!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAGIC-DANCE
Lublin (Lubelskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWójcik HubertHawrył Wiktoria6 OPEN
OTTT LIDER 2021Wiernio OskarDąbek Paulina8 B
OTTT LIDER 2021Wiernio OskarDąbek Paulina2 C
OTTT LIDER 2021Wójcik HubertHawrył Wiktoria4 C
OTTT LIDER 2021Niewolski BartoszChoma Klaudia5 C
OTTT LIDER 2021Wójcik HubertHawrył Wiktoria8 C
OTTT LIDER 2021Niewolski BartoszChoma Klaudia6 B
OTTT LIDER 2021Hawrył MichałSurowiec Lena9 D
OTTT LIDER 2021Hawrył MichałSurowiec Lena10 D
OTTT LIDER 2021Orzechowski PawełGaik Alicja4 E
OTTT LIDER 2021Orzechowski PawełGaik Alicja3 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTNiewolski BartoszChoma Klaudia6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWójcik HubertHawrył Wiktoria7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWiernio OskarDąbek Paulina8 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWiernio OskarDąbek Paulina5 OPEN
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wójcik HubertHawrył Wiktoria2 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Hawrył MichałSurowiec Lena13 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Orzechowski PawełGaik Alicja11 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Hawrył MichałSurowiec Lena10 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wiernio OskarDąbek Paulina4 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wójcik HubertHawrył Wiktoria4 C
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wiernio OskarDąbek Paulina3 B
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Orzechowski PawełGaik Alicja8 E
Grand Prix Polski PTT Wiernio OskarDąbek Paulina20 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiernio OskarDąbek Paulina6 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Orzechowski PawełGaik Alicja7 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wójcik HubertHawrył Wiktoria4 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Niewolski BartoszChoma Klaudia4 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Orzechowski PawełGaik Alicja4 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiernio OskarDąbek Paulina8 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wójcik HubertHawrył Wiktoria14 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiernio OskarDąbek Paulina22 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiernio OskarDąbek Paulina7 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wójcik HubertHawrył Wiktoria4 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra3 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Niewolski BartoszChoma Klaudia17 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiernio OskarDąbek Paulina16 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wójcik HubertHawrył Wiktoria22 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wiernio OskarDąbek Paulina7 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Niewolski BartoszChoma Klaudia5 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wójcik HubertHawrył Wiktoria7 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wójcik HubertHawrył Wiktoria21 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Orzechowski PawełGaik Alicja6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Orzechowski PawełGaik Alicja13 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Hawrył MichałSurowiec Lena2 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wiernio OskarDąbek Paulina2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Wiernio OskarDąbek Paulina5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Wiernio OskarDąbek Paulina5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 B
Puchar Klas A,B i C Wójcik HubertHawrył Wiktoria21 C
Puchar Klas A,B i C Niewolski BartoszChoma Klaudia21 C
Puchar Klas A,B i C Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra12 B
Puchar Klas A,B i C Wójcik HubertHawrył Wiktoria10 C
Puchar Klas A,B i C Niewolski BartoszChoma Klaudia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wiernio OskarDąbek Paulina3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Hawrył MichałSurowiec Lena7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Orzechowski PawełGaik Alicja4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Orzechowski PawełGaik Alicja9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wiernio OskarDąbek Paulina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wójcik HubertHawrył Wiktoria4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Wójcik HubertHawrył Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Niewolski BartoszChoma Klaudia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra3 B
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wójcik HubertHawrył Wiktoria8 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Hawrył MichałSurowiec Lena7 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Orzechowski PawełGaik Alicja1 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Orzechowski PawełGaik Alicja5 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Orzechowski PawełGaik Alicja4 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Niewolski BartoszChoma Klaudia2 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wójcik HubertHawrył Wiktoria8 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wiernio OskarDąbek Paulina3 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Niewolski BartoszChoma Klaudia11 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wiernio OskarDąbek Paulina4 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wiernio OskarDąbek Paulina8 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wiernio OskarDąbek Paulina8 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wójcik HubertHawrył Wiktoria8 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Niewolski BartoszChoma Klaudia10 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Niewolski BartoszChoma Klaudia6 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wójcik HubertHawrył Wiktoria7 OPEN
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Hawrył MichałSurowiec Lena3 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Orzechowski PawełGaik Alicja2 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Orzechowski PawełGaik Alicja2 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Orzechowski PawełGaik Alicja8 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Orzechowski PawełGaik Alicja6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niewolski BartoszChoma Klaudia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiernio OskarDąbek Paulina1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiernio OskarDąbek Paulina6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niewolski BartoszChoma Klaudia9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Niewolski BartoszChoma Klaudia6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Hawrył MichałSurowiec Lena1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Hawrył MichałSurowiec Lena4 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wiernio OskarDąbek Paulina1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Niewolski BartoszChoma Klaudia2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wiernio OskarDąbek Paulina3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Orzechowski PawełGaik Alicja6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Orzechowski PawełGaik Alicja6 F
Puchar WieczystegoMajcher MateuszGromaszek Estera20 OPEN
Puchar WieczystegoWiernio OskarDąbek Paulina17 C
Puchar WieczystegoNiewolski BartoszChoma Klaudia16 C
Puchar WieczystegoMajcher MateuszGromaszek Estera14 B
Puchar WieczystegoAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra17 B
Puchar WieczystegoAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra33 A
Puchar WieczystegoWójcik HubertHawrył Wiktoria4 D
Puchar WieczystegoWójcik HubertHawrył Wiktoria3 D
Puchar WieczystegoMajcher MateuszGromaszek Estera2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Majcher MateuszGromaszek Estera2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wiernio OskarDąbek Paulina1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Niewolski BartoszChoma Klaudia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Wiernio OskarDąbek Paulina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Orzechowski PawełGaik Alicja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Hawrył MichałSurowiec Lena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Orzechowski PawełGaik Alicja2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Hawrył MichałSurowiec Lena1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wiernio OskarDąbek Paulina3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWójcik HubertHawrył Wiktoria2 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWójcik HubertHawrył Wiktoria1 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWiernio OskarDąbek Paulina1 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZANiewolski BartoszChoma Klaudia2 C
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAWiernio OskarDąbek Paulina2 D
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAOrzechowski PawełGaik Alicja3 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAHawrył MichałSurowiec Lena1 F
OTTT DŻET 2019 Hawrył MichałSurowiec Lena4 F
OTTT DŻET 2019 Wiernio OskarDąbek Paulina2 D
OTTT DŻET 2019 Niewolski BartoszChoma Klaudia5 C
OTTT DŻET 2019 Wiernio OskarDąbek Paulina1 C
OTTT DŻET 2019 Wójcik HubertHawrył Wiktoria2 D
OTTT DŻET 2019 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 B
OTTT DŻET 2019 Majcher MateuszGromaszek Estera2 B
OTTT DŻET 2019 Wójcik HubertHawrył Wiktoria2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wiernio OskarDąbek Paulina6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Hawrył MichałSurowiec Lena4 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wiernio OskarDąbek Paulina5 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Orzechowski PawełGaik Alicja5 F
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Majcher MateuszGromaszek Estera2 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Niewolski BartoszChoma Klaudia7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Majcher MateuszGromaszek Estera3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wójcik HubertHawrył Wiktoria6 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Majcher MateuszGromaszek Estera3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Wójcik HubertHawrył Wiktoria9 OPEN
Puchar Klas A, B i C Majcher MateuszGromaszek Estera21 B
Puchar Klas A, B i C Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra15 B
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Wójcik HubertHawrył Wiktoria2 D
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Wójcik HubertHawrył Wiktoria8 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 B
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra4 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Wójcik HubertHawrył Wiktoria9 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Wójcik HubertHawrył Wiktoria4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiernio OskarDąbek Paulina9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra5 B
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Orzechowski PawełGaik Alicja9 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Majcher MateuszGromaszek Estera7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Wiernio OskarDąbek Paulina11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Majcher MateuszGromaszek Estera4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Orzechowski PawełGaik Alicja7 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra9 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Wiernio OskarDąbek Paulina9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Majcher MateuszGromaszek Estera2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Orzechowski PawełGaik Alicja10 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Orzechowski PawełGaik Alicja9 F
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra2 B
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra3 B
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Wiernio OskarDąbek Paulina1 D
Przemyska Gala Taneczna – XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla” Wiernio OskarDąbek Paulina5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra5 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Majcher MateuszGromaszek Estera4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Majcher MateuszGromaszek Estera10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Majcher MateuszGromaszek Estera7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiernio OskarDąbek Paulina2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiernio OskarDąbek Paulina7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiernio OskarDąbek Paulina15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Orzechowski PawełGaik Alicja11 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wiernio OskarDąbek Paulina3 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wiernio OskarDąbek Paulina1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza Orzechowski PawełGaik Alicja8 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Majcher MateuszGromaszek Estera2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Wiernio OskarDąbek Paulina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK 2019 Wiernio OskarDąbek Paulina5 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Majcher MateuszGromaszek Estera9 B
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Wiernio OskarDąbek Paulina1 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Wiernio OskarDąbek Paulina2 D
XI OTTT O Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2019 Orzechowski PawełGaik Alicja9 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Wiernio OskarDąbek Paulina1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Wiernio OskarDąbek Paulina4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Wójcik HubertHawrył Wiktoria1 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Majcher MateuszGromaszek Estera1 B
XLV Puchar Wieczystego Wiernio OskarDąbek Paulina9 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Majcher MateuszGromaszek Estera26 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Majcher MateuszGromaszek Estera2 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Wiernio OskarDąbek Paulina3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Wiernio OskarDąbek Paulina3 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Wiernio OskarDąbek Paulina10 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Majcher MateuszGromaszek Estera28 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra23 OPEN
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Wójcik HubertMałys Magda3 E
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Wiernio OskarDąbek Paulina3 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Wiernio OskarDąbek Paulina1 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 B
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Majcher MateuszGromaszek Estera3 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Wiernio OskarDąbek Paulina12 OPEN
DŻET 2018 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 B
KLASA 2018Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra2 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Wójcik HubertMałys Magda2 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra9 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Wiernio OskarDąbek Paulina3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Wójcik HubertMałys Magda1 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Wójcik HubertMałys Magda6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Wiernio OskarDąbek Paulina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Wiernio OskarDąbek Paulina2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Wójcik HubertMałys Magda6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Majcher MateuszGromaszek Estera4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra2 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Majcher MateuszGromaszek Estera2 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Majcher MateuszGromaszek Estera1 C
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra2 B
Mistrzostwa Okręgu Podlaskiego PTT oraz XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Majcher MateuszGromaszek Estera2 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra4 B
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Majcher MateuszGromaszek Estera2 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Wójcik HubertMałys Magda6 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Wiernio OskarDąbek Paulina1 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Majcher MateuszGromaszek Estera1 C
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno „GOLDEN DANCE” 2018 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Maryniowski MaciejBil Paulina27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Majcher MateuszGromaszek Estera22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Majcher MateuszGromaszek Estera7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Flis KonradStachyra Eliza14 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wiernio OskarDąbek Paulina1 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Wójcik HubertMałys Magda3 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWiernio OskarDąbek Paulina1 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra3 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMajcher MateuszGromaszek Estera4 C
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychFlis KonradStachyra Eliza9 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWójcik HubertMałys Magda3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Majcher MateuszGromaszek Estera7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wiernio OskarDąbek Paulina1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Majcher MateuszGromaszek Estera3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Majcher MateuszGromaszek Estera18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Maryniowski MaciejBil Paulina23 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Wójcik HubertMałys Magda9 E
Mistrzostwa Klas A,B,C Maryniowski MaciejBil Paulina36 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra43 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Majcher MateuszGromaszek Estera28 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Flis KonradStachyra Eliza8 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Wójcik HubertMałys Magda2 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Wiernio OskarDąbek Paulina1 E
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Majcher MateuszGromaszek Estera3 C
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra8 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra24 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra22 OPEN
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra4 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Wiernio OskarDąbek Paulina8 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Wójcik HubertMałys Magda6 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMajcher MateuszGromaszek Estera9 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaryniowski MaciejBil Paulina20 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOsipov PavloSholohova Alona23 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoAbramov AleksandrKwiecień Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wójcik HubertMałys Magda7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wiernio OskarDąbek Paulina1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Flis KonradStachyra Eliza10 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Maryniowski MaciejBil Paulina46 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Majcher MateuszGromaszek Estera5 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Wójcik HubertMałys Magda7 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm Wiernio OskarDąbek Paulina3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Majcher MateuszGromaszek Estera5 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Wiernio OskarDąbek Paulina5 E
XV OTTT o Puchar Roztocza Majcher MateuszGromaszek Estera9 D
XV OTTT o Puchar Roztocza Majcher MateuszGromaszek Estera3 C
XV OTTT o Puchar Roztocza Wójcik HubertMałys Magda6 E
XV OTTT o Puchar Roztocza Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Maryniowski MaciejBil Paulina6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Osipov PavloSholohova Alona2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Abramov AleksandrKwiecień Aleksandra1 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Osipov PavloSholohova Alona3 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Majcher MateuszGromaszek Estera1 C
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Majcher MateuszGromaszek Estera4 D
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Flis KonradStachyra Eliza8 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Wiernio OskarDąbek Paulina6 E
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Wiernio OskarDąbek Paulina3 E
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Majcher MateuszGromaszek Estera1 D
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Wójcik HubertMałys Magda4 E
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Flis KonradStachyra Eliza5 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Wiernio OskarDąbek Paulina4 F
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Wójcik HubertMałys Magda3 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Majcher MateuszGromaszek Estera1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Wójcik HubertMałys Magda3 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Wiernio OskarDąbek Paulina5 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Flis KonradStachyra Eliza7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Majcher MateuszGromaszek Estera2 D
OTTT DŻET 2017 Wójcik HubertMałys Magda1 F
OTTT DŻET 2017 Majcher MateuszGromaszek Estera7 D
OTTT DŻET 2017 Wiernio OskarDąbek Paulina2 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Wiernio OskarDąbek Paulina1 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Wójcik HubertMałys Magda2 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Flis KonradStachyra Eliza16 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2017 Majcher MateuszGromaszek Estera2 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Majcher MateuszGromaszek Estera4 D
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Majcher MateuszGromaszek Estera5 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wiernio OskarDąbek Paulina2 F
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Maryniowski MaciejBil Paulina27 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Wójcik HubertMałys Magda5 F
XIV OTTT o Puchar RoztoczaFlis KonradStachyra Eliza6 E
XIV OTTT o Puchar RoztoczaMajcher MateuszGromaszek Estera6 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaMajcher MateuszGromaszek Estera2 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaWiernio OskarDąbek Paulina2 F
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Flis KonradStachyra Eliza11 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Majcher MateuszGromaszek Estera5 D
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Majcher MateuszGromaszek Estera2 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Majcher MateuszGromaszek Estera13 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Majcher MateuszGromaszek Estera5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyBałys SzymonKwiecień Aleksandra5 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMajcher MateuszGromaszek Estera4 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaWójcik HubertMałys Magda7 F
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaBałys SzymonKwiecień Aleksandra6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Maryniowski MaciejBil Paulina50 OPEN
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Wójcik HubertMałys Magda2 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Majcher MateuszGromaszek Estera2 D
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Maryniowski MaciejBil Paulina33 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMajcher MateuszGromaszek Estera3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Majcher MateuszGromaszek Estera2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Pietrzela JakubCzerniak Aleksandra6 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Wiernio OskarDąbek Paulina6 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Flis KonradStachyra Eliza3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z okazji 30-lecia Klubu TAKT Wójcik HubertMałys Magda3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Wiernio OskarDąbek Paulina6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Wójcik HubertMałys Magda11 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMajcher MateuszGromaszek Estera1 F
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Wiernio OskarDąbek Paulina3 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Wójcik HubertMałys Magda2 F
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Majcher MateuszGromaszek Estera3 E
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Pietrzela JakubCzerniak Aleksandra7 B
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Wiernio OskarDąbek Paulina5 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Wójcik HubertMałys Magda7 F
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Majcher MateuszGromaszek Estera8 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBałys SzymonKwiecień Aleksandra14 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoBałys SzymonKwiecień Aleksandra8 OPEN
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Majcher MateuszGromaszek Estera1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Wójcik PatrykBil Paulina34 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Maryniowski MaciejNiziołek Kornelia37 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Majcher MateuszGromaszek Estera2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wójcik PatrykBil Paulina32 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Maryniowski MaciejNiziołek Kornelia38 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wiernio OskarDąbek Paulina2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Bałys SzymonKwiecień Aleksandra4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Pietrzela JakubCzerniak Aleksandra10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Flis KonradStachyra Eliza6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Wójcik HubertMałys Magda8 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Pietrzela JakubCzerniak Aleksandra9 B
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Wiernio OskarDąbek Paulina2 F
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Flis KonradStachyra Eliza6 E
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Majcher MateuszGromaszek Estera1 F
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Bałys SzymonKwiecień Aleksandra2 D
XIII OGÓLNOPOLSKI T.T.T. „O PUCHAR ROZTOCZA” Wójcik HubertMałys Magda7 F
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Maryniowski MaciejNiziołek Kornelia37 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Wiernio OskarDąbek Paulina8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Wójcik HubertMałys Magda5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Flis KonradStachyra Eliza15 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Bałys SzymonKwiecień Aleksandra6 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMaryniowski MaciejNiziołek Kornelia31 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWójcik PatrykBil Paulina2 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychBałys SzymonKwiecień Aleksandra2 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychLeszczyński PatrykWaszyńska Natalia4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Chełm z udziałem par zagranicznychWójcik PatrykBil Paulina3 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówWiernio OskarDąbek Paulina1 F
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówLeszczyński PatrykWaszyńska Natalia3 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówWójcik PatrykBil Paulina2 B
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówBałys SzymonKwiecień Aleksandra1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówMaryniowski MaciejNiziołek Kornelia5 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówWójcik PatrykBil Paulina6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego i Łódzkiego, Puchar Okręgu Lubelskiego o Puchar Wójta Gminy MilejówWójcik HubertMałys Magda2 F
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bałys SzymonKwiecień Aleksandra4 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Maryniowski MaciejNiziołek Kornelia13 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Bałys SzymonKwiecień Aleksandra2 D
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Maryniowski MaciejNiziołek Kornelia4 A
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Wójcik PatrykBil Paulina2 B
Grand Prix Polski Junior I, Młodzież, Dorośli , OTTT LIDER-2015 Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Bałys SzymonKwiecień Aleksandra4 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Bałys SzymonKwiecień Aleksandra3 D
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Wójcik PatrykBil Paulina2 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Bałys SzymonKwiecień Aleksandra2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2015 Wójcik PatrykBil Paulina2 B
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Maryniowski MaciejNiziołek Kornelia2 A
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Leszczyński PatrykWaszyńska Natalia6 E
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Wiernio OskarDąbek Paulina1 F
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Bałys SzymonKwiecień Aleksandra1 D
XVI Międzynarodowy TTT MAGIC-DANCE OLIMP CUP - 2015 o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego pod Patronatem Wójta Gminy Ludwin Wójcik PatrykBil Paulina1 B
Opolska Gala Tańca 2015 Bałys SzymonKwiecień Aleksandra3 D