!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
SEMPRE
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Puchar Wieczystego kategorie SENIORStrzałka PrzemysławStrzałka Ewa3 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORJastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 B
Puchar Wieczystego kategorie SENIORStrzałka PrzemysławStrzałka Ewa4 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORDusik JacekDusik Katarzyna4 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORBaran BogusławSkotniczna Ewa1 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORBartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka2 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORJastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 A
Puchar WieczystegoDąbrowski JarosławKokhanets Iryna32 E
Puchar WieczystegoKawałek MichałNowotny Aleksandra15 E
Puchar WieczystegoKawałek MichałNowotny Aleksandra10 E
Puchar WieczystegoDąbrowski JarosławKokhanets-Tynek Iryna32 E
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka4 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 B
VIII Gala Tańca TOP ART - Finalowe Grand Prix Seniorów PTT Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka3 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Dąbrowski JarosławKokhanets Iryna3 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Baran BogusławSkotniczna Ewa1 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka5 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa4 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka5 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa3 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Kawałek MichałNowotny Aleksandra2 E
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Kawałek MichałNowotny Aleksandra2 E
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Dąbrowski JarosławKokhanets Iryna7 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Dusik JacekDusik Katarzyna4 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa7 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa9 D
NitroErg Dance Festival Kawałek MichałNowotny Aleksandra3 E
NitroErg Dance Festival Kawałek MichałNowotny Aleksandra1 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 A
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kawałek MichałNowotny Aleksandra3 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Kawałek MichałNowotny Aleksandra3 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 A
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 B
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria4 OPEN
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria4 OPEN
\"Solny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego, GRAND PRIX SENIORÓW PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 A
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Baran BogusławSkotniczna Ewa1 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa5 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa2 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Dusik JacekDusik Katarzyna2 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Dusik JacekDusik Katarzyna1 B
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyDąbrowski JarosławKokhanets Iryna5 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyKaliński KonradMogiłka Natalia1 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyJastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 A
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyJastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 B
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyStrzałka PrzemysławStrzałka Ewa5 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyBartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka2 D
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 A
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyStrzałka PrzemysławStrzałka Ewa3 D
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Kawałek MichałNowotny Aleksandra4 E
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Kawałek MichałNowotny Aleksandra4 E
PERFECT DANCE Kraków 2022Kaliński KonradMogiłka Natalia3 E
PERFECT DANCE Kraków 2022Kawałek MichałNowotny Aleksandra2 E
PERFECT DANCE Kraków 2022Kawałek MichałNowotny Aleksandra5 E
Polish Open ChampionshipsJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 A
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 B
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 C
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Bartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka3 D
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 A
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 B
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 C
Puchar Klas F, E i D Kawałek MichałNowotny Aleksandra24 E
Puchar Klas F, E i D Kaliński KonradMogiłka Natalia5 E
Puchar Klas F, E i D Kawałek MichałNowotny Aleksandra5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa4 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Dusik JacekDusik Katarzyna1 B
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa5 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Dusik JacekDusik Katarzyna1 B
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówDusik JacekDusik Katarzyna4 A
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówDusik JacekDusik Katarzyna4 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria5 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 A
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówStrzałka PrzemysławStrzałka Ewa10 D
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJastrzębski JarosławGóra Agnieszka4 B
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówJastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówStrzałka PrzemysławStrzałka Ewa5 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Dąbrowski JarosławKokhanets Iryna2 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Kawałek MichałNowotny Aleksandra1 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Dąbrowski JarosławKokhanets Iryna1 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Kawałek MichałNowotny Aleksandra5 E
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Kaliński KonradMogiłka Natalia2 E
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kawałek MichałNowotny Aleksandra2 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Kawałek MichałNowotny Aleksandra7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 OPEN
CeA Challenge Cup Puchar Kaliński KonradMogiłka Natalia4 E
CeA Challenge Cup Puchar Kawałek MichałNowotny Aleksandra4 E
CeA Challenge Cup Puchar Kawałek MichałNowotny Aleksandra1 F
CeA Challenge Cup Puchar Dąbrowski JarosławKokhanets Iryna2 F
CeA Challenge Cup Puchar Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa3 E
CeA Challenge Cup Puchar Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa5 E
Mysłowicki Festiwal Tańca Dąbrowski JarosławKokhanets Iryna1 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Dąbrowski JarosławKokhanets Iryna3 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Dąbrowski JarosławKokhanets Iryna6 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Baran BogusławWinkiewicz Krystyna4 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa6 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Strzałka PrzemysławStrzałka Ewa3 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 C
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Baran BogusławZiemiańska Magdalena3 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 C
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria4 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 A
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorBaran BogusławZiemiańska Magdalena1 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorGanin YegorJasińska Alicja1 E
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 D
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorBartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka2 E
Puchar WieczystegoKaliński KonradMogiłka Natalia16 E
Puchar WieczystegoKawałek MichałNowotny Aleksandra9 F
Puchar WieczystegoGanin YegorJasińska Alicja16 E
Puchar WieczystegoKawałek MichałNowotny Aleksandra4 F
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 D
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 OPEN
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Kawałek MichałNowotny Aleksandra5 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Kawałek MichałNowotny Aleksandra3 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Dąbrowski JarosławKokhanets Iryna9 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Kawałek MichałNowotny Aleksandra7 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Baran BogusławZiemiańska Magdalena8 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kawałek MichałNowotny Aleksandra2 F
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kawałek MichałNowotny Aleksandra1 F
CeA Challenge Cup Jesienny Kaliński KonradMogiłka Natalia1 E
CeA Challenge Cup Jesienny Ganin YegorJasińska Alicja2 E
CeA Challenge Cup Jesienny Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 C
CeA Challenge Cup Jesienny Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria4 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 B
CeA Challenge Cup UskrzydloneJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 D
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Wróbel MaciejZabiegaj Karolina4 E
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Wróbel MaciejZabiegaj Karolina4 E
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Ganin YegorJasińska Alicja3 E
Mistrzostwa Polski StandardLisowski DawidMaj Barbara6 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardLisowski DawidMaj Barbara7 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria5 OPEN
OTTT DŻET 2021 Lisowski DawidMaj Barbara10 D
OTTT DŻET 2021 Lisowski DawidMaj Barbara9 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 D
Puchar Klas F, E i D Lisowski DawidMaj Barbara26 D
Puchar Klas F, E i D Kawałek MichałNowotny Aleksandra7 F
Puchar Klas F, E i D Lisowski DawidMaj Barbara23 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 B
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 D
Grand Prix Polski Seniorów PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria5 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 C
Grand Prix Seniorów PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 B
Grand Prix Seniorów PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 D
CeA Spring Kawałek MichałNowotny Aleksandra2 F
CeA Spring Kawałek MichałNowotny Aleksandra4 F
CeA Spring Baran BogusławZiemiańska Magdalena8 E
CeA Spring Lisowski DawidMaj Barbara11 E
CeA Spring Lisowski DawidMaj Barbara15 D
CeA Challenge Cup Spring Wróbel MaciejZabiegaj Karolina5 F
CeA Challenge Cup Spring Ganin YegorJasińska Alicja3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Lisowski DawidMaj Barbara6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Lisowski DawidMaj Barbara12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Baran BogusławZiemiańska Magdalena8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kawałek MichałNowotny Aleksandra9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Ganin YegorJasińska Alicja2 F
Cracow Dance Festival Lisowski DawidMaj Barbara10 E
Cracow Dance Festival Baran BogusławZiemiańska Magdalena7 E
Cracow Dance Festival Ganin YegorJasińska Alicja3 F
Cracow Dance Festival Lisowski DawidMaj Barbara13 D
CeA Puchar Lisowski DawidMaj Barbara11 E
CeA Puchar Lisowski DawidMaj Barbara9 D
CeA Puchar Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka10 C
CeA Challenge Cup Puchar Zdebski MichałZdebska Agnieszka7 C
CeA Challenge Cup Puchar Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka7 C
CeA Challenge Cup Puchar Kaliński KonradMogiłka Natalia7 E
CeA Challenge Cup Puchar Wróbel MaciejZabiegaj Karolina12 F
CeA Challenge Cup Puchar Ganin YegorJasińska Alicja2 F
CeA Challenge Cup Puchar Bartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka4 E
CeA Challenge Cup Puchar Ganin YegorJasińska Alicja1 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Lisowski DawidMaj Barbara8 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka10 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jastrzębski JarosławMajka - Góra Agnieszka10 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Lisowski DawidMaj Barbara8 E
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jastrzębski JarosławMajka - Góra Agnieszka5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jastrzębski JarosławMajka - Góra Agnieszka10 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jastrzębski JarosławMajka - Góra Agnieszka10 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka5 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka10 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka10 C
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka9 C
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 C
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORBartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka5 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORGryń KarolŁaszczyk Joanna1 E
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORDusik JacekDusik Katarzyna2 C
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORDusik JacekDusik Katarzyna5 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 C
47 Puchar Wieczystego Kaliński KonradMogiłka Natalia5 E
47 Puchar Wieczystego Wróbel MaciejZabiegaj Karolina4 F
47 Puchar Wieczystego Wróbel MaciejZabiegaj Karolina2 F
47 Puchar Wieczystego Lisowski DawidMaj Barbara15 E
47 Puchar Wieczystego Lisowski DawidMaj Barbara39 D
47 Puchar Wieczystego Kaliński KonradMogiłka Natalia16 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Lisowski DawidMaj Barbara9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Lisowski DawidMaj Barbara4 D
Mikołajowy OTTT Wróbel MaciejZabiegaj Karolina1 F
Mikołajowy OTTT Bartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka1 F
Mikołajowy OTTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 C
Mikołajowy OTTT Bartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka1 F
Mikołajowy OTTT Dusik JacekDusik Katarzyna1 C
Mikołajowy OTTT Lisowski DawidMaj Barbara9 D
Mikołajowy OTTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria7 C
Mikołajowy OTTT Wróbel MaciejZabiegaj Karolina4 F
Mikołajowy OTTT Lisowski DawidMaj Barbara7 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kaliński KonradMogiłka Natalia10 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Lisowski DawidMaj Barbara8 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Lisowski DawidMaj Barbara12 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kaliński KonradMogiłka Natalia8 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wróbel MaciejZabiegaj Karolina7 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Wróbel MaciejZabiegaj Karolina5 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wróbel MaciejZabiegaj Karolina4 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kaliński KonradMogiłka Natalia10 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Lisowski DawidMaj Barbara11 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Wróbel MaciejZabiegaj Karolina7 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kaliński KonradMogiłka Natalia3 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Lisowski DawidMaj Barbara20 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka20 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Lisowski DawidMaj Barbara5 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Dusik JacekDusik Katarzyna2 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Dusik JacekDusik Katarzyna1 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Dusik JacekDusik Katarzyna1 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kaliński KonradMogiłka Natalia9 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kaliński KonradMogiłka Natalia5 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Lisowski DawidMaj Barbara11 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka13 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Lisowski DawidMaj Barbara10 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kaliński KonradMogiłka Natalia9 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Lisowski DawidMaj Barbara8 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka4 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria19 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria11 C
Majówka w Krakowie - Senior Baran BogusławKarpeta Renata1 C
Majówka w Krakowie - Senior Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 C
Majówka w Krakowie - Senior Dusik JacekDusik Katarzyna2 D
Majówka w Krakowie - Senior Bartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka1 F
Majówka w Krakowie - Senior Baran BogusławKarpeta Renata2 C
Majówka w Krakowie - Senior Baran BogusławKarpeta Renata1 C
Majówka w Krakowie - Senior Gryń KarolŁaszczyk Joanna1 E
Majówka w Krakowie - Senior Dusik JacekDusik Katarzyna2 D
Majówka w Krakowie - OTTT Lisowski DawidMaj Barbara2 E
Majówka w Krakowie - OTTT Gryń KarolŁaszczyk Joanna3 E
Majówka w Krakowie - OTTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria10 C
Majówka w Krakowie - OTTT Kaliński KonradMogiłka Natalia2 E
Majówka w Krakowie - OTTT Kaliński KonradMogiłka Natalia1 E
Majówka w Krakowie - OTTT Lisowski DawidMaj Barbara3 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKALisowski DawidMaj Barbara7 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKALisowski DawidMaj Barbara6 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Lisowski DawidMaj Barbara9 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Lisowski DawidMaj Barbara3 E
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lisowski DawidMaj Barbara10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lisowski DawidMaj Barbara4 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGryń KarolŁaszczyk Joanna11 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaLisowski DawidMaj Barbara8 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaWróbel MaciejZabiegaj Karolina3 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaWróbel MaciejZabiegaj Karolina3 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaLisowski DawidMaj Barbara11 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Dusik JacekDusik Katarzyna2 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Dusik JacekDusik Katarzyna1 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Gryń KarolŁaszczyk Joanna1 E
CeA Puchar Lisowski DawidMaj Barbara7 E
CeA Puchar Lisowski DawidMaj Barbara5 E
CeA Puchar Wróbel MaciejZabiegaj Karolina4 F
CeA Puchar Kaliński KonradMogiłka Natalia1 F
CeA Puchar Wróbel MaciejZabiegaj Karolina5 F
CeA Puchar Kaliński KonradMogiłka Natalia1 F
CeA Senior Baran BogusławKarpeta Renata2 C
CeA Senior Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 C
CeA Senior Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria1 B
CeA Senior Baran BogusławKarpeta Renata3 C
CeA Senior Baran BogusławKarpeta Renata1 C
CeA Senior Baran BogusławKarpeta Renata6 C
CeA Senior Bartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka1 F
Puchar Wieczystego SeniorBaran BogusławKarpeta Renata6 C
Puchar Wieczystego SeniorDusik JacekDusik Katarzyna4 D
Puchar Wieczystego SeniorBartuś WojciechPawlik-Bartuś Agnieszka6 F
Puchar Wieczystego SeniorBaran BogusławKarpeta Renata4 C
Puchar Wieczystego SeniorDusik JacekDusik Katarzyna7 D
Puchar WieczystegoStala MateuszOrel Liubov10 F
Puchar WieczystegoKaliński KonradMogiłka Natalia9 F
Puchar WieczystegoStala MateuszOrel Liubov6 F
Puchar WieczystegoKaliński KonradMogiłka Natalia11 F
Puchar WieczystegoLisowski DawidMaj Barbara23 E
Puchar WieczystegoLisowski DawidMaj Barbara10 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria10 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kaliński KonradMogiłka Natalia2 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Dusik JacekDusik Katarzyna2 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Dusik JacekDusik Katarzyna1 D
Puchar Rektora AGH Lisowski DawidMaj Barbara11 E
Puchar Rektora AGH Stala MateuszOrel Liubov1 F
Puchar Rektora AGH Wróbel MaciejZabiegaj Karolina7 F
Puchar Rektora AGH Lisowski DawidMaj Barbara11 E
Puchar Rektora AGH Chabros MateuszWcisło Agnieszka6 D
Puchar Rektora AGH Stala MateuszOrel Liubov3 F
Puchar Rektora AGH Wróbel MaciejZabiegaj Karolina11 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Stala MateuszOrel Liubov1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Chabros MateuszWcisło Agnieszka11 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Stala MateuszOrel Liubov3 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Dusik JacekDusik Katarzyna1 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Dusik JacekDusik Katarzyna1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Chabros MateuszWcisło Agnieszka6 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Lisowski DawidMaj Barbara7 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Lisowski DawidMaj Barbara6 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria13 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Chabros MateuszWcisło Agnieszka1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Chabros MateuszWcisło Agnieszka7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Lisowski DawidMaj Barbara7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Lisowski DawidMaj Barbara8 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Migała AntoniBauer Natalia10 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Lisowski DawidMaj Barbara12 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Lisowski DawidMaj Barbara4 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Dusik JacekDusik Katarzyna3 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Baran BogusławKarpeta Renata6 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Dusik JacekDusik Katarzyna2 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Baran BogusławKarpeta Renata8 C
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Dusik JacekDusik Katarzyna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria4 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaMigała AntoniBauer Natalia5 B
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaJastrzębski JarosławGóra Agnieszka3 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaChabros MateuszWcisło Agnieszka12 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka3 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Dusik JacekDusik Katarzyna1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Dusik JacekDusik Katarzyna2 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Dusik JacekDusik Katarzyna1 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Chabros MateuszWcisło Agnieszka7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaJastrzębski JarosławGóra Agnieszka7 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinJastrzębski JarosławGóra Agnieszka4 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Migała AntoniBauer Natalia7 B
Majówka w Krakowie - OTTT Kaliński KonradMogiłka Natalia7 E
Majówka w Krakowie - OTTT Lisowski DawidMaj Barbara6 E
Majówka w Krakowie - OTTT Lisowski DawidMaj Barbara5 E
Majówka w Krakowie - OTTT Kaliński KonradMogiłka Natalia4 E
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 D
Majówka w Krakowie - Senior Dusik JacekDusik Katarzyna1 E
Majówka w Krakowie - Senior Baran BogusławKarpeta Renata1 D
Majówka w Krakowie - Senior Baran BogusławKarpeta Renata2 D
Majówka w Krakowie - Senior Baran BogusławKarpeta Renata2 D
Majówka w Krakowie - Senior Dusik JacekDusik Katarzyna1 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka3 D
Puchar Klas F, E i D Kaliński KonradMogiłka Natalia4 F
Puchar Klas F, E i D Lisowski DawidMaj Barbara15 E
Puchar Klas F, E i D Lisowski DawidMaj Barbara5 F
Puchar Klas F, E i D Kaliński KonradMogiłka Natalia10 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBaran BogusławKarpeta Renata1 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBaran BogusławKarpeta Renata4 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBaran BogusławKarpeta Renata1 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymBaran BogusławKarpeta Renata2 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Lisowski DawidMaj Barbara17 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Lisowski DawidMaj Barbara10 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Baran BogusławKarpeta Renata3 D
ArtDance Cup 2019Chabros MateuszWcisło Agnieszka2 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Baran BogusławKarpeta Renata5 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Baran BogusławKarpeta Renata1 D
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Baran BogusławKarpeta Renata3 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka11 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kaliński KonradMogiłka Natalia9 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kaliński KonradMogiłka Natalia3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Baran BogusławKarpeta Renata2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Baran BogusławKarpeta Renata1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Baran BogusławKarpeta Renata2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Baran BogusławKarpeta Renata1 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Chabros MateuszWcisło Agnieszka9 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Lisowski DawidMaj Barbara10 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Gryń KarolŁaszczyk Joanna9 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Lisowski DawidMaj Barbara6 E
IX GPS \"Biała Dama\" Dusik JacekDusik Katarzyna1 E
IX GPS \"Biała Dama\" Dusik JacekDusik Katarzyna3 E
Mistrzostwa Klas A, B i C Migała AntoniBauer Natalia50 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Migała AntoniBauer Natalia2 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka12 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Chabros MateuszWcisło Agnieszka9 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Lisowski DawidMaj Barbara9 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Lisowski DawidMaj Barbara6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lisowski DawidMaj Barbara5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Migała AntoniBauer Natalia2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lisowski DawidMaj Barbara17 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaLisowski DawidMaj Barbara10 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaLisowski DawidMaj Barbara4 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKaliński KonradMogiłka Natalia5 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMigała AntoniBauer Natalia1 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJastrzębski JarosławGóra Agnieszka4 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria12 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMigała AntoniBauer Natalia1 C
CeA GPSBaran BogusławKarpeta Renata3 C
CeA GPSBaran BogusławKarpeta Renata1 D
CeA GPSBaran BogusławKarpeta Renata5 C
CeA GPSBaran BogusławKarpeta Renata5 D
XLV Puchar Wieczystego Lisowski DawidMaj Barbara5 F
XLV Puchar Wieczystego Lisowski DawidMaj Barbara6 F
XLV Puchar Wieczystego Data MarcinMuszalska Natalia19 F
XLV Puchar Wieczystego Gryń KarolŁaszczyk Joanna24 E
XLV Puchar Wieczystego Bonar KamilKuleta Magdalena7 F
XLV Puchar Wieczystego Kaliński KonradMogiłka Natalia14 F
XLV Puchar Wieczystego Data MarcinMuszalska Natalia17 F
XLV Puchar Wieczystego Bonar KamilKuleta Magdalena13 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka4 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Data MarcinMuszalska Natalia12 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Lisowski DawidMaj Barbara5 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kaliński KonradMogiłka Natalia9 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Lisowski DawidMaj Barbara6 E
OTTT Siewierz 2018Migała AntoniBauer Natalia7 C
OTTT Siewierz 2018Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka8 D
OTTT Siewierz 2018Lisowski DawidMaj Barbara7 E
OTTT Siewierz 2018Lisowski DawidMaj Barbara7 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Dusik JacekDusik Katarzyna1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Dusik JacekDusik Katarzyna1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Migała AntoniBauer Natalia5 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Baran BogusławKarpeta Renata4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Baran BogusławKarpeta Renata1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Dusik JacekDusik Katarzyna1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Chabros MateuszWcisło Agnieszka1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Gryń KarolŁaszczyk Joanna3 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Migała AntoniBauer Natalia5 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna6 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Migała AntoniBauer Natalia3 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka5 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lisowski DawidMaj Barbara7 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Lisowski DawidMaj Barbara4 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Data MarcinMuszalska Natalia9 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gałek AlbertStrzelec Martyna3 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna6 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Lisowski DawidMaj Barbara4 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Bonar KamilKuleta Magdalena5 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Chabros MateuszWcisło Agnieszka4 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Lisowski DawidMaj Barbara12 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gałek AlbertStrzelec Martyna7 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Drzazga DanielSendecka Aleksandra5 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Migała AntoniBauer Natalia4 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Bonar KamilKuleta Magdalena4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Dusik JacekDusik Katarzyna2 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Dusik JacekDusik Katarzyna4 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Baran BogusławKarpeta Renata9 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Baran BogusławKarpeta Renata4 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Bonar KamilKuleta Magdalena3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Migała AntoniBauer Natalia5 C
OTTT Będzin 2018Lisowski DawidMaj Barbara13 E
OTTT Będzin 2018Bonar KamilKuleta Magdalena10 E
OTTT Będzin 2018Drzazga DanielSendecka Aleksandra9 C
OTTT Będzin 2018Bonar KamilKuleta Magdalena12 E
OTTT Będzin 2018Lisowski DawidMaj Barbara20 E
Milicz Dance Festival Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna8 D
Puchar Klas A,B i C Migała AntoniBauer Natalia17 C
Puchar Klas A,B i C Zdebski MichałNiechciał Agnieszka20 C
KLASA 2018Migała AntoniBauer Natalia6 C
KLASA 2018Lisowski DawidMaj Barbara7 E
KLASA 2018Lisowski DawidMaj Barbara6 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Baran BogusławKarpeta Renata7 C
KLASA 2018Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Dusik JacekDusik Katarzyna2 F
KLASA 2018Drzazga DanielSendecka Aleksandra8 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Dusik JacekDusik Katarzyna3 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Dusik JacekDusik Katarzyna3 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Baran BogusławKarpeta Renata4 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Baran BogusławKarpeta Renata6 OPEN
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Lisowski DawidMaj Barbara6 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Lisowski DawidMaj Barbara10 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Bonar KamilKuleta Magdalena7 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Bonar KamilKuleta Magdalena7 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Chabros MateuszWcisło Agnieszka9 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Migała AntoniBauer Natalia7 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Baran BogusławKarpeta Renata3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Baran BogusławKarpeta Renata1 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Dusik JacekDusik Katarzyna3 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Baran BogusławKarpeta Renata1 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Dusik JacekDusik Katarzyna2 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Baran BogusławKarpeta Renata1 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Baran BogusławKarpeta Renata5 OPEN
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Gryń KarolŁaszczyk Joanna6 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Chabros MateuszWcisło Agnieszka6 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria7 C
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiChabros MateuszWcisło Agnieszka8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiGałek AlbertStrzelec Martyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiGałek AlbertStrzelec Martyna2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiGryń KarolŁaszczyk Joanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiMigała AntoniBauer Natalia4 C
PERFECT DANCE Lisowski DawidMaj Barbara10 E
PERFECT DANCE Bonar KamilKuleta Magdalena4 E
PERFECT DANCE Bonar KamilKuleta Magdalena8 E
PERFECT DANCE Gałek AlbertStrzelec Martyna7 E
PERFECT DANCE Lisowski DawidMaj Barbara12 E
PERFECT DANCE Gałek AlbertStrzelec Martyna7 D
PERFECT DANCE Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka9 D
PERFECT DANCE Drzazga DanielSendecka Aleksandra9 C
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Drzazga DanielSendecka Aleksandra6 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Lisowski DawidMaj Barbara3 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Migała AntoniBauer Natalia4 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria9 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Baran BogusławKarpeta Renata3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Baran BogusławKarpeta Renata1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Data MarcinMuszalska Natalia11 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Lisowski DawidMaj Barbara6 F
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Bonar KamilKuleta Magdalena1 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Bonar KamilKuleta Magdalena6 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka9 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Migała AntoniBauer Natalia5 C
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Gałek AlbertStrzelec Martyna8 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Gałek AlbertStrzelec Martyna13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Gałek AlbertStrzelec Martyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Gałek AlbertStrzelec Martyna5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Bonar KamilKuleta Magdalena3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Bonar KamilKuleta Magdalena10 E
Puchar Klas F, E i DBonar KamilKuleta Magdalena3 F
Puchar Klas F, E i DLisowski DawidMaj Barbara8 F
Puchar Klas F, E i DGałek AlbertStrzelec Martyna13 D
Puchar Klas F, E i DBaran BogusławWróblewska Justyna23 D
Puchar Klas F, E i DJastrzębski JarosławGóra Agnieszka24 D
Puchar Klas F, E i DLisowski DawidMaj Barbara13 F
Puchar Klas F, E i DGałek AlbertStrzelec Martyna7 E
Puchar Klas F, E i DDrzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna20 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Migała AntoniBauer Natalia5 C
Puchar Klas F, E i DBonar KamilKuleta Magdalena4 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Bonar KamilKuleta Magdalena3 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Bonar KamilKuleta Magdalena2 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Baran BogusławWróblewska Justyna10 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Baran BogusławWróblewska Justyna6 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gałek AlbertStrzelec Martyna1 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bonar KamilKuleta Magdalena4 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gałek AlbertStrzelec Martyna3 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Bonar KamilKuleta Magdalena4 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Migała AntoniBauer Natalia1 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka11 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna8 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kasprzyk KamilRożniatowska Karolina16 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Kasprzyk KamilRożniatowska Karolina22 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lisowski DawidMaj Barbara23 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Bonar KamilKuleta Magdalena9 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Migała AntoniBauer Natalia18 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Lisowski DawidMaj Barbara27 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Gałek AlbertStrzelec Martyna13 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna13 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gałek AlbertStrzelec Martyna1 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Bonar KamilKuleta Magdalena11 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Lisowski DawidMaj Barbara17 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kasprzyk KamilRożniatowska Karolina16 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Bonar KamilKuleta Magdalena7 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Lisowski DawidMaj Barbara15 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kasprzyk KamilRożniatowska Karolina14 E
Mistrzostwa Klas A,B,C Drzazga DanielSendecka Aleksandra43 C
Stars Final 2018 Gałek AlbertStrzelec Martyna3 D
Stars Final 2018 Lisowski DawidMaj Barbara13 E
Stars Final 2018 Kasprzyk KamilRożniatowska Karolina5 E
Stars Final 2018 Kasprzyk KamilRożniatowska Karolina9 E
Stars Final 2018 Lisowski DawidMaj Barbara7 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna6 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Gałek AlbertStrzelec Martyna1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria13 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Zdebski MichałNiechciał Agnieszka11 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Lisowski DawidMaj Barbara9 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Lisowski DawidMaj Barbara10 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDusik JacekDusik Katarzyna1 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGryń KarolŁaszczyk Joanna16 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKasprzyk KamilRożniatowska Karolina11 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBonar KamilKuleta Magdalena4 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGałek AlbertStrzelec Martyna16 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBaran BogusławWróblewska Justyna27 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZdebski MichałNiechciał Agnieszka27 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrzazga DanielSendecka Aleksandra25 C
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Gałek AlbertStrzelec Martyna1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Dusik JacekDusik Katarzyna1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Migała AntoniBauer Natalia6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Zdebski MichałNiechciał Agnieszka4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Baran BogusławWróblewska Justyna9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Gałek AlbertStrzelec Martyna1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Bonar KamilKuleta Magdalena5 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Gałek AlbertStrzelec Martyna1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Baran BogusławWróblewska Justyna9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Zdebski MichałNiechciał Agnieszka6 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna9 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria12 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka7 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówBaran BogusławWróblewska Justyna8 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówGryń KarolŁaszczyk Joanna7 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówGałek AlbertStrzelec Martyna1 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMigała AntoniBauer Natalia2 C
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówZdebski MichałNiechciał Agnieszka1 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Dusik JacekDusik Katarzyna3 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Dusik JacekDusik Katarzyna2 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka4 D
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka6 D
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna7 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka9 D
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Baran BogusławWróblewska Justyna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Migała AntoniBauer Natalia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria13 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Migała AntoniBauer Natalia6 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Migała AntoniBauer Natalia15 C
Thomas Dance 2017 Gryń KarolŁaszczyk Joanna6 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Baran BogusławWróblewska Justyna10 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMigała AntoniBauer Natalia9 C
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Baran BogusławWróblewska Justyna7 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Gałek AlbertWcisło Agnieszka6 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Migała AntoniBauer Natalia5 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Drzazga DanielSendecka Aleksandra3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka9 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna12 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Migała AntoniBauer Natalia10 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Gałek AlbertWcisło Agnieszka8 D
ArtDance Cup 2017Gałek AlbertWcisło Agnieszka6 D
ArtDance Cup 2017Drzazga DanielSendecka Aleksandra1 D
ArtDance Cup 2017Migała AntoniBauer Natalia3 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Gałek AlbertWcisło Agnieszka5 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Baran BogusławWróblewska Justyna6 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Baran BogusławWróblewska Justyna10 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Migała AntoniBauer Natalia2 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Baran BogusławWróblewska Justyna10 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Migała AntoniBauer Natalia3 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Gałek AlbertWcisło Agnieszka2 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Drzazga DanielSendecka Aleksandra1 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria9 C
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaDrzazga DanielSendecka Aleksandra1 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaJastrzębski JarosławGóra Agnieszka14 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaMigała AntoniBauer Natalia1 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGałek AlbertWcisło Agnieszka4 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka1 E
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka2 E
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Zdebski MichałNiechciał Agnieszka10 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria11 C
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Jastrzębski JarosławGóra Agnieszka4 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaJastrzębski JarosławGóra Agnieszka6 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBaran BogusławWróblewska Justyna14 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGałek AlbertWcisło Agnieszka7 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBaran BogusławWróblewska Justyna10 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaDrzazga DanielSendecka Aleksandra1 D
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMigała AntoniBauer Natalia5 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaGałek AlbertWcisło Agnieszka5 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaBaran BogusławWróblewska Justyna6 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaZdebski MichałNiechciał Agnieszka3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Drzazga DanielSendecka Aleksandra1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Baran BogusławWróblewska Justyna10 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zdebski MichałNiechciał Agnieszka7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Migała AntoniBauer Natalia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBaran BogusławWróblewska Justyna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaDrzazga DanielSendecka Aleksandra1 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna2 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Drzazga DanielSendecka Aleksandra1 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoProrok DominikŚlęczek Monika6 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoProrok DominikŚlęczek Monika5 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMigała AntoniBauer Natalia6 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna5 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGałek AlbertWcisło Agnieszka13 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBaran BogusławWróblewska Justyna36 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrzazga DanielSendecka Aleksandra7 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZdebski MichałNiechciał Agnieszka32 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria42 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMigała AntoniBauer Natalia45 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBaran BogusławWróblewska Justyna12 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna1 E
Finałowy Grand Prix Senior PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Baran BogusławWróblewska Justyna9 D
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna3 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Zdebski MichałNiechciał Agnieszka2 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasDrzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna2 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasJastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna3 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Baran BogusławWróblewska Justyna3 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna5 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria4 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Gałek AlbertWcisło Agnieszka7 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Migała AntoniBauer Natalia2 D
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Drzazga DanielSendecka Aleksandra4 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 C
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Migała AntoniBauer Natalia2 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Zdebski MichałNiechciał Agnieszka6 C
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Drzazga DanielSendecka Aleksandra6 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria3 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Gałek AlbertWcisło Agnieszka9 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna1 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Baran BogusławWróblewska Justyna3 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Drzazga DanielSendecka Aleksandra4 E
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Baran BogusławWróblewska Justyna1 E
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Migała AntoniBauer Natalia6 E
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Migała AntoniBauer Natalia2 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Migała AntoniBauer Natalia3 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Baran BogusławWróblewska Justyna4 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria7 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Migała AntoniBauer Natalia2 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Zdebski MichałNiechciał Agnieszka6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMigała AntoniBauer Natalia1 D
BAL 2016 Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 D
BAL 2016 Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna Maria2 C
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna7 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Zdebski MichałNiechciał Agnieszka2 D
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Dulny AndrzejŚlęczek Monika3 E
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Zdebski MichałNiechciał Agnieszka1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Dulny AndrzejŚlęczek Monika10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Zdebski MichałNiechciał Agnieszka1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Gryń KarolJaglarz Marta12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Gryń KarolJaglarz Marta9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Drzazga KrzysztofSmoleń Katarzyna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Safin KamilBaran Patrycja6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Dulny AndrzejŚlęczek Monika5 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Baran BogusławWróblewska Justyna8 E
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Baran BogusławWróblewska Justyna11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Zdebski MichałNiechciał Agnieszka2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Migała AntoniBauer Natalia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Dulny AndrzejŚlęczek Monika1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Solarz MarcinSołtysik Magdalena3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Drzazga DanielSendecka Aleksandra2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Safin KamilBaran Patrycja3 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Safin KamilBaran Patrycja2 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Solarz MarcinSołtysik Magdalena10 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Drzazga DanielSendecka Aleksandra3 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Marek ŁukaszGrządziel Joanna7 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Solarz MarcinSołtysik Magdalena11 E
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Zdebski MichałNiechciał Agnieszka5 D
SALTATIO CUP Gałek AlbertWcisło Agnieszka1 E
SALTATIO CUP Migała AntoniBauer Natalia5 E
SALTATIO CUP Gryń KarolJaglarz Marta6 E
SALTATIO CUP Dulny AndrzejŚlęczek Monika7 E
SALTATIO CUP Drzazga DanielSendecka Aleksandra2 E
SALTATIO CUP Kopieniak KrystianWokulska Natalia9 D
SALTATIO CUP Zdebski MichałNiechciał Agnieszka4 D
SALTATIO CUP Migała AntoniBauer Natalia5 D
SALTATIO CUP Gryń KarolJaglarz Marta12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaDrzazga DanielSendecka Aleksandra3 E
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Gałek AlbertWcisło Agnieszka1 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Gałek AlbertWcisło Agnieszka11 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Migała AntoniBauer Natalia5 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Zdebski MichałNiechciał Agnieszka4 D
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Baran BogusławWróblewska Justyna12 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Drzazga DanielSendecka Aleksandra4 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Baran BogusławWróblewska Justyna10 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Drzazga DanielSendecka Aleksandra9 E
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Gałek AlbertWcisło Agnieszka3 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Solarz MarcinSołtysik Magdalena8 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Drzazga DanielSendecka Aleksandra1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Solarz MarcinSołtysik Magdalena8 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Marek ŁukaszGrządziel Joanna9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Gałek AlbertWcisło Agnieszka1 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Safin KamilBaran Patrycja2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Drzazga DanielSendecka Aleksandra5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Dulny AndrzejŚlęczek Monika6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2016 o Puchar Burmistrza Żabna Drzazga DanielSendecka Aleksandra1 E
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaKopieniak KrystianWokulska Natalia6 D
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Migała AntoniBauer Natalia1 E
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Gałek AlbertWcisło Agnieszka1 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Safin KamilBaran Patrycja3 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Solarz MarcinSołtysik Magdalena7 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Baran BogusławWróblewska Justyna9 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Dulny AndrzejŚlęczek Monika12 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Drzazga DanielSendecka Aleksandra1 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Migała AntoniBauer Natalia2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Baran BogusławWróblewska Justyna11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kopieniak KrystianWokulska Natalia14 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Zdebski MichałNiechciał Agnieszka6 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Gałek AlbertWcisło Agnieszka2 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Solarz MarcinSołtysik Magdalena9 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Migała AntoniBauer Natalia2 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Zdebski MichałNiechciał Agnieszka6 D
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Gryń KarolJaglarz Marta14 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Baran BogusławWróblewska Justyna12 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Baran BogusławWróblewska Justyna15 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Siemieniec DaiwdŁaszczyk Joanna15 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Safin KamilBaran Patrycja12 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Dulny AndrzejŚlęczek Monika10 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Gryń KarolJaglarz Marta14 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Gałek AlbertWcisło Agnieszka4 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Marek ŁukaszGrządziel Joanna18 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Baran BogusławWróblewska Justyna17 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Marek ŁukaszGrządziel Joanna14 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Migała AntoniBauer Natalia1 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Krużołek MichałBoryło Aneta16 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Baran BogusławWróblewska Justyna9 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Gałek AlbertWcisło Agnieszka6 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Dulny AndrzejŚlęczek Monika5 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Safin KamilBaran Patrycja3 E
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Zdebski MichałNiechciał Agnieszka1 D
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Kopieniak KrystianWokulska Natalia11 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZdebski MichałNiechciał Agnieszka18 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZdebski MichałNiechciał Agnieszka11 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBaran BogusławWróblewska Justyna30 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGałek AlbertWcisło Agnieszka28 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGryń KarolJaglarz Marta26 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSafin KamilBaran Patrycja24 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKopieniak KrystianWokulska Natalia17 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMigała AntoniBauer Natalia15 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSolarz MarcinSołtysik Magdalena14 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrzazga DanielSendecka Aleksandra7 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBaran BogusławWróblewska Justyna24 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDrzazga DanielSendecka Aleksandra23 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMigała AntoniBauer Natalia16 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSafin KamilBaran Patrycja10 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGałek AlbertWcisło Agnieszka9 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKopieniak KrystianWokulska Natalia2 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGryń KarolJaglarz Marta21 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAJastrzębski JarosławMachaj Jadwiga2 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSafin KamilBaran Patrycja4 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaBaran BogusławWróblewska Justyna5 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaMigała AntoniBauer Natalia1 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSafin KamilBaran Patrycja8 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaBaran BogusławWróblewska Justyna9 E
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Zdebski MichałNiechciał Agnieszka2 D
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Migała AntoniBauer Natalia6 E
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Kopieniak KrystianWokulska Natalia1 E
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Migała AntoniBauer Natalia2 E
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga6 E
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Kopieniak KrystianWokulska Natalia1 E
Festiwalu Tańca Towarzyskiego „eMiKa 2015” o Puchar Dyrektora Pałacu Młodzieży Zdebski MichałNiechciał Agnieszka3 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga2 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Migała AntoniBauer Natalia3 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Zdebski MichałNiechciał Agnieszka6 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Zdebski MichałNiechciał Agnieszka6 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Baran BogusławWróblewska Justyna9 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Baran BogusławWróblewska Justyna8 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Migała AntoniBauer Natalia7 E
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga1 E
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Zdebski MichałNiechciał Agnieszka4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasJastrzębski JarosławMachaj Jadwiga2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasJastrzębski JarosławMachaj Jadwiga1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMigała AntoniBauer Natalia4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasMigała AntoniBauer Natalia1 E
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejJastrzębski JarosławMachaj Jadwiga1 E
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejZdebski MichałNiechciał Agnieszka2 D
Dąbrowa Tarnowska 2015 o Puchar Burmistrza Dąbrowy TarnowskiejMigała AntoniBauer Natalia3 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Kopieniak KrystianWokulska Natalia3 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Zdebski MichałNiechciał Agnieszka2 D
XII PUCHAR REKTORA AGHSafin KamilBaran Patrycja7 E
XII PUCHAR REKTORA AGHKopieniak KrystianWokulska Natalia4 E
XII PUCHAR REKTORA AGHZdebski MichałNiechciał Agnieszka7 D
XII PUCHAR REKTORA AGHJastrzębski JarosławMachaj Jadwiga2 E
XII PUCHAR REKTORA AGHSafin KamilBaran Patrycja7 E
XII PUCHAR REKTORA AGHKopieniak KrystianWokulska Natalia5 E
XII PUCHAR REKTORA AGHJastrzębski JarosławMachaj Jadwiga1 E
XII PUCHAR REKTORA AGHMarek ŁukaszMarzec Anna4 F
XII PUCHAR REKTORA AGHGryń KarolJaglarz Marta3 F
XII PUCHAR REKTORA AGHBaran BogusławWróblewska Justyna2 F
XII PUCHAR REKTORA AGHMigała AntoniBauer Natalia1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga1 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kopieniak KrystianWokulska Natalia2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Kopieniak KrystianWokulska Natalia6 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Zdebski MichałNiechciał Agnieszka5 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Zdebski MichałNiechciał Agnieszka3 D
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga2 E
Festiwal Tańca Stardance - Pomoc dla Sławka - Skrzyszów 2015 Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga4 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga1 E
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Zdebski MichałNiechciał Agnieszka1 D
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga1 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga3 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Jastrzębski JarosławMachaj Jadwiga1 E
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Biela ErnestZajda Dorota6 D
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Biela ErnestZajda Dorota9 D