!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
RYTM
Chełm (Lubelskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPrzebierowski BartłomiejNowacka Patrycja16 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaPrzebierowski BartłomiejNowacka Patrycja7 C
Puchar WieczystegoMazurek JanWiszniewska Katarzyna2 D
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Zalewski KamilZalewska Aleksandra2 D
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Mazurek JanWiszniewska Katarzyna1 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Wilk PawełWilk Adriana1 E
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Wilk PawełWilk Adriana1 E
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Wilk PawełWilk Adriana2 E
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Czerwiński BartoszJędruszczak Patrycja4 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Czerwiński BartoszJędruszczak Patrycja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Kaniewski MichałPopek Dominika5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Zalewski KamilZalewska Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Mazurek JanWiszniewska Katarzyna1 D
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Kaniewski MichałPopek Dominika5 E
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Mazurek JanWiszniewska Katarzyna2 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Wilk PawełWilk Adriana1 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Wilk PawełWilk Adriana1 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Wilk PawełWilk Adriana2 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Wilk PawełWilk Adriana2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Zalewski KamilZalewska Aleksandra3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Mazurek JanWiszniewska Katarzyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Czerwiński BartoszJędruszczak Patrycja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Mazurek JanWiszniewska Katarzyna2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Czerwiński BartoszJędruszczak Patrycja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Kaniewski MichałPopek Dominika2 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Czerwiński BartoszJędruszczak Patrycja2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Olejarski KubaJaroszyńska Kornelia2 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Kaniewski MichałPopek Dominika3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Zalewski KamilZalewska Aleksandra1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Mazurek JanWiszniewska Katarzyna1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Majewski AntonKrysa Aleksandra5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wilk PawełWilk Adriana2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Wilk PawełWilk Adriana3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Mazurek JanWiszniewska Katarzyna2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Zalewski KamilZalewska Aleksandra3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Wilk PawełWilk Adriana1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Wilk PawełWilk Adriana1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Wilk PawełWilk Adriana1 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWilk PawełWilk Adriana1 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWilk PawełWilk Adriana2 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWilk PawełWilk Adriana1 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWilk PawełWilk Adriana1 E
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pogrebniak SzymonSzewc Natalia3 E
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja2 D
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mazurek JanWiszniewska Katarzyna1 E
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Wilk PawełWilk Adriana1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Pogrebniak SzymonSzewc Natalia2 E
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 D
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Mazurek JanWiszniewska Katarzyna4 E
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wilk PawełWilk Adriana1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Wilk PawełWilk Adriana1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Mazurek JanWiszniewska Katarzyna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Olejarski KubaSawicka Maja2 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Mazurek JanWiszniewska Katarzyna1 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja2 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Zalewski KamilZalewska Aleksandra6 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Zalewski KamilZalewska Aleksandra5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Zalewski KamilZalewska Aleksandra5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Mazurek JanWiszniewska Katarzyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wilk PawełWilk Adriana1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Wilk PawełWilk Adriana1 F
Puchar Klas F, E i D Zalewski KamilZalewska Aleksandra20 E
Puchar Klas F, E i D Zalewski KamilZalewska Aleksandra12 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja9 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Mazurek JanWiszniewska Katarzyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Zalewski KamilZalewska Aleksandra5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Mazurek JanWiszniewska Katarzyna6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Pogrebniak SzymonSzewc Natalia6 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Pogrebniak SzymonSzewc Natalia3 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja2 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mazurek JanWiszniewska Katarzyna5 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Wilk PawełWilk Adriana1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Wilk PawełWilk Adriana2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja13 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Zalewski KamilZalewska Aleksandra5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Zalewski KamilZalewska Aleksandra3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Mazurek JanWiszniewska Katarzyna2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Majewski AntonKrysa Aleksandra5 A
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Pogrebniak SzymonSzewc Natalia3 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Mazurek JanWiszniewska Katarzyna1 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Pogrebniak SzymonSzewc Natalia4 F
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Kaniewski MichałPopek Dominika8 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja7 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Zalewski KamilZalewska Aleksandra10 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja5 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Zalewski KamilZalewska Aleksandra6 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Olejarski KubaSawicka Maja2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Mazurek JanWiszniewska Katarzyna1 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Kaniewski MichałPopek Dominika6 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Majewski AntonKrysa Aleksandra3 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Zalewski KamilZalewska Aleksandra3 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Zalewski KamilZalewska Aleksandra9 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Majewski AntonKrysa Aleksandra1 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zalewski KamilZalewska Aleksandra4 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Zalewski KamilZalewska Aleksandra2 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja2 D
Puchar WieczystegoMajewski AntonKrysa Aleksandra10 B
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja5 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Olejarski KubaSawicka Maja1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Zalewski KamilZalewska Aleksandra2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Mazurek JanSutryk Iga4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Zalewski KamilZalewska Aleksandra1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Mazurek JanSutryk Iga4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Majewski AntonKrysa Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Majewski AntonKrysa Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Mazurek JanSutryk Iga10 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Zalewski KamilZalewska Aleksandra9 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Zalewski KamilZalewska Aleksandra4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Mazurek JanSutryk Iga2 E
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówMajewski AntonKrysa Aleksandra1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPrzebierowski BartłomiejNowacka Patrycja8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimSamek JakubSzewc Natalia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimZalewski KamilZalewska Aleksandra5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimZalewski KamilZalewska Aleksandra5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimMajewski AntonKrysa Aleksandra2 B
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Majewski AntonKrysa Aleksandra2 B
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 D
PRZEMYSKA GALA TANECZNA - XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 D
Puchar Klas C, B i A Majewski AntonKrysa Aleksandra8 B
OTTT DŻET 2021 Majewski AntonKrysa Aleksandra1 B
MAŁE GRAND PRIX Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola6 E
OTTT Respect Dance 2021 Zalewski KamilZalewska Aleksandra1 E
OTTT Respect Dance 2021 Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola3 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Majewski AntonKrysa Aleksandra1 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Olejarski KubaSawicka Maja1 H
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola4 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Zalewski KamilZalewska Aleksandra5 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Zalewski KamilZalewska Aleksandra5 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Mazurek JanSutryk Iga6 E
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Mazurek JanSutryk Iga6 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Wilk PawełWilk Adriana1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Wilk PawełWilk Adriana1 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Kaniewski MichałPopek Dominika6 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Samek JakubSzewc Natalia1 G
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola1 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Sadowski SebastianSamek Kamila5 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Olejarski KubaSawicka Maja1 H
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Zalewski KamilZalewska Aleksandra2 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Wilk PawełWilk Adriana1 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Zalewski KamilZalewska Aleksandra1 E
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Wilk PawełWilk Adriana1 F
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Majewski AntonKrysa Aleksandra1 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Majewski AntonKrysa Aleksandra1 B
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja7 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja11 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola5 E
MAŁE GRAND PRIX Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 D
MAŁE GRAND PRIX Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 D
OTTT LIDER 2021Zalewski KamilZalewska Aleksandra6 E
OTTT LIDER 2021Zalewski KamilZalewska Aleksandra5 E
OTTT LIDER 2021Majewski AntonKrysa Aleksandra7 C
OTTT LIDER 2021Kaniewski MichałPopek Dominika3 F
OTTT LIDER 2021Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola4 E
OTTT LIDER 2021Samek JakubSzewc Natalia2 G
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola5 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kaniewski MichałPopek Dominika7 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Majewski AntonKrysa Aleksandra6 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Zalewski KamilZalewska Aleksandra13 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Zalewski KamilZalewska Aleksandra15 E
Grand Prix Polski PTT Majewski AntonKrysa Aleksandra2 C
MAŁE GRAND PRIX D' Urbano JacopoChołody Marta8 E
MAŁE GRAND PRIX D' Urbano JacopoChołody Marta6 E
MAŁE GRAND PRIX Kaniewski MichałPopek Dominika8 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Majewski AntonKrysa Aleksandra1 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Majewski AntonKrysa Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola17 E
47 Puchar Wieczystego Majewski AntonParalusz Roksana59 B
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Majewski AntonParalusz Roksana9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Mazurek JanSutryk Iga6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kaniewski MichałPopek Dominika6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Sadowski SebastianSamek Kamila7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E D' Urbano JacopoChołody Marta7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Zalewski KamilZalewska Aleksandra11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Zalewski KamilZalewska Aleksandra9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E D' Urbano JacopoChołody Marta10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Majewski AntonParalusz Roksana9 B
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF D' Urbano JacopoChołody Marta8 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF D' Urbano JacopoChołody Marta5 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Zalewski KamilZalewska Aleksandra1 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Zalewski KamilZalewska Aleksandra2 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja3 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Sadowski SebastianSamek Kamila4 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kaniewski MichałPopek Dominika8 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola5 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sadowski SebastianSamek Kamila7 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E D' Urbano JacopoChołody Marta16 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Majewski AntonParalusz Roksana12 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E D' Urbano JacopoChołody Marta10 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja5 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Sadowski SebastianSamek Kamila2 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego D' Urbano JacopoChołody Marta2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Majewski AntonParalusz Roksana1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów D' Urbano JacopoChołody Marta3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów D' Urbano JacopoChołody Marta2 F
MAŁE GRAND PRIX Majewski AntonParalusz Roksana1 C
MAŁE GRAND PRIX D' Urbano JacopoChołody Marta3 F
MAŁE GRAND PRIX D' Urbano JacopoChołody Marta2 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kaniewski MichałPopek Dominika8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Sadowski SebastianSamek Kamila2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kaniewski MichałPopek Dominika8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Mazurek JanSutryk Iga16 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 D' Urbano JacopoChołody Marta3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 D' Urbano JacopoChołody Marta2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Zalewski KamilZalewska Aleksandra4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Majewski AntonParalusz Roksana5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Zalewski KamilZalewska Aleksandra4 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Majewski AntonParalusz Roksana12 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mazurek JanSutryk Iga12 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja11 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Kaniewski MichałPopek Dominika8 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola5 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Zalewski KamilZalewska Aleksandra8 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola5 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja8 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Kaniewski MichałPopek Dominika1 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Sadowski SebastianSamek Kamila2 G
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 D' Urbano JacopoChołody Marta6 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Zalewski KamilZalewska Aleksandra5 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 D' Urbano JacopoChołody Marta7 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Mazurek JanSutryk Iga7 E
MAŁE GRAND PRIX Majewski AntonParalusz Roksana5 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Kaniewski MichałPopek Dominika2 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola8 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja10 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Mazurek JanSutryk Iga10 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 D' Urbano JacopoChołody Marta6 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Zalewski KamilZalewska Aleksandra11 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Zalewski KamilZalewska Aleksandra9 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 D' Urbano JacopoChołody Marta11 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Majewski AntonParalusz Roksana7 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMazurek JanSutryk Iga8 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMajewski AntonParalusz Roksana6 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPrzebierowski BartłomiejNowacka Patrycja12 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMazurek SzymonJoachimowicz Patrycja6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaSadowski SebastianSamek Kamila2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola7 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKaniewski MichałPopek Dominika1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Zalewski KamilZalewska Aleksandra4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Majewski AntonParalusz Roksana4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Mazurek JanSutryk Iga6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Sadowski SebastianSamek Kamila3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Kaniewski MichałPopek Dominika3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja5 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Majewski AntonParalusz Roksana3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Majewski AntonParalusz Roksana2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Mazurek JanSutryk Iga8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Zalewski KamilZalewska Aleksandra4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Sadowski SebastianSamek Kamila3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Kaniewski MichałPopek Dominika3 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAPrzebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAPogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola5 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAZalewski KamilZalewska Aleksandra6 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMazurek SzymonJoachimowicz Patrycja4 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMazurek JanSutryk Iga2 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAKaniewski MichałPopek Dominika3 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZASadowski SebastianSamek Kamila3 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAD' Urbano JacopoChołody Marta2 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAD' Urbano JacopoChołody Marta2 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAMajewski AntonParalusz Roksana2 C
OTTT DŻET 2019 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja9 E
OTTT DŻET 2019 Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola9 F
OTTT DŻET 2019 Kaniewski MichałPopek Dominika3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola6 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola5 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Sadowski SebastianSamek Kamila1 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Kaniewski MichałPopek Dominika3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja7 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Mazurek JanSutryk Iga1 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Zalewski KamilZalewska Aleksandra6 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja8 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. D' Urbano JacopoChołody Marta4 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. D' Urbano JacopoChołody Marta5 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Majewski AntonParalusz Roksana2 C
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Mazurek JanSutryk Iga6 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja4 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola1 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Mazurek JanSutryk Iga7 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Mazurek JanSutryk Iga10 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola2 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Mazurek JanSutryk Iga5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja3 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Mazurek JanSutryk Iga4 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja6 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Majewski AntonParalusz Roksana7 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Mazurek JanSutryk Iga5 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja2 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Mazurek JanSutryk Iga4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja1 G
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Majewski AntonParalusz Roksana11 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Mazurek JanSutryk Iga2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Majewski AntonParalusz Roksana8 C
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Majewski AntonParalusz Roksana2 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Mazurek JanSutryk Iga3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Majewski AntonParalusz Roksana9 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mazurek JanSutryk Iga2 G
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja3 G
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Mazurek JanSutryk Iga2 G
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja1 G
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola3 G
Puchar Klas A,B i C Pietryjas DanielSokół Weronika28 A
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Korol ŁukaszGrochowska Nikola9 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Mazurek JanSutryk Iga2 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Majewski AntonParalusz Roksana1 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Pogrebniak SzymonSkrzypczak Nicola3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja1 G
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Pietryjas DanielSokół Weronika5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Pietryjas DanielSokół Weronika5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja3 G
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Korol ŁukaszGrochowska Nikola10 F
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja2 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoguciuk JakubGawlik Daria13 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoguciuk JakubGawlik Daria12 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoHałaj SewerynParalusz Roksana29 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Korol ŁukaszGrochowska Nikola2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Pietryjas DanielSokół Weronika1 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Hałaj SewerynParalusz Roksana6 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Hałaj SewerynParalusz Roksana6 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Kretowicz KamilLubawska Dominika5 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja3 G
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Hałaj SewerynParalusz Roksana3 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Miazga AmadeuszSiatka Kamila4 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja2 G
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Pietryjas DanielSokół Weronika2 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Kretowicz KamilLubawska Dominika5 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Miazga AmadeuszSiatka Kamila6 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Hałaj SewerynParalusz Roksana3 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Koguciuk JakubGawlik Daria3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Korol ŁukaszGrochowska Nikola2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Hałaj SewerynParalusz Roksana5 C
Polish Open Championships PTT Koguciuk JakubBrodawka Olga16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Pietryjas DanielSokół Weronika2 B
Polish Open Championships PTT Koguciuk JakubBrodawka Olga29 OPEN
Stardance Finał Gwiazd 2017Kretowicz KamilLubawska Dominika7 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Pietryjas DanielSokół Weronika1 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Pietryjas DanielSokół Weronika2 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kretowicz KamilLubawska Dominika4 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Przebierowski BartłomiejNowacka Patrycja3 G
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Korol ŁukaszGrochowska Nikola2 G
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Mazurek SzymonJoachimowicz Patrycja3 G
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Koguciuk JakubBrodawka Olga14 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Koguciuk JakubBrodawka Olga18 OPEN
XIV OTTT o Puchar RoztoczaHałaj SewerynParalusz Roksana1 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaPietryjas DanielSokół Weronika1 B
XIV OTTT o Puchar RoztoczaMiazga AmadeuszSiatka Kamila10 C
XIV OTTT o Puchar RoztoczaKretowicz KamilLubawska Dominika4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Hałaj SewerynParalusz Roksana3 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Miazga AmadeuszSiatka Kamila16 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyHałaj SewerynParalusz Roksana1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Koguciuk JakubBrodawka Olga22 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Koguciuk JakubBrodawka Olga16 A
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kretowicz KamilLubawska Dominika7 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Hałaj SewerynParalusz Roksana1 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Hałaj SewerynParalusz Roksana1 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Koguciuk JakubBrodawka Olga30 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKretowicz KamilLubawska Dominika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaHałaj SewerynParalusz Roksana3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKretowicz KamilLubawska Dominika9 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoguciuk JakubBrodawka Olga15 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoguciuk MarcinGajewska Julia20 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoguciuk MarcinGajewska Julia36 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoguciuk JakubBrodawka Olga26 A
OTTT FAST-STEP MOTION Koguciuk MarcinGajewska Julia7 D
OTTT FAST-STEP MOTION Hałaj SewerynParalusz Roksana2 D
OTTT FAST-STEP MOTION Koguciuk MarcinGajewska Julia6 D
OTTT FAST-STEP MOTION Kretowicz KamilLubawska Dominika9 D
OTTT FAST-STEP MOTION Kretowicz KamilLubawska Dominika4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Hałaj SewerynParalusz Roksana1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Daniec WiktorPradyszczuk Wiktoria4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Miazga AmadeuszSiatka Kamila10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Miazga AmadeuszSiatka Kamila8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Daniec WiktorPradyszczuk Wiktoria13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Koguciuk MarcinGajewska Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Koguciuk MarcinGajewska Julia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Hałaj SewerynParalusz Roksana4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Daniec WiktorPradyszczuk Wiktoria9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Kretowicz KamilLubawska Dominika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Kretowicz KamilLubawska Dominika5 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKoguciuk MarcinGajewska Julia3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKoguciuk MarcinGajewska Julia2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMiazga AmadeuszSiatka Kamila9 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMiazga AmadeuszSiatka Kamila6 C
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Daniec WiktorPradyszczuk Wiktoria9 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Miazga AmadeuszSiatka Kamila3 C
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Obst PiotrHnydka Aleksandra14 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Hałaj SewerynParalusz Roksana13 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Miazga AmadeuszSiatka Kamila11 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Koguciuk MarcinGajewska Julia10 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Kretowicz KamilLubawska Dominika8 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Hałaj SewerynParalusz Roksana11 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Obst PiotrHnydka Aleksandra8 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Koguciuk MarcinGajewska Julia6 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Kretowicz KamilLubawska Dominika5 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Kretowicz DamianSabarańska Dagmara7 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Daniec WiktorPradyszczuk Wiktoria12 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJKoguciuk JakubBrodawka Olga14 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoHałaj SewerynParalusz Roksana3 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMiazga AmadeuszPasztelan Maja6 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKoguciuk JakubBrodawka Olga6 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMiazga AmadeuszPasztelan Maja7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Dobosz JakubSiatka Kamila8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Miazga AmadeuszPasztelan Maja8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Miazga AmadeuszPasztelan Maja5 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Starczewski MikołajMaziarz Weronika7 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Starczewski MikołajMaziarz Weronika7 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Daniec WiktorPradyszczuk Wiktoria3 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Daniec WiktorPradyszczuk Wiktoria3 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Koguciuk JakubSokół Weronika37 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Koguciuk MarcinGajewska Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Koguciuk JakubSokół Weronika8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kretowicz KamilLubawska Dominika8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Obst PiotrHnydka Aleksandra10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kretowicz KamilLubawska Dominika9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Daniec WiktorPradyszczuk Wiktoria8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Daniec WiktorPradyszczuk Wiktoria12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Hejna KonradLisiecka Katarzyna9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Hejna KonradLisiecka Katarzyna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Starczewski MikołajMaziarz Weronika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Miazga AmadeuszPasztelan Maja8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Miazga AmadeuszPasztelan Maja9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Starczewski MikołajMaziarz Weronika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Kretowicz DamianSabarańska Dagmara7 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoHałaj SewerynDybała Aleksandra23 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoguciuk JakubSokół Weronika22 A
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychDobosz JakubSiatka Kamila5 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówStarczewski MikołajMaziarz Weronika1 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówKoguciuk JakubSokół Weronika4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówDobosz JakubSiatka Kamila3 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówHejna KonradLisiecka Katarzyna4 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówDobosz JakubSiatka Kamila3 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówHejna KonradLisiecka Katarzyna3 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówObst PiotrHnydka Aleksandra2 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówObst PiotrHnydka Aleksandra3 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówStarczewski MikołajMaziarz Weronika2 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówMiazga AmadeuszPasztelan Maja2 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówMiazga AmadeuszPasztelan Maja3 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Kretowicz KamilLubawska Dominika2 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Hałaj SewerynDybała Aleksandra4 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Kretowicz KamilLubawska Dominika4 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Hałaj SewerynDybała Aleksandra5 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Koguciuk JakubSokół Weronika6 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Koguciuk JakubSokół Weronika2 A
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Koguciuk JakubSokół Weronika11 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Kretowicz KamilLubawska Dominika6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Kretowicz KamilLubawska Dominika5 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Miazga AmadeuszPasztelan Maja3 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Miazga AmadeuszPasztelan Maja4 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Kretowicz KamilLubawska Dominika1 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Hałaj SewerynDybała Aleksandra3 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Hałaj SewerynDybała Aleksandra1 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Kretowicz KamilLubawska Dominika3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Obst PiotrHnydka Aleksandra8 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Hałaj SewerynDybała Aleksandra1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Kretowicz KamilLubawska Dominika1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Koguciuk JakubSokół Weronika2 A
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Koguciuk JakubSokół Weronika5 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Dobosz JakubSiatka Kamila2 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Koguciuk MarcinKołtun Karolina5 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Dobosz JakubSiatka Kamila2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Koguciuk MarcinKołtun Karolina2 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Kretowicz KamilLubawska Dominika4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Hejna KonradLisiecka Katarzyna1 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Hałaj SewerynDybała Aleksandra2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Miazga AmadeuszPasztelan Maja7 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Obst PiotrHnydka Aleksandra6 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Miazga AmadeuszPasztelan Maja5 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Obst PiotrHnydka Aleksandra3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Miazga AmadeuszPasztelan Maja1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Obst PiotrHnydka Aleksandra2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Miazga AmadeuszPasztelan Maja1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Kretowicz DamianSabarańska Dagmara3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Hejna KonradLisiecka Katarzyna2 E
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Dobosz JakubSiatka Kamila3 C
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Miazga AmadeuszPasztelan Maja6 D
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Obst PiotrHnydka Aleksandra7 D
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Miazga AmadeuszPasztelan Maja6 D
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Obst PiotrHnydka Aleksandra7 D
Opolska Gala Tańca 2015 Hałaj SewerynDybała Aleksandra4 D
Opolska Gala Tańca 2015 Hałaj SewerynDybała Aleksandra3 D
Opolska Gala Tańca 2015 Koguciuk JakubSokół Weronika9 OPEN
Opolska Gala Tańca 2015 Koguciuk JakubSokół Weronika8 B