!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Strefa Tańca
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra8 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra6 OPEN
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra7 OPEN
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Ściegliński JakubStępniewska Hanna2 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Melnyk AnnaMelnyk Anna2 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Supeł StanisławLiwska Maja ===> Kl.G2 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Melnyk TetianaMelnyk Tetiana1 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Świerszcz MarzenaŚwierszcz Marzena2 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Tucholski MieszkoBarbachowska Zuzanna2 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Żywiałkowska NinaŻywiałkowska Nina2 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna3 OPEN
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia8 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Borkowski JanNowicka Natalia1 B
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia1 C
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Soltys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Soltys DawidNowina-Konopka Aleksandra7 OPEN
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Michalak KrystianCichowska Gabriela3 OPEN
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Borkowski JanNowicka Natalia1 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia2 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia10 C
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna6 OPEN
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Borkowski JanNowicka Natalia3 B
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia13 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Borkowski JanNowicka Natalia3 B
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia2 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia2 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia8 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia3 D
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Soltys DawidNowina-Konopka Aleksandra7 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Borkowski JanNowicka Natalia19 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Borkowski JanNowicka Natalia1 B
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS Ełk 06.04.2019Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra5 A
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia6 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia1 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia4 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia2 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia7 C
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Borkowski JanNowicka Natalia4 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Borkowski JanNowicka Natalia14 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia5 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra15 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra10 OPEN
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia1 D
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Borkowski JanNowicka Natalia4 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia2 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia2 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra13 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia1 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia1 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Nowicki HubertKyrei Sofiia1 D
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Walisiak PrzemysławPreś KatarzynaQ OPEN
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Borkowski JanNowicka Natalia21 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Borkowski JanNowicka Natalia21 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna21 OPEN
VIII MTTS TWIST OPEN\'2019 Białystok 24.02.2019Borkowski JanNowicka Natalia2 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Barbachowska ZuzannaSolo_11 Solo2 H
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Borkowski JanNowicka Natalia6 B
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Nowicki HubertKyrei Sofiia4 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna3 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Gadecki MikołajTrycz Helena2 H
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Juda KarolinaSolo_15 Solo2 H
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Liwska MajaSolo_16 Solo2 H
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Żywiałkowska NinaSolo_18 Solo2 H
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Nowicki HubertKyrei Sofiia2 D
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Borkowski JanNowicka Natalia9 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Nowicki HubertKyrei Sofiia2 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Nowicki HubertKyrei Sofiia2 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna3 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra1 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Nowicki HubertKyrei Sofiia3 D
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Borkowski JanNowicka Natalia2 C
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Nowicki HubertKyrei Sofiia2 D
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra9 OPEN
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra1 B
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Nowicki HubertKyrei Sofiia5 D
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Borkowski JanNowicka Natalia4 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna2 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Nowicki HubertKyrei Sofiia4 D
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna40 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Walisiak PrzemyslawPreś KatarzynaQ OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra13 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Borkowski JanNowicka Natalia18 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Soltys DawidNowina-Konopka Aleksandra26 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Urbański PawełCieślińska Melania Honorata4 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Soltys DawidNowina-Konopka Aleksandra32 OPEN
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 C
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Urbański PawełCieślińska Melania Honorata7 OPEN
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Nowicki HubertKyrei Sofiia1 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 B
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Nowicki HubertKyrei Sofiia3 D
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 B
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra5 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Borkowski JanNowicka Natalia9 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna1 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra4 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Borkowski JanNowicka Natalia7 C
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Borkowski JanNowicka Natalia6 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra7 B
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Stępniewski OskarCzerwińska Żaneta9 A
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 A
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra27 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna6 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Urbański PawełCieślińska Melania Honorata5 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna26 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Urbański PawełCieślińska Melania Honorata27 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra16 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra16 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Urbański PawełCieślińska Melania Honorata27 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna26 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra27 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Urbański PawełCieślińska Melania Honorata5 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna6 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Borkowski JanNowicka Natalia2 C
XIV OTTT MAZURY 2018 GIŻYCKO 06.10.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 B
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELASołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra16 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTASołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra27 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTASołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra13 OPEN
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra27 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra13 OPEN
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Borkowski JanNowicka Natalia2 C
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Stępniewski OskarCzerwińska Żaneta3 OPEN
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Borkowski JanNowicka Natalia8 C
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Borkowski JanNowicka Natalia5 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra10 B
Mistrzostwa Dzieci i Juniorów Młodszych w Kombinacji Tańców / OTTS Pomosty Elbląg 02.06.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra10 B
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Borkowski JanNowicka Natalia6 B
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Borkowski JanNowicka Natalia3 C
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Wilim JolantaWilim Jolanta3 G
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Skwira BarbaraSkwira Barbara2 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Żwinis MichalinaŻwinis Michalina2 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra10 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Wilim PolaWilim Pola1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Szymanik MarikaSzymanik Marika1 H
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 OPEN
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Borkowski JanNowicka Natalia5 C
Karkonosze Cup Karpacz 26.05.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra10 OPEN
Karkonosze Cup Karpacz 26.05.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra10 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz Gdański 20.05.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Borkowski JanNowicka Natalia2 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 B
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 Augustów 19.05.2018Borkowski JanNowicka Natalia2 C
XII OTTS PROMENADA CUP 2018 AugustĂłw 19.05.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 C
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Soltys DawidNowina-Konopka Aleksandra12 OPEN
Międzynarodowy Festiwal Tańca Zabrze 13.05.2018Soltys DawidNowina-Konopka Aleksandra9 OPEN
INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL OSTRÓDA Ostróda 12.05.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra4 B
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra4 B
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 C
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra7 B
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina4 D
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina5 D
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 C
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Kramarz JanBarbachowska Zuzanna1 H
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Chmielewska NikolaChmielewska Nikola1 H
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Wilim JolantaSolo ====> kl.G1 H
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Woźniak AdriannaWoźniak Adrianna1 H
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Janczak KamilaJanczak Kamila2 H
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Rosłan PatrykSzulc Halszka2 H
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Skórska WiktoriaSkórska Wiktoria2 H
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Skwira BarbaraSkwira Barbara2 H
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Gadecki MikołajTrycz Helena1 H
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Supeł StanisławLiwska Maja1 H
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Szymanik MarikaSzymanik Marika1 H
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Wilim PolaWilim Pola1 H
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Witański PawełMajkowska Maja1 H
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 C
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra2 B
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina6 D
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina7 D
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra6 B
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra7 B
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Szymczak MateuszKaczmarek Aleksandra6 B
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina8 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina7 D
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra7 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna3 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra7 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra11 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra9 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina2 E
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Borkowski JanNowicka Natalia2 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina3 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina1 E
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra12 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra12 OPEN
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Borkowski JanNowicka Natalia2 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina7 E
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina1 D
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta EĹ‚ku EĹ‚k 17.03.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina5 D
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra25 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Stępniewski OskarCzerwińska Żaneta18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Prezydenta Miasta Konina 10-11.03.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 D
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Urbański PawełCieślińska Melania Honorata28 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna16 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra25 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Borkowski JanNowicka Natalia5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Borkowski JanNowicka Natalia1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina8 D
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Lubawy 03.03.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina4 E
MP FTS LATIN - OTTT o Memor. B.K-K Szczecinek 25.02.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra11 OPEN
MP FTS w tańcach latynoamerykańkich Szczecinek 24.02.2018Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra14 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina9 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina4 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Nowicki HubertJabłońska Michalina2 E
Mikołajkowy Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Augustowa 17.12.2017Nowicki HubertJabłońska Michalina1 E
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna7 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna13 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra9 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra18 OPEN
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna12 OPEN
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna4 OPEN
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Nowicki HubertJabłońska Michalina6 E
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna10 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna3 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra8 OPEN
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna13 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna17 A
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra13 A
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna10 A
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna8 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna7 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra12 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna6 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra20 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna20 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna43 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna25 OPEN
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra31 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Nowicki HubertJabłońska Michalina8 E
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna4 OPEN
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra6 OPEN
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna2 OPEN
Charytatywny Turniej Tańca PASJA CUP Koszalin 04.11.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra6 OPEN
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 B
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna7 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra8 B
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna4 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna5 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra14 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra6 OPEN
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna7 OPEN
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra6 OPEN
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra8 OPEN
XXI O.T.T.T. o Puchar MarszaĹ‚ka WojewĂłdztwa Podlaskiego, Starosty LomĹĽyĹ„skiego, Prezydenta Miasta LomĹĽa i Mistrzostwa Podlaskiego ZwiÄ…zku TaĹ„ca Sportowego 22-10-2017\r\nSołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 B
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 15.10.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra42 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna29 OPEN
23 POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS BALTIC CUP Elbląg 14.10.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra51 OPEN
WDSF North European Championships Elbląg 13.10.2017Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna12 OPEN
XIII OTTT Mazury 2017 Giżycko 07.10.2017Borkowski JanNowicka Natalia1 D
XIII OTTT Mazury 2017 Giżycko 07.10.2017Borkowski JanNowicka Natalia1 D
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra7 B
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 B
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 OPEN
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 OPEN
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 OPEN
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Borkowski JanNowicka Natalia6 D
XXXIII OTTS o Złotą Podwiązkę i Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Ostrołęka 30.09.2017Borkowski JanNowicka Natalia2 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna12 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna6 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna6 OPEN
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 B
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Zięba PawełSnopek Kaja2 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2017 Olecko 17.06.2017Zięba PawełSnopek Kaja1 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2017 Olecko 17.06.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 B
OTTS LEGA DANCE CUP 2017 Olecko 17.06.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 OPEN
OTTS LEGA DANCE CUP 2017 Olecko 17.06.2017Zięba PawełSnopek Kaja3 OPEN
OTTS LEGA DANCE CUP 2017 Olecko 17.06.2017Zięba PawełSnopek Kaja7 OPEN
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 OPEN
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Zięba PawełSnopek Kaja2 B
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 B
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Zięba PawełSnopek Kaja1 B
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Borkowski JanNowicka Natalia7 D
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Borkowski JanNowicka Natalia4 D
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Łyjak KacperBagrij Hanna1 H
WAKACJADA TANECZNA - GPP EKS. FTS Kobylnica 10.06.2017Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna5 OPEN
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 B
OTTS POMOSTY Elbląg 04.06.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 B
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Borkowski JanNowicka Natalia9 D
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Borkowski JanNowicka Natalia4 D
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna3 B
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra8 B
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 B
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 B
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 B
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 B
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra9 B
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Borkowski JanNowicka Natalia10 D
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Borkowski JanNowicka Natalia2 D
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 B
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 B
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna2 B
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Miśkiewicz MaciejCichowska Gabriela2 OPEN
XI OTTS PROMENADA CUP 2017 Augustów 06.05.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 B
XI OTTS PROMENADA CUP 2017 Augustów 06.05.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 B
International Dance Sport Gala Łódź OPEN Łódź 06.05.2017Miśkiewicz MaciejCichowska Gabriela9 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna10 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra1 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra16 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra16 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna18 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Borkowski JanNowicka Natalia4 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Borkowski JanNowicka Natalia7 D
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra6 B
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Zięba PawełSnopek Kaja3 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna2 B
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 B
OTTS JANTAR Elbląg 23.04.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra2 B
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra19 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Zięba PawełSnopek Kaja2 B
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Borkowski JanNowicka Natalia1 E
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna6 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Miśkiewicz MaciejCichowska Gabriela7 OPEN
GD DANCE SHOW OTTT O PUCHAR WÓJTA GMINY LESZNOWOLA - ŁAZY 02.04.2017Miśkiewicz MaciejCichowska Gabriela7 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 B
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra4 B
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra11 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Urbański PawełArend Monika9 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Łyjak KacperBagrij Hanna1 H
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Miśkiewicz MaciejCichowska Gabriela16 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Miśkiewicz MaciejCichowska Gabriela15 OPEN
GD DANCE SHOW GP Polski FTS Hala Sportowa ZS 01.04.2017Walisiak PrzemysławPreś Katarzyna10 OPEN
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Borkowski JanNowicka Natalia1 E
Mistrzostwa Polski FTS w 10-ciu Tańcach Rumia 25.03.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra18 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10-ciu Tańcach Rumia 25.03.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna15 OPEN
VIII OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Ełk Ełk 18.03.2017Borkowski JanNowicka Natalia1 E
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra27 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna26 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach LA Ruda Śląska 11.03.2017Miśkiewicz MaciejCichowska Gabriela33 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Biskupca Biskupiec 05.03.2017Borkowski JanNowicka Natalia1 E
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna19 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Zięba PawełSnopek Kaja22 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna18 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Urbański PawełArend Monika25 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w Tańcach ST Elbląg 25-26.02.2017Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra34 OPEN
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Zięba PawełSnopek Kaja3 OPEN
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna3 OPEN
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra6 OPEN
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna4 OPEN
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra7 OPEN
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Zięba PawełSnopek Kaja2 B
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra3 B
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 B
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Urbański PawełArend Monika3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Zachodniopom. Kołobrzeg 11.12.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Woj. Zachodniopom. Kołobrzeg 11.12.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna12 OPEN
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra7 B
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna4 B
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Sołtys DawidNowina-Konopka Aleksandra5 B
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna6 OPEN
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna4 OPEN
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Borkowski JanNowicka Natalia1 E
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Nowicki HubertNorbert Sandra7 E
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna4 B
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna7 OPEN
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna7 OPEN
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna6 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL Konin 30.10.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna9 OPEN
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Borkowski JanNowicka Natalia2 E
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Nowicki HubertNorbert Sandra1 G
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Łomża Piątnica 23.10.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna4 B
OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Łomża Piątnica 23.10.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna1 B
22. POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS - BALTIC CUP Elbląg 14.10.2016Urbański PawełArend Monika5 OPEN
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Urbanski PawelArend Monika5 OPEN
Karkonosze Open 2016 Jelenia Góra 24.09.2016Urbanski PawelArend Monika2 OPEN
X Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 07.05.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna2 B
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Stępniewski OskarPinkowska Katarzyna3 B
HOLLYWOOD CUP Puchar Polski Dorośli Hala ORLEN ARENA 23.04.2016Urbański PawełArend Monika4 OPEN
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Urbański PawełArend Monika3 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu TAŃCACH Ełk 12.03.2016Walisiak PrzemysławPruszkowska Wiktoria6 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS w 10-ciu TAŃCACH Ełk 12.03.2016Dziedzic OskarOmyła Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaWalisiak PrzemysławPruszkowska Wiktoria10 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaBiernat JarosławPiszczek Aleksandra8 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w TaĹ„cach ST 2016 KoĹ‚obrzeg 27.02.2016 - sobotaDziedzic OskarOmyła Wiktoria12 OPEN
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Strugacz GrzegorzGaj Agnieszka7 B
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Dziedzic MichałJamińska Adrianna2 G
XXXII OTTT \"O Złotą Podwiązkę\" Ostrołęka 14.02.2016Strugacz GrzegorzGaj Agnieszka9 B
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Dziedzic OskarOmyła Wiktoria5 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI FTS Ostrołęka 13.02.2016Walisiak PrzemysławPruszkowska Wiktoria17 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Dziedzic OskarOmyła Wiktoria2 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 13.12.2015Walisiak PrzemysławPruszkowska Wiktoria3 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Dziedzic OskarOmyła Wiktoria5 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Walisiak PrzemysławPruszkowska Wiktoria7 OPEN
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Biernat JarosławPiszczek Aleksandra3 OPEN
XIX OTTT o Puchar Prezesa SM Augustów 05.12.2015Sołtys DawidDenisiuk Julia7 B
Puchar W. Zachodniopom. GPP FTS Ekstrakl Szczecinek 05.12.2015Biernat JarosławPiszczek Aleksandra3 OPEN
XIX OTTT o Puchar Prezesa SM Augustów 05.12.2015Sołtys DawidDenisiuk Julia7 B
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Zaręba KamilBorkowska Julia13 OPEN
OTTT Latino Cafe Cup - EKSTRAKLASA FTS Kolbudy 28.11.2015Biernat JarosławPiszczek Aleksandra4 OPEN
IV OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.11.2015Sołtys DawidDenisiuk Julia6 B
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Sołtys DawidDenisiuk Julia4 B
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Sołtys DawidDenisiuk Julia10 B
XIX OTTT - IX Dziecięca Gala Taneczna Piątnieca k.Łomży 07.11.2015Sołtys DawidDenisiuk Julia9 B
XIX OTTT - IX Dziecięca Gala Taneczna Piątnieca k.Łomży 07.11.2015Sołtys DawidDenisiuk Julia6 B
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Dziedzic OskarOmyła Wiktoria1 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Biernat JarosławPiszczek Aleksandra2 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Dziedzic OskarOmyła Wiktoria3 OPEN
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Biernat JarosławPiszczek Aleksandra3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Biernat JarosławPiszczek Aleksandra11 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 27.09.2015Dziedzic OskarOmyła Wiktoria3 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Dziedzic OskarOmyła Wiktoria20 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Biernat JarosławPiszczek Aleksandra10 OPEN
XXXI OTTT o ZŁOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 26.09.2015Kuczyński FilipMakowiecka Zuzanna7 D
XXXI OTTT o ZŁOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 26.09.2015Kuczyński FilipMakowiecka Zuzanna7 D
KARKONOSZE OPEN 2015 Jelenia Góra 26.09.2015Dziedzic OskarOmyła Wiktoria3 OPEN