!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
CLASSIC
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Rębacz JerzyWereszczyńska Lena2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Ciszek MiłoszParys Urszula1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Kobak JakubRafalska Ewa1 H
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Rębacz JerzyWereszczyńska Lena2 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Ciszek MiłoszParys Urszula1 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Kuczyński MichałKozdój Maria2 G
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Szczerbicki MarcelGogłoza Krystyna1 G
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Kukowski MateuszKrupa Hanna1 H
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Kobak JakubRafalska Ewa1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Karpiński MarcelBłażejczyk Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Kukowski MateuszKrupa Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Stańczyk RyszardDębek Amelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Kuczyński MichałKozdój Maria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Ciszek MiłoszParys Urszula3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Rębacz JerzyWereszczyńska Lena4 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2024, Ogólnopolskiego Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Baranów Tomiak SzymonZacharska Katarzyna2 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Kobak JakubRafalska Ewa2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Emilsen DawidGawron Hanna1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Stańczyk RyszardDębek Amelia1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Radzymina Karpiński MarcelBłażejczyk Hanna1 H
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Tomiak SzymonZacharska Katarzyna18 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Tomiak SzymonZacharska Katarzyna13 OPEN
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Karpiński MarcelBłażejczyk Hanna2 H
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Stańczyk RyszardDębek Amelia1 H
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Kobak JakubRafalska Ewa1 H
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Emilsen DawidGawron Hanna1 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Kuczyński MichałKozdój Maria1 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Emilsen DawidGawron Hanna1 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Mularczyk JanGogłoza Krystyna2 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Kukowski MateuszKrupa Hanna1 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Karpiński MarcelBłażejczyk Hanna2 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Poździak RafałKopiec Oliwia11 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Poździak RafałKopiec Oliwia6 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Poździak RafałKopiec Oliwia17 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Wólkiewicz FilipPieróg Marta14 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Wólkiewicz FilipPieróg Marta16 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Poździak RafałKopiec Oliwia15 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Tomiak SzymonZacharska Katarzyna24 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Woźniak FilipWierzbicka Wiktoria5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Ciszek MiłoszParys Urszula4 F
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Rębacz JerzyWereszczyńska Lena1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Ciszek MiłoszParys Urszula2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Rębacz JerzyWereszczyńska Lena1 F
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Rodek MaciejPiotrowska Marta34 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Rodek MaciejPiotrowska Marta16 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Poździak RafałKopiec Oliwia27 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Wólkiewicz FilipPieróg Marta18 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Poździak RafałKopiec Oliwia38 B
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Tomiak SzymonZacharska Katarzyna9 A
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Woźniak FilipWierzbicka Wiktoria3 A
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Mularczyk JanGogłoza Krystyna2 H
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Kukowski MateuszKrupa Hanna2 H
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Stańczyk RyszardDębek Amelia1 H
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Kuczyński MichałKozdój Maria2 H
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna1 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Poździak RafałKopiec Oliwia2 C
Polish Cup PTT Tomiak SzymonZacharska Katarzyna17 OPEN
Polish Cup PTT Woźniak FilipWierzbicka Wiktoria13 OPEN
Polish Cup PTT Woźniak FilipWierzbicka Wiktoria8 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Tomiak SzymonZacharska Katarzyna11 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Woźniak FilipWierzbicka Wiktoria4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Stańczyk RyszardDębek Amelia2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Emilsen DawidGawron Hanna2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kuczyński MichałKozdój Maria1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna1 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Ciszek MiłoszParys Urszula5 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Poździak RafałKopiec Oliwia3 C
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORStryjewski JacekCzarnocka Iwona3 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORStryjewski JacekCzarnocka Iwona3 A
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENWoźniak FilipWierzbicka Wiktoria12 OPEN
Puchar WieczystegoTomiak SzymonZacharska Katarzyna12 A
Puchar WieczystegoRodek MaciejPiotrowska Marta26 B
Puchar WieczystegoRodek MaciejPiotrowska Marta16 B
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Kuczyński MichałKozdój Maria2 H
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Poździak RafałKopiec Oliwia1 C
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna1 E
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Ciszek MiłoszParys Urszula2 G
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna4 F
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Emilsen DawidGawron Hanna2 H
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna2 E
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Poździak RafałKopiec Oliwia1 C
IX Gala Tańca TOP ART Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Poździak RafałKopiec Oliwia3 C
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika3 D
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Rodek MaciejPiotrowska Marta15 OPEN
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Poździak RafałKopiec Oliwia4 C
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Poździak RafałKopiec Oliwia2 C
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika13 D
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna5 F
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Ciszek MiłoszParys Urszula2 G
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Kuczyński MichałKozdój Maria1 H
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Emilsen DawidGawron Hanna1 H
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Tomiak SzymonZacharska Katarzyna19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Woźniak FilipWierzbicka Wiktoria16 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2023 Tomiak SzymonZacharska Katarzyna5 OPEN
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Poździak RafałKopiec Oliwia2 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna3 E
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika1 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Wólkiewicz FilipPieróg Marta9 B
XIII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2023 Poździak RafałKopiec Oliwia1 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Wólkiewicz FilipPieróg Marta6 B
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 B
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 B
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Poździak RafałKopiec Oliwia2 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Poździak RafałKopiec Oliwia4 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika2 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna4 E
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Ciszek MiłoszParys Urszula1 G
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Stryjewski JacekCzarnocka Iwona5 OPEN
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Stryjewski JacekCzarnocka Iwona1 A
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna1 G
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Kuczyński MichałKozdój Maria1 H
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Emilsen DawidGawron Hanna2 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Wólkiewicz FilipPieróg Marta3 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna1 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Wólkiewicz FilipPieróg Marta3 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 OPEN
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Rodek MaciejPiotrowska Marta24 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Tomiak SzymonZacharska Katarzyna4 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Woźniak FilipWierzbicka Wiktoria3 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Poździak RafałKopiec Oliwia11 C
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Rodek MaciejPiotrowska Marta20 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Poździak RafałKopiec Oliwia9 C
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Tomiak SzymonZacharska Katarzyna2 B
Mistrzostwa Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT i Otwarty Puchar Okręgu Śląskiego i Opolskiego PTT Woźniak FilipWierzbicka Wiktoria1 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Rodek MaciejPiotrowska Marta10 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Rodek MaciejPiotrowska Marta4 B
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Poździak RafałKopiec Oliwia2 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Poździak RafałKopiec Oliwia2 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Tomiak SzymonZacharska Katarzyna1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Wólkiewicz FilipPieróg Marta5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Wólkiewicz FilipPieróg Marta3 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Tomiak SzymonZacharska Katarzyna1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Tomiak SzymonZacharska Katarzyna10 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Tomiak SzymonZacharska Katarzyna4 OPEN
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Rębacz JerzyMazurkiewicz Alicja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Woźniak FilipWierzbicka Wiktoria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Rodek MaciejPiotrowska Marta2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Rodek MaciejPiotrowska Marta7 B
Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM - !!! ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU !!! Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM - !!! ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU !!! Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM - !!! ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU !!! Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Rodek MaciejPiotrowska Marta4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Ciszek MiłoszParys Urszula1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna2 F
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Stryjewski JacekCzarnocka Iwona3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Stryjewski JacekCzarnocka Iwona1 A
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna8 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Rębacz JerzyMazurkiewicz Alicja7 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna3 G
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Łukasiewicz KarolPrzybysz Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2023\" Sałek JanSzewczyk Adrianna4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Sałek JanSzewczyk Adrianna1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica Salwerowicz BartoszKarczmarczyk Florentyna8 F
VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2023 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Sałek JanSzewczyk Adrianna4 D
Turniej Tańca Towarzyskiego Takt Chełm \' 23 Sałek JanSzewczyk Adrianna1 D
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Stryjewski JacekCzarnocka Iwona7 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Stryjewski JacekCzarnocka Iwona1 A
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 C
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 C
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Karpiński MarcelBłażejczyk Hanna2 H
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Karpiński MarcelBłażejczyk Hanna1 H
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Ciszek MiłoszParys Urszula1 H
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna2 G
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Sałek JanSzewczyk Adrianna1 D
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta15 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta5 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta21 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta6 B
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta14 B
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Sałek JanSzewczyk Adrianna1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sałek JanSzewczyk Adrianna9 D
4STEP FESTIVAL Sałek JanSzewczyk Adrianna3 D
Polish Cup Tomiak SzymonZacharska Katarzyna17 OPEN
Polish Cup Tomiak SzymonZacharska Katarzyna17 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Jonczyk MaciejJonczyk Olga2 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Rodek MaciejPiotrowska Marta6 B
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Rodek MaciejPiotrowska Marta2 B
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Kuczyński MichałKozdój Maria2 H
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna2 G
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Karpiński MarcelBłażejczyk Hanna2 H
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Ciszek MiłoszParys Urszula1 H
MAŁE GRAND PRIX \"O PUCHAR PANI BURMISTRZ\" (I TURNIEJ EDYCJI 2023) Sałek JanSzewczyk Adrianna1 D
MISTRZOSTWA KLAS CBA Rodek MaciejPiotrowska Marta37 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Tomiak SzymonZacharska Katarzyna9 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Wólkiewicz FilipPieróg Marta14 C
MISTRZOSTWA KLAS CBA Rodek MaciejPiotrowska Marta28 B
MISTRZOSTWA KLAS CBA Wólkiewicz FilipPieróg Marta14 C
IV OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2023 oraz Rekreacja Małopolska POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKA Sałek JanSzewczyk Adrianna7 D
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Tomiak SzymonZacharska Katarzyna9 B
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja5 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja4 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Sałek JanSzewczyk Adrianna3 D
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Tomiak SzymonZacharska Katarzyna1 B
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rębacz JerzyMazurkiewicz Alicja2 F
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna1 H
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Karpiński MarcelBłażejczyk Hanna2 H
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Ciszek MiłoszParys Urszula1 H
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Poździak RafałŚwierżewska Alicja7 B
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Poździak RafałŚwierżewska Alicja2 C
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rodek MaciejPiotrowska Marta3 B
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rodek MaciejPiotrowska Marta4 B
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena6 E
Puchar WieczystegoRodek MaciejPiotrowska Marta42 B
Puchar WieczystegoRodek MaciejPiotrowska Marta25 B
Puchar WieczystegoPoździak RafałŚwierżewska Alicja50 C
Puchar WieczystegoPoździak RafałŚwierżewska Alicja17 C
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Rębacz JerzyMazurkiewicz Alicja2 F
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Karpiński MarcelBłażejczyk Hanna2 H
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Kuczyński MichałKozdój Maria2 H
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna1 H
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Ciszek MiłoszParys Urszula1 H
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Wólkiewicz FilipPieróg Marta8 C
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Poździak RafałŚwierżewska Alicja2 C
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Wólkiewicz FilipPieróg Marta5 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Rodek MaciejPiotrowska Marta21 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Jonczyk MaciejJonczyk Olga3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Jonczyk MaciejJonczyk Olga4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Jonczyk MaciejJonczyk Olga4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Jonczyk MaciejJonczyk Olga5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Poździak RafałŚwierżewska Alicja9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 C
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Wólkiewicz FilipPieróg Marta7 C
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 C
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Wólkiewicz FilipPieróg Marta6 C
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja3 C
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna1 H
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Rębacz JerzyMazurkiewicz Alicja4 F
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Rodek MaciejPiotrowska Marta1 C
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja5 C
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja4 C
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Rodek MaciejPiotrowska Marta2 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Jonczyk MaciejJonczyk Olga3 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Jonczyk MaciejJonczyk Olga3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Rodek MaciejPiotrowska Marta3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Rodek MaciejPiotrowska Marta1 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Rębacz JerzyMazurkiewicz Alicja4 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Szczerbicki MarcelEmilsen Lilianna1 H
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Rodek MaciejPiotrowska Marta11 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja17 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Rodek MaciejPiotrowska Marta10 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Tomiak SzymonZacharska Katarzyna3 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja13 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta2 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Jonczyk MaciejJonczyk Olga1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta1 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta3 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta1 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Rodek MaciejPiotrowska Marta4 C
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Tomiak SzymonZacharska Katarzyna1 C
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Poździak RafałŚwierżewska Alicja4 C
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Rodek MaciejPiotrowska Marta3 C
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Tomiak SzymonZacharska Katarzyna2 C
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY Ultex-Pol Cup 2022 Tomiak SzymonZacharska Katarzyna1 C
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Poździak RafałŚwierżewska Alicja2 C
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Poździak RafałŚwierżewska Alicja8 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Poździak RafałŚwierżewska Alicja2 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyJonczyk MaciejJonczyk Olga2 A
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyJonczyk MaciejJonczyk Olga1 A
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rodek MaciejPiotrowska Marta3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wólkiewicz FilipPieróg Marta6 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rodek MaciejPiotrowska Marta4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Poździak RafałŚwierżewska Alicja2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Falas OskarSzewczyk Adrianna4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rębacz JerzyMazurkiewicz Alicja7 F
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Salwerowicz BartoszSkorokhod Yeva2 F
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Jonczyk MaciejJonczyk Olga3 OPEN
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 D
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Salwerowicz BartoszSkorokhod Yeva2 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena3 E
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia3 E
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Rodek MaciejPiotrowska Marta1 C
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Rodek MaciejPiotrowska Marta1 C
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Poździak RafałŚwierżewska Alicja2 C
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Wólkiewicz FilipPieróg Marta3 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Rodek MaciejPiotrowska Marta9 C
II OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Rodek MaciejPiotrowska Marta4 C
Polish Open ChampionshipsStryjewski JacekCzarnocka Iwona7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Poździak RafałŚwierżewska Alicja6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Rodek MaciejPiotrowska Marta3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Poździak RafałŚwierżewska Alicja10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Rodek MaciejPiotrowska Marta1 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Wólkiewicz FilipPieróg Marta3 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena2 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Salwerowicz BartoszSkorokhod Yeva3 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Rębacz JerzyMazurkiewicz Alicja1 G
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Stryjewski JacekCzarnocka Iwona1 B
Puchar Klas F, E i D Poździak RafałŚwierżewska Alicja3 D
Puchar Klas F, E i D Poździak RafałŚwierżewska Alicja6 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena2 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Rodek MaciejPiotrowska Marta4 C
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja2 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Łukasiewicz KarolGac Maria15 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 D
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Łukasiewicz KarolGac Maria6 E
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Broda KacperRudnicka Inga4 E
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Rodek MaciejPiotrowska Marta4 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówStryjewski JacekCzarnocka Iwona5 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJonczyk MaciejJonczyk Olga5 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJonczyk MaciejJonczyk Olga1 A
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówStryjewski JacekCzarnocka Iwona1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Broda KacperRudnicka Inga1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Łukasiewicz KarolGac Maria6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Łukasiewicz KarolGac Maria10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2022 Salwerowicz BartoszSkorokhod Yeva9 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena5 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Rębacz JerzyMazurkiewicz Alicja1 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia5 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Broda KacperRudnicka Inga2 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Łukasiewicz KarolGac Maria8 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta13 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Poździak RafałŚwierżewska Alicja2 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Łukasiewicz KarolGac Maria9 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Broda KacperRudnicka Inga2 E
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Poździak RafałŚwierżewska Alicja14 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta6 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta20 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta24 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia7 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Salwerowicz BartoszSkorokhod Yeva6 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena5 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Rębacz JerzyMazurkiewicz Alicja2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Jonczyk MaciejJonczyk Olga3 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Stryjewski JacekCzarnocka Iwona2 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Stryjewski JacekCzarnocka Iwona1 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Łukasiewicz KarolGac Maria6 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Salwerowicz BartoszSkorokhod Yeva6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Łukasiewicz KarolGac Maria5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wólkiewicz FilipPieróg Marta5 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Wólkiewicz FilipPieróg Marta9 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022 Poździak RafałŚwierżewska Alicja2 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Łukasiewicz KarolGac Maria3 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Poździak RafałŚwierżewska Alicja8 D
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Łukasiewicz KarolGac Maria6 E
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Poździak RafałŚwierżewska Alicja5 C
Otwarte Mistrzostwa Lublina o Puchar Prezydenta Miasta Lublin Broda KacperRudnicka Inga1 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Łukasiewicz KarolGac Maria4 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Broda KacperRudnicka Inga2 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena6 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Salwerowicz BartoszSkorokhod Yeva7 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia4 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Łukasiewicz KarolGac Maria8 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Rodek MaciejPiotrowska Marta7 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Rodek MaciejPiotrowska Marta2 C
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Poździak RafałŚwierżewska Alicja3 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Broda KacperRudnicka Inga1 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Broda KacperRudnicka Inga4 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rodek MaciejPiotrowska Marta6 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rodek MaciejPiotrowska Marta2 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Łukasiewicz KarolGac Maria3 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Broda KacperRudnicka Inga1 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorJonczyk MaciejJonczyk Olga4 A
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorJonczyk MaciejJonczyk Olga6 OPEN
Puchar WieczystegoPoździak RafałŚwierżewska Alicja2 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Poździak RafałŚwierżewska Alicja1 E
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wólkiewicz FilipPieróg Marta3 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia8 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia5 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia4 F
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia7 E
OTTT o Puchar Burmistrza Bełżyc Broda KacperRudnicka Inga1 G
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jonczyk MaciejJonczyk Olga8 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Broda KacperRudnicka Inga1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Łukasiewicz KarolGac Maria12 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Łukasiewicz KarolGac Maria5 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Broda KacperRudnicka Inga1 G
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówSalwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia4 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówKluczyk GabrielKluczyk Magdalena8 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówRodek MaciejPiotrowska Marta1 C
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówRodek MaciejPiotrowska Marta5 C
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupRodek MaciejPiotrowska Marta19 OPEN
Puchar Klas C, B i A Rodek MaciejPiotrowska Marta20 C
Puchar Klas C, B i A Rodek MaciejPiotrowska Marta27 C
MAŁE GRAND PRIX Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena1 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówRodek MaciejPiotrowska Marta11 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówRodek MaciejPiotrowska Marta6 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówWólkiewicz FilipPieróg Marta4 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówWólkiewicz FilipPieróg Marta4 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówSienkiewicz KrzysztofSikora Julia6 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówBroda KacperWajs Weronika1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówSalwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia2 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówKluczyk GabrielKluczyk Magdalena1 G
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Jonczyk MaciejJonczyk Olga1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Rodek MaciejPiotrowska Marta7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Rodek MaciejPiotrowska Marta6 OPEN
Małe Grand Prix Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena2 G
Małe Grand Prix Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia5 F
Małe Grand Prix Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia2 G
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Rodek MaciejPiotrowska Marta8 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Rodek MaciejPiotrowska Marta5 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Łukasiewicz KarolBanaszczyk Agnieszka9 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Łukasiewicz KarolBanaszczyk Agnieszka5 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Rębacz JerzyRudnicka Inga2 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia1 G
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena1 G
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jonczyk MaciejJonczyk Olga5 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jonczyk MaciejJonczyk Olga1 B
MAŁE GRAND PRIX Wólkiewicz FilipPieróg Marta5 C
MAŁE GRAND PRIX Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia1 G
MAŁE GRAND PRIX Wólkiewicz FilipPieróg Marta6 C
MAŁE GRAND PRIX Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia6 F
MAŁE GRAND PRIX Łukasiewicz KarolBanaszczyk Agnieszka8 D
MAŁE GRAND PRIX Łukasiewicz KarolBanaszczyk Agnieszka8 D
MAŁE GRAND PRIX Rębacz JerzyRudnicka Inga1 G
Grand Prix Seniorów PTT Jonczyk MaciejJonczyk Olga2 B
Grand Prix Seniorów PTT Jonczyk MaciejJonczyk Olga3 OPEN
OTTT LIDER 2021Wólkiewicz FilipPieróg Marta7 C
OTTT LIDER 2021Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena2 G
OTTT LIDER 2021Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia2 F
OTTT LIDER 2021Rodek MaciejPiotrowska Marta6 C
OTTT LIDER 2021Rodek MaciejPiotrowska Marta6 C
OTTT LIDER 2021Poździak RafałKvet Ana8 C
OTTT LIDER 2021Wólkiewicz FilipPieróg Marta8 C
OTTT LIDER 2021Poździak RafałKvet Ana10 C
OTTT LIDER 2021Łukasiewicz KarolBanaszczyk Agnieszka6 D
OTTT LIDER 2021Łukasiewicz KarolBanaszczyk Agnieszka6 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWólkiewicz FilipPieróg Marta7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWólkiewicz FilipPieróg Marta9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Poździak RafałKvet Ana6 C
Grand Prix Polski PTT Rębacz JerzyRudnicka Inga2 G
Grand Prix Polski PTT Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia2 G
Grand Prix Polski PTT Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia7 E
Grand Prix Polski PTT Pięcek AleksanderPięcek Aneta3 C
Grand Prix Polski PTT Poździak RafałKvet Ana9 C
Grand Prix Polski PTT Poździak RafałKvet Ana18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta2 C
Grand Prix Polski PTT Rodek MaciejPiotrowska Marta3 C
MAŁE GRAND PRIX Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia1 F
MAŁE GRAND PRIX Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia2 G
MAŁE GRAND PRIX Rębacz JerzyRudnicka Inga2 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Łukasiewicz KarolWargala Jessica8 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Łukasiewicz KarolWargala Jessica12 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia5 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena2 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rębacz JerzyRudnicka Inga1 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Poździak RafałKvet Ana11 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta17 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta7 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Poździak RafałKvet Ana7 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Poździak RafałKvet Ana20 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta9 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Poździak RafałKvet Ana11 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wólkiewicz FilipPieróg Marta14 OPEN
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Łukasiewicz KarolWargala Jessica7 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Łukasiewicz KarolWargala Jessica10 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Wójcik MateuszSękowska Martyna3 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Wójcik MateuszSękowska Martyna4 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Rębacz JerzyRudnicka Inga3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Łukasiewicz KarolWargala Jessica5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Rębacz JerzyRudnicka Inga3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Ziółek WiktorSzustek Alicja1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pięcek AleksanderPięcek Aneta7 C
47 Puchar Wieczystego Wólkiewicz FilipPieróg Marta21 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wólkiewicz FilipPieróg Marta21 OPEN
47 Puchar Wieczystego Wólkiewicz FilipPieróg Marta17 D
47 Puchar Wieczystego Wólkiewicz FilipPieróg Marta16 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wólkiewicz FilipPieróg Marta6 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wólkiewicz FilipPieróg Marta4 D
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Ziółek WiktorSzustek Alicja3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wójcik MateuszSękowska Martyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wójcik MateuszSękowska Martyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Rodek MaciejPiotrowska Marta3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wólkiewicz FilipPieróg Marta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Łukasiewicz KarolWargala Jessica8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wólkiewicz FilipPieróg Marta6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Ziółek WiktorSzustek Alicja3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Ziółek WiktorSzustek Alicja1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ziółek WiktorSzustek Alicja19 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Pięcek AleksanderPięcek Aneta1 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Ziółek WiktorSzustek Alicja6 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Ziółek WiktorSzustek Alicja3 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wólkiewicz FilipPieróg Marta7 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Rodek MaciejPiotrowska Marta4 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wólkiewicz FilipPieróg Marta8 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Poździak RafałKvet Ana3 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wójcik MateuszSękowska Martyna1 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kluczyk GabrielKluczyk Magdalena1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Ziółek WiktorSzustek Alicja6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Jonczyk MaciejJonczyk Olga1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Ziółek WiktorSzustek Alicja4 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Jonczyk MaciejJonczyk Olga3 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Poździak RafałKvet Ana2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Pięcek AleksanderPięcek Aneta2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Poździak RafałKvet Ana6 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Ziółek WiktorSzustek Alicja2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Ziółek WiktorSzustek Alicja4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Wójcik MateuszSękowska Martyna4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia1 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Rodek MaciejPiotrowska Marta3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wójcik MateuszSękowska Martyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pięcek AleksanderPięcek Aneta1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Ziółek WiktorSzustek Alicja1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Ziółek WiktorSzustek Alicja1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wólkiewicz FilipPieróg Marta8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pięcek AleksanderPięcek Aneta7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Poździak RafałKvet Ana7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wólkiewicz FilipPieróg Marta8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Rodek MaciejPiotrowska Marta5 D
Mistrzostwa Polski Standard Ziółek WiktorSzustek Alicja24 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Ziółek WiktorSzustek Alicja3 C
MAŁE GRAND PRIX Wójcik MateuszSękowska Martyna3 E
MAŁE GRAND PRIX Ziółek WiktorSzustek Alicja2 C
MAŁE GRAND PRIX Sienkiewicz KrzysztofSikora Julia3 G
MAŁE GRAND PRIX Pięcek AleksanderPięcek Aneta5 D
MAŁE GRAND PRIX Poździak RafałKvet Ana3 D
MAŁE GRAND PRIX Poździak RafałKvet Ana2 D
MAŁE GRAND PRIX Salwerowicz BartoszKopystyńska Kornelia1 H