!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
STUDIO TAŃCA WOLF
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Brodacki BartekKrupa Julia7 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Brodacki BartekKrupa Julia4 OPEN
Puchar Klas A, B i C Kadecki KamilLipiec Marta12 B
Puchar Klas A, B i C Bilski FilipSobolewska Karolina14 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Rembelski JakubBala Oliwia6 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Rembelski JakubBala Oliwia6 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Brodacki BartekKrupa Julia12 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Brodacki BartekKrupa Julia5 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia2 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia1 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski StanisławOrnat Dominika5 OPEN
Polish Open ChampionshipsWojciechowski StanisławOrnat Dominika19 OPEN
Polish Open ChampionshipsRembelski JakubBala Oliwia8 OPEN
Polish Open ChampionshipsBrodacki BartekKrupa Julia7 OPEN
Polish Open Championships WDC Brodacki BartekKrupa Julia4 OPEN
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Kadecki KamilLipiec Marta5 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2019 Wojciechowski StanisławOrnat Dominika1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBrodacki BartekKrupa Julia3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBrodacki BartekKrupa Julia1 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Rembelski JakubBala Oliwia7 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Brodacki BartekKrupa Julia7 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Brodacki BartekKrupa Julia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rembelski JakubBala Oliwia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kadecki KamilLipiec Marta8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rembelski JakubBala Oliwia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna6 OPEN
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Kadecki KamilLipiec Marta4 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Rembelski JakubBala Oliwia4 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Kadecki KamilLipiec Marta33 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Gapiński DominikSuchoń Paulina3 B
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Gapiński DominikSuchoń Paulina1 B
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Rembelski JakubBala Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Rembelski JakubBala Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Brodacki BartekKrupa Julia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kadecki KamilLipiec Marta3 B
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Gapiński DominikSuchoń Paulina13 OPEN
Mistrzostwa Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Kadecki KamilLipiec Marta16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rembelski JakubBala Oliwia5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Holski MaciejTyl Katarzyna16 A
XLV Puchar Wieczystego Rembelski JakubBala Oliwia6 A
XLV Puchar Wieczystego Wojciechowski StanisławJanczewska Julia10 B
XLV Puchar Wieczystego Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna5 B
XLV Puchar Wieczystego Wojciechowski StanisławJanczewska Julia17 A
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna3 B
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gapiński DominikSuchoń Paulina1 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Gapiński DominikSuchoń Paulina1 B
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna2 B
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Rembelski JakubBala Oliwia16 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Brodacki BartekKrupa Julia13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Wojciechowski StanisławJanczewska Julia18 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna9 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Brodacki BartekKrupa Julia5 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Wojciechowski StanisławJanczewska Julia22 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna10 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Brodacki BartekKrupa Julia8 OPEN
Puchar Klas A,B i C Wojciechowski StanisławJanczewska Julia13 A
Puchar Klas A,B i C Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna3 A
Puchar Klas A,B i C Wojciechowski StanisławJanczewska Julia8 B
Puchar Klas A,B i C Rembelski JakubBala Oliwia7 A
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna2 B
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Grabowski WojciechLipiec Marta1 B
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Grabowski WojciechLipiec Marta3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Grabowski WojciechLipiec Marta5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów, IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2018 Grabowski WojciechLipiec Marta3 OPEN
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna1 B
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Gapiński DominikSuchoń Paulina2 B
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Wojciechowski StanisławJanczewska Julia3 B
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Grabowski WojciechLipiec Marta4 B
Polish Open Championships Wojciechowski StanisławJanczewska Julia12 OPEN
Polish Open Championships Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna8 OPEN
Polish Open Championships Brodacki BartekKrupa Julia2 OPEN
Polish Open Championships Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna24 OPEN
Polish Open Championships Brodacki BartekKrupa Julia6 OPEN
Polish Open Championships Wojciechowski StanisławJanczewska Julia16 OPEN
Polish Open Championships Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna10 OPEN
Polish Open Championships Brodacki BartekKrupa Julia8 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Wojciechowski StanisławJanczewska Julia7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Wojciechowski StanisławJanczewska Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Grabowski WojciechLipiec Marta6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Brodacki BartekKrupa Julia1 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Rembelski JakubBala Oliwia2 A
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wojciechowski StanisławJanczewska Julia1 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wojciechowski StanisławJanczewska Julia8 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna6 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Brodacki BartekKrupa Julia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Wojciechowski StanisławJanczewska Julia10 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna9 B
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Gapiński DominikSuchoń Paulina5 B
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wojciechowski StanisławJanczewska Julia1 B
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wojciechowski StanisławJanczewska Julia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Rembelski JakubBala Oliwia15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Brodacki BartekKrupa Julia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wojciechowski StanisławJanczewska Julia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Brodacki BartekKrupa Julia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Grabowski WojciechLipiec Marta10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Grabowski WojciechLipiec Marta10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wojciechowski StanisławJanczewska Julia1 B
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Rembelski JakubBala Oliwia1 A
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Grabowski WojciechLipiec Marta6 OPEN
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Gapiński DominikSuchoń Paulina3 B
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Brodacki BartekKrupa Julia6 OPEN
XIV OTTT o Puchar T.Wrześniaka właściciela Hut Szkła z udziałem par zagranicznychWojciechowski StanisławJanczewska Julia1 B
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Brodacki BartekKrupa Julia9 OPEN
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Wojciechowski StanisławJanczewska Julia2 B
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Brodacki BartekKrupa Julia12 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wojciechowski StanisławJanczewska Julia3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wojciechowski StanisławJanczewska Julia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Gapiński DominikSuchoń Paulina1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Grabowski WojciechLipiec Marta6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wojciechowski StanisławJanczewska Julia10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wojciechowski StanisławJanczewska Julia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Rembelski JakubBala Oliwia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Brodacki BartekKrupa Julia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wojciechowski StanisławJanczewska Julia9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Brodacki BartekKrupa Julia4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Demianiuk AdrianBuczyńska Weronika3 G
Mistrzostwa Klas A,B,C Wojciechowski StanisławJanczewska Julia7 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna2 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Brodacki BartekKrupa Julia1 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Rembelski JakubBala Oliwia19 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Brodacki BartekKrupa Julia13 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Grabowski WojciechLipiec Marta31 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Wojciechowski StanisławJanczewska Julia25 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Gapiński DominikSuchoń Paulina16 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna3 B
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 Wojciechowski StanisławJanczewska Julia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rembelski JakubBala Oliwia11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuczyński FilipSzczukiewicz Katarzyna12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wojciechowski StanisławJanczewska Julia14 OPEN
Gwiazdkowy TTT Demianiuk AdrianBuczyńska Weronika2 G
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBrodacki BartekKrupa Julia25 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRembelski JakubBala Oliwia9 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBrodacki BartekKrupa Julia9 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrabowski WojciechLipiec Marta2 C
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Grabowski WojciechLipiec Marta1 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Rembelski JakubBala Oliwia15 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Brodacki BartekKrupa Julia13 OPEN
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Demianiuk AdrianBuczyńska Weronika1 G
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Rembelski JakubBala Oliwia1 B
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Grabowski WojciechLipiec Marta1 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Brodacki BartekKrupa Julia12 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kuczyński FilipJanczewska Julia27 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Brodacki BartekKrupa Julia19 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Rembelski JakubBala Oliwia1 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kuczyński FilipJanczewska Julia1 B
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Demianiuk AdrianBuczyńska Weronika2 G
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kuczyński FilipJanczewska Julia8 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Brodacki BartekKrupa Julia5 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Brodacki BartekKrupa Julia3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rembelski JakubBala Oliwia4 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kuczyński FilipJanczewska Julia1 B
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rembelski JakubBala Oliwia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuczyński FilipJanczewska Julia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuczyński FilipJanczewska Julia1 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Brodacki BartekKrupa Julia5 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Kuczyński FilipJanczewska Julia7 B
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Brodacki BartekKrupa Julia6 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Rembelski JakubBala Oliwia5 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Brodacki BartekKrupa Julia5 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Kuczyński FilipJanczewska Julia1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Rembelski JakubBala Oliwia1 B
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Kuczyński FilipJanczewska Julia1 C
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Brodacki BartekKrupa Julia1 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Rembelski JakubBala Oliwia2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rembelski JakubBala Oliwia2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rembelski JakubBala Oliwia12 OPEN
Polish Open Championships PTT Brodacki BartekKrupa Julia16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Rembelski JakubBala Oliwia5 B
Polish Open Championships PTT Brodacki BartekKrupa Julia15 OPEN
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Kuczyński FilipJanczewska Julia6 C
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek Rembelski JakubBala Oliwia1 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Demianiuk AdrianBuczyńska Weronika1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Kuczyński FilipJanczewska Julia6 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Brodacki BartekKrupa Julia2 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Brodacki BartekKrupa Julia2 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Rembelski JakubBala Oliwia3 B
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Gapiński DominikBrodacka Ola6 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Brodacki BartekKrupa Julia3 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Brodacki BartekKrupa Julia3 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Gapiński DominikBrodacka Ola6 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Kuczyński FilipJanczewska Julia10 C
OTTT „ Małe Mazowsze‘’ o Puchar Burmistrza Łomianek Demianiuk AdrianBuczyńska Weronika1 H
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Brodacki BartekKrupa Julia3 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Rembelski JakubBala Oliwia5 B
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Brodacki BartekKrupa Julia13 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Brodacki BartekKrupa Julia2 B
Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT 2017 OTT o PUCHAR BURMISTRZA LUBONIA Brodacki BartekKrupa Julia1 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Brodacki BartekKrupa Julia3 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Rembelski JakubBala Oliwia2 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Gapiński DominikBrodacka Ola7 B
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kuczyński FilipJanczewska Julia1 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Kuczyński FilipJanczewska Julia7 C
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Demianiuk AdrianBuczyńska Weronika1 H
II OTTT O Puchar Gminy Andrespol Brodacki BartekKrupa Julia1 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Rembelski JakubBala Oliwia9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Cabaj SzymonNasalska Izabela34 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kuczyński FilipJanczewska Julia16 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Brodacki BartekKrupa Julia12 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Cabaj SzymonNasalska Izabela9 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kuczyński FilipJanczewska Julia18 OPEN
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kuczyński FilipJanczewska Julia3 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Kuczyński FilipJanczewska Julia1 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Rembelski JakubBala Oliwia3 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Brodacki BartekKrupa Julia4 B
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Brodacki BartekKrupa Julia5 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Brodacki BartekKrupa Julia2 B
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Rembelski JakubBala Oliwia2 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Gapiński DominikBrodacka Ola1 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Brodacki BartekKrupa Julia2 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Kuczyński FilipJanczewska Julia1 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Kuczyński FilipJanczewska Julia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Demianiuk AdrianBuczyńska Weronika1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Kuczyński FilipJanczewska Julia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Kuczyński FilipJanczewska Julia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Brodacki BartekKrupa Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Brodacki BartekKrupa Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Gapiński DominikBrodacka Ola2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów Rembelski JakubBala Oliwia3 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kuczyński FilipJanczewska Julia4 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kuczyński FilipJanczewska Julia1 C
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Gapiński DominikBrodacka Ola11 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Cabaj SzymonNasalska Izabela8 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Brodacki BartekKrupa Julia2 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Brodacki BartekKrupa Julia5 B
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Buczyńska WeronikaDemianiuk Adrian1 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Rembelski JakubBala Oliwia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyKuczyński FilipJanczewska Julia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyKuczyński FilipJanczewska Julia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyBrodacki BartekKrupa Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyGapiński DominikBrodacka Ola2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyBrodacki BartekKrupa Julia4 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyCabaj SzymonNasalska Izabela6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyRembelski JakubBala Oliwia7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuczyński FilipJanczewska Julia27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rembelski JakubBala Oliwia16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuczyński FilipJanczewska Julia27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Brodacki BartekKrupa Julia13 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Kuczyński FilipJanczewska Julia5 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Brodacki BartekKrupa Julia15 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Kuczyński FilipJanczewska Julia15 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Brodacki BartekKrupa Julia8 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Rembelski JakubBala Oliwia24 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Gapiński DominikBrodacka Ola27 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Cabaj SzymonNasalska Izabela37 B
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówRembelski JakubBala Oliwia3 B
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówBrodacki BartekKrupa Julia2 B
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówBrodacki BartekKrupa Julia4 B
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówKuczyński FilipJanczewska Julia9 C
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówKuczyński FilipJanczewska Julia1 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kuczyński FilipJanczewska Julia2 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kuczyński FilipJanczewska Julia3 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Brodacki BartekKrupa Julia5 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Brodacki BartekKrupa Julia4 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Cabaj SzymonNasalska Izabela6 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Rembelski JakubBala Oliwia9 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Brodacki BartekKrupa Julia7 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Brodacki BartekKrupa Julia5 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Rembelski JakubBala Oliwia10 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Brodacki BartekKrupa Julia15 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Brodacki BartekKrupa Julia16 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Rembelski JakubBala Oliwia18 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Kuczyński FilipJanczewska Julia1 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Rembelski JakubBala Oliwia4 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Kuczyński FilipJanczewska Julia4 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Rembelski JakubBala Oliwia2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kuczyński FilipJanczewska Julia2 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Rembelski JakubBala Oliwia1 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Demianiuk AdrianBuczyńska Weronika1 H
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Rembelski JakubBala Oliwia2 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRembelski JakubBala Oliwia11 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBrodacki BartekKrupa Julia9 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRembelski JakubBala Oliwia5 C
OTTT FAST-STEP MOTION Rembelski JakubBala Oliwia1 C
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTRembelski JakubBala Oliwia1 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Brodacki BartekKrupa Julia11 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Rembelski JakubBala Oliwia21 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy, Seniorzy i MP Show w ST i LA Brodacki BartekKrupa Julia11 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Buczyński FilipGrzyb Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Demianiuk AdrianBuczyńska Weronika2 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasRembelski JakubBala Oliwia2 C
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Gapiński DominikBrodacka Ola8 B
XXI OTTT LUBARTÓW 2016 Buczyński FilipGrzyb Julia4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Rembelski JakubBala Oliwia2 C
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyBuczyński FilipGrzyb Julia3 D
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyRembelski JakubBala Oliwia1 C
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Brodacki BartekKrupa Julia2 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Brodacki BartekKrupa Julia1 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Rembelski JakubBala Oliwia3 OPEN
XIV MŁAWA OPEN, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Buczyński FilipGrzyb Julia1 D
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Rembelski JakubBala Oliwia1 C
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Rembelski JakubBala Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Brodacki BartekKrupa Julia1 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Brodacki BartekKrupa Julia3 OPEN
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Rembelski JakubBala Oliwia1 C
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Gapiński DominikBrodacka Ola3 B
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Wolf ŁukaszStachera Weronika7 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Wolf ŁukaszStachera Weronika4 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Kuczyński FilipJanczewska Julia1 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Buczyński FilipGrzyb Julia5 D
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBrodacki BartekKrupa Julia1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBrodacki BartekKrupa Julia6 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBELSKIEGO i ŁÓDZKIEGO PTT Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoKuczyński FilipJanczewska Julia2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Brodacki BartekKrupa Julia3 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Gapiński DominikBrodacka Ola3 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Kuczyński FilipJanczewska Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Kuczyński FilipJanczewska Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Kuczyński FilipJanczewska Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Brodacki BartekKrupa Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Gapiński DominikBrodacka Ola2 C
OTTT Małe Mazowsze Kuczyński FilipJanczewska Julia3 D
OTTT Małe Mazowsze Kuczyński FilipJanczewska Julia5 D
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Brodacki BartekKrupa Julia3 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Brodacki BartekKrupa Julia11 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Kuczyński FilipJanczewska Julia5 D
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Brodacki BartekKrupa Julia8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Kuczyński FilipJanczewska Julia1 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Kuczyński FilipJanczewska Julia2 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Kuczyński FilipJanczewska Julia4 D
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Brodacki BartekKrupa Julia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Brodacki BartekKrupa Julia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kuczyński FilipJanczewska Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Kuczyński FilipJanczewska Julia6 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Kuczyński FilipJanczewska Julia2 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Kuczyński FilipJanczewska Julia1 D
Festiwal Tańca Riviera 2016 Gapiński DominikBrodacka Ola2 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Brodacki BartekKrupa Julia3 C
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejKuczyński FilipJanczewska Julia1 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejKuczyński FilipJanczewska Julia6 D
OTTT \"Respect Dance 2016\" o Puchar Prezydenta Miasta Skarżyska-KamiennejBrodacki BartekKrupa Julia3 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Brodacki BartekKrupa Julia2 C
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Gapiński DominikBrodacka Ola2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Gapiński DominikBrodacka Ola3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Brodacki BartekKrupa Julia10 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Gapiński DominikBrodacka Ola2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kuczyński FilipJanczewska Julia1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Kuczyński FilipJanczewska Julia3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Kuczyński FilipJanczewska Julia1 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Kuczyński FilipJanczewska Julia4 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Brodacki BartekKrupa Julia4 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Gapiński DominikBrodacka Ola1 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieKuczyński FilipJanczewska Julia1 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieKuczyński FilipJanczewska Julia2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowiePuławski MateuszBala Oliwia6 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieBrodacki BartekKrupa Julia4 C
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Brodacki BartekKrupa Julia5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Gapiński DominikBrodacka Ola4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Kuczyński FilipJanczewska Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta CiechanowaGapiński DominikBrodacka Ola1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Kuczyński FilipJanczewska Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Brodacki BartekKrupa Julia7 OPEN
Festiwal Tańca ŁOMIANKI 2016 - OTTT o Puchar Burmistrza Łomianek *Transmisja live: www.rell.pl Kuczyński FilipJanczewska Julia2 D
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Gapiński DominikBrodacka Ola5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Gapiński DominikBrodacka Ola5 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brodacki BartekKrupa Julia3 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Gapiński DominikBrodacka Ola1 C