!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
KTS ESKULAP
Łódź (Łódzkie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Martela PiotrDomowicz Natalia1 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Jach ZofiaSolo08 ===> Kl.F3 G
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Krawczyk MilanVozniak Polina2 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Kasowski JanHartwich Jagoda ===> Kl.G1 H
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Gondzia MateuszPietraszewska Lena1 H
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja4 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Grzelak OlafGonera Magdalena7 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Grzelak OlafGonera Magdalena4 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Grzelak OlafGonera Magdalena6 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja3 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kasowski JanHartwich Jagoda1 H
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Gosławski-Żeligowski MieszkoWiśniewska Marcelina28 OPEN
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Grzelak OlafGonera Magdalena3 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja14 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja10 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja2 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Grzelak OlafGonera Magdalena3 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Grzelak OlafGonera Magdalena2 D
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Grzelak OlafGonera Magdalena1 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja6 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Kasowski JanHartwich Jagoda1 H
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Kubiak BartekManieri Nell2 H
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Martela PiotrDomowicz Natalia1 H
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Grzelak OlafGonera Magdalena6 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja1 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Grzelak OlafGonera Magdalena2 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja7 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Gosławski-Żeligowski MieszkoWiśniewska Marcelina20 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Gosławski-Żeligowski MieszkoWiśniewska Marcelina20 OPEN
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja10 C
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Grzelak OlafGonera Magdalena4 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Grzelak OlafGonera Magdalena3 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja1 D
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja6 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Grzelak OlafGonera Magdalena10 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Martela PiotrDomowicz Natalia2 H
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja4 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Grzelak OlafGonera Magdalena9 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja3 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja4 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja9 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Jach ZofiaSolo Solo12 G
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja3 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja7 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Grzelak OlafGonera Magdalena3 D
I OTTS o Puchar Wójta Gm. Czerwińsk n.W. Czerwińsk nad Wisłą 02.03.2019Grzelak OlafGonera Magdalena6 D
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Martela PiotrDomowicz Natalia2 H
Mazovia Open 2019 Pruszków 17.02.2019Kasowski JanHartwich Jagoda1 H
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Jach ZofiaSolo_21 Solo3 G
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Jaborska MarcelinaSolo_14 Solo2 H
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Grzelak OlafGonera Magdalena1 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018ZIÓŁKOWSKI SZYMONUrbańska Patrycja3 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Iwicki JakubWiśniewska Marcelina1 B
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Iwicki JakubWiśniewska Marcelina2 B
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Grzelak OlafGonera Magdalena2 E
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Iwicki JakubWiśniewska Marcelina5 B
OTTT o Puchar Marszałka Woj. Podlaskiego Piątnica 25.11.2018Iwicki JakubWiśniewska Marcelina3 B
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Iwicki JakubWiśniewska Marcelina3 B
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Iwicki JakubWiśniewska Marcelina2 B
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Grzelak OlafGonera Magdalena2 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Grzelak OlafGonera Magdalena4 E
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Iwicki JakubWiśniewska Marcelina6 B
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Iwicki JakubWiśniewska Marcelina3 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena1 G
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Filipek ŁukaszFilipek Alicja12 C
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Grzelak OlafGonera Magdalena6 E
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena1 G
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Grzelak OlafGonera Magdalena1 E
RAWA DANCE FESTIVAL 2018 Rawa Mazowiecka 29.09.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena1 G
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA8 C
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA7 C
XXXIV OTTT O ZLOTĄ PODWIĄZKĘ Ostrołęka 22.09.2018Grzelak OlafGonera Magdalena4 E
III OTWARTE MISTZROSTWA MAZOWSZA HGF Sochaczew 16.06.2018Jach Zofiasolo solo1 H
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 D
LEGA DANCE CUP 2018 Puchar Burmistrza Olecko 16.06.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA10 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Jach Zofiasolo solo1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Bocian DanielWróblewska Natalia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca FALCON 2018 Płock 09.06.2018Grzelak OlafGonera Magdalena6 E
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 D
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena2 G
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja11 C
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA9 C
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja7 D
O Puchar Wójta Gminy Mała Młodzieszyn Janów 26.05.2018Błachowicz MichałWiśniewska Katarzyna3 G
O Puchar Wójta Gminy Mała Młodzieszyn Janów 26.05.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena2 G
MiÄ™dzynarodowy Festiwal TaĹ„ca Zabrze 13.05.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina13 OPEN
MiÄ™dzynarodowy Festiwal TaĹ„ca Zabrze 13.05.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina21 OPEN
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena3 G
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena3 G
V Gala Tańca OTTT o Puchar Burmistrza Chełmża 28.04.2018Jach Zofiasolo soloQ H
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Żawko KacperUrbańska Patrycja4 F
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Kubiak BartekSkowrońska Natalia1 H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina11 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina7 OPEN
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Błachowicz MichałWiśniewska Kasia2 G
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018ZIӣKOWSKI SZYMONFilipek Alicja5 D
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 D
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018ZIӣKOWSKI SZYMONFilipek Alicja1 D
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 C
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Grzelak OlafGonera Magdalena4 E
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Bocian DanielWróblewska Natalia5 E
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Grzelak OlafGonera Magdalena3 E
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Bocian DanielWróblewska Natalia4 E
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja4 D
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA7 D
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja2 D
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 C
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Żawko KacperUrbańska Patrycja5 F
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina15 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina10 OPEN
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena1 G
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina13 OPEN
LĂłdĹş OPEN 2018 LĂłdĹş 08.04.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina9 OPEN
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018ZIӣKOWSKI SZYMONFilipek Alicja2 D
HASTON CUP Wrocław 07.04.2018ZIӣKOWSKI SZYMONFilipek Alicja7 D
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA6 C
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina6 OPEN
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 D
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Wójcik Karolinasolo solo3 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Grzelak OlafGonera Magdalena3 E
HASTON CUP WrocĹ‚aw 07.04.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina4 OPEN
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena1 H
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Żawko KacperUrbańska Patrycja3 F
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Błachowicz MichałWiśniewska Katarzyna2 G
I OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Lowicz 07.04.2018Bocian DanielWróblewska Natalia4 E
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup KoĹ‚obrzeg 24.03.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina18 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS w 10T - Amber Cup Kołobrzeg 24.03.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina18 OPEN
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena1 H
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Żawko KacperUrbańska Patrycja2 F
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Błachowicz MichałWiśniewska Kasia3 G
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA3 C
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Bocian DanielWróblewska Natalia3 E
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Grzelak OlafGonera Magdalena2 E
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja1 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA4 D
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja7 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina8 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina6 OPEN
Mistrzostwa Polski w TaĹ„cach Standardowy Konin 10-11.03.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina21 OPEN
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Żawko KacperUrbańska Patrycja3 F
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Wójcik Karolinasolo solo2 G
FLEXI-DANCE 2018 Hala Sportowa 04.03.2018Gabryelczyk FilipCieszyńska Lena1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Grzelak OlafGonera Magdalena2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA4 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wielkopol Środa Wielkopolska 03.03.2018Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA3 D
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina6 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina4 OPEN
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Błachowicz MichałWiśniewska Katarzyna3 G
Mazovia Open 2018 PruszkĂłw 10.02.2018Cieszyńska Lenasolo solo1 OPEN
OTTT o Puchar WĂłjta Gminy KurzÄ™tnik KurzÄ™tnik 13.01.2018Walczak KarolWiśniewska Marcelina2 B
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina1 B
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina3 B
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina3 B
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja10 D
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja4 D
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 D
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA4 D
Grand Prix Polski HOLLYWOOD-CUP 2017 Eks Sierpc 02.12.2017Żawko KacperUrbańska Patrycja4 F
GPP EKS. - VII OTTT o Puchar Bur. Żukowa Żukowo 26.11.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina15 OPEN
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja6 D
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina17 B
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Żawko KacperUrbańska Patrycja3 F
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 D
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA4 D
XV OTTS o Puchar Jezioraka IĹ‚awa 25.11.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja6 D
Mistrzostwa Polski FTS w klasach A i B Żukowo 25.11.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina11 B
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina10 OPEN
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina3 B
POLISH CUP 2017 - Europ. Cham. Youth 10D Warszawa 12.11.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina33 OPEN
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina4 B
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina1 B
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA5 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja4 D
Skierniewice Dance Festival 2017 Skierniewice 05.11.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja6 D
Skierniewice Dance Festival Skierniewice 04.11.2017Grzelak OlafGonera Magdalena___klasyfikacja -->F1 G
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina2 B
III Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca Paterek 29.10.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina2 B
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja3 D
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 D
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja7 D
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA3 D
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 B
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina2 B
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina16 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA4 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja4 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja5 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina4 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.10.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina3 B
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina3 B
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina8 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina13 OPEN
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina2 B
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA4 D
Grand Prix Polski Ekstraklasa FTS Koronowo 30.09.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA8 D
KARKONOSZE OPEN 2017 Jelenia Góra 23.09.2017 (NIEDZIELA)Walczak KarolWiśniewska Marcelina11 B
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja3 D
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja2 D
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 B
XI OTTS PASJONAT Kąty k./Sochaczewa 18.06.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 D
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Grzelak OlafGonera Magdalena1 G
II Otwarte Mistrzostwa Mazowsza kl. HGF Kąty k./Sochaczewa 17.06.2017Błachowicz MichałWiśniewska Katarzyna1 H
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina6 B
XI Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 11.06.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 E
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina10 B
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 E
Fale Loki Koki OTTS DANCE CUP GPP EK FTS Bydgoszcz 03.06.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja2 E
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina8 B
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 E
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja1 E
IX OTTS o Puchar Wójta Gminy Wikielec Wikielec 20.05.2017Żawko KacperUrbańska Patrycja2 F
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA3 E
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA9 D
OTTS O Puchar Burmistrza Pruszcza Gd Pruszcz Gdański 14.05.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA10 D
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA8 D
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja2 E
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja7 D
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja8 D
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 B
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 E
OTTT O Puchar Burmistrza Rypina Rypin 13.05.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA10 D
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA7 D
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA8 D
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja9 D
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja9 D
IX O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Susza Susz 29.04.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja6 E
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina7 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL - DREWPAL CUP Konin 29.04.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina17 OPEN
CRACOW OPEN DANCE CHAMPIONSHIPS 2017 WIELICZKA 23.04.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina6 B
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Żawko KacperUrbańska Patrycja1 F
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja2 E
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja4 D
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina7 OPEN
HASTON CUP 2017 Wrocław 08.04.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja10 D
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina24 OPEN
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja5 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA7 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA7 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja2 D
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 E
OTT o Puchar Prezydenta Miasta Zgierza Zgierz 26.03.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja3 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina2 B
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja6 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 E
WirFestiwal 2017 Nowy Sącz 18.02.2017Walczak KarolWiśniewska Marcelina7 B
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA1 F
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja1 F
Mistrzostwa Woj. Maz. OTTS o Puchar Bur. Hala Sportowa SP 127 18.12.2016Żawko KacperUrbańska Patrycja1 G
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 B
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Żawko KacperUrbańska Patrycja1 G
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Filipek ŁukaszSKOWRON NATALIA2 F
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016ZIÓŁKOWSKI SZYMONFilipek Alicja3 F
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 OPEN
GPP HOLLYWOOD CUP - EKSTRAKLASA FTS Sierpc 04.12.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina9 OPEN
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 12.11.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina3 B
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina4 B
XIV OTTS o Puchar Jezioraka Iława 05.11.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 B
ESCUDO DANCE FESTIVAL OTTT Konin 29.10.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina6 B
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina4 B
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina6 B
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina3 C
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 C
4 Bydgoszcz Dance Cup OTTS Bydgoszcz 04.06.2016Żawko KacperUrbańska Patrycja4 G
X Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 07.05.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina4 C
Kujawsko-Pomorski Festiwal Tańca GPP Ext Bydgoszcz 30.04.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina3 C
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina6 C
HASTON CUP 2016 Wrocław 02.04.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy 2016 Ostróda 19.03.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina7 C
OTTT o Puchar Burmistrza Ostródy 2016 Ostróda 19.03.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina7 C
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina3 C
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 C
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016ZIÓŁKOWSKI SZYMONSKOWRON NATALIA1 F
OTTT FEELING 2016 Warszawa 20.02.2016Żawko KacperUrbańska Patrycja1 H
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wlkp. Środa Wielkopolska 06.02.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Środy Wlkp. Środa Wielkopolska 06.02.2016Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 C
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016ZIÓŁKOWSKI SZYMONSKOWRON NATALIA1 F
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Filipek ŁukaszWalczak Maja2 F
OTTS Mazovia Open 2016 Pruszków 23.01.2016Sotowski BartłomiejGonera Magdalena3 F
IV OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.11.2015Walczak KarolWiśniewska Marcelina4 C
IV OTTT o Puchar Burmistrza Brodnicy Brodnica 21.11.2015Walczak KarolWiśniewska Marcelina7 C
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 C
XIII OTTS o Puchar Jezioraka Iława 14.11.2015Walczak KarolWiśniewska Marcelina10 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Szczecin CUP 2015 Szczecin 08.11.2015Walczak KarolWiśniewska Marcelina1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Szczecin CUP 2015 Szczecin 08.11.2015Walczak KarolWiśniewska Marcelina10 C
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Walczak KarolWiśniewska Marcelina11 C
Puchar Regionów Polski Północnej Sławno 24.10.2015Walczak KarolWiśniewska Marcelina5 C
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Walczak KarolWiśniewska Marcelina4 C
Mistrz.Woj.K-P, GPP Ekstakl., OTTT Gest Koronowo 03.10.2015Walczak KarolWiśniewska Marcelina4 C