!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SŁOŃCE
Poznań (Wielkopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Winkler MiłoszBajon Magdalena1 A
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Jaszczak SzymonJaszczak Anna4 D
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Nowak PatrykNiemczewska Kamila Mariola8 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Winkler MiłoszBajon Magdalena2 OPEN
TURNIEJ PREMIUM !!!! XLII WIOSNA 2022 OGÓLNOPOLSKI TSTT ; MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO 2022 Jaszczak SzymonJaszczak Anna4 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJaszczak SzymonJaszczak Anna5 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJaszczak SzymonJaszczak Anna2 D
V OTTT \"W sercu Wielkopolski\" turniej OPEN Winkler MiłoszBajon Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Winkler MiłoszBajon Magdalena19 A
XXVII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jaszczak SzymonJaszczak Anna10 D
Puchar Klas C, B i A Winkler MiłoszBajon Magdalena9 A
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Winkler MiłoszBajon Magdalena4 A
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Winkler MiłoszBajon Magdalena3 A
Grand Prix Seniorów PTT Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Winkler MiłoszBajon Magdalena4 A
Polish Open Championships WDC Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOJaszczak SzymonJaszczak Anna3 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOBartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOTonder ŁukaszBrożek Marta Maria6 OPEN
OTTT o \"Puchar Burmistrza Rakoniewic\" oraz MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGOWinkler MiłoszBajon Magdalena2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Jaszczak SzymonJaszczak Anna2 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Finał Grand Prix Seniorów PTT Jaszczak SzymonJaszczak Anna2 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Jaszczak SzymonJaszczak Anna2 E
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jaszczak SzymonJaszczak Anna8 E
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Jaszczak SzymonJaszczak Anna7 E
Mistrzostwa Polski Latin Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Nowak PatrykBajon Magdalena4 A
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Nowak PatrykBajon Magdalena25 OPEN
GRAND PRIX SENIORÓW Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
GRAND PRIX SENIORÓW Jaszczak SzymonJaszczak Anna3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Nowak PatrykBajon Magdalena4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Jaszczak SzymonJaszczak Anna2 OPEN
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Jaszczak SzymonJaszczak Anna2 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Jaszczak SzymonJaszczak Anna8 E
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Nowak PatrykBajon Magdalena6 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Bienert PawełJankowska Sonia1 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Nowak PatrykBajon Magdalena5 A
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Bienert PawełJankowska Sonia1 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Tonder ŁukaszStachowiak Agata2 C
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Nowak PatrykBajon Magdalena10 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Marcisz PiotrJakubowska Sandra6 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Grygiel AndrzejGrygiel Dorota2 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata2 OPEN
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Grygiel AndrzejGrygiel Dorota4 D
Puchar Klas A, B i C Nowak PatrykBajon Magdalena29 A
Puchar Klas A, B i C Bienert PawełJankowska Sonia11 A
Polish Open ChampionshipsBartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Grygiel AndrzejGrygiel Dorota2 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Bienert PawełJankowska Sonia8 OPEN
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Tonder ŁukaszStachowiak Agata3 C
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Nowak PatrykBajon Magdalena14 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Nowak PatrykBajon Magdalena2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Bienert PawełJankowska Sonia1 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Grygiel AndrzejGrygiel Dorota3 D
Polish Cup PTT; WDC AL Bienert PawełJankowska Sonia5 OPEN
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Nowak PatrykBajon Magdalena5 OPEN
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Bienert PawełJankowska Sonia1 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Grygiel AndrzejGrygiel Dorota6 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Nowak PatrykBajon Magdalena32 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Bienert PawełJankowska Sonia17 A
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Politański WaldemarKosicka Weronika10 C
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Politański WaldemarKosicka Weronika9 C
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Nowak PatrykBajon Magdalena3 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaNowak PatrykBajon Magdalena2 B
Gwiazdkowy Turniej TańcaPolitański WaldemarKosicka Weronika8 C
Gwiazdkowy Turniej TańcaMarcisz PiotrJakubowska Sandra1 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICNowak PatrykBajon Magdalena2 B
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Marcisz PiotrJakubowska Sandra2 D
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mocek MateuszTomczak Magdalena1 A
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Nowak PatrykBajon Magdalena2 B
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Politański WaldemarKosicka Weronika7 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Mocek MateuszTomczak Magdalena4 A
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Nowak PatrykBajon Magdalena2 B
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Puchar Klas A,B i C Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia28 A
Puchar Klas A,B i C Bienert PawełJankowska Sonia8 A
Puchar Klas A,B i C Nowak PatrykBajon Magdalena16 B
OTTT RAWICZ 2018Marcisz PiotrJakubowska Sandra3 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Marcisz PiotrJakubowska Sandra3 D
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Bienert PawełJankowska Sonia2 A
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia12 B
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Nowak PatrykBajon Magdalena4 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia1 A
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Nowak PatrykBajon Magdalena2 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia5 B
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Marcisz PiotrJakubowska Sandra1 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Bienert PawełJankowska Sonia1 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia2 OPEN
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Nowak PatrykBajon Magdalena7 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Matecki AdamWołowiec Katarzyna14 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTBartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTGrygiel AndrzejGrygiel Dorota7 C
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMarcisz PiotrJakubowska Sandra1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mocek MateuszMocek Magdalena7 A
Polish Open Championships Matecki AdamWołowiec Katarzyna15 OPEN
Polish Open Championships Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Polish Open Championships Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia18 OPEN
Polish Open Championships Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia13 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Mocek MateuszMocek Magdalena3 A
UŚMIECH DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA BRZEGU DOLNEGOMarcisz PiotrJakubowska Sandra2 D
\"Taneczne Powitanie Lata\"Marcisz PiotrJakubowska Sandra1 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Mocek MateuszMocek Magdalena2 A
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Nowak PatrykBajon Magdalena5 B
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Politański WaldemarKosicka Weronika1 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiPolitański WaldemarKosicka Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Mocek MateuszMocek Magdalena2 A
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiNiedośpiał MarcinSarnowska Zofia10 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Grygiel AndrzejGrygiel Dorota7 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Mocek MateuszMocek Magdalena2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Matecki AdamWołowiec Katarzyna1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Marcisz PiotrJakubowska Sandra1 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Bienert PawełJankowska Sonia3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Bartkowiak MateuszCzerwińska Olga4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Bartkowiak MateuszCzerwińska Olga6 A
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia3 A
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Mocek MateuszMocek Magdalena1 A
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia5 B
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Politański WaldemarKosicka Weronika2 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Marcisz PiotrJakubowska Sandra1 E
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Bienert PawełJankowska Sonia21 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Matecki AdamWołowiec Katarzyna8 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia9 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Mocek MateuszMocek Magdalena3 A
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Politański WaldemarKosicka Weronika2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Marcisz PiotrJakubowska Sandra1 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia15 B
Polish Cup PTT WDC AL Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia13 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia13 OPEN
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia2 A
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia6 B
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Politański WaldemarKosicka Weronika2 D
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Marcisz PiotrJakubowska Sandra1 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia18 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Mocek MateuszMocek Magdalena9 A
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia4 B
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Politański WaldemarKosicka Weronika2 D
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia4 A
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Mocek MateuszMocek Magdalena3 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMatecki AdamWołowiec Katarzyna9 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPolitański WaldemarKosicka Weronika24 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNiedośpiał MarcinSarnowska Zofia26 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBienert PawełJankowska Sonia21 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMocek MateuszMocek Magdalena16 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWojdowski JonaszStrzemp Klaudia38 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMarcisz PiotrCooper Joanna27 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyBartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyBartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Matecki AdamWołowiec Katarzyna24 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia21 OPEN
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Politański WaldemarKosicka Weronika3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia14 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia4 B
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Politański WaldemarKosicka Weronika12 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Marcisz PiotrCooper Joanna7 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Mocek MateuszMocek Magdalena2 A
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Matecki AdamWołowiec Katarzyna1 A
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia3 A
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia15 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Mocek MateuszMocek Magdalena30 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Matecki AdamWołowiec Katarzyna20 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Matecki AdamWołowiec Katarzyna21 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Matecki AdamWołowiec Katarzyna24 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Matecki AdamWołowiec Katarzyna1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Szramowski MarcinUrban Patrycja8 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Szramowski MarcinUrban Patrycja13 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Bienert PawełJankowska Sonia3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Mocek MateuszMocek Magdalena5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Grygiel AndrzejGrygiel Dorota8 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Grygiel AndrzejGrygiel Dorota3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Matecki AdamWołowiec Katarzyna7 OPEN
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEWojdowski JonaszStrzemp Klaudia5 C
Polish Open Championships PTT Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia19 OPEN
Polish Open Championships PTT Matecki AdamWołowiec Katarzyna17 OPEN
Polish Open Championships PTT Bienert PawełJankowska Sonia23 OPEN
Polish Open Championships PTT Mocek MateuszMocek Magdalena31 OPEN
Polish Open Championships PTT Bienert PawełJankowska Sonia13 OPEN
Polish Open Championships PTT Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia16 OPEN
Polish Open Championships PTT Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Polish Open Championships PTT Mocek MateuszMocek Magdalena18 OPEN
Polish Open Championships PTT Matecki AdamWołowiec Katarzyna10 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSNiedośpiał MarcinSarnowska Zofia3 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSWojdowski JonaszStrzemp Klaudia14 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSSzramowski MarcinUrban Patrycja15 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSWojdowski JonaszStrzemp Klaudia7 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSPolitański WaldemarCooper Joanna2 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALPolitański WaldemarCooper Joanna4 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALGrygiel AndrzejGrygiel Dorota2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia3 B
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Grygiel AndrzejGrygiel Dorota2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia8 B
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Kuźlak MarcinKosicka Weronika4 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia4 C
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Politański WaldemarCooper Joanna1 E
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia3 C
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia9 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMocek MateuszMocek Magdalena14 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiNowak PatrykHalczak Joanna16 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiNiedośpiał MarcinSarnowska Zofia15 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBienert PawełJankowska Sonia23 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiNiedośpiał MarcinSarnowska Zofia7 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiSzramowski MarcinUrban Patrycja8 B
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Grygiel AndrzejGrygiel Dorota7 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaWojdowski JonaszStrzemp Klaudia16 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaWojdowski JonaszStrzemp Klaudia6 B
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Politański WaldemarCooper Joanna5 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Kuźlak MarcinKosicka Weronika10 D
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Grygiel AndrzejGrygiel Dorota1 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAWojdowski JonaszStrzemp Klaudia9 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAWojdowski JonaszStrzemp Klaudia11 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAGrygiel AndrzejGrygiel Dorota3 E
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Spych AleksanderŻegalski Alicja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Nowak PatrykHalczak Joanna8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Spych AleksanderŻegalski Alicja5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Bienert PawełJankowska Sonia4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Mocek MateuszMocek Magdalena2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Matecki AdamWołowiec Katarzyna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Szramowski MarcinUrban Patrycja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Grygiel AndrzejGrygiel Dorota1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Szramowski MarcinUrban Patrycja3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Tonder ŁukaszBajon Magdalena9 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Nowak PatrykHalczak Joanna7 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia3 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Szramowski MarcinUrban Patrycja2 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Kuźlak MarcinKosicka Weronika4 D
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Politański WaldemarCooper Joanna3 E
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Grygiel AndrzejGrygiel Dorota3 E
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia3 B
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Nowak PatrykHalczak Joanna12 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kuźlak MarcinKosicka Weronika12 D
Powitanie WiosnyWojdowski JonaszStrzemp Klaudia5 C
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Politański WaldemarCooper Joanna3 E
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Kuźlak MarcinKosicka Weronika12 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia5 B
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia8 C
Polish Cup PTT Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia5 B
Polish Cup PTT Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia17 OPEN
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Kuźlak MarcinKosicka Weronika17 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Politański WaldemarCooper Joanna4 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia3 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia2 B
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia8 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Mocek MateuszMocek Magdalena15 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Bienert PawełJankowska Sonia4 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia35 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia11 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Niedośpiał MarcinSarnowska Zofia21 OPEN
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICATonder ŁukaszBajon Magdalena2 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia3 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Tonder ŁukaszBajon Magdalena3 C
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Biały TomaszSzafran Weronika7 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoterba KamilKwiatkowska Bogumiła8 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRogowski AlanKownacka Maria30 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBienert PawełJankowska Sonia7 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMocek MateuszMocek Magdalena9 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKoterba KamilKwiatkowska Bogumiła10 E
OTTT FAST-STEP MOTION Koterba KamilKwiatkowska Bogumiła7 E
OTTT FAST-STEP MOTION Koterba KamilKwiatkowska Bogumiła6 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJWojdowski JonaszStrzemp Klaudia5 C
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJTonder ŁukaszBajon Magdalena3 C
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJBiały TomaszSzafran Weronika5 B
Finałowy Grand Prix Senior PTT Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDBienert PawełJankowska Sonia2 B
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDTonder ŁukaszBajon Magdalena3 C
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ZACHODNIOPOMORSKIEGO PTT POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA STARGARDBiały TomaszSzafran Weronika10 B
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Matecki AdamSosińska Anna19 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Mocek MateuszMocek Magdalena47 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Spych AleksanderŻegalski Alicja15 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICWojdowski JonaszStrzemp Klaudia2 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Koterba KamilKwiatkowska Bogumiła6 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Koterba KamilKwiatkowska Bogumiła7 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Jasiński KamilUrban Patrycja3 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Biały TomaszSzafran Weronika2 B
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Bienert PawełJankowska Sonia1 B
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Koterba KamilKwiatkowska Bogumiła5 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Tonder ŁukaszBajon Magdalena2 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Rogowski AlanKownacka Maria9 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Koterba KamilKwiatkowska Bogumiła2 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Jasiński KamilUrban Patrycja4 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Jasiński KamilUrban Patrycja5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Jasiński KamilUrban Patrycja2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Tonder ŁukaszBajon Magdalena4 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Bienert PawełJankowska Sonia1 B
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Matecki AdamSosińska Anna21 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Bździel GrzegorzSarnowska Zofia6 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Mocek MateuszMocek Magdalena6 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Matecki AdamSosińska Anna3 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Spych AleksanderŻegalski Alicja6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Bździel GrzegorzSarnowska Zofia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Bienert PawełJankowska Sonia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Bartkowiak MateuszCzerwińska Olga4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Mocek MateuszMocek Magdalena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Matecki AdamSosińska Anna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2016Spych AleksanderŻegalski Alicja2 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Royal Dance League Tonder ŁukaszBajon Magdalena1 C
BAL 2016 Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Spych AleksanderŻegalski Alicja14 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Matecki AdamSosińska Anna8 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Spych AleksanderŻegalski Alicja33 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Nowak PatrykWanot Adrianna38 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Matecki AdamSosińska Anna26 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Mocek MateuszMocek Magdalena39 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Nowak PatrykWanot Adrianna49 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Spych AleksanderŻegalski Alicja52 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Mocek MateuszMocek Magdalena19 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Matecki AdamSosińska Anna16 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Niedośpiał MarcinJankowska Sonia37 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Spych AleksanderŻegalski Alicja12 B
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueJasiński KamilUrban Patrycja3 C
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueJasiński KamilUrban Patrycja5 C
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueBiały TomaszSzafran Weronika4 B
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueBiały TomaszSzafran Weronika4 B
XVIII SOLNY OTTTBiały TomaszSzafran Weronika4 B
XVIII SOLNY OTTTBiały TomaszSzafran Weronika2 B
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Koterba KamilKwiatkowska Bogumiła2 E
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Mocek MateuszMocek Magdalena24 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Matecki AdamSosińska Anna15 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Biały TomaszSzafran Weronika15 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Niedośpiał MarcinJankowska Sonia6 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Biały TomaszSzafran Weronika16 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Niedośpiał MarcinJankowska Sonia22 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia13 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Niedośpiał MarcinJankowska Sonia6 C
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia4 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Jasiński KamilUrban Patrycja5 C
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Jasiński KamilUrban Patrycja4 C
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Niedośpiał MarcinJankowska Sonia11 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Mocek MateuszMocek Magdalena5 A
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Grygiel AndrzejGrygiel Dorota3 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAWojdowski JonaszStrzemp Klaudia3 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAWojdowski JonaszStrzemp Klaudia4 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia11 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia4 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Jasiński KamilUrban Patrycja3 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Czaja MarcelŚcieżyńska Wiktoria2 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Niedośpiał MarcinJankowska Sonia10 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Biały TomaszSzafran Weronika8 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Niedośpiał MarcinJankowska Sonia5 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Biały TomaszSzafran Weronika7 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Jasiński KamilUrban Patrycja6 C
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBiały TomaszSzafran Weronika2 B
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBiały TomaszSzafran Weronika2 B
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGrygiel AndrzejGrygiel Dorota3 E
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Spych AleksanderŻegalski Alicja39 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Nowak PatrykWanot Adrianna42 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Jasiński KamilUrban Patrycja2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia5 C
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Matecki AdamSosińska Anna6 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Bartkowiak MateuszCzerwińska Olga44 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Niedośpiał MarcinJankowska Sonia13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Jasiński KamilUrban Patrycja3 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Jasiński KamilUrban Patrycja4 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Niedośpiał MarcinJankowska Sonia6 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia7 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Jasiński KamilUrban Patrycja1 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia5 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Niedośpiał MarcinJankowska Sonia3 B
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Biały TomaszSzafran Weronika5 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Niedośpiał MarcinJankowska Sonia3 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Bartecki ŁukaszPawlak Małgorzata1 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Niedośpiał MarcinJankowska Sonia16 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Grygiel AndrzejGrygiel Dorota5 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Mocek MateuszMocek Magdalena28 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Biały TomaszSzafran Weronika6 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Tonder ŁukaszStawicka Marta11 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Biały TomaszSzafran Weronika9 B
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Niedośpiał MarcinJankowska Sonia8 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBiały TomaszSzafran Weronika4 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyNiedośpiał MarcinJankowska Sonia6 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyNiedośpiał MarcinJankowska Sonia2 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBiały TomaszSzafran Weronika5 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Biały TomaszSzafran Weronika34 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Mocek MateuszMocek Magdalena19 A
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Nowak PatrykWanot Adrianna38 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaBiały TomaszSzafran Weronika8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaNiedośpiał MarcinJankowska Sonia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaBiały TomaszSzafran Weronika8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaNiedośpiał MarcinJankowska Sonia7 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWojdowski JonaszStrzemp Klaudia34 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWojdowski JonaszStrzemp Klaudia17 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSpych AleksanderŻegalski Alicja62 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSpych AleksanderŻegalski Alicja40 A
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAWojdowski JonaszStrzemp Klaudia7 C
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAWojdowski JonaszStrzemp Klaudia6 C
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorMatecki AdamSosińska Anna13 OPEN
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoCzaja MarcelŚcieżyńska Wiktoria2 H
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTWojdowski JonaszStrzemp Klaudia3 C
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTWojdowski JonaszStrzemp Klaudia4 C
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTBiały TomaszSzafran Weronika5 B
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTNiedośpiał MarcinJankowska Sonia6 B
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia1 C
Mistrzostwa Regionu Polski Południowej Polskiego Towarzystwa Tanecznego ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA II BLOKU Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia3 C
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Spych AleksanderŻegalski Alicja6 B
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Niedośpiał MarcinJankowska Sonia5 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAWojdowski JonaszStrzemp Klaudia3 C
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAWojdowski JonaszStrzemp Klaudia1 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICWojdowski JonaszStrzemp Klaudia5 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICWojdowski JonaszStrzemp Klaudia7 C
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Matecki AdamSosińska Anna10 OPEN
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia1 C
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Nowak PatrykWanot Adrianna11 OPEN
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Niedośpiał MarcinJankowska Sonia5 B
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia5 C
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Nowak PatrykWanot Adrianna4 A
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Drozd DamianSokołowska Monika9 B
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Spych AleksanderŻegalski Alicja5 B
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Mocek MateuszMocek Magdalena17 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Drozd DamianSokołowska Monika10 B
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Nowak PatrykWanot Adrianna16 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Matecki AdamSosińska Anna8 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia7 C
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Niedośpiał MarcinJankowska Sonia5 B
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia1 C
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Niedośpiał MarcinJankowska Sonia13 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Tkacz JanPaleska Olga1 H
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Mocek MateuszMocek Magdalena5 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia8 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Wojdowski JonaszStrzemp Klaudia2 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Bienert PawełGurazda Paula9 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Mocek MateuszMocek Magdalena16 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Matecki AdamSosińska Anna14 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego Drozd DamianSokołowska Monika7 B
OTTT o Puchar Wójta Tarnowa Podgórnego Bienert PawełGurazda Paula4 A
POPRAWA CUP 2015 - GRAND PRIX SENIOR, PREMIUM KL.C,B,A POW. 15 lat Spych AleksanderŻegalski Alicja3 B
POPRAWA CUP 2015 - GRAND PRIX SENIOR, PREMIUM KL.C,B,A POW. 15 lat Niedośpiał MarcinJankowska Sonia3 B
POPRAWA CUP 2015 - GRAND PRIX SENIOR, PREMIUM KL.C,B,A POW. 15 lat Mocek MateuszMocek Magdalena4 A
POPRAWA CUP 2015 - GRAND PRIX SENIOR, PREMIUM KL.C,B,A POW. 15 lat Spych AleksanderŻegalski Alicja5 A