!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
WIKA
Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
MAŁE GRAND PRIX Tiurmorezow KrzysztofBukowska Michalina2 G
OTTT Respect Dance 2021 Tiurmorezow KrzysztofBukowska Michalina1 G
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Czapliński MariuszCzaplińska Magdalena5 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Czapliński MariuszCzaplińska Magdalena2 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówSzelugowski FilipŻakowska Elena8 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówSkorupski KacperSalwowska Pola2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Stawowczyk WiktoriaSzeliga Antoni2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Gumiński PatrykKośnik Lena1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Tiurmorezow KrzysztofBukowska Michalina4 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Bukowska MichalinaTiurmorezow Krzysztof1 H
Grand Prix Polski Seniorów PTT Czapliński MariuszCzaplińska Magdalena6 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Krzykwa JanHepner Elżbieta6 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Krzykwa JanHepner Elżbieta11 F
MAŁE GRAND PRIX Tiurmorezow KrzysztofBukowska Michalina2 H
MAŁE GRAND PRIX Bartczak MateuszDrozdowska Urszula2 H
MAŁE GRAND PRIX Krongauz BartoszOrzoł Maja1 H
Grand Prix Polski PTT Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 B
Grand Prix Polski PTT Gumiński PatrykKośnik Lena4 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Szeliga AntoniStawowczyk Wiktoria4 F
MAŁE GRAND PRIX Skorupski KacperSalwowska Pola2 H
MAŁE GRAND PRIX Tiurmorezow KrzysztofBukowska Michalina2 H
MAŁE GRAND PRIX Krongauz BartoszOrzoł Maja1 H
Mistrzostwa Klas A, B i C Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna17 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Bukowska MichalinaTiurmorezow Krzysztof1 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Bukowska MichalinaTiurmorezow Krzysztof1 H
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Tiurmorezow KrzysztofBukowska Michalina2 H
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKrzykwa JanHepner Elżbieta3 F
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKrzykwa JanHepner Elżbieta4 F
47 Puchar Wieczystego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna22 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Gumiński PatrykKośnik Lena10 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Bukowska MichalinaTiurmorezow Krzysztof2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Szeliga AntoniStawowczyk Wiktoria2 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Skorupski KacperSalwowska Pola1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Dzienisiewicz WojciechKasza Amelia2 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Szelugowski FilipŻakowska Elena1 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Gumiński PatrykKośnik Lena2 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 B
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Gumiński PatrykKośnik Lena7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Stawowczyk WiktoriaSzeliga Antoni4 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Gumiński PatrykKośnik Lena2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Stawowczyk WiktoriaSzeliga Antoni2 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Tiurmorezow KrzysztofBukowska Michalina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Szeliga AntoniStawowczyk Wiktoria1 H
MAŁE GRAND PRIX Gumiński PatrykKośnik Lena3 F
MAŁE GRAND PRIX Szeliga AntoniStawowczyk Wiktoria1 H
Puchar Klas A,B i C Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna13 B
Majówka w Krakowie - OTTT Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 C
MAŁE GRAND PRIX Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 C
MAŁE GRAND PRIX Gumiński PatrykKośnik Lena2 F
MAŁE GRAND PRIX Szelugowski FilipŻakowska Elena3 G
MAŁE GRAND PRIX Szeliga AntoniStawowczyk Wiktoria1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 C
Puchar WieczystegoPrzemieniecki SzymonKarwacka Justyna15 C
Christmas PartyIlinicz StanisławDrozińska Lena3 G
Christmas PartySzeliga AntoniStawowczyk Wiktoria1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Dzienisiewicz WojciechTokarska Zuzanna3 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Ilinicz StanisławDrozińska Lena1 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 C
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Gumiński PatrykKośnik Lena1 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Szelugowski FilipŻakowska Elena3 G
MAŁE GRAND PRIX Gumiński PatrykKośnik Lena1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna9 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 C
MAŁE GRAND PRIX Gumiński PatrykKośnik Lena1 F
Puchar Klas A, B i C Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna35 B
Puchar Klas A, B i C Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna9 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Gumiński PatrykKośnik Lena19 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Gumiński PatrykKośnik Lena21 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Gumiński PatrykKośnik Lena16 OPEN
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Dzienisiewicz WojciechTokarska Zuzanna3 G
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Łukaszuk KsaweryNarbut Marta2 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Dzienisiewicz WojciechTokarska Zuzanna3 G
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 C
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Szeliga AntoniStawowczyk Wiktoria1 H
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Szelugowski FilipŻakowska Elena2 G
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Łukaszuk KsaweryNarbut Marta2 H
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 C
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Dzienisiewicz WojciechTokarska Zuzanna3 G
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Dzienisiewicz WojciechTokarska Zuzanna3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Ilinicz StanisławDrozińska Lena3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Gumiński PatrykKośnik Lena2 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 C
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Szelugowski FilipŻakowska Elena3 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Dzienisiewicz WojciechTokarska Zuzanna3 G
Polish Cup PTT; WDC AL Gumiński PatrykKośnik Lena9 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Gumiński PatrykKośnik Lena2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szelugowski FilipŻakowska Elena3 G
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna7 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Gumiński PatrykKośnik Lena1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna18 C
XLV Puchar Wieczystego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna10 C
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gumiński PatrykKośnik Lena2 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ilinicz StanisławDrozińska Lena2 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Diaków PawełGumińska Zuzanna15 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Szelugowski FilipŻakowska Elena3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Ilinicz StanisławDrozińska Lena3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Gumiński PatrykKośnik Lena1 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Diaków PawełGumińska Zuzanna9 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Szelugowski FilipŻakowska Elena3 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Gumiński PatrykKośnik Lena1 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Diaków PawełGumińska Zuzanna8 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Gumiński PatrykKośnik Lena2 G
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 C
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna23 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna9 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 C
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna7 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bernad MateuszPulińska Aleksandra1 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bernad MateuszPulińska Aleksandra12 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Bernad MateuszPulińska Aleksandra9 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Bernad MateuszLesińska Agata2 B
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna7 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna11 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Tippe AleksanderSurus Nadia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Tippe AleksanderSurus Nadia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Bernad MateuszLesińska Agata2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Tippe AleksanderSurus Nadia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Mankevich SebastianWawrocka Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Stomski AleksanderGumińska Zuzanna2 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Bernad MateuszLesińska Agata16 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 D
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 D
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPrzemieniecki SzymonKarwacka Justyna8 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPrzemieniecki SzymonKarwacka Justyna20 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBernad MateuszLesińska Agata40 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Tippe AleksanderSurus Nadia4 G
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Tippe AleksanderSurus Nadia2 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 D
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 D
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Bernad MateuszLesińska Agata8 B
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Tippe AleksanderSurus Nadia3 G
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Bernad MateuszLesińska Agata4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Tippe AleksanderSurus Nadia3 G
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna5 D
OTTT Małe Mazowsze Bernad MateuszLesińska Agata1 C
OTTT Małe Mazowsze Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 D
OTTT Małe Mazowsze Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna6 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Diaków PawełKostrzewa Natalia19 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna20 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Diaków PawełKostrzewa Natalia20 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MoniekBernad MateuszLesińska Agata1 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Bernad MateuszLesińska Agata4 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Bernad MateuszLesińska Agata4 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna7 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Bernad MateuszLesińska Agata2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieBernad MateuszLesińska Agata2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieDiaków PawełKostrzewa Natalia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaPrzemieniecki SzymonKarwacka Justyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaPrzemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaBernad MateuszLesińska Agata3 C
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Diaków PawełKostrzewa Natalia5 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna4 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Bernad MateuszLesińska Agata16 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bernad MateuszLesińska Agata8 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Diaków PawełKostrzewa Natalia6 E
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Bernad MateuszLesińska Agata1 C
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przemieniecki SzymonKarwacka Justyna3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Filipek RafałPulińska Aleksandra4 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Nowagiel MaciejMinowicz Patrycja2 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Filipek RafałPulińska Aleksandra1 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Diaków PawełKostrzewa Natalia3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Tippe AleksanderSurus Nadia1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Wydra AleksanderLisewska Paulina1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Bernad MateuszLesińska Agata8 C
MISTRZOSTWA OKRĘGU WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO , OKRĘGU POMORSKIEGO , OKRĘGU KUJAWSKO - POMORSKIEGO oraz OTTT O Puchar Burmistrza Olsztynka WIKA CUP 2015 Bernad MateuszLesińska Agata2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Bernad MateuszLesińska Agata3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Łomianek towarzyszacy Mistrzostwom klas A,B i C Bernad MateuszLesińska Agata12 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Nowagiel MaciejMinowicz Patrycja3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Nowagiel MaciejMinowicz Patrycja5 C
XIII Mława Open Filipek RafałPulińska Aleksandra6 B
XIII Mława Open Diaków PawełKostrzewa Natalia3 E
XIII Mława Open Filipek RafałPulińska Aleksandra1 C
XIII Mława Open Bernad MateuszLesińska Agata5 C
XIII Mława Open Nowagiel MaciejMinowicz Patrycja2 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Nowagiel MaciejMinowicz Patrycja5 C
Festiwal Tańca Riviera 2015 Nowagiel MaciejMinowicz Patrycja9 C