!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GASIEK
Rzeszów (Podkarpackie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Bury JakubKamińska Paula7 OPEN
47 Puchar Wieczystego Konczewski KacperJemioła Antonina Mira11 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
47 Puchar Wieczystego Bury JakubKamińska Paula15 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Hamzayev ElwinRyś Wiktoria29 B
47 Puchar Wieczystego Bury JakubKamińska Paula15 B
47 Puchar Wieczystego Bury JakubKamińska Paula3 A
47 Puchar Wieczystego Hamzayev ElwinRyś Wiktoria23 B
47 Puchar Wieczystego Kijowski CezaryLubińska Katarzyna19 C
47 Puchar Wieczystego Łobos DominikOszywa Rozalia7 E
47 Puchar Wieczystego Łobos DominikOszywa Rozalia15 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Łobos DominikOszywa Rozalia3 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Pępek JanMach Julia6 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Łobos DominikOszywa Rozalia2 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kijowski CezaryLubińska Katarzyna10 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kijowski CezaryLubińska Katarzyna6 C
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Bury JakubKamińska Paula4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kijowski CezaryLubińska Katarzyna9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kijowski CezaryLubińska Katarzyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Pępek JanMach Julia7 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bury JakubKamińska Paula15 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
Mikołajowy OTTT Łobos DominikOszywa Rozalia2 E
Mikołajowy OTTT Łobos DominikOszywa Rozalia1 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Bury JakubKamińska Paula11 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Konczewski KacperJemioła Antonina Mira21 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Bury JakubKamińska Paula8 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Łobos DominikOszywa Rozalia14 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kijowski CezaryLubińska Katarzyna12 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Łobos DominikOszywa Rozalia14 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kijowski CezaryLubińska Katarzyna19 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kijowski CezaryLubińska Katarzyna11 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Łobos DominikOszywa Rozalia7 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kijowski CezaryLubińska Katarzyna10 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Łobos DominikOszywa Rozalia10 E
Mistrzostwa Polski Latin Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Mazur JakubKozłowska Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Konczewski KacperJemioła Antonina Mira17 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Łobos DominikOszywa Rozalia10 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Łobos DominikOszywa Rozalia11 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Hamzayev ElwinRyś Wiktoria8 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 C
Mistrzostwa Polski Standard Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela6 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Konczewski KacperJemioła Antonina Mira12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Bury JakubKamińska Paula14 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 C
Grand Prix Polski PTT Mazur JakubKozłowska Wiktoria2 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Pępek JanMach Julia4 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz Nikola4 E
Puchar Klas A,B i C Hamzayev ElwinRyś Wiktoria5 C
Puchar Klas A,B i C Bury JakubKamińska Paula4 B
Puchar Klas A,B i C Hamzayev ElwinRyś Wiktoria16 C
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bury JakubKamińska Paula3 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Ciupiński KarolTęczar Oliwia1 H
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Lampart DominikMolek Zofia3 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Lupa JanTracz Gabriela3 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Napieracz PiotrOlszewska Aneta3 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bury JakubKamińska Paula3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Mazur JakubKozłowska Wiktoria1 OPEN
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Kazieczko DawidOlszewska Melani1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bury JakubKamińska Paula4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Mazur JakubKozłowska Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Bury JakubKamińska Paula4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz Nikola17 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kijowski CezaryLubińska Katarzyna10 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Hamzayev ElwinRyś Wiktoria5 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Hamzayev ElwinRyś Wiktoria9 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz Nikola9 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Pępek JanMach Julia8 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKACiosek MikołajKrygowska Aleksandra5 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPalczewski TymoteuszWnuk-Janusz Nikola9 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKrygowski JanMajda Natalia6 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŁobos DominikOszywa Rozalia1 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKACiosek MikołajKrygowska Aleksandra7 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWaltoś KacperHorodecka Iga7 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAŁobos DominikOszywa Rozalia4 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAWaltoś KacperHorodecka Iga7 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Ciosek MikołajKrygowska Aleksandra7 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Ciosek MikołajKrygowska Aleksandra4 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz Nikola14 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur JakubKozłowska Wiktoria1 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŁobos DominikOszywa Rozalia1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŁobos DominikOszywa Rozalia1 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPępek JanMach Julia10 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaPalczewski TymoteuszWnuk-Janusz Nikola4 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaLupa JanTracz Gabriela3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pępek JanMach Julia10 F
CeA Puchar Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz Nikola2 E
CeA Puchar Łobos DominikOszywa Rozalia2 F
CeA Puchar Łobos DominikOszywa Rozalia4 F
Puchar WieczystegoMazur JakubKozłowska Wiktoria7 OPEN
Puchar WieczystegoBury JakubKamińska Paula15 OPEN
Puchar WieczystegoKamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
Puchar WieczystegoKamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 OPEN
Puchar WieczystegoBury JakubKamińska Paula53 B
Puchar WieczystegoBury JakubKamińska Paula12 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKosik JanOlszewska Aneta3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaCiosek MikołajKrygowska Aleksandra5 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPępek JanMach Julia13 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaLupa JanTracz Gabriela3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKazieczko DawidOlszewska Melani2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaFerenc TomaszJedynak Gabriela3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaLampart DominikMolek Zofia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaCiupiński KarolTęczar Oliwia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWaltoś KacperHorodecka Iga4 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁobos DominikOszywa Rozalia3 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWaltoś KacperHorodecka Iga1 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaŁobos DominikOszywa Rozalia2 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBarłoga KajetanRyś Wiktoria3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBury JakubKamińska Paula4 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKijowski CezaryLubińska Katarzyna12 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKijowski CezaryLubińska Katarzyna3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBury JakubKamińska Paula1 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKonczewski KacperJemioła Antonina Mira1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaBarłoga KajetanRyś Wiktoria6 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKonczewski KacperJemioła Antonina Mira2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaPalczewski TymoteuszWnuk-Janusz Nikola11 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKrygowski JanMajda Natalia7 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Kijowski CezaryLubińska Katarzyna2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Palczewski TymoteuszWnuk-Janusz Nikola7 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ciupiński KarolTęczar Oliwia2 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lampart DominikMolek Zofia3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kazieczko DawidOlszewska Melani1 H
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ferenc TomaszJedynak Gabriela3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kosik JanOlszewska Aneta3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lupa JanTracz Gabriela3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bury JakubKamińska Paula7 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łobos DominikOszywa Rozalia2 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Waltoś KacperHorodecka Iga2 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łobos DominikOszywa Rozalia3 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kijowski CezaryLubińska Katarzyna5 D
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bury JakubKamińska Paula1 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Waltoś KacperHorodecka Iga6 F
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela10 OPEN
Puchar Rektora AGH Łobos DominikOszywa Rozalia7 F
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Mazur JakubKozłowska Wiktoria6 OPEN
Puchar Rektora AGH Łobos DominikOszywa Rozalia4 F
OTTT DŻET 2019 Lupa JanTracz Gabriela3 G
OTTT DŻET 2019 Ciupiński KarolTęczar Oliwia2 H
OTTT DŻET 2019 Ferenc TomaszJedynak Gabriela3 G
OTTT DŻET 2019 Barłoga KajetanRyś Wiktoria9 C
OTTT DŻET 2019 Barłoga KajetanRyś Wiktoria6 C
OTTT DŻET 2019 Waltoś KacperHorodecka Iga5 F
OTTT DŻET 2019 Waltoś KacperHorodecka Iga5 F
OTTT DŻET 2019 Kijowski CezaryLubińska Katarzyna7 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kijowski CezaryLubińska Katarzyna2 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Barłoga KajetanRyś Wiktoria3 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Barłoga KajetanRyś Wiktoria2 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Pępek JanMach Julia10 F
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Bury JakubKamińska Paula28 OPEN
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Pępek JanMach Julia3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Pępek JanMach Julia6 F
Puchar Klas A, B i C Mazur JakubKozłowska Wiktoria3 A
Puchar Klas A, B i C Bury JakubKamińska Paula6 B
GPS \" Bieruń 2019\" Pępek JanMach Julia4 F
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Ferenc TomaszJedynak Gabriela2 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Bury JakubKamińska Paula2 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Bury JakubKamińska Paula9 B
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Lampart DominikMolek Zofia2 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bury JakubKamińska Paula4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Mazur JakubKozłowska Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bury JakubKamińska Paula4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Barłoga KajetanRyś Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Barłoga KajetanRyś Wiktoria4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bury JakubKamińska Paula3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Mazur JakubKozłowska Wiktoria1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Bury JakubKamińska Paula3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Krygowski JanMajda Natalia1 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Pępek JanMach Julia2 G
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Bury JakubKamińska Paula25 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela15 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela6 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Pępek JanMach Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Krygowski JanMajda Natalia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Pępek JanMach Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Lupa JanTracz Gabriela2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Krygowski JanMajda Natalia7 F
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola8 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Pępek JanMach Julia2 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Ferenc TomaszJedynak Gabriela2 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Lupa JanTracz Gabriela1 H
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Kosik JanOlszewska Aneta1 H
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pępek JanMach Julia3 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKonczewski KacperJemioła Antonina Mira2 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaFerenc TomaszJedynak Gabriela2 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKosik JanOlszewska Aneta1 H
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBarłoga KajetanRyś Wiktoria7 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBarłoga KajetanRyś Wiktoria4 C
Polish Open Championships WDC Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
Polish Open Championships WDC Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Ferenc TomaszJedynak Gabriela1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kazieczko DawidOlszewska Melani1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Lampart DominikMolek Zofia1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Ciupiński KarolTęczar Oliwia1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Kosik JanOlszewska Aneta1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Lupa JanTracz Gabriela2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pępek JanMach Julia2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Krygowski JanMajda Natalia1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Bury JakubKamińska Paula3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Pępek JanMach Julia3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Waltoś KacperHorodecka Iga4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Waltoś KacperHorodecka Iga3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Barłoga KajetanRyś Wiktoria7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur JakubKozłowska Wiktoria2 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Barłoga KajetanRyś Wiktoria5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Barłoga KajetanRyś Wiktoria4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bury JakubKamińska Paula11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Orzechowski FilipWołowiec Gabriela7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBury JakubKamińska Paula8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBury JakubKamińska Paula7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPępek JanMach Julia3 G
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Ferenc TomaszJedynak Gabriela2 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Lupa JanTracz Gabriela1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Lampart DominikMolek Zofia1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Pępek JanMach Julia1 H
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola11 E
MAŁE GRAND PRIX Pępek JanMach Julia2 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola15 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mazur JakubKozłowska Wiktoria1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bury JakubKamińska Paula5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Barłoga KajetanRyś Wiktoria4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Barłoga KajetanRyś Wiktoria3 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Bury JakubKamińska Paula7 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Pępek JanMach Julia2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Lampart DominikMolek Zofia2 H
Majówka w Krakowie - OTTT Pępek JanMach Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Pępek JanMach Julia1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Pępek JanMach Julia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Mazur JakubKozłowska Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Barłoga KajetanRyś Wiktoria2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola16 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Pępek JanMach Julia1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKosik JanOlszewska Aneta2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceLampart DominikMolek Zofia1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceCiupiński KarolTęczar Oliwia2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKrygowski JanMajda Natalia6 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBarłoga KajetanRyś Wiktoria2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMazur JakubKozłowska Wiktoria4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBury JakubKamińska Paula16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Palczewski TymoteuszPelc Nikola9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Krygowski JanMajda Natalia4 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Pępek JanMach Julia1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Lupa JanTracz Gabriela1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Ferenc TomaszJedynak Gabriela2 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Kosik JanOlszewska Aneta1 H
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Krygowski JanMajda Natalia9 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Konczewski KacperJemioła Antonina Mira8 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Barłoga KajetanRyś Wiktoria3 C
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Bury JakubKamińska Paula2 B
Polish Cup PTT; WDC AL Mazur JakubKozłowska Wiktoria15 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela6 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Orzechowski FilipWołowiec Gabriela16 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Bury JakubKamińska Paula3 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Barłoga KajetanRyś Wiktoria1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Orzechowski FilipWołowiec Gabriela16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur JakubKozłowska Wiktoria9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiBury JakubKamińska Paula28 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiMazur JakubKozłowska Wiktoria16 A
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Barłoga KajetanRyś Wiktoria2 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Lampart DominikMolek Zofia2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola11 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Lupa JanTracz Gabriela2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ferenc TomaszJedynak Gabriela2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bury JakubKamińska Paula14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaCiosek MikołajWnuk-Janusz Nikola12 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola9 E
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Ferenc TomaszJedynak Gabriela2 H
XLV Puchar Wieczystego Mazur JakubKozłowska Wiktoria7 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Konczewski KacperJemioła Antonina Mira9 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Barłoga KajetanRyś Wiktoria8 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Konczewski KacperJemioła Antonina Mira17 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Mazur JakubKozłowska Wiktoria4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 C
XLV Puchar Wieczystego Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 C
XLV Puchar Wieczystego Bury JakubKamińska Paula12 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Krygowski JanMajda Natalia4 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Ciupiński KarolTęczar Oliwia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kazieczko DawidOlszewska Melani2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Lampart DominikMolek Zofia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Lupa JanTracz Gabriela2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Ferenc TomaszJedynak Gabriela2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Leniar SzymonKubal-Marzec Julia3 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kosik JanOlszewska Aneta1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola11 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Bury JakubKamińska Paula2 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Juszczyk KajetanChwajta Gabriela7 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Mazur JakubKozłowska Wiktoria1 A
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Palczewski TymoteuszPelc Nikola8 E
OTTT Siewierz 2018Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Bury JakubKamińska Paula1 B
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela8 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Mazur JakubKozłowska Wiktoria18 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Palczewski TymoteuszPelc Nikola12 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Leniar SzymonKubal-Marzec Julia3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kosik JanOlszewska Aneta2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ferenc TomaszJedynak Gabriela2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krygowski JanMajda Natalia11 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Barłoga KajetanRyś Wiktoria4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lupa JanTracz Gabriela2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lampart DominikMolek Zofia2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ciupiński KarolTęczar Oliwia2 H
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mazur JakubKozłowska Wiktoria14 OPEN
DŻET 2018 Ferenc TomaszJedynak Gabriela2 H
DŻET 2018 Kosik JanOlszewska Aneta2 H
Mistrzostwa Polski Standard Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela10 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Orzechowski FilipWołowiec Gabriela15 OPEN
KLASA 2018Krygowski JanMajda Natalia11 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Orzechowski FilipWołowiec Gabriela3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mazur JakubKozłowska Wiktoria2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mazur JakubKozłowska Wiktoria1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Barłoga KajetanRyś Wiktoria3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Krygowski JanMajda Natalia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Mazur JakubKozłowska Wiktoria2 OPEN
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Juszczyk KajetanChwajta Gabriela7 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Barłoga KajetanRyś Wiktoria2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiPalczewski TymoteuszPelc Nikola1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Orzechowski FilipWołowiec Gabriela10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bury JakubKamińska Paula18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
PERFECT DANCE Barłoga KajetanRyś Wiktoria2 D
PERFECT DANCE Palczewski TymoteuszPelc Nikola6 F
PERFECT DANCE Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola4 F
PERFECT DANCE Barłoga KajetanRyś Wiktoria7 D
Polish Open Championships Mazur JakubKozłowska Wiktoria5 OPEN
Polish Open Championships Orzechowski FilipWołowiec Gabriela7 OPEN
Polish Open Championships Mazur JakubKozłowska Wiktoria13 OPEN
Polish Open Championships Orzechowski FilipWołowiec Gabriela18 OPEN
Polish Open Championships Mazur JakubKozłowska Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Orzechowski FilipWołowiec Gabriela4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur JakubKozłowska Wiktoria14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bury JakubKamińska Paula16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur JakubKozłowska Wiktoria7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela9 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Frączek IwoŁyszczarz Anna11 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola6 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Palczewski TymoteuszPelc Nikola4 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Krygowski JanMajda Natalia1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ciupiński KarolTęczar Oliwia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Palczewski TymoteuszPelc Nikola1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Lampart DominikMolek Zofia2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Tracz GabrielaSkręt Pola2 H
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Krygowski JanMajda Natalia1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Mazur JakubJaniga Aleksandra2 B
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaCiosek MikołajWnuk-Janusz Nikola5 F
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaPalczewski TymoteuszPelc Nikola2 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Mazur JakubJaniga Aleksandra5 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Juszczyk KajetanChwajta Gabriela2 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gniewek BartoszLubińska Katarzyna9 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Gniewek BartoszLubińska Katarzyna9 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Kuźniar IgorPasterz Emilia4 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Barłoga KajetanRyś Wiktoria1 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Barłoga KajetanRyś Wiktoria2 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Frączek IwoŁyszczarz Anna6 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola4 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Krygowski JanMajda Natalia1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Mazur JakubKozłowska Wiktoria12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Konczewski KacperJemioła Antonina Mira8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Mazur JakubKozłowska Wiktoria13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Orzechowski FilipWołowiec Gabriela11 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Barłoga KajetanRyś Wiktoria1 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola6 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Barłoga KajetanRyś Wiktoria5 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Mazur JakubJaniga Aleksandra6 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Barłoga KajetanRyś Wiktoria6 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Barłoga KajetanRyś Wiktoria6 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kuźniar IgorPasterz Emilia5 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Frączek IwoŁyszczarz Anna9 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola4 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Juszczyk KajetanChwajta Gabriela6 C
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Frączek IwoŁyszczarz Anna1 G
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Palczewski TymoteuszPelc Nikola6 F
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola9 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMazur JakubJaniga Aleksandra7 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychCiosek MikołajWnuk-Janusz Nikola11 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kuźniar IgorPasterz Emilia6 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola16 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Gniewek BartoszLubińska Katarzyna6 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Gniewek BartoszLubińska Katarzyna5 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Frączek IwoŁyszczarz Anna3 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Juszczyk KajetanChwajta Gabriela2 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Barłoga KajetanRyś Wiktoria3 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia5 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Barłoga KajetanRyś Wiktoria5 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia8 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Mazur JakubJaniga Aleksandra3 B
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Mazur JakubKozłowska Wiktoria5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Orzechowski FilipWołowiec Gabriela12 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Mazur JakubKozłowska Wiktoria11 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Mazur JakubKozłowska Wiktoria6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Mazur JakubKozłowska Wiktoria11 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Mazur JakubKozłowska Wiktoria6 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Orzechowski FilipWołowiec Gabriela12 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mazur JakubJaniga Aleksandra4 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kuźniar IgorPasterz Emilia7 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola15 F
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Barłoga KajetanRyś Wiktoria6 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Barłoga KajetanRyś Wiktoria1 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Frączek IwoŁyszczarz Anna1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kosik JanOlszewska Aneta2 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Juszczyk KajetanChwajta Gabriela7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Bury JakubKamińska Paula18 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Mazur JakubKozłowska Wiktoria5 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Mazur JakubJaniga Aleksandra26 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Mazur JakubKozłowska Wiktoria7 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Juszczyk KajetanChwajta Gabriela26 C
Stars Final 2018 Juszczyk KajetanChwajta Gabriela3 C
Stars Final 2018 Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola12 F
Stars Final 2018 Krygowski JanMajda Natalia2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Krygowski JanMajda Natalia2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Frączek IwoŁyszczarz Anna3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola6 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Leniar SzymonKazak Martyna2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kazieczko DawidOlszewska Melani2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kosik JanOlszewska Aneta2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola8 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Palczewski TymoteuszLech Karolina9 F
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kapała MichałMach Julia2 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Frączek IwoŁyszczarz Anna2 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Konczewski KacperJemioła Antonina Mira8 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Kuźniar IgorPasterz Emilia5 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Bury JakubKamińska Paula3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Gniewek BartoszLubińska Katarzyna8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Juszczyk KajetanChwajta Gabriela2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Juszczyk KajetanChwajta Gabriela6 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Mazur JakubJaniga Aleksandra2 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOrzechowski FilipWołowiec Gabriela9 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKamiński MichałPiejko Olga Gabriela7 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBury JakubKamińska Paula16 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur JakubKozłowska Wiktoria1 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBury JakubKamińska Paula4 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur JakubJaniga Aleksandra27 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJuszczyk KajetanChwajta Gabriela22 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Konczewski KacperJemioła Antonina Mira5 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Bury JakubKamińska Paula4 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia3 E
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Bury JakubKamińska Paula1 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Mazur JakubJaniga Aleksandra3 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Frączek IwoŁyszczarz Anna3 G
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kapała MichałMach Julia2 H
Jubileuszowy - DŻET 2017 Juszczyk KajetanChwajta Gabriela6 C
Jubileuszowy - DŻET 2017 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira8 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira3 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia5 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Kuźniar IgorPasterz Emilia7 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola11 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Konczewski KacperJemioła Antonina Mira3 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola4 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Frączek IwoŁyszczarz Anna3 G
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Konczewski KacperJemioła Antonina Mira5 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Palczewski TymoteuszLech Karolina6 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Juszczyk KajetanChwajta Gabriela3 B
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyKamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMazur JakubKozłowska Wiktoria8 OPEN
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Juszczyk KajetanChwajta Gabriela5 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Bury JakubKamińska Paula3 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Bury JakubKamińska Paula1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia7 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krygowski JanMajda Natalia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola15 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Palczewski TymoteuszLech Karolina16 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Konczewski KacperJemioła Antonina Mira4 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Frączek IwoŁyszczarz Anna3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Konczewski KacperJemioła Antonina Mira5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kuźniar IgorPasterz Emilia7 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bury JakubKamińska Paula1 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Bury JakubKamińska Paula3 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Juszczyk KajetanChwajta Gabriela7 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Juszczyk KajetanChwajta Gabriela5 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Mazur JakubJaniga Aleksandra2 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Mazur JakubKozłowska Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówRuszel TymoteuszRogoziewicz Nadia3 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Bury JakubKamińska Paula24 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Mazur JakubKozłowska Wiktoria6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Konczewski KacperJemioła Antonina Mira14 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna12 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Frączek IwoŁyszczarz Anna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Palczewski TymoteuszLech Karolina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Krygowski JanMajda Natalia1 G
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Micał KamilPitera Gabriela24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia7 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Orzechowski FilipWołowiec Gabriela19 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira9 D
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira7 D
Klasa Leliwa 2017 Kuźniar IgorPasterz Emilia6 E
Klasa Leliwa 2017 Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia3 E
Klasa Leliwa 2017 Palczewski TymoteuszLech Karolina3 G
Klasa Leliwa 2017 Frączek IwoŁyszczarz Anna3 G
Klasa Leliwa 2017 Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola15 F
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Frączek IwoŁyszczarz Anna2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia7 E
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira3 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Palczewski TymoteuszLech Karolina1 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira8 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mazur JakubKozłowska Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bury JakubKamińska Paula7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Mazur JakubKozłowska Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bury JakubKamińska Paula7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Micał KamilPitera Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Orzechowski FilipWołowiec Gabriela4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bury JakubKamińska Paula7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Przemyska Gala Taneczna - XVIII Ogolnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Bury JakubKamińska Paula7 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Palczewski TymoteuszLech Karolina1 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Mazur JakubJaniga Aleksandra2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur JakubKozłowska Wiktoria5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur JakubKozłowska Wiktoria4 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela7 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela7 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Mazur JakubKozłowska Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Mazur JakubKozłowska Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Mazur JakubKozłowska Wiktoria3 OPEN
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola2 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Frączek IwoŁyszczarz Anna2 G
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Kuźniar IgorPasterz Emilia5 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Palczewski TymoteuszLech Karolina1 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola2 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Palczewski TymoteuszLech Karolina3 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Kuźniar IgorPasterz Emilia7 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Mazur JakubJaniga Aleksandra13 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Juszczyk KajetanChwajta Gabriela4 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Mazur JakubJaniga Aleksandra7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur JakubKozłowska Wiktoria9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Konczewski KacperJemioła Antonina Mira7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur JakubKozłowska Wiktoria7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Konczewski KacperJemioła Antonina Mira10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Konczewski KacperJemioła Antonina Mira9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Konczewski KacperJemioła Antonina Mira5 D
Polish Open Championships PTT Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
Polish Open Championships PTT Adamczyk MateuszKamińska Paula15 OPEN
Polish Open Championships PTT Orzechowski FilipWołowiec Gabriela5 OPEN
Polish Open Championships PTT Orzechowski FilipWołowiec Gabriela18 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Gniewek BartoszLubińska Katarzyna2 D
Polish Open Championships PTT Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela6 OPEN
Polish Open Championships PTT Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
Polish Open Championships PTT Adamczyk MateuszKamińska Paula18 OPEN
Polish Open Championships PTT Adamczyk MateuszKamińska Paula29 OPEN
OTTT DŻET 2017 Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola3 G
OTTT DŻET 2017 Mazur JakubJaniga Aleksandra2 B
OTTT DŻET 2017 Frączek IwoŁyszczarz Anna3 G
OTTT DŻET 2017 Mazur JakubJaniga Aleksandra7 C
OTTT DŻET 2017 Palczewski TymoteuszLech Karolina1 G
OTTT DŻET 2017 Gniewek BartoszLubińska Katarzyna1 D
OTTT DŻET 2017 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira5 D
OTTT DŻET 2017 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 D
OTTT DŻET 2017 Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia5 E
OTTT DŻET 2017 Kuźniar IgorPasterz Emilia4 F
Thomas Dance 2017 Kuźniar IgorPasterz Emilia4 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Szczepanik AdrianKsiążek Monika5 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Palczewski TymoteuszLech Karolina2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Gniewek BartoszLubińska Katarzyna4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Mazur JakubJaniga Aleksandra2 B
Stardance Finał Gwiazd 2017Szczepanik AdrianKsiążek Monika11 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Konczewski KacperJemioła Antonina Mira4 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Leniar SzymonKazak Martyna1 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Palczewski TymoteuszLech Karolina1 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola3 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Frączek IwoŁyszczarz Anna3 G
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Mazur PiotrKubas Sandra3 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna7 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Konczewski KacperJemioła Antonina Mira8 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Gniewek BartoszLubińska Katarzyna7 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Adamczyk MateuszKamińska Paula9 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kuźniar IgorPasterz Emilia2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia8 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Boczar KacperKozłowska Wiktoria1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Rałowski MiłoszPawełek Gabriela7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Palczewski TymoteuszLech Karolina1 H
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Frączek IwoŁyszczarz Anna1 H
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Szczepanik AdrianKsiążek Monika7 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Boczar KacperKozłowska Wiktoria7 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Boczar KacperKozłowska Wiktoria3 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kuźniar IgorPasterz Emilia4 F
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Konczewski KacperJemioła Antonina Mira7 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola3 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Konczewski KacperJemioła Antonina Mira6 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Mazur PiotrKubas Sandra8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Adamczyk MateuszKamińska Paula7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Boczar KacperKozłowska Wiktoria15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Adamczyk MateuszKamińska Paula2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSzczepanik AdrianKsiążek Monika2 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoChuchro WojciechŻymuła Weronika10 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Orzechowski FilipWołowiec Gabriela9 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoChuchro WojciechŻymuła Weronika5 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoRałowski MiłoszPawełek Gabriela7 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKuźniar IgorPasterz Emilia3 F
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKrygowski JanMajda Natalia3 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoCiosek MikołajWnuk-Janusz Nikola3 G
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoLeniar SzymonKazak Martyna1 H
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoFrączek IwoŁyszczarz Anna1 H
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Boczar KacperKozłowska Wiktoria12 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Orzechowski FilipWołowiec Gabriela9 OPEN
ArtDance Cup 2017Szczepanik AdrianKsiążek Monika6 D
ArtDance Cup 2017Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 E
ArtDance Cup 2017Kaczor WojciechKaczor Agnieszka10 C
ArtDance Cup 2017Kaczor WojciechKaczor Agnieszka11 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Konczewski KacperJemioła Antonina Mira3 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaSzczepanik AdrianKsiążek Monika7 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Chuchro WojciechŻymuła Weronika12 D
Polish Cup PTT Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela11 OPEN
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Chuchro WojciechŻymuła Weronika5 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Szczepanik AdrianKsiążek Monika1 D
Polish Cup PTT Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela8 OPEN
Polish Cup PTT Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela6 OPEN
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna2 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna2 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaChuchro WojciechŻymuła Weronika13 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKrygowski JanMajda Natalia3 G
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaSzczepanik AdrianKsiążek Monika6 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaChuchro WojciechŻymuła Weronika5 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGniewek BartoszLubińska Katarzyna5 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGniewek BartoszLubińska Katarzyna4 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMazur JakubJaniga Aleksandra8 B
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKonczewski KacperJemioła Antonina Mira1 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaKuźniar IgorPasterz Emilia3 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaPalczewski TymoteuszLech Karolina1 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaLeniar SzymonKazak Martyna1 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaFrączek IwoŁyszczarz Anna1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Adamczyk MateuszKamińska Paula8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Adamczyk MateuszKamińska Paula7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kaczor WojciechKaczor Agnieszka16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Frączek IwoŁyszczarz Anna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Krygowski JanMajda Natalia1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Leniar SzymonKazak Martyna1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Palczewski TymoteuszLech Karolina1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Ciosek MikołajWnuk-Janusz Nikola2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira4 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia7 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Juszczyk KajetanChwajta Gabriela2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Gniewek BartoszLubińska Katarzyna1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kaczor WojciechKaczor Agnieszka6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Szczepanik AdrianKsiążek Monika5 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kaczor WojciechKaczor Agnieszka6 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaAblewicz NikodemKonczewska Zuzanna1 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaAblewicz NikodemKonczewska Zuzanna1 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaCiosek MikołajWnuk-Janusz Nikola3 G
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSzczepanik AdrianKsiążek Monika7 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJuszczyk KajetanChwajta Gabriela3 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJuszczyk KajetanChwajta Gabriela14 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Orzechowski FilipWołowiec Gabriela11 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela5 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela4 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Adamczyk MateuszKamińska Paula4 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Adamczyk MateuszKamińska Paula6 OPEN
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaAblewicz NikodemKonczewska Zuzanna2 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaChuchro WojciechŻymuła Weronika7 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaSzczepanik AdrianKsiążek Monika4 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaChuchro WojciechŻymuła Weronika1 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaAblewicz NikodemKonczewska Zuzanna2 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaPalczewski TymoteuszLech Karolina2 H
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKuźniar IgorPasterz Emilia2 F
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaLeniar SzymonKazak Martyna2 H
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaFrączek IwoŁyszczarz Anna2 H
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKrygowski JanMajda Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKaczor WojciechKaczor Agnieszka4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaChuchro WojciechŻymuła Weronika10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKaczor WojciechKaczor Agnieszka4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaSzczepanik AdrianKsiążek Monika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKuźniar IgorPasterz Emilia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaChuchro WojciechŻymuła Weronika11 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaJuszczyk KajetanChwajta Gabriela1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMazur JakubJaniga Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMazur JakubJaniga Aleksandra3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGniewek BartoszLubińska Katarzyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaAblewicz NikodemKonczewska Zuzanna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaLeniar SzymonKazak Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaAblewicz NikodemKonczewska Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaPalczewski TymoteuszLech Karolina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKonczewski KacperJemioła Antonina Mira4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaFrączek IwoŁyszczarz Anna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKrygowski JanMajda Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaCiosek MikołajWnuk-Janusz Nikola3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaRałowski MiłoszKubas Weronika11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaMazur PiotrKubas Sandra1 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Juszczyk KajetanChwajta Gabriela3 C
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Juszczyk KajetanChwajta Gabriela5 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKamiński MichałPiejko Olga Gabriela10 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAdamczyk MateuszKamińska Paula11 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur JakubJaniga Aleksandra46 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAdamczyk MateuszKamińska Paula6 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJuszczyk KajetanChwajta Gabriela7 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMazur JakubJaniga Aleksandra27 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Mazur JakubJaniga Aleksandra4 B
Festiwal Tańca Emika 2016 Rałowski MiłoszKubas Weronika15 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna6 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Leniar SzymonKazak Martyna2 H
Festiwal Tańca Emika 2016 Mazur PiotrKubas Sandra1 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna6 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira5 E
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Konczewski KacperJemioła Antonina Mira4 E
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna4 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna5 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Mazur JakubJaniga Aleksandra6 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Mazur JakubJaniga Aleksandra3 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Juszczyk KajetanChwajta Gabriela1 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia4 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Kuźniar IgorPasterz Emilia1 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Gniewek BartoszLubińska Katarzyna10 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna4 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Frączek IwoŁyszczarz Anna2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Palczewski TymoteuszLech Karolina1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Leniar SzymonKazak Martyna1 H
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna5 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Juszczyk KajetanChwajta Gabriela3 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Juszczyk KajetanChwajta Gabriela1 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Adamczyk MateuszKamińska Paula4 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Szczepanik AdrianKsiążek Monika1 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna7 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia8 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Mazur PiotrKubas Sandra3 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Juszczyk KajetanChwajta Gabriela4 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Juszczyk KajetanChwajta Gabriela5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Adamczyk MateuszKamińska Paula20 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKonczewski KacperJemioła Antonina Mira4 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasSzczepanik AdrianKsiążek Monika1 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasChuchro WojciechŻymuła Weronika13 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasJuszczyk KajetanChwajta Gabriela2 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasChuchro WojciechŻymuła Weronika11 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasRałowski MiłoszKubas Weronika7 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasRuszel TymoteuszRogoziewicz Nadia5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasFrączek IwoŁyszczarz Anna1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMazur PiotrKubas Sandra2 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKuźniar IgorPasterz Emilia2 G
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasPalczewski TymoteuszLech Karolina2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasLeniar SzymonKazak Martyna1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKrygowski JanMajda Natalia1 H
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela12 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Adamczyk MateuszKamińska Paula30 OPEN
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Szczepanik AdrianKsiążek Monika6 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Mazur PiotrKubas Sandra1 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Chuchro WojciechŻymuła Weronika8 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Chuchro WojciechŻymuła Weronika5 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Krygowski JanMajda Natalia2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Leniar SzymonKazak Martyna2 H
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Mazur JakubJaniga Aleksandra5 B
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Szczepanik AdrianKsiążek Monika1 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna4 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 F
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Kuźniar IgorPasterz Emilia1 G
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Adamczyk MateuszKamińska Paula1 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna5 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Mazur PiotrKubas Sandra4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Krygowski JanMajda Natalia1 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Nowak WojciechBuszta Aleksandra2 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Leniar SzymonKazak Martyna2 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Palczewski TymoteuszLech Karolina2 H
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kuźniar IgorPasterz Emilia2 G
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Konczewski KacperJemioła Antonina Mira5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Adamczyk MateuszKamińska Paula3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Kaczor WojciechKaczor Agnieszka7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Adamczyk MateuszKamińska Paula5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Mazur JakubJaniga Aleksandra4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT / Ogólnopolski Turniej Tańca w kl. H, G, F Rałowski MiłoszKubas Weronika6 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Juszczyk KajetanChwajta Gabriela3 C
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Kaczor WojciechKaczor Agnieszka5 C
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Kuźniar IgorPasterz Emilia3 G
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Mazur PiotrKubas Sandra3 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna2 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Gniewek BartoszLubińska Katarzyna9 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna4 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Szczepanik AdrianKsiążek Monika1 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 F
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Juszczyk KajetanChwajta Gabriela6 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJMazur PiotrKubas Sandra11 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJKamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJKamiński MichałPiejko Olga Gabriela2 OPEN
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Rałowski MiłoszKubas Weronika6 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Leniar SzymonBury Emilia2 H
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira2 F
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Kuźniar IgorPasterz Emilia2 G
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Palczewski TymoteuszLech Karolina2 H
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Juszczyk KajetanChwajta Gabriela3 C
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Frączek IwoŁyszczarz Anna1 H
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Nowak WojciechBuszta Aleksandra2 H
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Krygowski JanMajda Natalia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna3 D
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Juszczyk KajetanChwajta Gabriela3 C
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Szczepanik AdrianKsiążek Monika1 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Micał KamilMałek Faustyna11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Szczepanik AdrianKsiążek Monika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Adamczyk MateuszKamińska Paula2 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Micał KamilMałek Faustyna16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Adamczyk MateuszKamińska Paula14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kamiński MichałPłodzień Weronika10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Adamczyk MateuszKamińska Paula21 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Adamczyk MateuszKamińska Paula3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Micał KamilMałek Faustyna7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Kamiński MichałPłodzień Weronika9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Rałowski MiłoszKubas Weronika6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Juszczyk KajetanChwajta Gabriela5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Kuźniar IgorPasterz Emilia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Szczepanik AdrianKsiążek Monika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Chorzępa WiktorBać Anna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Chorzępa WiktorBać Anna8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Juszczyk KajetanChwajta Gabriela2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Mazur JakubJaniga Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Mazur JakubJaniga Aleksandra2 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia2 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Mazur PiotrKubas Sandra3 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Juszczyk KajetanChwajta Gabriela5 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Mazur JakubJaniga Aleksandra4 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Mazur JakubJaniga Aleksandra1 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Chorzępa WiktorBać Anna2 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Juszczyk KajetanChwajta Gabriela5 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Chorzępa WiktorBać Anna4 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Szczepanik AdrianKsiążek Monika1 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Kaczor WojciechKaczor Agnieszka2 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Kaczor WojciechKaczor Agnieszka2 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna1 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna1 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Konczewski KacperJemioła Antonina Mira1 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Kuźniar IgorPasterz Emilia2 G
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejKaczor WojciechKaczor Agnieszka6 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejKaczor WojciechKaczor Agnieszka8 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejMazur JakubJaniga Aleksandra6 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejMazur JakubJaniga Aleksandra3 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Juszczyk KajetanChwajta Gabriela13 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSzczepanik AdrianKsiążek Monika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaJuszczyk KajetanChwajta Gabriela8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaJuszczyk KajetanChwajta Gabriela4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaRałowski MiłoszKubas Weronika15 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaRuszel TymoteuszRogoziewicz Nadia5 E
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Mazur JakubJaniga Aleksandra16 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kamiński MichałPłodzień Weronika2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna17 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kamiński MichałPłodzień Weronika6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Ablewicz NikodemKonczewska Zuzanna16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Adamczyk MateuszKamińska Paula10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Adamczyk MateuszKamińska Paula11 OPEN
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Juszczyk KajetanChwajta Gabriela4 C
O Puchar Dyrektora MCK Sokół Nowy Sącz Juszczyk KajetanChwajta Gabriela7 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Adamczyk MateuszKamińska Paula2 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Mazur JakubJaniga Aleksandra1 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Mazur JakubJaniga Aleksandra2 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Kaczor WojciechKaczor Agnieszka6 C
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia5 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Kaczor WojciechKaczor Agnieszka5 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Rałowski MiłoszKubas Weronika2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Konczewski KacperPasterz Emilia1 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Kaczor WojciechKaczor Agnieszka3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Adamczyk MateuszKamińska Paula3 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Kaczor WojciechKaczor Agnieszka6 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Mazur JakubJaniga Aleksandra1 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Juszczyk KajetanChwajta Gabriela8 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Juszczyk KajetanChwajta Gabriela9 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Ruszel TymoteuszRogoziewicz Nadia2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Rałowski MiłoszKubas Weronika9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Juszczyk KajetanChwajta Gabriela8 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Juszczyk KajetanChwajta Gabriela7 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Mazur JakubJaniga Aleksandra3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Mazur JakubJaniga Aleksandra4 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Kaczor WojciechKaczor Agnieszka3 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Adamczyk MateuszKamińska Paula4 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Kaczor WojciechKaczor Agnieszka5 C
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMazur JakubJaniga Aleksandra2 D
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaJuszczyk KajetanChwajta Gabriela5 C
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMazur JakubJaniga Aleksandra4 C
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaJuszczyk KajetanChwajta Gabriela8 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mazur JakubJaniga Aleksandra1 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Chorzępa WiktorBać Anna5 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Juszczyk KajetanChwajta Gabriela6 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kaczor WojciechKaczor Agnieszka4