!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
AKADEMIA TAŃCA
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Nawrat ArturNawrat Monika21 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Zazybov IvanWierciszewska Laura14 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Semenchenko MykytaToczek Paulina14 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Klekowski SewerynZejmowicz Justyna11 OPEN
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny Zazybov IvanWierciszewska Laura4 OPEN
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Baranowski AdamBaranowska Anna4 B
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Baranowski AdamBaranowska Anna4 B
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Popławski DariuszPopławska Joanna5 D
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Popławski DariuszPopławska Joanna5 D
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 B
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 B
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 B
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 B
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka5 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Nędzewicz MirosławRoszak Barbara1 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka7 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Konwaliowy Turniej Tańca 2024 Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 C
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Semenchenko MykytaToczek Paulina11 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Zazybov IvanWierciszewska Laura5 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Dreling MateuszGorczyca Sylwia4 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra6 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Klekowski SewerynZejmowicz Justyna13 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Głogowski PiotrKudra Iga15 OPEN
„Cracow Dance Festival 24 GPP” Nawrat ArturNawrat Monika19 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Baranowski AdamBaranowska Anna6 B
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Popławski DariuszPopławska Joanna2 D
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 B
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 B
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena4 B
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Baranowski AdamBaranowska Anna1 C
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 B
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Baranowski AdamBaranowska Anna8 B
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 A
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka7 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Zawirowani 2024 Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 A
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Głogowski PiotrKudra Iga10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2024, Liga Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 A
WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN YOUTH (UNDER 19) LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Zazybov IvanWierciszewska Laura11 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia7 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Dreling MateuszGorczyca Sylwia15 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Martsynyuk OleksandrReziapova Arina8 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Masłowski MieszkoBala Oliwia18 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra24 OPEN
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Semenchenko MykytaToczek Paulina27 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka1 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Baranowski AdamBaranowska Anna3 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Baranowski AdamBaranowska Anna4 B
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 A
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena4 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Salazhentsau SiarheiGawlik Ewa1 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra9 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Martsynyuk OleksandrReziapova Arina2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Dreling MateuszGorczyca Sylwia6 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Masłowski MieszkoBala Oliwia5 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Semenchenko MykytaToczek Paulina12 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Głogowski PiotrKudra Iga18 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa Nawrat ArturNawrat Monika20 OPEN
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna7 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna5 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Popławski DariuszPopławska Joanna4 C
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Popławski DariuszPopławska Joanna7 C
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 B
ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ - Turniej Ogólnopolski i Liga Seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 C
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Nawrat ArturNawrat Monika20 A
Polish Cup PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia2 OPEN
Polish Cup PTT Semenchenko MykytaToczek Paulina19 OPEN
Polish Cup PTT Nawrat ArturNawrat Monika26 OPEN
Polish Cup PTT Salazhentsau SiarheiGawlik Ewa1 OPEN
Polish Cup PTT Martsynyuk OleksandrReziapova Arina3 OPEN
Polish Cup PTT Dreling MateuszGorczyca Sylwia7 OPEN
Polish Cup PTT Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra10 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna5 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - GPP PTT Solo, Liga Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Dreling MateuszGorczyca Sylwia2 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Masłowski MieszkoBala Oliwia1 OPEN
AKSEL Dance Festival 2024 - Jubileusz 30-lecia STS AKSEL - Grand Prix Polski PTT w stylach Nawrat ArturNawrat Monika13 OPEN
I MIKOŁAJKOWY POPÓW CUP 2023 GALA TANECZNA O.T.T. o Puchar Wójta Gminy Popów Jana Kowalika Nawrat ArturNawrat Monika1 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER Stoksik SebastianPawicka Paulina4 OPEN
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 OPEN
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena5 B
Finałowe Grand Prix Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBaranowski AdamBaranowska Anna4 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORMajchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 C
Puchar Wieczystego w kategoriach OPENStoksik SebastianPawicka Paulina11 OPEN
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORPopławski DariuszPopławska Joanna6 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka7 B
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORPopławski DariuszPopławska Joanna5 C
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBaranowski AdamBaranowska Anna2 C
Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORMajchrzyk JakubWiśniewska Magdalena4 D
Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT; Mistrzostwa Polski PTT w Show Walczak MaciejPiaseczna-Walczak Anna1 OPEN
Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych PTT; Mistrzostwa Polski PTT w Show Nawrat ArturNawrat Monika2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w 10 tańcach Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Dreling MateuszGorczyca Sylwia8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Niewiadomski PawełOgonowska Joanna4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Sangavicius JorisPrylowski Natalia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Walczak MaciejPiaseczna-Walczak Anna4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Osadchiy RomanAkopian Stella10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra16 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Stoksik SebastianPawicka Paulina32 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Nawrat ArturNawrat Monika33 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Latin Sar WojciechZil Sofiia6 OPEN
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka5 B
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 D
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 C
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 B
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Salazhentsau SiarheiGawlik Ewa1 OPEN
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów Niewiadomski PawełOgonowska Joanna1 OPEN
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Popławski DariuszPopławska Joanna6 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Popławski DariuszPopławska Joanna6 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Bieżański SzymonBieżańska Alicja4 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Baranowski AdamBaranowska Anna6 B
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 C
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Baranowski AdamBaranowska Anna7 B
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna4 OPEN
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Niewiadomski PawełOgonowska Joanna3 OPEN
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Salazhentsau SiarheiGawlik Ewa3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Standardzie Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Stoksik SebastianPawicka Paulina2 OPEN
V Mysłowicki Festival Tańca pod Honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice z udziałem par seniorskich Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka2 B
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Skórski MarcelPrzybytniak Marta12 A
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Niewiadomski PawełOgonowska Joanna4 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 C
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Niewiadomski PawełOgonowska Joanna1 A
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 C
Grand Prix Seniorów PTT Chmielaki 2023, OTTT o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Nawrat ArturNawrat Monika3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT OTTT Viva Dance Cup 2023 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zgierza Stoksik SebastianPawicka Paulina4 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Stoksik SebastianPawicka Paulina7 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka2 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Stoksik SebastianPawicka Paulina9 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra5 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Stoksik SebastianPawicka Paulina14 OPEN
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Nawrat ArturNawrat Monika13 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Niewiadomski PawełOgonowska Joanna1 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
CeA Challenge Cup Letni Grand Prix Seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna5 C
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grand Prix Senior Niewiadomski PawełOgonowska Joanna1 OPEN
Grand Prix Polski PTT Masłowski MieszkoBrunetti Elisa2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Stoksik SebastianPawicka Paulina15 OPEN
Polish Open Championships Serena AngeloMelnyk Liuda3 OPEN
Polish Open Championships Martsynyuk OleksandrMelin Nikolina1 OPEN
Polish Open Championships Sangavicius JorisPrylowski Natalia2 OPEN
Polish Open Championships Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra7 OPEN
Polish Open Championships Masłowski MieszkoBrunetti Elisa12 OPEN
Polish Open Championships Kosiński AlbertBala Oliwia13 OPEN
Polish Open Championships Stoksik SebastianPawicka Paulina25 OPEN
Polish Open Championships Salazhentsau SiarheiGawlik Ewa2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 D
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Baranowski AdamBaranowska Anna6 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Baranowski AdamBaranowska Anna7 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Bieżański SzymonBieżańska Alicja1 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Niewiadomski PawełOgonowska Joanna1 A
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów Zawirowani 2023 Niewiadomski PawełOgonowska Joanna2 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Baranowski AdamBaranowska Anna4 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Masłowski MieszkoBrunetti Elisa3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Stoksik SebastianPawicka Paulina20 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kardasiński DamianZil Sofia5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra9 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 D
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 C
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka3 B
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 C
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 B
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna4 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Salazhentsau SiarheiGawlik Ewa5 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Niewiadomski PawełOgonowska Joanna3 OPEN
IV Diamentowy Grand Prix Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Młodzieży i Par Dorosłych Kosiński AlbertBala Oliwia8 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT Młodzieży i Par Dorosłych Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra6 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra3 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Stoksik SebastianPawicka Paulina16 OPEN
Polish Cup Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra13 OPEN
Polish Cup Kosiński AlbertBala Oliwia12 OPEN
Polish Cup Serena AngeloMelnyk Liuda6 OPEN
MISTRZOSTWA KLAS CBA Stoksik SebastianPawicka Paulina17 A
MISTRZOSTWA KLAS CBA Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta22 A
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Stoksik SebastianPawicka Paulina6 A
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Stoksik SebastianPawicka Paulina10 OPEN
Grand Prix Polski PTT - Aksel Dance Festival 2023 Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra4 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKosiński AlbertBala Oliwia4 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENJesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra2 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORBaranowski AdamBaranowska Anna4 C
Puchar Wieczystego kategorie SENIORBaranowski AdamBaranowska Anna2 C
Puchar WieczystegoNabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta13 A
Puchar WieczystegoStoksik SebastianPawicka Paulina10 A
Puchar WieczystegoGaj OskarRedlicka Edyta47 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka5 C
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena4 E
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 D
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Niewiadomski PawełOgonowska Joanna4 OPEN
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Niewiadomski PawełOgonowska Joanna4 OPEN
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka2 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona5 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Moisejenko NikitaMelin Nikolina1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Niewiadomski PawełOgonowska Joanna9 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Dreling MateuszGorczyca Sylwia17 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Sangavicius JorisPrylowski Natalia6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Jesionek KarolNowina-Konopka Aleksandra19 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Walczak MaciejPiaseczna-Walczak Anna3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Baranowski AdamBaranowska Anna5 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Popławski DariuszPopławska Joanna5 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Baranowski AdamBaranowska Anna4 C
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Niewiadomski PawełOgonowska Joanna4 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Niewiadomski PawełOgonowska Joanna4 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Popławski DariuszPopławska Joanna10 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 B
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Baranowski AdamBaranowska Anna4 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka3 B
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka5 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Bieżański SzymonBieżańska Alicja8 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 B
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Bieżański SzymonBieżańska Alicja4 C
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Niewiadomski PawełOgonowska Joanna4 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Niewiadomski PawełOgonowska Joanna5 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Romerowicz KamilPlichta Klaudia27 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta21 A
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta8 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Moisejenko NikitaMelin Nikolina1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Romerowicz KamilPlichta Klaudia4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Romerowicz KamilPlichta Klaudia15 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 C
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Romerowicz KamilPlichta Klaudia11 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Romerowicz KamilPlichta Klaudia10 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBieżański SzymonBieżańska Alicja6 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBaranowski AdamBaranowska Anna3 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBieżański SzymonBieżańska Alicja3 C
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBaranowski AdamBaranowska Anna2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Gaj OskarRedlicka Edyta3 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna6 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Popławski DariuszPopławska Joanna3 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 E
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona6 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona7 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Romerowicz KamilPlichta Klaudia17 OPEN
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona10 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Romerowicz KamilPlichta Klaudia13 OPEN
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Gaj OskarRedlicka Edyta4 B
Polish Open ChampionshipsDreling MateuszGorczyca Sylwia14 OPEN
Polish Open ChampionshipsSangavicius JorisPrylowski Natalia4 OPEN
Polish Open ChampionshipsDreling MateuszGorczyca Sylwia4 OPEN
Polish Open ChampionshipsRomerowicz KamilPlichta Klaudia25 OPEN
Polish Open ChampionshipsNabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta19 OPEN
Polish Open ChampionshipsMertuszka PawełŁuc Monika Iwona17 OPEN
Polish Open ChampionshipsWalczak MaciejPiaseczna-Walczak Anna2 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Romerowicz KamilPlichta Klaudia16 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Żydaczewski JulianFilipowicz Zuzanna3 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna11 D
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Dreling MateuszGorczyca Sylwia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta15 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona18 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 D
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Popławski DariuszPopławska Joanna3 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Wieczorek GrzegorzMoroń Marta2 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna6 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Popławski DariuszPopławska Joanna3 C
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Wieczorek GrzegorzMoroń Marta1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"VIVA DANCE CUP 2022 Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Łodzi\". Żydaczewski JulianFilipowicz Zuzanna1 D
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona15 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia2 OPEN
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Romerowicz KamilPlichta Klaudia8 OPEN
\"STARS PREMIUM\" Żydaczewski JulianFilipowicz Zuzanna3 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Wieczorek GrzegorzMoroń Marta1 B
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTMertuszka PawełŁuc Monika Iwona26 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTDreling MateuszGorczyca Sylwia11 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSangavicius JorisPrylowski Natalia1 OPEN
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Żydaczewski JulianFilipowicz Zuzanna5 D
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTRomerowicz KamilPlichta Klaudia25 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWieczorek GrzegorzMoroń Marta3 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówPołacieniec MarcinPołacieniec Justyna2 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 A
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówTeresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówPołacieniec MarcinPołacieniec Justyna2 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta13 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Popławski DariuszPopławska Joanna3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka5 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona5 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna2 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka6 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
CeA Challenge Cup Puchar Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
CeA Challenge Cup Puchar Wieczorek GrzegorzMoroń Marta1 B
CeA Challenge Cup Puchar Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
CeA Challenge Cup Puchar Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Pawłowski KornelKajdaszuk Paulina12 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta6 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta2 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta9 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Romerowicz KamilPlichta Klaudia15 OPEN
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Pawłowski KornelKajdaszuk Paulina3 C
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pawłowski KornelKajdaszuk Paulina3 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona6 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Bieżański SzymonBieżańska Alicja6 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Bieżański SzymonBieżańska Alicja10 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorPopławski DariuszPopławska Joanna6 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWieczorek GrzegorzMoroń Marta1 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWieczorek GrzegorzMoroń Marta1 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorPopławski DariuszPopławska Joanna6 D
Puchar WieczystegoKotarba SzymonŻurawska Katarzyna16 OPEN
Puchar WieczystegoKotarba SzymonŻurawska Katarzyna5 S
Puchar WieczystegoWysocki JakubUrban Patrycja47 B
Puchar WieczystegoKotarba SzymonŻurawska Katarzyna13 A
Puchar WieczystegoWysocki JakubUrban Patrycja40 B
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Wieczorek GrzegorzMoroń Marta1 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Pawłowski KornelKajdaszuk Paulina9 C
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Wieczorek GrzegorzMoroń Marta3 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Fabiański EmilKreczmańska Natalia8 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka10 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Popławski DariuszPopławska Joanna7 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Moisejenko NikitaMelin Nikolina2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Nędzewicz MirosławRoszak Barbara2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Sangavicius JorisPrylowski Natalia7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kardasiński DamianMelnyk Liuda8 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dreling MateuszGorczyca Sylwia22 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kotarba SzymonŻurawska Katarzyna44 OPEN
CeA Challenge Cup Jesienny Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
CeA Challenge Cup Jesienny Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja7 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Pawłowski KornelKajdaszuk Paulina3 C
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja7 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Nędzewicz MirosławRoszak Barbara4 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna3 OPEN
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówPawłowski KornelKajdaszuk Paulina4 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka1 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneKondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka3 C
Mistrzostwa Polski StandardFilip GrzegorzFilip Izabella1 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardNadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPawłowski KornelKajdaszuk Paulina2 C
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupKotarba SzymonŻurawska Katarzyna30 OPEN
Puchar Klas C, B i A Gaj OskarRedlicka Edyta34 B
Puchar Klas C, B i A Stoksik SebastianRybarczyk Anna Maria22 A
Puchar Klas C, B i A Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta1 B
Grand Prix Polski PTT Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta27 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonŻurawska Katarzyna16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dreling MateuszGorczyca Sylwia6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka4 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka2 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena4 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 OPEN
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Pasternak BartoszPrzybysz Weronika6 C
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Pasternak BartoszPrzybysz Weronika6 C
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Popławski DariuszPopławska Joanna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Gabrysz SzymonBilińska Nikola10 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Gabrysz SzymonBilińska Nikola4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Popławski DariuszPopławska Joanna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Baranowski AdamBaranowska Anna2 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Baranowski AdamBaranowska Anna4 OPEN
Małe Grand Prix Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 C
Małe Grand Prix Shah PruthviSaghateljan Kiara3 E
Małe Grand Prix Szewczykowski JakubSoja Urszula3 E
Małe Grand Prix Gacek JakubRomanowska Matylda1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Majewski SzymonDrecka Zuzanna1 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Gacek JakubRomanowska Matylda2 H
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Saczuk FilipWalczuk Lilianna2 H
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wojciechowski KacperKolińska Sylwia3 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wilczyński JakubKowalska Lena4 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Wychowaniak AdamGacek Ewa6 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Wilczyński JakubKowalska Lena7 E
Grand Prix Polski PTT Gabrysz SzymonBilińska Nikola13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Gabrysz SzymonBilińska Nikola7 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Nietubyć StanisławGoszyk Agnieszka2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Popławski DariuszPopławska Joanna7 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Popławski DariuszPopławska Joanna10 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Filip GrzegorzFilip Izabella3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja7 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna6 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna6 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna4 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Filip GrzegorzFilip Izabella5 C
Grand Prix Polski Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna9 C
Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia5 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Saczuk FilipWalczuk Lilianna2 H
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia8 E
MAŁE GRAND PRIX Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 D
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika4 D
MAŁE GRAND PRIX Majewski SzymonDrecka Zuzanna1 H
Grand Prix Polski PTT Gabrysz SzymonBilińska Nikola6 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna4 C
Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna5 C
Grand Prix Polski PTT Dreling MateuszGorczyca Sylwia9 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna6 C
Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Polish Open Championships WDC Dreling MateuszGorczyca Sylwia16 OPEN
Polish Open Championships WDC Sangavicius JorisPrylowski Natalia9 OPEN
Polish Open Championships WDC Kardasiński DamianMelnyk Liuda5 OPEN
Polish Open Championships WDC Moisejenko NikitaMelin Nikolina1 OPEN
CeA Spring Wychowaniak AdamGacek Ewa5 E
CeA Challenge Cup Spring Wychowaniak AdamGacek Ewa10 E
OTTT LIDER 2021Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna7 B
OTTT LIDER 2021Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna8 B
OTTT LIDER 2021Wychowaniak AdamGacek Ewa6 E
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna20 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna26 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia3 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Moisejenko NikitaMelin Nikolina1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kardasiński DamianMelnyk Liuda4 OPEN
Cracow Dance Festival Nabiałczyk BartoszPrzybytniak Marta1 B
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Drecki DamianWychowaniak Anna15 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Drecki DamianWychowaniak Anna15 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wojciechowski KacperKolińska Sylwia4 E
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Wychowaniak AdamGacek Ewa6 E
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna8 B
Grand Prix Polski PTT Saczuk FilipWalczuk Lilianna2 H
Grand Prix Polski PTT Wojciechowski KacperKolińska Sylwia5 E
Grand Prix Polski PTT Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 D
Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 D
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna7 B
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna15 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Saczuk FilipWalczuk Lilianna2 H
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 E
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 D
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika4 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Sobala MateuszŻółkiewska Katarzyna4 A
CeA Puchar Drecki DamianWychowaniak Anna11 D
CeA Puchar Drecki DamianWychowaniak Anna13 D
CeA Puchar Wychowaniak AdamGacek Ewa7 E
CeA Challenge Cup Puchar Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
CeA Challenge Cup Puchar Drecki DamianWychowaniak Anna8 D
CeA Challenge Cup Puchar Drecki DamianWychowaniak Anna11 D
CeA Challenge Cup Puchar Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena5 E
CeA Challenge Cup Puchar Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
CeA Challenge Cup Puchar Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
CeA Challenge Cup Puchar Wychowaniak AdamGacek Ewa3 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Pasternak BartoszPrzybysz Weronika7 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka19 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna8 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wychowaniak AdamGacek Ewa10 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna17 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna9 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna11 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka17 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna9 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wilczyński JakubKowalska Lena6 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna20 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna17 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna18 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna20 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna17 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna23 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Moisejenko NikitaMelin Nikolina1 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sangavicius JorisPrylowski Natalia4 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kardasiński DamianMelnyk Liuda5 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Dreling MateuszGorczyca Sylwia13 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna8 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Wychowaniak AdamGacek Ewa8 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna8 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna7 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Drecki DamianWychowaniak Anna9 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna13 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna11 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Walczak MaciejPiaseczna Anna14 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna8 OPEN
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Drecki DamianWychowaniak Anna5 E
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Wojciechowski KacperKolińska Sylwia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wojciechowski KacperKolińska Sylwia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wilczyński JakubKowalska Lena3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wychowaniak AdamGacek Ewa4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Drecki DamianWychowaniak Anna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pasternak BartoszPrzybysz Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna1 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna7 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja4 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna5 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Bieżański SzymonBieżańska Alicja7 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 OPEN
Finał Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 B
Finał Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
47 Puchar Wieczystego Sobala MateuszŻółkiewska Katarzyna19 OPEN
47 Puchar Wieczystego Dreling MateuszGorczyca Sylwia4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kardasiński DamianMelnyk Liuda1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Drecki DamianWychowaniak Anna20 OPEN
47 Puchar Wieczystego Drecki DamianWychowaniak Anna21 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna17 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna32 OPEN
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBieżański SzymonBieżańska Alicja5 D
47 Puchar Wieczystego Drecki DamianWychowaniak Anna13 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORNadolny RobertKubalska-Nadolna Agata3 A
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORNadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBaranowski AdamBaranowska Anna5 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBieżański SzymonBieżańska Alicja5 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBaranowski AdamBaranowska Anna4 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORNadolny RobertKubalska-Nadolna Agata4 S
47 Puchar Wieczystego Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna41 D
47 Puchar Wieczystego Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna10 E
47 Puchar Wieczystego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika29 D
47 Puchar Wieczystego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika42 D
47 Puchar Wieczystego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna14 C
47 Puchar Wieczystego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna12 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sobala MateuszŻółkiewska Katarzyna1 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Drecki DamianWychowaniak Anna9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wojciechowski KacperKolińska Sylwia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wychowaniak AdamGacek Ewa4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wychowaniak AdamGacek Ewa3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wychowaniak AdamGacek Ewa5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wilczyński JakubKowalska Lena4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Wojciechowski KacperKolińska Sylwia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna4 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 OPEN
Mikołajowy OTTT Baranowski AdamBaranowska Anna1 C
Mikołajowy OTTT Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Mikołajowy OTTT Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna19 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna2 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wilczyński JakubKowalska Lena6 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna1 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wojciechowski KacperKolińska Sylwia1 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Drecki DamianWychowaniak Anna10 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Wychowaniak AdamGacek Ewa8 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna5 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Gaj OskarRedlicka Edyta5 B
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Marcinkowski JanUrban Patrycja3 B
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Fabiański EmilKreczmańska Natalia1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Gaj OskarRedlicka Edyta9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna10 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna6 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Baranowski AdamBaranowska Anna3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Baranowski AdamBaranowska Anna3 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gaj OskarRedlicka Edyta19 B
Mistrzostwa Polski Latin Szymczak KamilKierasińska Wiktoria27 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dreling MateuszGorczyca Sylwia24 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kuroczko KamilMliczek Dominika12 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kardasiński DamianMelnyk Liuda7 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Moisejenko NikitaMelin Nikolina1 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Drecki DamianWychowaniak Anna5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Szewczykowski JakubSzelerska Magdalena Anna5 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Fabiański EmilKreczmańska Natalia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Wychowaniak AdamGacek Ewa10 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna1 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna9 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Drecki DamianWychowaniak Anna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Wychowaniak AdamGacek Ewa4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Fabiański EmilKreczmańska Natalia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pasternak BartoszPrzybysz Weronika4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 E
Mistrzostwa Polski Standard Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona5 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Pawlicki LeszekSiamenas Margarita5 E
MAŁE GRAND PRIX Pawlicki LeszekSiamenas Margarita4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika6 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pasternak BartoszPrzybysz Weronika15 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pasternak BartoszPrzybysz Weronika14 E
Grand Prix Polski PTT Główka TomaszToczek Paulina15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Dreling MateuszGorczyca Sylwia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kuroczko KamilMliczek Dominika6 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Główka TomaszToczek Paulina8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna19 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna23 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 E
GRAND PRIX SENIORÓW Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 C
GRAND PRIX SENIORÓW Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 E
GRAND PRIX SENIORÓW Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
GRAND PRIX SENIORÓW Baranowski AdamBaranowska Anna5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 E
GRAND PRIX SENIORÓW Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 E
GRAND PRIX SENIORÓW Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
GRAND PRIX SENIORÓW Baranowski AdamBaranowska Anna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka15 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka17 D
GRAND PRIX SENIORÓW Bieżański SzymonBieżańska Alicja3 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika2 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wojciechowski KacperKolińska Sylwia5 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna1 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika3 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pawlicki LeszekSiamenas Margarita7 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka12 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Lizurej TomaszPiaścik Katarzyna7 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Pawlicki LeszekSiamenas Margarita8 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka15 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja3 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna5 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wychowaniak AdamGacek Ewa10 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pawlicki LeszekSiamenas Margarita5 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Pawlicki LeszekSiamenas Margarita10 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Drecki DamianWychowaniak Anna13 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka12 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka11 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja13 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna6 D
Majówka w Krakowie - Senior Baranowski AdamBaranowska Anna2 C
Majówka w Krakowie - Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 C
Majówka w Krakowie - Senior Baranowski AdamBaranowska Anna3 C
Majówka w Krakowie - Senior Baranowski AdamBaranowska Anna2 D
Majówka w Krakowie - Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Majówka w Krakowie - Senior Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
Majówka w Krakowie - Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja1 D
Majówka w Krakowie - Senior Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena2 F
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona2 B
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 A
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 A
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 F
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Baranowski AdamBaranowska Anna1 D
MAŁE GRAND PRIX Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka7 D
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wilczyński JakubKowalska Lena1 F
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Wychowaniak AdamWilczyńska Julia4 F
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika3 E
MAŁE GRAND PRIX Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 D
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia3 F
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 E
MAŁE GRAND PRIX Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka8 D
MAŁE GRAND PRIX Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja6 C
MAŁE GRAND PRIX Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika3 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Pasternak BartoszPrzybysz Weronika5 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Żydaczewski JulianPulchny Karolina1 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wychowaniak AdamWilczyńska Julia4 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Wilczyński JakubKowalska Lena2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dreling MateuszGorczyca Sylwia6 OPEN
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Marcinkowski JanUrban Patrycja2 B
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja14 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szymczak KamilKierasińska Wiktoria8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wieczorek GrzegorzChmielińska Maja7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Dreling MateuszGorczyca Sylwia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Telpukhovskiy DanilaPszczoła Natalia14 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Główka TomaszToczek Paulina10 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaWieczorek GrzegorzChmielińska Maja4 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 C
GPS PTT Kiepura Dance Cup Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Baranowski AdamBaranowska Anna2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Żydaczewski JulianPulchny Karolina3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Baranowski AdamBaranowska Anna1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Baranowski AdamBaranowska Anna1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Bieżański SzymonBieżańska Alicja1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Baranowski AdamBaranowska Anna4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wilczyński JakubKowalska Lena6 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Szelest MaksymilianWojciechowska Nina2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pasternak BartoszPrzybysz Weronika1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pasternak BartoszPrzybysz Weronika3 F
CeA Senior Baranowski AdamBaranowska Anna1 D
CeA Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata2 C
CeA Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 C
CeA Senior Baranowski AdamBaranowska Anna3 D
CeA Senior Nadolny RobertKubalska-Nadolna Agata1 C
CeA Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
CeA Senior Bieżański SzymonBieżańska Alicja2 D
CeA Senior Baranowski AdamBaranowska Anna2 D
Puchar Wieczystego SeniorBaranowski AdamBaranowska Anna7 D
Puchar Wieczystego SeniorKazimirski JanSowińska Joanna2 B
Puchar Wieczystego SeniorMajchrzyk JakubWiśniewska Magdalena4 F
Puchar Wieczystego SeniorBieżański SzymonBieżańska Alicja5 D
Puchar Wieczystego SeniorBaranowski AdamBaranowska Anna10 D
Puchar Wieczystego SeniorMajchrzyk JakubWiśniewska Magdalena5 F
Puchar Wieczystego SeniorStępiński AndrzejKropielnicka Beata4 F
Puchar Wieczystego SeniorStępiński AndrzejKropielnicka Beata2 E
Puchar WieczystegoTelpukhovskiy DanilaPszczoła Natalia7 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorBieżański SzymonBieżańska Alicja8 D
Puchar WieczystegoSzewczykowski JakubSobczak Nela28 OPEN
Puchar WieczystegoWilczyński JakubKowalska Lena9 OPEN
Puchar WieczystegoRudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia2 OPEN
Puchar WieczystegoDreling MateuszGorczyca Sylwia9 OPEN
Puchar WieczystegoKazimirski JanSowińska Joanna3 OPEN
Puchar WieczystegoKazimirski JanSowińska Joanna2 OPEN
Puchar WieczystegoLizurej TomaszSaghateljan Kiara3 F
Puchar WieczystegoPasternak BartoszPrzybysz Weronika4 F
Puchar WieczystegoPasternak BartoszPrzybysz Weronika4 F
Puchar WieczystegoRudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia1 S
Puchar WieczystegoLizurej TomaszSaghateljan Kiara5 F
Puchar WieczystegoKotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna8 E
Puchar WieczystegoKotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna9 D
Christmas PartyKotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna2 D
Christmas PartyWojciechowski KacperKolińska Sylwia2 G
Christmas PartySzewczykowski JakubSobczak Nela1 G
Christmas PartyPasternak BartoszPrzybysz Weronika4 E
Christmas PartyLizurej TomaszSaghateljan Kiara3 E
Christmas PartyKotarba SzymonWyrzykowska Katarzyna1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaWieczorek GrzegorzChmielińska Maja10 C
Christmas PartyLizurej TomaszSaghateljan Kiara2 E
17 Mikołajkowy T.T.T. O Puchar Burmistrza Środy Śląskiej Marcinkowski JanUrban Patrycja5 B
Christmas PartyPasternak BartoszPrzybysz Weronika6 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Pasternak BartoszPrzybysz Weronika4 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Szewczykowski JakubSobczak Nela1 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wojciechowski KacperKolińska Sylwia2 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wilczyński JakubKowalska Lena2 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wychowaniak AdamWilczyńska Julia12 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Lizurej TomaszSaghateljan Kiara3 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Pasternak BartoszPrzybysz Weronika7 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Lizurej TomaszSaghateljan Kiara7 E
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Żydaczewski JulianPulchny Karolina10 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Kazimirski JanSowińska Joanna3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Wojciechowski KacperKolińska Sylwia2 G
IV OTTT Czeladź 2019 Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna11 E
IV OTTT Czeladź 2019 Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna7 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Kazimirski JanSowińska Joanna2 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna4 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Stępiński AndrzejKropielnicka Beata5 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Stępiński AndrzejKropielnicka Beata7 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Baranowski AdamBaranowska Anna4 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Baranowski AdamBaranowska Anna6 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Kazimirski JanSowińska Joanna5 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona6 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna1 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 B
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Marcinkowski JanUrban Patrycja4 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Kazimirski JanSowińska Joanna3 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona3 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona1 B
MAŁE GRAND PRIX Szelest MaksymilianWojciechowska Nina2 H
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia3 G
MAŁE GRAND PRIX Wilczyński JakubKowalska Lena3 F
MAŁE GRAND PRIX Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna4 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Konopacki RafałDubowska Małgorzata1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka6 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna7 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Główka TomaszToczek Paulina22 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Dreling MateuszGorczyca Sylwia18 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kosiński AlbertPonomar Anna17 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Rudnicki-Sipajło DominikPrylowski Natalia10 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Kuroczko KamilMliczek Dominika9 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pasternak BartoszPrzybysz Weronika8 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Żydaczewski JulianPulchny Karolina5 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Drecki DamianWychowaniak Anna11 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka7 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pasternak BartoszPrzybysz Weronika8 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Kondratyuk DmytroKolasińska Agnieszka4 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Marcinkowski JanUrban Patrycja2 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Baranowski AdamBaranowska Anna4 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Baranowski AdamBaranowska Anna5 D
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona6 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona5 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Dreling MateuszGorczyca Sylwia2 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika3 E
MAŁE GRAND PRIX Pasternak BartoszPrzybysz Weronika4 E
MAŁE GRAND PRIX Wilczyński JakubKowalska Lena3 F
MAŁE GRAND PRIX Wojciechowski KacperKolińska Sylwia2 G
MAŁE GRAND PRIX Szewczykowski JakubSobczak Nela2 G
MAŁE GRAND PRIX Stobiecki BartoszKotarba Zuzanna4 E
MAŁE GRAND PRIX Płociński HubertWyrzykowska Katarzyna5 E
MAŁE GRAND PRIX Żydaczewski JulianPulchny Karolina3 F
MAŁE GRAND PRIX Drecki DamianWychowaniak Anna5 E
GPS \" Bieruń 2019\" Nadolny RobertKubalska Agata2 B
GPS \" Bieruń 2019\" Stępiński AndrzejKropielnicka Beata7 E
GPS \" Bieruń 2019\" Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena3 F
GPS \" Bieruń 2019\" Majchrzyk JakubWiśniewska Magdalena4 F
GPS \" Bieruń 2019\" Nadolny RobertKubalska Agata1 C
GPS \" Bieruń 2019\" Stępiński AndrzejKropielnicka Beata3 F
GPS \" Bieruń 2019\" Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna1 B
GPS \" Bieruń 2019\" Baranowski AdamBaranowska Anna7 D
GPS \" Bieruń 2019\" Baranowski AdamBaranowska Anna5 D
GPS \" Bieruń 2019\" Bieżański SzymonBieżańska Alicja5 D
GPS \" Bieruń 2019\" Niewiadomski PawełLus-Sałdyka Anna2 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka3 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka2 OPEN
GPS \" Bieruń 2019\" Bieżański SzymonBieżańska Alicja9 D
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wychowaniak AdamWilczyńska Julia9 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wilczyński JakubKowalska Lena3 F
III Kasztanowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Drecki DamianWychowaniak Anna13 E
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Telpukhovskiy DanilaPszczoła Natalia14 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Wilczyński JakubKowalska Lena20 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Kosiński AlbertPonomar Anna7 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska Iwona7 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Połacieniec MarcinPołacieniec Justyna1 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Janusz AndrzejBanaszek Agnieszka4 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Bieżański SzymonBieżańska Alicja8 D