!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
RYTM
Żory (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina9 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina5 D
IV OTTT Czeladź 2019 Gajdera DawidZemełka Jennifer1 B
OTTT DŻET 2019 Galwas MaksymilianBorowska Julia5 C
OTTT DŻET 2019 Galwas MaksymilianBorowska Julia12 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Zawierucha BorysMach Martyna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Budzik TomaszKogut Alicja2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Gajdera DawidZemełka Jennifer26 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Budzik TomaszKogut Alicja8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Zawierucha BorysMach Martyna9 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Galwas MaksymilianBorowska Julia4 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Galwas MaksymilianBorowska Julia8 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Galwas MaksymilianBorowska Julia4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Galwas MaksymilianBorowska Julia7 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Gajdera DawidZemełka Jennifer7 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Zawierucha BorysMach Martyna2 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Budzik TomaszKogut Alicja1 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Gajdera DawidZemełka Jennifer3 B
Puchar Klas A, B i C Gajdera DawidZemełka Jennifer8 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Gajdera DawidZemełka Jennifer5 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Budzik TomaszKogut Alicja1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Gajdera DawidZemełka Jennifer7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Zawierucha BorysMach Martyna2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Budzik TomaszKogut Alicja1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Zawierucha BorysMach Martyna2 OPEN
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gajdera DawidZemełka Jennifer3 B
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Budzik TomaszKogut Alicja7 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Gajdera DawidZemełka Jennifer19 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Zawierucha BorysMach Martyna4 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Budzik TomaszKogut Alicja2 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina28 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Zawierucha BorysMach Martyna5 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina27 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Zawierucha BorysMach Martyna11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Budzik TomaszKogut Alicja11 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna1 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gajdera DawidZemełka Jennifer8 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna3 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Jeżak AleksanderKoczar Bogna1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Gajdera DawidZemełka Jennifer3 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gajdera DawidZemełka Jennifer4 B
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Zawierucha BorysMach Martyna2 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Budzik TomaszKogut Alicja1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Galwas MaksymilianBorowska Julia8 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Galwas MaksymilianBorowska Julia6 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wasiutyński GrzegorzKropidło Klaudia9 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina2 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Smolarczyk FilipDobosz Julia2 G
Polish Open ChampionshipsZawierucha BorysMach Martyna3 OPEN
Polish Open ChampionshipsBudzik TomaszKogut Alicja1 OPEN
Polish Open ChampionshipsZawierucha BorysMach Martyna15 OPEN
Polish Open ChampionshipsBudzik TomaszKogut Alicja12 OPEN
Polish Open Championships WDC Budzik TomaszKogut Alicja1 OPEN
Polish Open Championships WDC Gajdera DawidZemełka Jennifer20 OPEN
Polish Open Championships WDC Zawierucha BorysMach Martyna1 OPEN
Polish Open Championships WDC Gajdera DawidZemełka Jennifer4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina3 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSmolarczyk FilipDobosz Julia3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Smolarczyk FilipDobosz Julia3 G
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Małecki DawidCwalina Sara8 B
Majówka w Krakowie - OTTT Małecki DawidCwalina Sara7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Budzik TomaszKogut Alicja3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Budzik TomaszKogut Alicja1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Wasiutyński GrzegorzKropidło Klaudia3 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Zielony JakubSkrobol Martyna7 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Wasiutyński GrzegorzKropidło Klaudia1 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina2 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Smolarczyk FilipDobosz Julia2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Jeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Galwas MaksymilianBorowska Julia13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBudzik TomaszKogut Alicja1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBudzik TomaszKogut Alicja3 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Galwas MaksymilianBorowska Julia5 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Zielony JakubSkrobol Martyna8 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wasiutyński GrzegorzKropidło Klaudia3 F
Polish Cup PTT; WDC AL Zawierucha BorysMach Martyna2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Budzik TomaszKogut Alicja2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Zawierucha BorysMach Martyna1 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Zawierucha BorysMach Martyna2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Budzik TomaszKogut Alicja1 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Zielony JakubSkrobol Martyna11 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Budzik TomaszKogut Alicja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Budzik TomaszKogut Alicja12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna6 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiBudzik TomaszKogut Alicja1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Budzik TomaszKogut Alicja2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Zawierucha BorysMach Martyna1 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina8 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Galwas MaksymilianBorowska Julia14 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Zawierucha BorysMach Martyna15 A
XLV Puchar Wieczystego Małecki DawidCwalina Sara39 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Galwas MaksymilianBorowska Julia1 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina7 E
OTTT Siewierz 2018Galwas MaksymilianBorowska Julia2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Zielony JakubSkrobol Martyna4 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Galwas MaksymilianBorowska Julia2 D
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 E
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Smolarczyk FilipDobosz Julia3 G
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Galwas MaksymilianBorowska Julia1 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Galwas MaksymilianBorowska Julia2 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Galwas MaksymilianBorowska Julia3 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Jeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Smolarczyk FilipDobosz Julia3 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Zielony JakubSkrobol Martyna8 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Galwas MaksymilianBorowska Julia2 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina3 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Małecki DawidCwalina Sara6 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Macura BogdanKogut Alicja10 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Macura BogdanKogut Alicja7 A
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Zawierucha BorysMach Martyna4 A
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina4 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Macura BogdanKogut Alicja8 A
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Galwas MaksymilianBorowska Julia2 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Galwas MaksymilianBorowska Julia1 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Małecki DawidCwalina Sara9 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Zielony JakubSkrobol Martyna8 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Zawierucha BorysMach Martyna2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Zawierucha BorysMach Martyna4 OPEN
OTTT Będzin 2018Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina4 E
OTTT Będzin 2018Zielony JakubSkrobol Martyna5 F
OTTT Będzin 2018Smolarczyk FilipDobosz Julia3 G
OTTT Będzin 2018Galwas MaksymilianBorowska Julia3 D
OTTT Będzin 2018Galwas MaksymilianBorowska Julia5 D
Mistrzostwa Polski Standard Zawierucha BorysMach Martyna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Zawierucha BorysMach Martyna3 OPEN
KLASA 2018Zielony JakubSkrobol Martyna5 F
KLASA 2018Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina4 E
KLASA 2018Galwas MaksymilianBorowska Julia3 D
KLASA 2018Galwas MaksymilianBorowska Julia1 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Smolarczyk FilipDobosz Julia3 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Macura BogdanKogut Alicja6 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Małecki DawidCwalina Sara3 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Wasiutyński GrzegorzBriss Julia6 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Zielony JakubSkrobol Martyna1 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Smolarczyk FilipDobosz Julia3 G
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina3 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina5 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Galwas MaksymilianBorowska Julia4 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Galwas MaksymilianBorowska Julia5 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Galwas MaksymilianBorowska Julia5 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Zawierucha BorysMach Martyna1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Macura BogdanKogut Alicja8 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Zawierucha BorysMach Martyna1 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Wasiutyński GrzegorzBriss Julia3 F
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Zawierucha BorysMach Martyna5 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Zawierucha BorysMach Martyna7 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Galwas MaksymilianBorowska Julia3 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Małecki DawidCwalina Sara1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiMałecki DawidCwalina Sara3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiWasiutyński GrzegorzBriss Julia3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Galwas MaksymilianBorowska Julia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna7 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Słociński EmanuelBenisz Klaudia20 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Smolarczyk FilipDobosz Julia3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Galwas MaksymilianBorowska Julia4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Słociński EmanuelBenisz Klaudia20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Małecki DawidCwalina Sara3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Słociński EmanuelBenisz Klaudia9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Macura BogdanKogut Alicja16 OPEN
PERFECT DANCE Galwas MaksymilianBorowska Julia2 D
PERFECT DANCE Galwas MaksymilianBorowska Julia5 D
PERFECT DANCE Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna9 F
Polish Open Championships Zawierucha BorysMach Martyna6 OPEN
PERFECT DANCE Małecki DawidCwalina Sara3 C
Polish Open Championships Zawierucha BorysMach Martyna6 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Słociński EmanuelBenisz Klaudia15 B
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Małecki DawidCwalina Sara7 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Słociński EmanuelBenisz Klaudia5 C
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Macura BogdanKogut Alicja4 B
Polish Open Championships Zawierucha BorysMach Martyna5 OPEN
Polish Open Championships Macura BogdanKogut Alicja27 OPEN
Polish Open Championships Słociński EmanuelBenisz Klaudia29 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Macura BogdanKogut Alicja12 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Macura BogdanKogut Alicja7 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Galwas MaksymilianBorowska Julia2 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Jeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Smolarczyk FilipDobosz Julia3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Galwas MaksymilianBorowska Julia6 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Wasiutyński GrzegorzBriss Julia5 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Małecki DawidCwalina Sara4 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Macura BogdanKogut Alicja4 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Słociński EmanuelBenisz Klaudia11 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Łądka WiktorHanusek Paulina7 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Słociński EmanuelBenisz Klaudia7 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Łądka WiktorHanusek Paulina4 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Małecki DawidCwalina Sara4 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna7 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Jeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Wasiutyński GrzegorzBriss Julia5 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Galwas MaksymilianBorowska Julia6 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Galwas MaksymilianBorowska Julia5 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Małecki DawidCwalina Sara4 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Słociński EmanuelBenisz Klaudia17 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Macura BogdanKogut Alicja13 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Zawierucha BorysMach Martyna4 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Małecki DawidCwalina Sara5 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Zawierucha BorysMach Martyna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Słociński EmanuelBenisz Klaudia10 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Macura BogdanKogut Alicja7 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Łądka WiktorKolińska Julia7 C
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZawierucha BorysMach Martyna1 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiZawierucha BorysMach Martyna3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Małecki DawidCwalina Sara10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Macura BogdanKogut Alicja3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Łądka WiktorHanusek Paulina10 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Słociński EmanuelBenisz Klaudia10 C
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Zawierucha BorysMach Martyna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Zawierucha BorysMach Martyna2 OPEN
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Łądka WiktorKolińska Julia2 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna8 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Smolarczyk FilipDobosz Julia1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Jeżak AleksanderKoczar Bogna10 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Wasiutyński GrzegorzBriss Julia6 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Słociński EmanuelBenisz Klaudia9 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Macura BogdanKogut Alicja2 B
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Łądka WiktorHanusek Paulina5 B
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Łądka WiktorKolińska Julia1 C
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Macura BogdanKogut Alicja5 B
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWitoszek GrzegorzLeszczyńska Nina2 F
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychMacura BogdanKogut Alicja4 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Łądka WiktorKolińska Julia3 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Łądka WiktorHanusek Paulina9 B
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Zawierucha BorysMach Martyna16 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Galwas MaksymilianBorowska Julia3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Łądka WiktorHanusek Paulina12 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Słociński EmanuelBenisz Klaudia12 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Macura BogdanKogut Alicja10 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Łądka WiktorKolińska Julia6 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wasiutyński GrzegorzBriss Julia7 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna1 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina2 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Smolarczyk FilipDobosz Julia2 H
Polish Cup PTT WDC AL Czachor MichałWieczorek Wiktoria8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Zawierucha BorysMach Martyna19 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Zawierucha BorysMach Martyna8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Czachor MichałWieczorek Wiktoria8 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Zawierucha BorysMach Martyna19 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Zawierucha BorysMach Martyna8 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Macura BogdanKogut Alicja3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zawierucha BorysMach Martyna7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zawierucha BorysMach Martyna2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zawierucha BorysMach Martyna3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Zawierucha BorysMach Martyna12 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Macura BogdanKogut Alicja24 B
Stars Final 2018 Macura BogdanKogut Alicja4 B
Stars Final 2018 Łądka WiktorHanusek Paulina7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Macura BogdanKogut Alicja5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Smolarczyk FilipDobosz Julia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łądka WiktorHanusek Paulina7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wasiutyński GrzegorzBriss Julia6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łądka WiktorHanusek Paulina11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna13 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Macura BogdanKogut Alicja18 OPEN
Mini Karnawałowy Pląs Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna1 G
Mini Karnawałowy Pląs Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Macura BogdanKogut Alicja5 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Macura BogdanKogut Alicja3 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna1 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Smolarczyk FilipDobosz Julia2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 F
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna2 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Smolarczyk FilipDobosz Julia1 H
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Macura BogdanKogut Alicja6 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Łądka WiktorHanusek Paulina4 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZawierucha BorysWieczorek Wiktoria2 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŁądka WiktorHanusek Paulina14 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZawierucha BorysMach Martyna5 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMacura BogdanKogut Alicja12 B
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJZawierucha BorysMach Martyna3 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Smolarczyk FilipDobosz Julia1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Wasiutyński GrzegorzBriss Julia4 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Galwas MaksymilianBorowska Julia4 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Galwas MaksymilianBorowska Julia3 D
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Zawierucha BorysMach Martyna3 B
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Łądka WiktorHanusek Paulina8 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Macura BogdanKogut Alicja3 B
Jubileuszowy - DŻET 2017 Macura BogdanKogut Alicja10 B
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Macura BogdanKogut Alicja6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Zielony JakubKropidło Klaudia7 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Smolarczyk FilipDobosz Julia2 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Zawierucha BorysMach Martyna4 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Galwas MaksymilianBorowska Julia5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Galwas MaksymilianBorowska Julia6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Wasiutyński GrzegorzBriss Julia2 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zawierucha BorysMach Martyna1 B
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Łądka WiktorHanusek Paulina7 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Macura BogdanKogut Alicja22 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Łądka WiktorHanusek Paulina9 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zawierucha BorysMach Martyna3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Macura BogdanKogut Alicja7 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Zielony JakubKropidło Klaudia4 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Smolarczyk FilipDobosz Julia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wasiutyński GrzegorzBriss Julia6 F
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówŁądka WiktorHanusek Paulina4 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Macura BogdanKogut Alicja16 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Łądka WiktorHanusek Paulina14 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zawierucha BorysMach Martyna6 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Macura BogdanKogut Alicja7 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Galwas MaksymilianBorowska Julia6 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Galwas MaksymilianBorowska Julia8 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zielony JakubKropidło Klaudia4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Wasiutyński GrzegorzBriss Julia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Smolarczyk FilipDobosz Julia1 H
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria6 OPEN
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Łądka WiktorHanusek Paulina15 B
WORLD CUP WDC AL STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria5 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Zawierucha BorysMach Martyna7 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Smolarczyk FilipDobosz Julia1 H
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna3 G
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Wasiutyński GrzegorzBriss Julia1 G
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria9 OPEN
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 G
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Jeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Zielony JakubKropidło Klaudia4 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Wasiutyński GrzegorzBriss Julia3 G
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna2 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZawierucha BorysMach Martyna2 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTWasiutyński GrzegorzBriss Julia1 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTFiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna3 G
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZielony JakubKropidło Klaudia1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZawierucha BorysWieczorek Wiktoria4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTŁądka WiktorHanusek Paulina6 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTMacura BogdanKogut Alicja12 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGalwas MaksymilianBorowska Julia3 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTGalwas MaksymilianBorowska Julia4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTJeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTŁądka WiktorHanusek Paulina11 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTZawierucha BorysWieczorek Wiktoria2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTWitoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Zielony JakubKropidło Klaudia4 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Zielony JakubKropidło Klaudia1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Galwas MaksymilianBorowska Julia8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Małecki DawidCwalina Sara12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Macura BogdanKogut Alicja32 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Słociński EmanuelBenisz Klaudia23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Galwas MaksymilianBorowska Julia6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Słociński EmanuelBenisz Klaudia16 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Małecki DawidCwalina Sara3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wasiutyński GrzegorzBriss Julia2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zielony JakubKropidło Klaudia5 E
Polish Open Championships PTT Zawierucha BorysMach Martyna24 OPEN
Polish Open Championships PTT Słociński EmanuelBenisz Klaudia27 OPEN
Polish Open Championships PTT Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria7 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPSMałecki DawidCwalina Sara9 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 G
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Zielony JakubKropidło Klaudia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Wasiutyński GrzegorzBriss Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna3 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Małecki DawidCwalina Sara5 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Słociński EmanuelBenisz Klaudia9 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Macura BogdanKogut Alicja4 C
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina2 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Zielony JakubKropidło Klaudia5 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna3 G
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Wasiutyński GrzegorzBriss Julia2 G
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaZielony JakubKropidło Klaudia2 F
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGalwas MaksymilianBorowska Julia6 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaGalwas MaksymilianBorowska Julia7 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMałecki DawidCwalina Sara6 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMacura BogdanKogut Alicja3 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSłociński EmanuelBenisz Klaudia13 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Macura BogdanKogut Alicja4 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Łądka WiktorHanusek Paulina9 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Macura BogdanKogut Alicja3 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Łądka WiktorHanusek Paulina6 B
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Macura BogdanKogut Alicja1 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria4 OPEN
ArtDance Cup 2017Jeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
ArtDance Cup 2017Macura BogdanKogut Alicja6 C
ArtDance Cup 2017Zielony JakubKropidło Klaudia6 F
ArtDance Cup 2017Małecki DawidCwalina Sara7 C
ArtDance Cup 2017Słociński EmanuelBenisz Klaudia14 B
ArtDance Cup 2017Zawierucha BorysMach Martyna2 B
ArtDance Cup 2017Słociński EmanuelBenisz Klaudia5 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Łądka WiktorHanusek Paulina4 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Macura BogdanKogut Alicja3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Jeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Łądka WiktorDomin Aleksandra9 B
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Macura BogdanKogut Alicja3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Wasiutyński GrzegorzBriss Julia3 G
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Zielony JakubKropidło Klaudia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Zielony JakubKropidło Klaudia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Słociński EmanuelBenisz Klaudia14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Macura BogdanKogut Alicja7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Łądka WiktorDomin Aleksandra11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Zielony JakubKropidło Klaudia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Jeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Małecki DawidCwalina Sara8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Macura BogdanKogut Alicja5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Macura BogdanKogut Alicja11 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łądka WiktorHanusek Paulina23 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Macura BogdanKogut Alicja7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Małecki DawidCwalina Sara20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Słociński EmanuelBenisz Klaudia29 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Macura BogdanKogut Alicja4 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria2 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Słociński EmanuelBenisz Klaudia21 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Zawierucha BorysMach Martyna22 B
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Jeżak AleksanderKoczar Bogna2 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Słociński EmanuelBenisz Klaudia6 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina3 G
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Wasiutyński GrzegorzBriss Julia3 G
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Zielony JakubKropidło Klaudia2 F
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluWasiutyński GrzegorzBriss Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMałecki DawidCwalina Sara1 C
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria4 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Zawierucha BorysMach Martyna7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Macura BogdanKogut Alicja16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawierucha BorysMach Martyna7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dworczyk JakubKlenart Anna5 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Małecki DawidCwalina Sara11 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Małecki DawidCwalina Sara12 OPEN
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna2 H
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Zielony JakubKropidło Klaudia2 G
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Wasiutyński GrzegorzBriss Julia3 G
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Galwas MaksymilianBorowska Julia1 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Dworczyk JakubKlenart Anna8 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZawierucha BorysWieczorek Wiktoria4 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMacura BogdanKogut Alicja20 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSłociński EmanuelBenisz Klaudia41 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŁądka WiktorHanusek Paulina44 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMacura BogdanKogut Alicja22 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZawierucha BorysWieczorek Wiktoria10 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŁądka WiktorDomin Aleksandra27 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZawierucha BorysMach Martyna23 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSłociński EmanuelBenisz Klaudia35 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMałecki DawidCwalina Sara15 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDworczyk JakubKlenart Anna6 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Zielony JakubKropidło Klaudia1 G
OTTT FAST-STEP MOTION Macura BogdanKogut Alicja6 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Słociński EmanuelBenisz Klaudia10 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Dworczyk JakubKlenart Anna7 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Dworczyk JakubKlenart Anna7 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Zawierucha BorysMach Martyna7 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Galwas MaksymilianBorowska Julia2 E
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Łądka WiktorDomin Aleksandra7 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 H
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Słociński EmanuelBenisz Klaudia14 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna1 H
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Macura BogdanKogut Alicja2 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Małecki DawidCwalina Sara3 C
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Zielony JakubKropidło Klaudia1 G
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Sier AmadeuszMarek Nadia3 G
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Galwas MaksymilianBorowska Julia2 E
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Dworczyk JakubKlenart Anna3 D
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Dworczyk JakubKlenart Anna4 D
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Słociński EmanuelBenisz Klaudia6 C
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Łądka WiktorDomin Aleksandra6 B
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Słociński EmanuelBenisz Klaudia10 B
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTWitoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 H
Oleski Festiwal Tańca, Mistrzostwa Okręgu Opolskiego 2016 XXVII OTTTGalwas MaksymilianBorowska Julia1 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Zawierucha BorysMach Martyna40 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Galwas MaksymilianBorowska Julia19 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Łądka WiktorHanusek Paulina11 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Słociński EmanuelBenisz Klaudia7 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Małecki DawidCwalina Sara8 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Słociński EmanuelBenisz Klaudia12 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Zawierucha BorysMach Martyna8 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Macura BogdanKogut Alicja5 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Dworczyk JakubKlenart Anna4 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Galwas MaksymilianBorowska Julia3 E
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 H
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Łądka WiktorDomin Aleksandra6 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Dworczyk JakubKlenart Anna9 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Zielony JakubKropidło Klaudia1 G
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Wasiutyński GrzegorzBriss Julia3 G
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Małecki DawidCwalina Sara7 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Łądka WiktorHanusek Paulina6 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Zawierucha BorysMach Martyna4 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Łądka WiktorDomin Aleksandra6 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Słociński EmanuelBenisz Klaudia11 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Macura BogdanKogut Alicja5 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna1 H
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Galwas MaksymilianBorowska Julia4 E
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 H
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Słociński EmanuelBenisz Klaudia6 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Wasiutyński GrzegorzBriss Julia1 H
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Sier AmadeuszMarek Nadia3 G
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Zielony JakubKropidło Klaudia3 G
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Dworczyk JakubKlenart Anna10 D
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Łądka WiktorDomin Aleksandra2 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Słociński EmanuelBenisz Klaudia4 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Słociński EmanuelBenisz Klaudia1 C
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Zawierucha BorysMach Martyna1 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Łądka WiktorHanusek Paulina2 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Dworczyk JakubKlenart Anna10 D
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria22 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyŁądka WiktorDomin Aleksandra6 B
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyDworczyk JakubKlenart Anna7 D
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyMacura BogdanKogut Alicja3 C
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyGalwas MaksymilianBorowska Julia3 E
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyDworczyk JakubKlenart Anna4 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Dworczyk JakubKlenart Anna1 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Dworczyk JakubKlenart Anna6 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Galwas MaksymilianBorowska Julia2 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Łądka WiktorHanusek Paulina6 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Dworczyk JakubKlenart Anna9 D
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Zawierucha BorysMach Martyna7 B
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Macura BogdanKogut Alicja9 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Macura BogdanKogut Alicja25 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Dworczyk JakubKlenart Anna9 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Słociński EmanuelBenisz Klaudia7 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Łądka WiktorHanusek Paulina7 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Macura BogdanKogut Alicja5 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Zielony JakubKropidło Klaudia1 H
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Dworczyk JakubKlenart Anna6 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Galwas MaksymilianBorowska Julia5 E
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna2 H
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Wasiutyński GrzegorzBriss Julia1 H
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 H
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieMacura BogdanKogut Alicja11 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieŁądka WiktorHanusek Paulina16 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieZawierucha BorysMach Martyna15 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieSłociński EmanuelBenisz Klaudia15 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieŁądka WiktorDomin Aleksandra13 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieSłociński EmanuelBenisz Klaudia7 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieZawierucha BorysWieczorek Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieGalwas MaksymilianBorowska Julia3 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieDworczyk JakubKlenart Anna7 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieDworczyk JakubKlenart Anna4 D
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieMałecki DawidCwalina Sara6 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieMacura BogdanKogut Alicja2 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Słociński EmanuelBenisz Klaudia9 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Łądka WiktorDomin Aleksandra12 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Zawierucha BorysMach Martyna14 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Łądka WiktorHanusek Paulina15 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Zawierucha BorysMach Martyna10 OPEN
BAL 2016 Dworczyk JakubKlenart Anna4 D
BAL 2016 Dworczyk JakubKlenart Anna2 D
BAL 2016 Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna2 H
BAL 2016 Wasiutyński GrzegorzBriss Julia2 H
BAL 2016 Zielony JakubKropidło Klaudia1 H
BAL 2016 Witoszek GrzegorzLeszczyńska Nina1 H
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Zielony JakubKropidło Klaudia1 H
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna2 H
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Wasiutyński GrzegorzBriss Julia2 H
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Dworczyk JakubKlenart Anna7 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Dworczyk JakubKlenart Anna9 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Słociński EmanuelBenisz Klaudia5 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Łądka WiktorHanusek Paulina5 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria17 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Macura BogdanKogut Alicja2 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Słociński EmanuelBenisz Klaudia9 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Dworczyk JakubKlenart Anna6 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Dworczyk JakubKlenart Anna6 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Macura BogdanKogut Alicja3 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria4 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Słociński EmanuelBenisz Klaudia10 C
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Łądka WiktorHanusek Paulina6 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria12 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Łądka WiktorHanusek Paulina35 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaDworczyk JakubKlenart Anna2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaDworczyk JakubKlenart Anna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Macura BogdanKogut Alicja4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Łądka WiktorHanusek Paulina32 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Łądka WiktorHanusek Paulina9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Małecki DawidCwalina Sara4 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Małecki DawidCwalina Sara3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Słociński EmanuelBenisz Klaudia2 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Fiałkiewicz AdrianSkrobol Martyna2 H
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Wasiutyński GrzegorzBriss Julia2 H
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Sier AmadeuszMarek Nadia3 G
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Galwas MaksymilianBorowska Julia3 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Małecki DawidCwalina Sara3 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Macura BogdanKogut Alicja3 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Macura BogdanKogut Alicja1 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Słociński EmanuelBenisz Klaudia2 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Małecki DawidCwalina Sara7 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Słociński EmanuelBenisz Klaudia3 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Małecki DawidCwalina Sara5 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Macura BogdanKogut Alicja2 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Macura BogdanKogut Alicja3 C
Beskidiana 2016 Sier AmadeuszMarek Nadia3 G
Beskidiana 2016 Dworczyk JakubKlenart Anna5 D
Beskidiana 2016 Macura BogdanKogut Alicja8 C
Beskidiana 2016 Macura BogdanKogut Alicja2 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Łądka WiktorDomin Aleksandra3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSłociński EmanuelBenisz Klaudia5 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Macura BogdanKogut Alicja5 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Macura BogdanKogut Alicja4 C
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Macura BogdanKogut Alicja7 C
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Łądka WiktorDomin Aleksandra1 C
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Łądka WiktorHanusek Paulina1 B
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Macura BogdanKogut Alicja5 C
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Dworczyk JakubKlenart Anna8 D
VII OTTT O PUCHAR JM REKTORA POLITECHNIKI WROCŁAWSKIEJ Słociński EmanuelBenisz Klaudia5 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWASłociński EmanuelBenisz Klaudia5 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Małecki DawidCwalina Sara1 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Małecki DawidCwalina Sara3 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Dworczyk JakubKlenart Anna4 D
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Macura BogdanKogut Alicja5 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Macura BogdanKogut Alicja2 C
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Łądka WiktorHanusek Paulina4 B
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Słociński EmanuelBenisz Klaudia15 C
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Słociński EmanuelBenisz Klaudia11 C
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Małecki DawidCwalina Sara2 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Macura BogdanKogut Alicja7 C
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Małecki DawidCwalina Sara4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Macura BogdanKogut Alicja6 C
XVII O.T.T.T. \"O PUCHAR BURMISTRZA TRZEBNICY\" Dworczyk JakubKlenart Anna3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Macura BogdanKogut Alicja5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Macura BogdanKogut Alicja4 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Słociński EmanuelBenisz Klaudia10 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Małecki DawidCwalina Sara5 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Macura BogdanKogut Alicja4 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Macura BogdanKogut Alicja6 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Sier AmadeuszMarek Nadia1 H
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Małecki DawidCwalina Sara5 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Zielony JakubKropidło Klaudia2 H
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Wasiutyński GrzegorzBriss Julia1 H
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Galwas MaksymilianBorowska Julia2 E
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Dworczyk JakubKlenart Anna3 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Macura BogdanKogut Alicja4 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Macura BogdanKogut Alicja2 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Słociński EmanuelBenisz Klaudia3 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Łądka WiktorHanusek Paulina5 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Słociński EmanuelBenisz Klaudia6 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Łądka WiktorDomin Aleksandra2 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Macura BogdanKogut Alicja2 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Macura BogdanKogut Alicja5 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Małecki DawidCwalina Sara3 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Dworczyk JakubKlenart Anna5 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Małecki DawidCwalina Sara3 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Sier AmadeuszMarek Nadia1 H
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Macura BogdanKogut Alicja4 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Macura BogdanKogut Alicja2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Łądka WiktorDomin Aleksandra9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Małecki DawidCwalina Sara8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Łądka WiktorHanusek Paulina22 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Macura BogdanKogut Alicja9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Macura BogdanKogut Alicja12 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Redlecki FryderykMach Martyna18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Dworczyk JakubKlenart Anna9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Sier AmadeuszMarek Nadia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Małecki DawidCwalina Sara8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Redlecki FryderykMach Martyna20 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Słociński EmanuelBenisz Klaudia4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Łądka WiktorHanusek Paulina11 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Słociński EmanuelBenisz Klaudia26 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Łądka WiktorHanusek Paulina36 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Redlecki FryderykMach Martyna44 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Macura BogdanKogut Alicja5 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Macura BogdanKogut Alicja5 C
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria8 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Łądka WiktorHanusek Paulina10 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Redlecki FryderykMach Martyna13 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Łądka WiktorHanusek Paulina2 B
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Redlecki FryderykMach Martyna7 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Macura BogdanKogut Alicja4 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchary Burmistrzów Międzyborza i Twardogóry Macura BogdanKogut Alicja3 C
Złote Pantofelki Słociński EmanuelBenisz Klaudia4 C
Złote Pantofelki Łądka WiktorHanusek Paulina3 B
Złote Pantofelki Dworczyk JakubKlenart Anna6 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŁądka WiktorDomin Aleksandra1 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDworczyk JakubKlenart Anna20 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSłociński EmanuelBenisz Klaudia7 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMacura BogdanKogut Alicja25 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSłociński EmanuelBenisz Klaudia26 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMacura BogdanKogut Alicja28 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRedlecki FryderykMach Martyna12 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŁądka WiktorHanusek Paulina32 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAMałecki DawidCwalina Sara9 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAMałecki DawidCwalina Sara7 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaDworczyk JakubKlenart Anna3 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaMałecki DawidCwalina Sara11 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaMałecki DawidCwalina Sara8 D
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaMacura BogdanKogut Alicja6 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSłociński EmanuelBenisz Klaudia7 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaMacura BogdanKogut Alicja5 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSłociński EmanuelBenisz Klaudia9 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaRedlecki FryderykMach Martyna10 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaRedlecki FryderykMach Martyna5 B
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaŁądka WiktorHanusek Paulina6 B
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoSłociński EmanuelBenisz Klaudia3 C
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoSłociński EmanuelBenisz Klaudia4 C
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Słociński EmanuelBenisz Klaudia2 C
XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!! Słociński EmanuelBenisz Klaudia5 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Małecki DawidCwalina Sara5 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Małecki DawidCwalina Sara7 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Dworczyk JakubKlenart Anna2 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Łądka WiktorDomin Aleksandra1 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Łądka WiktorHanusek Paulina6 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Małecki DawidCwalina Sara10 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Macura BogdanKogut Alicja7 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Słociński EmanuelBenisz Klaudia4 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Macura BogdanKogut Alicja5 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Małecki DawidCwalina Sara8 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Redlecki FryderykMach Martyna7 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Redlecki FryderykMach Martyna10 B
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Łądka WiktorHanusek Paulina8 B
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAŁądka WiktorDomin Aleksandra2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Słociński EmanuelBenisz Klaudia1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Łądka WiktorHanusek Paulina15 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Redlecki FryderykMach Martyna11 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Macura BogdanKogut Alicja5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Macura BogdanKogut Alicja5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Redlecki FryderykMach Martyna11 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Łądka WiktorDomin Aleksandra1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Małecki DawidCwalina Sara5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Małecki DawidCwalina Sara2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Sier AmadeuszMarek Nadia2 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Dworczyk JakubKlenart Anna4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Słociński EmanuelBenisz Klaudia4 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Zawierucha BorysWieczorek Wiktoria4 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kozieł JakubBenisz Klaudia10 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Macura BogdanKogut Alicja8 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Macura BogdanKogut Alicja6 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Małecki DawidCwalina Sara7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Dworczyk JakubKlenart Anna7 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Małecki DawidCwalina Sara9 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Galwas MaksymilianBorowska Julia10 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Łądka WiktorDomin Aleksandra1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Sier AmadeuszMarek Nadia8 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Łądka WiktorHanusek Paulina11 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Redlecki FryderykMach Martyna14 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Redlecki FryderykMach Martyna14 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Słociński EmanuelBenisz Klaudia5 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Łądka WiktorDomin Aleksandra1 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Małecki DawidCwalina Sara5 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Małecki DawidCwalina Sara7 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Tomaszewski FabianBąkowska Anna9 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Dworczyk JakubKlenart Anna3 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Redlecki FryderykMach Martyna13 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Łądka WiktorHanusek Paulina10 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Redlecki FryderykMach Martyna18 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyMacura BogdanKogut Alicja5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyMacura BogdanKogut Alicja5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyDworczyk JakubKlenart Anna1 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyMałecki DawidCwalina Sara3 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyMałecki DawidCwalina Sara1 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Galwas MaksymilianBorowska Julia8 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Dworczyk JakubKlenart Anna3 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Małecki DawidCwalina Sara5 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Małecki DawidCwalina Sara6 D
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Macura BogdanKogut Alicja7 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Kozieł JakubBenisz Klaudia9 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Macura BogdanKogut Alicja12 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Redlecki FryderykMach Martyna12 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Łądka WiktorHanusek Paulina11 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Redlecki FryderykMach Martyna12 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Kozieł JakubBenisz Klaudia8 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Słociński EmanuelKudzielko Zuzanna7 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Macura BogdanKogut Alicja4 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Macura BogdanKogut Alicja6 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Redlecki FryderykMach Martyna11 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Redlecki FryderykMach Martyna8 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Macura BogdanKogut Alicja4 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Redlecki FryderykMach Martyna15 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Łądka WiktorDomin Aleksandra1 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Macura BogdanKogut Alicja5 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Łądka WiktorHanusek Paulina17 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Kozieł JakubBenisz Klaudia1 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Małecki DawidCwalina Sara5 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Małecki DawidCwalina Sara4 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Tomaszewski FabianBąkowska Anna9 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Dworczyk JakubKlenart Anna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSłociński EmanuelKudzielko Zuzanna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluRedlecki FryderykMach Martyna6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluRedlecki FryderykMach Martyna9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMacura BogdanKogut Alicja8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluKozieł JakubBenisz Klaudia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMałecki DawidCwalina Sara4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMacura BogdanKogut Alicja5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluŁądka WiktorDomin Aleksandra1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMałecki DawidCwalina Sara7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluDworczyk JakubKlenart Anna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSier AmadeuszMarek Nadia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluŁądka WiktorHanusek Paulina7 B