!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
KICK
Kielce (Świętokrzyskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria6 E
CeA Challenge Cup Jarząb FilipMolęda Weronika7 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta16 OPEN
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Molęda WiktorNowak Emilia1 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Jarząb FilipMolęda Weronika4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Nowak SzymonKoszarska Marika8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Jarząb FilipMolęda Weronika4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Nowak SzymonKoszarska Marika8 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta5 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Góźdź DawidWiącek Maria7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Góźdź DawidWiącek Maria7 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Jaros RobertJaros Agata3 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Jaros RobertJaros Agata4 OPEN
MISTRZOSTWA OKRĘGÓW: Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego. Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego Drogosz MateuszBryk Magdalena6 OPEN
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Łysak PawełZalewska Nicola9 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jaros RobertJaros Agata2 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria11 E
Mistrzostwa Polski Latin Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta10 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Drogosz MateuszBryk Magdalena19 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jaros RobertJaros Agata2 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jaros RobertJaros Agata1 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Rusiecki KrzysztofWiekiera Monika4 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Jaros RobertJaros Agata1 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Łysak PawełZalewska Nicola8 E
Mistrzostwa Polski Standard Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta20 OPEN
MAŁE GRAND PRIX Nowak SzymonKoszarska Marika6 E
MAŁE GRAND PRIX Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria5 E
MAŁE GRAND PRIX Łysak PawełZalewska Nicola7 E
MAŁE GRAND PRIX Drogosz MateuszBryk Magdalena4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Łysak PawełZalewska Nicola8 E
GRAND PRIX SENIORÓW Rusiecki KrzysztofWiekiera Monika1 E
GRAND PRIX SENIORÓW Rusiecki KrzysztofWiekiera Monika8 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Krochmal FilipKwiecień Emilia9 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Łysak PawełZalewska Nicola2 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Nowak SzymonKoszarska Marika1 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Jarząb FilipMolęda Weronika2 F
Majówka w Krakowie - Senior Rusiecki KrzysztofWiekiera Monika1 E
Taneczne Talenty 2020 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lider 2020 Łysak PawełZalewska Nicola2 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Łysak PawełZalewska Nicola3 F
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Łysak PawełZalewska Nicola5 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaŁysak PawełZalewska Nicola4 F
GPS PTT Kiepura Dance Cup Jaros RobertJaros Agata2 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Jaros RobertJaros Agata4 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Jaros RobertJaros Agata3 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Krochmal FilipKwiecień Emilia2 C
CeA Senior Jaros RobertJaros Agata3 C
CeA Senior Rusiecki KrzysztofWiekiera Monika1 F
CeA Senior Jaros RobertJaros Agata4 D
CeA Senior Jaros RobertJaros Agata1 D
Puchar Wieczystego SeniorRusiecki KrzysztofWiekiera Monika3 F
Puchar WieczystegoŁojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta10 OPEN
Puchar Wieczystego SeniorJaros RobertJaros Agata4 D
Puchar Wieczystego SeniorJaros RobertJaros Agata5 D
Puchar WieczystegoGóźdź DawidWiącek Maria6 E
Puchar WieczystegoKrochmal FilipKwiecień Emilia10 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Krochmal FilipKwiecień Emilia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Łysak PawełZalewska Nicola2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Nowak SzymonMolęda Weronika4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GALA TAŃCA TOP - ART Jarząb FilipKoszarska Marika1 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Jarząb FilipKoszarska Marika16 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Nowak SzymonMolęda Weronika14 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta6 OPEN
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Łysak PawełZalewska Nicola3 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Nowak SzymonMolęda Weronika4 F
IV OTTT Czeladź 2019 Łysak PawełZalewska Nicola2 G
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Góźdź DawidWiącek Maria7 E
IV OTTT Czeladź 2019 Krochmal FilipKwiecień Emilia2 C
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jaros RobertJaros Agata4 D
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Rusiecki KrzysztofWiekiera Monika1 E
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Rusiecki KrzysztofWiekiera Monika1 F
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Jaros RobertJaros Agata2 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta18 OPEN
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZARusiecki KrzysztofWiekiera Monika2 F
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAŁysak PawełZalewska Nicola1 G
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAPosłowski KonstantyTrocińska Wiktoria2 E
XVII OTTT o PUCHAR ROZTOCZAJarząb FilipKoszarska Marika1 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Krochmal FilipKwiecień Emilia8 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Nowak SzymonMolęda Weronika6 F
Oleski Festiwal Tańca 2019 Jaros RobertJaros Agata5 D
Oleski Festiwal Tańca 2019 Jaros RobertJaros Agata6 D
OTTT DŻET 2019 Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta22 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Krochmal FilipKwiecień Emilia3 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta7 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 OPEN
Puchar Klas A, B i C Krochmal FilipKwiecień Emilia12 C
GPS \" Bieruń 2019\" Jaros RobertJaros Agata4 D
GPS \" Bieruń 2019\" Jaros RobertJaros Agata3 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Krochmal FilipKwiecień Emilia7 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta30 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta20 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Rusiecki KrzysztofWiekiera Monika9 F
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Rusiecki KrzysztofWiekiera Monika2 F
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta32 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Jaros RobertJaros Agata3 D
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Jaros RobertJaros Agata6 D
Liga Seniorów Jaros RobertJaros Agata2 D
Liga Seniorów Jaros RobertJaros Agata7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria4 F
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaGóźdź DawidWiącek Maria4 E
Polish Open ChampionshipsŁojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 E
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Łysak PawełWłoch Alicja7 F
Polish Open ChampionshipsŁojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta6 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaPosłowski KonstantyTrocińska Wiktoria4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Jaros RobertJaros Agata1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Jaros RobertJaros Agata5 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Nowak SzymonMolęda Weronika6 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Góźdź DawidWiącek Maria2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Łysak PawełWłoch Alicja9 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPosłowski KonstantyTrocińska Wiktoria4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria4 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta2 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego PTT ; III OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 E
Majówka w Krakowie - Senior Jaros RobertJaros Agata7 D
Majówka w Krakowie - Senior Jaros RobertJaros Agata6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta2 OPEN
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJaros RobertJaros Agata10 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymJaros RobertJaros Agata5 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Nowak SzymonMolęda Weronika1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiŁojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta3 OPEN
ArtDance Cup 2019Nowak SzymonMolęda Weronika2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nowak SzymonMolęda Weronika1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria8 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jaros RobertJaros Agata1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jaros RobertJaros Agata2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jaros RobertJaros Agata1 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Góźdź DawidWiącek Maria5 E
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria5 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Łysak PawełWłoch Alicja8 F
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Nowak SzymonMolęda Weronika1 G
IX GPS \"Biała Dama\" Jaros RobertJaros Agata5 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Wijas JakubNowak Zuzanna5 D
IX GPS \"Biała Dama\" Jaros RobertJaros Agata6 E
IX GPS \"Biała Dama\" Jaros RobertJaros Agata5 E
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Nowak SzymonMolęda Weronika2 G
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Jaros RobertJaros Agata2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Jaros RobertJaros Agata3 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta2 E
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta2 OPEN
Małe Grand Prix Nowak SzymonMolęda Weronika2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 OPEN
CeA GPSJaros RobertJaros Agata1 E
CeA GPSJaros RobertJaros Agata2 E
CeA GPSJaros RobertJaros Agata7 E
CeA GPSJaros RobertJaros Agata2 E
XLV Puchar Wieczystego Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta14 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria17 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Krochmal FilipKwiecień Emilia24 D
XLV Puchar Wieczystego Krochmal FilipKwiecień Emilia3 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Krochmal FilipKwiecień Emilia1 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turnieju Tańca ,,GASIEK 2018\" Krochmal FilipKwiecień Emilia9 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Adamus GrzegorzWiącek Aleksandra6 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Góźdź DawidWiącek Maria1 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Krochmal FilipKwiecień Emilia1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Krochmal FilipKwiecień Emilia15 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Góźdź DawidWiącek Maria2 F
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Wijas JakubNowak Zuzanna8 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Wijas JakubNowak Zuzanna14 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Łysak PawełWłoch Alicja1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krochmal FilipKwiecień Emilia13 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Góźdź DawidWiącek Maria1 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łysak PawełWłoch Alicja1 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wijas JakubNowak Zuzanna10 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wijas JakubNowak Zuzanna11 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jaros RobertJaros Agata3 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krochmal FilipKwiecień Emilia3 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Jaros RobertJaros Agata3 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Krochmal FilipKwiecień Emilia4 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Krochmal FilipKwiecień Emilia9 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta18 OPEN
DŻET 2018 Jaros RobertJaros Agata1 E
DŻET 2018 Jaros RobertJaros Agata2 E
DŻET 2018 Krochmal FilipKwiecień Emilia8 D
OTTT Będzin 2018Łysak PawełWłoch Alicja1 G
KLASA 2018Krochmal FilipKwiecień Emilia7 D
KLASA 2018Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria1 G
KLASA 2018Góźdź DawidWiącek Maria4 F
KLASA 2018Adamus GrzegorzWiącek Aleksandra6 F
KLASA 2018Wijas JakubNowak Zuzanna2 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jaros RobertJaros Agata5 E
KLASA 2018Krochmal FilipKwiecień Emilia2 D
KLASA 2018Wijas JakubNowak Zuzanna5 D
KLASA 2018Łysak PawełWłoch Alicja1 G
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Jaros RobertJaros Agata8 E
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Góźdź DawidWiącek Maria3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Góźdź DawidWiącek Maria5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta8 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Krochmal FilipKwiecień Emilia2 D
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Krochmal FilipKwiecień Emilia7 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Krochmal FilipKwiecień Emilia7 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta3 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Góźdź DawidWiącek Maria1 E
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Łysak PawełWłoch Alicja3 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria2 G
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Łysak PawełWłoch Alicja2 G
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta4 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Krochmal FilipKwiecień Emilia3 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Krochmal FilipKwiecień Emilia8 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiŁojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta6 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta6 F
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Posłowski KonstantyTrocińska Wiktoria2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Jaros RobertJaros Agata1 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Jaros RobertJaros Agata8 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta6 OPEN
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Wijas JakubNowak Zuzanna14 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Wijas JakubNowak Zuzanna7 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Góźdź DawidWiącek Maria1 G
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Adamus GrzegorzWiącek Aleksandra1 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychPosłowski KonstantyTrocińska Wiktoria1 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychJaros RobertJaros Agata1 E
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychAdamus GrzegorzWiącek Aleksandra1 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychŁysak PawełWłoch Alicja2 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychGóźdź DawidWiącek Maria1 G
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychFidler JakubPosłowska Jagoda8 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWijas JakubNowak Zuzanna6 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWijas JakubNowak Zuzanna6 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychFidler JakubPosłowska Jagoda5 D
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychŁojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta4 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Góźdź DawidWiącek Maria2 G
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Adamus GrzegorzWiącek Aleksandra2 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Adamus GrzegorzWiącek Aleksandra2 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Góźdź DawidWiącek Maria1 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wijas JakubNowak Zuzanna11 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Wijas JakubNowak Zuzanna11 D
Polish Cup PTT WDC AL Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta11 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Nowak SzymonOlejarczyk Nikola10 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Fidler JakubPosłowska Jagoda9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Adamus GrzegorzWiącek Aleksandra2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Krochmal FilipKwiecień Emilia5 D
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Jaros RobertJaros Agata5 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Jaros RobertJaros Agata5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Fidler JakubPosłowska Jagoda7 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Fidler JakubPosłowska Jagoda4 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Fidler JakubPosłowska Jagoda6 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Wijas JakubNowak Zuzanna4 D
Stars Final 2018 Nowak SzymonOlejarczyk Nikola3 F
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta3 F
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Adamus GrzegorzWiącek Aleksandra1 G
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Łysak PawełWłoch Alicja1 H
II OTTT Respect Cup 2017 Fidler JakubPosłowska Jagoda3 D
II OTTT Respect Cup 2017 Fidler JakubPosłowska Jagoda3 D
II OTTT Respect Cup 2017 Góźdź DawidWiącek Maria2 G
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Łysak PawełWłoch Alicja1 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWijas JakubNowak Zuzanna20 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWijas JakubNowak Zuzanna24 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoFidler JakubPosłowska Jagoda19 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKrochmal FilipKwiecień Emilia2 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJaros RobertJaros Agata3 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Krochmal FilipKwiecień Emilia1 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Wijas JakubNowak Zuzanna9 D
Jubileuszowy - DŻET 2017 Wijas JakubNowak Zuzanna8 D
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyJaros RobertJaros Agata6 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Łysak PawełWłoch Alicja1 H
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyJaros RobertJaros Agata3 E
Jubileuszowy - DŻET 2017 Góźdź DawidWiącek Maria1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Jaros RobertJaros Agata2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Jaros RobertJaros Agata3 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Nowak SzymonOlejarczyk Nikola5 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta2 F
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Wijas JakubNowak Zuzanna3 E
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Łysak PawełWłoch Alicja1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Wijas JakubNowak Zuzanna4 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Łysak PawełWłoch Alicja1 H
XV OTTT o Puchar Roztocza Fidler JakubPosłowska Jagoda2 E
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówŁojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta2 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Jaros RobertJaros Agata2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Fidler JakubPosłowska Jagoda4 E
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017 Jaros RobertJaros Agata1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Nowak SzymonOlejarczyk Nikola1 G
Klasa Leliwa 2017 Fidler JakubPosłowska Jagoda4 E
Klasa Leliwa 2017 Posłowski KonstantyBiernacka Marta1 G
Klasa Leliwa 2017 Łysak PawełWłoch Alicja1 H
Klasa Leliwa 2017 Krochmal FilipKwiecień Emilia7 E
Klasa Leliwa 2017 Nowak SzymonOlejarczyk Nikola1 G
Klasa Leliwa 2017 Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 G
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta2 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Fidler JakubPosłowska Jagoda4 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2017 Nowak SzymonOlejarczyk Nikola1 G
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Fidler JakubPosłowska Jagoda1 E
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta6 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Nowak SzymonOlejarczyk Nikola5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Nowak SzymonOlejarczyk Nikola1 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta5 OPEN
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Góźdź DawidWiącek Maria1 H
Polish Open Championships PTT Nowak SzymonOlejarczyk Nikola3 OPEN
Polish Open Championships PTT Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta5 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Góźdź DawidWiącek Maria1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Góźdź DawidWiącek Maria1 H
Stardance Finał Gwiazd 2017Nowak SzymonOlejarczyk Nikola1 G
Stardance Finał Gwiazd 2017Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta2 G
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Jaros RobertJaros Agata7 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Jaros RobertJaros Agata7 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 G
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Nowak SzymonOlejarczyk Nikola1 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Nowak SzymonOlejarczyk Nikola2 G
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Góźdź DawidWiącek Maria1 H
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta3 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Ziółkowski DariuszZiółkowska Agnieszka5 F
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Jaros RobertJaros Agata3 F
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Fidler JakubMagdziarz Natalia5 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Jaros RobertJaros Agata1 F
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Góźdź DawidWiącek Maria1 H
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Wijas JakubNowak Zuzanna3 E
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Łysak PawełWłoch Alicja2 H
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Daleszak AleksanderCzerwiak Amelia1 H
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Nowak SzymonOlejarczyk Nikola1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Łojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta2 G
XIII OTTT o Puchar T. Wrześniaka Właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznych Posłowski KonstantyBiernacka Marta1 H
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Grudzień TomaszZiółkowska Zuzanna4 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Fidler JakubMagdziarz Natalia7 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Grudzień TomaszZiółkowska Zuzanna5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Fidler JakubMagdziarz Natalia5 E
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorZiółkowski DariuszZiółkowska Agnieszka2 F
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorJaros RobertJaros Agata3 F
XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka SeniorJaros RobertJaros Agata1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Nowak SzymonOlejarczyk Nikola1 H
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGrudzień TomaszZiółkowska Zuzanna3 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaGrudzień TomaszZiółkowska Zuzanna9 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaNowak SzymonOlejarczyk Nikola1 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Posłowski KonstantyBiernacka Marta1 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Nowak SzymonOlejarczyk Nikola1 H
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Czerwiak AmeliaDaleszak Aleksander1 H
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Wijas JakubPosłowska Jagoda6 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Wijas JakubPosłowska Jagoda11 E
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Ziółkowski DariuszZiółkowska Agnieszka4 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Jaros RobertJaros Agata6 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Grudzień TomaszZiółkowska Zuzanna1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Jaros RobertJaros Agata3 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Grudzień TomaszZiółkowska Zuzanna1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Fidler JakubMagdziarz Natalia9 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNowak SzymonOlejarczyk Nikola2 H
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaŁojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 H
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGrudzień TomaszZiółkowska Zuzanna9 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaGrudzień TomaszZiółkowska Zuzanna7 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaŁojewski MiłoszKwiecień Joanna Edyta1 H
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKrochmal FilipNowak Zuzanna9 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaKrochmal FilipNowak Zuzanna4 D
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaGrudzień TomaszZiółkowska Zuzanna5 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaGrudzień TomaszZiółkowska Zuzanna5 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Wijas JakubPosłowska Jagoda3 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Jaros RobertJaros Agata3 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Ziółkowski DariuszZiółkowska Agnieszka8 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Jaros RobertJaros Agata5 E
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Ziółkowski DariuszZiółkowska Agnieszka3 F
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Jaros RobertJaros Agata2 F
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Jaros RobertJaros Agata1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaPosłowski KonstantyBiernacka Marta1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaGóźdź DawidWiącek Maria1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaWijas JakubPosłowska Jagoda13 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Wijas JakubPosłowska Jagoda13 E
Festiwal Tańca Emika 2016 Krochmal FilipNowak Zuzanna11 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Krochmal FilipNowak Zuzanna12 D
Festiwal Tańca Emika 2016 Posłowski KonstantyBiernacka Marta1 H
Finałowy Grand Prix Senior PTT Ziółkowski DariuszZiółkowska Agnieszka4 F
Finałowy Grand Prix Senior PTT Jaros RobertJaros Agata5 F
Finałowy Grand Prix Senior PTT Jaros RobertJaros Agata2 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Krochmal FilipNowak Zuzanna9 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Wijas JakubPosłowska Jagoda2 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Krochmal FilipNowak Zuzanna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Wijas JakubPosłowska Jagoda10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 Grudzień TomaszZiółkowska Zuzanna3 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasWijas JakubPosłowska Jagoda2 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasFidler JakubMagdziarz Natalia7 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasGrudzień TomaszZiółkowska Zuzanna6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Jaros RobertJaros Agata3 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Jaros RobertJaros Agata3 F
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyWijas JakubPosłowska Jagoda3 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Jaros RobertJaros Agata3 F
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Ziółkowski DariuszZiółkowska Agnieszka5 F
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Jaros RobertJaros Agata2 F
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Jaros RobertJaros Agata9 E
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Krochmal FilipNowak Zuzanna7 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Krochmal FilipNowak Zuzanna6 D
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Biernacka MartaNowak Szymon1 H
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Wijas JakubPosłowska Jagoda7 E
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Wijas JakubPosłowska Jagoda5 E
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Fidler JakubMagdziarz Natalia8 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Krochmal FilipNowak Zuzanna6 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Nowak SzymonBiernacka Marta1 H
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Wijas JakubPosłowska Jagoda7 E
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Krochmal FilipNowak Zuzanna8 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoFidler JakubMagdziarz Natalia3 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoWijas JakubPosłowska Jagoda7 E
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKrochmal FilipNowak Zuzanna3 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKrochmal FilipNowak Zuzanna2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Fidler JakubMagdziarz Natalia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Wijas JakubPosłowska Jagoda2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Krochmal FilipNowak Zuzanna5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Krochmal FilipNowak Zuzanna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Majos MichałZynek Oliwia Natalia7 C
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Jaros RobertJaros Agata9 E
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Jaros RobertJaros Agata3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Krochmal FilipNowak Zuzanna8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Wijas JakubPosłowska Jagoda10 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO o Puchar Burmistrza DziałoszynaFidler JakubMagdziarz Natalia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Krochmal FilipNowak Zuzanna7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Fidler JakubMagdziarz Natalia3 F
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Jaros RobertJaros Agata1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Wijas JakubPosłowska Jagoda5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Majos MichałZynek Oliwia Natalia7 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejWijas JakubPosłowska Jagoda2 E
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejKrochmal FilipNowak Zuzanna6 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejKrochmal FilipNowak Zuzanna3 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejMajos MichałZynek Oliwia Natalia9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaWijas JakubPosłowska Jagoda10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaKrochmal FilipNowak Zuzanna6 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Majos MichałZynek Oliwia Natalia9 C
XXV Ogólnopolski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego Tarnobrzeg 2016 Fidler JakubMagdziarz Natalia1 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Krochmal FilipNowak Zuzanna3 E
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Jaros RobertJaros Agata5 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\" Krochmal FilipNowak Zuzanna6 E
Grand Prix Polski Senior w ramach Podkarpackiego Festiwalu Tańca Ziółkowski DariuszZiółkowska Agnieszka3 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Fidler JakubMagdziarz Natalia1 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Krochmal FilipNowak Zuzanna3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Majos MichałZynek Oliwia Natalia9 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Jaros RobertJaros Agata3 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła Ziółkowski DariuszZiółkowska Agnieszka5 F
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaFidler JakubMagdziarz Natalia1 F
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Krochmal FilipNowak Zuzanna6 E
XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Wawelskiego Smoka\"Krochmal FilipNowak Zuzanna13 E
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Wijas JakubPosłowska Jagoda2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Krochmal FilipNowak Zuzanna1 E
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Krochmal FilipNowak Zuzanna7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaWijas JakubPosłowska Jagoda1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaKrochmal FilipNowak Zuzanna2 E
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Wijas JakubPosłowska Jagoda6 F
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Krochmal FilipNowak Zuzanna2 E
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaWijas JakubPosłowska Jagoda3 F
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaKrochmal FilipNowak Zuzanna7 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Krochmal FilipNowak Zuzanna5 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Fidler JakubTrepka Michalina6 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Wijas JakubPosłowska Jagoda4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasWijas JakubPosłowska Jagoda10 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasKrochmal FilipNowak Zuzanna6 E