!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Kuźnia Tańca
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaŁyżwa FryderykStawarz Aleksandra14 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaKotek BartoszWężowicz Wiktoria10 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaSkoczek MateuszJodłowska Joanna9 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaSitek SebastianKozioł Lena2 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2022” pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa i Burmistrza Miasta ŁańcutaRogowski OskarKasperska Maja1 H
Mikołajkowy Respect Cup Strzałkowski PatrickRachkovska Polina3 F
Puchar Wieczystego kategorie OPENGawęda WiktorKozłowska Lena10 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKról MateuszRadoń Ewa2 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENStrzałkowski PatrickRachkovska Polina9 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENGubała AdamPeliukh Solomiia9 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENGubała AdamPeliukh Solomiia2 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENGawęda WiktorKozłowska Lena10 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENRoman JakubKról Emilia6 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENRoman JakubKról Emilia4 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENZiuziański AleksanderDobranowska Dominika1 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie OPENKruczała MichałChwastowska Joanna7 OPEN
Puchar WieczystegoTomczyk AntoniSalamon Barbara1 E
Puchar WieczystegoSadowski RadosławEmerla Magdalena40 B
Puchar WieczystegoPukajczyk MichałPiela Katarzyna22 E
Puchar WieczystegoPukajczyk MichałPiela Katarzyna24 D
Puchar WieczystegoBilski KamilMartyna Oliwia Luiza25 C
Puchar WieczystegoKotek BartoszWężowicz Wiktoria13 C
Puchar WieczystegoCiechanowski DariuszPrzeżywalska Beata17 C
Puchar WieczystegoŁyżwa FryderykStawarz Aleksandra40 C
Puchar WieczystegoSzewczyk GrzegorzDobosz Angelika31 B
Puchar WieczystegoKotek BartoszWężowicz Wiktoria43 B
Puchar WieczystegoKaszuba DawidKwadrans Paulina32 B
Puchar WieczystegoBilski KamilMartyna Oliwia Luiza47 B
Puchar WieczystegoSitek SebastianKozioł Lena15 A
Puchar WieczystegoDanak MarcinNoworolska Marcela16 A
Puchar WieczystegoMichałowski SzymonRupar Wiktoria37 A
Puchar WieczystegoCisiński KrystianPeroń Weronika28 B
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Król MateuszRadoń Ewa1 G
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Pukajczyk MichałPiela Katarzyna4 E
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Rogowski OskarKasperska Maja1 H
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Król MateuszRadoń Ewa1 G
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara3 E
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Bilski KamilMartyna Oliwia Luiza11 B
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Pukajczyk MichałPiela Katarzyna5 D
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Łyżwa FryderykStawarz Aleksandra2 C
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Skoczek MateuszJodłowska Joanna4 C
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Szewczyk GrzegorzDobosz Angelika4 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Gubała AdamPeliukh Solomiia3 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Roman JakubKról Emilia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Roman JakubKról Emilia10 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Sitek SebastianKozioł Lena8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Gawęda WiktorKozłowska Lena8 OPEN
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Cisiński KrystianPeroń Weronika6 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Sadowski RadosławEmerla Magdalena9 B
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Skoczek MateuszJodłowska Joanna3 C
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Łyżwa FryderykStawarz Aleksandra1 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kącik KacperZgoda Natalia4 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Tomczyk AntoniSalamon Barbara4 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara5 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Strzałkowski PatrickRachkovska Polina5 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Skoczek MateuszJodłowska Joanna7 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Gubała AdamPeliukh Solomiia12 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Gawęda WiktorKozłowska Lena18 OPEN
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Krawczyk NikodemTucholska Nina7 F
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Bilski KamilMartyna Oliwia Luiza6 C
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Kotek BartoszWężowicz Wiktoria5 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Roman JakubKról Emilia8 OPEN
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Łyżwa FryderykStawarz Aleksandra1 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika22 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Kruczała MichałChwastowska Joanna29 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Nazaruk MichałSepioło Adrianna37 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Danak MarcinNoworolska Marcela40 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna16 OPEN
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bilski KamilMartyna Oliwia Luiza5 C
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Łyżwa FryderykStawarz Aleksandra1 D
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Strzałkowski PatrickRachkovska Polina4 F
Oleski Festiwal Tańca 2022 Kaszuba DawidKwadrans Paulina10 B
Oleski Festiwal Tańca 2022 Król MateuszRadoń Ewa1 G
NitroErg Dance Festival Krawczyk NikodemTucholska Nina8 F
NitroErg Dance Festival Strzałkowski PatrickRachkovska Polina3 F
NitroErg Dance Festival Łyżwa FryderykStawarz Aleksandra3 D
NitroErg Dance Festival Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara3 E
NitroErg Dance Festival Kącik KacperZgoda Natalia3 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Sadowski RadosławEmerla Magdalena6 B
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Łyżwa FryderykStawarz Aleksandra2 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Tomczyk AntoniSalamon Barbara1 F
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Krawczyk NikodemTucholska Nina4 F
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Strzałkowski PatrickRachkovska Polina3 F
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Król MateuszRadoń Ewa1 G
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara3 E
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 B
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Gawęda WiktorKozłowska Lena11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Roman JakubKról Emilia7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Gubała AdamPeliukh Solomiia13 OPEN
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia11 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Sadowski RadosławEmerla Magdalena10 B
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Kotek BartoszWężowicz Wiktoria6 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Skoczek MateuszJodłowska Joanna3 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Ludwig FilipBorek Eliza6 C
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Strzałkowski PatrickRachkovska Polina6 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Krawczyk NikodemTucholska Nina5 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Król MateuszRadoń Ewa2 G
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Skoczek MateuszJodłowska Joanna2 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Roman JakubKról Emilia2 A
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Gubała AdamPeliukh Solomiia2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, XII OTTT o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego RYTM 2022 Gubała AdamPeliukh Solomiia1 OPEN
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Sitek SebastianKozioł Lena13 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Sadowski RadosławEmerla Magdalena20 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Roman JakubKról Emilia14 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Ciechanowski DariuszPrzeżywalska Beata13 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Sitek SebastianKozioł Lena3 B
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Nazaruk MichałSepioło Adrianna1 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Kruczała MichałChwastowska Joanna14 A
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Danak MarcinNoworolska Marcela19 A
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela8 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Król MateuszRadoń Ewa2 G
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Bilski KamilMartyna Oliwia Luiza7 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Sitek SebastianKozioł Lena1 B
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Skoczek MateuszJodłowska Joanna5 C
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Sitek SebastianKozioł Lena1 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Bilski KamilMartyna Oliwia Luiza4 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Ludwig FilipBorek Eliza8 C
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Kaszuba DawidKwadrans Paulina11 B
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Tomczyk AntoniSalamon Barbara1 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Król MateuszRadoń Ewa2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Król MateuszRadoń Ewa2 G
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna1 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika5 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika15 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna13 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna7 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Nazaruk MichałSepioło Adrianna13 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika6 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Król MateuszRadoń Ewa5 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Król MateuszRadoń Ewa6 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Gawęda WiktorKozłowska Lena9 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Gawęda WiktorKozłowska Lena6 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Roman JakubKról Emilia9 OPEN
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Roman JakubKról Emilia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Roman JakubKról Emilia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Roman JakubKról Emilia3 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Gawęda WiktorKozłowska Lena4 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyPiekarz MaciejPiekarz Natalia2 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Roman JakubKról Emilia1 B
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Skoczek MateuszJodłowska Joanna11 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Roman JakubKról Emilia1 B
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Król MateuszRadoń Ewa1 H
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Roman JakubKról Emilia1 B
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Polski PTT Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA LASOVIA Roman JakubKról Emilia1 B
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Nazaruk MichałSepioło Adrianna8 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika6 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Gawęda WiktorKozłowska Lena4 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Gawęda WiktorKozłowska Lena5 OPEN
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Blacha ŁukaszAnkudinova Anna4 A
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Sadowski RadosławEmerla Magdalena7 B
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Król MateuszRadoń Ewa1 H
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Łyżwa FryderykMarcisz Roksana2 D
Polish Open ChampionshipsRoman JakubKról Emilia13 OPEN
Polish Open ChampionshipsDanak MarcinNoworolska Marcela26 OPEN
Polish Open ChampionshipsRusin PrzemysławCzulak Weronika Anna12 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Kotek BartoszWężowicz Wiktoria6 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Gawęda WiktorKozłowska Lena1 E
PERFECT DANCE Kraków 2022Łyżwa FryderykMarcisz Roksana1 D
Polish Open ChampionshipsRoman JakubKról Emilia16 OPEN
PERFECT DANCE Kraków 2022Cisiński KrystianPeroń Weronika1 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Ciechanowski DariuszPrzeżywalska Beata10 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Sadowski RadosławEmerla Magdalena7 B
Polish Open ChampionshipsNazaruk MichałSepioło Adrianna12 OPEN
Polish Open ChampionshipsRoman JakubKról Emilia4 OPEN
Polish Open ChampionshipsBlacha ŁukaszAnkudinova Anna4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia6 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Roman JakubKról Emilia5 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara5 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia14 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Bodziony DawidDębowska Patrycja16 B
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Gawęda WiktorKozłowska Lena4 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Gawęda WiktorKozłowska Lena6 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Roman JakubKról Emilia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia18 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Cisiński KrystianPeroń Weronika6 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Blacha ŁukaszAnkudinova Anna15 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna2 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika6 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Kruczała MichałChwastowska Joanna8 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Nazaruk MichałSepioło Adrianna9 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Sitek SebastianDudys Anna14 OPEN
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Blacha ŁukaszAnkudinova Anna21 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Roman JakubKról Emilia1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Łyżwa FryderykMarcisz Roksana2 D
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach Sitek SebastianDudys Anna6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2022” Kotek BartoszWężowicz Wiktoria1 C
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Ciechanowski DariuszPrzeżywalska Beata3 C
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara1 F
eMotion Dance Festival II Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Król MateuszRadoń Ewa1 H
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Kotek BartoszWężowicz Wiktoria1 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela3 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara2 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Łyżwa FryderykMarcisz Roksana2 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Gawęda WiktorKozłowska Lena1 E
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Cisiński KrystianPeroń Weronika1 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela5 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Roman JakubKról Emilia1 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia5 B
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela3 C
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ludwig FilipBorek Eliza6 D
Puchar Klas F, E i D Łyżwa FryderykMarcisz Roksana10 D
Puchar Klas F, E i D Pukajczyk MichałPiela Katarzyna16 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Król MateuszRadoń Ewa1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Cisiński KrystianPeroń Weronika1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „LIBIĄŻ DANCE FESTIVAL” Gawęda WiktorKozłowska Lena1 E
KONWALIOWY Turniej Tańca, Grand Prix Polski PTT Kruczała MichałChwastowska Joanna11 OPEN
\"STARS PREMIUM\" Kotek BartoszWężowicz Wiktoria2 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Roman JakubKról Emilia1 B
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela2 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Kotek BartoszWężowicz Wiktoria1 C
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Łyżwa FryderykMarcisz Roksana3 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Łyżwa FryderykMarcisz Roksana7 D
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Piekarz MaciejPiekarz Natalia1 F
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara2 F
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Kotek BartoszWężowicz Wiktoria3 C
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela2 G
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTRoman JakubKról Emilia10 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTRoman JakubKról Emilia8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSitek SebastianDudys Anna27 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTNazaruk MichałSepioło Adrianna18 OPEN
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela4 C
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTZiuziański AleksanderDobranowska Dominika8 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTRusin PrzemysławCzulak Weronika Anna2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTDanak MarcinNoworolska Marcela20 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTTSitek SebastianDudys Anna20 OPEN
Cracow Dance FestivalŁyżwa FryderykMarcisz Roksana3 D
Cracow Dance FestivalStrzałkowski PatrickWoźniak Gabriela1 G
Cracow Dance FestivalBłaut FilipSzot Katarzyna Barbara2 F
Cracow Dance FestivalGawęda WiktorKozłowska Lena1 E
Cracow Dance FestivalŁyżwa FryderykMarcisz Roksana12 D
Cracow Dance FestivalŁyżwa FranciszekJamborska Gabriela7 C
Cracow Dance FestivalRoman JakubKról Emilia3 B
Cracow Dance FestivalWłodarczyk PatrykKłosowska Kornelia5 B
Cracow Dance FestivalRoman JakubKról Emilia1 A
Cracow Dance FestivalDanak MarcinNoworolska Marcela2 A
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoNazaruk MichałSepioło Adrianna7 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKotek BartoszWężowicz Wiktoria16 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoKotek BartoszWężowicz Wiktoria1 C
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kotek BartoszWężowicz Wiktoria6 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Gawęda WiktorKozłowska Lena1 E
Akademickie Mistrzostwa Polski Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna4 OPEN
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela1 G
Akademickie Mistrzostwa Polski Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika6 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski Nazaruk MichałSepioło Adrianna13 OPEN
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Roman JakubKról Emilia1 B
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kotek BartoszWężowicz Wiktoria6 C
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Łyżwa FryderykMarcisz Roksana10 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Pukajczyk MichałPiela Katarzyna12 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Łyżwa FryderykMarcisz Roksana9 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia7 B
Akademickie Mistrzostwa Polski Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika16 OPEN
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Krawczyk NikodemTucholska Nina1 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Strzałkowski PatrickWoźniak Gabriela2 G
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Kruczała MichałChwastowska Joanna12 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Zużałek SzymonKozioł Lena5 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Ludwig FilipBorek Eliza1 D
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Gawęda WiktorKozłowska Lena7 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Gawęda WiktorKozłowska Lena8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Król MateuszRadoń Ewa1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gawęda WiktorKozłowska Lena4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gawęda WiktorKozłowska Lena4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Nazaruk MichałSepioło Adrianna6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Danak MarcinNoworolska Marcela10 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Pukajczyk MichałPiela Katarzyna9 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Ludwig FilipBorek Eliza1 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO Puchar Ziemi Oleskiej \"Aktywnie Rozwijamy Talenty\" Nazaruk MichałSepioło Adrianna2 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Łach WojciechKrzyworączka Antonina5 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela4 C
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia3 B
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Zużałek SzymonKozioł Lena9 B
CeA Challenge Cup Puchar Szewczyk GrzegorzDobosz Angelika6 B
CeA Challenge Cup Puchar Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela2 C
CeA Challenge Cup Puchar Łyżwa FryderykMarcisz Roksana10 D
CeA Challenge Cup Puchar Pasiut SzymonFigiel Maria6 D
CeA Challenge Cup Puchar Łyżwa FryderykMarcisz Roksana7 D
CeA Challenge Cup Puchar Ludwig FilipBorek Eliza3 D
CeA Challenge Cup Puchar Ludwig FilipBorek Eliza2 D
CeA Challenge Cup Puchar Łach WojciechKrzyworączka Antonina8 E
CeA Challenge Cup Puchar Skoczek PiotrSkoczek Dorota1 E
CeA Challenge Cup Puchar Piekarz MaciejPiekarz Natalia1 F
CeA Challenge Cup Puchar Wodowski AdrianDuda Magdalena1 C
CeA Challenge Cup Puchar Łyżwa FryderykMarcisz Roksana5 D
CeA Challenge Cup Puchar Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara6 F
CeA Challenge Cup Puchar Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela1 C
CeA Challenge Cup Puchar Łyżwa FryderykMarcisz Roksana6 D
Mysłowicki Festiwal Tańca Wodowski AdrianDuda Magdalena8 C
Mysłowicki Festiwal Tańca Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara3 F
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Sitek SebastianDudys Anna12 A
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Kotek BartoszWężowicz Wiktoria8 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Roman JakubKról Emilia7 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Sadowski RadosławEmerla Magdalena28 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Blacha ŁukaszAnkudinova Anna7 A
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Kaszuba DawidKwadrans Paulina34 B
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela23 C
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Nazaruk MichałSepioło Adrianna4 A
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Sitek SebastianDudys Anna18 A
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Roman JakubKról Emilia25 A
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zużałek SzymonKozioł Lena4 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Roman JakubKról Emilia14 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Roman JakubKról Emilia1 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sadowski RadosławEmerla Magdalena12 B
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kotek BartoszWężowicz Wiktoria3 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kotek BartoszWężowicz Wiktoria8 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Blacha ŁukaszAnkudinova Anna16 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nazaruk MichałSepioło Adrianna7 OPEN
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Blacha ŁukaszAnkudinova Anna21 OPEN
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Ludwig FilipBorek Eliza6 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Łach WojciechKrzyworączka Antonina1 E
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Błaut FilipSzot Katarzyna Barbara6 F
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Ludwig FilipBorek Eliza3 D
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Wodowski AdrianDuda Magdalena10 C
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela3 C
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Pasiut SzymonFigiel Maria5 D
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Skoczek PiotrSkoczek Dorota1 E
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Piekarz MaciejPiekarz Natalia1 F
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Ludwig FilipBorek Eliza4 D
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Ludwig FilipBorek Eliza4 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kotek BartoszWężowicz Wiktoria9 C
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Sadowski RadosławEmerla Magdalena3 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Pasiut SzymonFigiel Maria2 D
XLVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2021\" Gawęda WiktorKozłowska Lena1 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Łyżwa FranciszekJamborska Gabriela2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Kotek BartoszWężowicz Wiktoria8 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „Gasiek\'2021” Wodowski AdrianDuda Magdalena7 C
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorSzelezin MarcinSzelezin Aleksandra3 D
Puchar WieczystegoKalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
Puchar WieczystegoKalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorSzelezin MarcinSzelezin Aleksandra3 E
Puchar WieczystegoRusin PrzemysławCzulak Weronika Anna2 OPEN
Puchar WieczystegoSitek SebastianDudys Anna19 OPEN
Puchar WieczystegoZiuziański AleksanderDobranowska Dominika2 S
Puchar WieczystegoRusin PrzemysławCzulak Weronika Anna1 S
Puchar WieczystegoZiuziański AleksanderDobranowska Dominika1 S
Puchar WieczystegoSadowski JanGuzowska Zuzanna15 E
Puchar WieczystegoPasiut SzymonFigiel Maria7 D
Puchar WieczystegoKotek BartoszWężowicz Wiktoria16 C
Puchar WieczystegoWłodarczyk PatrykKłosowska Kornelia48 B
Puchar WieczystegoSitek SebastianDudys Anna20 A
Puchar WieczystegoDanak MarcinNoworolska Marcela26 A
Puchar WieczystegoCiechanowski DariuszPrzeżywalska Beata14 C
Puchar WieczystegoKotek BartoszWężowicz Wiktoria45 C
Puchar WieczystegoSzewczyk GrzegorzDobosz Angelika17 B
Puchar WieczystegoKaszuba DawidKwadrans Paulina26 B
Puchar WieczystegoNazaruk MichałSepioło Adrianna15 A
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Danak MarcinNoworolska Marcela2 A
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Gawęda WiktorKozłowska Lena1 E
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Ludwig FilipBorek Eliza4 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Ludwig FilipBorek Eliza3 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Pasiut SzymonFigiel Maria2 D
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Wodowski AdrianDuda Magdalena8 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Ciechanowski DariuszPrzeżywalska Beata10 C
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Nazaruk MichałSepioło Adrianna4 OPEN
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Szewczyk GrzegorzDobosz Angelika7 B
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Bodziony DawidDębowska Patrycja7 B
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Wodowski AdrianDuda Magdalena11 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Pasiut SzymonFigiel Maria3 D
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Piekarz MaciejPiekarz Natalia11 F
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Gawęda WiktorKozłowska Lena1 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Blacha ŁukaszAnkudinova Anna16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sitek SebastianDudys Anna14 OPEN
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 B
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Sadowski RadosławEmerla Magdalena6 B
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Wodowski AdrianDuda Magdalena7 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Ciechanowski DariuszPrzeżywalska Beata6 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Pasiut SzymonFigiel Maria3 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Ludwig FilipBorek Eliza2 D
Mistrzostwa Polski Latin Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika33 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria2 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Kaszuba DawidKwadrans Paulina22 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna25 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Dziedzic MichałBała Weronika18 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Nazaruk MichałSepioło Adrianna39 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Sitek SebastianDudys Anna46 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Blacha ŁukaszAnkudinova Anna55 OPEN
CeA Challenge Cup Jesienny Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia Natalia8 C
CeA Challenge Cup Jesienny Kotek BartoszWężowicz Wiktoria6 C
CeA Challenge Cup Jesienny Ciechanowski DariuszPrzeżywalska Beata4 C
CeA Challenge Cup Jesienny Ludwig FilipBorek Eliza2 D
CeA Challenge Cup Jesienny Ludwig FilipBorek Eliza5 D
CeA Challenge Cup Jesienny Łach WojciechKrzyworączka Antonina1 F
CeA Challenge Cup Jesienny Skoczek PiotrSkoczek Dorota2 E
CeA Challenge Cup Jesienny Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia Natalia2 C
CeA Challenge Cup Jesienny Kotek BartoszWężowicz Wiktoria8 C
CeA Challenge Cup Jesienny Pasiut SzymonFigiel Maria12 D
CeA Challenge Cup Jesienny Pabian PiotrPabian Marzena11 D
CeA Challenge Cup Jesienny Włodarczyk PatrykKłosowska Kornelia6 D
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Skoczek PiotrSkoczek Dorota3 E
Nosalowy International Dance FestivalWłodarczyk PatrykKłosowska Kornelia8 B
Nosalowy International Dance FestivalKotek BartoszWężowicz Wiktoria5 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneKotek BartoszWężowicz Wiktoria9 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneSkoczek PiotrSkoczek Dorota2 E
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Kotek BartoszWężowicz Wiktoria4 C
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Łach WojciechKrzyworączka Antonina1 F
Mistrzostwa Polski StandardKalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
III OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ciechanowski DariuszPrzeżywalska Beata2 C
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Jankowicz JakubMikołajczyk Magdalena6 D
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupRusin PrzemysławCzulak Weronika Anna14 OPEN
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupZiuziański AleksanderDobranowska Dominika27 OPEN
Puchar Klas C, B i A Sitek SebastianDudys Anna3 B
Puchar Klas C, B i A Blacha ŁukaszAnkudinova Anna28 A
Puchar Klas C, B i A Sitek SebastianDudys Anna8 A
Puchar Klas C, B i A Nazaruk MichałSepioło Adrianna7 A
Puchar Klas C, B i A Kaszuba DawidKwadrans Paulina33 B
Puchar Klas C, B i A Dziedzic MichałBała Weronika2 B
Puchar Klas C, B i A Ciechanowski DariuszPrzeżywalska Beata8 C
Puchar Klas C, B i A Blacha ŁukaszAnkudinova Anna15 A
Puchar Klas C, B i A Roman JakubKról Emilia6 B
OTTT DŻET 2021 Ludwig FilipBorek Eliza2 D
OTTT DŻET 2021 Ludwig FilipBorek Eliza1 D
Grand Prix Polski PTT Blacha ŁukaszAnkudinova Anna30 OPEN
Grand Prix Polski PTT Nazaruk MichałSepioło Adrianna15 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Danak MarcinNoworolska Marcela2 A
Grand Prix Polski PTT Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 B
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika4 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria3 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna8 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Blacha ŁukaszAnkudinova Anna20 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kotek BartoszWężowicz Wiktoria4 C
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Sitek SebastianDudys Anna6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika2 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówDanak MarcinNoworolska Marcela2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika1 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Ludwig FilipBorek Eliza2 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kaszuba DawidKwadrans Paulina8 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Sadowski RadosławEmerla Magdalena6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Kaszuba DawidKwadrans Paulina4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Sitek SebastianDudys Anna6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Rusin PrzemysławCzulak Weronika2 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Sadowski RadosławEmerla Magdalena8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Nazaruk MichałSepioło Adrianna5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Sitek SebastianDudys Anna6 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Nazaruk MichałSepioło Adrianna2 A
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Danak MarcinNoworolska Marcela1 B
Puchar Klas F, E i D Pasiut SzymonFigiel Maria16 D
Puchar Klas F, E i D Kamusiński JanKapusta Maria3 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ludwig FilipBorek Eliza2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia Natalia3 C
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Ludwig FilipBorek Eliza1 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Sadowski RadosławEmerla Magdalena6 B
Grand Prix Polski PTT Nazaruk MichałSepioło Adrianna17 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia Natalia6 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika11 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sitek SebastianDudys Anna16 OPEN
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Danak MarcinNoworolska Marcela3 B
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kamusiński JanKapusta Maria1 E
Grand Prix Polski PTT Kaszuba DawidKwadrans Paulina12 B
Grand Prix Polski PTT Ludwig FilipBorek Eliza3 E
Grand Prix Polski PTT Dziedzic MichałBała Weronika8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sadowski RadosławEmerla Magdalena7 B
Grand Prix Polski PTT Szewczyk GrzegorzDobosz Angelika10 B
Grand Prix Polski PTT Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika13 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sadowski RadosławEmerla Magdalena18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaszuba DawidKwadrans Paulina13 C
Grand Prix Polski PTT Rusin PrzemysławCzulak Weronika8 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kaszuba DawidKwadrans Paulina9 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Kaszuba DawidKwadrans Paulina10 C
DANCE OSCARS 2021 Kaszuba DawidKwadrans Paulina15 B
DANCE OSCARS 2021 Sadowski RadosławEmerla Magdalena12 B
Polish Open Championships WDC Korbut AleksanderDorycka Dominika23 OPEN
Polish Open Championships WDC Danak MarcinNoworolska Marcela18 OPEN
Polish Open Championships WDC Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
CeA Spring Jankowicz JakubMikołajczyk Magdalena2 E
Polish Open Championships WDC Rusin PrzemysławCzulak Weronika14 OPEN
Polish Open Championships WDC Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika24 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Wodowski AdrianDuda Magdalena10 C
Polish Open Championships WDC Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
CeA Challenge Cup Spring Ludwig FilipBorek Eliza3 E
Polish Open Championships WDC Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia Natalia6 OPEN
Polish Open Championships WDC Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
Polish Open Championships WDC Rusin PrzemysławCzulak Weronika6 OPEN
Polish Open Championships WDC Nazaruk MichałSepioło Adrianna26 OPEN
Polish Open Championships WDC Sitek SebastianDudys Anna29 OPEN
Polish Open Championships WDC Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika12 OPEN
Polish Open Championships WDC Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika18 OPEN
Polish Open Championships WDC Sitek SebastianDudys Anna8 OPEN
Polish Open Championships WDC Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Pasiut SzymonFigiel Maria4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Ludwig FilipBorek Eliza2 E
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kaszuba DawidKwadrans Paulina12 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Jankowicz JakubMikołajczyk Magdalena2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Pagacz JakubPiela Katarzyna10 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kaszuba DawidKwadrans Paulina11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Pagacz JakubPiela Katarzyna10 D
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Wodowski AdrianDuda Magdalena10 C
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTRusin PrzemysławCzulak Weronika13 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTNazaruk MichałSepioło Adrianna17 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTSitek SebastianDudys Anna19 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria2 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kaszuba DawidKwadrans Paulina13 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Dziedzic MichałBała Weronika10 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Korbut AleksanderDorycka Dominika15 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika18 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Nazaruk MichałSepioło Adrianna14 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika17 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Sitek SebastianDudys Anna23 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Rusin PrzemysławCzulak Weronika13 OPEN
Cracow Dance Festival Kaszuba DawidKwadrans Paulina17 B
Cracow Dance Festival Srebrzyński MateuszKozłowska Lena1 F
Cracow Dance Festival Jankowicz JakubMikołajczyk Magdalena11 E
Cracow Dance Festival Dziedzic MichałBała Weronika3 B
Cracow Dance Festival Ludwig FilipBorek Eliza3 E
Cracow Dance Festival Nazaruk MichałSepioło Adrianna2 A
Cracow Dance Festival Kaszuba DawidKwadrans Paulina16 C
Cracow Dance Festival Wodowski AdrianDuda Magdalena16 C
Cracow Dance Festival Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia Natalia27 C
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Wodowski AdrianDuda Magdalena7 C
Grand Prix Polski PTT Rusin PrzemysławCzulak Weronika18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria10 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Sitek SebastianDudys Anna8 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Szewczyk GrzegorzDobosz Angelika18 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Danak MarcinNoworolska Marcela7 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Sadowski RadosławEmerla Magdalena34 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Kaszuba DawidKwadrans Paulina17 C
CeA Puchar Kotek BartoszWężowicz Wiktoria2 D
CeA Puchar Kotek BartoszWężowicz Wiktoria1 D
II OTTT Będzin 2021 Danak MarcinNoworolska Marcela1 B
II OTTT Będzin 2021 Górniak JerzyKapuścińska Kamila11 A
II OTTT Będzin 2021 Szewczyk GrzegorzDobosz Angelika5 B
CeA Challenge Cup Puchar Ciechanowski DariuszBorcz Halina5 C
CeA Challenge Cup Puchar Kotek BartoszWężowicz Wiktoria5 D
CeA Challenge Cup Puchar Kotek BartoszWężowicz Wiktoria1 D
CeA Challenge Cup Puchar Jankowicz JakubMikołajczyk Magdalena6 E
CeA Challenge Cup Puchar Supiński MaciejPrzeżywalska Beata4 F
CeA Challenge Cup Puchar Skoczek PiotrSkoczek Dorota1 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sitek SebastianDudys Anna7 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Rusin PrzemysławCzulak Weronika18 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Sitek SebastianDudys Anna2 A
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sitek SebastianDudys Anna3 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotek BartoszWężowicz Wiktoria8 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotek BartoszWężowicz Wiktoria2 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Danak MarcinNoworolska Marcela2 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sitek SebastianDudys Anna1 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sitek SebastianDudys Anna20 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotek BartoszWężowicz Wiktoria4 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kotek BartoszWężowicz Wiktoria2 D
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTKalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTSrebrzyński MateuszKozłowska Lena4 OPEN
47 Puchar Wieczystego Sitek SebastianDudys Anna25 OPEN
47 Puchar Wieczystego Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika10 OPEN
47 Puchar Wieczystego Rusin PrzemysławCzulak Weronika11 OPEN
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORKrekora SzczepanMorawska-Krekora Anna4 E
47 Puchar Wieczystego Szewczyk GrzegorzDobosz Angelika26 B
47 Puchar Wieczystego Danak MarcinNoworolska Marcela21 B
47 Puchar Wieczystego Korbut AleksanderDorycka Dominika19 B
47 Puchar Wieczystego Górniak JerzyKapuścińska Kamila10 B
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTKorbut AleksanderDorycka Dominika3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Pasiut SzymonFigiel Maria16 D
47 Puchar Wieczystego Kaszuba DawidKwadrans Paulina14 C
47 Puchar Wieczystego Wodowski AdrianDuda Magdalena39 C
47 Puchar Wieczystego Kamusiński JanIdzik Beata2 E
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTDanak MarcinNoworolska Marcela2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTZiuziański AleksanderDobranowska Dominika2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTRusin PrzemysławCzulak Weronika1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTZiuziański AleksanderDobranowska Dominika2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTSitek SebastianDudys Anna3 OPEN
CeA Challenge Cup Pasiut SzymonFigiel Maria5 D
CeA Challenge Cup Korbut AleksanderDorycka Dominika6 B
CeA Challenge Cup Kaszuba DawidKwadrans Paulina5 C
Mikołajowy OTTT Sadowski RadosławEmerla Magdalena2 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Srebrzyński MateuszKozłowska Lena16 OPEN
Mikołajowy OTTT Ludwig FilipBorek Eliza1 F
Mikołajowy OTTT Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 E
Mikołajowy OTTT Kamusiński JanIdzik Beata1 F
Mikołajowy OTTT Pasiut SzymonFigiel Maria6 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Sitek SebastianDudys Anna14 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Roman JakubSzarek Oliwia3 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Sadowski RadosławEmerla Magdalena4 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Bodziony DawidDębowska Patrycja7 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kaszuba DawidKwadrans Paulina1 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Danak MarcinNoworolska Marcela10 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sadowski RadosławEmerla Magdalena5 C
Mistrzostwa Polski Latin Roman JakubSzarek Oliwia30 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna1 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna3 E
Mistrzostwa Polski Latin Dziedzic MichałBała Weronika21 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Sadowski RadosławEmerla Magdalena8 C
Mistrzostwa Polski Latin Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika29 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Sitek SebastianDudys Anna33 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Bodziony DawidDębowska Patrycja3 C
Mistrzostwa Polski Latin Rusin PrzemysławCzulak Weronika19 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Roman JakubSzarek Oliwia12 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Sadowski RadosławEmerla Magdalena8 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Sitek SebastianDudys Anna9 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Sitek SebastianDudys Anna1 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Roman JakubSzarek Oliwia6 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Danak MarcinNoworolska Marcela7 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Bodziony DawidDębowska Patrycja2 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Korbut AleksanderDorycka Dominika10 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Sitek SebastianDudys Anna3 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ciechanowski DariuszBorcz Halina7 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mroczek MichałZygmunt Weronika10 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Mroczek MichałZygmunt Weronika4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kaszuba DawidKwadrans Paulina3 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sadowski RadosławEmerla Magdalena9 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Roman JakubSzarek Oliwia4 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Danak MarcinNoworolska Marcela5 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ciechanowski DariuszBorcz Halina15 D
Grand Prix Polski PTT Srebrzyński MateuszKozłowska Lena3 OPEN
Grand Prix Polski PTT Rusin PrzemysławCzulak Weronika10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika22 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Rusin PrzemysławCzulak Weronika10 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Ziuziański AleksanderDobranowska Dominika7 OPEN
Puchar Klas A,B i C Kaszuba DawidKwadrans Paulina20 C
Puchar Klas A,B i C Danak MarcinNoworolska Marcela3 C
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Ciechanowski DariuszBorcz Halina11 D
Majówka w Krakowie - Senior Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 E
Majówka w Krakowie - Senior Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMroczek MichałZygmunt Weronika4 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASrebrzyński MateuszKozłowska Lena1 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAZalas DominikPrenkiewicz Ewa10 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKADoroszuk OktawiuszĆwierz Anna17 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMroczek MichałZygmunt Weronika18 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKACiechanowski DariuszBorcz Halina18 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABodziony DawidDębowska Patrycja10 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Bodziony DawidDębowska Patrycja4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Doroszuk OktawiuszĆwierz Anna1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Sadowski JanBorek Eliza4 E
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Mroczek MichałZygmunt Weronika5 E
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Mroczek MichałZygmunt Weronika4 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Doroszuk OktawiuszĆwierz Anna1 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Ciechanowski DariuszBorcz Halina3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Roman JakubSzarek Oliwia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Korbut AleksanderDorycka Dominika10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Roman JakubSzarek Oliwia17 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Roman JakubSzarek Oliwia5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Korbut AleksanderDorycka Dominika17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Roman JakubSzarek Oliwia18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rusin PrzemysławCzulak Weronika13 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaCiechanowski DariuszBorcz Halina13 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaDoroszuk OktawiuszĆwierz Anna8 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaBaryła PiotrBojek Sara12 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMroczek MichałZygmunt Weronika7 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMroczek MichałZygmunt Weronika13 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaDoroszuk OktawiuszĆwierz Anna3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSadowski JanBorek Eliza9 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Skoczek PiotrSkoczek Dorota4 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna4 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 E
CeA Puchar Baryła PiotrBojek Sara8 E
CeA Senior Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 E
CeA Senior Skoczek PiotrSkoczek Dorota8 E
Puchar Wieczystego SeniorSkoczek PiotrSkoczek Dorota12 E
Puchar WieczystegoRusin PrzemysławCzulak Weronika4 OPEN
Puchar WieczystegoRoman JakubSzarek Oliwia16 OPEN
Puchar WieczystegoKorbut AleksanderDorycka Dominika14 OPEN
Puchar WieczystegoRoman JakubSzarek Oliwia16 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorKrekora SzczepanMorawska-Krekora Anna4 E
Puchar Wieczystego SeniorSkoczek PiotrSkoczek Dorota12 E
Puchar Wieczystego SeniorKrekora SzczepanMorawska-Krekora Anna4 F
Puchar WieczystegoDoroszuk OktawiuszĆwierz Anna9 D
Puchar WieczystegoMroczek MichałZygmunt Weronika10 E
Puchar WieczystegoMroczek MichałZygmunt Weronika27 D
Puchar WieczystegoKorlatowicz PiotrOjczyk Patrycja8 D
Puchar WieczystegoCiechanowski DariuszBorcz Halina21 D
Puchar WieczystegoKorbut AleksanderDorycka Dominika29 B
Puchar WieczystegoRoman JakubSzarek Oliwia20 B
Puchar WieczystegoRusin PrzemysławCzulak Weronika1 A
Puchar WieczystegoKotek BartoszGrodzińska Dominika27 C
Puchar WieczystegoBodziony DawidDębowska Patrycja14 C
Puchar WieczystegoSadowski RadosławEmerla Magdalena33 C
Puchar WieczystegoWiercigroch SzymonJaromińska Zuzanna17 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Wiercigroch SzymonJaromińska Zuzanna5 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Wiercigroch SzymonJaromińska Zuzanna4 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 E
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Korbut AleksanderDorycka Dominika5 B
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Sadowski RadosławEmerla Magdalena7 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Doroszuk OktawiuszĆwierz Anna4 D
IV OTTT Czeladź 2019 Mroczek MichałZygmunt Weronika8 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna1 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Skoczek PiotrSkoczek Dorota8 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna5 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Skoczek PiotrSkoczek Dorota9 E
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Ziuziański AleksanderBiskup Kinga10 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Dziedzic MichałBała Weronika2 OPEN
Puchar Rektora AGH Roman JakubSzarek Oliwia3 B
Puchar Rektora AGH Kuźma MateuszŁukasiewicz Ewa5 D
Puchar Rektora AGH Mroczek MichałZygmunt Weronika10 D
Puchar Rektora AGH Wiercigroch SzymonJaromińska Zuzanna4 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Rusin PrzemysławCzulak Weronika20 OPEN
Puchar Rektora AGH Mroczek MichałZygmunt Weronika8 E
Puchar Rektora AGH Ciechanowski DariuszBorcz Halina14 D
Puchar Rektora AGH Bodziony DawidDębowska Patrycja5 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Roman JakubSzarek Oliwia2 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Bodziony DawidDębowska Patrycja5 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Korbut AleksanderDorycka Dominika7 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Roman JakubSzarek Oliwia1 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Ciechanowski DariuszBorcz Halina12 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kuźma MateuszŁukasiewicz Ewa5 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Mroczek MichałZygmunt Weronika8 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Sadowski JanBorek Eliza7 E
OTTT DŻET 2019 Ciechanowski DariuszBorcz Halina10 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Skoczek PiotrSkoczek Dorota7 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Skoczek PiotrSkoczek Dorota5 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Doroszuk OktawiuszĆwierz Anna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Zalas DominikPrenkiewicz Ewa2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Wiercigroch SzymonJaromińska Zuzanna3 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Doroszuk OktawiuszĆwierz Anna8 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Bodziony DawidDębowska Patrycja8 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Ziuziański AleksanderBiskup Kinga15 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Mroczek MichałZygmunt Weronika10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Mroczek MichałZygmunt Weronika6 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Zalas DominikPrenkiewicz Ewa2 G
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Roman JakubSzarek Oliwia1 B
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Zalas DominikPrenkiewicz Ewa3 G
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Doroszuk OktawiuszĆwierz Anna2 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Kuźma MateuszŁukasiewicz Ewa6 D
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Korbut AleksanderDorycka Dominika3 B
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Paradysz KryspinKrupa Katarzyna7 B
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Rusin PrzemysławCzulak Weronika2 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Rusin PrzemysławCzulak Weronika1 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Roman JakubSzarek Oliwia4 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Kopieniak KrystianNajman Agnieszka9 E
Puchar Klas A, B i C Ziuziański AleksanderBiskup Kinga9 A
Puchar Klas A, B i C Kunda MateuszKwiatkowska Olga8 A
GPS \" Bieruń 2019\" Skoczek PiotrSkoczek Dorota6 E
GPS \" Bieruń 2019\" Skoczek PiotrSkoczek Dorota6 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Skoczek PiotrSkoczek Dorota8 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna4 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Skoczek PiotrSkoczek Dorota4 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Skoczek PiotrSkoczek Dorota8 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Skoczek PiotrSkoczek Dorota6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Zalas DominikPrenkiewicz Ewa1 G
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Sadowski JanBorek Eliza3 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Sadowski RadosławWątor Natalia5 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSadowski JanBorek Eliza6 F
Polish Open ChampionshipsKalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
Polish Open ChampionshipsZiuziański AleksanderBiskup Kinga19 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKorlatowicz PiotrOjczyk Patrycja11 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaCiechanowski DariuszBorcz Halina8 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSadowski RadosławWątor Natalia8 C
Polish Open Championships WDC Ziuziański AleksanderBiskup Kinga13 OPEN
Polish Open ChampionshipsZiuziański AleksanderBiskup Kinga4 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Ciechanowski DariuszBorcz Halina5 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Zalas DominikPrenkiewicz Ewa2 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Wiercigroch SzymonJaromińska Zuzanna1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kuźma MateuszŁukasiewicz Ewa13 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Sadowski JanBorek Eliza5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Korlatowicz PiotrOjczyk Patrycja9 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Sadowski RadosławWątor Natalia4 C
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kopieniak KrystianNajman Agnieszka5 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Sadowski RadosławEmerla Magdalena18 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSkoczek PiotrSkoczek Dorota2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSkoczek PiotrSkoczek Dorota5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaCiechanowski DariuszBorcz Halina9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaZalas DominikPrenkiewicz Ewa2 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKopieniak KrystianNajman Agnieszka11 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSadowski JanBorek Eliza10 F
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019Ciechanowski DariuszBorcz Halina1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Sadowski JanBorek Eliza6 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sadowski RadosławWątor Natalia8 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kotek BartoszGrodzińska Dominika9 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Sadowski RadosławEmerla Magdalena10 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Roman JakubSzarek Oliwia8 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Knaś KajetanBólad Aleksandra9 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Roman JakubSzarek Oliwia4 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Knaś KajetanBólad Aleksandra6 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ziuziański AleksanderBiskup Kinga1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ciechanowski DariuszBorcz Halina7 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Knaś KajetanBólad Aleksandra6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Roman JakubSzarek Oliwia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Knaś KajetanBólad Aleksandra7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ziuziański AleksanderBiskup Kinga7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Ziuziański AleksanderBiskup Kinga3 OPEN
Majówka w Krakowie - OTTT Kotek BartoszGrodzińska Dominika12 C
Majówka w Krakowie - OTTT Zalas DominikPrenkiewicz Ewa2 G
Majówka w Krakowie - OTTT Wiercigroch SzymonJaromińska Zuzanna10 D
Majówka w Krakowie - OTTT Sadowski RadosławWątor Natalia5 C
Majówka w Krakowie - OTTT Sadowski RadosławEmerla Magdalena11 C
Majówka w Krakowie - OTTT Knaś KajetanBólad Aleksandra5 B
Majówka w Krakowie - OTTT Roman JakubSzarek Oliwia5 B
Majówka w Krakowie - OTTT Paradysz KryspinKrupa Katarzyna7 B
Majówka w Krakowie - Senior Skoczek PiotrSkoczek Dorota5 E
Majówka w Krakowie - Senior Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna4 E
Majówka w Krakowie - Senior Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna3 F
Majówka w Krakowie - Senior Skoczek PiotrSkoczek Dorota4 E
Majówka w Krakowie - Senior Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kopieniak KrystianNajman Agnieszka5 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Kotek BartoszGrodzińska Dominika10 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Sadowski RadosławWątor Natalia11 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Sadowski RadosławEmerla Magdalena7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna19 OPEN
Puchar Klas F, E i D Wiercigroch SzymonJaromińska Zuzanna16 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSkoczek PiotrSkoczek Dorota9 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSkoczek PiotrSkoczek Dorota8 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKrekora SzczepanMorawska-Krekora Anna1 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymKrekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Sadowski JanBorek Eliza2 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Ciechanowski DariuszBorcz Halina6 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Kopieniak KrystianNajman Agnieszka6 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceSadowski JanBorek Eliza5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKalinka FranciszekSrebrzyńska Maria2 OPEN
ArtDance Cup 2019Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna Barbara1 G
ArtDance Cup 2019Roman JakubSzarek Oliwia7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiZiuziański AleksanderBiskup Kinga12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiZiuziański AleksanderBiskup Kinga6 OPEN
ArtDance Cup 2019Rusin MateuszŚlósarz Milena6 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiRoman JakubSzarek Oliwia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiRusin PrzemysławCzulak Weronika Anna32 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiRusin PrzemysławCzulak Weronika Anna13 OPEN
ArtDance Cup 2019Sadowski RadosławEmerla Magdalena13 C
ArtDance Cup 2019Rusin MateuszŚlósarz Milena5 C
ArtDance Cup 2019Sadowski RadosławWątor Natalia1 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Roman JakubSzarek Oliwia7 B
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Rusin MateuszŚlósarz Milena7 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sadowski RadosławEmerla Magdalena6 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Korbut AleksanderDorycka Dominika1 C
Polish Cup PTT; WDC AL Ziuziański AleksanderBiskup Kinga17 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria2 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Ziuziański AleksanderBiskup Kinga12 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Ziuziański AleksanderBiskup Kinga13 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Ziuziański AleksanderBiskup Kinga14 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Korbut AleksanderDorycka Dominika1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sadowski RadosławWątor Natalia6 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kotek BartoszGrodzińska Dominika7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna25 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Skoczek PiotrSkoczek Dorota3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Skoczek PiotrSkoczek Dorota3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderBiskup Kinga6 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rusin PrzemysławCzulak Weronika Anna2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderBiskup Kinga3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderBiskup Kinga7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ziuziański AleksanderBiskup Kinga11 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kotek BartoszGrodzińska Dominika2 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Sadowski JanBorek Eliza9 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Korbut AleksanderDorycka Dominika3 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Kotek BartoszGrodzińska Dominika7 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Roman JakubSzarek Oliwia7 B
IX GPS \"Biała Dama\" Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna3 E
IX GPS \"Biała Dama\" Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 F
IX GPS \"Biała Dama\" Krekora SzczepanMorawska-Krekora Anna1 F
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiKunda MateuszPółtorak Karolina13 A
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiZiuziański AleksanderBiskup Kinga1 B
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiSadowski RadosławWątor Natalia28 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Ciołczyk DominikWrona Oliwia46 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Roman JakubSzarek Oliwia22 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Sadowski RadosławEmerla Magdalena32 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Ciechanowski DariuszBorcz Halina3 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kopieniak KrystianNajman Agnieszka10 E
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Kotek BartoszGrodzińska Dominika1 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Sadowski RadosławWątor Natalia6 C
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Korbut AleksanderDorycka Dominika1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kunda MateuszPółtorak Karolina29 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKotek BartoszGrodzińska Dominika1 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaStrózik ArturOjczyk Patrycja3 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKorbut AleksanderDorycka Dominika2 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKorbut AleksanderDorycka Dominika2 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSadowski RadosławWątor Natalia7 C
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKorbut AleksanderDorycka Dominika2 C
CeA GPSSkoczek PiotrSkoczek Dorota7 D
CeA GPSSkoczek PiotrSkoczek Dorota5 E
CeA GPSKrekora SzczepanMorawska-Krekora Anna1 F
CeA GPSSkoczek PiotrSkoczek Dorota10 D
CeA GPSSkoczek PiotrSkoczek Dorota7 E
CeA GPSKrekora SzczepanMorawska-Krekora Anna2 F
XLV Puchar Wieczystego Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria4 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna Barbara8 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Korbut AleksanderDorycka Dominika22 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Knaś KajetanBiskup Kinga11 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Roman JakubSzarek Oliwia8 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Korbut AleksanderDorycka Dominika9 C
XLV Puchar Wieczystego Strózik ArturOjczyk Patrycja11 E
XLV Puchar Wieczystego Kopieniak KrystianNajman Agnieszka19 E
XLV Puchar Wieczystego Kapusta TomaszBojek Sara17 F
XLV Puchar Wieczystego Strózik ArturOjczyk Patrycja7 E
XLV Puchar Wieczystego Kotek BartoszGrodzińska Dominika12 D
XLV Puchar Wieczystego Bodziony DawidDębowska Patrycja5 D
XLV Puchar Wieczystego Sadowski RadosławWątor Natalia13 C
XLV Puchar Wieczystego Rusin MateuszŚlósarz Milena25 C
XLV Puchar Wieczystego Ciechanowski DariuszBorcz Halina15 D
XLV Puchar Wieczystego Rusin MateuszŚlósarz Milena27 C
XLV Puchar Wieczystego Bodziony DawidDębowska Patrycja33 C
XLV Puchar Wieczystego Knaś KajetanBiskup Kinga13 B
XLV Puchar Wieczystego Kunda MateuszPółtorak Karolina30 A
XLV Puchar Wieczystego Knaś KajetanBiskup Kinga36 B
XLV Puchar Wieczystego Roman JakubSzarek Oliwia2 C
OTTT Siewierz 2018Strózik ArturOjczyk Patrycja1 E
OTTT Siewierz 2018Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna Barbara2 G
OTTT Siewierz 2018Strózik ArturOjczyk Patrycja2 E
OTTT Siewierz 2018Roman JakubSzarek Oliwia3 C
OTTT Siewierz 2018Kapusta TomaszBojek Sara8 E
OTTT Siewierz 2018Rusin MateuszŚlósarz Milena2 C
OTTT Siewierz 2018Rusin MateuszŚlósarz Milena6 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Roman JakubSzarek Oliwia1 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Sadowski JanBorek Eliza6 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Kapusta TomaszBojek Sara4 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Sadowski RadosławWątor Natalia3 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Skoczek PiotrSkoczek Dorota2 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Knaś KajetanBiskup Kinga2 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Knaś KajetanBiskup Kinga6 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Skoczek PiotrSkoczek Dorota3 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Skoczek PiotrSkoczek Dorota4 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Roman JakubSzarek Oliwia1 C
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Strózik ArturOjczyk Patrycja5 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Strózik ArturOjczyk Patrycja6 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Korbut AleksanderDorycka Dominika11 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Korbut AleksanderDorycka Dominika1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Korbut AleksanderDorycka Dominika4 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skoczek PiotrSkoczek Dorota4 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Skoczek PiotrSkoczek Dorota6 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Ciołczyk DominikWrona Oliwia2 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Knaś KajetanBiskup Kinga8 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Knaś KajetanBiskup Kinga5 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Korbut AleksanderDorycka Dominika7 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Korbut AleksanderDorycka Dominika4 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Strózik ArturOjczyk Patrycja1 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna Barbara2 G
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Korbut AleksanderDorycka Dominika8 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Korbut AleksanderDorycka Dominika5 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Bodziony DawidDębowska Patrycja7 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Knaś KajetanBiskup Kinga1 B
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kopieniak KrystianNajman Agnieszka4 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Sadowski RadosławWątor Natalia5 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Ciołczyk DominikWrona Oliwia1 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Strózik ArturOjczyk Patrycja3 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Roman JakubSzarek Oliwia1 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Skoczek PiotrSkoczek Dorota5 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Skoczek PiotrSkoczek Dorota5 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Korbut AleksanderDorycka Dominika3 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Strózik ArturOjczyk Patrycja2 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Strózik ArturOjczyk Patrycja2 E
DŻET 2018 Skoczek PiotrSkoczek Dorota3 E
OTTT Będzin 2018Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 G
OTTT Będzin 2018Strózik ArturOjczyk Patrycja2 E
OTTT Będzin 2018Strózik ArturOjczyk Patrycja15 E
DŻET 2018 Skoczek PiotrSkoczek Dorota3 E
OTTT Będzin 2018Kotek BartoszGrodzińska Dominika5 D
OTTT Będzin 2018Bodziony DawidDębowska Patrycja8 D
OTTT Będzin 2018Kotek BartoszGrodzińska Dominika10 D
OTTT Będzin 2018Ciołczyk DominikWrona Oliwia2 C
OTTT Będzin 2018Roman JakubSzarek Oliwia1 C
Puchar Klas A,B i C Knaś KajetanBiskup Kinga14 B
Puchar Klas A,B i C Roman JakubSzarek Oliwia3 C
Puchar Klas A,B i C Ciołczyk DominikWrona Oliwia4 C
Puchar Klas A,B i C Kunda MateuszPółtorak Karolina6 A
Puchar Klas A,B i C Roman JakubSzarek Oliwia4 C
Puchar Klas A,B i C Rusin MateuszŚlósarz Milena20 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kotek BartoszGrodzińska Dominika1 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria1 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna Barbara3 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Strózik ArturOjczyk Patrycja2 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Strózik ArturOjczyk Patrycja4 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kapusta TomaszBojek Sara14 E
KLASA 2018Rusin MateuszŚlósarz Milena4 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Kotek BartoszGrodzińska Dominika6 D
KLASA 2018Korbut AleksanderDorycka Dominika4 C
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Skoczek PiotrSkoczek Dorota5 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Skoczek PiotrSkoczek Dorota8 E
KLASA 2018Korbut AleksanderDorycka Dominika5 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Roman JakubSzarek Oliwia2 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁKorbut AleksanderDorycka Dominika2 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Strózik ArturOjczyk Patrycja3 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kotek BartoszGrodzińska Dominika3 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Strózik ArturOjczyk Patrycja3 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Ciołczyk DominikWrona Oliwia3 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁKorbut AleksanderDorycka Dominika3 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kotek BartoszGrodzińska Dominika6 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Roman JakubSzarek Oliwia4 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Skoczek PiotrSkoczek Dorota5 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Skoczek PiotrSkoczek Dorota2 F
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kotek BartoszGrodzińska Dominika4 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Kotek BartoszGrodzińska Dominika4 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Korbut AleksanderDorycka Dominika2 D
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna Barbara5 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kalinka FranciszekSrebrzyńska Maria2 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Korbut AleksanderDorycka Dominika6 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Knaś KajetanBiskup Kinga1