!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MISTRAL
Tarnowskie Góry (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
XI OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pilot OskarJackowska Amelia3 G
Puchar Klas C, B i A Oleksik MateuszSzemiel Kinga20 A
Puchar Klas C, B i A Musioł MichaelOstrowska Sandra31 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Szemiczek SzymonHanusek Paulina8 A
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Oleksik MateuszSzemiel Kinga5 A
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Musioł MichaelOstrowska Sandra4 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Pilot OskarJackowska Amelia3 G
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Sobczeński BartoszSkorupa Paulina6 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Sykosz MaksymilianSega Laura5 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Tarnogórskiej w sportowym tańcu towarzyskim Mistral 2021 Figuła GrzegorzGawlińska Maja3 G
Grand Prix Polski PTT Sykosz MaksymilianSega Laura2 F
Grand Prix Polski PTT Pilot OskarJackowska Amelia2 G
Grand Prix Polski PTT Oleksik MateuszSzemiel Kinga6 A
Grand Prix Polski PTT Szemiczek SzymonHanusek Paulina8 A
Grand Prix Polski PTT Rudnicki-Sipajło DominikSzymiczek Katarzyna4 OPEN
Grand Prix Polski PTT Masłowski MieszkoKarpińska Natalia2 OPEN
Grand Prix Polski PTT Bednarski MaciejShulha Yuliia22 OPEN
Grand Prix Polski PTT Szemiczek SzymonHanusek Paulina34 OPEN
Grand Prix Polski PTT Oleksik MateuszSzemiel Kinga36 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bednarski MaciejShulha Yuliia9 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Bednarski MaciejShulha Yuliia16 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Bednarski MaciejShulha Yuliia3 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Barakowski MichałNiedobova Katarzyna2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Masłowski MieszkoKarpińska Natalia1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Musioł MichaelOstrowska Sandra2 C
XXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2021”Urbaniak DawidPyciarz Zuzanna6 F
DANCE OSCARS 2021 Rudnicki-Sipajło DominikSzymiczek Katarzyna2 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Oleksik MateuszSzemiel Kinga6 A
DANCE OSCARS 2021 Barakowski MichałNiedobova Katarzyna3 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Oleksik MateuszSzemiel Kinga9 OPEN
Grand Prix Polski PTT Barakowski MichałNiedobova Katarzyna5 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Urbaniak DawidPyciarz Zuzanna5 F
DANCE OSCARS 2021 Figuła GrzegorzGawlińska Maja3 G
DANCE OSCARS 2021 Poniedziałek LiwiaSupel Wiktor2 H
DANCE OSCARS 2021 Szemiczek SzymonHanusek Paulina8 A
DANCE OSCARS 2021 Oleksik MateuszSzemiel Kinga6 A
DANCE OSCARS 2021 Sobczeński BartoszSkorupa Paulina7 F
DANCE OSCARS 2021 Figuła GrzegorzGawlińska Maja3 G
DANCE OSCARS 2021 Oleksik MateuszSzemiel Kinga6 OPEN
DANCE OSCARS 2021 Oleksik MateuszSzemiel Kinga8 A
DANCE OSCARS 2021 Szemiczek SzymonHanusek Paulina7 A
DANCE OSCARS 2021 Pilot OskarJackowska Amelia3 G
Polish Open Championships WDC Rudnicki-Sipajło DominikSzymiczek Katarzyna14 OPEN
Polish Open Championships WDC Barakowski MichałNiedobova Katarzyna11 OPEN
Polish Open Championships WDC Oleksik MateuszSzemiel Kinga39 OPEN
Polish Open Championships WDC Masłowski MieszkoPasek Monika21 OPEN
Polish Open Championships WDC Oleksik MateuszSzemiel Kinga42 OPEN
Polish Open Championships WDC Barakowski MichałNiedobova Katarzyna7 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTMasłowski MieszkoPasek Monika5 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTRudnicki-Sipajło DominikSzymiczek Katarzyna4 OPEN
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Szemiczek SzymonHanusek Paulina7 B
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Musioł MichaelOstrowska Sandra10 C
X OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Figuła GrzegorzGawlińska Maja3 G
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Oleksik MateuszSzemiel Kinga2 A
Cracow Dance Festival Grand Prix Polski PTT Rudnicki-Sipajło DominikSzymiczek Katarzyna10 OPEN
Cracow Dance Festival Oleksik MateuszSzemiel Kinga9 A
Grand Prix Polski PTT Masłowski MieszkoPasek Monika10 OPEN
Grand Prix Polski PTT Barakowski MichałNiedobova Katarzyna13 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Oleksik MateuszSzemiel Kinga28 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Szemiczek SzymonHanusek Paulina21 B
II OTTT Będzin 2021 Oleksik MateuszSzemiel Kinga7 A
II OTTT Będzin 2021 Supel WiktorPoniedziałek Liwia2 H
II OTTT Będzin 2021 Sykosz MaksymilianJasińska Anastazja3 G
II OTTT Będzin 2021 Figuła GrzegorzGawlińska Maja3 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Oleksik MateuszSzemiel Kinga6 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Musioł MichaelOstrowska Sandra5 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Pilot OskarJackowska Amelia3 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Sobczeński BartoszSkorupa Paulina8 F
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Musioł MichaelOstrowska Sandra9 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Supel WiktorPoniedziałek Liwia2 H
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Masłowski MieszkoPasek Monika6 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Barakowski MichałNiedobova Katarzyna11 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Oleksik MateuszSzemiel Kinga30 OPEN
47 Puchar Wieczystego Bednarski MaciejIzdebska Zuzanna15 OPEN
47 Puchar Wieczystego Barakowski MichałNiedobova Katarzyna5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Musioł MichaelOstrowska Sandra6 C
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Bednarski MaciejIzdebska Zuzanna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Barakowski MichałNiedobova Katarzyna2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Figuła GrzegorzGawlińska Maja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sobczeński BartoszSkorupa Paulina5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Sykosz MaksymilianJasińska Anastazja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pilot OskarJackowska Amelia3 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Sykosz MaksymilianJasińska Anastazja2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Figuła GrzegorzGawlińska Maja3 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Sobczeński BartoszSkorupa Paulina3 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Musioł MichaelOstrowska Sandra2 D
Mistrzostwa Polski Latin Bednarski MaciejIzdebska Zuzanna17 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Barakowski MichałNiedobova Katarzyna16 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Musioł MichaelOstrowska Sandra11 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Musioł MichaelOstrowska Sandra14 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Figuła GrzegorzGawlińska Maja2 H
Puchar Okręgu Śląskiego Musioł MichaelOstrowska Sandra4 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szemiczek SzymonHanusek Paulina11 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Musioł MichaelOstrowska Sandra1 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Musioł MichaelOstrowska Sandra7 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Sykosz MaksymilianJasińska Anastazja1 H
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Sobczeński BartoszSkorupa Paulina3 G
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Duda JakubGawlińska Maja2 H
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Nowak PawełSkrolecka Agata4 A
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Szemiczek SzymonHanusek Paulina6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szemiczek SzymonHanusek Paulina3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Musioł MichaelOstrowska Sandra8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pilot OskarJackowska Amelia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Duda JakubGawlińska Maja2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Figuła GrzegorzKłoda Ewa1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Musioł MichaelOstrowska Sandra10 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobczeński BartoszSkorupa Paulina3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pilot OskarJackowska Amelia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szemiczek SzymonHanusek Paulina4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak PawełSkrolecka Agata21 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sykosz MaksymilianJasińska Anastazja2 H
Puchar WieczystegoSzemiczek SzymonHanusek Paulina30 B
Puchar WieczystegoOleksik MateuszWojciuch Laura27 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Szemiczek SzymonHanusek Paulina2 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Sobczeński BartoszSkorupa Paulina1 H
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Nowak PawełSkrolecka Agata3 A
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Sykosz MaksymilianJasińska Anastazja2 H
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Pilot OskarJackowska Amelia1 H
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Figuła GrzegorzKłoda Ewa1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Szemiczek SzymonHanusek Paulina1 B
IV OTTT Czeladź 2019 Kubica EliaszFranik Natalia10 C
IV OTTT Czeladź 2019 Musioł MichaelOstrowska Sandra9 D
IV OTTT Czeladź 2019 Sykosz MaksymilianJasińska Anastazja1 H
IV OTTT Czeladź 2019 Sobczeński BartoszSkorupa Paulina1 H
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Oleksik MateuszWojciuch Laura3 A
II Ogólnopolski Festiwal Tańca pod patronatem Prezydenta Miasta Leszna Nowak PawełSkrolecka Agata9 A
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Masłowski MieszkoPasek Monika14 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2019 Szemiczek SzymonHanusek Paulina4 B
Oleski Festiwal Tańca 2019 Kubica EliaszFranik Natalia7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Sykosz MaksymilianJasińska Anastazja2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Pilot OskarJackowska Amelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Sobczeński BartoszSkorupa Paulina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Duda JakubGawlińska Maja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Kubica EliaszFranik Natalia11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Musioł MichaelOstrowska Sandra10 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Kubica EliaszFranik Natalia8 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Sobczeński BartoszSkorupa Paulina1 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Nowak PawełSkrolecka Agata9 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Oleksik MateuszWojciuch Laura7 OPEN
Puchar Klas A, B i C Szemiczek SzymonHanusek Paulina23 B
GPS \" Bieruń 2019\" Musioł MichaelOstrowska Sandra1 E
Puchar Klas A, B i C Nowak PawełSkrolecka Agata7 A
Puchar Klas A, B i C Oleksik MateuszWojciuch Laura23 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Oleksik MateuszWojciuch Laura8 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Nowak PawełSkrolecka Agata6 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szemiczek SzymonHanusek Paulina8 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Musioł MichaelOstrowska Sandra4 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Musioł MichaelOstrowska Sandra2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szemiczek SzymonHanusek Paulina8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Oleksik MateuszWojciuch Laura5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Barakowski MichałPrymerska Wiktoria4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Masłowski MieszkoPasek Monika2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Szemiczek SzymonHanusek Paulina5 OPEN
Polish Open ChampionshipsJaruszewski DawidKainka Wiktoria20 OPEN
Polish Open Championships WDC Nowak PawełSkrolecka Agata9 A
Polish Open Championships WDC Masłowski MieszkoPasek Monika14 OPEN
Polish Open Championships WDC Jaruszewski DawidKainka Wiktoria24 OPEN
Polish Open ChampionshipsNowak PawełSkrolecka Agata14 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSobczeński BartoszSkorupa Paulina2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinPilot OskarJackowska Amelia2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinDuda JakubGawlińska Maja2 H
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinFiguła GrzegorzKłoda Ewa1 H
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Oleksik MateuszWojciuch Laura9 OPEN
Majówka w Krakowie - OTTT Pilot OskarJackowska Amelia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Masłowski MieszkoPasek Monika2 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Sobczeński BartoszSkorupa Paulina2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Duda JakubGawlińska Maja2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Figuła GrzegorzKłoda Ewa1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Sobczeński BartoszSkorupa Paulina2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Pilot OskarJackowska Amelia2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Duda JakubGawlińska Maja2 H
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Nowak PawełSkrolecka Agata4 A
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Masłowski MieszkoPasek Monika8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMasłowski MieszkoPasek Monika6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiJaruszewski DawidKainka Wiktoria20 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiNowak PawełSkrolecka Agata23 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiMasłowski MieszkoPasek Monika5 OPEN
Akademickie Mistrzostwa PolskiJaruszewski DawidKainka Wiktoria23 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Sobczeński BartoszSkorupa Paulina2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pilot OskarJackowska Amelia2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Figuła GrzegorzKłoda Ewa2 H
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Nowak PawełSkrolecka Agata1 A
Polish Cup PTT; WDC AL Jaruszewski DawidKainka Wiktoria11 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Jaruszewski DawidKainka Wiktoria18 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiFiguła GrzegorzKłoda Ewa1 H
Mistrzostwa Klas A, B i C Oleksik MateuszWojciuch Laura2 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Nowak PawełSkrolecka Agata11 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Oleksik MateuszWojciuch Laura2 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Oleksik MateuszWojciuch Laura3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaruszewski DawidKainka Wiktoria4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sobczeński BartoszSkorupa Paulina2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pilot OskarJackowska Amelia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Oleksik MateuszWojciuch Laura20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaruszewski DawidKainka Wiktoria31 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Oleksik MateuszWojciuch Laura3 B
XLV Puchar Wieczystego Oleksik MateuszWojciuch Laura8 B
XLV Puchar Wieczystego Jaruszewski DawidKainka Wiktoria3 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Jaruszewski DawidKainka Wiktoria1 B
OTTT Siewierz 2018Jaruszewski DawidKainka Wiktoria2 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jaruszewski DawidKainka Wiktoria1 B
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jaruszewski DawidKainka Wiktoria3 A
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria3 OPEN
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Jaruszewski DawidKainka Wiktoria1 B
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Sar WojciechPasek Monika19 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Jaruszewski DawidKainka Wiktoria5 A
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Jaruszewski DawidKainka Wiktoria2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Jaruszewski DawidKainka Wiktoria2 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Jaruszewski DawidKainka Wiktoria1 OPEN
Puchar Klas A,B i C Oleksik MateuszSkrolecka Agata32 A
Puchar Klas A,B i C Jaruszewski DawidKainka Wiktoria6 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Oleksik MateuszSkrolecka Agata8 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jaruszewski DawidKainka Wiktoria1 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Jaruszewski DawidKainka Wiktoria7 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Sar WojciechPasek Monika2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Oleksik MateuszSkrolecka Agata11 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria5 OPEN
Polish Open Championships Barakowski MichałFaber Agata9 OPEN
Polish Open Championships Sar WojciechPasek Monika6 OPEN
Polish Open Championships Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria5 OPEN
Polish Open Championships Barakowski MichałFaber Agata3 OPEN
Polish Open Championships Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiBarakowski MichałFaber Agata12 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiSar WojciechPasek Monika6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Sar WojciechPasek Monika6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria2 OPEN
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Jaruszewski DawidKainka Wiktoria3 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Jaruszewski DawidKainka Wiktoria2 B
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTBarakowski MichałFaber Agata4 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Sar WojciechPasek Monika8 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Barakowski MichałFaber Agata15 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria2 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Jaruszewski DawidKainka Wiktoria5 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Jaruszewski DawidKainka Wiktoria2 B
Polish Cup PTT WDC AL Sar WojciechPasek Monika18 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Barakowski MichałFaber Agata14 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria3 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Sar WojciechPasek Monika18 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Barakowski MichałFaber Agata14 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Masłowski MieszkoKierasińska Wiktoria1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jaruszewski DawidKainka Wiktoria7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Jaruszewski DawidKainka Wiktoria6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Barakowski MichałFaber Agata7 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Jaruszewski DawidKainka Wiktoria23 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaruszewski DawidKainka Wiktoria5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Barakowski MichałFaber Agata6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jaruszewski DawidKainka Wiktoria13 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOleksik MateuszSkrolecka Agata23 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJaruszewski DawidKainka Wiktoria1 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Jaruszewski DawidKainka Wiktoria1 C
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Junior I, Junior II, Młodzież Starsza, SeniorzyMasłowski MieszkoKierasińska Wiktoria4 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ślazyk JakubManowska Weronika16 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Ślazyk JakubManowska Weronika16 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Ślazyk JakubManowska Weronika11 B
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Ślazyk JakubManowska Weronika7 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTŚlazyk JakubManowska Weronika9 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTŚlazyk JakubManowska Weronika10 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTOleksik MateuszSkrolecka Agata4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Masłowski MieszkoFaber Agata3 OPEN
Polish Open Championships PTT Barakowski MichałKaczmarek Anna8 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Ślazyk JakubManowska Weronika7 B
Polish Open Championships PTT Masłowski MieszkoFaber Agata1 OPEN
Polish Open Championships PTT Masłowski MieszkoFaber Agata2 OPEN
Polish Open Championships PTT Barakowski MichałKaczmarek Anna3 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Ślazyk JakubManowska Weronika4 B
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Ślazyk JakubManowska Weronika9 B
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiBarakowski MichałKaczmarek Anna6 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Barakowski MichałKaczmarek Anna2 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja18 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Nowak PawełKmiołek Izabela15 OPEN
Polish Cup PTT Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja29 OPEN
Polish Cup PTT Masłowski MieszkoFaber Agata17 OPEN
Polish Cup PTT Barakowski MichałKaczmarek Anna13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Ślazyk JakubManowska Weronika10 B
Polish Cup PTT Masłowski MieszkoFaber Agata1 OPEN
Polish Cup PTT Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja14 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Ślazyk JakubManowska Weronika12 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Ślazyk JakubManowska Weronika16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Barakowski MichałKaczmarek Anna7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ślazyk JakubManowska Weronika29 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ślazyk JakubManowska Weronika29 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak PawełKmiołek Izabela38 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Masłowski MieszkoFaber Agata7 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria10 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Nowak PawełKmiołek Izabela14 A
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Ślazyk JakubManowska Weronika3 B
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Ślazyk JakubManowska Weronika5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluJaruszewski DawidBaranowska Wiktoria2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluŚlazyk JakubManowska Weronika8 B
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja19 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Masłowski MieszkoFaber Agata7 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Nowak PawełKmiołek Izabela33 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Barakowski MichałKaczmarek Anna5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nowak PawełKmiołek Izabela10 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJaruszewski DawidBaranowska Wiktoria9 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMasłowski MieszkoFaber Agata3 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMasłowski MieszkoFaber Agata2 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBarakowski MichałKaczmarek Anna4 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowak PawełKmiołek Izabela10 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJaruszewski DawidBaranowska Wiktoria6 B
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria1 B
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Masłowski MieszkoFaber Agata3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Nowak PawełKmiołek Izabela44 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Barakowski MichałKaczmarek Anna11 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Masłowski MieszkoFaber Agata3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Dorośli i Młodzież Sar WojciechPasek Monika5 OPEN
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Ślazyk JakubManowska Weronika15 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Ślazyk JakubManowska Weronika10 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria1 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Ślazyk JakubManowska Weronika5 B
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Ślazyk JakubManowska Weronika4 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja16 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja25 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria32 OPEN
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Barakowski MichałKaczmarek Anna4 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria4 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Masłowski MieszkoFaber Agata1 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja3 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Masłowski MieszkoFaber Agata1 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja6 OPEN
MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO-ZACHODNIEJ PTT 2016 Barakowski MichałKaczmarek Anna2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieJaruszewski DawidBaranowska Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieMasłowski MieszkoFaber Agata1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieKarpiński MarcinJaruszowiec Patrycja4 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieSar WojciechPasek Monika1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieBarakowski MichałKaczmarek Anna2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieNowak PawełKmiołek Izabela7 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Masłowski MieszkoFaber Agata1 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Ślazyk JakubManowska Weronika16 B
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluŚlazyk JakubManowska Weronika8 B
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria14 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja16 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Sar WojciechPasek Monika10 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja13 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Masłowski MieszkoFaber Agata3 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Barakowski MichałKaczmarek Anna24 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Nowak PawełKmiołek Izabela52 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja11 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Masłowski MieszkoFaber Agata1 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Sar WojciechPasek Monika1 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Nowak PawełKmiołek Izabela28 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria19 OPEN
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria9 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Barakowski MichałKaczmarek Anna8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Barakowski MichałKaczmarek Anna12 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Masłowski MieszkoFaber Agata1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Sar WojciechPasek Monika6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Nowak PawełKmiołek Izabela26 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria19 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria6 B
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria6 B
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Nowak PawełKmiołek Izabela34 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Barakowski MichałKaczmarek Anna13 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Masłowski MieszkoFaber Agata1 OPEN
Konwaliowy Turniej Tańca. Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja12 OPEN
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria16 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Masłowski MieszkoFaber Agata1 A
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Nowak PawełKmiołek Izabela19 A
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Sar WojciechPasek Monika4 OPEN
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Ślazyk JakubManowska Weronika4 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria5 B
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria8 B
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Barakowski MichałKaczmarek Anna10 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja14 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Nowak PawełKmiołek Izabela39 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Masłowski MieszkoFaber Agata2 OPEN
XXXVII MTTT WIOSNA 2016 GRAND PRIX POLSKI Sar WojciechPasek Monika8 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Sar WojciechPasek Monika5 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja19 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja11 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Barakowski MichałKaczmarek Anna19 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Nowak PawełKmiołek Izabela29 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria11 OPEN
WDC AL Polish Cup - Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Dobra Masłowski MieszkoFaber Agata7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Ślazyk JakubManowska Weronika13 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja23 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Barakowski MichałKaczmarek Anna16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Sar WojciechPasek Monika7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Masłowski MieszkoFaber Agata3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria24 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Ślazyk JakubManowska Weronika10 C
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria33 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce latynoamerykańskie *Transmisja live: www.rell.pl Masłowski MieszkoFaber Agata11 A
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Nowak PawełKmiołek Izabela28 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja22 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Barakowski MichałKaczmarek Anna7 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Masłowski MieszkoFaber Agata2 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria5 OPEN
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria4 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Barakowski MichałKaczmarek Anna19 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Sar WojciechPasek Monika10 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Masłowski MieszkoFaber Agata2 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja18 OPEN
VII O Puchar Burmistrza Gminy Tuchów Ślazyk JakubManowska Weronika5 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMasłowski MieszkoFaber Agata25 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMasłowski MieszkoFaber Agata7 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowak PawełKmiołek Izabela38 A
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJaruszewski DawidBaranowska Wiktoria34 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoŚlazyk JakubManowska Weronika15 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaŚlazyk JakubManowska Weronika1 C
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorKarpiński MarcinJaruszowiec Patrycja3 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorFedko AdamFedko Joanna2 OPEN
FINAŁOWY TURNIEJ GRAND PRIX POLSKI PTT oraz Grand Prix Polski SeniorBarakowski MichałKaczmarek Anna19 OPEN
IX OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy KępnoŚlazyk JakubManowska Weronika2 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria9 B
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Fedko AdamFedko Joanna1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Barakowski MichałKaczmarek Anna5 OPEN
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Ślazyk JakubManowska Weronika3 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Ślazyk JakubManowska Weronika7 C
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja2 OPEN
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAKarpiński MarcinJaruszowiec Patrycja5 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja3 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Masłowski MieszkoFaber Agata1 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Nowak PawełKmiołek Izabela9 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Masłowski MieszkoFaber Agata6 A
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Ślazyk JakubManowska Weronika2 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja13 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria16 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria1 C
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Barakowski MichałKaczmarek Anna12 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria9 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Ślazyk JakubManowska Weronika14 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Nowak PawełKmiołek Izabela31 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria1 C
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Sar WojciechPasek Monika6 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Fedko AdamFedko Joanna1 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja16 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Ślazyk JakubManowska Weronika3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Ślazyk JakubManowska Weronika3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja16 B
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja7 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Nowak PawełKmiołek Izabela7 A
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Fedko AdamFedko Joanna3 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Barakowski MichałKaczmarek Anna7 OPEN
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Sar WojciechPasek Monika4 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyŚlazyk JakubManowska Weronika2 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwyJaruszewski DawidBaranowska Wiktoria1 C
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Masłowski MieszkoFaber Agata10 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Sar WojciechPasek Monika5 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Masłowski MieszkoFaber Agata18 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Barakowski MichałKaczmarek Anna11 OPEN
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja6 A
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja17 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Jaruszewski DawidBaranowska Wiktoria1 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Masłowski MieszkoFaber Agata8 OPEN
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Ślazyk JakubManowska Weronika3 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Nowak PawełKmiołek Izabela11 A
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Ślazyk JakubManowska Weronika2 C
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja15 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Masłowski MieszkoFaber Agata5 A
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Karpiński MarcinJaruszowiec Patrycja8 A
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Masłowski MieszkoFaber Agata8 A
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluJaruszewski DawidBaranowska Wiktoria2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMasłowski MieszkoFaber Agata7 A
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluŚlazyk JakubManowska Weronika1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluNowak PawełKmiołek Izabela10 A
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMasłowski MieszkoFaber Agata7 A