!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
AKADEMIA TAŃCA
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBaranowski AdamBaranowska Anna3 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBieżański SzymonBieżańska Alicja3 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBaranowski AdamBaranowska Anna2 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBieżański SzymonBieżańska Alicja6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Gaj OskarRedlicka Edyta3 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna6 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Popławski DariuszPopławska Joanna3 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona6 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona7 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Romerowicz KamilPlichta Klaudia17 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona10 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Romerowicz KamilPlichta Klaudia13 OPEN
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Gaj OskarRedlicka Edyta4 B
Polish Open ChampionshipsDreling MateuszGorczyca Sylwia14 OPEN
Polish Open ChampionshipsSangavicius JorisPrylowski Natalia4 OPEN
Polish Open ChampionshipsMertuszka PawełŁuc Monika Iwona17 OPEN
Polish Open ChampionshipsDreling MateuszGorczyca Sylwia4 OPEN
Polish Open ChampionshipsRomerowicz KamilPlichta Klaudia25 OPEN
Polish Open ChampionshipsNabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta19 OPEN
Polish Open ChampionshipsWalczak MaciejPiaseczna-Walczak Anna2 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Romerowicz KamilPlichta Klaudia16 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna11 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Żydaczewski JulianFilipowicz Zuzanna3 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Dreling MateuszGorczyca Sylwia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta15 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona18 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Popławski DariuszPopławska Joanna3 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Wieczorek GrzegorzMoroń Marta2 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna6 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Popławski DariuszPopławska Joanna3 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Wieczorek GrzegorzMoroń Marta1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Żydaczewski JulianFilipowicz Zuzanna1 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia2 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Romerowicz KamilPlichta Klaudia8 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona15 OPEN
\"STARS PREMIUM\" Żydaczewski JulianFilipowicz Zuzanna3 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Wieczorek GrzegorzMoroń Marta1 B
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMertuszka PawełŁuc Monika Iwona26 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTDreling MateuszGorczyca Sylwia11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSangavicius JorisPrylowski Natalia1 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Żydaczewski JulianFilipowicz Zuzanna5 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTRomerowicz KamilPlichta Klaudia25 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWieczorek GrzegorzMoroń Marta3 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówPołacieniec MarcinPołacieniec Justyna2 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 A
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówPołacieniec MarcinPołacieniec Justyna2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta13 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Popławski DariuszPopławska Joanna3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka5 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona5 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna2 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka6 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
CeA Challenge Cup Puchar Wieczorek GrzegorzMoroń Marta1 B
CeA Challenge Cup Puchar Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
CeA Challenge Cup Puchar Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
CeA Challenge Cup Puchar Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta6 A
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Pawłowski KornelKajdaszuk Paulina12 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta2 A
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Pawłowski KornelKajdaszuk Paulina3 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Romerowicz KamilPlichta Klaudia15 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta9 OPEN
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pawłowski KornelKajdaszuk Paulina3 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona6 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Bieżański SzymonBieżańska Alicja6 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Bieżański SzymonBieżańska Alicja10 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorPopławski DariuszPopławska Joanna6 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWieczorek GrzegorzMoroń Marta1 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWieczorek GrzegorzMoroń Marta1 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorPopławski DariuszPopławska Joanna6 D
Puchar WieczystegoKotarba SzymonŻurawska Katarzyna16 OPEN
Puchar WieczystegoKotarba SzymonŻurawska Katarzyna5 S
Puchar WieczystegoKotarba SzymonŻurawska Katarzyna13 A
Puchar WieczystegoWysocki JakubUrban Patrycja40 B
Puchar WieczystegoWysocki JakubUrban Patrycja47 B
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Wieczorek GrzegorzMoroń Marta1 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Pawłowski KornelKajdaszuk Paulina9 C
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Wieczorek GrzegorzMoroń Marta3 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Fabiański EmilKreczmańska Natalia8 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Popławski DariuszPopławska Joanna7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Moisejenko NikitaMelin Nikolina2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Nędzewicz MirosławRoszak Barbara2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Sangavicius JorisPrylowski Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kardasiński DamianMelnyk Liuda8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dreling MateuszGorczyca Sylwia22 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kotarba SzymonŻurawska Katarzyna44 OPEN
CeA Challenge Cup Jesienny Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
CeA Challenge Cup Jesienny Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Nędzewicz MirosławRoszak Barbara4 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja7 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Pawłowski KornelKajdaszuk Paulina3 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja7 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówPawłowski KornelKajdaszuk Paulina4 C
Mistrzostwa Polski StandardFilip GrzegorzFilip Izabella1 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardNadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPawłowski KornelKajdaszuk Paulina2 C
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupKotarba SzymonŻurawska Katarzyna30 OPEN
Puchar Klas C, B i A Gaj OskarRedlicka Edyta34 B
Puchar Klas C, B i A Stoksik SebastianRybarczyk Anna Maria22 A
Puchar Klas C, B i A Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta1 B
Grand Prix Polski PTT Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta27 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonŻurawska Katarzyna16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dreling MateuszGorczyca Sylwia6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka4 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena4 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Pasternak BartoszPrzybysz Weronika6 C
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Pasternak BartoszPrzybysz Weronika6 C
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Baranowski AdamBaranowska Anna4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Baranowski AdamBaranowska Anna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Popławski DariuszPopławska Joanna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Popławski DariuszPopławska Joanna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Gabrysz SzymonBilińska Nikola4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Gabrysz SzymonBilińska Nikola10 OPEN
Małe Grand Prix Gacek JakubRomanowska Matylda1 H
Małe Grand Prix Szewczykowski JakubSoja Urszula3 E
Małe Grand Prix Shah PruthviSaghateljan Kiara3 E
Małe Grand Prix Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wojciechowski KacperKolińska Sylwia3 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Gacek JakubRomanowska Matylda2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Saczuk FilipWalczuk Lilianna2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Majewski SzymonDrecka Zuzanna1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wilczyński JakubKowalska Lena4 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Wychowaniak AdamGacek Ewa6 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wilczyński JakubKowalska Lena7 E
Grand Prix Polski PTT Gabrysz SzymonBilińska Nikola13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gabrysz SzymonBilińska Nikola7 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Popławski DariuszPopławska Joanna7 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Popławski DariuszPopławska Joanna10 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna6 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja7 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Filip GrzegorzFilip Izabella5 C
Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia5 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Filip GrzegorzFilip Izabella3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna9 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna4 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna6 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna4 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia8 E
MAŁE GRAND PRIX Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 D
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika4 D
MAŁE GRAND PRIX Majewski SzymonDrecka Zuzanna1 H
MAŁE GRAND PRIX Saczuk FilipWalczuk Lilianna2 H
Grand Prix Polski PTT Gabrysz SzymonBilińska Nikola6 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna5 C
Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna4 C
Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna6 C
Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Grand Prix Polski PTT Dreling MateuszGorczyca Sylwia9 OPEN
Polish Open Championships WDC Dreling MateuszGorczyca Sylwia16 OPEN
Polish Open Championships WDC Sangavicius JorisPrylowski Natalia9 OPEN
Polish Open Championships WDC Kardasiński DamianMelnyk Liuda5 OPEN
Polish Open Championships WDC Moisejenko NikitaMelin Nikolina1 OPEN
CeA Spring Wychowaniak AdamGacek Ewa5 E
CeA Challenge Cup Spring Wychowaniak AdamGacek Ewa10 E
OTTT LIDER 2021Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna7 B
OTTT LIDER 2021Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna8 B
OTTT LIDER 2021Wychowaniak AdamGacek Ewa6 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Moisejenko NikitaMelin Nikolina1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna26 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna20 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kardasiński DamianMelnyk Liuda4 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia3 OPEN
Cracow Dance Festival Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta1 B
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Drecki DamianWychowaniak Anna15 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Drecki DamianWychowaniak Anna15 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wojciechowski KacperKolińska Sylwia4 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wychowaniak AdamGacek Ewa6 E
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna8 B
Grand Prix Polski PTT Saczuk FilipWalczuk Lilianna2 H
Grand Prix Polski PTT Wojciechowski KacperKolińska Sylwia5 E
Grand Prix Polski PTT Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 D
Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 D
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna7 B
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna15 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 E
MAŁE GRAND PRIX Saczuk FilipWalczuk Lilianna2 H
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 D
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika4 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Sobala MateuszŻółkiewska Katarzyna4 A
CeA Puchar Drecki DamianWychowaniak Anna11 D
CeA Puchar Drecki DamianWychowaniak Anna13 D
CeA Puchar Wychowaniak AdamGacek Ewa7 E
CeA Challenge Cup Puchar Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
CeA Challenge Cup Puchar Wychowaniak AdamGacek Ewa3 E
CeA Challenge Cup Puchar Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
CeA Challenge Cup Puchar Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
CeA Challenge Cup Puchar Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena5 E
CeA Challenge Cup Puchar Drecki DamianWychowaniak Anna11 D
CeA Challenge Cup Puchar Drecki DamianWychowaniak Anna8 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka19 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wychowaniak AdamGacek Ewa10 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna8 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Pasternak BartoszPrzybysz Weronika7 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna17 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna9 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna11 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna9 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka17 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dreling MateuszGorczyca Sylwia13 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kardasiński DamianMelnyk Liuda5 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia4 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Moisejenko NikitaMelin Nikolina1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna23 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna17 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna20 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna18 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna17 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna20 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wilczyński JakubKowalska Lena6 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wychowaniak AdamGacek Ewa8 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna8 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Walczak MaciejPiaseczna Anna14 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna8 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna13 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna11 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna9 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna7 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna8 B
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Drecki DamianWychowaniak Anna5 E
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Wojciechowski KacperKolińska Sylwia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Drecki DamianWychowaniak Anna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wilczyński JakubKowalska Lena3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wychowaniak AdamGacek Ewa4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wojciechowski KacperKolińska Sylwia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pasternak BartoszPrzybysz Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna7 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja4 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna5 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja7 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna1 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 OPEN
Finał Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 B
Finał Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
47 Puchar Wieczystego Drecki DamianWychowaniak Anna20 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna32 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna17 OPEN
47 Puchar Wieczystego Drecki DamianWychowaniak Anna21 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kardasiński DamianMelnyk Liuda1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Sobala MateuszŻółkiewska Katarzyna19 OPEN
47 Puchar Wieczystego Dreling MateuszGorczyca Sylwia4 OPEN
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORNadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 S
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBaranowski AdamBaranowska Anna4 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBieżański SzymonBieżańska Alicja5 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBaranowski AdamBaranowska Anna5 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORNadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBieżański SzymonBieżańska Alicja5 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORNadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 A
47 Puchar Wieczystego Drecki DamianWychowaniak Anna13 E
47 Puchar Wieczystego Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna41 D
47 Puchar Wieczystego Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna10 E
47 Puchar Wieczystego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika29 D
47 Puchar Wieczystego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika42 D
47 Puchar Wieczystego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna14 C
47 Puchar Wieczystego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna12 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sobala MateuszŻółkiewska Katarzyna1 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Drecki DamianWychowaniak Anna9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wojciechowski KacperKolińska Sylwia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wychowaniak AdamGacek Ewa4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wychowaniak AdamGacek Ewa3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wojciechowski KacperKolińska Sylwia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wychowaniak AdamGacek Ewa5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wilczyński JakubKowalska Lena4 F
Mikołajowy OTTT Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna19 OPEN
Mikołajowy OTTT Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Mikołajowy OTTT Baranowski AdamBaranowska Anna1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Drecki DamianWychowaniak Anna10 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wilczyński JakubKowalska Lena6 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wychowaniak AdamGacek Ewa8 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna1 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna2 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna5 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Fabiański EmilKreczmańska Natalia1 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Gaj OskarRedlicka Edyta5 B
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Marcinkowski JanUrban Patrycja3 B
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna10 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Gaj OskarRedlicka Edyta9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Baranowski AdamBaranowska Anna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Baranowski AdamBaranowska Anna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gaj OskarRedlicka Edyta19 B
Mistrzostwa Polski Latin Szymczak KamilKierasińska Wiktoria27 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dreling MateuszGorczyca Sylwia24 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kuroczko KamilMliczek Dominika12 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kardasiński DamianMelnyk Liuda7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Moisejenko NikitaMelin Nikolina1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Drecki DamianWychowaniak Anna5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Wychowaniak AdamGacek Ewa10 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna5 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Fabiański EmilKreczmańska Natalia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna9 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wychowaniak AdamGacek Ewa4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Fabiański EmilKreczmańska Natalia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Drecki DamianWychowaniak Anna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pasternak BartoszPrzybysz Weronika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 E
Mistrzostwa Polski Standard Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona5 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika6 E
MAŁE GRAND PRIX Pawlicki LeszekSiamenas Margarita5 E
MAŁE GRAND PRIX Pawlicki LeszekSiamenas Margarita4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pasternak BartoszPrzybysz Weronika14 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pasternak BartoszPrzybysz Weronika15 E
Grand Prix Polski PTT Dreling MateuszGorczyca Sylwia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kuroczko KamilMliczek Dominika6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Główka TomaszToczek Paulina15 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Główka TomaszToczek Paulina8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna23 OPEN
GRAND PRIX SENIORÓW Bieżański SzymonBieżańska Alicja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 E
GRAND PRIX SENIORÓW Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 C
GRAND PRIX SENIORÓW Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
GRAND PRIX SENIORÓW Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
GRAND PRIX SENIORÓW Baranowski AdamBaranowska Anna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 E
GRAND PRIX SENIORÓW Baranowski AdamBaranowska Anna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 E
GRAND PRIX SENIORÓW Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka15 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka17 D
GRAND PRIX SENIORÓW Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna1 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wojciechowski KacperKolińska Sylwia5 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pawlicki LeszekSiamenas Margarita7 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika3 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka15 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja3 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pawlicki LeszekSiamenas Margarita8 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka12 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja13 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka11 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna6 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pawlicki LeszekSiamenas Margarita10 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pawlicki LeszekSiamenas Margarita5 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Drecki DamianWychowaniak Anna13 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wychowaniak AdamGacek Ewa10 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka12 D
Majówka w Krakowie - Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 C
Majówka w Krakowie - Senior Baranowski AdamBaranowska Anna2 D
Majówka w Krakowie - Senior Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Majówka w Krakowie - Senior Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
Majówka w Krakowie - Senior Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
Majówka w Krakowie - Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Majówka w Krakowie - Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja1 D
Majówka w Krakowie - Senior Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna1 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 F
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 F
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 A
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 A
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wychowaniak AdamWilczyńska Julia4 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wilczyński JakubKowalska Lena1 F
MAŁE GRAND PRIX Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka7 D
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika3 E
MAŁE GRAND PRIX Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 D
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 E
MAŁE GRAND PRIX Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja6 C
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia3 F
MAŁE GRAND PRIX Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 D
MAŁE GRAND PRIX Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka8 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika3 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Żydaczewski JulianPulchny Karolina1 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wychowaniak AdamWilczyńska Julia4 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wilczyński JakubKowalska Lena2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dreling MateuszGorczyca Sylwia6 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Marcinkowski JanUrban Patrycja2 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja14 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczak KamilKierasińska Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dreling MateuszGorczyca Sylwia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Telpukhovskiy DanilaPszczoła Natalia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Główka TomaszToczek Paulina10 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaWieczorek GrzegorzChmielińska Maja4 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Baranowski AdamBaranowska Anna1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Bieżański SzymonBieżańska Alicja1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Baranowski AdamBaranowska Anna2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Baranowski AdamBaranowska Anna1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Żydaczewski JulianPulchny Karolina3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Baranowski AdamBaranowska Anna4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Szelest MaksymilianWojciechowska Nina2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wilczyński JakubKowalska Lena6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pasternak BartoszPrzybysz Weronika3 F
CeA Senior Baranowski AdamBaranowska Anna2 D
CeA Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
CeA Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
CeA Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 C
CeA Senior Baranowski AdamBaranowska Anna1 D
CeA Senior Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
CeA Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 C
CeA Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 C
Puchar Wieczystego SeniorKazimirski JanSowińska Joanna2 B
Puchar Wieczystego SeniorBaranowski AdamBaranowska Anna7 D
Puchar Wieczystego SeniorMajchrzyk JakubWiśniewska Magdalena4 F
Puchar Wieczystego SeniorBieżański SzymonBieżańska Alicja5 D
Puchar Wieczystego SeniorBaranowski AdamBaranowska Anna10 D
Puchar Wieczystego SeniorMajchrzyk JakubWiśniewska Magdalena5 F
Puchar Wieczystego SeniorStępiński AndrzejKropielnicka Beata4 F
Puchar Wieczystego SeniorStępiński AndrzejKropielnicka Beata2 E
Puchar WieczystegoSzewczykowski JakubSobczak Nela28 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorBieżański SzymonBieżańska Alicja8 D
Puchar WieczystegoWilczyński JakubKowalska Lena9 OPEN
Puchar WieczystegoRudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia2 OPEN
Puchar WieczystegoTelpukhovskiy DanilaPszczoła Natalia7 OPEN
Puchar WieczystegoDreling MateuszGorczyca Sylwia9 OPEN
Puchar WieczystegoKazimirski JanSowińska Joanna3 OPEN
Puchar WieczystegoKazimirski JanSowińska Joanna2 OPEN
Puchar WieczystegoRudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia1 S
Puchar WieczystegoKotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna8 E
Puchar WieczystegoLizurej TomaszSaghateljan Kiara5 F
Puchar WieczystegoPasternak BartoszPrzybysz Weronika4 F
Puchar WieczystegoPasternak BartoszPrzybysz Weronika4 F
Puchar WieczystegoLizurej TomaszSaghateljan Kiara3 F
Puchar WieczystegoKotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna9 D
Christmas PartyLizurej TomaszSaghateljan Kiara3 E
Christmas PartyKotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 D
Christmas PartyWojciechowski KacperKolińska Sylwia2 G
Christmas PartySzewczykowski JakubSobczak Nela1 G
Christmas PartyPasternak BartoszPrzybysz Weronika4 E
Christmas PartyPasternak BartoszPrzybysz Weronika6 E
Christmas PartyKotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna1 E
Christmas PartyLizurej TomaszSaghateljan Kiara2 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Marcinkowski JanUrban Patrycja5 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWieczorek GrzegorzChmielińska Maja10 C
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Lizurej TomaszSaghateljan Kiara7 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Szewczykowski JakubSobczak Nela1 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wojciechowski KacperKolińska Sylwia2 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wilczyński JakubKowalska Lena2 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wychowaniak AdamWilczyńska Julia12 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Pasternak BartoszPrzybysz Weronika4 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Lizurej TomaszSaghateljan Kiara3 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Pasternak BartoszPrzybysz Weronika7 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Żydaczewski JulianPulchny Karolina10 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Kazimirski JanSowińska Joanna3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wojciechowski KacperKolińska Sylwia2 G
IV OTTT Czeladź 2019 Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna7 D
IV OTTT Czeladź 2019 Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna11 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna4 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Stępiński AndrzejKropielnicka Beata5 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Stępiński AndrzejKropielnicka Beata7 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Baranowski AdamBaranowska Anna6 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Kazimirski JanSowińska Joanna5 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Baranowski AdamBaranowska Anna4 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona6 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Marcinkowski JanUrban Patrycja4 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Kazimirski JanSowińska Joanna3 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Kazimirski JanSowińska Joanna2 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna1 B
MAŁE GRAND PRIX Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna4 E
MAŁE GRAND PRIX Szelest MaksymilianWojciechowska Nina2 H
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia3 G
MAŁE GRAND PRIX Wilczyński JakubKowalska Lena3 F
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka6 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Konopacki RafałDubowska Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna7 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kuroczko KamilMliczek Dominika9 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia10 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kosiński AlbertPonomar Anna17 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Dreling MateuszGorczyca Sylwia18 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Główka TomaszToczek Paulina22 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pasternak BartoszPrzybysz Weronika8 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pasternak BartoszPrzybysz Weronika8 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Drecki DamianWychowaniak Anna11 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Żydaczewski JulianPulchny Karolina5 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Baranowski AdamBaranowska Anna5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Baranowski AdamBaranowska Anna4 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Marcinkowski JanUrban Patrycja2 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna4 E
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Dreling MateuszGorczyca Sylwia2 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia2 G
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika4 E
MAŁE GRAND PRIX Wilczyński JakubKowalska Lena3 F
MAŁE GRAND PRIX Szewczykowski JakubSobczak Nela2 G
MAŁE GRAND PRIX Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna5 E
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika3 E
MAŁE GRAND PRIX Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna4 E
MAŁE GRAND PRIX Żydaczewski JulianPulchny Karolina3 F
MAŁE GRAND PRIX Drecki DamianWychowaniak Anna5 E
GPS \" Bieruń 2019\" Nadolny RobertKubalska Agata2 B
GPS \" Bieruń 2019\" Nadolny RobertKubalska Agata1 C
GPS \" Bieruń 2019\" Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 F
GPS \" Bieruń 2019\" Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena4 F
GPS \" Bieruń 2019\" Stępiński AndrzejKropielnicka Beata3 F
GPS \" Bieruń 2019\" Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna1 B
GPS \" Bieruń 2019\" Stępiński AndrzejKropielnicka Beata7 E
GPS \" Bieruń 2019\" Baranowski AdamBaranowska Anna5 D
GPS \" Bieruń 2019\" Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 D
GPS \" Bieruń 2019\" Baranowski AdamBaranowska Anna7 D
GPS \" Bieruń 2019\" Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna2 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka3 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka2 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Bieżański SzymonBieżańska Alicja9 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wychowaniak AdamWilczyńska Julia9 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wilczyński JakubKowalska Lena3 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Drecki DamianWychowaniak Anna13 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Telpukhovskiy DanilaPszczoła Natalia14 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Wilczyński JakubKowalska Lena20 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kosiński AlbertPonomar Anna7 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona7 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka4 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Bieżański SzymonBieżańska Alicja8 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Nadolny RobertKubalska Agata1 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna1 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Nadolny RobertKubalska Agata3 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Baranowski AdamBaranowska Anna4 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia12 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Bieżański SzymonBieżańska Alicja1 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Baranowski AdamBaranowska Anna7 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Konopacki RafałDubowska Małgorzata1 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna3 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Kosiński AlbertPonomar Anna22 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Główka TomaszToczek Paulina23 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Dreling MateuszGorczyca Sylwia29 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Telpukhovskiy DanilaPszczoła Natalia35 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dreling MateuszGorczyca Sylwia4 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia3 OPEN
Liga Seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna4 D
Liga Seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Wojciechowski KacperKolińska Sylwia2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna2 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna10 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja5 C
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna2 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja13 C
Polish Open ChampionshipsKazimirski JanSowińska Joanna3 OPEN
Polish Open ChampionshipsKazimirski JanSowińska Joanna3 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaWieczorek GrzegorzChmielińska Maja7 C
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Szewczykowski JakubSobczak Nela1 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Suvorov MatviiVoynarovska Mariia2 G
Polish Open Championships WDC Szlendak RobertSzlendak Katarzyna1 OPEN
Polish Open Championships WDC Kuroczko KamilJanicka Sara26 OPEN
Polish Open Championships WDC Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia12 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Baranowski AdamBaranowska Anna2 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna9 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Baranowski AdamBaranowska Anna4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka9 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka11 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja10 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dreling MateuszGorczyca Sylwia6 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna2 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Kazimirski JanSowińska Joanna3 OPEN
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Kazimirski JanSowińska Joanna5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaWieczorek GrzegorzChmielińska Maja2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPłociński HubertWyrzykowska Katarzyna8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPłociński HubertWyrzykowska Katarzyna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBieżański SzymonBieżańska Alicja1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBieżański SzymonBieżańska Alicja4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBaranowski AdamBaranowska Anna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBieżański SzymonBieżańska Alicja3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBaranowski AdamBaranowska Anna4 D
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja7 C
MAŁE GRAND PRIX Żydaczewski JulianŻur Dominika6 F
MAŁE GRAND PRIX Suvorov NikitaBekdas Blanka5 E
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 H
MAŁE GRAND PRIX Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 B
MAŁE GRAND PRIX Drecki DamianWychowaniak Anna7 E
MAŁE GRAND PRIX Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsWolf GabrielRedlicka Edyta8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsWieczorek GrzegorzChmielińska Maja5 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Żydaczewski JulianŻur Dominika6 F
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka7 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 D
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna7 E
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna1 E
Majówka w Krakowie - Senior Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
Majówka w Krakowie - Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 E
Majówka w Krakowie - Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja3 E
Majówka w Krakowie - Senior Baranowski AdamBaranowska Anna7 D
Majówka w Krakowie - Senior Filip GrzegorzFilip Izabella1 C
Majówka w Krakowie - Senior Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
Majówka w Krakowie - Senior Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka3 B
Majówka w Krakowie - Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 D
Majówka w Krakowie - Senior Filip GrzegorzFilip Izabella2 B
Majówka w Krakowie - Senior Nadolny RobertKubalska Agata1 B
Majówka w Krakowie - Senior Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
Majówka w Krakowie - Senior Baranowski AdamBaranowska Anna8 D
Majówka w Krakowie - Senior Nadolny RobertKubalska Agata1 C
Majówka w Krakowie - Senior Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kosiński AlbertPonomar Anna8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Dreling MateuszGorczyca Sylwia5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Zaręba KamilKsiężarczyk Donata7 A
Puchar Klas F, E i D Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka25 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBieżański SzymonBieżańska Alicja2 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBieżański SzymonBieżańska Alicja4 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKazimirski JanSowińska Joanna4 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymNiewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna1 B
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja6 C
Puchar Klas F, E i D Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka22 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBieżański SzymonBieżańska Alicja4 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKazimirski JanSowińska Joanna7 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymNiewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna7 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona6 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymNiewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna4 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJanusz AndrzejBanaszek Agnieszka7 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJanusz AndrzejBanaszek Agnieszka4 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKazimirski JanSowińska Joanna6 OPEN
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Suvorov MatviiVoynarovska Mariia3 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna18 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna2 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna3 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Drecki DamianWychowaniak Anna5 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Suvorov NikitaBekdas Blanka6 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja3 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Żydaczewski JulianŻur Dominika10 F
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Zaręba KamilKsiężarczyk Donata17 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Telpukhovskiy DanilaPszczoła Natalia16 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Dreling MateuszGorczyca Sylwia15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKosiński AlbertPonomar Anna19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiDreling MateuszGorczyca Sylwia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKuroczko KamilJanicka Sara4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna8 D
ArtDance Cup 2019Żydaczewski JulianŻur Dominika2 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Filip GrzegorzFilip Izabella3 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Filip GrzegorzFilip Izabella1 C
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Kazimirski JanSowińska Joanna3 A
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna8 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka1 C
Akademickie Mistrzostwa PolskiKuroczko KamilJanicka Sara3 OPEN
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Kotarba SzymonMróz Maria8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Kotarba SzymonMróz Maria7 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja10 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna6 E
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 H
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Suvorov NikitaBekdas Blanka1 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna17 E
Polish Cup PTT; WDC AL Marcinkowski JanUrban Patrycja14 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kazimirski JanSowińska Joanna4 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Dreling MateuszGorczyca Sylwia14 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Zaręba KamilKsiężarczyk Donata29 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Marcinkowski JanUrban Patrycja16 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Marcinkowski JanUrban Patrycja4 B
Polish Cup PTT; WDC AL Kazimirski JanSowińska Joanna6 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Szlendak RobertSzlendak Katarzyna1 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka4 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Walczak MaciejPiaseczna Anna9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona8 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona5 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Żydaczewski JulianŻur Dominika1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Suvorov MatviiVoynarovska Mariia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Suvorov NikitaBekdas Blanka2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kotarba SzymonMróz Maria3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kotarba SzymonMróz Maria7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Domański BartłomiejRoszkowska Maria7 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski PatrykMazur Anna10 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Domański BartłomiejRoszkowska Maria32 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piotrowski PatrykMazur Anna33 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Walczak MaciejPiaseczna Anna11 OPEN
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Drecki DamianWychowaniak Anna8 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 H
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Żydaczewski JulianŻur Dominika1 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Suvorov NikitaBekdas Blanka1 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja1 C
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Marcinkowski JanUrban Patrycja1 B
IX GPS \"Biała Dama\" Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka3 C
IX GPS \"Biała Dama\" Nadolny RobertKubalska Agata1 C
IX GPS \"Biała Dama\" Filip GrzegorzFilip Izabella7 C
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Drecki DamianWychowaniak Anna10 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna5 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna13 E
IX GPS \"Biała Dama\" Kazimirski JanSowińska Joanna1 B
IX GPS \"Biała Dama\" Bieżański SzymonBieżańska Alicja4 D
IX GPS \"Biała Dama\" Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
IX GPS \"Biała Dama\" Nadolny RobertKubalska Agata3 B
IX GPS \"Biała Dama\" Kazimirski JanSowińska Joanna4 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona6 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Kazimirski JanSowińska Joanna4 OPEN
IX GPS \"Biała Dama\" Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
IX GPS \"Biała Dama\" Baranowski AdamBaranowska Anna10 E
IX GPS \"Biała Dama\" Bieżański SzymonBieżańska Alicja9 E
IX GPS \"Biała Dama\" Baranowski AdamBaranowska Anna8 E
IX GPS \"Biała Dama\" Filip GrzegorzFilip Izabella9 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiWolf GabrielRedlicka Edyta39 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Piotrowski PatrykMazur Anna40 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Marcinkowski JanUrban Patrycja7 B
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna3 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Suvorov MatviiVoynarovska Mariia1 H
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Suvorov NikitaBekdas Blanka2 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 H
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Żydaczewski JulianŻur Dominika1 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna1 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja3 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Pawlicki LeszekKreczmańska Natalia4 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Pawlicki LeszekKreczmańska Natalia5 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna3 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna4 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Domański BartłomiejRoszkowska Maria1 A
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Szlendak RobertSzlendak Katarzyna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Wilczyński JakubKowalska Lena3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja3 C
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Wolf GabrielRedlicka Edyta8 B
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kosiński AlbertPonomar Anna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Domański BartłomiejRoszkowska Maria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Drecki DamianWychowaniak Anna10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja14 C
Małe Grand Prix Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 D
Małe Grand Prix Pawlicki LeszekKreczmańska Natalia3 E
Małe Grand Prix Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna2 E
Małe Grand Prix Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna1 E
Małe Grand Prix Pawlicki LeszekKreczmańska Natalia4 E
Małe Grand Prix Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna2 E
Małe Grand Prix Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna1 E
Małe Grand Prix Suvorov MatviiVoynarovska Mariia1 H
Małe Grand Prix Suvorov NikitaBekdas Blanka1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Drecki DamianWychowaniak Anna5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kosiński AlbertPonomar Anna9 OPEN
Walentynkowy Turniej Tańca pod patronatem Burmistrza Chociwla Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja10 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kotarba SzymonMróz Maria5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Kotarba SzymonMróz Maria5 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Milejów Drecki DamianWychowaniak Anna9 F
CeA GPSWójcik RobertKropielnicka Beata9 E
CeA GPSTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 B
CeA GPSTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
CeA GPSTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 B
CeA GPSNiewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna4 B
CeA GPSNiewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna4 OPEN
CeA GPSTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 OPEN
CeA GPSNiewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna5 F
XLV Puchar Wieczystego Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna18 E
XLV Puchar Wieczystego Kotarba SzymonMróz Maria18 D
XLV Puchar Wieczystego Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna23 E
XLV Puchar Wieczystego Kotarba SzymonMróz Maria7 D
XLV Puchar Wieczystego Bilski FilipBiesiekierska Karolina8 C
XLV Puchar Wieczystego Radziszewski PiotrWoźniak Anna23 C
XLV Puchar Wieczystego Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka30 D
XLV Puchar Wieczystego Radziszewski PiotrWoźniak Anna6 D
XLV Puchar Wieczystego Zaręba KamilKsiężarczyk Donata29 A
XLV Puchar Wieczystego Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka26 D
XLV Puchar Wieczystego Marcinkowski JanUrban Patrycja15 B
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Suvorov MatviiWojnarowska Mariia1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Suvorov NikitaBekdas Blanka1 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Drecki DamianWychowaniak Anna8 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wychowaniak AdamWilczyńska Julia3 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Radziszewski PiotrWoźniak Anna3 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka5 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bilski FilipBiesiekierska Karolina2 C
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Radziszewski PiotrWoźniak Anna4 C
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wolf GabrielRedlicka Edyta3 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Radziszewski PiotrWoźniak Anna6 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Suvorov MatviiWojnarowska Mariia1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Suvorov NikitaBekdas Blanka1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Wilczyński JakubKowalska Lena1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Wychowaniak AdamWilczyńska Julia3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Drecki DamianWychowaniak Anna10 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna5 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Bilski FilipBiesiekierska Karolina4 D
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna10 D
OTTT Siewierz 2018Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna4 F
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Kotarba SzymonMróz Maria3 D
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Bilski FilipBiesiekierska Karolina2 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Radziszewski PiotrWoźniak Anna4 C
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Kotarba SzymonMróz Maria7 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna2 F
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka3 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna8 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kazimirski JanSowińska Joanna5 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kuroczko KamilJanicka Sara7 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Walczak MaciejPiaseczna Anna17 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Blaggy NazariyMelin Nikolina8 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Kosiński AlbertPonomar Anna29 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia21 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Dreling MateuszPrzydział Katarzyna33 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Główka TomaszJureczko Marta23 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna5 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICDrecki DamianWychowaniak Anna8 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICWychowaniak AdamWilczyńska Julia3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja14 C
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Wychowaniak AdamWilczyńska Julia2 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Suvorov MatviiWojnarowska Mariia2 H
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Suvorov NikitaBekdas Blanka1 H
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Drecki DamianWychowaniak Anna11 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Bilski FilipBiesiekierska Karolina5 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Suvorov NikitaBekdas Blanka1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Radziszewski PiotrWoźniak Anna3 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Wychowaniak AdamWilczyńska Julia3 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kotarba SzymonMróz Maria2 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Bilski FilipBiesiekierska Karolina3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Kotarba SzymonMróz Maria3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna2 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Kazimirski JanSowińska Joanna1 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna1 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Bieżański SzymonBieżańska Alicja7 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Kazimirski JanSowińska Joanna5 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Kazimirski JanSowińska Joanna1 OPEN
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna5 OPEN
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Bilski FilipBiesiekierska Karolina2 C
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Bilski FilipBiesiekierska Karolina3 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Radziszewski PiotrWoźniak Anna2 D
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna6 F
OTTT Festiwal Tańca LOTTO 2018 Drecki DamianWychowaniak Anna2 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Stetsyuk MikhailPlichta Klaudia18 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kazimirski JanSowińska Joanna3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka5 OPEN
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Drecki DamianWychowaniak Anna6 F
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Wychowaniak AdamWilczyńska Julia3 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Wilczyński JakubKowalska Lena2 G
DŻET 2018 Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja8 C
OTTT Będzin 2018Wychowaniak AdamWilczyńska Julia3 G
OTTT Będzin 2018Wilczyński JakubKowalska Lena3 G
OTTT Będzin 2018Drecki DamianWychowaniak Anna8 F
Mistrzostwa Polski Standard Kazimirski JanSowińska Joanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka12 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Szlendak RobertSzlendak Katarzyna1 OPEN
Milicz Dance Festival Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka11 D
Milicz Dance Festival