!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
JUST DANCE
Wieliczka (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Mikołajkowy Respect Cup Zięba SzymonZielonka Kaja2 E
Mikołajkowy Respect Cup Krzan OliwerKordula Kaja3 E
Mikołajkowy Respect Cup Słoma RafałMuniak Małgorzata2 F
Puchar WieczystegoNieckarz MichałSochacka Julia7 D
Puchar WieczystegoKrzan OliwerKordula Kaja7 E
Puchar WieczystegoWiciński ŁukaszJantas Aleksandra10 F
VIII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2022 Zięba SzymonZielonka Kaja3 E
XLVIII OTTT \"Flamenco\" Słoma RafałMuniak Małgorzata1 F
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Słoma RafałMuniak Małgorzata2 F
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Zięba SzymonZielonka Kaja1 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gucwa WojciechBatko Martyna5 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Gucwa WojciechBatko Martyna7 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Nieckarz MichałSochacka Julia3 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Nieckarz MichałSochacka Julia2 D
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Zięba SzymonZielonka Kaja2 E
XXV Turniej Tańca \"O Pierścień Św. Kingi\" - Rekreacja Małopolska Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc Zięba SzymonZielonka Kaja4 E
NitroErg Dance Festival Nieckarz MichałSochacka Julia8 D
NitroErg Dance Festival Nieckarz MichałSochacka Julia2 D
NitroErg Dance Festival Zięba SzymonZielonka Kaja6 E
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Słoma RafałMuniak Małgorzata2 F
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Chwała HubertDuda Aurelia3 G
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Kuśnierz MichałSłoma Patrycja1 F
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Gucwa WojciechBatko Martyna4 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Nieckarz MichałSochacka Julia2 D
NOSALOWY INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL & CAMP Nieckarz MichałSochacka Julia6 D
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Show; OTTT DŻET 2022 Zięba SzymonZielonka Kaja1 E
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Zięba SzymonZielonka Kaja3 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Chwała HubertDuda Aurelia3 G
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Nieckarz MichałSochacka Julia2 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Nieckarz MichałSochacka Julia2 D
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Zięba SzymonZielonka Kaja2 E
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Słoma RafałMuniak Małgorzata3 F
XXXI OTTT Klasa-Leliwa 2022 - I Memoriał Stanisława Macieja Bergera Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta7 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Gucwa WojciechBatko Martyna7 D
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Gucwa WojciechBatko Martyna7 D
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Zięba SzymonZielonka Kaja4 E
STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23 Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta3 F
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Nieckarz MichałSochacka Julia8 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Nieckarz MichałSochacka Julia7 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Gucwa WojciechBatko Martyna4 D
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Gucwa WojciechBatko Martyna2 D
Ogólnopolski Chmielakowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Krasnegostawu Zięba SzymonZielonka Kaja1 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Działoszyn \"SWIVEL CUP 2022\" Muniak MaciejBatko Milena2 C
IV Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2022 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Muniak MaciejBatko Milena8 C
PERFECT DANCE Kraków 2022Nieckarz MichałSochacka Julia2 D
PERFECT DANCE Kraków 2022Czajka MaciejMiernik Natalia8 E
PERFECT DANCE Kraków 2022Nieckarz MichałSochacka Julia3 D
PERFECT DANCE Kraków 2022Muniak MaciejBatko Milena6 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Muniak MaciejBatko Milena7 C
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Słoma RafałPatkaniowska Anna9 F
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Zięba SzymonZielonka Kaja6 E
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś I blok - Rekreacja Małopolska Wiciński ŁukaszDąbek Gabriela3 G
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Nieckarz MichałSochacka Julia6 D
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Nieckarz MichałSochacka Julia4 D
Cracow Dance FestivalNieckarz MichałSochacka Julia9 D
Cracow Dance FestivalNieckarz MichałSochacka Julia5 D
Cracow Dance FestivalCzajka MaciejMiernik Natalia3 F
Cracow Dance FestivalKwinta FilipGawęda Zuzanna8 F
Cracow Dance FestivalWiciński ŁukaszDąbek Gabriela2 G
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Zięba SzymonZielonka Kaja4 E
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta5 F
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Nieckarz MichałSochacka Julia7 D
XVI OTTT PLEŚNA 2022 Nieckarz MichałSochacka Julia5 D
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Zięba SzymonZielonka Kaja3 E
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Kwinta FilipGawęda Zuzanna6 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta5 F
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Wiciński ŁukaszDąbek Gabriela2 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Chwała HubertDuda Aurelia3 G
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Sosiński AleksanderSzewczyk Magdalena2 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Lauterbach WiktorPalonek Maria2 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta4 OPEN
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta4 F
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Wiciński ŁukaszDąbek Gabriela2 G
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gucwa WojciechBatko Martyna2 D
III OTTT ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gucwa WojciechBatko Martyna2 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gucwa WojciechBatko Martyna7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Chwała HubertDuda Aurelia5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gucwa WojciechBatko Martyna7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Zięba SzymonZielonka Kaja8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO Wieliczka 2022 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Zięba SzymonZielonka Kaja6 OPEN
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Lauterbach WiktorPalonek Maria2 H
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Sosiński AleksanderSzewczyk Magdalena2 H
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Kwinta FilipGawęda Zuzanna2 G
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Chwała HubertDuda Aurelia3 G
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Czajka MaciejMiernik Natalia5 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Słoma RafałPatkaniowska Anna11 F
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Zięba SzymonZielonka Kaja6 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Krzan OliwerKasprzyk Weronika4 E
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Nieckarz MichałSochacka Julia4 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Nieckarz MichałSochacka Julia6 D
III OTTT oraz Rekreacja Małopolska ROYAL CUP Wieliczka 2022 pod patronatem Starosty Wielickiego Muniak MaciejBatko Milena6 C
CeA Challenge Cup Puchar Gucwa WojciechBatko Martyna4 D
CeA Challenge Cup Puchar Gucwa WojciechBatko Martyna4 D
CeA Challenge Cup Puchar Zięba SzymonZielonka Kaja7 E
CeA Challenge Cup Puchar Słoma RafałPatkaniowska Anna10 F
CeA Challenge Cup Puchar Czajka MaciejMiernik Natalia1 F
Mistrzostwa PTT Klas C, B i A Muniak MaciejBatko Milena3 C
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Słoma RafałPatkaniowska Anna4 F
Grand Prix Polski PTT \"...z pasji do tańca...\" - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zięba SzymonZielonka Kaja4 E
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Krzan OliwerKasprzyk Weronika5 E
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Zięba SzymonZielonka Kaja5 E
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022 Chwała HubertDuda Aurelia3 G
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Muniak MaciejBatko Milena6 C
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Kwinta FilipGawęda Zuzanna3 G
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Chwała HubertDuda Aurelia3 G
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta2 G
eMotion Dance Festival Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Słoma RafałPatkaniowska Anna9 F
Puchar WieczystegoNieckarz MichałSochacka Julia15 OPEN
Puchar WieczystegoNieckarz MichałSochacka Julia13 OPEN
Puchar WieczystegoNowak MateuszKupiec Fabiana10 F
Puchar WieczystegoNowak MateuszKupiec Fabiana8 F
Puchar WieczystegoMuniak MaciejBatko Milena36 C
Puchar WieczystegoMuniak MaciejBatko Milena6 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Gucwa WojciechBatko Martyna2 E
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Muniak MaciejBatko Milena2 C
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Nieckarz MichałSochacka Julia7 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Nieckarz MichałSochacka Julia4 D
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Zięba SzymonZielonka Kaja7 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Gucwa WojciechBatko Martyna6 E
VII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi Czajka MaciejMiernik Natalia2 F
CeA Challenge Cup Jesienny Nieckarz MichałSochacka Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2021” Gucwa WojciechBatko Martyna2 E
CeA Challenge Cup Jesienny Krzan OliwerKasprzyk Weronika6 E
CeA Challenge Cup Jesienny Muniak MaciejBatko Milena4 C
CeA Challenge Cup Jesienny Nieckarz MichałSochacka Julia5 D
CeA Challenge Cup Jesienny Muniak MaciejBatko Milena2 C
CeA Challenge Cup Jesienny Muniak MaciejBatko Milena5 C
CeA Challenge Cup Jesienny Muniak MaciejBatko Milena5 C
CeA Challenge Cup Jesienny Kwinta FilipGawęda Zuzanna3 G
CeA Challenge Cup Jesienny Chwała HubertDuda Aurelia2 G
CeA Challenge Cup Jesienny Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta1 G
Nosalowy International Dance FestivalKuśnierz MichałKordula Kaja3 E
Nosalowy International Dance FestivalKwinta FilipGawęda Zuzanna1 H
Nosalowy International Dance FestivalCzajka MaciejMiernik Natalia1 F
Nosalowy International Dance FestivalSłoma RafałPatkaniowska Anna2 F
Nosalowy International Dance FestivalNieckarz MichałSochacka Julia2 D
Nosalowy International Dance FestivalChmiel PiotrSłoma Patrycja3 G
Nosalowy International Dance FestivalGucwa WojciechBatko Martyna3 E
Nosalowy International Dance FestivalZięba SzymonZielonka Kaja7 E
Nosalowy International Dance FestivalNieckarz MichałSochacka Julia2 D
CeA Challenge Cup UskrzydloneMuniak MaciejBatko Milena3 C
CeA Challenge Cup UskrzydloneMuniak MaciejBatko Milena2 C
CeA Challenge Cup Uskrzydlone Kwinta FilipGawęda Zuzanna1 H
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Słoma RafałPatkaniowska Anna2 F
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta2 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Chwała HubertDuda Aurelia3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Chmiel PiotrSłoma Patrycja3 G
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Krzan OliwerKasprzyk Weronika2 E
Festiwal Tańca \"STARDANCE 2021-SKRZYSZÓW\" Kuśnierz MichałKordula Kaja3 E
Puchar Klas C, B i A Muniak MaciejBatko Milena7 C
OTTT Respect Dance 2021 Gucwa WojciechBatko Martyna2 E
Grand Prix Polski PTT Gucwa WojciechBatko Martyna5 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta2 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Muniak MaciejBatko Milena1 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Kuśnierz MichałKordula Kaja2 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Chwała HubertDuda Aurelia3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Zięba SzymonZielonka Kaja6 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Gucwa WojciechBatko Martyna3 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2021 Czajka MaciejMiernik Natalia3 F
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Kubisztal PiotrJantas Aleksandra3 G
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Gucwa WojciechBatko Martyna1 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Nieckarz MichałSochacka Julia6 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Gucwa WojciechBatko Martyna7 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Zięba SzymonZielonka Kaja13 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Krzan OliwerKasprzyk Weronika11 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Słoma RafałPatkaniowska Anna9 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kuśnierz MichałKordula Kaja5 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Lauterbach WiktorPalonek Maria2 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kwinta FilipGawęda Zuzanna2 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta2 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Chwała HubertDuda Aurelia1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta1 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Nieckarz MichałSochacka Julia9 D
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Nieckarz MichałSochacka Julia4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Chwała HubertDuda Aurelia5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Czajka MaciejMiernik Natalia7 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Kuśnierz MichałKordula Kaja8 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Muniak MaciejBatko Milena2 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Muniak MaciejBatko Milena9 C
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Krzan OliwerKasprzyk Weronika5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Zięba SzymonZielonka Kaja6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Nieckarz MichałSochacka Julia3 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Krzan OliwerKasprzyk Weronika4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wieliczka 2021 Zięba SzymonZielonka Kaja5 OPEN
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Chmiel PiotrSłoma Patrycja1 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Kuśnierz MichałKordula Kaja4 E
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Lauterbach WiktorPalonek Maria2 H
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Słoma RafałPatkaniowska Anna2 G
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Czajka MaciejMiernik Natalia5 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Nowak MateuszKupiec Fabiana4 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Nowak MateuszKupiec Fabiana1 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Muniak MaciejBatko Milena1 C
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2021 pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Muniak MaciejBatko Milena6 C
Puchar Klas F, E i D Nowak MateuszKupiec Fabiana6 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Chwała HubertDuda Aurelia2 H
Puchar Klas F, E i D Nowak MateuszKupiec Fabiana6 F
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Słoma RafałPatkaniowska Anna1 G
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Krzan OliwerKasprzyk Weronika6 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Nieckarz MichałSochacka Julia2 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kuśnierz MichałKordula Kaja5 E
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kwinta FilipGawęda Zuzanna1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta1 H
Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta3 H
Grand Prix Polski PTT Muniak MaciejBatko Milena5 C
Grand Prix Polski PTT Chmiel PiotrSłoma Patrycja1 G
Grand Prix Polski PTT Słoma RafałPatkaniowska Anna2 G
CeA Spring Nieckarz MichałSochacka Julia3 E
CeA Spring Chmiel PiotrSłoma Patrycja1 H
CeA Spring Kuśnierz MichałKordula Kaja4 E
CeA Spring Chwała HubertDuda Aurelia1 H
CeA Challenge Cup Spring Nieckarz MichałSochacka Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Nowak MateuszKupiec Fabiana3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kuśnierz MichałKordula Kaja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Chwała HubertDuda Aurelia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Muniak MaciejBatko Milena1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Nowak MateuszKupiec Fabiana5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Chmiel PiotrSłoma Patrycja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Muniak MaciejBatko Milena7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Czajka MaciejMiernik Natalia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Zięba SzymonZielonka Kaja4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Nieckarz MichałSochacka Julia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego Kwinta FilipGawęda Zuzanna1 H
Cracow Dance Festival Czajka MaciejMiernik Natalia1 G
Cracow Dance Festival Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta1 H
Cracow Dance Festival Kwinta FilipGawęda Zuzanna2 H
Cracow Dance Festival Chwała HubertDuda Aurelia2 H
Cracow Dance Festival Zięba SzymonZielonka Kaja5 F
Cracow Dance Festival Nieckarz MichałSochacka Julia8 E
Cracow Dance Festival Muniak MaciejBatko Milena2 C
Cracow Dance Festival Muniak MaciejBatko Milena13 C
CeA Puchar Krzan OliwerKasprzyk Weronika5 E
CeA Puchar Nieckarz MichałSochacka Julia2 E
CeA Puchar Zięba SzymonZielonka Kaja5 F
CeA Puchar Kubisztal PiotrJantas Aleksandra3 G
CeA Puchar Chmiel PiotrSłoma Patrycja1 H
CeA Puchar Kuśnierz MichałKordula Kaja6 E
CeA Puchar Słoma RafałPatkaniowska Anna2 G
CeA Puchar Czajka MaciejMiernik Natalia1 G
CeA Challenge Cup Puchar Nowak MateuszKupiec Fabiana11 F
CeA Challenge Cup Puchar Nowak MateuszKupiec Fabiana8 F
CeA Challenge Cup Puchar Nieckarz MichałSochacka Julia1 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Słoma RafałPatkaniowska Anna1 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Zięba SzymonZielonka Kaja1 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta1 H
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Czajka MaciejMiernik Natalia1 G
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Kuśnierz MichałKordula Kaja2 F
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Nieckarz MichałSochacka Julia4 E
V Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2020 o Puchar Burmistrza Marty Herduś Krzan OliwerKasprzyk Weronika8 E
CeA Challenge Cup Krzan OliwerKasprzyk Weronika8 E
CeA Challenge Cup Kuśnierz MichałKordula Kaja3 F
CeA Challenge Cup Zięba SzymonZielonka Kaja2 F
Mikołajowy OTTT Skrzypek MaksymilianKasprzyk Marta2 H
Mikołajowy OTTT Krzan OliwerKasprzyk Weronika7 E
Mikołajowy OTTT Zięba SzymonZielonka Kaja4 F
Mikołajowy OTTT Kuśnierz MichałKordula Kaja3 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Czajka MaciejMiernik Natalia1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kuśnierz MichałKordula Kaja6 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zięba SzymonZielonka Kaja5 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Muniak MaciejBatko Milena1 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Zięba SzymonZielonka Kaja6 F
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Kuśnierz MichałKordula Kaja4 F
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Nieckarz MichałSochacka Julia1 F
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Muniak MaciejBatko Milena3 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Muniak MaciejBatko Milena1 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Muniak MaciejBatko Milena5 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Muniak MaciejBatko Milena5 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Muniak MaciejBatko Milena4 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Muniak MaciejBatko Milena5 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Nieckarz MichałSochacka Julia2 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Muniak MaciejBatko Milena5 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Muniak MaciejBatko Milena2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kuśnierz MichałKordula Kaja8 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nieckarz MichałSochacka Julia10 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Nieckarz MichałSochacka Julia10 F
Majówka w Krakowie - OTTT Zięba SzymonZielonka Kaja1 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKALindner MiłoszKupiec Fabiana3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASłoma RafałPatkaniowska Anna1 H
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAZięba SzymonZielonka Kaja2 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABieniek StanisławDąbek Gabriela3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKubicki DawidPotempa Oliwia3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMuniak MaciejBatko Milena16 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKuśnierz MichałKordula Kaja8 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAKrzan OliwerKasprzyk Weronika4 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKANieckarz MichałSochacka Julia9 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMuniak MaciejBatko Milena2 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKACzajka MaciejObszyńska Lena1 H
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Zięba SzymonZielonka Kaja2 G
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Czajka MaciejObszyńska Lena2 H
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Muniak MaciejBatko Milena4 D
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Muniak MaciejBatko Milena3 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaCzajka MaciejObszyńska Lena1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaZięba SzymonZielonka Kaja3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKuśnierz MichałKordula Kaja1 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaSłoma RafałPatkaniowska Anna1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKubicki DawidPotempa Oliwia2 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaBieniek StanisławDąbek Gabriela3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaNieckarz MichałSochacka Julia7 F
CeA Puchar Kubicki DawidPotempa Oliwia2 G
CeA Puchar Kuśnierz MichałKordula Kaja2 G
CeA Puchar Słoma RafałPatkaniowska Anna2 H
CeA Puchar Zięba SzymonZielonka Kaja1 H
Puchar WieczystegoMuniak MaciejBatko Milena1 E
Puchar WieczystegoMuniak MaciejBatko Milena3 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaZięba SzymonZielonka Kaja1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaMuniak MaciejBatko Milena1 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Muniak MaciejBatko Milena2 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Muniak MaciejBatko Milena5 E
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Bieniek StanisławDąbek Gabriela3 G
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Krzan OliwerKasprzyk Weronika4 F
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Kuśnierz MichałKordula Kaja2 G
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Muniak MaciejBatko Milena3 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Muniak MaciejBatko Milena1 E
IV OTTT Czeladź 2019 Muniak MaciejBatko Milena2 E
IV OTTT Czeladź 2019 Muniak MaciejBatko Milena2 E
Puchar Rektora AGH Kuśnierz MichałKordula Kaja3 G
Puchar Rektora AGH Zięba SzymonZielonka Kaja1 H
Puchar Rektora AGH Krzan OliwerKasprzyk Weronika3 F
Puchar Rektora AGH Muniak MaciejBatko Milena3 E
Puchar Rektora AGH Muniak MaciejBatko Milena3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Muniak MaciejBatko Milena5 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Muniak MaciejBatko Milena3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Bieniek StanisławDąbek Gabriela3 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Nieckarz MichałSochacka Julia2 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Krzan OliwerKasprzyk Weronika4 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Bieniek StanisławDąbek Gabriela3 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Nieckarz MichałSochacka Julia1 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Kuśnierz MichałKordula Kaja1 H
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Muniak MaciejBatko Milena1 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Muniak MaciejBatko Milena2 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Kuśnierz MichałKordula Kaja3 G
GPS \" Bieruń 2019\" Muniak MaciejBatko Milena2 E
GPS \" Bieruń 2019\" Muniak MaciejBatko Milena4 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Muniak MaciejBatko Milena13 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Muniak MaciejBatko Milena6 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kuśnierz MichałKordula Kaja1 H
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Nieckarz MichałSochacka Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Bieniek StanisławDąbek Gabriela3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Krzan OliwerKasprzyk Weronika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Nieckarz MichałSochacka Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Kuśnierz MichałKordula Kaja2 G
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaKrzan OliwerKasprzyk Weronika1 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Krzan OliwerKasprzyk Weronika3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Nieckarz MichałSochacka Julia3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Bieniek StanisławDąbek Gabriela3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaMuniak MaciejBatko Milena2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaMuniak MaciejBatko Milena1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBieniek StanisławDąbek Gabriela3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaKrzan OliwerKasprzyk Weronika6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaNieckarz MichałSochacka Julia3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Muniak MaciejBatko Milena1 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Muniak MaciejBatko Milena2 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Nieckarz MichałSochacka Julia3 G
Puchar Klas F, E i D Muniak MaciejBatko Milena12 F
Puchar Klas F, E i D Muniak MaciejBatko Milena6 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKrzan OliwerKasprzyk Weronika1 G
ArtDance Cup 2019Krzan OliwerKasprzyk Weronika2 G
ArtDance Cup 2019Muniak MaciejBatko Milena6 F
ArtDance Cup 2019Muniak MaciejBatko Milena6 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Muniak MaciejBatko Milena6 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Muniak MaciejBatko Milena8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Nowak MateuszSieńko Nikola12 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Dudek KacperKupiec Fabiana3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Kubicki DawidBudzik Aleksandra3 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Krzan OliwerKasprzyk Weronika2 G
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Krzan OliwerKasprzyk Weronika2 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Krzan OliwerKasprzyk Weronika2 G
XXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Złote Pantofelki\"Nowak MateuszSieńko Nikola4 F
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKrzan OliwerKasprzyk Weronika3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNowak MateuszSieńko Nikola9 F
XLV Puchar Wieczystego Muniak MaciejBatko Milena7 F
Mikołaj ze Zdrowolubkiem Muniak MaciejBatko Milena1 F
Mikołaj ze Zdrowolubkiem Nowak MateuszSieńko Nikola3 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Muniak MaciejBatko Milena4 F
PERFECT DANCE Muniak MaciejBatko Milena18 F
PERFECT DANCE Siwik MateuszNiewadzi Małgorzata17 F
PERFECT DANCE Nowak MateuszSieńko Nikola10 F
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaMuniak MaciejBatko Milena7 F
MDT CUP - Nowy Sącz Rekreacja MałopolskaSiwik MateuszNiewadzi Małgorzata6 F
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Nowak MateuszSieńko Nikola12 F
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Muniak MaciejBatko Milena11 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Nowak MateuszSieńko Nikola17 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Siwik MateuszNiewadzi Małgorzata18 F
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Muniak MaciejBatko Milena9 F
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Siwik MateuszNiewadzi Małgorzata8 F
XXIX O KRAKOWSKA CZAPECZKĘ Nowak MateuszSieńko Nikola7 F
Stars Final 2018 Muniak MaciejBatko Milena14 F
Stars Final 2018 Siwik MateuszNiewadzi Małgorzata9 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki” Muniak MaciejBatko Milena4 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki” Siwik MateuszNiewadzi Małgorzata2 F
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Siwik MateuszNiewadzi Małgorzata6 F
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Nowak MateuszSieńko Nikola7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Nowak MateuszSieńko Nikola5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Siwik MateuszNiewadzi Małgorzata10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Siwik MateuszNiewadzi Małgorzata12 F
Klasa Leliwa 2017 Nowak MateuszSieńko Nikola16 F
Klasa Leliwa 2017 Gałek JakubKordula Kaja3 G