!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Dancers United
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Puchar WieczystegoSobolewski DawidKainka Wiktoria27 OPEN
Puchar WieczystegoBorkowski JanOworuszko Dominika4 OPEN
Puchar WieczystegoKuleta AdrianMazurczyk Aleksandra29 A
Puchar WieczystegoSobolewski DawidKainka Wiktoria27 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Gordillo DiegoSzymczyk Kamila6 B
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Kacprzak KacperLorkowska Kinga1 B
Oleski Festiwal Tańca 2021 Gordillo DiegoSzymczyk Kamila3 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Gordillo DiegoSzymczyk Kamila5 B
Mistrzostwa Polski StandardWójcik MateuszSękowska Martyna13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimGordillo DiegoSzymczyk Kamila4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimKacprzak KacperLorkowska Kinga3 B
Polish Dance Festival - WDC European Championship Professional Ballroom 2021, WDC AL Super World CupWójcik MateuszSękowska Martyna4 OPEN
Puchar Klas C, B i A Kacprzak KacperLorkowska Kinga16 B
Puchar Klas C, B i A Gordillo DiegoSzymczyk Kamila22 B
Grand Prix Polski PTT Sobolewski DawidKainka Wiktoria31 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wójcik MateuszSękowska Martyna5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Wójcik MateuszSękowska Martyna4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Sobolewski DawidKainka Wiktoria2 B
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Wójcik MateuszSękowska Martyna12 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wójcik MateuszSękowska Martyna1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego im. Beaty Lichtarskiej Wójcik MateuszSękowska Martyna1 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Wójcik MateuszSękowska Martyna6 OPEN
XLI Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „Wiosna 2021\" Grand Prix Polski PTT Wójcik MateuszSękowska Martyna7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w 10 tańcach , OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana Wójcik MateuszSękowska Martyna2 OPEN
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Wójcik MateuszSękowska Martyna1 OPEN
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Wójcik MateuszSękowska Martyna1 OPEN
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Wójcik MateuszSękowska Martyna1 OPEN
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Wójcik MateuszSękowska Martyna2 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówJaramilio JosueGałka Zuzanna4 C
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Jeziorowski MichałPiotrowska Aleksandra2 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gordillo DiegoSzymczyk Kamila12 B
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kowalczyk KacperKudra Iga3 D
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Brzeski BrunoOworuszko Dominika3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Wójcik MateuszSękowska Martyna9 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, MAZOVIA OPEN Wójcik MateuszSękowska Martyna8 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gordillo DiegoSzymczyk Kamila10 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\" Kowalczyk KacperKudra Iga3 D
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Gordillo DiegoSzymczyk Kamila9 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Sobolewski DawidKainka Wiktoria3 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Kacprzak KacperLorkowska Kinga6 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Brzeski BrunoOworuszko Dominika3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wójcik MateuszSękowska Martyna3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Wójcik MateuszSękowska Martyna3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT. OTTT o Puchar Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego \"GABI CUP\" Brzeski BrunoOworuszko Dominika2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Jeziorowski MichałPiotrowska Aleksandra7 OPEN
Grand Prix Polski PTT Brzeski BrunoOworuszko Dominika3 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Kowalczyk KacperKudra Iga5 D
DANCE OSCARS 2021 Sobolewski DawidKainka Wiktoria3 B
DANCE OSCARS 2021 Sobolewski DawidKainka Wiktoria7 B
DANCE OSCARS 2021 Gordillo DiegoSzymczyk Kamila5 B
DANCE OSCARS 2021 Gordillo DiegoSzymczyk Kamila5 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Kowalczyk KacperKudra Iga2 D
Polish Open Championships WDC Brzeski BrunoOworuszko Dominika7 OPEN
Polish Open Championships WDC Jeziorowski MichałPiotrowska Aleksandra9 OPEN
Polish Open Championships WDC Brzeski BrunoOworuszko Dominika14 OPEN
Polish Open Championships WDC Jeziorowski MichałPiotrowska Aleksandra2 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kowalczyk KacperKudra Iga4 D
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTJeziorowski MichałPiotrowska Aleksandra4 OPEN
OTTT LIDER 2021Kacprzak KacperLorkowska Kinga2 B
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWójcik MateuszSękowska Martyna4 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTTWójcik MateuszSękowska Martyna4 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTWitkowski JanZejmowicz Justyna24 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Brzeski BrunoOworuszko Dominika22 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Jeziorowski MichałPiotrowska Aleksandra5 OPEN
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Brzeski BrunoOworuszko Dominika6 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza MiG Kępno KĘPIŃSKA MAJÓWKA 2021 Gordillo DiegoSzymczyk Kamila6 B
Grand Prix Polski PTT Brzeski BrunoOworuszko Dominika4 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Kowalczyk KacperKudra Iga3 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Ciurko HubertGrudzińska Aleksandra17 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Witkowski JanZejmowicz Justyna5 A
CeA Puchar Kowalczyk KacperKudra Iga3 D
CeA Challenge Cup Puchar Kowalczyk KacperKudra Iga3 D
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN Witkowski JanZejmowicz Justyna4 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Bilski FilipBiesiekierska Karolina2 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gordillo DiegoSzymczyk Kamila10 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Witkowski JanZejmowicz Justyna32 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Brzeski BrunoOworuszko Dominika20 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Gordillo DiegoSzymczyk Kamila12 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Witkowski JanZejmowicz Justyna3 A
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Bilski FilipBiesiekierska Karolina2 C
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Brzeski BrunoOworuszko Dominika3 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Bilski FilipBiesiekierska Karolina2 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kowalczyk KacperKudra Iga4 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Brzeski BrunoOworuszko Dominika6 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kowalczyk KacperKudra Iga7 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Brzeski BrunoOworuszko Dominika20 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Bilski FilipBiesiekierska Karolina2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Gordillo DiegoSzymczyk Kamila5 B
Finał Grand Prix Seniorów PTT Popławski DariuszPopławska Joanna6 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Popławski DariuszPopławska Joanna6 D
47 Puchar Wieczystego Brzeski BrunoOworuszko Dominika20 OPEN
47 Puchar Wieczystego Brzeski BrunoOworuszko Dominika3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Ciurko HubertGrudzińska Aleksandra19 A
47 Puchar Wieczystego Brzeski BrunoOworuszko Dominika9 A
47 Puchar Wieczystego Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra14 B
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORPopławski DariuszPopławska Joanna3 D
47 Puchar Wieczystego w kategoriach SENIORPopławski DariuszPopławska Joanna8 D
47 Puchar Wieczystego Artemov DenysShulha Yuliia17 B
47 Puchar Wieczystego Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria24 C
47 Puchar Wieczystego Gordillo DiegoSzymczyk Kamila6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Gordillo DiegoSzymczyk Kamila2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra1 B
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria2 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra1 B
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria8 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Gordillo DiegoSzymczyk Kamila2 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Kowalczyk KacperKrólikowska-Różycka Kasja6 D
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Więch MaciejWielądek Sandra4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Więch MaciejWielądek Sandra4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Brzeski BrunoOworuszko Dominika5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Popławski DariuszPopławska Joanna5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Brzeski BrunoOworuszko Dominika7 OPEN
III Festiwal Tańca pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. HGFE Gordillo DiegoSzymczyk Kamila7 C
Mistrzostwa Polski Latin Więch MaciejWielądek Sandra9 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Swetik FilipKaczmarek Anna3 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Zawadzki RobertShkliaruk Alina42 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Brzeski BrunoOworuszko Dominika15 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Brzeski BrunoOworuszko Dominika1 A
Puchar Klas A,B i C Artemov DenysShulha Yuliia15 B
Puchar Klas A,B i C Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra14 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria9 D
GRAND PRIX SENIORÓW Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
GRAND PRIX SENIORÓW Popławski DariuszPopławska Joanna4 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria10 D
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra1 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria1 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria11 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Serkowski Mikołaj FilipMarciniak Wiktoria7 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra3 C
MAŁE GRAND PRIX Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra1 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKuleta AdrianMazurczyk Aleksandra5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra3 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ćwiek WiktorLorkowska Kinga2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Spych AleksanderKraska Klaudia8 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra8 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Aleksieiev ArseniiCuber Gabriela7 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Richter KrzysztofGordeziani Vladyslava3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Kuleta AdrianMazurczyk Aleksandra1 C
Puchar WieczystegoZawadzki RobertShkliaruk Alina31 A
Puchar WieczystegoMierzejewski PiotrAstemberg Roma27 B
Puchar WieczystegoKuleta AdrianMazurczyk Aleksandra11 C
Puchar WieczystegoRichter KrzysztofGordeziani Vladyslava38 B
Puchar Klas A, B i C Zawadzki RobertShkliaruk Alina26 A
Puchar Klas A, B i C Richter KrzysztofGordeziani Vladyslava11 B
Puchar Klas A, B i C Artemov DenysShulha Yuliia7 B
Puchar Klas A, B i C Gmochowski MateuszLorkowska Kinga11 C
GPS \" Bieruń 2019\" Popławski DariuszPopławska Joanna6 D
GPS \" Bieruń 2019\" Popławski DariuszPopławska Joanna7 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Artemov DenysShulha Yuliia2 C
Polish Open Championships WDC Artemov DenysShulha Yuliia1 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Artemov DenysShulha Yuliia2 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Richter KrzysztofGordeziani Vladyslava3 B
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Artemov DenysShulha Yuliia1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicArtemov DenysShulha Yuliia2 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Richter KrzysztofGordeziani Vladyslava2 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Artemov DenysShulha Yuliia2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Artemov DenysShulha Yuliia1 C
Puchar Klas F, E i D Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna16 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Artemov DenysShulha Yuliia1 C
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 Artemov DenysShulha Yuliia1 C
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Artemov DenysShulha Yuliia1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna1 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna4 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Zawadzki RobertShkliaruk Alina23 A
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna2 C
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna2 D
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Gumkowski MichałZakrzewska Izabela7 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna2 C
XLV Puchar Wieczystego Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna2 E
XLV Puchar Wieczystego Richter KrzysztofGordeziani Vladyslava32 B
XLV Puchar Wieczystego Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna17 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna2 D
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna1 D
OTTT Siewierz 2018Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna1 E
OTTT Siewierz 2018Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna7 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna1 E
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna1 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Ćwiek WiktorZejmowicz Justyna1 E
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Matecki AdamPerlińska Magdalena Laura31 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Zawadzki RobertShkliaruk Alina8 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria6 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria5 OPEN
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Richter KrzysztofGordeziani Vladyslava5 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Richter KrzysztofGordeziani Vladyslava4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Richter KrzysztofGordeziani Vladyslava2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawadzki RobertShkliaruk Alina18 OPEN
Polish Open Championships Zawadzki RobertShkliaruk Alina24 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zawadzki RobertShkliaruk Alina10 OPEN