!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
START
Płońsk (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Ksybek MateuszSzczepańska Oliwia7 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula3 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Szymborski KrzysztofKopeć Kalina2 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula1 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia6 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Ruczyński SzymonSadowska Magdalena6 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Zygiel KarolPańkowska Julia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Sabalski PrzemysławKiępczyńska Alicja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Modliński SzymonSzałek Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Szymborski KrzysztofKopeć Kalina3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Pospieszyński PawełZałęska Magdalena6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Pospieszyński PawełZałęska Magdalena6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Ksybek MateuszSzczepańska Oliwia11 C
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Szymborski KrzysztofKopeć Kalina3 F
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Zygiel KarolPańkowska Julia6 F
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Żakowski KarolPierścińska Alicja5 F
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Olczyk BartoszSalamonowicz Zuzanna3 G
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Szymankiewicz WiktorRychter Iga1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria2 G
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Olczyk TomaszKaliszewska Nina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Pospieszyński PawełZałęska Magdalena8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Ruczyński SzymonSadowska Magdalena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Sabalski PrzemysławKiępczyńska Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Ksybek MateuszSzczepańska Oliwia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Pospieszyński PawełZałęska Magdalena7 C
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula12 F
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa7 F
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula5 F
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa2 F
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Żakowski KarolPierścińska Alicja10 F
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Szymankiewicz WiktorRychter Iga1 H
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Olczyk BartoszSalamonowicz Zuzanna1 H
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria2 G
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Modliński SzymonSzałek Aleksandra2 G
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Olczyk TomaszKaliszewska Nina1 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Olczyk BartoszSalamonowicz Zuzanna2 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Olczyk TomaszKaliszewska Nina2 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Sabalski PrzemysławKiępczyńska Alicja2 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Ruczyński SzymonSadowska Magdalena2 G
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria2 G
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Popiołek MichałJóźwiak Natalia3 G
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia7 E
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Żakowski KarolPierścińska Alicja11 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Ksybek MateuszSzczepańska Oliwia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Zygiel KarolPańkowska Julia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Palmowski AntoniMeler Anna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria3 G
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Karczewski KonradGadomska Zofia2 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Modliński SzymonSzałek Aleksandra2 G
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Ruczyński SzymonSadowska Magdalena3 G
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Żakowski KarolPierścińska Alicja7 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Zygiel KarolPańkowska Julia9 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Palmowski AntoniMeler Anna3 G
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula5 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula9 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Pospieszyński PawełZałęska Magdalena11 D
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Pospieszyński PawełZałęska Magdalena10 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Karczewski KonradGadomska Zofia5 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Ksybek MateuszSzczepańska Oliwia7 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szymborski KrzysztofKopeć Kalina2 F
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Ksybek MateuszSzczepańska Oliwia2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia2 F
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Olczyk TomaszKaliszewska Nina2 H
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria1 G
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Olczyk BartoszSalamonowicz Zuzanna1 H
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Sabalski PrzemysławKiępczyńska Alicja2 H
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Szymankiewicz WiktorRychter Iga2 H
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Modliński SzymonSzałek Aleksandra1 H
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Popiołek MichałJóźwiak Natalia2 H
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Gadomski AntoniGierkowska Lena5 F
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Żakowski KarolPierścińska Alicja2 G
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Zygiel KarolPańkowska Julia1 G
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Ruczyński SzymonSadowska Magdalena3 G
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia2 F
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Żakowski KarolPierścińska Alicja2 G
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Palmowski AntoniMeler Anna3 G
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula2 G
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia2 F
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Olczyk TomaszKaliszewska Nina2 H
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria1 H
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Modliński SzymonSzałek Aleksandra1 H
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Sabalski PrzemysławKiępczyńska Alicja2 H
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Olczyk BartoszSalamonowicz Zuzanna1 H
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Gadomski AntoniGierkowska Lena2 G
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Palmowski AntoniMeler Anna3 G
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Ruczyński SzymonSadowska Magdalena1 H
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Zygiel KarolPańkowska Julia2 G
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Karczewski KacperGadomska Zofia3 F
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula2 G
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa1 F
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Żakowski KarolPierścińska Alicja3 G
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Gadomski AntoniGierkowska Lena3 G
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Szymankiewicz WiktorRychter Iga2 H
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Sabalski PrzemysławKiępczyńska Alicja2 H
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Maksiewicz KonradRaźna Zuzanna2 H
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Olczyk BartoszSalamonowicz Zuzanna1 H
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Olczyk TomaszKaliszewska Nina2 H
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria1 H
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Szałek AleksandraModliński Szymon1 H
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria2 H
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Sabalski PrzemysławKiępczyńska Alicja2 H
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Żakowski KarolPierścińska Alicja3 G
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Palmowski AntoniMeler Anna2 G
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula2 G
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Szymborski KrzysztofKopeć Kalina4 E
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Pospieszyński PawełZałęska Magdalena1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM - !!! ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU !!! Sybicki AdamRogowska Patrycja10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM - !!! ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU !!! Sybicki AdamRogowska Patrycja6 D
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Pospieszyński PawełZałęska Magdalena2 D
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Pospieszyński PawełZałęska Magdalena4 D
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Sybicki AdamRogowska Patrycja2 D
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Ruczyński SzymonSadowska Magdalena1 H
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Modliński SzymonSzałek Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Zygiel KarolPańkowska Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Palmowski AntoniMeler Anna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Żakowski KarolPierścińska Alicja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Szymborski KrzysztofKopeć Kalina1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Pospieszyński PawełZałęska Magdalena3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Pospieszyński PawełZałęska Magdalena1 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Palmowski AntoniMeler Anna3 G
Viva Dance Cup 2023 o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej Żakowski KarolPierścińska Alicja3 G
Viva Dance Cup 2023 o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej Gadomski AntoniGierkowska Lena2 G
Viva Dance Cup 2023 o Puchar Rektora Politechniki Łódzkiej Palmowski AntoniMeler Anna3 G
Puchar Klas F, E i D Pospieszyński PawełZałęska Magdalena8 D
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Gadomski AntoniGierkowska Lena3 G
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Olczyk TomaszKaliszewska Nina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Ksybek MateuszKułakowska Nicola4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego eM STUDIO 2023 Ksybek MateuszKułakowska Nicola6 C
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Modliński SzymonSzałek Aleksandra2 H
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Sabalski PrzemysławKiępczyńska Alicja1 H
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Olczyk BartoszSalamonowicz Zuzanna2 H
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Szymankiewicz WiktorBurcz Lena2 H
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Szymborski KrzysztofKopeć Kalina4 F
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Żakowski KarolPierścińska Alicja3 G
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Palmowski AntoniMeler Anna3 G
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Ruczyński SzymonSadowska Magdalena2 H
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Ksybek MateuszKułakowska Nicola6 OPEN
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia4 F
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Sybicki AdamRogowska Patrycja6 D
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Sybicki AdamRogowska Patrycja3 D
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Pospieszyński PawełZałęska Magdalena2 E
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Pospieszyński PawełZałęska Magdalena3 D
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Przygódzki OskarWojciechowska Wiktoria1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Ruczyński SzymonSadowska Magdalena2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Gaworek SzymonRogowska Wiktoria10 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Gaworek SzymonRogowska Wiktoria8 D
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Ksybek MateuszKułakowska Nicola5 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia3 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Ksybek MateuszKułakowska Nicola5 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa5 F
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Palmowski AntoniMeler Anna3 G
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Gadomski AntoniGierkowska Lena3 G
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Żakowski KarolPierścińska Alicja3 G
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Popiołek MichałJóźwiak Natalia1 H
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Ruczyński SzymonSadowska Magdalena2 H
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Zygiel KarolPańkowska Julia2 G
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa5 F
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia3 F
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Sybicki AdamRogowska Patrycja4 D
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Szymborski KrzysztofKopeć Kalina2 F
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Pospieszyński PawełZałęska Magdalena4 D
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Sybicki AdamRogowska Patrycja4 D
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Pospieszyński PawełZałęska Magdalena6 E
GRAND PRIX POLSKI PTT „Z pasji do tańca” Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2023 Żakowski KarolPierścińska Alicja3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Sybicki AdamRogowska Patrycja3 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Gaworek SzymonRogowska Wiktoria5 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Gaworek SzymonRogowska Wiktoria7 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Pospieszyński PawełZałęska Magdalena3 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Pospieszyński PawełZałęska Magdalena4 E
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Zygiel KarolPańkowska Julia3 G
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa1 F
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia2 F
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia4 C
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szymborski KrzysztofKopeć Kalina3 F
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pospieszyński PawełZałęska Magdalena5 E
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Pospieszyński PawełZałęska Magdalena2 D
Mikołajkowy Respect Cup Sybicki AdamRogowska Patrycja5 E
Mikołajkowy Respect Cup Gaworek SzymonRogowska Wiktoria1 D
Mikołajkowy Respect Cup Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
Mikołajkowy Respect Cup Palmowski AntoniMeler Anna1 H
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Pospieszyński PawełZałęska Magdalena4 E
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Pospieszyński PawełZałęska Magdalena1 E
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Szymborski KrzysztofKopeć Kalina2 F
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Sybicki AdamRogowska Patrycja3 E
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Żakowski KarolPierścińska Alicja3 G
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Gadomski AntoniGierkowska Lena3 G
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Palmowski AntoniMeler Anna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Żakowski KarolPierścińska Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Gaworek SzymonRogowska Wiktoria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Gaworek SzymonRogowska Wiktoria7 D
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Pospieszyński PawełZałęska Magdalena4 E
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Pospieszyński PawełZałęska Magdalena2 E
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula2 G
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Sybicki AdamRogowska Patrycja4 E
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia9 F
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Żakowski KarolPierścińska Alicja2 H
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Palmowski AntoniMeler Anna2 H
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Gaworek SzymonRogowska Wiktoria4 D
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Sybicki AdamRogowska Patrycja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Pospieszyński PawełZałęska Magdalena2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Pospieszyński PawełZałęska Magdalena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia9 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Palmowski AntoniMeler Anna1 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Żakowski KarolPierścińska Alicja1 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Gadomski AntoniGierkowska Lena3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia9 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Sybicki AdamRogowska Patrycja4 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Gadomski AntoniGierkowska Lena3 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Pospieszyński PawełZałęska Magdalena3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Pospieszyński PawełZałęska Magdalena3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia3 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa2 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Sybicki AdamRogowska Patrycja1 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia2 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Żakowski KarolPierścińska Alicja1 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Palmowski AntoniMeler Anna1 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Zygiel KarolPańkowska Julia3 G
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Żakowski KarolPierścińska Alicja2 H
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Gaworek SzymonRogowska Wiktoria8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Gaworek SzymonRogowska Wiktoria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Gierkowski NikodemSadowska Magdalena2 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Gaworek SzymonRogowska Wiktoria6 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Gaworek SzymonRogowska Wiktoria10 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Szymborski KrzysztofOlszewska Dominika4 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia3 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Żakowski KarolPierścińska Alicja2 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Palmowski AntoniMeler Anna1 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Gadomski AntoniGierkowska Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia2 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula2 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Gaworek SzymonRogowska Wiktoria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Gaworek SzymonRogowska Wiktoria5 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Gaworek SzymonRogowska Wiktoria16 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Gaworek SzymonRogowska Wiktoria12 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Sybicki AdamRogowska Patrycja8 E
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Żakowski KarolPierścińska Alicja2 H
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Gadomski AntoniGierkowska Lena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia2 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Gadomski AntoniGierkowska Lena2 H
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Żakowski KarolPierścińska Alicja2 H
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia3 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia5 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Gaworek SzymonRogowska Wiktoria12 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Gaworek SzymonRogowska Wiktoria5 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Sybicki AdamRogowska Patrycja7 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Sybicki AdamRogowska Patrycja5 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia3 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa1 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia2 G
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Gadomski AntoniGierkowska Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Palmowski AntoniMeler Anna2 H
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Gaworek HubertWięcławska Anna10 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Ksybek MateuszKułakowska Nicola2 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia4 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Gaworek SzymonRogowska Wiktoria5 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Gaworek HubertWięcławska Anna9 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Gaworek SzymonRogowska Wiktoria9 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Gadomski AntoniGierkowska Lena1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Gaworek SzymonRogowska Wiktoria10 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Sybicki AdamRogowska Patrycja5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Ksybek MateuszKułakowska Nicola6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Gaworek HubertWięcławska Anna12 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Gaworek HubertWięcławska Anna18 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Gaworek SzymonRogowska Wiktoria16 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja4 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Szymborski KrzysztofOlszewska Dominika6 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Ksybek MateuszKułakowska Nicola2 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Ksybek MateuszKułakowska Nicola2 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Ksybek MateuszKułakowska Nicola5 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa2 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Ksybek MateuszKułakowska Nicola4 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pniewski JakubZałęska Magdalena1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia2 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia3 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Szymborski KrzysztofOlszewska Dominika4 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Gaworek SzymonRogowska Wiktoria2 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Gaworek SzymonRogowska Wiktoria2 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Sybicki AdamRogowska Patrycja2 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Sybicki AdamRogowska Patrycja4 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Bagiński MichałSadowska Magdalena3 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Zygiel KarolPańkowska Julia3 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Pniewski JakubZałęska Magdalena1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia2 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia6 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Ksybek MateuszKułakowska Nicola4 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Ksybek MateuszKułakowska Nicola2 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Gaworek SzymonRogowska Wiktoria1 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Gaworek SzymonRogowska Wiktoria5 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Gadomski AntoniGierkowska Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Żakowski KarolPierścińska Alicja2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Sybicki AdamRogowska Patrycja3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Ksybek MateuszKułakowska Nicola3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Ksybek MateuszKułakowska Nicola2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Gaworek SzymonRogowska Wiktoria4 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówGodlewski WiktorPospieszyńska Alicja5 B
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówPospieszyński PawełKlimczewska Zofia4 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówGaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówGaworek SzymonRogowska Wiktoria4 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówJakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia5 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówKsybek MateuszKułakowska Nicola3 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówJakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia7 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówKsybek MateuszKułakowska Nicola2 D
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówSzymborski KrzysztofOlszewska Dominika1 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówSybicki AdamRogowska Patrycja5 E
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówBagiński MichałSadowska Magdalena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimKsybek MateuszKułakowska Nicola2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimKsybek MateuszKułakowska Nicola6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPospieszyński PawełKlimczewska Zofia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPospieszyński PawełKlimczewska Zofia5 D
MAŁE GRAND PRIX Szymborski KrzysztofOlszewska Dominika2 F
MAŁE GRAND PRIX Bagiński MichałSadowska Magdalena1 H
MAŁE GRAND PRIX Zygiel KarolPańkowska Julia1 H
MAŁE GRAND PRIX Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia3 G
MAŁE GRAND PRIX Ksybek MateuszKułakowska Nicola3 D
MAŁE GRAND PRIX Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia8 D
MAŁE GRAND PRIX Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
MAŁE GRAND PRIX Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia4 D
MAŁE GRAND PRIX Ksybek MateuszKułakowska Nicola5 D
MAŁE GRAND PRIX Sybicki AdamRogowska Patrycja5 E
MAŁE GRAND PRIX Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
MAŁE GRAND PRIX Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja8 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKsybek MateuszKułakowska Nicola2 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówBagiński MichałSadowska Magdalena1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKaliszewski KacperPopiołkowska Julia1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówZmysłowski MiłoszNowakowska Urszula2 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówRadwański HubertKopeć Kalina5 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówSybicki AdamRogowska Patrycja7 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówGaworek SzymonRogowska Wiktoria8 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówJakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia3 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówJakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia2 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówSzymborski KrzysztofOlszewska Dominika5 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówGaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKsybek MateuszKułakowska Nicola1 D
Małe Grand Prix Ksybek MateuszKułakowska Nicola4 D
Małe Grand Prix Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia1 H
Małe Grand Prix Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula1 H
Małe Grand Prix Pniewski JakubZałęska Magdalena2 H
Małe Grand Prix Sybicki AdamRogowska Patrycja4 E
Małe Grand Prix Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia2 D
Małe Grand Prix Ksybek MateuszKułakowska Nicola5 D
Małe Grand Prix Szymborski KrzysztofOlszewska Dominika3 F
Małe Grand Prix Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia4 D
Małe Grand Prix Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia6 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Bagiński MichałSadowska Magdalena1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Zygiel KarolPańkowska Julia1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Gierkowski NikodemGierkowska Lena2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia2 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa3 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Ksybek MateuszKułakowska Nicola1 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia4 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Sybicki AdamRogowska Patrycja4 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Szymborski KrzysztofOlszewska Dominika5 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Radwański HubertKopeć Kalina5 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Jędraszczak WiktorRaźna Natalia1 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Gaworek HubertWięcławska Anna4 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia2 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Gaworek HubertWięcławska Anna5 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Gaworek SzymonRogowska Wiktoria4 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia3 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Ksybek MateuszKułakowska Nicola4 D
MAŁE GRAND PRIX Gierkowski NikodemGierkowska Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX Zygiel KarolPańkowska Julia1 H
MAŁE GRAND PRIX Bagiński MichałSadowska Magdalena2 H
MAŁE GRAND PRIX Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia1 H
MAŁE GRAND PRIX Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa1 H
MAŁE GRAND PRIX Pniewski JakubZałęska Magdalena1 H
MAŁE GRAND PRIX Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia2 H
MAŁE GRAND PRIX Ksybek MateuszKułakowska Nicola5 D
MAŁE GRAND PRIX Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia8 D
MAŁE GRAND PRIX Sybicki AdamRogowska Patrycja9 E
MAŁE GRAND PRIX Ksybek MateuszKułakowska Nicola5 D
MAŁE GRAND PRIX Szymborski KrzysztofOlszewska Dominika7 F
MAŁE GRAND PRIX Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia6 D
MAŁE GRAND PRIX Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 D
MAŁE GRAND PRIX Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia9 D
MAŁE GRAND PRIX Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia6 D
OTTT LIDER 2021Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia1 D
OTTT LIDER 2021Ksybek MateuszKułakowska Nicola2 D
OTTT LIDER 2021Ksybek MateuszKułakowska Nicola2 D
OTTT LIDER 2021Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja5 B
OTTT LIDER 2021Jędraszczak WiktorRaźna Natalia1 D
OTTT LIDER 2021Gaworek HubertWięcławska Anna9 D
OTTT LIDER 2021Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
OTTT LIDER 2021Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia7 D
OTTT LIDER 2021Gaworek SzymonRogowska Wiktoria9 D
OTTT LIDER 2021Gaworek HubertWięcławska Anna10 D
Grand Prix Polski PTT Ksybek MateuszKułakowska Nicola2 D
Grand Prix Polski PTT Ksybek MateuszKułakowska Nicola4 D
MAŁE GRAND PRIX Szymborski KrzysztofOlszewska Dominika6 F
MAŁE GRAND PRIX Bagiński MichałSadowska Magdalena1 H
MAŁE GRAND PRIX Zygiel KarolPańkowska Julia1 H
MAŁE GRAND PRIX Antosik ZiemowitGadomska Zofia2 H
MAŁE GRAND PRIX Gierkowski NikodemGierkowska Lena2 H
MAŁE GRAND PRIX Czapski BartekMysiewicz Julia3 G
MAŁE GRAND PRIX Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia1 H
MAŁE GRAND PRIX Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia1 H
MAŁE GRAND PRIX Sybicki AdamRogowska Patrycja11 E
MAŁE GRAND PRIX Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa1 H
MAŁE GRAND PRIX Gaworek HubertWięcławska Anna2 D
MAŁE GRAND PRIX Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia5 D
MAŁE GRAND PRIX Gaworek SzymonRogowska Wiktoria10 D
MAŁE GRAND PRIX Jędraszczak WiktorRaźna Natalia3 D
MAŁE GRAND PRIX Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 D
MAŁE GRAND PRIX Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia6 D
MAŁE GRAND PRIX Gaworek HubertWięcławska Anna10 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Zygiel KarolPańkowska Julia1 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Bagiński MichałSadowska Magdalena2 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia1 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia1 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa1 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sybicki AdamRogowska Patrycja3 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Czapski BartekMysiewicz Julia3 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Radwański HubertKopeć Kalina13 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gaworek HubertWięcławska Anna13 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja7 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gaworek HubertWięcławska Anna12 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gaworek SzymonRogowska Wiktoria13 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gaworek SzymonRogowska Wiktoria10 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia9 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ksybek MateuszKułakowska Nicola5 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ksybek MateuszKułakowska Nicola7 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia4 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Gaworek SzymonRogowska Wiktoria2 E
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Radwański HubertKopeć Kalina2 G
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia6 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Gaworek HubertWięcławska Anna8 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia9 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Gaworek HubertWięcławska Anna11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Czapski BartekMysiewicz Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Bagiński MichałSadowska Magdalena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Gierkowski NikodemGierkowska Lena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Zygiel KarolPańkowska Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Sybicki AdamRogowska Patrycja1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Karczewski KacperDalgiewicz Oliwia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Karczewski KonradMaksiewicz Zofia Ewa1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kaliszewski KacperPopiołkowska Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Zmysłowski MiłoszNowakowska Urszula2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Gaworek SzymonRogowska Wiktoria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Gaworek HubertWięcławska Anna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Gaworek HubertWięcławska Anna9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Radwański HubertKopeć Kalina1 G
47 Puchar Wieczystego Gaworek SzymonRogowska Wiktoria17 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Gaworek HubertWięcławska Anna11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Gaworek HubertWięcławska Anna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Gaworek SzymonRogowska Wiktoria5 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia2 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Sybicki AdamRogowska Patrycja5 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Radwański HubertKopeć Kalina2 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Ksybek MateuszKułakowska Nicola3 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Jędraszczak WiktorRaźna Natalia6 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Gaworek HubertWięcławska Anna1 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Gaworek SzymonRogowska Wiktoria5 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia11 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia10 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja3 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja4 B
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Ksybek MateuszKułakowska Nicola3 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Sybicki AdamRogowska Patrycja9 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Ksybek MateuszKułakowska Nicola1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja3 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja5 B
MAŁE GRAND PRIX Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 F
MAŁE GRAND PRIX Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia4 D
MAŁE GRAND PRIX Gaworek SzymonRogowska Wiktoria5 E
MAŁE GRAND PRIX Gaworek HubertWięcławska Anna1 E
MAŁE GRAND PRIX Pospieszyński PawełKlimczewska Zofia2 D
MAŁE GRAND PRIX Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja1 D
MAŁE GRAND PRIX Radwański HubertKopeć Kalina2 G
MAŁE GRAND PRIX Sybicki AdamRogowska Patrycja4 F
MAŁE GRAND PRIX Ksybek MateuszKułakowska Nicola2 F
MAŁE GRAND PRIX Gaworek SzymonRogowska Wiktoria6 E
MAŁE GRAND PRIX Gaworek HubertWięcławska Anna3 E
MAŁE GRAND PRIX Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 F
MAŁE GRAND PRIX Siemianowski MateuszWoźniak Aleksandra8 C
MAŁE GRAND PRIX Sybicki AdamRogowska Patrycja1 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja6 B
Puchar WieczystegoGaworek SzymonRogowska Wiktoria35 E
Puchar WieczystegoGaworek HubertWięcławska Anna31 E
Christmas PartyJędraszczak WiktorRaźna Natalia7 D
Christmas PartyPospieszyński PawełKułakowska Nicola6 E
Christmas PartyGodlewski WiktorPospieszyńska Alicja2 D
Christmas PartyJędraszczak WiktorRaźna Natalia2 D
Christmas PartyJanczarek KarolKlimczewska Zofia2 D
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Baran MichałWydurska Izabela5 C
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Baran MichałWydurska Izabela9 C
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Gaworek SzymonRogowska Wiktoria1 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Gaworek HubertWięcławska Anna1 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia4 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Ksybek MateuszRosiak Amelia1 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Radwański HubertKopeć Kalina3 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Sybicki AdamRogowska Patrycja2 G
MAŁE GRAND PRIX Rosiak Maksymilian MateuszZałęska Magdalena1 G
MAŁE GRAND PRIX Radwański HubertKopeć Kalina3 G
MAŁE GRAND PRIX Sybicki AdamRogowska Patrycja3 G
MAŁE GRAND PRIX Radwański MichałOlszewska Dominika5 E
MAŁE GRAND PRIX Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia7 E
MAŁE GRAND PRIX Ksybek MateuszRosiak Amelia6 E
MAŁE GRAND PRIX Pospieszyński PawełKułakowska Nicola5 E
MAŁE GRAND PRIX Jędraszczak WiktorRaźna Natalia6 D
MAŁE GRAND PRIX Jędraszczak WiktorRaźna Natalia4 D
MAŁE GRAND PRIX Gaworek SzymonRogowska Wiktoria2 F
MAŁE GRAND PRIX Sobczyński BartoszDul Patrycja7 F
MAŁE GRAND PRIX Gaworek HubertWięcławska Anna2 E
MAŁE GRAND PRIX Gaworek HubertWięcławska Anna3 E
MAŁE GRAND PRIX Gaworek SzymonRogowska Wiktoria3 F
MAŁE GRAND PRIX Rosiak Maksymilian MateuszZałęska Magdalena1 G
MAŁE GRAND PRIX Sybicki AdamRogowska Patrycja3 G
MAŁE GRAND PRIX Radwański HubertKopeć Kalina3 G
MAŁE GRAND PRIX Ksybek MateuszRosiak Amelia1 G
MAŁE GRAND PRIX Szadkowski KrzysztofMałecka Julia5 E
MAŁE GRAND PRIX Radwański MichałOlszewska Dominika2 E
MAŁE GRAND PRIX Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia8 E
Puchar Klas A, B i C Baran MichałWydurska Izabela15 C
Puchar Klas A, B i C Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja27 B
Puchar Klas A, B i C Baran MichałWydurska Izabela20 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Ksybek MateuszRosiak Amelia34 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia33 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Radwański HubertKopeć Kalina1 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Gaworek HubertWięcławska Anna5 E
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Szymborski KrzysztofCytloch Amelia3 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaRadwański MichałOlszewska Dominika1 F
MAŁE GRAND PRIX Ksybek MateuszRosiak Amelia1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Radwański MichałOlszewska Dominika5 F
MAŁE GRAND PRIX Gaworek HubertWięcławska Anna8 E
MAŁE GRAND PRIX Szymborski KrzysztofCytloch Amelia3 G
MAŁE GRAND PRIX Radwański HubertKopeć Kalina1 H
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Baran MichałWydurska Izabela5 C
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 E
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Sybicki AdamTomaszewska Maja6 F
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia5 F
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Radwański HubertKopeć Kalina1 H
Puchar Klas F, E i D Radwański MichałOlszewska Dominika7 F
Puchar Klas F, E i D Janczarek KarolKlimczewska Zofia15 D
Puchar Klas F, E i D Baran MichałWydurska Izabela3 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia8 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Radwański HubertKopeć Kalina1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Ksybek MateuszRosiak Amelia1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Sybicki AdamTomaszewska Maja2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Gaworek HubertWięcławska Anna1 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Jędraszczak WiktorRaźna Natalia3 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Pospieszyński PawełKułakowska Nicola5 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Janczarek KarolKlimczewska Zofia6 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja2 B
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Sybicki AdamTomaszewska Maja2 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Ksybek MateuszRosiak Amelia1 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Radwański HubertKopeć Kalina1 H
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Szymborski KrzysztofCytloch Amelia3 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Gaworek HubertWięcławska Anna1 F
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Sobczyński BartoszDul Patrycja5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baran MichałWydurska Izabela1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Siemianowski MateuszWoźniak Aleksandra11 C
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Sybicki AdamTomaszewska Maja3 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia2 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Radwański HubertKopeć Kalina2 H
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Szymborski KrzysztofCytloch Amelia2 H
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Baran MichałWydurska Izabela1 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Sybicki AdamTomaszewska Maja3 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Radwański HubertKopeć Kalina2 H
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Jędraszczak WiktorRaźna Natalia4 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Radwański MichałOlszewska Dominika5 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szymborski KrzysztofCytloch Amelia2 H
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja3 D
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Gaworek SzymonBilińska Natalia3 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Gaworek HubertWięcławska Anna6 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Sobczyński BartoszDul Patrycja9 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja7 B
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Janczarek KarolKlimczewska Zofia5 D
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Malinowski MaciejRajkowska Paulina4 B
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja4 B
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata5 E
Małe Grand Prix Sybicki AdamTomaszewska Maja3 G
Małe Grand Prix Szymborski KrzysztofCytloch Amelia2 H
Małe Grand Prix Jędraszczak WiktorRaźna Natalia7 E
Małe Grand Prix Radwański HubertKopeć Kalina2 H
Małe Grand Prix Gaworek SzymonBilińska Natalia2 E
Małe Grand Prix Gaworek HubertWięcławska Anna3 F
Małe Grand Prix Radwański MichałOlszewska Dominika3 E
Małe Grand Prix Baran MichałWydurska Izabela1 D
XLV Puchar Wieczystego Baran MichałWydurska Izabela8 D
XLV Puchar Wieczystego Baran MichałWydurska Izabela3 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sybicki AdamTomaszewska Maja3 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia2 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szymborski KrzysztofCytloch Amelia1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gaworek HubertWięcławska Anna5 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gaworek SzymonBilińska Natalia3 E
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Baran MichałWydurska Izabela2 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Baran MichałWydurska Izabela2 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Ksybek MateuszRosiak Amelia1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Sybicki AdamTomaszewska Maja3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Szymborski KrzysztofCytloch Amelia1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Gaworek SzymonBilińska Natalia1 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Baran MichałWydurska Izabela2 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Gaworek HubertWięcławska Anna7 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Baran MichałWydurska Izabela4 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Siemianowski MateuszWoźniak Aleksandra8 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Janczarek KarolKlimczewska Zofia9 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia2 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata13 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Siemianowski MateuszWoźniak Aleksandra4 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Malinowski MaciejRajkowska Paulina6 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja2 B
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGaworek HubertWięcławska Anna10 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Gaworek HubertWięcławska Anna7 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Gaworek HubertWięcławska Anna3 F
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia2 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Jędraszczak WiktorRaźna Natalia8 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Jędraszczak WiktorRaźna Natalia7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Ksybek MateuszRosiak Amelia1 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Sybicki AdamTomaszewska Maja2 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Szymborski KrzysztofCytloch Amelia1 H
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja5 D
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata10 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna4 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Gaworek HubertWięcławska Anna8 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Ksybek MateuszRosiak Amelia2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Sybicki AdamTomaszewska Maja5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Baran MichałWydurska Izabela3 D
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Baran MichałWydurska Izabela3 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Gaworek HubertWięcławska Anna4 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Janczarek KarolKlimczewska Zofia5 D
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna5 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Sybicki AdamTomaszewska Maja3 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Jędraszczak WiktorRaźna Natalia7 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Szymborski KrzysztofCytloch Amelia2 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia3 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna4 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Gaworek HubertWięcławska Anna6 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja2 D
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Janczarek KarolKlimczewska Zofia6 D
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Janczarek KarolKlimczewska Zofia7 D
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Radwański MichałOlszewska Dominika7 F
Polish Open Championships Hass BartoszBilińska Nikola3 OPEN
Polish Open Championships Hass BartoszBilińska Nikola3 OPEN
Polish Open Championships Hass BartoszBilińska Nikola4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Sybicki AdamTomaszewska Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Jędraszczak WiktorRaźna Natalia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Szymborski KrzysztofCytloch Amelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Gaworek HubertWięcławska Anna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Malinowski MaciejRajkowska Paulina9 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Pałac JakubGizińska Julia19 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Pałac JakubGizińska Julia11 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Hass BartoszBilińska Nikola1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Sybicki AdamTomaszewska Maja1 H
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Janczarek KarolKlimczewska Zofia2 D
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Szymborski KrzysztofCytloch Amelia2 H
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 E
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Tomaszewska MajaSybicki Adam1 H
Puchar Klas F, E i DRadwański MichałOlszewska Dominika13 F
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Sybicki AdamTomaszewska Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Ksybek MateuszRosiak Amelia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Gaworek HubertWięcławska Anna6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Sobczyński BartoszRoman Patrycja4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jędraszczak WiktorRaźna Natalia8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Hass BartoszBilińska Nikola1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Malinowski MaciejRajkowska Paulina11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Gaworek HubertWięcławska Anna1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Tomaszewska MajaSybicki Adam1 H
Mistrzostwa Klas A,B,C Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja2 C
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Siedlecki DamianAdamska Julia9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałac JakubGizińska Julia7 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Radwański MichałOlszewska Dominika13 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pałac JakubGizińska Julia13 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hass BartoszBilińska Nikola1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jędraszczak WiktorRaźna Natalia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Malinowski MaciejRajkowska Paulina15 B
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 E
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gaworek HubertWięcławska Anna3 G
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Radwański MichałOlszewska Dominika2 E
Gwiazdkowy TTT Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata3 G
Gwiazdkowy TTT Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 H
Gwiazdkowy TTT Rosiak AmeliaKsybek Mateusz1 H
Gwiazdkowy TTT Sybicki AdamTomaszewska Maja1 H
Gwiazdkowy TTT Gaworek HubertWięcławska Anna3 G
Gwiazdkowy TTT Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna5 E
Gwiazdkowy TTT Hass BartoszBilińska Nikola1 E
Gwiazdkowy TTT Pospieszyński PawełBilińska Natalia4 D
Gwiazdkowy TTT Pospieszyński PawełBilińska Natalia3 D
Gwiazdkowy TTT Radwański MichałOlszewska Dominika3 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Pałac JakubGizińska Julia5 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Pałac JakubGizińska Julia4 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna8 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Gaworek HubertWięcławska Anna3 G
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Hass BartoszBilińska Nikola1 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Sybicki AdamTomaszewska Maja2 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Ksybek MateuszRosiak Amelia2 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Hass BartoszBilińska Nikola2 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata2 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna5 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Gaworek HubertWięcławska Anna3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna10 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Gaworek HubertWięcławska Anna2 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Hass BartoszBilińska Nikola4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Janczarek KarolKlimczewska Zofia2 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Siedlecki DamianAdamska Julia2 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Radwański MichałOlszewska Dominika8 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Pałac JakubGizińska Julia6 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Hass BartoszBilińska Nikola2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Pospieszyński PawełBilińska Natalia5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Pospieszyński PawełBilińska Natalia5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Jędraszczak WiktorRaźna Natalia3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Pałac JakubGizińska Julia6 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata3 G
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Gaworek HubertWięcławska Anna3 G
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna2 E
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Pospieszyński PawełBilińska Natalia3 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Pospieszyński PawełBilińska Natalia5 D
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja1 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Ksybek MateuszRosiak Amelia5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Hass BartoszBilińska Nikola1 E
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Siedlecki DamianAdamska Julia5 E
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Janczarek KarolKlimczewska Zofia4 E
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Siedlecki DamianAdamska Julia1 E
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Hass BartoszBilińska Nikola8 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Hass BartoszBilińska Nikola9 OPEN
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Jędraszczak WiktorRaźna Natalia6 E
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Hass BartoszBilińska Nikola11 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Jędraszczak WiktorRaźna Natalia6 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja4 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Siedlecki DamianAdamska Julia5 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Pałac JakubGizińska Julia6 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Pałac JakubGizińska Julia8 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Jakubiak FranciszekSzczepańska Oliwia1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Rosiak AmeliaKsybek Mateusz1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Pospieszyński PawełBilińska Natalia4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Pospieszyński PawełBilińska Natalia4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Hill Aden JordanRomanowska Julia3 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Siedlecki DamianAdamska Julia3 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Malinowski MaciejRajkowska Paulina4 B
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Kicek TomaszKalińska Julia2 H
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Dzięgielewski CyprianWięcławska Anna3 G
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Gaworek HubertDul Patrycja3 G
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja3 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Siedlecki DamianAdamska Julia3 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Radwański MichałOlszewska Dominika5 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Pałac JakubGizińska Julia4 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Pałac JakubGizińska Julia2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Siedlecki DamianAdamska Julia1 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Ksybek MateuszRosiak Amelia1 H
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Jędraszczak RadosławMaraszek Maria3 G
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Janczarek KarolKlimczewska Zofia4 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Siedlecki DamianAdamska Julia5 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Radwański MichałOlszewska Dominika7 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Hass BartoszBilińska Nikola1 E
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 E
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Janczarek KarolKlimczewska Zofia3 E
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Gaworek HubertDul Patrycja1 H
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Hill Aden JordanRomanowska Julia2 G
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata3 G
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Hass BartoszBilińska Nikola6 OPEN
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Ksybek MateuszRosiak Amelia1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Janczarek KarolKlimczewska Zofia1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Siedlecki DamianAdamska Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Radwański MichałOlszewska Dominika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Siedlecki DamianAdamska Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Jędraszczak RadosławMaraszek Maria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Nowicki MarcelLipińska Maja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Hass BartoszBilińska Nikola1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Dzięgielewski CyprianWięcławska Anna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Ksybek MateuszRosiak Amelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Hill Aden JordanRomanowska Julia3 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Janczarek KarolKlimczewska Zofia5 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja8 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Pałac JakubGizińska Julia7 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Siedlecki DamianAdamska Julia5 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Jędraszczak WiktorRaźna Natalia4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Nowicki MarcelLipińska Maja5 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Hass BartoszBilińska Nikola1 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Dzięgielewski CyprianWięcławska Anna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawySiedlecki DamianAdamska Julia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyGodlewski WiktorPospieszyńska Alicja5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawySobczyński BartoszRoman Patrycja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyRadwański MichałOlszewska Dominika8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyPałac JakubGizińska Julia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyJanczarek KarolKlimczewska Zofia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyJędraszczak WiktorRaźna Natalia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyHass BartoszBilińska Nikola1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyRosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyDzięgielewski CyprianWięcławska Anna3 G
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Siedlecki DamianAdamska Julia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca DANCE ARENA Siedlecki DamianAdamska Julia2 E
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówPałac JakubGizińska Julia6 E
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówSiedlecki DamianAdamska Julia3 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Janczarek KarolKlimczewska Zofia1 E
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Hass BartoszBilińska Nikola7 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Siedlecki DamianAdamska Julia5 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Janczarek KarolKlimczewska Zofia4 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pałac JakubGizińska Julia5 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Malinowski MaciejRajkowska Paulina2 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja3 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Siedlecki DamianAdamska Julia6 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gaworek HubertDul Patrycja1 H
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Gaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna3 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Nowicki MarcelLipińska Maja1 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Dzięgielewski CyprianWięcławska Anna4 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPospieszyński PawełBilińska Natalia6 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoHass BartoszBilińska Nikola7 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMalinowski MaciejRajkowska Paulina19 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMalinowski MaciejRajkowska Paulina11 C
OTTT FAST-STEP MOTION Hill Aden JordanRomanowska Julia1 H
OTTT FAST-STEP MOTION Pałac JakubGizińska Julia6 E
OTTT FAST-STEP MOTION Siedlecki DamianAdamska Julia3 E
OTTT FAST-STEP MOTION Sobczyński BartoszRoman Patrycja3 G
OTTT FAST-STEP MOTION Nowicki MarcelLipińska Maja2 E
OTTT FAST-STEP MOTION Janczarek KarolKlimczewska Zofia3 E
OTTT FAST-STEP MOTION Malinowski MaciejRajkowska Paulina3 C
OTTT FAST-STEP MOTION Dzięgielewski CyprianWięcławska Anna2 G
OTTT FAST-STEP MOTION Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata1 H
OTTT FAST-STEP MOTION Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja8 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTSzczepański DawidGiera Patrycja2 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTMalinowski MaciejRajkowska Paulina4 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTPrzybyszewski MichałMichalska Zuzanna6 D
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTGaworek SzymonBiałołęcka Katarzyna5 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTGodlewski WiktorPospieszyńska Alicja5 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTGaworek HubertDul Patrycja2 H
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTHill Aden JordanRomanowska Julia1 H
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTJanczarek KarolKlimczewska Zofia2 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTDzięgielewski CyprianWięcławska Anna3 G
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Pospieszyński PawełBilińska Natalia18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Hill Aden JordanRomanowska Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Sobczyński BartoszRoman Patrycja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Dzięgielewski CyprianWięcławska Anna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Jędraszczak WiktorRaźna Natalia1 G
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Hill Aden JordanRomanowska Julia1 H
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Nowicki MarcelLipińska Maja1 E
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Szczepański DawidGiera Patrycja2 E
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Jędraszczak WiktorRaźna Natalia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Janczarek KarolKlimczewska Zofia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jędraszczak WiktorRaźna Natalia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sobczyński BartoszRoman Patrycja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dzięgielewski CyprianWięcławska Anna1 H
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Przybyszewski MichałMichalska Zuzanna2 E
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Malinowski MaciejRajkowska Paulina3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja7 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Pospieszyński PawełBilińska Natalia2 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Przybyszewski MichałMichalska Zuzanna4 D
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Hass BartoszBilińska Nikola1 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Malinowski MaciejRajkowska Paulina3 C
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja5 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJHass BartoszBilińska Nikola1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJJędraszczak WiktorRaźna Natalia3 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJPospieszyński PawełBilińska Natalia4 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMalinowski MaciejRajkowska Paulina4 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Hill Aden JordanRomanowska Julia2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Malinowski MaciejRajkowska Paulina1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Szczepański DawidGiera Patrycja3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Dzięgielewski CyprianWięcławska Anna2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Jędraszczak WiktorRaźna Natalia2 G
OTTT Małe Mazowsze Pałac JakubGizińska Julia3 E
OTTT Małe Mazowsze Nowicki MarcelLipińska Maja3 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pospieszyński PawełBilińska Natalia12 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pospieszyński PawełBilińska Natalia9 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Hass BartoszBilińska Nikola4 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Pospieszyński PawełBilińska Natalia6 OPEN
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Przybyszewski MichałMichalska Zuzanna2 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Przybyszewski MichałMichalska Zuzanna4 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Malinowski MaciejRajkowska Paulina4 C
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Szczepański DawidGiera Patrycja5 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Żebrowski AntoniBiałołęcka Katarzyna1 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Hass BartoszBilińska Nikola1 F
Festiwal Tańca Riviera 2016 Malinowski MaciejRajkowska Paulina2 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata1 H
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Hill Aden JordanRomanowska Julia1 H
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Nowicki MarcelLipińska Maja4 E
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja2 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Malinowski MaciejRajkowska Paulina1 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata1 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Malinowski MaciejRajkowska Paulina1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieGaworek SzymonKłoszewska Amelia1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieGaworek HubertDul Patrycja2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieHill Aden JordanRomanowska Julia2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieŻebrowski AntoniBiałołęcka Katarzyna2 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieDzięgielewski CyprianWięcławska Anna2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieRosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieJędraszczak WiktorRaźna Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Nowicki MarcelLipińska Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaGaworek SzymonKłoszewska Amelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaGaworek HubertDul Patrycja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaHill Aden JordanRomanowska Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaŻebrowski AntoniBiałołęcka Katarzyna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaGodlewski WiktorPospieszyńska Alicja1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaKapitan JakubJabłońska Maja5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaPrzybyszewski MichałMichalska Zuzanna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaPrzybyszewski MichałMichalska Zuzanna4 E
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Pospieszyński PawełBilińska Natalia6 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Pospieszyński PawełBilińska Natalia9 OPEN
OTTT \"Pierwszy Krok\" Szczepański DawidGiera Patrycja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Malinowski MaciejRajkowska Paulina13 C
OTTT \"Pierwszy Krok\" Jędraszczak WiktorRaźna Natalia1 H
OTTT \"Pierwszy Krok\" Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata2 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska Agata1 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Przybyszewski MichałMichalska Zuzanna8 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Sobczyński BartoszRoman Patrycja2 G
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Hill Aden JordanRomanowska Julia2 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Gaworek SzymonKłoszewska Amelia1 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Dul PatrycjaGaworek Hubert1 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Przybyszewski MichałMichalska Zuzanna5 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Jędraszczak WiktorRaźna Natalia1 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja2 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Szczepański DawidGiera Patrycja8 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Nowicki MarcelLipińska Maja6 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Żebrowski AntoniBiałołęcka Katarzyna1 E
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Dzięgielewski CyprianWięcławska Anna1 H
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.plMalinowski MaciejRajkowska Paulina1 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przybyszewski MichałMichalska Zuzanna1 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malinowski MaciejRajkowska Paulina5 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przybyszewski MichałMichalska Zuzanna3 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Żebrowski AntoniBiałołęcka Katarzyna5 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Malinowski MaciejRajkowska Paulina14 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja2 D
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowicki MarcelLipińska Maja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Żebrowski AntoniBiałołęcka Katarzyna5 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Szczepański DawidGiera Patrycja3 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Malinowski MaciejRajkowska Paulina1 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja1 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Janczarek KarolNowicka Wiktoria Maria2 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Żebrowski AntoniBiałołęcka Katarzyna2 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Nowicki MarcelLipińska Maja3 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Godlewski WiktorPospieszyńska Alicja4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Pospieszyński PawełBilińska Natalia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Pospieszyński PawełBilińska Natalia7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Przybyszewski Michał