!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
4STEP
SIECHNICE (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Świąteczną Bombkę\" Płonka FranciszekFrania Dominika4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Świąteczną Bombkę\" Woźniak BartoszKordus Alicja3 G
Puchar Wieczystego kategorie OPENBanasiak JakubStefan Antonina11 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENBanasiak JakubStefan Antonina7 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORPawlik RobertPawlik Barbara1 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORPawlik RobertPawlik Barbara2 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENSambor WojciechSmoleń Zuzanna5 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENBanach KrzysztofGerber Barbara4 OPEN
Puchar WieczystegoBanasiak JakubStefan Antonina4 C
Puchar WieczystegoBanasiak JakubStefan Antonina10 C
Puchar WieczystegoRachwalik MichałPawlak Barbara9 D
Puchar WieczystegoĆwikliński JakubKnapik Maja17 D
Puchar WieczystegoMałochleb MaciejPoshtar Iryna21 C
Puchar WieczystegoMichalski PiotrSiworska Zofia6 C
Puchar WieczystegoMichalski PiotrSiworska Zofia3 C
Puchar WieczystegoSarna ArturAntosik Zuzanna32 B
Puchar WieczystegoIlnicki WojciechKlisz Patrycja5 A
Puchar WieczystegoWłochowicz MateuszBrzozowska Agata38 A
XIX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Woźniak BartoszKordus Alicja3 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Michalski PiotrSiworska Zofia7 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Michalski PiotrSiworska Zofia3 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Małochleb MaciejPoshtar Iryna4 C
XIX Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Kret JakubStaniszewska Joanna1 F
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Sarna ArturAntosik Zuzanna4 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Pawlik RobertPawlik Barbara1 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Pawlik RobertPawlik Barbara3 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Pawlik RobertPawlik Barbara2 OPEN
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Rachwalik MichałPawlak Barbara4 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Banasiak JakubStefan Antonina11 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Ćwikliński JakubKnapik Maja8 D
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Troska BartoszKręgiel Marcelina2 G
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Woźniak BartoszKordus Alicja2 G
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Rachwalik MichałPawlak Barbara4 D
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Sarna ArturAntosik Zuzanna3 B
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Ćwikliński JakubKnapik Maja6 D
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4 E
Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Martusewicz MichałSzmigulan Karolina8 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Michalski PiotrSiworska Zofia1 C
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rachwalik MichałPawlak Barbara5 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Pawlik RobertPawlik Barbara5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Pawlik RobertPawlik Barbara10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Banasiak JakubStefan Antonina14 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka2 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka3 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka5 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Pawlik RobertPawlik Barbara2 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Pawlik RobertPawlik Barbara1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Pawlik RobertPawlik Barbara1 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Sarna ArturAntosik Zuzanna3 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Rachwalik MichałPawlak Barbara3 D
NitroErg Dance Festival Włochowicz MateuszBrzozowska Agata6 A
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Płonka FranciszekFrania Dominika3 F
XXVIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI 2022 Woźniak BartoszKordus Alicja3 G
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Sambor WojciechSmoleń Zuzanna1 G
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Troska BartoszKręgiel Marcelina1 G
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Solecki WojciechKrzesaj Adela2 H
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Pociecha IwoDawidzińska Zuzanna2 H
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Płonka FranciszekFrania Dominika2 F
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Banach KrzysztofGerber Barbara1 G
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Martusewicz MichałSzmigulan Karolina1 E
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Martusewicz MichałSzmigulan Karolina1 E
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Kret JakubStaniszewska Joanna5 F
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Woźniak BartoszKordus Alicja3 G
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Banasiak JakubStefan Antonina1 C
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Kret JakubStaniszewska Joanna5 F
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Antosik MaciejKoczan Zofia3 D
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Sieńczyk TymoteuszRóżańska Łucja2 E
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Rachwalik MichałPawlak Barbara1 D
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Ćwikliński JakubKnapik Maja3 D
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Ćwikliński JakubKnapik Maja3 D
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Michalski PiotrSiworska Zofia2 C
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Sarna ArturAntosik Zuzanna1 B
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Włochowicz MateuszBrzozowska Agata2 B
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Woźniak BartoszKordus Alicja2 G
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Płonka FranciszekFrania Dominika6 F
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Kret JakubStaniszewska Joanna2 F
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Rachwalik MichałPawlak Barbara1 D
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Michalski PiotrSiworska Zofia3 C
IV OTTT MILICZ DANCE FESTIVAL 2022 Ilnicki WojciechKlisz Patrycja3 A
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Banasiak JakubStefan Antonina10 OPEN
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Banasiak JakubStefan Antonina4 C
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Banasiak JakubStefan Antonina1 C
II Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego \"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" Kobiałka AlanOgrodnik Ewa3 G
II Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego \"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" Troska BartoszKręgiel Marcelina2 G
II Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego \"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" Woźniak BartoszKordus Alicja1 G
II Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego \"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" Solecki WojciechKrzesaj Adela1 H
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka2 E
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 E
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 E
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka2 D
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Pawlik RobertPawlik Barbara1 B
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Pawlik RobertPawlik Barbara2 OPEN
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Pawlik RobertPawlik Barbara2 B
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Rachwalik MichałPawlak Barbara6 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka2 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka2 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 E
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Banasiak JakubStefan Antonina1 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Banasiak JakubStefan Antonina1 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Ilnicki WojciechKlisz Patrycja21 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Sarna ArturAntosik Zuzanna16 B
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Rachwalik MichałPawlak Barbara1 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Woźniak BartoszKordus Alicja3 G
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Sarna ArturAntosik Zuzanna7 B
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Sambor WojciechSmoleń Zuzanna1 G
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Banasiak JakubStefan Antonina1 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Banasiak JakubStefan Antonina1 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Banasiak JakubStefan Antonina8 OPEN
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Ćwikliński JakubKnapik Maja2 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Rachwalik MichałPawlak Barbara2 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Ćwikliński JakubKnapik Maja3 D
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Kret JakubStaniszewska Joanna1 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Banasiak JakubStefan Antonina3 OPEN
PRUSICE DANCE FESTIVAL 2022 Kobiałka AlanOgrodnik Ewa3 G
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Rachwalik MichałPawlak Barbara3 D
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Rachwalik MichałPawlak Barbara4 D
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Kret JakubStaniszewska Joanna1 F
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 Kret JakubStaniszewska Joanna3 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sarna ArturAntosik Zuzanna2 B
WIELKOPOLAN CUP 2022 Rachwalik MichałPawlak Barbara4 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Pawlik RobertPawlik Barbara1 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Pawlik RobertPawlik Barbara1 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Pawlik RobertPawlik Barbara3 B
Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Woźniak BartoszKordus Alicja1 H
Sowiogórski Festiwal Tańca Towarzyskiego Troska BartoszKręgiel Marcelina1 H
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Sarna ArturAntosik Zuzanna3 B
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Sarna ArturAntosik Zuzanna9 B
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Rozborski DominikPoshtar Iryna1 C
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Rachwalik MichałPawlak Barbara6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL 2022 Kobiałka AlanOgrodnik Ewa2 G
Polish Open ChampionshipsSambor WojciechSmoleń Zuzanna3 OPEN
Polish Open ChampionshipsBanach KrzysztofGerber Barbara2 OPEN
Polish Open ChampionshipsBanasiak JakubJabłońska Dominika20 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Troska BartoszKręgiel Marcelina1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Woźniak BartoszKordus Alicja1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Banach KrzysztofGerber Barbara2 G
Polish Open ChampionshipsBanasiak JakubJabłońska Dominika13 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Płaczek KarolKoczan Zofia6 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Rachwalik MichałPawlak Barbara2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Rachwalik MichałPawlak Barbara2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Sarna ArturAntosik Zuzanna3 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Włochowicz MateuszBrzozowska Agata7 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Sarna ArturAntosik Zuzanna10 B
Polish Open ChampionshipsBanasiak JakubJabłońska Dominika13 OPEN
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Troska BartoszKręgiel Marcelina1 H
\"KARKONOSZE DANCE FESTIVAL\" - Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego Woźniak BartoszKordus Alicja2 H
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Banasiak JakubJabłońska Dominika9 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Banasiak JakubJabłońska Dominika6 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Włochowicz MateuszBrzozowska Agata6 B
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rachwalik MichałPawlak Barbara3 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Rachwalik MichałPawlak Barbara4 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Rachwalik MichałPawlak Barbara4 D
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Rachwalik MichałPawlak Barbara8 D
Puchar Klas F, E i D Michalski PiotrSiworska Zofia3 D
Puchar Klas F, E i D Michalski PiotrSiworska Zofia4 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Michalski PiotrSiworska Zofia1 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Troska BartoszKręgiel Marcelina1 H
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Woźniak BartoszKordus Alicja2 H
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Michalski PiotrSiworska Zofia1 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Rachwalik MichałPawlak Barbara5 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Rachwalik MichałPawlak Barbara4 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Ćwikliński JakubKnapik Maja5 D
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Trzebnica Ćwikliński JakubKnapik Maja7 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Olkowski JanDeręgowska Lena3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Rachwalik MichałPawlak Barbara2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Rachwalik MichałPawlak Barbara4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Ćwikliński JakubKnapik Maja6 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Olkowski JanDeręgowska Lena5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Ćwikliński JakubKnapik Maja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Sambor WojciechSmoleń Zuzanna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Banach KrzysztofGerber Barbara2 G
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Banasiak JakubJabłońska Dominika5 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Banasiak JakubJabłońska Dominika5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno „Kępińska Majówka 2022” Włochowicz MateuszBrzozowska Agata2 B
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Rachwalik MichałPawlak Barbara9 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Rachwalik MichałPawlak Barbara5 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTOlkowski JanDeręgowska Lena8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTOlkowski JanDeręgowska Lena6 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówBanasiak MarcinBanasiak Agnieszka3 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówBanasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówBanasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 F
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoSambor WojciechSmoleń Zuzanna1 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPłonka FranciszekLena Katkowska2 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKobiałka AlanOgrodnik Ewa3 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoWoźniak BartoszKordus Alicja2 H
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoTroska BartoszKręgiel Marcelina1 H
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoBanach KrzysztofGerber Barbara2 G
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoIlnicki WojciechKlisz Patrycja5 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoPłaczek KarolKoczan Zofia2 E
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoMichalski PiotrSiworska Zofia1 D
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoMichalski PiotrSiworska Zofia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Woźniak BartoszKordus Alicja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Płonka FranciszekLena Katkowska2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Kobiałka AlanOgrodnik Ewa3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Rachwalik MichałPawlak Barbara2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Rachwalik MichałPawlak Barbara3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Włochowicz MateuszBrzozowska Agata5 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Ilnicki WojciechKlisz Patrycja5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Rachwalik MichałPawlak Barbara1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Rachwalik MichałPawlak Barbara1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Ilnicki WojciechKlisz Patrycja2 A
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Płaczek KarolKoczan Zofia5 E
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Troska BartoszKręgiel Marcelina1 H
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Kobiałka AlanOgrodnik Ewa2 G
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Płonka FranciszekLena Katkowska3 G
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Płaczek KarolKoczan Zofia1 E
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Sambor WojciechSmoleń Zuzanna1 G
Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banach KrzysztofGerber Barbara2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banasiak JakubJabłońska Dominika2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Olkowski JanDeręgowska Lena1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Olkowski JanDeręgowska Lena1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Michalski PiotrSiworska Zofia1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Michalski PiotrSiworska Zofia1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Rachwalik MichałPawlak Barbara3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Rachwalik MichałPawlak Barbara3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Ćwikliński JakubKnapik Maja4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Ćwikliński JakubKnapik Maja4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banasiak JakubJabłońska Dominika1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banach KrzysztofGerber Barbara1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Sambor WojciechSmoleń Zuzanna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Olkowski JanDeręgowska Lena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Olkowski JanDeręgowska Lena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banasiak JakubJabłońska Dominika2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banasiak JakubJabłońska Dominika2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO PTT 2022 oraz Otwarte Mistrzostwa Klas Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Ilnicki WojciechKlisz Patrycja1 A
Mysłowicki Festiwal Tańca Banasiak JakubJabłońska Dominika1 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Rachwalik MichałPawlak Barbara5 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Michalski PiotrSiworska Zofia3 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Banasiak JakubJabłońska Dominika2 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Michalski PiotrSiworska Zofia1 D
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Ilnicki WojciechKlisz Patrycja20 A
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Rachwalik MichałPawlak Barbara6 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Kobiałka AlanOgrodnik Ewa2 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Banach KrzysztofGerber Barbara1 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Ćwikliński JakubKnapik Maja4 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Rachwalik MichałPawlak Barbara6 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Sambor WojciechSmoleń Zuzanna2 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Ćwikliński JakubKnapik Maja7 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Michalski PiotrSiworska Zofia2 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Michalski PiotrSiworska Zofia1 D
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Płaczek KarolKoczan Zofia1 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Sarna ArturAntosik Zuzanna3 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród Ilnicki WojciechKlisz Patrycja3 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olkowski JanDeręgowska Lena7 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olkowski JanDeręgowska Lena6 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4 A
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Płonka FranciszekLena Katkowska1 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Kobiałka AlanOgrodnik Ewa2 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Płaczek KarolKoczan Zofia1 E
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Płaczek KarolKoczan Zofia8 E
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Płonka FranciszekLena Katkowska3 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Sambor WojciechSmoleń Zuzanna3 G
O ŚWIĄTECZNĄ BOMBKĘ POD PATRONATEM WÓJTA GMINY MIĘKINIA Kobiałka AlanOgrodnik Ewa3 G
Puchar WieczystegoOlkowski JanDeręgowska Lena11 OPEN
Puchar WieczystegoOlkowski JanDeręgowska Lena10 OPEN
Puchar WieczystegoBanasiak JakubJabłońska Dominika14 C
Puchar WieczystegoRachwalik MichałPawlak Barbara25 D
Puchar WieczystegoRachwalik MichałPawlak Barbara10 D
Puchar WieczystegoBanasiak JakubJabłońska Dominika14 C
Puchar WieczystegoIlnicki WojciechKlisz Patrycja5 B
Puchar WieczystegoSarna ArturAntosik Zuzanna3 C
Puchar WieczystegoMichalski PiotrSiworska Zofia12 D
Puchar WieczystegoSarna ArturAntosik Zuzanna37 B
Puchar WieczystegoMichalski PiotrSiworska Zofia5 D
Puchar WieczystegoWłochowicz MateuszBrzozowska Agata9 B
Puchar WieczystegoPłaczek KarolKoczan Zofia9 E
Puchar WieczystegoPłaczek KarolKoczan Zofia21 E
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Michalski PiotrSiworska Zofia1 D
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Sarna ArturAntosik Zuzanna2 C
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Olkowski JanDeręgowska Lena2 D
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Olkowski JanDeręgowska Lena1 D
XVIII Mikołajkowy t.t.t. \" O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej\" Michalski PiotrSiworska Zofia2 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Sarna ArturAntosik Zuzanna10 B
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Ilnicki WojciechKlisz Patrycja2 B
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Rachwalik MichałPawlak Barbara8 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Rachwalik MichałPawlak Barbara1 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Sarna ArturAntosik Zuzanna2 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaIlnicki WojciechKlisz Patrycja2 B
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Kobiałka AlanOgrodnik Ewa1 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Banasiak JakubJabłońska Dominika20 OPEN
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Płonka FranciszekLena Katkowska3 G
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Banach KrzysztofGerber Barbara1 H
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Kobiałka AlanOgrodnik Ewa1 H
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Sambor WojciechSmoleń Zuzanna1 H
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Woźniak BartoszKordus Alicja2 H
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Rachwalik MichałPawlak Barbara2 D
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Rachwalik MichałPawlak Barbara3 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Olkowski JanDeręgowska Lena1 D
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Włochowicz MateuszBrzozowska Agata1 B
XXIV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Ilnicki WojciechKlisz Patrycja2 B
Mistrzostwa Polski Latin Banasiak JakubJabłońska Dominika21 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICPłonka FranciszekLena Katkowska1 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICBanach KrzysztofGerber Barbara1 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICSambor WojciechSmoleń Zuzanna1 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICOlkowski JanDeręgowska Lena1 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICRachwalik MichałPawlak Barbara6 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICRachwalik MichałPawlak Barbara4 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICOlkowski JanDeręgowska Lena1 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Włochowicz MateuszBrzozowska Agata3 B
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Płonka FranciszekLena Katkowska2 G
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Rachwalik MichałPawlak Barbara5 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Rachwalik MichałPawlak Barbara3 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Woźniak BartoszKordus Alicja2 H
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Płonka FranciszekLena Katkowska1 H
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec Kobiałka AlanOgrodnik Ewa1 H
Mistrzostwa Polski StandardBanasiak JakubJabłońska Dominika27 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardOlkowski JanDeręgowska Lena19 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Banach KrzysztofGerber Barbara2 H
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Banach KrzysztofGerber Barbara1 H
XIII Silesian Cup 2021 Sambor WojciechSmoleń Zuzanna1 H
XIII Silesian Cup 2021 Kobiałka AlanOgrodnik Ewa1 H
XIII Silesian Cup 2021 Banach KrzysztofGerber Barbara1 H
Grand Prix Polski PTT Olkowski JanDeręgowska Lena7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Olkowski JanDeręgowska Lena7 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Michalski PiotrSiworska Zofia2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Płaczek KarolKoczan Zofia3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Michalski PiotrSiworska Zofia1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Banach KrzysztofGerber Barbara2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Rachwalik MichałPawlak Barbara3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Rachwalik MichałPawlak Barbara2 D
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Banasiak JakubJabłońska Dominika10 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Sambor WojciechSmoleń Zuzanna1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Woźniak BartoszKordus Alicja2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Kobiałka AlanOgrodnik Ewa2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Płonka FranciszekLena Katkowska2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Olkowski JanDeręgowska Lena1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Olkowski JanDeręgowska Lena2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Banasiak JakubJabłońska Dominika2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Banasiak JakubJabłońska Dominika2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Włochowicz MateuszBrzozowska Agata2 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Sarna ArturAntosik Zuzanna3 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Olkowski JanDeręgowska Lena2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Olkowski JanDeręgowska Lena3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Antosik MaciejStefan Antonina5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banasiak JakubJabłońska Dominika6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Banasiak JakubJabłońska Dominika5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Antosik MaciejStefan Antonina6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Michalski PiotrSiworska Zofia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Rachwalik MichałPawlak Barbara1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Kobiałka AlanOgrodnik Ewa2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Brzegu Dolnego Sambor WojciechSmoleń Zuzanna1 H
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Olkowski JanDeręgowska Lena9 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Olkowski JanDeręgowska Lena6 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ilnicki WojciechKlisz Patrycja1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Maciaszek JakubMichalska Marta6 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Olkowski JanDeręgowska Lena2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Olkowski JanDeręgowska Lena3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Rachwalik MichałPawlak Barbara4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Sambor WojciechSmoleń Zuzanna1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Kobiałka AlanOgrodnik Ewa1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Banach KrzysztofGerber Barbara1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Płonka FranciszekLena Katkowska1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Salamon ŁukaszKonopka Małgorzata4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Woźniak BartoszKręgiel Marcelina2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Ćwikliński JakubSiworska Zofia6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Płaczek KarolKoczan Zofia7 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Sarna ArturAntosik Zuzanna4 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Michalski PiotrNadbrzeska Martyna1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Płaczek KarolKoczan Zofia4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Ilnicki WojciechKlisz Patrycja1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Sarna ArturAntosik Zuzanna4 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Włochowicz MateuszBrzozowska Agata9 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Michalski PiotrNadbrzeska Martyna3 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ilnicki WojciechKlisz Patrycja1 C
Puchar Klas F, E i D Michalski PiotrNadbrzeska Martyna12 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Rachwalik MichałPawlak Barbara4 E
Puchar Klas F, E i D Michalski PiotrNadbrzeska Martyna10 E
Puchar Klas F, E i D Płaczek KarolKoczan Zofia16 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Michalski PiotrNadbrzeska Martyna2 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Michalski PiotrNadbrzeska Martyna4 E
Grand Prix Polski PTT Rachwalik MichałPawlak Barbara1 E
Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Banasiak JakubJabłońska Dominika14 OPEN
Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Banasiak JakubJabłońska Dominika15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Włochowicz MateuszBrzozowska Agata9 B
Grand Prix Polski PTT Olkowski JanDeręgowska Lena7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Olkowski JanDeręgowska Lena7 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Sarna ArturAntosik Zuzanna4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Maciaszek JakubMichalska Marta4 F
DANCE OSCARS 2021 Nguyen SzymonKnapik Maja7 D
DANCE OSCARS 2021 Ilnicki WojciechKlisz Patrycja3 C
DANCE OSCARS 2021 Nguyen SzymonKnapik Maja6 D
DANCE OSCARS 2021 Włochowicz MateuszBrzozowska Agata7 A
DANCE OSCARS 2021 Włochowicz MateuszBrzozowska Agata2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Michalski PiotrNadbrzeska Martyna6 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Michalski PiotrNadbrzeska Martyna1 E
DANCE OSCARS 2021 Rachwalik MichałPawlak Barbara2 E
Grand Prix Seniorów PTT Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 E
Grand Prix Seniorów PTT Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka2 E
Grand Prix Seniorów PTT Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 F
DANCE OSCARS 2021 Sarna ArturAntosik Zuzanna4 C
DANCE OSCARS 2021 Rachwalik MichałPawlak Barbara6 E
DANCE OSCARS 2021 Michalski PiotrNadbrzeska Martyna3 E
DANCE OSCARS 2021 Michalski PiotrNadbrzeska Martyna3 E
DANCE OSCARS 2021 Sarna ArturAntosik Zuzanna4 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Salamon ŁukaszKonopka Małgorzata11 F
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Rachwalik MichałPawlak Barbara2 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Olkowski JanDeręgowska Lena4 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Olkowski JanDeręgowska Lena2 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Płaczek KarolKoczan Zofia4 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Płaczek KarolKoczan Zofia2 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Rachwalik MichałPawlak Barbara1 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Płaczek KarolKoczan Zofia5 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Płaczek KarolKoczan Zofia4 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Płonka FranciszekLena Katkowska1 H
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina16 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Banasiak JakubJabłońska Dominika18 OPEN
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Leśniak HubertLeśniak Lena2 G
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Sarna ArturAntosik Zuzanna5 C
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Sarna ArturAntosik Zuzanna4 B
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina14 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Banasiak JakubJabłońska Dominika16 OPEN
Cracow Dance Festival Banasiak JakubJabłońska Dominika10 C
Cracow Dance Festival Banasiak JakubJabłońska Dominika7 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Olkowski JanDeręgowska Lena3 D
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Rachwalik MichałPawlak Barbara5 E
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Olkowski JanDeręgowska Lena2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Olkowski JanDeręgowska Lena2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Zalewski MariuszKalecińska Martyna1 D
MAŁE GRAND PRIX Maciaszek JakubMichalska Marta3 F
Mistrzostwa Klas A, B i C Sarna ArturAntosik Zuzanna20 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Sarna ArturAntosik Zuzanna33 B
CeA Puchar Włochowicz MateuszBrzozowska Agata2 B
II OTTT Będzin 2021 Michalski PiotrNadbrzeska Martyna3 E
II OTTT Będzin 2021 Rachwalik MichałPawlak Barbara10 E
II OTTT Będzin 2021 Olkowski JanDeręgowska Lena4 E
II OTTT Będzin 2021 Maciaszek JakubMichalska Marta10 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Michalski PiotrNadbrzeska Martyna2 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Rachwalik MichałPawlak Barbara11 E
CeA Challenge Cup Puchar Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka3 E
CeA Challenge Cup Puchar Olkowski JarosławOlkowska Olga2 C
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Michalski PiotrNadbrzeska Martyna1 F
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Zalewski MariuszKalecińska Martyna4 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Nguyen SzymonKnapik Maja4 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Nguyen SzymonKnapik Maja4 D
CeA Challenge Cup Puchar Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka2 F
CeA Challenge Cup Puchar Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Michalski PiotrNadbrzeska Martyna2 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Michalski PiotrNadbrzeska Martyna3 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Maciaszek JakubMichalska Marta3 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina3 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina2 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina1 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina4 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Zalewski MariuszKalecińska Martyna3 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Rachwalik MichałPawlak Barbara12 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina17 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Michalski PiotrNadbrzeska Martyna8 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Michalski PiotrNadbrzeska Martyna1 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Banasiak JakubJabłońska Dominika18 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Banasiak JakubJabłońska Dominika14 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Zalewski MariuszKalecińska Martyna3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Nguyen SzymonKnapik Maja4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Nguyen SzymonKnapik Maja4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2020\" Płaczek KarolKoczan Zofia1 F
47 Puchar Wieczystego Płaczek KarolKoczan Zofia5 F
47 Puchar Wieczystego Nguyen SzymonKnapik Maja26 D
47 Puchar Wieczystego Antosik MaciejStefan Antonina10 C
47 Puchar Wieczystego Antosik MaciejStefan Antonina12 C
47 Puchar Wieczystego Nguyen SzymonKnapik Maja17 D
47 Puchar Wieczystego Sarna ArturAntosik Zuzanna4 C
47 Puchar Wieczystego Zalewski MariuszKalecińska Martyna15 D
47 Puchar Wieczystego Zalewski MariuszKalecińska Martyna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zalewski MariuszKalecińska Martyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zalewski MariuszKalecińska Martyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sarna ArturAntosik Zuzanna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Antosik MaciejStefan Antonina4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Leśniak HubertLeśniak Lena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Rachwalik MichałPawlak Barbara3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Salamon ŁukaszKonopka Małgorzata1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Maciaszek JakubMichalska Marta2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nguyen SzymonKnapik Maja7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nguyen SzymonKnapik Maja8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Antosik MaciejStefan Antonina5 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Olkowski JanDeręgowska Lena5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Banasiak JakubJabłońska Dominika6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Banasiak JakubJabłońska Dominika5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Antosik MaciejStefan Antonina9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Antosik MaciejStefan Antonina9 OPEN
CeA Challenge Cup Olkowski JanDeręgowska Lena1 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Banasiak JakubJabłońska Dominika12 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Ćwikliński JakubSiworska Zofia3 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Antosik MaciejStefan Antonina2 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Antosik MaciejStefan Antonina4 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Banasiak JakubJabłońska Dominika3 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Banasiak JakubJabłońska Dominika1 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Rachwalik MichałPawlak Barbara4 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Antosik MaciejStefan Antonina5 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Antosik MaciejStefan Antonina5 C
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Rachwalik MichałPawlak Barbara8 F
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Płaczek KarolKoczan Zofia5 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sarna ArturAntosik Zuzanna11 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Antosik MaciejStefan Antonina8 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nguyen SzymonKnapik Maja13 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Antosik MaciejStefan Antonina5 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Nguyen SzymonKnapik Maja7 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Banasiak JakubJabłońska Dominika2 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Olkowski JanDeręgowska Lena7 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Banasiak JakubJabłońska Dominika3 D
Mistrzostwa Polski Latin Antosik MaciejStefan Antonina23 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Banasiak JakubJabłońska Dominika15 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Nguyen SzymonKnapik Maja10 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Nguyen SzymonKnapik Maja8 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Sarna ArturAntosik Zuzanna5 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Antosik MaciejStefan Antonina2 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Sarna ArturAntosik Zuzanna4 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Banasiak JakubJabłońska Dominika2 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Banasiak JakubJabłońska Dominika2 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ćwikliński JakubSiworska Zofia3 F
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Olkowski JanDeręgowska Lena4 E
Mistrzostwa Polski Standard Banasiak JakubJabłońska Dominika16 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Rachwalik MichałPawlak Barbara2 F
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Olkowski JanDeręgowska Lena7 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Rachwalik MichałPawlak Barbara4 F
Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Antosik MaciejStefan Antonina17 OPEN
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Banasiak JakubJabłońska Dominika2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Banasiak JakubJabłońska Dominika2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Antosik MaciejStefan Antonina2 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Antosik MaciejStefan Antonina2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Nguyen SzymonKnapik Maja6 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Maciaszek JakubMichalska Marta3 G
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Antosik MaciejStefan Antonina3 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Antosik MaciejStefan Antonina4 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Banasiak JakubJabłońska Dominika6 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Banasiak JakubJabłońska Dominika4 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Nguyen SzymonKnapik Maja4 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Ćwikliński JakubSiworska Zofia6 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Olkowski JanDeręgowska Lena2 F
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Olkowski JarosławOlkowska Olga1 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Olkowski JarosławOlkowska Olga1 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Olkowski JarosławOlkowska Olga2 D
Puchar WieczystegoAntosik MaciejStefan Antonina18 OPEN
Puchar WieczystegoAntosik MaciejStefan Antonina8 OPEN
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Olkowski JanDeręgowska Lena1 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Nguyen SzymonKnapik Maja4 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Banasiak JakubJabłońska Dominika3 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna8 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Ćwikliński JakubSiworska Zofia6 F
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Leśniak HubertLeśniak Lena3 G
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia1 G
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Płonka FranciszekAntosik Małgorzata1 H
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Maciaszek JakubMichalska Marta1 H
O Świąteczną Bombkę Rachwalik MichałPawlak Barbara2 G
O Świąteczną Bombkę Płonka FranciszekAntosik Małgorzata1 H
O Świąteczną Bombkę Maciaszek JakubMichalska Marta2 H
O Świąteczną Bombkę Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia2 G
O Świąteczną Bombkę Leśniak HubertLeśniak Lena3 G
O Świąteczną Bombkę Salamon ŁukaszKoczan Zofia2 F
O Świąteczną Bombkę Nguyen SzymonKnapik Maja4 E
O Świąteczną Bombkę Ćwikliński JakubSiworska Zofia6 F
O Świąteczną Bombkę Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna8 F
O Świąteczną Bombkę Zalewski MariuszKalecińska Martyna1 E
O Świąteczną Bombkę Banasiak JakubJabłońska Dominika2 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Antosik MaciejStefan Antonina15 OPEN
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna7 F
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Zalewski MariuszKalecińska Martyna1 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Nguyen SzymonKnapik Maja4 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Banasiak JakubJabłońska Dominika2 E
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna7 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Zalewski MariuszKalecińska Martyna2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Nguyen SzymonKnapik Maja9 E
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Rachwalik MichałPawlak Barbara2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zalewski MariuszKalecińska Martyna3 E
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna6 F
XX OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia1 G
Oleski Festiwal Tańca 2019 Antosik MaciejStefan Antonina4 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna7 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Olkowski JanDeręgowska Lena5 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Nguyen SzymonKnapik Maja9 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Banasiak JakubJabłońska Dominika8 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Antosik MaciejStefan Antonina24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Nguyen SzymonKnapik Maja12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Banasiak JakubJabłońska Dominika7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Rachwalik MichałPawlak Barbara3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Rachwalik MichałPawlak Barbara1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Antosik MaciejStefan Antonina6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Zalewski MariuszKalecińska Martyna7 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zalewski MariuszKalecińska Martyna6 E
GPS \" Bieruń 2019\" Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 F
GPS \" Bieruń 2019\" Olkowski JarosławOlkowska Olga1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Antosik MaciejStefan Antonina3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Płonka FranciszekAntosik Małgorzata2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Olkowski JanDeręgowska Lena6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Salamon ŁukaszKoczan Zofia9 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Banasiak JakubJabłońska Dominika1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Nguyen SzymonKnapik Maja3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Antosik MaciejStefan Antonina1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Olkowski JanDeręgowska Lena5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Antosik MaciejStefan Antonina4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Ćwikliński JakubSiworska Zofia6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna7 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Zalewski MariuszKalecińska Martyna2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Jąkała BartoszĆwiklińska Zofia2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Woźniak MaciejMargas Maria3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Rachwalik MichałPawlak Barbara2 G
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zalewski MariuszKalecińska Martyna2 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Antosik MaciejStefan Antonina1 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olkowski JarosławOlkowska Olga2 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olkowski JanDeręgowska Lena5 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Nguyen SzymonKnapik Maja5 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Banasiak JakubJabłońska Dominika2 E
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Rachwalik MichałPawlak Barbara2 G
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Rachwalik MichałPawlak Barbara3 G
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Ćwikliński JakubSiworska Zofia2 G
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Ćwikliński JakubSiworska Zofia2 G
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Rachwalik MichałPawlak Barbara3 G
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Olkowski JarosławOlkowska Olga1 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Zalewski MariuszKalecińska Martyna4 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Banasiak JakubJabłońska Dominika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Leśniak HubertLeśniak Lena1 H
OTTT UŚMIECH DZIECKABanasiak JakubJabłońska Dominika2 E
OTTT UŚMIECH DZIECKAJakała BartoszĆwiklińska Zofia1 G
OTTT UŚMIECH DZIECKAĆwikliński JakubSiworska Zofia3 G
OTTT UŚMIECH DZIECKALeśniak HubertLeśniak Lena2 H
OTTT UŚMIECH DZIECKANguyen SzymonKnapik Maja3 E
OTTT UŚMIECH DZIECKAZalewski MariuszKalecińska Martyna3 E
OTTT UŚMIECH DZIECKASowa AleksanderNadbrzeska Martyna2 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Nguyen SzymonKnapik Maja9 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Ćwikliński JakubSiworska Zofia2 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Sowa AleksanderNadbrzeska Martyna8 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Banasiak JakubJabłońska Dominika8 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Zalewski MariuszKalecińska Martyna1 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Płonka FranciszekAntosik Małgorzata1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Jakała BartoszĆwiklińska Zofia3 G
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Leśniak HubertLeśniak Lena1 H
Polish Open ChampionshipsZalewski MariuszKalecińska Martyna1 F
Polish Open ChampionshipsNguyen SzymonKnapik Maja4 E
Polish Open ChampionshipsSowa AleksanderNadbrzeska Martyna4 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Olkowski JarosławOlkowska Olga1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicLeśniak HubertLeśniak Lena1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicSalamon ŁukaszKoczan Zofia1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicWoźniak MaciejMargas Maria3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicĆwikliński JakubSiworska Zofia2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicPłonka FranciszekAntosik Małgorzata2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicSowa AleksanderNadbrzeska Martyna6 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicJakała BartoszĆwiklińska Zofia1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicZalewski MariuszKalecińska Martyna2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicOlkowski JanDeręgowska Lena5 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicNguyen SzymonKnapik Maja4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicRachwalik MichałPawlak Barbara1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicOlkowski JarosławOlkowska Olga1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBanasiak MarcinBanasiak Agnieszka2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicBanasiak JakubJabłońska Dominika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsĆwikliński JakubSiworska Zofia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsRachwalik MichałPawlak Barbara1 H
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Nguyen SzymonKnapik Maja1 F
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Rachwalik MichałPawlak Barbara1 H
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Leśniak HubertLeśniak Lena1 H
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Banasiak JakubJabłońska Dominika2 F
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Nguyen SzymonKnapik Maja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Rachwalik MichałPawlak Barbara1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Antosik MaciejStefan Antonina4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Antosik MaciejStefan Antonina2 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymOlkowski JarosławOlkowska Olga1 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBanasiak MarcinBanasiak Agnieszka1 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBanasiak JakubJabłońska Dominika1 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymĆwikliński JakubSiworska Zofia2 G
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymRachwalik MichałPawlak Barbara2 H
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSalamon ŁukaszKoczan Zofia1 G
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymLeśniak HubertLeśniak Lena2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Salamon ŁukaszKoczan Zofia2 G
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Olkowski JanDeręgowska Lena3 G
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Nguyen SzymonKnapik Maja7 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Leśniak HubertLeśniak Lena2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Rachwalik MichałPawlak Barbara2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Antosik MaciejStefan Antonina5 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Antosik MaciejStefan Antonina4 D
ArtDance Cup 2019Antosik MaciejStefan Antonina4 D
ArtDance Cup 2019Antosik MaciejStefan Antonina1 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Antosik MaciejStefan Antonina6 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Antosik MaciejStefan Antonina3 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Salamon ŁukaszKoczan Zofia2 G
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Ćwikliński JakubSiworska Zofia1 G
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Leśniak HubertLeśniak Lena2 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Olkowski JanDeręgowska Lena2 G
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Nguyen SzymonKnapik Maja6 F
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Rachwalik MichałPawlak Barbara1 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Banasiak JakubJabłońska Dominika1 F
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna6 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Antosik MaciejStefan Antonina1 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Nguyen SzymonKnapik Maja6 F
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Banasiak JakubJabłońska Dominika4 F
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Salamon ŁukaszKoczan Zofia2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Antosik MaciejStefan Antonina5 D
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna3 E
XXXIV NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna7 F
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiOlkowski JanDeręgowska Lena3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Płonka FranciszekAntosik Małgorzata2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Salamon ŁukaszKoczan Zofia3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Olkowski JanDeręgowska Lena2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Banasiak JakubJabłońska Dominika3 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Jakała BartoszHibner Julia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Walczak JakubWitka Julia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Nguyen SzymonKnapik Maja7 F
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna12 F
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Nguyen SzymonKnapik Maja8 F
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Jakała BartoszHibner Julia2 H
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Antosik MaciejStefan Antonina2 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Antosik MaciejStefan Antonina3 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Olkowski JanMargas Maria1 G
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Salamon ŁukaszKoczan Zofia3 G
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Ćwikliński JakubSiworska Zofia2 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICOlkowski JanMargas Maria2 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICZalewski MariuszNadbrzeska Martyna14 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICNguyen SzymonKnapik Maja7 F
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Antosik MaciejStefan Antonina4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Banasiak JakubJabłońska Dominika2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Jakała BartoszHibner Julia1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Antosik MaciejStefan Antonina2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Nguyen SzymonKnapik Maja4 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna5 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Olkowski JarosławOlkowska Olga6 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Olkowski JarosławOlkowska Olga6 E
Milicz Dance Festival Antosik MaciejStefan Antonina4 D
Milicz Dance Festival Banasiak JakubJabłońska Dominika1 G
Milicz Dance Festival Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna10 F
Milicz Dance Festival Nguyen SzymonKnapik Maja9 F
Milicz Dance Festival Jakała BartoszHibner Julia2 H
Milicz Dance Festival Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia1 H
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Olkowski JarosławOlkowska Olga1 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Majewski MateuszDeręgowska Lena3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Płonka FranciszekAntosik Małgorzata2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Olkowski JanSroczyńska Aleksandra2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Banasiak JakubJabłońska Dominika2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Antosik MaciejStefan Antonina2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna4 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Olkowski JanSroczyńska Aleksandra5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Antosik MaciejStefan Antonina3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2018 Nguyen SzymonKnapik Maja3 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olkowski JarosławOlkowska Olga1 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Olkowski JanSroczyńska Aleksandra2 G
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna7 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Olkowski JarosławOlkowska Olga2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Majewski MateuszDeręgowska Lena1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nguyen SzymonKnapik Maja9 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jakała BartoszSroczyńska Antonina2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Walczak JakubJabłońska Dominika2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Salamon ŁukaszKoczan Zofia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Antosik MaciejStefan Antonina3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Olkowski JanSroczyńska Aleksandra3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Banasiak JakubKrakowczyk Pola7 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTBanasiak MarcinBanasiak Agnieszka7 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTBanasiak MarcinBanasiak Agnieszka4 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTOlkowski JarosławOlkowska Olga2 F
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna6 F
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Nguyen SzymonKnapik Maja5 F
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOJakała BartoszSroczyńska Antonina2 H
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOAntosik MaciejStefan Antonina4 D
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGONguyen SzymonKnapik Maja7 F
\"Taneczne Powitanie Lata\"Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna14 F
\"Taneczne Powitanie Lata\"Majewski MateuszDeręgowska Lena2 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Majewski MateuszDeręgowska Lena1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Ćwikliński JakubMargas Maria3 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Banasiak JakubKrakowczyk Pola3 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Jakała BartoszSroczyńska Antonina1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Salamon ŁukaszKoczan Zofia1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Walczak JakubJabłońska Dominika1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Leśniak HubertLeśniak Lena2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Olkowski JanSroczyńska Aleksandra2 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Nguyen SzymonKnapik Maja3 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna3 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Antosik MaciejStefan Antonina1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Olkowski JarosławOlkowska Olga4 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka6 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka5 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Nawrot AlanNawrot Barbara3 G
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Salamon ŁukaszKoczan Zofia2 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Olkowski JarosławOlkowska Olga2 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia1 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Ćwikliński JakubMargas Maria3 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Majewski MateuszDeręgowska Lena2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Walczak JakubJabłońska Dominika2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Jakała BartoszSroczyńska Antonina2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Olkowski JanSroczyńska Aleksandra2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Antosik MaciejStefan Antonina1 E
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYJakała BartoszSroczyńska Antonina2 H
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYBanasiak JakubKrakowczyk Pola3 F
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYSalamon ŁukaszKoczan Zofia1 H
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYNguyen SzymonKnapik Maja1 G
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYAntosik MaciejStefan Antonina3 E
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYMajewski MateuszDeręgowska Lena3 G
I Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX SENIORBanasiak MarcinBanasiak Agnieszka6 F
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Nguyen SzymonKnapik Maja2 G
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Walczak JakubJabłońska Dominika1 H
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Salamon ŁukaszKoczan Zofia1 H
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Olkowski JanSroczyńska Aleksandra1 H
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Nawrot AlanNawrot Barbara1 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWA Turniej Towarzyszący AKADEMICKIM MISTRZOSTWOM POLSKI PTT, ZMIANY PROGRAMIE!!!!! Majewski MateuszDeręgowska Lena3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWA Turniej Towarzyszący AKADEMICKIM MISTRZOSTWOM POLSKI PTT, ZMIANY PROGRAMIE!!!!! Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWA Turniej Towarzyszący AKADEMICKIM MISTRZOSTWOM POLSKI PTT, ZMIANY PROGRAMIE!!!!! Nguyen SzymonKnapik Maja2 G
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Ćwikliński JakubMargas Maria1 G
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Olkowski JanSroczyńska Aleksandra1 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Walczak JakubJabłońska Dominika2 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Majewski MateuszDeręgowska Lena2 G
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Salamon ŁukaszKoczan Zofia1 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Jakała BartoszSroczyńska Antonina2 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Woźniak MaciejĆwiklińska Zofia2 H
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Antosik MaciejStefan Antonina2 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Nawrot AlanNawrot Barbara2 H
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Salamon ŁukaszKoczan Zofia2 H
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Nguyen SzymonKnapik Maja3 G
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna1 G
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Jakała BartoszSroczyńska Antonina2 H
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Olkowski JanSroczyńska Aleksandra1 H
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Nawrot AlanNawrot Barbara1 H
XXXIII Noworudzkie Spotkania Taneczne Antosik MaciejStefan Antonina1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Salamon ŁukaszKoczan Zofia2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Olkowski JanSroczyńska Aleksandra1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Jakała BartoszSroczyńska Antonina2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Majewski MateuszDeręgowska Lena1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Nawrot AlanNawrot Barbara1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Walczak JakubJabłońska Dominika2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Zalewski MariuszNadbrzeska Martyna2 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Banasiak JakubKrakowczyk Pola4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Antosik MaciejStefan Antonina1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Nguyen SzymonKnapik Maja2 G
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceNguyen SzymonKnapik Maja2 G
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceBanasiak JakubKrakowczyk Pola4 F
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceMajewski MateuszDeręgowska Lena1 H
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceSalamon ŁukaszKoczan Zofia1 H
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceAntosik MaciejStefan Antonina1 E
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceZalewski MariuszNadbrzeska Martyna3 G
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceOlkowski JanSroczyńska Aleksandra1 H
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceWoźniak MaciejĆwiklińska Zofia2 H
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceNawrot AlanNawrot Barbara1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAntosik MaciejStefan Antonina7 OPEN
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJOlkowski JanSroczyńska Aleksandra1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJNawrot AlanNawrot Barbara1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJAntosik MaciejStefan Antonina1 E
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJMajewski MateuszDeręgowska Lena1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJRumiej KordianNadbrzeska Martyna3 G
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJSalamon ŁukaszChmiel Julia2 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJNguyen SzymonKnapik Maja1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJWalczak JakubJabłońska Dominika1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Olkowski JanSroczyńska Aleksandra2 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Leśniak HubertKrysztoforska Karolina2 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Ćwikliński JakubMargas Maria1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Nawrot AlanNawrot Barbara2 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Banasiak JakubKrakowczyk Pola8 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Nguyen SzymonKnapik Maja1 H
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Antosik MaciejStefan Antonina1 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Rumiej KordianNadbrzeska Martyna3 G
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEAntosik MaciejStefan Antonina1 E
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNERumiej KordianNadbrzeska Martyna3 G
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEOlkowski JanSroczyńska Aleksandra2 H
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNENawrot AlanNawrot Barbara2 H
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEMajewski MateuszDeręgowska Lena2 H
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEĆwikliński JakubMargas Maria1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Antosik MaciejStefan Antonina4 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Majewski MateuszDeręgowska Lena2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Rumiej KordianNadbrzeska Martyna3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Antosik MaciejStefan Antonina1 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zalewski MariuszGilewska Aleksandra7 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Ćwikliński JakubMargas Maria1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Nawrot AlanNawrot Barbara1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Olkowski JanSroczyńska Aleksandra2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Nguyen SzymonKnapik Maja1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Walczak JakubJabłońska Dominika2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zarzycki GabrielGierczyk Karolina9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zarzycki GabrielGierczyk Karolina9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Woźniak MaciejMastyga Julia2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Ćwikliński JakubMargas Maria1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Ćwikliński JakubMargas Maria2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Antosik MaciejStefan Antonina2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Majewski MateuszDeręgowska Lena1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Nguyen SzymonKnapik Maja1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Rumiej KordianNadbrzeska Martyna3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2017 Antosik MaciejStefan Antonina2 F
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Zalewski MariuszGilewska Aleksandra4 F
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Woźniak MaciejMastyga Julia2 H
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Majewski MateuszDeręgowska Lena1 H
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Zalewski MariuszGilewska Aleksandra6 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Banasiak JakubKrakowczyk Pola1 G
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Nguyen SzymonKnapik Maja1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Antosik MaciejStefan Antonina4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rumiej KordianNadbrzeska Martyna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Banasiak JakubKrakowczyk Pola2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ćwikliński JakubMargas Maria2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zalewski MariuszGilewska Aleksandra4 F
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALZarzycki GabrielGierczyk Karolina4 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALAntosik MaciejStefan Antonina6 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALĆwikliński JakubMargas Maria1 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALWoźniak MaciejMastyga Julia2 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALRumiej KordianNadbrzeska Martyna1 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALNguyen SzymonKnapik Maja2 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALBanasiak JakubKrakowczyk Pola2 G
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALBartczak TymoteuszPiasecka Marta3 G
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Banasiak JakubKrakowczyk Pola3 G
ŚWIĘTO BZÓW Zarzycki GabrielGierczyk Karolina2 E
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Banasiak JakubKrakowczyk Pola1 G
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Zarzycki GabrielGierczyk Karolina1 E
Powitanie WiosnyAntosik MaciejStefan Antonina1 E
Powitanie WiosnyZarzycki GabrielGierczyk Karolina2 E
Powitanie WiosnyMajewski MateuszDeręgowska Lena1 H
Powitanie WiosnyĆwikliński JakubMargas Maria1 H
Powitanie WiosnyRumiej KordianNadbrzeska Martyna1 H
Powitanie WiosnyNguyen SzymonKnapik Maja2 H
Powitanie WiosnyBanasiak JakubKrakowczyk Pola2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Banasiak JakubKrakowczyk Pola3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Ćwikliński JakubMargas Maria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluAntosik MaciejStefan Antonina9 F
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAAntosik MaciejStefan Antonina5 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJBanasiak JakubKrakowczyk Pola2 G
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJAntosik MaciejStefan Antonina7 E
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYZarzycki GabrielZięba Karina1 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICZarzycki GabrielZięba Karina1 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Zarzycki GabrielZięba Karina5 E
Wroclove Dance Festival Zarzycki GabrielZięba Karina6 E
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Zarzycki GabrielZięba Karina1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Banasiak JakubKrakowczyk Pola3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Banasiak JakubKrakowczyk Pola2 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2016 Antosik MaciejStefan Antonina4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluZarzycki GabrielZięba Karina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSkolut KamilAntosik Zuzanna8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluAntosik MaciejStefan Antonina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBartczak TymoteuszJaskulska Hanna3 G
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Skolut KamilAntosik Zuzanna1 F
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Zarzycki GabrielZięba Karina8 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Antosik MaciejStefan Antonina1 F
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna3 G
Powitanie Lata 2016Antosik MaciejStefan Antonina1 G
Powitanie Lata 2016Banasiak JakubKrakowczyk Pola1 H
Powitanie Lata 2016Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna3 G
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduSkolut KamilAntosik Zuzanna4 F
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduZarzycki GabrielZięba Karina3 E
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduBanasiak JakubKrakowczyk Pola1 H
OTTT O Puchar Stowarzyszenia Miłośników Tańca SMT SUKCES Złote Plastry MioduAntosik MaciejStefan Antonina1 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Skolut KamilAntosik Zuzanna4 E
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Antosik MaciejStefan Antonina2 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna3 G
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Zarzycki GabrielZięba Karina1 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAZarzycki GabrielZięba Karina3 E
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Zarzycki GabrielZięba Karina4 E
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Antosik MaciejStefan Antonina1 G
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Skolut KamilAntosik Zuzanna6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Banasiak JakubKrakowczyk Pola1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Antosik MaciejStefan Antonina2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Zarzycki GabrielZięba Karina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Skolut KamilAntosik Zuzanna7 E
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEBanasiak JakubKrakowczyk Pola1 H
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEBartczak TymoteuszJaskulska Hanna3 G
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEAntosik MaciejStefan Antonina1 G
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNESkolut KamilAntosik Zuzanna7 E
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNENestorowski MiłoszMajerowska Weronika5 E
XXXI NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEZarzycki GabrielZięba Karina3 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Antosik MaciejStefan Antonina2 G
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Bartczak TymoteuszJaskulska Hanna3 G
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Skolut KamilAntosik Zuzanna5 F
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Zarzycki GabrielZięba Karina7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Skolut KamilAntosik Zuzanna4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika1 E
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Antosik MaciejStefan Antonina2 G
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika5 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Zarzycki GabrielZięba Karina8 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Zarzycki GabrielZięba Karina4 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Banasiak JakubKrakowczyk Pola2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika2 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICANestorowski MiłoszMajerowska Weronika7 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJNestorowski MiłoszMajerowska Weronika6 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYNestorowski MiłoszMajerowska Weronika5 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO, PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2015 POD PATRONATEM BURMISTRZA OŁAWYZarzycki GabrielZięba Karina4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Antosik MaciejStefan Antonina1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika12 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika6 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Zarzycki GabrielZięba Karina5 E
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Nestorowski MiłoszMajerowska Weronika3 E
V Ogólnopolski Turniej o Puchar Ziemi Strzelińskiej Zarzycki GabrielZięba Karina6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluBartczak TymoteuszJaskulska Hanna1 H