!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
UKTS CORDEX
Wałbrzych (Dolnośląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Żałko SzymonNemcova Martina Nela5 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Kulski JędrzejKulska Hanna14 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Olejnik PawełAugustyniak Hanna4 F
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Kulski JędrzejKulska Hanna5 C
GAR DANCE CUP GPP EFTS Dol Liga Tan Wrocław 23.11.2019Kulski JędrzejKulska Hanna5 C
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Olejnik PawełAugustyniak Hanna2 G
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Chowaniec KrzysztofPłodzień Sandra3 G
GAR DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS \r\nDolnoĹ›laska Liga Taneczna WrocĹ‚aw \r\n23.11.2019Żałko SzymonNemcova Martina Nela8 OPEN
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Żałko SzymonNemcova Martina Nela22 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Kulski JędrzejKulska Hanna31 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Żałko SzymonNemcova Martina Nela18 B
Mistrzostwa Polski klasy A i B Kwidzyn 27.10.2019Kulski JędrzejKulska Hanna23 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Kulski JędrzejKulska Hanna8 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena2 D
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Kulski JędrzejKulska Hanna11 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena9 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Żałko SzymonNemcova Martina Nela7 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Kulski JędrzejKulska Hanna23 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Żałko SzymonNemcova Martina Nela11 OPEN
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Żałko SzymonNemcova Martina Nela18 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Kulski JędrzejKulska Hanna31 B
XX OTTT, GPPE FTS, MP klasy A i B Kwidzyn 26.10.2019Żałko SzymonNemcova Martina Nela22 B
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Kulski JędrzejKulska Hanna8 C
OTT GEST o Puchar Burmistrza Solca Kuj. Solec Kujawski 05.10.2019Kulski JędrzejKulska Hanna13 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Kulski JędrzejKulska Hanna3 C
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Kulski JędrzejKulska Hanna9 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Kulski JędrzejKulska Hanna15 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 29.09.2019Kulski JędrzejKulska Hanna6 B
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia12 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Cybulski SzymonChuchro Maria8 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia13 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Cybulski SzymonChuchro Maria10 D
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia7 E
KARKONOSZE OPEN 2019 Jelenia GĂłra 28.09.2019Cybulski SzymonChuchro Maria10 E
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Król Jan StanisławKasperek Sandra10 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Rudzki DawidRudzka Natalia6 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Cybulski SzymonChuchro Maria4 E
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Rudyj BartoszZając Aleksandra10 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Król Jan StanisławKasperek Sandra10 D
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Rudzki DawidRudzka Natalia8 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Kulski JędrzejKulska Hanna7 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Kulski JędrzejKulska Hanna6 B
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Rudyj BartoszZając Aleksandra22 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Kulski JędrzejKulska Hanna2 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Bełzak MarekNowińska Maja3 C
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Kulski JędrzejKulska Hanna7 C
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Kulski JędrzejKulska Hanna2 C
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Cybulski SzymonChuchro Maria3 E
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Zakrawacz FranciszekKudla Julia4 E
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia7 E
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Rudzki DawidRudzka Natalia4 B
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Bełzak MarekNowińska Maja8 B
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Rudyj BartoszZając Aleksandra20 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Bełzak MarekNowińska Maja2 C
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Rudzki DawidRudzka Natalia3 C
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Kulski JędrzejKulska Hanna5 C
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Bełzak MarekNowińska Maja7 B
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Rudyj BartoszZając Aleksandra4 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia15 D
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia14 D
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Rudyj BartoszZając Aleksandra29 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Rudyj BartoszZając Aleksandra13 OPEN
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Kulski JędrzejKulska Hanna10 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Kulski JędrzejKulska Hanna14 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Rudyj BartoszZając Aleksandra29 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Rudzki DawidRudzka Natalia10 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Bełzak MarekNowińska Maja7 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Bełzak MarekNowińska Maja5 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Rudyj BartoszZając Aleksandra21 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Bełzak MarekNowińska Maja7 B
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Rudzki DawidRudzka Natalia6 B
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Zakrawacz FranciszekKudla Julia4 E
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena3 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kulski JędrzejKulska Hanna9 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Kulski JędrzejKulska Hanna12 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca OSTRÓDA Ostróda 30.03.2019Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena7 E
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Kulski JędrzejKulska Hanna4 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Olejnik PawełAugustyniak Hanna2 G
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Cybulski SzymonChuchro Maria8 E
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Król Jan StanisławKasperek Sandra7 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Król Jan StanisławKasperek Sandra7 D
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Bełzak MarekNowińska Maja3 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Bełzak MarekNowińska Maja13 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Żałko SzymonKruszyńska Marta4 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Kulski JędrzejKulska Hanna8 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Rudzki DawidRudzka Natalia9 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Żałko SzymonKruszyńska Marta6 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Rudzki DawidRudzka Natalia5 B
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Żałko SzymonKruszyńska Marta17 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Żałko SzymonKruszyńska Marta25 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena15 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Rudyj BartoszZając Aleksandra17 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena15 OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Rudyj BartoszZając Aleksandra17 OPEN
Sylwestrowy Turniej Tańca Jelenia Góra 28.12.2018Rudzki DawidRudzka Natalia2 C
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra5 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra13 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Kulski JędrzejKulska Hanna6 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Heretyk MiłoszWojnicka Lena5 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Bełzak MarekNowińska Maja2 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Drab MichałAndruszko Zofia1 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Drab MichałAndruszko Zofia4 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Rudzki DawidRudzka Natalia4 B
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Rudzki DawidRudzka Natalia3 B
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Kulski JędrzejKulska Hanna3 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Rudzki DawidRudzka Natalia2 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra3 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra4 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Bełzak MarekNowińska Maja5 C
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Zakrawacz FranciszekKudla Julia4 G
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia7 E
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra5 E
DSE Children European Grand Prix and DSE EUROPEAN CHAMPIOSHIPS OF NATIONAL TEAMS WaĹ‚brzych 04.11.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta7 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Kowalski MikołajSzatkowska Lena1 H
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia1 G
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Olejnik PawełAugustyniak Hanna2 G
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Cybulski SzymonChuchro Maria2 G
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Heretyk MiłoszWojnicka Lena1 G
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Trela OliwierPrzybylska Weronika1 H
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Olejnik PawełAugustyniak Hanna1 H
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Zakrawacz FranciszekKudla Julia2 G
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Cybulski SzymonChuchro Marianna1 H
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Chowaniec KrzysztofPłodzień Sandra1 H
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Burzyński MarcelGrabowska Magda1 H
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Drab MichałAndruszko Zofia1 D
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Drab MichałAndruszko Zofia2 D
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra15 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta21 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Heretyk MiłoszWojnicka Lena1 G
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Chowaniec KrzysztofPłodzień Sandra2 G
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta6 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena4 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Bełzak MarekNowińska Maja8 C
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Drab MichałAndruszko Zofia4 C
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Drab MichałAndruszko Zofia5 C
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia10 E
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra5 E
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta7 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Bełzak MarekNowińska Maja3 C
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Kulski JędrzejKulska Hanna7 B
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Kulski JędrzejKulska Hanna5 B
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra16 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Rudzki DawidRudzka Natalia4 B
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Kulski JędrzejKulska Hanna3 C
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Rudzki DawidRudzka Natalia1 C
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra7 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Rudzki DawidRudzka Natalia5 B
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Bełzak MarekNowińska Maja3 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Bełzak MarekNowińska Maja2 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Drab MichałAndruszko Zofia5 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Drab MichałAndruszko Zofia7 D
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Drab MichałAndruszko Zofia5 C
ASTRA DANCE CUP 2018 Oświęcim 28.10.2018Drab MichałAndruszko Zofia6 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELADrab MichałAndruszko Zofia9 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELARudzki DawidRudzka Natalia5 B
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELADrab MichałAndruszko Zofia6 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELABełzak MarekNowińska Maja6 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELADrab MichałAndruszko Zofia8 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAKulski JędrzejKulska Hanna3 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELABełzak MarekNowińska Maja10 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELARudyj BartoszZając Aleksandra19 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAKulski JędrzejKulska Hanna5 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELARudzki DawidRudzka Natalia6 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELARudzki DawidRudzka Natalia3 B
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELARudyj BartoszZając Aleksandra22 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELADrab MichałAndruszko Zofia5 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAKról Jan StanisławKasperek Sandra4 E
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra36 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta10 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra7 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra4 E
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra6 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta14 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra5 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAKról Jan StanisławKasperek Sandra6 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAŻałko SzymonKruszyńska Marta14 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAŻałko SzymonKruszyńska Marta10 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTARudyj BartoszZając Aleksandra7 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTARudyj BartoszZając Aleksandra36 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAKról Jan StanisławKasperek Sandra5 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Kulski JędrzejKulska Hanna6 C
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Kulski JędrzejKulska Hanna4 C
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Rudzki DawidRudzka Natalia7 B
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Rudzki DawidRudzka Natalia9 C
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Kulski JędrzejKulska Hanna5 C
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Kulski JędrzejKulska Hanna10 C
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Rudzki DawidRudzka Natalia5 B
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Kulski JędrzejKulska Hanna6 B
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra10 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Rudzki DawidRudzka Natalia8 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta6 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta2 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta2 C
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta6 OPEN
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra3 OPEN
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra10 OPEN
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Bełzak MarekNowińska Maja1 D
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Kulski JędrzejKulska Hanna3 C
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Rudzki DawidRudzka Natalia5 C
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Rudzki DawidRudzka Natalia2 B
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Kulski JędrzejKulska Hanna2 C
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Rudzki DawidRudzka Natalia2 B
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Drab MichałAndruszko Zofia2 C
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Drab MichałAndruszko Zofia4 D
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Bełzak MarekNowińska Maja2 D
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Drab MichałAndruszko Zofia3 D
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Bełzak MarekNowińska Maja3 C
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Bełzak MarekNowińska Maja3 C
Karkonosze Cup Karpacz 27.05.2018Drab MichałAndruszko Zofia4 C
Karkonosze Cup Karpacz 26.05.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra22 OPEN
Karkonosze Cup Karpacz 26.05.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra13 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja5 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra5 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kulski JędrzejKulska Hanna3 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja11 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra7 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra7 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja12 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta4 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta5 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja2 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja1 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Drab MichałAndruszko Zofia2 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja3 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Drab MichałAndruszko Zofia7 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kulski JędrzejKulska Hanna7 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Kulski JędrzejKulska Hanna5 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta7 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra2 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2018 KrakĂłw 22.04.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra6 OPEN
XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 14.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja13 C
XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 14.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja8 D
XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 14.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja12 C
XV Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 14.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja6 D
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta8 C
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta5 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta7 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra6 E
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Chowaniec KrzysztofAugustyniak Hanna1 H
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Cybulski SzymonBarańska Maja1 H
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Olejnik PawełChuchro Maria1 H
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Trela OliwierPrzybylska Weronika1 H
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja4 D
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Heretyk MiłoszWojnicka Lena1 G
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia1 G
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Zakrawacz FranciszekKudla Julia1 G
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Pisarczyk MateuszDrajkowska Julia3 F
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Heretyk MiłoszWojnicka Lena5 F
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Zakrawacz FranciszekKudla Julia6 F
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta1 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Justyna BartoszPłodzień Sandra2 H
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta1 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja9 D
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Rudzki DawidRudzka Natalia4 C
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra2 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra6 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Rudzki DawidRudzka Natalia10 B
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja11 C
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Kulski JędrzejKulska Hanna6 C
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Rudzki DawidRudzka Natalia8 B
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Kulski JędrzejKulska Hanna4 C
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Zakrawacz FranciszekKudla Julia2 H
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja9 C
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja10 D
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Bełzak MarekNowińska Maja8 D
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja12 C
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta5 C
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra19 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta9 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta5 C
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta9 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta9 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta9 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Rudzki DawidRudzka Natalia8 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Bełzak MarekNowińska Maja5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Bełzak MarekNowińska Maja9 D
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Bełzak MarekNowińska Maja5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Bełzak MarekNowińska Maja5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Makowa Podh. Maków Podhalański 04.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta8 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Drab MichałAndruszko Zofia7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja8 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Bełzak MarekNowińska Maja4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Bełzak MarekNowińska Maja6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Drab MichałAndruszko Zofia5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Król Jan StanisławKasperek Sandra7 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta3 B
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Rudzki DawidRudzka Natalia7 B
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Kulski JędrzejKulska Hanna5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta3 B
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Rudzki DawidRudzka Natalia3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Rudzki DawidRudzka Natalia8 B
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Kulski JędrzejKulska Hanna2 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Bełzak MarekNowińska Maja3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Bełzak MarekNowińska Maja4 C
MP FTS LATIN - OTTT o Memor. B.K-K Szczecinek 25.02.2018Żałko SzymonKruszyńska Marta28 OPEN
MP FTS LATIN - OTTT o Memor. B.K-K Szczecinek 25.02.2018Rudyj BartoszZając Aleksandra27 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Bełzak MarekNowińska Maja8 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Bełzak MarekNowińska Maja8 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Bełzak MarekNowińska Maja5 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Kulski JędrzejKulska Hanna4 C
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Kulski JędrzejKulska Hanna5 C
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Bełzak MarekNowińska Maja2 C
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Kulski JędrzejKulska Hanna3 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Bełzak MarekNowińska Maja4 D
Wir Festiwal 2018 Nowy Sącz 04.02.2018Kulski JędrzejKulska Hanna3 D
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Drab MichałAndruszko Zofia5 D
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra4 OPEN
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra3 OPEN
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Rudzki DawidRudzka Natalia5 OPEN
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Drab MichałAndruszko Zofia6 D
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta18 OPEN
Akad MP,MP FTS Dzieci i Jun I w Komb Wrocław 16.12.2017Rudzki DawidRudzka Natalia6 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta3 C
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta1 C
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra9 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra16 OPEN
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Król Jan StanisławKasperek Sandra5 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Król Jan StanisławKasperek Sandra7 D
III Jesienny Turniej Tańca Wieliczka 09.12.2017Król Jan StanisławKasperek Sandra11 E
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Kulski JędrzejKulska Hanna6 D
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Kulski JędrzejKulska Hanna5 D
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra11 OPEN
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra5 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta22 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Michalski MichałHomenda Emilia20 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta27 OPEN
Salt Cup 2017 - Mistrzostwa Polski Wieliczka 18.11.2017Michalski MichałHomenda Emilia19 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra13 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Kulski JędrzejKulska Hanna6 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Kulski JędrzejKulska Hanna9 D
Wolin - Wyspa Tańca XXi edycja Wolin 28.10.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta2 C
Wolin - Wyspa Tańca XXi edycja Wolin 28.10.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta4 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Drab MichałAndruszko Zofia6 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kulski JędrzejKulska Hanna4 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Bełzak MarekNowińska Maja7 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kulski JędrzejKulska Hanna3 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Drab MichałAndruszko Zofia11 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Bełzak MarekNowińska Maja5 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja9 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Drab MichałAndruszko Zofia10 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja5 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta4 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta3 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Drab MichałAndruszko Zofia6 E
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Drab MichałAndruszko Zofia11 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra4 OPEN
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta3 C
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja5 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Drab MichałAndruszko Zofia10 D
GPP EKS FTS PUCHAR REG POLSKI PŁN FTS Koszalin 21.10.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra3 OPEN
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja9 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kulski JędrzejKulska Hanna3 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Bełzak MarekNowińska Maja7 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Kulski JędrzejKulska Hanna4 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Bełzak MarekNowińska Maja5 D
II Turniej o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 21.10.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta4 C
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra21 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra38 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra29 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra22 OPEN
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Król Jan StanisławKasperek Sandra16 E
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Rudzki DawidRudzka Natalia13 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra9 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra4 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta5 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta5 C
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja12 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Król Jan StanisławKasperek Sandra10 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Byczek Oliwier MaksymHomenda Maja9 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Król Jan StanisławKasperek Sandra10 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Kulski JędrzejKulska Hanna5 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Bełzak MarekNowińska Maja10 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Bełzak MarekNowińska Maja12 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Kulski JędrzejKulska Hanna13 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Drab MichałAndruszko Zofia21 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Rudzki DawidRudzka Natalia6 C
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Drab MichałAndruszko Zofia6 E
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Żałko SzymonKruszyńska Marta4 C
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Żałko SzymonKruszyńska Marta7 C
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Żałko SzymonKruszyńska Marta10 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Drab MichałAndruszko Zofia21 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Kulski JędrzejKulska Hanna7 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Żałko SzymonKruszyńska Marta9 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Michalski MichałHomenda Emilia14 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Michalski MichałHomenda Emilia11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Rudzki DawidRudzka Natalia7 B
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Bełzak MarekNowińska Maja8 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Kulski JędrzejKulska Hanna7 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (SOBOTA)Bełzak MarekNowińska Maja6 D
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra9 OPEN
OTT O Puchar Bur Beco D Cup GPE FTS Chojnice 17.06.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra5 OPEN
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra5 OPEN
OTTS POMOSTY 2017 Elbląg 03.06.2017Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena6 C
OTTS POMOSTY 2017 Elbląg 03.06.2017Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena2 OPEN
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra3 OPEN
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Drab MichałAndruszko Zofia11 D
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Drab MichałAndruszko Zofia6 E
Taneczna Majówka Kraków 28.05.2017Drab MichałAndruszko Zofia12 D
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena4 OPEN
Perła Bałtyku - XII Grand Prix Seniorów Międzyzdroje 20-21.05.2017Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena2 E
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Król Jan StanisławKasperek Sandra6 E
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra8 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Rudzki DawidRudzka Natalia8 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kulski JędrzejKulska Hanna11 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Bełzak MarekNowińska Maja2 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Drab MichałAndruszko Zofia10 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Bełzak MarekNowińska Maja12 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Kulski JędrzejKulska Hanna7 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Bełzak MarekNowińska Maja11 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta11 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta13 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta4 D
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra3 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Rudyj BartoszZając Aleksandra11 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta1 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Pisarczyk MateuszPiksa Emilia1 H
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Król Jan StanisławKasperek Sandra7 E
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Pisarczyk MateuszPiksa Emilia2 G
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Drab MichałAndruszko Zofia7 E
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Wysocki Jakub RyszardOsowska Emilia Maja8 E
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Sowa AleksanderMidziak Olga11 E
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Heretyk MiłoszWojnicka Lena1 H
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Olejnik PawełStoma Konstancja1 H
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Zakrawacz FranciszekDrajkowska Julia1 H
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta3 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta3 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kulski JędrzejKulska Hanna10 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Bełzak MarekNowińska Maja12 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Kulski JędrzejKulska Hanna11 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Bełzak MarekNowińska Maja12 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta6 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta6 C
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Rudzki DawidRudzka Natalia8 C
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Bełzak MarekNowińska Maja7 E
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Bełzak MarekNowińska Maja10 D
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Bełzak MarekNowińska Maja13 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta8 C
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta1 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta3 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta8 C
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Bełzak MarekNowińska Maja3 E
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Kulski JędrzejKulska Hanna4 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Bełzak MarekNowińska Maja6 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Bełzak MarekNowińska Maja8 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Kulski JędrzejKulska Hanna8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Drab MichałAndruszko Zofia11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Bełzak MarekNowińska Maja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Kulski JędrzejKulska Hanna10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Kulski JędrzejKulska Hanna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Bełzak MarekNowińska Maja11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Bełzak MarekNowińska Maja8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Rudzki DawidRudzka Natalia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ruda Sląska 12.03.2017Rudzki DawidRudzka Natalia7 C
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Rudyj BartekZając Aleksandra8 OPEN
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta4 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Żałko SzymonKruszyńska Marta5 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Kulski JędrzejKulska Hanna9 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Kulski JędrzejKulska Hanna7 D
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Rudzki DawidRudzka Natalia4 C
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Rudyj BartekZając Aleksandra5 C
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Rudzki DawidRudzka Natalia7 C
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Rudyj BartekZając Aleksandra2 B
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Wysocki Jakub RyszardOsowska Emilia Maja5 E
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Michalski MichałHomenda Emilia1 G
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Wysocki Jakub RyszardOsowska Emilia Maja5 D
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Wysocki Jakub RyszardOsowska Emilia Maja5 D
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Bełzak MarekNowińska Maja8 D
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Bełzak MarekNowińska Maja4 D
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Bełzak MarekNowińska Maja9 E
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Kulski JędrzejKulska Hanna2 D
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Kulski JędrzejKulska Hanna3 D
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Rudzki DawidRudzka Natalia3 C
IV OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 11.12.2016Rudzki DawidRudzka Natalia4 C
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Rudzki DawidRudzka Natalia8 C
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Rudzki DawidRudzka Natalia3 C
Professional Dance Show 2016 Grajów 04.12.2016Kulski JędrzejKulska Hanna3 E
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Król Jan StanisławKasperek Sandra8 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Michalski MichałHomenda Emilia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Michalski MichałHomenda Emilia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Król Jan StanisławKasperek Sandra8 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Rudyj BartekZając Aleksandra22 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Rudyj BartekZając Aleksandra13 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Żałko SzymonKruszyńska Marta16 OPEN
Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych, Grajów - 03.12.2016Żałko SzymonKruszyńska Marta22 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Żałko SzymonKruszyńska Marta19 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Żałko SzymonKruszyńska Marta7 D
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Rudyj BartekZając Aleksandra8 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Heretyk MiłoszWojnicka Lena1 H
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Król Jan StanisławKasperek Sandra1 G
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Wysocki Jakub RyszardOsowska Emilia Maja9 E
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Bełzak MarekNowińska Maja5 E
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Żałko SzymonKruszyńska Marta11 D
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Żałko SzymonKruszyńska Marta16 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Kulski JędrzejKulska Hanna3 E
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Rudyj BartekZając Aleksandra3 C
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Żałko SzymonKruszyńska Marta14 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Rudzki DawidRudzka Natalia5 C
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Rudzki DawidRudzka Natalia5 C
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Rudyj BartekZając Aleksandra15 C
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Rudyj BartekZając Aleksandra3 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Kulski JędrzejKulska Hanna7 E
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Rudyj BartekZając Aleksandra3 C
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2016 Wieliczka 28.05.2016Rudyj BartekZając Aleksandra8 C
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena7 OPEN
PERŁA BAŁTYKU XI Edycja GPP Międzyzdroje SOBOTA 07.05.2016Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena11 OPEN
TTS o Puchar Starosty Wielickiego Wieliczka 24.04.2016Żałko SzymonKruszyńska Marta4 E
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Polesiuk WitoldPolesiuk Magdalena4 OPEN
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Heretyk MiłoszWojnicka Lena1 H
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Król Jan StanisławPiksa Emilia2 G
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Wysocki Jakub RyszardOsowska Emilia Maja1 G
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Król Jan StanisławPiksa Emilia2 G
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta7 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta7 E
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Król Jan StanisławPiksa Emilia4 F
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Piekarski KacperHomenda Maja2 G
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta7 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Kulski JędrzejKulska Hanna10 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Kulski JędrzejKulska Hanna12 D
III OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Deszczno 12.12.2015Kulski JędrzejKulska Hanna5 E
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Topa JakubJanikowska Oliwia2 H
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Piekarski KacperHomenda Maja2 G
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Kulski JędrzejKulska Hanna2 E
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Heretyk MiłoszWojnicka Lena1 H
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Stochaj MarysiaRudeńko Weronika1 H
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Majchrzak OliwierDrajkowska Julia2 H
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta8 E
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Kulski JędrzejKulska Hanna2 D
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Kulski JędrzejKulska Hanna3 D
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta7 D
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta8 D
Turniej Tańca TANECZNE MIKOŁAJKI Jelenia Góra 05.12.2015Polesiuk WitoldPolesiuk Magda4 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta6 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Rudyj BartoszZając Aleksandra6 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta13 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Rudzki DawidRudzka Natalia7 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Rudyj BartoszZając Aleksandra1 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta6 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Rudyj BartoszZając Aleksandra1 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Rudzki DawidRudzka Natalia2 OPEN
XL Akademickie Mistrzostwa Polski, MP Dz Wałbrzych 11.11.2015Rudzki DawidRudzka Natalia2 OPEN
MP FTS Dzieci i Juniorów Młodszych Łódź 25.10.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta28 OPEN
MP FTS Dzieci i Juniorów Młodszych Łódź 25.10.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta25 OPEN
OTTS CALIPSO CUP Krosno Odrzańskie 24.10.2015Rudzki DawidRudzka Natalia3 D
OTTS CALIPSO CUP Krosno Odrzańskie 24.10.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta4 D
OTTS CALIPSO CUP Krosno Odrzańskie 24.10.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta4 D
OTTS CALIPSO CUP Krosno Odrzańskie 24.10.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta3 E
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Wysocki Jakub RyszardOsowska Emilia Maja2 G
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Rudzki DawidRudzka Natalia12 D
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta19 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta20 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Król Jan StanisławPiksa Emilia1 H
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Żałko SzymonKruszyńska Marta9 E