!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
FANTAZJA
Skwierzyna (Lubuskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 C
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Pura FilipNowak Kinga9 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Góra HannaRomaneczko Stanisław1 H
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina3 G
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Lis KacperKorzyniewska Zuzanna3 G
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Oryńczak IgaKowalewski Michał2 H
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Kozak GrzegorzWojtaszek Maja10 F
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Lemke KrystianMużelak Julia4 E
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Kloc PiotrTuszyńska Olimpia4 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Kloc PiotrTuszyńska Olimpia3 D
Mikołajkowy OTTTow. 2019 Sobieszek SławomirKaśków Weronika2 C
Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Dzieci i Juniorów WIELKOPOLAN CUP 2019 i Turniej Towarzyszący Seniorów Lemke KrystianMużelak Julia3 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Nawojski MateuszPłotnicka Dorota2 G
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kowalewski MichałOryńczak Iga2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Winnicki MarcinNawojska Julia14 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Janas MichałKownacka Magdalena8 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina3 G
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Banasiak FilipRomaneczko Julia3 G
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kucińska EmiliaSkorupa Mieszko2 H
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria13 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Pura FilipNowak Kinga8 F
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Lemke KrystianMużelak Julia3 E
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kloc PiotrTuszyńska Olimpia6 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kloc PiotrTuszyńska Olimpia3 D
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Sobieszek SławomirKaśków Weronika4 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Sobieszek SławomirKaśków Weronika5 C
JESIENNY TURNIEJ TAŃCA Kozak GrzegorzWojtaszek Maja9 F
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Lemke KrystianMużelak Julia3 E
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kloc PiotrTuszyńska Olimpia6 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kloc PiotrTuszyńska Olimpia4 D
XXV JUBILEUSZOWY TTT SREBRNE PANTOFELKI 2019 Kłobus DawidChwirot Milena3 G
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Banasiak FilipRomaneczko Julia3 G
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Nawojski MateuszPłotnicka Dorota2 G
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Lis KacperKorzyniewska Zuzanna3 G
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina3 G
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mandziuk AntoniKupińska Hanna14 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria9 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Winnicki MarcinNawojska Julia10 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Janas MichałKownacka Magdalena13 F
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Góra HannaRomaneczko Stanisław2 H
VII \"Jesienny\" Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kłobus DawidChwirot Milena1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Otyń 2019 Lemke KrystianMużelak Julia1 E
POWITANIE LATA Mandziuk AntoniKupińska Hanna3 G
POWITANIE LATA Lemke KrystianMużelak Julia2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Góra HannaRomaneczko Stanisław1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria10 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Banasiak FilipRomaneczko Julia3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Kaniecki KarolKownacka Joanna2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Janas MichałKownacka Magdalena3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Janas MichałKownacka Magdalena7 F
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina3 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Mandziuk AntoniKupińska Hanna2 G
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Kłobus DawidChwirot Milena2 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Nawojski MateuszPłotnicka Dorota3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Lemke KrystianMużelak Julia3 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Mandziuk AntoniKupińska Hanna2 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Pura FilipOset Oliwia6 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Pura FilipOset Oliwia6 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicSobieszek SławomirKaśków Weronika4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKloc PiotrTuszyńska Olimpia11 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicKloc PiotrTuszyńska Olimpia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsSobieszek SławomirKaśków Weronika3 D
ŚWIĘTO BZÓWLis KacperKorzyniewska Zuzanna1 H
ŚWIĘTO BZÓWKłobus DawidChwirot Milena1 G
ŚWIĘTO BZÓWBanasiak FilipRomaneczko Julia3 G
ŚWIĘTO BZÓWMandziuk LiwiaWaligórska Alicja2 H
ŚWIĘTO BZÓWMandziuk AntoniKupińska Hanna2 G
ŚWIĘTO BZÓWPorwisiak StanisławKłobus Zuzanna3 G
ŚWIĘTO BZÓWKloc PiotrTuszyńska Olimpia6 D
ŚWIĘTO BZÓWWaligórski JanNowak Kinga3 G
ŚWIĘTO BZÓWNawojski MateuszPłotnicka Dorota2 G
ŚWIĘTO BZÓWWinnicki MarcinNawojska Julia2 G
ŚWIĘTO BZÓWSobieszek SławomirKaśków Weronika2 D
ŚWIĘTO BZÓWKloc PiotrTuszyńska Olimpia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Sobieszek SławomirKaśków Weronika5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Kloc PiotrTuszyńska Olimpia13 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Kloc PiotrTuszyńska Olimpia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Lemke KrystianMużelak Julia5 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Mandziuk AntoniKupińska Hanna3 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Porwisiak StanisławKłobus Zuzanna3 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Kaniecki KarolKownacka Joanna3 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina3 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Mandziuk LiwiaWaligórska Alicja2 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Korzyniewska ZuzannaLis Kacper2 H
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Janas MichałKownacka Magdalena5 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Janas MichałKownacka Magdalena5 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Waligórski JanNowak Kinga3 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Mikuczewski JakubBak Wiktoria3 F
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria5 F
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Winnicki MarcinNawojska Julia2 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Mandziuk AntoniKupińska Hanna6 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina7 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Lemke KrystianMużelak Julia5 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSobieszek SławomirKaśków Weronika2 D
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSobieszek SławomirKaśków Weronika2 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Lemke KrystianMużelak Julia4 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Korzyniewska ZuzannaLis Kacper2 H
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Janas MichałKownacka Magdalena2 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria7 F
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Mandziuk AntoniKupińska Hanna3 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kloc PiotrTuszyńska Olimpia4 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Kloc PiotrTuszyńska Olimpia4 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Sobieszek SławomirKaśków Weronika2 D
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Sobieszek SławomirKaśków Weronika2 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kloc PiotrTuszyńska Olimpia5 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Jankowski PawełWaligórska Alicja2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Kloc PiotrTuszyńska Olimpia6 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Sobieszek SławomirKaśków Weronika4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 D
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Konieczny SzymonPupkowska Zuzanna3 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria2 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Banasiak FilipRomaneczko Julia3 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Kaniecki KarolKownacka Joanna3 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Góra HannaRomaneczko Stanisław2 H
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Winnicki MarcinNawojska Julia3 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Mandziuk AntoniKupińska Hanna2 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina3 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Janas MichałKownacka Magdalena3 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Waligórski JanNowak Kinga3 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Porwisiak StanisławKłobus Zuzanna3 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Nawojski MateuszPłotnicka Dorota3 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Jankowski PawełWaligórska Alicja2 H
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Surowiec KacperUlm Aleksandra2 H
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Mikuczewski JakubBak Wiktoria3 F
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Sobieszek SławomirKaśków Weronika1 D
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Sobieszek SławomirKaśków Weronika2 D
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Kloc PiotrTuszyńska Olimpia3 E
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Kloc PiotrTuszyńska Olimpia3 E
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Kłobus DawidChwirot Milena3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMikuczewski JakubBak Wiktoria8 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMandziuk LiwiaWieczorek Roksana2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJankowski PawełWaligórska Alicja2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyNawojski MateuszPłotnicka Dorota3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKłobus DawidChwirot Milena2 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGóra HannaRomaneczko Stanisław2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPorwisiak StanisławKłobus Zuzanna3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKonieczny SzymonPupkowska Zuzanna3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJanas MichałKownacka Magdalena3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBartkowiak MichałOlejniczak Michalina3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKowalewski MichałOryńczak Iga2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyHoszko JuliaTanaś Jan1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySurowiec KacperUlm Aleksandra2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPura FilipOset Oliwia7 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPura FilipOset Oliwia6 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyWaligórski JanNowak Kinga3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKloc PiotrTuszyńska Olimpia3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyLemke KrystianMużelak Julia10 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyWojtaszek WiktoriaŻuk Franciszek2 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyWinnicki MarcinNawojska Julia3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySobieszek SławomirKaśków Weronika1 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKaniecki KarolKownacka Joanna3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySkorupa MieszkoKucińska Emilia2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBanasiak FilipRomaneczko Julia1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKloc PiotrTuszyńska Olimpia3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySobieszek SławomirKaśków Weronika6 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Waligórski JanNowak Kinga1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Lis KacperKorzyniewska Zuzanna1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Hoszko JuliaTanaś Jan2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kowalewski MichałOryńczak Iga2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Ulm AleksandraSurowiec Kacper1 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Jankowski PawełWaligórska Alicja2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Mandziuk LiwiaWieczorek Roksana2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Janas MichałKownacka Magdalena3 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Porwisiak StanisławKłobus Zuzanna3 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kucińska EmiliaSkorupa Mieszko2 H
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kaniecki KarolKownacka Joanna3 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Sobieszek SławomirKaśków Weronika16 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Pura FilipOset Oliwia17 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kloc PiotrTuszyńska Olimpia9 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Pura FilipOset Oliwia20 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Sobieszek SławomirKaśków Weronika1 D
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kloc PiotrTuszyńska Olimpia12 E
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Nawojski MateuszPłotnicka Dorota3 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Kłobus DawidChwirot Milena2 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria3 G
IX FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2019 o PUCHAR BURMISTRZA GMINY KÓRNIK Winnicki MarcinNawojska Julia3 G
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Sobieszek SławomirKaśków Weronika2 D
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Sobieszek SławomirKaśków Weronika5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Korzyniewska ZuzannaLis Kacper1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Banasiak FilipRomaneczko Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Jankowski PawełWaligórska Alicja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Kaniecki KarolKownacka Joanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Konieczny SzymonKłobus Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Mandziuk AntoniKupińska Hanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Góra HannaRomaneczko Stanisław2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Kowalewski MichałOryńczak Iga2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Pura FilipOset Oliwia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Bartkowiak MichałPupkowska Zuzanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Hoszko JuliaTanaś Jan2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Lemke KrystianMużelak Julia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Kloc PiotrTuszyńska Olimpia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Kloc PiotrTuszyńska Olimpia3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Pura FilipOset Oliwia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Waligórski JanNowak Kinga1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Mikołajki 2018 Kozak GrzegorzWojtaszek Maja2 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaJanas MichałKownacka Magdalena1 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaWaligórski JanNowak Kinga1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaKloc PiotrTuszyńska Olimpia3 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaKloc PiotrTuszyńska Olimpia3 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaBartkowiak MichałOlejniczak Michalina1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaKorzyniewska ZuzannaLis Kacper2 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaKozak GrzegorzWojtaszek Maja3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaNawojski MateuszPłotnicka Dorota3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaMandziuk AntoniKupińska Hanna1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaWaligórska AlicjaJankowski Paweł2 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaKaniecki KarolKownacka Joanna3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaWinnicki MarcinNawojska Julia3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaPorwisiak StanisławKraj Zuzanna3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaŻuk FranciszekWojtaszek Wiktoria3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Janas MichałKownacka Magdalena3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Waligórski JanNowak Kinga2 H
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kozak GrzegorzWojtaszek Maja3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Jankowski PawełWaligórska Alicja2 H
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Mandziuk AntoniKupińska Hanna1 H
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kaniecki KarolKownacka Joanna3 G
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Konieczny SzymonKłobus Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Mandziuk AntoniKupińska Hanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Banasiak FilipRomaneczko Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Waligórska AlicjaJankowski Paweł2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Winnicki MarcinNawojska Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Kaniecki KarolKownacka Joanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Mikuczewski JakubBak Wiktoria1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Lemke KrystianMużelak Julia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Pura FilipOset Oliwia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Kloc PiotrTuszyńska Olimpia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Pura FilipOset Oliwia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Janas MichałKownacka Magdalena3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Nawojski MateuszPłotnicka Dorota3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Kloc PiotrTuszyńska Olimpia5 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Mikuczewski JakubBak Wiktoria2 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Janas MichałKownacka Magdalena2 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kłobus DawidChwirot Milena3 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Nawojski MateuszPłotnicka Dorota3 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Porwisiak StanisławKraj Zuzanna3 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Banasiak FilipRomaneczko Julia2 H
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Bartkowiak MichałOlejniczak Michalina2 H
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Winnicki MarcinNawojska Julia1 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Konieczny SzymonKłobus Zuzanna3 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kaniecki KarolKownacka Joanna3 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria3 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Waligórski JanNowak Kinga2 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Kozak GrzegorzWojtaszek Maja3 G
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Lemke KrystianMużelak Julia6 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Pura FilipOset Oliwia17 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Pura FilipOset Oliwia16 E
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Lemke KrystianMużelak Julia2 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTKaniecki KarolKownacka Joanna3 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJanas MichałKownacka Magdalena3 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTJankowski PawełWaligórska Alicja2 H
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTMikuczewski JakubBak Wiktoria2 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTLemke KrystianMużelak Julia10 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTKonieczny SzymonKłobus Zuzanna3 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTKozak GrzegorzWojtaszek Maja2 H
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTŻuk FranciszekWojtaszek Wiktoria3 G
\"Taneczne Powitanie Lata\"Lemke KrystianMużelak Julia2 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kozak GrzegorzWojtaszek Maja1 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kraj ZuzannaPorwisiak Stanisław1 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Nawojski MateuszPłotnicka Dorota1 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Bartkowiak MichałKupińska Hanna2 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kaniecki KarolKownacka Joanna3 G
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Mikuczewski JakubBak Wiktoria3 G
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Żuk FranciszekWojtaszek Wiktoria3 G
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Boryczka LenaLis Kacper1 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Lemke KrystianMużelak Julia1 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Pura FilipOset Oliwia6 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Pura FilipOset Oliwia6 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kloc PiotrGwadera Julia4 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Sobieszek SławomirKaśków Weronika4 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Kloc PiotrGwadera Julia7 D
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiKloc PiotrGwadera Julia9 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSobieszek SławomirKaśków Weronika6 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiKloc PiotrGwadera Julia5 D
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSobieszek SławomirKaśków Weronika7 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiLemke KrystianMużelak Julia16 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Winnicki MarcinNawojska Julia1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Maksymiuk FilipMandziuk Liwia2 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Nawojski MateuszPłotnicka Dorota2 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Kozak GrzegorzWojtaszek Maja2 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Mikuczewski JakubBak Wiktoria1 G
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Mandziuk AntoniSienkowska Zuzanna3 G
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Sobieszek SławomirKaśków Weronika1 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Pura FilipOset Oliwia7 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Pura FilipOset Oliwia5 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Winnicki MarcinNawojska Julia1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Kaniecki KarolKownacka Joanna1 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Płotnicka DorotaNawojski Mateusz2 H
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OGÓLNOPOLSKI TTT PREMIUM o Puchar Dyrektora OSiR w Przeźmierowie Kownacka MagdalenaJanas Michał1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Kloc PiotrGwadera Julia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Sobieszek SławomirKaśków Weronika6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Sobieszek SławomirKaśków Weronika4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Kloc PiotrGwadera Julia6 D
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Haraburda GabrielaMarciniak Bartosz2 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Janas MichałKownacka Magdalena1 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kraj ZuzannaPorwisiak Stanisław1 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Bartkowiak MichałKupińska Hanna2 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Boryczka LenaHofanowski Patryk2 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kulesz JuliaLis Kacper2 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Maksymiuk FilipMandziuk Liwia2 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Płotnicka DorotaNawojski Mateusz2 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Banasiak FilipWojtaszek Wiktoria1 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kaniecki KarolKownacka Joanna1 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kłobus DawidChwirot Milena1 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Pupkowska ZuzannaWaligórska Alicja2 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Mandziuk AntoniSienkowska Zuzanna3 G
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Mikuczewski JakubBak Wiktoria3 G
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Kozak GrzegorzWojtaszek Maja2 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Nowak KingaWaligórski Jan2 H
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Pura FilipOset Oliwia6 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Pura FilipOset Oliwia11 E
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO Konieczny SzymonKłobus Zuzanna3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Sobieszek SławomirKaśków Weronika2 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Mikuczewski JakubBak Wiktoria3 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Banasiak FilipWojtaszek Wiktoria1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Kaniecki KarolKownacka Joanna2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Kownacka MagdalenaMarciniak Bartosz2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Waligórski JanNowak Kinga2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Kloc PiotrGwadera Julia4 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Sobieszek SławomirKaśków Weronika2 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Kloc PiotrGwadera Julia2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Chwirot MilenaKłobus Dawid1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Kraj ZuzannaPorwisiak Stanisław2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Kupińska HannaBartkowiak Michał2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kozak GrzegorzWojtaszek Maja2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kloc PiotrGwadera Julia7 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kloc PiotrGwadera Julia2 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Pura FilipOset Oliwia5 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Sobieszek SławomirKaśków Weronika1 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Pura FilipOset Oliwia6 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Nowak KingaWaligórski Jan1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Chwirot MilenaKłobus Dawid1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Maksymiuk FilipMandziuk Liwia2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Winnicki MarcinNawojska Julia2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Górniewicz HannaPupkowska Zuzanna1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kulesz JuliaLis Kacper1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Nawojski MateuszPłotnicka Dorota1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Ulm AleksandraOlejniczak Michalina1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Bartkowiak MichałKupińska Hanna2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Boryczka LenaHofanowski Patryk2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Dymianowski JulianJaros Natalia2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kraj ZuzannaPorwisiak Stanisław1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Konieczny SzymonKłobus Zuzanna3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Mikuczewski JakubBak Wiktoria2 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Żuk FranciszekGórnicka Nikola3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Banasiak FilipWojtaszek Wiktoria1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kaniecki KarolKownacka Joanna1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Kownacka MagdalenaMarciniak Bartosz1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Haraburda GabrielaJanas Michał2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Mandziuk AntoniSienkowska Zuzanna3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Jankowski PawełWaligórska Alicja2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Nowosadzki OliwierPałczak Oliwia2 H
Polish Cup PTT WDC AL Sobieszek SławomirKaśków Weronika4 E
Polish Cup PTT WDC AL Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Sobieszek SławomirKaśków Weronika9 E
VIII OTTT BIAŁA DAMA 2018Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Nowak KingaWaligórski Jan2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kozak GrzegorzWojtaszek Maja2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Nowosadzki OliwierPałczak Oliwia2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kownacka MagdalenaMarciniak Bartosz2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Janas MichałWojtaszek Wiktoria2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Winnicki MarcinNawojska Julia1 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Mikuczewski JakubBak Wiktoria1 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kłobus ZuzannaKonieczny Szymon1 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kaniecki KarolKownacka Joanna1 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Ulm AleksandraOlejniczak Michalina2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Kraj ZuzannaPorwisiak Stanisław2 H
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Bartkowiak MichałKupińska Hanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Kłobus ZuzannaKonieczny Szymon1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Banasiak FilipWojtaszek Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Winnicki MarcinNawojska Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Kaniecki KarolKownacka Joanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Kłobus DawidChwirot Milena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Janas MichałHaraburda Gabriela2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Kloc PiotrGwadera Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Lemke KrystianMużelak Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Sobieszek SławomirKaśków Weronika5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Sobieszek SławomirKaśków Weronika3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Kloc PiotrGwadera Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"WALENTYNKI 2018\" Bartkowiak MichałKupińska Hanna2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Pura FilipStasiak Jowita7 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Chwirot MilenaKłobus Dawid1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Nawojski MateuszKulesz Julia2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Kownacka MagdalenaMarciniak Bartosz1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Mikuczewski JakubBak Wiktoria1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Lemke KrystianMużelak Julia4 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Mandziuk AntoniKownacka Joanna3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Konieczny SzymonKłobus Zuzanna1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Janas MichałHaraburda Gabriela2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Maksymiuk FilipMandziuk Liwia2 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Żuk FranciszekGórnicka Nikola3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Kloc PiotrGwadera Julia2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Kloc PiotrGwadera Julia2 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Banasiak FilipWojtaszek Wiktoria2 H
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sobieszek SławomirChabros Julia5 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kloc PiotrGwadera Julia4 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Sobieszek SławomirChabros Julia5 D
XXIII OTTT SREBRNE PANTOFELKI Kloc PiotrGwadera Julia6 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Kloc PiotrGwadera Julia4 D
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Kloc PiotrGwadera Julia4 D
OTTT Jesień 2017Kupińska HannaUlm Aleksandra2 H
OTTT Jesień 2017Kłobus DawidChwirot Milena2 H
OTTT Jesień 2017Lis KacperPłotnicka Dorota2 H
OTTT Jesień 2017Haraburda GabrielaJanas Michał1 H
OTTT Jesień 2017Kłobus ZuzannaKonieczny Szymon1 H
OTTT Jesień 2017Wojtaszek WiktoriaBanasiak Filip1 H
OTTT Jesień 2017Dymianowski JulianOlejniczak Michalina2 H
OTTT Jesień 2017Kraj ZuzannaPorwisiak Stanisław2 H
OTTT Jesień 2017Kucińska EmiliaWaligórska Alicja2 H
OTTT Jesień 2017Kulesz JuliaNawojski Mateusz1 H
OTTT Jesień 2017Mandziuk LiwiaMaksymiuk Filip2 H
OTTT Jesień 2017Mikuczewski JakubBak Wiktoria1 H
OTTT Jesień 2017Winnicki MarcinNawojska Julia1 H
OTTT Jesień 2017Kaniecki KarolPałczak Oliwia2 H
OTTT Jesień 2017Kownacka MagdalenaMarciniak Bartosz2 H
OTTT Jesień 2017Nowak KingaWaligórski Jan2 H
OTTT Jesień 2017Nowosadzki OliwierSienkowska Zuzanna3 G
OTTT Jesień 2017Mandziuk AntoniKownacka Joanna3 G
OTTT Jesień 2017Pura FilipStasiak Jowita7 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Sobieszek SławomirChabros Julia3 D
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Sobieszek SławomirChabros Julia3 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKloc PiotrGwadera Julia5 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKloc PiotrGwadera Julia5 D
ŚWIĘTO BZÓW Kloc PiotrGwadera Julia4 D
ŚWIĘTO BZÓW Winnicki MarcinGórnicka Nikola3 G
ŚWIĘTO BZÓW Kloc PiotrGwadera Julia8 D
ŚWIĘTO BZÓW Czaczkowski KacperLemke Julita4 B
ŚWIĘTO BZÓW Czaczkowski KacperLemke Julita4 B
ŚWIĘTO BZÓW Pura FilipStasiak Jowita9 E
ŚWIĘTO BZÓW Kanczurzewski ArkadiuszOchnik Weronika3 G
ŚWIĘTO BZÓW Środecki AleksanderTuszyńska Olimpia8 F
ŚWIĘTO BZÓW Kaniecki KarolBak Wiktoria3 G
ŚWIĘTO BZÓW Konieczny SzymonKownacka Magdalena1 H
ŚWIĘTO BZÓW Olszak OliwierMomot Kinga2 H
ŚWIĘTO BZÓW Janas MichałHaraburda Gabriela1 H
ŚWIĘTO BZÓW Banasiak FilipWojtaszek Wiktoria1 H
ŚWIĘTO BZÓW Mandziuk AntoniKownacka Joanna3 G
ŚWIĘTO BZÓW Wojtaszek MajaMikuczewski Jakub1 H
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Czaczkowski KacperLemke Julita11 B
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Czaczkowski KacperLemke Julita14 B
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Czaczkowski KacperLemke Julita17 OPEN
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Kloc PiotrGwadera Julia9 D
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Kloc PiotrGwadera Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKloc PiotrGwadera Julia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaLemke KrystianMużelak Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKanczurzewski ArkadiuszOchnik Weronika3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKozak GrzegorzKowalewska Hanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaPura FilipStasiak Jowita9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaWinnicki MarcinGórnicka Nikola3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaSobieszek SławomirChabros Julia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaSobieszek SławomirChabros Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKloc PiotrGwadera Julia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaCzaczkowski KacperLemke Julita7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaCzaczkowski KacperLemke Julita9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaNowosadzki OliwierSienkowska Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaŻuk FranciszekCzarniecka Alicja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaMomot KingaOlszak Oliwier1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKaniecki KarolBak Wiktoria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaWaligórski JanNowak Kinga2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaMikuczewski JakubWojtaszek Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaDrogowski KsawierPałczak Oliwia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKłobus ZuzannaKonieczny Szymon2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKownacka MagdalenaWaligórska Alicja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaJanas MichałHaraburda Gabriela2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBanasiak FilipWojtaszek Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKraj ZuzannaPorwisiak Stanisław1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKownacka JoannaMandziuk Antoni1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaNawojski MateuszKulesz Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaChwirot MilenaKłobus Dawid1 H
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Czaczkowski KacperLemke Julita10 B
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Kloc PiotrGwadera Julia7 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Sobieszek SławomirChabros Julia6 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Sobieszek SławomirChabros Julia6 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Kloc PiotrGwadera Julia5 D
XXXVIII MTSTT WIOSNA 2017 Lemke KrystianMużelak Julia2 G
Polish Cup PTT Czaczkowski KacperLemke Julita27 OPEN
Polish Cup PTT Czaczkowski KacperLemke Julita18 OPEN
Polish Cup PTT Kownacka JoannaMandziuk Antoni2 H
Polish Cup PTT Czaczkowski KacperLemke Julita13 B
Polish Cup PTT Czaczkowski KacperLemke Julita10 B
Polish Cup PTT Sobieszek SławomirChabros Julia8 D
Polish Cup PTT Kloc PiotrGwadera Julia8 D
Polish Cup PTT Sobieszek SławomirChabros Julia12 D
Polish Cup PTT Kloc PiotrGwadera Julia8 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Winnicki MarcinGórnicka Nikola3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Kozak GrzegorzKowalewska Hanna3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Żuk FranciszekCzarniecka Alicja3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Czaczkowski KacperLemke Julita8 B
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Lemke KrystianMużelak Julia1 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Kanczurzewski ArkadiuszOchnik Weronika3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Czaczkowski KacperLemke Julita10 B
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Sobieszek SławomirChabros Julia10 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Kloc PiotrGwadera Julia8 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Sobieszek SławomirChabros Julia9 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Kloc PiotrGwadera Julia6 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Pura FilipStasiak Jowita11 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Kaniecki KarolBak Wiktoria3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Nowosadzki OliwierSienkowska Zuzanna3 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Środecki AleksanderTuszyńska Olimpia12 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Nowak KingaWaligórski Jan2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Chwirot MilenaKłobus Dawid1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Momot KingaOlszak Oliwier2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Kownacka JoannaMandziuk Antoni1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Korzyniewska ZuzannaRał Aleksander2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Nawojski MateuszKulesz Julia1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Janas MichałKłobus Zuzanna1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Kownacka MagdalenaPorwisiak Stanisław2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Pupkowska ZuzannaDymianowski Julian2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Wojtaszek WiktoriaBanasiak Filip2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Wojtaszek MajaMikuczewski Jakub1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Drogowski KsawierPałczak Oliwia2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Konieczny SzymonKucińska Emilia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaLemke KrystianMużelak Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaCzaczkowski KacperLemke Julita11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaCzaczkowski KacperLemke Julita9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaPura FilipStasiak Jowita9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKloc PiotrGwadera Julia12 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaSobieszek SławomirChabros Julia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaSobieszek SławomirChabros Julia8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKloc PiotrGwadera Julia6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaŻuk FranciszekCzarniecka Alicja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaNowosadzki OliwierSienkowska Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaWojtaszek MajaMikuczewski Jakub2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaWaligórski JanNowak Kinga2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKłobus ZuzannaJanas Michał2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKownacka MagdalenaPorwisiak Stanisław2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaWojtaszek WiktoriaBanasiak Filip1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKownacka JoannaMandziuk Antoni1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKulesz JuliaNawojski Mateusz1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaWinnicki MarcinGórnicka Nikola3 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Kowalewska HannaKozak Grzegorz2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Sobieszek SławomirChabros Julia9 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Sobieszek SławomirChabros Julia9 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Kloc PiotrGwadera Julia8 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Lemke KrystianMużelak Julia2 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Waligórska AlicjaWaligórski Jan2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Konieczny SzymonKucińska Emilia2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Żuk FranciszekSienkowska Zuzanna3 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Winnicki MarcinGórnicka Nikola3 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Nowosadzki OliwierCzarniecka Alicja3 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Kownacka MagdalenaPorwisiak Stanisław2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Janas MichałKłobus Zuzanna2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Momot KingaOlszak Oliwier1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Kownacka JoannaMandziuk Antoni1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Kloc PiotrGwadera Julia11 D
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Czaczkowski KacperLemke Julita10 B
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Czaczkowski KacperLemke Julita12 B
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJSobieszek SławomirChabros Julia5 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJCzaczkowski KacperLemke Julita7 B
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJSobieszek SławomirChabros Julia3 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Kownacka JoannaMandziuk Antoni1 H
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Kloc PiotrGwadera Julia7 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Kloc PiotrGwadera Julia7 D
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Czaczkowski KacperLemke Julita3 B
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Czaczkowski KacperLemke Julita3 B
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI” Sobieszek SławomirChabros Julia2 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Kownacka JoannaMandziuk Antoni2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Czaczkowski KacperLemke Julita4 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Czaczkowski KacperLemke Julita6 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Kloc PiotrGwadera Julia7 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Kloc PiotrGwadera Julia8 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Sobieszek SławomirChabros Julia5 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Ulatowski AleksanderTuszyńska Olimpia3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Pura FilipOchnik Weronika2 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Lemke KrystianLitkowiec Ewelina1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Konieczny SzymonKucińska Emilia2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Nowosadzki OliwierCzarniecka Alicja3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Kaniecki KarolWaligórska Alicja2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Kłobus ZuzannaJanas Michał1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Kownacka MagdalenaPorwisiak Stanisław2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Pałczak OliwiaDrogowski Ksawier2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Winnicki MarcinBak Wiktoria3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Żuk FranciszekSienkowska Zuzanna3 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Kowalewska HannaKozak Grzegorz2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Mużelak JuliaWaligórski Jan2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Górnicka NikolaOlszak Oliwier2 H
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Sobieszek SławomirChabros Julia2 E
Mistrzostwa Royal Dance League Sobieszek SławomirChabros Julia2 E
XVI Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin Sobieszek SławomirChabros Julia4 E
Powitanie Lata 2016Środecki AleksanderKaśków Weronika2 E
Powitanie Lata 2016Sobieszek SławomirChabros Julia2 E
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueKloc PiotrGwadera Julia1 E
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueSobieszek SławomirChabros Julia3 E
XVIII SOLNY OTTTŚrodecki AleksanderKaśków Weronika6 E
XVIII SOLNY OTTTKloc PiotrGwadera Julia1 E
XVIII SOLNY OTTTSobieszek SławomirChabros Julia3 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Mandziuk AntoniWaligórska Alicja2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Górnicka NikolaWaligórski Jan2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kownacka JoannaOlszak Oliwier1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Sienkowska ZuzannaŻuk Franciszek1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Czarniecka AlicjaNowosadzki Oliwier2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Bak WiktoriaWinnicki Marcin1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Momot KingaSobkowiak Maciej2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kozak GrzegorzMużelak Julia1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Lemke KrystianLitkowiec Ewelina1 G
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Środecki AleksanderKaśków Weronika9 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Kloc PiotrGwadera Julia1 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Sobieszek SławomirChabros Julia2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Kloc PiotrGwadera Julia2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Sobieszek SławomirChabros Julia1 E
ŚWIĘTO BZÓWŚrodecki AleksanderKaśków Weronika5 E
ŚWIĘTO BZÓWSobieszek SławomirChabros Julia3 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Sobieszek SławomirChabros Julia2 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Kloc PiotrGwadera Julia5 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Środecki AleksanderKaśków Weronika8 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKowalewska HannaKozak Grzegorz2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaWaligórski JanMużelak Julia2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaLemke KrystianLitkowiec Ewelina1 G
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaŚrodecki AleksanderKaśków Weronika2 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaCzarniecka AlicjaNowosadzki Oliwier1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaSienkowska ZuzannaŻuk Franciszek1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBak WiktoriaWinnicki Marcin2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKucińska EmiliaSobkowiak Maciej2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaMandziuk AntoniWaligórska Alicja2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaOlszak OliwierKownacka Joanna2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKloc PiotrGwadera Julia4 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaSobieszek SławomirChabros Julia6 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaCzaczkowski KacperLemke Julita1 C
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaCzaczkowski KacperLemke Julita5 B
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Sobieszek SławomirChabros Julia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Czaczkowski KacperLemke Julita4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Czaczkowski KacperLemke Julita4 B
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Kloc PiotrGwadera Julia3 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Sobieszek SławomirChabros Julia7 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Czaczkowski KacperLemke Julita8 B
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Czaczkowski KacperLemke Julita5 C
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Kloc PiotrGwadera Julia6 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Środecki AleksanderKaśków Weronika4 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKownacka JoannaMandziuk Antoni2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyCzaczkowski KacperLemke Julita7 C
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySobieszek SławomirChabros Julia5 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKloc PiotrGwadera Julia4 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŚrodecki AleksanderKaśków Weronika7 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySienkowska ZuzannaŻuk Franciszek2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMomot KingaDrogowski Ksawier2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGórnicka NikolaOlszak Oliwier2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyCzarniecka AlicjaNowosadzki Oliwier2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyWinnicki MarcinBak Wiktoria1 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPura FilipOchnik Weronika2 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyUlatowski AleksanderTuszyńska Olimpia1 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyLemke KrystianLitkowiec Ewelina1 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyCzaczkowski KacperLemke Julita6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaPura FilipOchnik Weronika3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaCzaczkowski KacperLemke Julita14 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaCzaczkowski KacperLemke Julita9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaUlatowski AleksanderTuszyńska Olimpia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaLemke KrystianLitkowiec Ewelina1 G
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzaczkowski KacperLemke Julita25 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzaczkowski KacperLemke Julita48 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICASobieszek SławomirChabros Julia13 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAŚrodecki AleksanderKaśków Weronika8 E
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJŚrodecki AleksanderKaśków Weronika7 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTCzaczkowski KacperLemke Julita12 B
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTCzaczkowski KacperLemke Julita1 C
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTŚrodecki AleksanderKaśków Weronika6 OPEN
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTŚrodecki AleksanderKaśków Weronika7 OPEN
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSobieszek SławomirChabros Julia7 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTKloc PiotrGwadera Julia5 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTŚrodecki AleksanderKaśków Weronika3 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTŚrodecki AleksanderKaśków Weronika7 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTKloc PiotrGwadera Julia8 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTCzaczkowski KacperLemke Julita4 C
OTWARTE MISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO OKRĘGU PTT, XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Stargard Szczeciński - turniej rozgrywany w systemie PREMIUM, MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKIEGO OKRĘGU PTTCzaczkowski KacperLemke Julita11 B
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Czaczkowski KacperLemke Julita7 B
II OTTT o Puchar BM SLAM 2015 pod patronatem Prezydenta Ostrowa Wlkp. Czaczkowski KacperLemke Julita5 C
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Czaczkowski KacperLemke Julita2 C
XXX NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNE Czaczkowski KacperLemke Julita3 B
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Czaczkowski KacperLemke Julita10 B
XXI TTT SREBRNE PANTOFELKI - GPP Dorośli Juniorzy II Czaczkowski KacperLemke Julita1 C
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Czaczkowski KacperLemke Julita16 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Czaczkowski KacperLemke Julita12 B
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Czaczkowski KacperLemke Julita3 C