!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SZKOŁA TAŃCA BiT
Toruń (Kujawsko-Pomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
MAŁE GRAND PRIX Drozdecki JanKlonowska Dominika4 D
MAŁE GRAND PRIX Drozdecki JanKlonowska Dominika2 D
MAŁE GRAND PRIX Szczypiński Jakub MikołajKłosowska Zuzanna3 G
MAŁE GRAND PRIX Iwański MateuszPrzyjacielska Zofia3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Drozdecki JanKlonowska Dominika8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Drozdecki JanKlonowska Dominika7 OPEN
Małe Grand Prix Drozdecki JanKlonowska Dominika7 D
Małe Grand Prix Drozdecki JanKlonowska Dominika3 D
Puchar Klas F, E i D Drozdecki JanKlonowska Dominika23 D
Puchar Klas F, E i D Drozdecki JanKlonowska Dominika19 D
Okręgowa Liga TanecznaSzczypiński Jakub MikołajKłosowska Zuzanna1 G
Okręgowa Liga TanecznaBlank MaksymilianBaniecka Milena1 H
Okręgowa Liga TanecznaRachowski TomaszPancewicz Julia1 H
Okręgowa Liga TanecznaŁowicki KarolNeubauer Liwia1 H
Okręgowa Liga TanecznaPiotrowski AlanMikołajczak Hanna3 G
Okręgowa Liga TanecznaIwański MateuszPrzyjacielska Zofia2 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Drozdecki JanKlonowska Dominika6 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Drozdecki JanKlonowska Dominika7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW I TURNIEJ TOWARZYSZĄCY SENIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2021\" Iwański MateuszPrzyjacielska Zofia3 G
MAŁE GRAND PRIX Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Drozdecki JanKlonowska Dominika2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Drozdecki JanKlonowska Dominika8 D
OTTS POMOSTY Mistrzostwa i Puchar Warmińsko - Mazurskiego Związku Sportu TanecznegoPuchar Regionów Polski Północnej12-13.12.2020Laps JanMarcinkowska Agata5 C
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Drozdecki JanKlonowska Dominika8 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Drozdecki JanKlonowska Dominika9 D
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata7 E
Mistrzostwa Polski FTS Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji StylĂłw, Akademickie Mistrzostwa PolskiLaps JanMarcinkowska Agata22 OPEN
OTTS o Puchar Burmistrza Ciechocinka Laps JanMarcinkowska Agata4 C
OTTS o Puchar Burmistrza Ciechocinka Laps JanMarcinkowska Agata8 C
LĂłdĹş Open 2020 MP Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚ LĂłdĹş 15.11.2020Laps JanMarcinkowska Agata8 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujwsko-Pom. FTS Bydgoszcz 25.10.2020Laps JanMarcinkowska Agata5 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujwsko-Pom. FTS Bydgoszcz 25.10.2020Laps JanMarcinkowska Agata3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR Szczypiński Jakub MikołajKłosowska Zuzanna3 G
OTTT o Memoriał B.Krzyżanowskiej-Ksok Szczecinek 08.03.2020Laps JanMarcinkowska Agata4 D
XII o Puch. WĂłjta Gminy IĹ‚awa - Wikielec Wikielec 07.03.2020Laps JanMarcinkowska Agata3 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS 10 Tańców Rumia 29.02.2020Laps JanMarcinkowska Agata5 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Laps JanMarcinkowska Agata5 D
II OTTS o Puchar Burmistrza M i G Czerwi Czerwińsk nad Wisłą 29.02.2020Laps JanMarcinkowska Agata5 D
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Drozdecki JanKlonowska Dominika3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Drozdecki JanKlonowska Dominika4 E
AnaDens Cup III OTTT LĂłdĹş 11.01.2020Laps JanMarcinkowska Agata2 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Laps JanMarcinkowska Agata3 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Laps JanMarcinkowska Agata7 C
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Laps JanMarcinkowska Agata3 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Laps JanMarcinkowska Agata3 D
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Laps JanMarcinkowska Agata7 C
Finał GPP Ekstraklasy FTS - OTTS Ciechocinek 15.12.2019Laps JanMarcinkowska Agata3 D
IV OTSTT o P. Burm. Wejherowa MW PZTS Wejherowo 08.12.2019Laps JanMarcinkowska Agata4 D
IV OTSTT o P. Burm. Wejherowa MW PZTS Wejherowo 08.12.2019Laps JanMarcinkowska Agata1 D
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Iwański MateuszPrzyjacielska Zofia1 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Żbikowski WojciechMuzyczyszyn Maria5 F
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata5 E
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Wopp MarcelStrzyżewska Izabela2 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Szczypiński Jakub MikołajKłosowska Zuzanna1 H
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Piotrowski AlanMikołajczak Hanna1 H
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Piotrowski AlanMikołajczak Hanna1 H
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Drozdecki JanKlonowska Dominika1 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata9 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Szczypiński Jakub MikołajKłosowska Zuzanna1 H
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Laps JanMarcinkowska Agata2 D
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Drozdecki JanKlonowska Dominika1 E
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata1 F
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Juda JakubKlonowska Wiktoria4 F
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Żbikowski WojciechMuzyczyszyn Maria3 F
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Włodarczyk OskarKozłowska Weronika1 H
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Wopp MarcelStrzyżewska Izabela2 H
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Szczypiński Jakub MikołajKłosowska Zuzanna1 H
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Piotrowski AlanMikołajczak Hanna1 H
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Iwański MateuszPrzyjacielska Zofia1 H
GPP EKS. FTS OTTT KING DANCE Koszalin 15.06.2019Laps JanMarcinkowska Agata3 D
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Laps JanMarcinkowska Agata3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata2 F
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Laps JanMarcinkowska Agata4 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Laps JanMarcinkowska Agata6 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Drozdecki JanKlonowska Dominika7 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Juda JakubKlonowska Wiktoria6 F
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Laps JanMarcinkowska Agata8 D
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Laps JanMarcinkowska Agata3 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Laps JanMarcinkowska Agata8 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Laps JanMarcinkowska Agata5 D
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Laps JanMarcinkowska Agata10 C
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Iwański MateuszPrzyjacielska Zofia2 H
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Laps JanMarcinkowska Agata11 D
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Laps JanMarcinkowska Agata4 D
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Piotrowski AlanMikołajczak Hanna2 H
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Wopp MarcelStrzyżewska Izabela2 H
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Włodarczyk OskarKozłowska Weronika1 H
PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM !!! - II Ogólnopolski Turniej Tańca Wika Cup o Puchar Burmistrza Miasta Olsztynka Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata2 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata5 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Drozdecki JanKlonowska Dominika3 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Juda JakubKlonowska Wiktoria5 F
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Laps JanMarcinkowska Agata7 D
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Laps JanMarcinkowska Agata5 D
Okręgowa Liga TanecznaWopp MarcelStrzyżewska Izabela2 H
Okręgowa Liga TanecznaIwański MateuszPrzyjacielska Zofia1 H
Okręgowa Liga TanecznaPiotrowski AlanMikołajczak Hanna1 H
Okręgowa Liga TanecznaSzczypiński Jakub MikołajKłosowska Zuzanna1 H
Okręgowa Liga TanecznaWłodarczyk OskarKozłowska Weronika1 H
Okręgowa Liga TanecznaŻbikowski WojciechMuzyczyszyn Maria1 G
Okręgowa Liga TanecznaJuda JakubKlonowska Wiktoria2 G
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Laps JanMarcinkowska Agata7 D
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Laps JanMarcinkowska Agata9 D
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Laps JanMarcinkowska Agata13 D
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Laps JanMarcinkowska Agata7 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Juda JakubKlonowska Wiktoria3 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Drozdecki JanKlonowska Dominika2 E
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Laps JanMarcinkowska Agata5 D
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Laps JanMarcinkowska Agata11 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Drozdecki JanKlonowska Dominika3 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata4 F
Małe Grand Prix Żbikowski WojciechMuzyczyszyn Maria1 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Drozdecki JanKlonowska Dominika1 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Drozdecki JanKlonowska Dominika5 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata11 F
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Juda JakubKlonowska Wiktoria3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Drozdecki JanKlonowska Dominika4 E
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Laps JanMarcinkowska Agata3 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata1 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Żbikowski WojciechMuzyczyszyn Maria1 G
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Laps JanMarcinkowska Agata6 E
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Drozdecki JanKlonowska Dominika2 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Juda JakubKlonowska Wiktoria2 G
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Laps JanMarcinkowska Agata2 E
XVI OTTS o Puchar Jezioraka ILAWA 03.11.2018Laps JanMarcinkowska Agata1 E
IV Kuj-Pom Festiwal Tańca Paterek 28.10.2018Laps JanMarcinkowska Agata2 E
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Laps JanMarcinkowska Agata3 E
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Laps JanMarcinkowska Agata11 D
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Laps JanMarcinkowska Agata4 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Laps JanMarcinkowska Agata5 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Laps JanMarcinkowska Agata5 E
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Laps JanMarcinkowska Agata3 E
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Laps JanMarcinkowska Agata1 E
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata1 G
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Drozdecki JanKlonowska Dominika1 F
IV OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2018Juda JakubKlonowska Wiktoria3 G
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Laps JanMarcinkowska Agata1 F
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Laps JanMarcinkowska Agata1 F
BEMOWSKIE DNI TANECZNE Warszawa 27.05.2018Laps JanMarcinkowska Agata1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata2 G
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Laps JanMarcinkowska Agata3 F
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Laps JanMarcinkowska Agata3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Żbikowski WojciechMuzyczyszyn Maria3 G
Strefa Tańca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Laps JanMarcinkowska Agata1 F
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Bochnak StanisławKurda Wiktoria4 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Żbikowski WojciechMuzyczyszyn Maria1 G
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Laps JanMarcinkowska Agata5 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Drozdecki JanKlonowska Dominika5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Borkowski RobertGrzelak Aleksandra4 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Juda JakubKlonowska Wiktoria3 G
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Laps JanMarcinkowska Agata2 F
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Borkowski RobertGrzelak Aleksandra1 B
O Puchar Starosty i Burmistrza Rypina Rypin 18.03.2018Laps JanMarcinkowska Agata3 F
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata1 G
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Bochnak StanisławKurda Wiktoria5 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Drozdecki JanKlonowska Dominika1 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Juda JakubKlonowska Wiktoria3 G
Mistrzostwa Klas A,B,C Borkowski RobertGrzelak Aleksandra44 B
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Bochnak StanisławKurda Wiktoria9 F
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Laps JanMarcinkowska Agata1 F
OTTS o Puchar Wójta G. Łysomice KOPERNIK Turzno 17.12.2017Laps JanMarcinkowska Agata1 G
Gwiazdkowy TTT Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata1 G
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Bochnak StanisławKurda Wiktoria2 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata1 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Drozdecki JanKlonowska Dominika8 E
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Juda JakubKlonowska Wiktoria1 G
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Bochnak StanisławKurda Wiktoria1 G
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Strecker BartoszFabisiak Daria3 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Bochnak StanisławKurda Wiktoria1 G
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Borkowski RobertGrzelak Aleksandra3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Borkowski RobertGrzelak Aleksandra4 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Borkowski RobertGrzelak Aleksandra3 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Borkowski RobertGrzelak Aleksandra4 C
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Bochnak StanisławKurda Wiktoria2 G
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Borkowski RobertGrzelak Aleksandra11 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Borkowski RobertGrzelak Aleksandra8 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Drozdecki JanKlonowska Dominika2 E
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Juda JakubKlonowska Wiktoria3 G
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Bochnak StanisławKurda Wiktoria2 G
Mistrzostwa PTT Regionu Polski Centralno-Zachodniej + Dodatkowo turniej PREMIUM dla par klas H, G, F, E. Pietruszewski KacperZielińska Jagna Agata2 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Drozdecki JanKlonowska Dominika3 F
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Bochnak StanisławKurda Wiktoria3 G
TTT INTEGRACJA 2017 Strecker BartoszFabisiak Daria1 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2017\"Laps JanGall Alicja2 G
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Bochnak StanisławKurda Wiktoria3 G
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Laps JanGall Alicja1 G
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Bochnak StanisławKurda Wiktoria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Drozdecki JanKlonowska Dominika6 E
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Borkowski RobertGrzelak Aleksandra3 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Borkowski RobertGrzelak Aleksandra29 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Borkowski RobertGrzelak Aleksandra8 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Borkowski RobertGrzelak Aleksandra2 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Drozdecki JanKlonowska Dominika7 E
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Borkowski RobertGrzelak Aleksandra6 C
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Borkowski RobertGrzelak Aleksandra4 C
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Drozdecki JanKlonowska Dominika3 E
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Borkowski RobertGrzelak Aleksandra1 C
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Borkowski RobertGrzelak Aleksandra3 C
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Borkowski RobertGrzelak Aleksandra8 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Strecker BartoszFabisiak Daria4 E
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Borkowski RobertGrzelak Aleksandra1 C
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Borkowski RobertGrzelak Aleksandra3 C
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Borkowski RobertGrzelak Aleksandra8 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Drozdecki JanKlonowska Dominika6 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona9 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieGajtkowski KarolDurnakowska Iwona7 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieGajtkowski KarolDurnakowska Iwona4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaBorkowski RobertGrzelak Aleksandra1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaBorkowski RobertGrzelak Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Borkowski RobertGrzelak Aleksandra9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Borkowski RobertGrzelak Aleksandra13 C
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona6 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona8 D
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Strecker BartoszFabisiak Daria1 E
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Borkowski RobertGrzelak Aleksandra3 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Borkowski RobertGrzelak Aleksandra2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Drozdecki JanKlonowska Dominika2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Strecker BartoszFabisiak Daria4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"PIERWSZY KROK UWAGA ZMIANY W PROGRAMIE!\" Gall MichałSosińska Agata5 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Borkowski RobertGrzelak Aleksandra5 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona5 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona5 D
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Borkowski RobertGrzelak Aleksandra3 C
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona9 D
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gajtkowski KarolDurnakowska Iwona6 D