1 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Końko KacperKiełsznia Angelika28 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia6 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Świderski SzymonJędrych Julia9 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja5 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria21 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia1 E
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 A
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja43 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Długoszek KamilWaszyńska Natalia25 A
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Świderski SzymonJędrych Julia3 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria38 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Końko KacperKiełsznia Angelika38 B
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Świderski SzymonJędrych Julia2 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Świderski SzymonJędrych Julia6 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Ostański SzymonGałęzowska Maja5 E
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Długoszek KamilWaszyńska Natalia5 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Ostański SzymonGałęzowska Maja2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Świderski SzymonJędrych Julia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Świderski SzymonJędrych Julia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Końko KacperKiełsznia Angelika7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Końko KacperKiełsznia Angelika9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Świderski SzymonJędrych Julia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Ostański SzymonGałęzowska Maja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia1 D
Puchar WieczystegoOstański SzymonGałęzowska Maja11 E
Puchar WieczystegoLeszczyński PatrykBańcerowska Alicja11 B
Puchar WieczystegoLeszczyński PatrykBańcerowska Alicja55 B
Puchar WieczystegoDługoszek KamilWaszyńska Natalia10 A
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria4 C
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Ostański SzymonGałęzowska Maja2 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Długoszek KamilWaszyńska Natalia5 OPEN
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Końko KacperKiełsznia Angelika7 B
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja6 B
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Końko KacperKiełsznia Angelika3 B
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja2 B
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 C
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria4 C
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Ostański SzymonGałęzowska Maja3 E
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja2 B
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Końko KacperKiełsznia Angelika4 B
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Końko KacperKiełsznia Angelika5 B
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja6 B
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Świderski SzymonJędrych Julia1 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Świderski SzymonJędrych Julia1 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria2 C
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Świderski SzymonJędrych Julia1 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Świderski SzymonJędrych Julia1 D
Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023 Ostański SzymonGałęzowska Maja5 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Długoszek KamilWaszyńska Natalia15 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja1 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja4 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Świderski SzymonJędrych Julia2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Świderski SzymonJędrych Julia1 D
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Długoszek KamilWaszyńska Natalia11 A
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja19 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria12 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Świderski SzymonJędrych Julia1 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja11 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja8 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria6 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Świderski SzymonJędrych Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja3 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja6 B
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Ostański SzymonGałęzowska Maja5 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja12 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja17 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja17 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja8 B
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Długoszek KamilWaszyńska Natalia7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Ostański SzymonGałęzowska Maja3 E
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina5 F
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina5 F
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja15 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia12 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja8 B
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja15 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2023 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja8 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Świderski SzymonBrogowska Emilia15 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria3 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Końko KacperKiełsznia Angelika12 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja2 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Końko KacperKiełsznia Angelika8 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria9 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Świderski SzymonBrogowska Emilia19 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Ostański SzymonGałęzowska Maja5 E
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Końko KacperKiełsznia Angelika4 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Długoszek KamilWaszyńska Natalia6 A
MISTRZOSTWA KLAS CBA Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja20 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria12 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria8 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Długoszek KamilWaszyńska Natalia29 A
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria8 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria7 C
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja11 B
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja6 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Długoszek KamilWaszyńska Natalia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja10 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Długoszek KamilWaszyńska Natalia7 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja4 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja13 B
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Długoszek KamilWaszyńska Natalia12 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja18 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Długoszek KamilWaszyńska Natalia9 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja13 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Świderski SzymonBrogowska Emilia8 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Świderski SzymonBrogowska Emilia7 C
Puchar WieczystegoDługoszek KamilWaszyńska Natalia29 A
Puchar WieczystegoLeszczyński PatrykBańcerowska Alicja54 B
Puchar WieczystegoDługoszek KamilWaszyńska Natalia7 A
Puchar WieczystegoLeszczyński PatrykBańcerowska Alicja39 B
Puchar WieczystegoWyszomirski WiktorKolasa Wiktoria22 C
Puchar WieczystegoWyszomirski WiktorKolasa Wiktoria28 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia4 E
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia4 D
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria3 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Świderski SzymonBrogowska Emilia13 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria4 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja7 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja3 B
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Świderski SzymonBrogowska Emilia16 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Długoszek KamilWaszyńska Natalia15 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Długoszek KamilWaszyńska Natalia20 OPEN
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Rudzki KacperAdaszewska Aniela9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Rudzki KacperAdaszewska Aniela4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja7 C
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia2 E
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia4 E
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia2 E
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja3 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Rudzki KacperAdaszewska Aniela6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Rudzki KacperAdaszewska Aniela7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Długoszek KamilWaszyńska Natalia17 OPEN
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja7 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja7 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja5 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Ostański SzymonGałęzowska Maja6 E
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria7 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Długoszek KamilWaszyńska Natalia9 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria9 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Długoszek KamilWaszyńska Natalia23 A
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja5 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja5 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Leszczyński PatrykBańcerowska Alicja5 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina5 F
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina2 F
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Długoszek KamilWaszyńska Natalia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia5 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Ostański SzymonGałęzowska Maja4 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Świderski MateuszSzwed Lena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Rudzki KacperAdaszewska Aniela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Rudzki KacperAdaszewska Aniela5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika13 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Świderski SzymonBrogowska Emilia3 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika2 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika13 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria9 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria7 C
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
Puchar Klas F, E i D Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela9 F
Puchar Klas F, E i D Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia9 E
Puchar Klas F, E i D Rudzki KacperAdaszewska Aniela14 E
Puchar Klas F, E i D Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika14 D
Puchar Klas F, E i D Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela2 F
Puchar Klas F, E i D Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia7 E
Puchar Klas F, E i D Rudzki KacperAdaszewska Aniela24 E
Puchar Klas F, E i D Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika15 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela2 F
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTDługoszek KamilWaszyńska Natalia12 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Świderski MateuszSzwed Lena3 E
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela2 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Ostański SzymonGałęzowska Maja6 E
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Świderski SzymonBrogowska Emilia2 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Świderski SzymonBrogowska Emilia6 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika9 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTDługoszek KamilWaszyńska Natalia11 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika7 D
Cracow Dance FestivalDługoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
Cracow Dance FestivalDługoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Rudzki KacperAdaszewska Aniela7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Goszko MichałGoszko Magdalena6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Świderski MateuszSzwed Lena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Rudzki KacperAdaszewska Aniela9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Ostański SzymonGałęzowska Maja5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Świderski SzymonBrogowska Emilia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Świderski SzymonBrogowska Emilia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika8 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Świderski SzymonBrogowska Emilia2 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina8 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Świderski SzymonBrogowska Emilia3 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Świderski MateuszSzwed Lena2 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria9 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Świderski SzymonBrogowska Emilia8 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika7 B
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Świderski SzymonBrogowska Emilia3 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika8 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia17 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika22 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia17 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Ostański SzymonGałęzowska Maja6 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Goszko MichałGoszko Magdalena6 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Świderski SzymonBrogowska Emilia1 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika3 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Świderski SzymonBrogowska Emilia1 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Rudzki KacperAdaszewska Aniela1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Ostański SzymonGałęzowska Maja4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina10 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Świderski MateuszSzwed Lena2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia8 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela4 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria8 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Świderski SzymonBrogowska Emilia6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika9 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria7 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Świderski SzymonBrogowska Emilia2 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Świderski SzymonBrogowska Emilia10 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela4 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Rudzki KacperAdaszewska Aniela3 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina11 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Świderski MateuszSzwed Lena3 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Goszko MichałGoszko Magdalena5 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Rudzki KacperAdaszewska Aniela2 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia8 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia9 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika11 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Ostański SzymonGałęzowska Maja3 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika4 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Świderski SzymonBrogowska Emilia6 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 B
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika3 B
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela1 F
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika26 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria30 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Długoszek KamilWaszyńska Natalia12 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Długoszek KamilWaszyńska Natalia14 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika26 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria31 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia8 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina5 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Ostański SzymonGałęzowska Maja4 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Świderski MateuszSzwed Lena2 E
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Rudzki KacperAdaszewska Aniela2 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Rudzki KacperAdaszewska Aniela3 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia6 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Świderski SzymonBrogowska Emilia3 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika5 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Świderski SzymonBrogowska Emilia2 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika8 D
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Długoszek KamilWaszyńska Natalia16 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Długoszek KamilWaszyńska Natalia15 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Ostański SzymonGałęzowska Maja4 E
Puchar WieczystegoŚwiderski SzymonBrogowska Emilia23 D
Puchar WieczystegoŚwiderski SzymonBrogowska Emilia24 D
Puchar WieczystegoWiśniewski BartoszCieślak Gabriela13 F
Puchar WieczystegoChmykhalo RuslanRudnicka Natalia13 E
Puchar WieczystegoWiśniewski BartoszCieślak Gabriela13 F
Puchar WieczystegoChmykhalo RuslanRudnicka Natalia20 E
Puchar WieczystegoWyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 D
Puchar WieczystegoDługoszek KamilWaszyńska Natalia14 B
Puchar WieczystegoLeszczyński PatrykKiełsznia Angelika32 C
Puchar WieczystegoDługoszek KamilWaszyńska Natalia39 B
Puchar WieczystegoLeszczyński PatrykKiełsznia Angelika40 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Świderski SzymonBrogowska Emilia7 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Świderski MateuszSzwed Lena5 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Ostański SzymonGałęzowska Maja6 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Świderski SzymonBrogowska Emilia5 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina5 F
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika7 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Długoszek KamilWaszyńska Natalia16 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Świderski SzymonBrogowska Emilia11 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 B
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika5 B
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 B
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika7 C
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela7 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Świderski SzymonBrogowska Emilia10 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Goszko MichałGoszko Magdalena2 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Świderski MateuszSzwed Lena3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina6 F
Mistrzostwa Polski Latin Długoszek KamilWaszyńska Natalia29 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia6 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Goszko MichałGoszko Magdalena1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia7 E
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówŚwiderski SzymonBrogowska Emilia5 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówWyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówWyszomirski WiktorKolasa Wiktoria2 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówŚwiderski SzymonBrogowska Emilia3 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówLeszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 C
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówLeszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 B
Mistrzostwa Polski StandardDługoszek KamilWaszyńska Natalia31 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWiśniewski BartoszCieślak Gabriela2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimŚwiderski MateuszSzwed Lena6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimGoszko MichałGoszko Magdalena1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimOstrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimŚwiderski SzymonBrogowska Emilia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimŚwiderski SzymonBrogowska Emilia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWiśniewski BartoszCieślak Gabriela1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWyszomirski WiktorKolasa Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimChmykhalo RuslanRudnicka Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWrona ŁukaszŚliczniak Weronika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWrona ŁukaszŚliczniak Weronika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimChmykhalo RuslanRudnicka Natalia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimWyszomirski WiktorKolasa Wiktoria4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimDługoszek KamilWaszyńska Natalia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimDługoszek KamilWaszyńska Natalia5 B
Puchar Klas C, B i A Długoszek KamilWaszyńska Natalia19 B
Puchar Klas C, B i A Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika14 C
Puchar Klas C, B i A Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika28 B
Puchar Klas C, B i A Długoszek KamilWaszyńska Natalia16 B
MAŁE GRAND PRIX Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina5 F
MAŁE GRAND PRIX Goszko MichałGoszko Magdalena3 F
OTTT DŻET 2021 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia1 E
OTTT DŻET 2021 Świderski SzymonBrogowska Emilia2 E
MAŁE GRAND PRIX Ostański SzymonGałęzowska Maja1 F
OTTT DŻET 2021 Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela5 F
OTTT DŻET 2021 Długoszek KamilWaszyńska Natalia7 B
OTTT DŻET 2021 Długoszek KamilWaszyńska Natalia6 B
OTTT DŻET 2021 Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela6 F
OTTT DŻET 2021 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia5 E
OTTT DŻET 2021 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika4 E
OTTT DŻET 2021 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika2 E
OTTT DŻET 2021 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria7 D
OTTT DŻET 2021 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria4 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika1 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Świderski SzymonBrogowska Emilia1 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela2 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela5 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia3 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika1 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia2 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Świderski MateuszSzwed Lena2 F
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina6 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina3 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Świderski SzymonBrogowska Emilia1 E
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina9 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówŚwiderski SzymonBrogowska Emilia3 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówOstański SzymonGałęzowska Maja6 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówŚwiderski MateuszSzwed Lena1 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria14 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria15 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika8 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Długoszek KamilWaszyńska Natalia13 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Długoszek KamilWaszyńska Natalia14 B
Małe Grand Prix Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 C
Małe Grand Prix Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika1 C
Małe Grand Prix Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika1 E
Małe Grand Prix Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika2 E
Małe Grand Prix Świderski SzymonBrogowska Emilia2 E
Małe Grand Prix Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina7 F
Małe Grand Prix Ostański SzymonGałęzowska Maja6 F
Puchar Klas F, E i D Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela10 F
Puchar Klas F, E i D Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia1 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świderski SzymonBrogowska Emilia3 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Ostański SzymonGałęzowska Maja4 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świderski MateuszSzwed Lena2 F
Puchar Klas F, E i D Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria2 E
Puchar Klas F, E i D Rudzki KacperBilińska Alicja11 F
Puchar Klas F, E i D Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika6 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika1 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika11 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Goszko MichałGoszko Magdalena7 F
Puchar Klas F, E i D Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia3 F
Puchar Klas F, E i D Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela10 F
Puchar Klas F, E i D Rudzki KacperBilińska Alicja12 F
Puchar Klas F, E i D Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika14 E
Puchar Klas F, E i D Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria10 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika3 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świderski MateuszSzwed Lena3 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ostański SzymonGałęzowska Maja7 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Świderski SzymonBrogowska Emilia2 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria2 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika4 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria6 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika5 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika5 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Długoszek KamilWaszyńska Natalia6 B
MAŁE GRAND PRIX Goszko MichałGoszko Magdalena6 F
MAŁE GRAND PRIX Świderski MateuszSzwed Lena2 F
MAŁE GRAND PRIX Świderski SzymonBrogowska Emilia5 E
MAŁE GRAND PRIX Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina8 F
OTTT LIDER 2021Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 C
OTTT LIDER 2021Ostański SzymonGałęzowska Maja4 F
OTTT LIDER 2021Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina1 G
OTTT LIDER 2021Świderski SzymonBrogowska Emilia1 F
OTTT LIDER 2021Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika3 C
OTTT LIDER 2021Goszko MichałGoszko Magdalena4 F
OTTT LIDER 2021Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika11 C
OTTT LIDER 2021Długoszek KamilWaszyńska Natalia7 B
OTTT LIDER 2021Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 E
OTTT LIDER 2021Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika2 E
OTTT LIDER 2021Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika2 E
Cracow Dance Festival Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria3 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Ostański SzymonGałęzowska Maja8 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Świderski MateuszSzwed Lena10 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Świderski SzymonBrogowska Emilia1 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia3 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia3 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika10 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Długoszek KamilWaszyńska Natalia5 B
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria4 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika12 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika3 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Długoszek KamilWaszyńska Natalia5 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika12 C
MAŁE GRAND PRIX Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia5 F
MAŁE GRAND PRIX Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela5 F
MAŁE GRAND PRIX Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia7 F
MAŁE GRAND PRIX Świderski SzymonBrogowska Emilia1 F
MAŁE GRAND PRIX Goszko MichałGoszko Magdalena9 F
MAŁE GRAND PRIX Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela7 F
MAŁE GRAND PRIX Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 E
MAŁE GRAND PRIX Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika4 E
MAŁE GRAND PRIX Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 E
MAŁE GRAND PRIX Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika5 E
Mistrzostwa Klas A, B i C Długoszek KamilWaszyńska Natalia28 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika12 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Długoszek KamilWaszyńska Natalia13 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela6 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ostański SzymonGałęzowska Maja10 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria2 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia4 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela6 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rudzki KacperBilińska Alicja9 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Świderski MateuszSzwed Lena9 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz Karina2 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Świderski SzymonBrogowska Emilia1 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika8 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia9 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rudzki KacperBilińska Alicja11 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika3 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia11 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wyszomirski WiktorKolasa Wiktoria1 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika9 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika5 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia12 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia14 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 C
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Ostański SzymonGałęzowska Maja3 F
47 Puchar Wieczystego Długoszek KamilWaszyńska Natalia28 C
47 Puchar Wieczystego Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika10 C
47 Puchar Wieczystego Długoszek KamilWaszyńska Natalia9 C
47 Puchar Wieczystego Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika26 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika5 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Goszko MichałGoszko Magdalena3 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika7 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Długoszek KamilWaszyńska Natalia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wyszomirski WiktorBrogowska Emilia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Ostański SzymonGałęzowska Maja7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Ostański SzymonGałęzowska Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Świderski MateuszŁaszkiewicz Karina3 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wyszomirski WiktorBrogowska Emilia6 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela3 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika4 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Guc JakubKolasa Wiktoria3 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Flis KonradStachyra Eliza4 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika8 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Flis KonradStachyra Eliza5 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wyszomirski WiktorBrogowska Emilia5 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Goszko MichałGoszko Magdalena3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Świderski MateuszŁaszkiewicz Karina3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika10 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika5 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Guc JakubKolasa Wiktoria6 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Flis KonradStachyra Eliza8 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Flis KonradStachyra Eliza8 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wyszomirski WiktorBrogowska Emilia6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wiśniewski BartoszCieślak Gabriela3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Rudzki KacperBilińska Alicja3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Chmykhalo RuslanRudnicka Natalia2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Goszko MichałGoszko Magdalena3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Świderski MateuszŁaszkiewicz Karina2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika8 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Ostański SzymonGałęzowska Maja3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Długoszek KamilWaszyńska Natalia10 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Długoszek KamilWaszyńska Natalia5 C
Puchar WieczystegoDługoszek KamilWaszyńska Natalia29 C
Puchar WieczystegoLeszczyński PatrykKiełsznia Angelika11 C
Puchar WieczystegoDługoszek KamilWaszyńska Natalia21 C
Puchar WieczystegoWrona ŁukaszŚliczniak Weronika8 F
Puchar WieczystegoWrona ŁukaszŚliczniak Weronika12 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Guc JakubKolasa Wiktoria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Świderski MateuszŁaszkiewicz Karina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Ostański SzymonGałęzowska Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wyszomirski WiktorBrogowska Emilia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Flis KonradStachyra Eliza4 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Guc JakubKolasa Wiktoria7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Flis KonradStachyra Eliza5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Świderski MateuszŁaszkiewicz Karina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ostański SzymonGałęzowska Maja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wyszomirski WiktorBrogowska Emilia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Guc JakubKolasa Wiktoria5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika1 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZADługoszek KamilWaszyńska Natalia7 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAOstański SzymonGałęzowska Maja2 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAŚwiderski MateuszŁaszkiewicz Karina3 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAFlis KonradStachyra Eliza8 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZALeszczyński PatrykKiełsznia Angelika3 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZALeszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZADługoszek KamilWaszyńska Natalia3 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWyszomirski WiktorBrogowska Emilia1 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAGoszko MichałGoszko Magdalena3 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAChmykhalo RuslanRudnicka Natalia2 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZARudzki KacperBilińska Alicja3 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWiśniewski BartoszCieślak Gabriela3 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWrona ŁukaszŚliczniak Weronika1 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWrona ŁukaszŚliczniak Weronika1 F
OTTT DŻET 2019 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika8 D
OTTT DŻET 2019 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika4 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wrona ŁukaszŚliczniak Weronika1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Długoszek KamilWaszyńska Natalia7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Długoszek KamilWaszyńska Natalia6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika7 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Flis KonradStachyra Eliza5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Długoszek KamilWaszyńska Natalia7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Guc JakubKolasa Wiktoria6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Guc JakubKolasa Wiktoria2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Guc JakubKolasa Wiktoria5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Flis KonradStachyra Eliza6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guc JakubKolasa Wiktoria2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guc JakubKolasa Wiktoria5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Flis KonradStachyra Eliza5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Długoszek KamilWaszyńska Natalia9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Długoszek KamilWaszyńska Natalia13 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Guc JakubKolasa Wiktoria4 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Guc JakubKolasa Wiktoria6 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Flis KonradStachyra Eliza10 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Guc JakubKolasa Wiktoria6 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Guc JakubKolasa Wiktoria7 E
XLV Puchar Wieczystego Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Guc JakubKolasa Wiktoria3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika8 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika1 D
OTTT Siewierz 2018Guc JakubKolasa Wiktoria4 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Guc JakubKolasa Wiktoria5 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Guc JakubKolasa Wiktoria2 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Guc JakubKolasa Wiktoria8 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika8 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Guc JakubKolasa Wiktoria5 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika3 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika7 D
DŻET 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia3 D
DŻET 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 D
DŻET 2018 Guc JakubKolasa Wiktoria5 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Guc JakubKolasa Wiktoria1 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia6 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Guc JakubKolasa Wiktoria7 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Długoszek KamilWaszyńska Natalia6 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Guc JakubKolasa Wiktoria4 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Guc JakubKolasa Wiktoria5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Guc JakubKolasa Wiktoria4 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika7 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Długoszek KamilWaszyńska Natalia5 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia1 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Guc JakubKolasa Wiktoria18 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Długoszek KamilWaszyńska Natalia9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika4 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Długoszek KamilWaszyńska Natalia11 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Długoszek KamilWaszyńska Natalia5 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika3 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Guc JakubKolasa Wiktoria12 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychLeszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Guc JakubKolasa Wiktoria9 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wrona ŁukaszLis Zuzanna10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Lemieszek MichałGola Dominika14 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Wrona ŁukaszLis Zuzanna14 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika5 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Długoszek KamilWaszyńska Natalia4 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Długoszek KamilWaszyńska Natalia2 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika1 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Wrona ŁukaszLis Zuzanna11 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Guc JakubKolasa Wiktoria5 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika7 E
II OTTT Respect Cup 2017 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wrona ŁukaszLis Zuzanna7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Długoszek KamilKrysa Aleksandra5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Wrona ŁukaszLis Zuzanna9 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Długoszek KamilKrysa Aleksandra5 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika1 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Długoszek KamilKrysa Aleksandra4 F
XV OTTT o Puchar Roztocza Leszczyński PatrykKiełsznia Angelika2 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Długoszek KamilKrysa Aleksandra6 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Lemieszek MichałGola Dominika2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Lemieszek MichałGola Dominika4 OPEN
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Długoszek KamilKrysa Aleksandra5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Długoszek KamilKrysa Aleksandra1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Guc JakubKiełsznia Angelika6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia3 E
OTTT DŻET 2017 Guc JakubKiełsznia Angelika7 F
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Długoszek KamilKrysa Aleksandra3 F
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Guc JakubKiełsznia Angelika4 F
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wrona ŁukaszLis Zuzanna5 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyDługoszek KamilKrysa Aleksandra3 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Guc JakubKiełsznia Angelika3 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia5 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Długoszek KamilKrysa Aleksandra1 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Wrona ŁukaszLis Zuzanna3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia11 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia5 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Lemieszek MichałGola Dominika14 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJLemieszek MichałGola Dominika3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoLeszczyński PatrykWaszyńska Natalia9 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoLemieszek MichałGola Dominika3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia4 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia12 E