!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
RS
WARSZAWA (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Muchowski SzymonPrzechrzta Karolina4 E
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Cieślak SzymonPiszczako Hanna4 F
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Porczyński TymonStobnicka Marcelina3 G
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Czaja MarekSłupczyńska Oliwia2 H
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - II TURNIEJ EDYCJI 2024 Piszczako JanKijowska Blanka1 H
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Wróbel KonradOrzechowska Konstancja3 F
Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT) Wróbel KonradOrzechowska Konstancja3 F
Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny Porczyński TymonStobnicka Marcelina3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca PTT „O PUCHAR BURMISTRZA BŁONIA” Porczyński TymonStobnicka Marcelina3 G
KONWALIOWY Turniej Tańca Wilczyński MikołajZalewska Amelia1 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza miasta i Gminy Kępno „Kępińska Majówka” Porczyński TymonStobnicka Marcelina3 G
XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza miasta i Gminy Kępno „Kępińska Majówka” Wilczyński MikołajZalewska Amelia1 G
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Wilczyński MikołajZalewska Amelia1 G
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Mielecki AndrzejSzlom Maria7 C
II OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY MORAWICA Mielecki AndrzejSzlom Maria12 C
VI OTTT \"O Złote Jabłko\" Porczyński TymonStobnicka Marcelina3 G
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Wilczyński MikołajZalewska Amelia2 G
WDO WORLD AMATEUR LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD YOUTH (UNDER 19) BALLROOM CHAMPIONSHIPS, WDO WORLD JUNIOR (UNDER 16) LATIN CHAMPIONSHIPS, WDO EUROPEAN UNDER 21 BALLROOM CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP, Premium PTT Ciołek JulianBielawska Helena1 H
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Porczyński TymonStobnicka Marcelina3 G
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Wilczyński MikołajZalewska Amelia2 G
Festiwal Tańca Halinów 2024 Grand Prix Polski PTT, GPP Senior, OTTT o Puchar Burmistrza Halinowa, Rekreacja OM PTT Ciołek JulianBielawska Helena1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA 2024 Ciołek JulianBielawska Helena1 H
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Mielecki AndrzejSzlom Maria8 C
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Naumenko KyryloBorucka Aniela7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Ciołek JulianBielawska Helena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Garwolin 2024 Wilczyński MikołajZalewska Amelia3 G
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Naumenko KyryloBorucka Aniela7 D
Mistrzostwa Klas CBA PTT, OTTT \"Garwolin 2024\" Mielecki AndrzejSzlom Maria21 C
MAŁE GRAND PRIX W ŁOMIANKACH o PUCHAR PANI BURMISTRZ - I TURNIEJ EDYCJI 2024 Mielecki AndrzejSzlom Maria9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa Ciołek JulianBielawska Helena2 H
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Ciołek JulianBielawska Helena2 H
Puchar WieczystegoNaumenko KyryloBorucka Aniela25 D
Puchar WieczystegoMielecki AndrzejSzlom Maria22 C
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Naumenko KyryloBorucka Aniela4 D
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Ciołek JulianBielawska Helena2 H
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Wilczyński MikołajZalewska Amelia3 G
VII OTTT FAST-STEP MOTION \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła\" Porczyński TymonStobnicka Marcelina3 G
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Mielecki AndrzejSzlom Maria5 C
XII OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Peński DamianSabak Joanna4 D
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Wilczyński MikołajZalewska Amelia1 H
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Naumenko KyryloBorucka Aniela4 D
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Peński DamianSabak Joanna2 D
II OTTT \"EMOTION CUP 2023\" Mielecki AndrzejSzlom Maria8 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Wilczyński MikołajZalewska Amelia1 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Porczyński TymonStobnicka Marcelina1 H
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Śmiałek FranciszekGajownik Izabela2 D
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Peński DamianSabak Joanna1 D
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Wilczyński MikołajZalewska Amelia2 H
MISTRZOSTWA PTT OKRĘGÓW WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO I PODLASKIEGO, OTTT Warmia i Mazury 2023 - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM Porczyński TymonStobnicka Marcelina1 H
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Peński DamianSabak Joanna3 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów Naumenko KyryloBorucka Aniela3 D
OTTT o Puchar Trójmiasta Ogrodów GPS PTT Milanówek 2023 Wilczyński MikołajZalewska Amelia1 H
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Więckowski MikołajSabak Ewa10 C
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Wilczyński MikołajZalewska Amelia1 H
Puchar Klas C, B i A , Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc Ireneusza Łucki Porczyński TymonStobnicka Marcelina1 H
RADOM - FREEDOM DANCE FESTIVAL OPEN TO THE WORLD, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PTT Więckowski MikołajSabak Ewa2 C
XIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Radymno, GOLDEN DANCE 2023 Śmiałek FranciszekGajownik Izabela1 E
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Porczyński TymonStobnicka Marcelina2 H
WDO EUROPEAN PROFESSIONAL LATIN CHAMPIONSHIPS, UNDER 21 BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, YOUTH ( UNDER 19 ) BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS, OPEN ICE ARENA CUP Śmiałek FranciszekGajownik Izabela1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Mielecki AndrzejSzlom Maria5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Śmiałek FranciszekGajownik Izabela3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Naumenko KyryloBorucka Aniela2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Wilczyński MikołajZalewska Amelia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Porczyński TymonStobnicka Marcelina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka Mielecki AndrzejSzlom Maria6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „O Toruński Piernik” - PODWÓJNE PUNKTY PREMIUM - !!! ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU !!! Więckowski MikołajSabak Ewa3 C
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Wilczyński MikołajZalewska Amelia2 H
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Porczyński TymonStobnicka Marcelina2 H
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Śmiałek FranciszekGajownik Izabela3 E
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Naumenko KyryloBorucka Aniela3 D
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA Ciołek JulianSłupczyńska Oliwia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Śmiałek FranciszekGajownik Izabela2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Olsztyn 2023 - Podwójne punkty PREMIUM Śmiałek FranciszekGajownik Izabela2 E
Puchar Klas F, E i D Peński DamianSabak Joanna15 D
Puchar Klas F, E i D Śmiałek FranciszekGajownik Izabela12 E
Puchar Klas F, E i D Śmiałek FranciszekGajownik Izabela10 F
V OTTT \"O Złote Jabłko\" Peński DamianSabak Joanna5 D
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Mielecki AndrzejSzlom Maria10 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Więckowski MikołajSabak Ewa5 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT, Grand Prix Polski Solo Dance Mielecki AndrzejSzlom Maria5 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Mielecki AndrzejSzlom Maria14 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Peński DamianSabak Joanna2 D
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Mielecki AndrzejSzlom Maria7 C
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Więckowski MikołajSabak Ewa14 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2023 Grand Prix Polski PTT Peński DamianSabak Joanna17 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca GARWOLIN 2023 Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia7 F
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Śmiałek FranciszekGajownik Izabela2 F
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Peński DamianSabak Joanna8 D
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Śmiałek FranciszekGajownik Izabela3 E
I OTTT TEAM ORNONTOWICE o Puchar Wójta Gminy Ornontowice Flader StanisławDębniak Maria11 D
MISTRZOSTWA KLAS CBA Więckowski MikołajSabak Ewa6 C
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Śmiałek FranciszekGajownik Izabela6 E
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Śmiałek FranciszekGajownik Izabela4 F
Świąteczny OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia4 F
Mikołajkowy Respect Cup Flader StanisławDębniak Maria2 D
Mikołajkowy Respect Cup Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia3 F
Puchar Wieczystego kategorie OPENPeński DamianSabak Joanna21 OPEN
Puchar WieczystegoPeński DamianSabak Joanna22 C
Puchar WieczystegoPeński DamianSabak Joanna27 D
Puchar WieczystegoŚmiałek FranciszekGajownik Izabela24 E
Puchar WieczystegoŚmiałek FranciszekGajownik Izabela3 F
Puchar WieczystegoMielecki AndrzejSzlom Maria27 C
Puchar WieczystegoMielecki AndrzejSzlom Maria24 C
Puchar WieczystegoPankratz AleksanderBosak Agata32 C
Puchar WieczystegoWięckowski MikołajSabak Ewa9 C
Puchar WieczystegoPankratz AleksanderBosak Agata39 C
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Flader StanisławDębniak Maria6 D
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Peński DamianSabak Joanna9 D
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Peński DamianSabak Joanna3 C
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Śmiałek FranciszekGajownik Izabela6 E
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Śmiałek FranciszekGajownik Izabela3 F
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Mielecki AndrzejSzlom Maria3 C
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Pankratz AleksanderBosak Agata4 C
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Pankratz AleksanderBosak Agata5 C
V OTTT FAST-STEP MOTION O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WESOŁA M.St. WARSZAWY Mielecki AndrzejSzlom Maria6 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Latynoamerykańskich Więckowski MikołajSabak Ewa31 OPEN
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia6 F
I OTTT \"EMOTION CUP 2022\" Śmiałek FranciszekGajownik Izabela5 E
OTTT \"O Puchar Trójmiasta Ogrodów\" Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia7 F
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Woźniak AdamWoźniak Małgorzata8 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Woźniak AdamWoźniak Małgorzata2 F
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Flader StanisławDębniak Maria5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022 Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia6 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Flader StanisławDębniak Maria7 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (III TURNIEJ CYKLU - FINAŁ) Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia1 F
WDO EUROPEAN AMATEUR BALLROOM & LATIN CHAMPIONSHIPS OPEN ICE ARENA CUP Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia1 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Woźniak AdamWoźniak Małgorzata5 F
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Mielecki AndrzejSzlom Maria3 C
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Woźniak AdamWoźniak Małgorzata2 E
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Pankratz AleksanderBosak Agata20 C
Puchar Klas C, B i A oraz Ogólnopolski Turniej Tańca \"Zostań Mistrzem\" Więckowski MikołajSabak Ewa15 C
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Podlaskiego, Świętokrzyskiego, Warmińsko - Mazurskiego i Kujawsko-Pomorskiego PTT Więckowski MikołajSabak Ewa7 OPEN
Polish Dance Festival OPEN TO THE WORLD Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia1 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Woźniak AdamWoźniak Małgorzata3 F
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia2 F
RADOM FREEDOM DANCE FESTIVAL - POLISH CUP AND 10 DANCE CHAMPIONSHIPS OPEN TO THE WORLD Więckowski MikołajSabak Ewa18 OPEN
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWoźniak AdamWoźniak Małgorzata6 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWoźniak AdamWoźniak Małgorzata3 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa Flader StanisławDębniak Maria3 D
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Flader StanisławDębniak Maria5 D
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Woźniak AdamWoźniak Małgorzata3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP ART 2022Woźniak AdamWoźniak Małgorzata3 F
FAST-STEP SUMMER CUP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIĄZOWNA i STAROSTY POWIATU OTWOCKIEGO Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia8 F
29 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Samba - 2022\" Flader StanisławDębniak Maria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Śmiałek FranciszekGajownik Izabela5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Mielecki AndrzejSzlom Maria8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Śmiałek FranciszekGajownik Izabela6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2022Woźniak AdamWoźniak Małgorzata2 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Więckowski MikołajSabak Ewa20 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Pankratz AleksanderBosak Agata6 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Flader StanisławDębniak Maria4 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Śmiałek FranciszekGajownik Izabela8 E
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Śmiałek FranciszekGajownik Izabela6 F
Grand Prix Polski PTT o Mistrzostwo Krakowa Więckowski MikołajSabak Ewa17 OPEN
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Peński DamianSabak Joanna7 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Peński DamianSabak Joanna4 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Muchowski SzymonKopystyńska Kornelia6 F
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (II TURNIEJ CYKLU) Ciołek JulianSłupczyńska Oliwia2 H
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Woźniak AdamWoźniak Małgorzata5 F
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Mielecki AndrzejSzlom Maria6 C
IV OTTT \"O Złote Jabłko\" Więckowski MikołajSabak Ewa5 C
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoŚmiałek FranciszekGajownik Izabela10 E
STARDANCE FESTIVAL - Międzynarodowy Turniej Tańca TowarzyskiegoŚmiałek FranciszekGajownik Izabela8 F
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Mielecki AndrzejSzlom Maria11 C
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Więckowski MikołajSabak Ewa21 OPEN
Festiwal Tańca Halinów 2022 Grand Prix Polski PTT Flader StanisławDębniak Maria13 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Peński DamianSabak Joanna6 D
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Mielecki AndrzejSzlom Maria6 C
MAŁE GRAND PRIX O PUCHAR PANI BURMISTRZ (I TURNIEJ CYKLU) Śmiałek FranciszekGajownik Izabela1 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pilawa\" Śmiałek FranciszekGajownik Izabela3 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Mielecki AndrzejSzlom Maria1 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Flader StanisławDębniak Maria1 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Peński DamianSabak Joanna5 D
Puchar WieczystegoPeński DamianSabak Joanna33 D
Puchar WieczystegoPeński DamianSabak Joanna12 D
Puchar WieczystegoŚmiałek FranciszekGajownik Izabela12 F
Puchar WieczystegoFlader StanisławDębniak Maria14 E
Puchar WieczystegoPankratz AleksanderBosak Agata5 D
Puchar WieczystegoPankratz AleksanderBosak Agata25 C
Puchar WieczystegoWięckowski MikołajSabak Ewa29 C
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mielecki AndrzejSzlom Maria1 D
VII Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Flader StanisławDębniak Maria1 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Więckowski MikołajSabak Ewa9 C
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Pankratz AleksanderBosak Agata2 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Flader StanisławDębniak Maria3 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Peński DamianSabak Joanna4 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Peński DamianSabak Joanna5 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pankratz AleksanderBosak Agata1 D
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Śmiałek FranciszekGajownik Izabela5 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŁAGOWA Śmiałek FranciszekGajownik Izabela3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Mielecki AndrzejSzlom Maria1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Flader StanisławDębniak Maria7 E
MAŁE GRAND PRIX Więckowski MikołajSabak Ewa6 C
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata4 C
MAŁE GRAND PRIX Śmiałek FranciszekGajownik Izabela6 F
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata1 D
MAŁE GRAND PRIX Flader StanisławDębniak Maria1 E
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Więckowski MikołajSabak Ewa4 C
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Więckowski MikołajSabak Ewa4 C
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Pankratz AleksanderBosak Agata3 C
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Pankratz AleksanderBosak Agata2 D
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Śmiałek FranciszekGajownik Izabela4 E
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Peński DamianSabak Joanna1 E
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Gaździński MateuszKołaczkowska Barbara2 H
Summer Dance Festiwal o Puchar Prezydenta Miasta Starachowice Jakubiak IgorPuzyńska Antonina1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówPeński DamianSabak Joanna4 E
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówMuchowski SzymonSmoleń Lena1 H
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówPankratz AleksanderBosak Agata5 D
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówWięckowski MikołajSabak Ewa9 C
Małe Grand Prix Więckowski MikołajSabak Ewa8 C
Małe Grand Prix Mielecki AndrzejSzlom Maria5 D
Małe Grand Prix Pankratz AleksanderBosak Agata4 D
Małe Grand Prix Pankratz AleksanderBosak Agata1 D
Małe Grand Prix Śmiałek FranciszekGajownik Izabela8 F
Puchar Klas F, E i D Mielecki AndrzejSzlom Maria25 D
Puchar Klas F, E i D Pankratz AleksanderBosak Agata16 D
Puchar Klas F, E i D Flader StanisławDębniak Maria19 E
Puchar Klas F, E i D Pankratz AleksanderBosak Agata11 D
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Muchowski SzymonSmoleń Lena1 H
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mielecki AndrzejSzlom Maria4 D
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mielecki AndrzejSzlom Maria5 D
MAŁE GRAND PRIX Mielecki AndrzejSzlom Maria3 D
MAŁE GRAND PRIX Jakubiak IgorPuzyńska Antonina2 H
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata1 D
MAŁE GRAND PRIX Mielecki AndrzejSzlom Maria7 D
MAŁE GRAND PRIX Peński DamianSabak Joanna11 E
MAŁE GRAND PRIX Flader StanisławDębniak Maria1 E
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata6 D
Grand Prix Polski PTT Mielecki AndrzejSzlom Maria5 D
Grand Prix Polski PTT Mielecki AndrzejSzlom Maria4 D
DANCE OSCARS 2021 Pankratz AleksanderBosak Agata3 D
DANCE OSCARS 2021 Mielecki AndrzejSzlom Maria7 D
DANCE OSCARS 2021 Pankratz AleksanderBosak Agata6 D
DANCE OSCARS 2021 Mielecki AndrzejSzlom Maria6 D
OTTT LIDER 2021Pankratz AleksanderBosak Agata3 D
OTTT LIDER 2021Mielecki AndrzejSzlom Maria4 D
OTTT LIDER 2021Mielecki AndrzejSzlom Maria5 D
OTTT LIDER 2021Pankratz AleksanderBosak Agata2 D
OTTT LIDER 2021Flader StanisławDębniak Maria5 E
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Pankratz AleksanderBosak Agata9 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Mielecki AndrzejSzlom Maria5 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Pankratz AleksanderBosak Agata3 D
III OTTT \"Milicz Dance Festival\" Mielecki AndrzejSzlom Maria2 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Pankratz AleksanderBosak Agata8 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mielecki AndrzejSzlom Maria8 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Mielecki AndrzejSzlom Maria12 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Pankratz AleksanderBosak Agata4 D
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Korecki GabrielMazurowska Aniela4 F
VI Gala Tańca TOP ART, OTTT Żółkiewka 2021 Korecki GabrielMazurowska Aniela1 F
Grand Prix Polski PTT Pankratz AleksanderBosak Agata3 D
Grand Prix Polski PTT Peński DamianSabak Joanna6 E
Grand Prix Polski PTT Pankratz AleksanderBosak Agata5 D
Grand Prix Polski PTT Mielecki AndrzejSzlom Maria7 D
MAŁE GRAND PRIX Mielecki AndrzejSzlom Maria8 D
MAŁE GRAND PRIX Korecki GabrielMazurowska Aniela3 F
MAŁE GRAND PRIX Korecki GabrielMazurowska Aniela2 F
MAŁE GRAND PRIX Muchowski SzymonSmoleń Lena1 H
MAŁE GRAND PRIX Peński DamianSabak Joanna8 E
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata10 D
MAŁE GRAND PRIX Flader StanisławDębniak Maria8 E
MAŁE GRAND PRIX Mielecki AndrzejSzlom Maria8 D
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata12 D
II OTTT Będzin 2021 Pankratz AleksanderBosak Agata10 D
II OTTT Będzin 2021 Pankratz AleksanderBosak Agata10 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Korecki GabrielMazurowska Aniela7 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Muchowski SzymonSmoleń Lena1 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Jakubiak IgorPuzyńska Antonina2 H
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Korecki GabrielMazurowska Aniela5 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Peński DamianSabak Joanna5 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Pankratz AleksanderBosak Agata14 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Mielecki AndrzejSzlom Maria8 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Flader StanisławDębniak Maria12 E
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Mielecki AndrzejSzlom Maria16 D
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Pankratz AleksanderBosak Agata14 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Mielecki AndrzejSzlom Maria2 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Mielecki AndrzejSzlom Maria2 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Więckowski MikołajSabak Ewa7 D
AIRDANCE Christmas Ball 2020 Peński DamianSabak Joanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Peński DamianSabak Joanna6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Muchowski SzymonSmoleń Lena1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Jakubiak IgorPuzyńska Antonina2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Więckowski MikołajSabak Ewa6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Mielecki AndrzejSzlom Maria8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Mielecki AndrzejSzlom Maria5 D
47 Puchar Wieczystego Więckowski MikołajSabak Ewa8 D
47 Puchar Wieczystego Więckowski MikołajSabak Ewa19 D
47 Puchar Wieczystego Pankratz AleksanderBosak Agata44 D
47 Puchar Wieczystego Mielecki AndrzejSzlom Maria41 D
47 Puchar Wieczystego Mielecki AndrzejSzlom Maria45 D
47 Puchar Wieczystego Flader StanisławDębniak Maria18 E
47 Puchar Wieczystego Pankratz AleksanderBosak Agata3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pankratz AleksanderBosak Agata7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Flader StanisławDębniak Maria14 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Peński DamianSabak Joanna11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Więckowski MikołajSabak Ewa3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Pankratz AleksanderBosak Agata3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Więckowski MikołajSabak Ewa7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Mielecki AndrzejSzlom Maria7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Mielecki AndrzejSzlom Maria6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Bełżyc - BEŁŻYCE 2020 Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach G,F i E Pankratz AleksanderBosak Agata4 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Mielecki AndrzejSzlom Maria2 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Mielecki AndrzejSzlom Maria3 E
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Flader StanisławDębniak Maria2 F
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Więckowski MikołajSabak Ewa8 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Więckowski MikołajSabak Ewa6 D
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Otwarty Okręgowy turniej klasyfikacyjny w klasach HG i EF Peński DamianSabak Joanna5 E
Mistrzostwa Polski Latin Kulesza MichałKulesza Adrianna5 OPEN
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Więckowski MikołajSabak Ewa5 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Więckowski MikołajSabak Ewa4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Mielecki AndrzejSzlom Maria4 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego “O ZŁOTE JABŁKO” pod patronatem Starosty Grójeckiego Mielecki AndrzejSzlom Maria3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Więckowski MikołajSabak Ewa7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Trójmiasta Ogrodów Więckowski MikołajSabak Ewa5 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Peński DamianSabak Joanna10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Mielecki AndrzejSzlom Maria9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Mielecki AndrzejSzlom Maria6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Więckowski MikołajSabak Ewa7 E
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mielecki AndrzejSzlom Maria2 F
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mielecki AndrzejSzlom Maria2 F
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Więckowski MikołajSabak Ewa5 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Peński DamianSabak Joanna5 F
MAŁE GRAND PRIX Korecki GabrielMazurowska Aniela4 F
MAŁE GRAND PRIX Mielecki AndrzejSzlom Maria1 F
MAŁE GRAND PRIX Zgorzelski StanisławHallak Elissa3 F
MAŁE GRAND PRIX Mielecki AndrzejSzlom Maria2 F
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata2 E
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata4 E
MAŁE GRAND PRIX Korecki GabrielMazurowska Aniela3 F
MAŁE GRAND PRIX Muchowski SzymonMazurowska Jagoda2 H
MAŁE GRAND PRIX Więckowski MikołajSabak Ewa2 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Pankratz AleksanderBosak Agata7 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Pankratz AleksanderBosak Agata2 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Mielecki AndrzejSzlom Maria8 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Mielecki AndrzejSzlom Maria7 F
VIII OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2020 Więckowski MikołajSabak Ewa3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Więckowski MikołajSabak Ewa3 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Machnowski MateuszKołaczkowska Hanna2 H
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pankratz AleksanderBosak Agata6 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Korecki GabrielMazurowska Aniela8 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Pankratz AleksanderBosak Agata8 E
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Korecki GabrielMazurowska Aniela8 F
Puchar WieczystegoPankratz AleksanderBosak Agata28 E
Puchar WieczystegoWięckowski MikołajSabak Ewa16 E
Puchar WieczystegoMielecki AndrzejSzlom Maria6 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Korecki GabrielMazurowska Aniela3 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Mielecki AndrzejSzlom Maria2 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Peński DamianSabak Joanna3 F
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Zgorzelski StanisławHallak Elissa2 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Muchowski SzymonMazurowska Jagoda1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria3 G
IV OTTT Czeladź 2019 Pankratz AleksanderBosak Agata3 F
MAŁE GRAND PRIX Fryszer MaksymilianMielecka Aniela2 H
MAŁE GRAND PRIX Machnowski MateuszKołaczkowska Hanna2 H
MAŁE GRAND PRIX Muchowski SzymonMazurowska Jagoda2 H
MAŁE GRAND PRIX Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria1 H
MAŁE GRAND PRIX Zgorzelski StanisławHallak Elissa3 G
MAŁE GRAND PRIX Mielecki AndrzejSzlom Maria4 F
MAŁE GRAND PRIX Korecki GabrielMazurowska Aniela1 G
MAŁE GRAND PRIX Peński DamianSabak Joanna4 F
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata1 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Mielecki AndrzejSzlom Maria3 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Peński DamianSabak Joanna12 F
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Pankratz AleksanderBosak Agata4 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Więckowski MikołajSabak Ewa11 E
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Pankratz AleksanderBosak Agata2 F
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Peński DamianSabak Joanna5 F
MAŁE GRAND PRIX Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria1 H
MAŁE GRAND PRIX Korecki GabrielMazurowska Aniela1 G
MAŁE GRAND PRIX Peński DamianSabak Joanna2 F
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata4 F
MAŁE GRAND PRIX Mielecki AndrzejSzlom Maria2 F
MAŁE GRAND PRIX Więckowski MikołajSabak Ewa5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Korecki GabrielMazurowska Aniela2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Muchowski SzymonMazurowska Jagoda2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Fryszer MaksymilianMielecka Aniela2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Machnowski MateuszKołaczkowska Hanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Gosk Maciej WładysławKurcińska Helena2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Flader StanisławSzlom Maria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Zgorzelski StanisławHallak Elissa3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Peński DamianSabak Joanna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Pankratz AleksanderBosak Agata2 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Więckowski MikołajSabak Ewa5 E
PODWÓJNE PREMIUM !!! OTTT \"O TORUŃSKI PIERNIK\" Więckowski MikołajSabak Ewa3 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Pankratz AleksanderBosak Agata4 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Zgorzelski StanisławHallak Elissa3 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Korecki GabrielMazurowska Aniela2 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria2 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Więckowski MikołajSabak Ewa6 E
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Pankratz AleksanderBosak Agata4 F
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Peński DamianSabak Joanna3 G
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Pankratz AleksanderBosak Agata8 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Więckowski MikołajSabak Ewa3 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKorecki GabrielMazurowska Aniela3 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinFlader StanisławSzlom Maria3 G
MAŁE GRAND PRIX Więckowski MikołajSabak Ewa2 F
MAŁE GRAND PRIX Peński DamianSabak Joanna1 G
MAŁE GRAND PRIX Pankratz AleksanderBosak Agata4 F
MAŁE GRAND PRIX Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria2 H
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Pankratz AleksanderBosak Agata4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Więckowski MikołajSabak Ewa3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Peński DamianSabak Joanna3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Więckowski MikołajSabak Ewa2 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Więckowski MikołajSabak Ewa5 F
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Peński DamianSabak Joanna3 G
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO “O ZŁOTE JABŁKO” POD PATRONATEM BURMISTRZA WARKI ORAZ STAROSTY GRÓJECKIEGO Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria2 H
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria2 H
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Więckowski MikołajSabak Ewa4 F
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Pankratz AleksanderBosak Agata3 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pankratz AleksanderBosak Agata5 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Więckowski MikołajSabak Ewa2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Flader StanisławSzlom Maria3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Korecki GabrielMazurowska Aniela3 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura6 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Pankratz AleksanderBosak Agata5 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Więckowski MikołajSabak Ewa4 E
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Zgorzelski StanisławHallak Elissa3 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Korecki GabrielMazurowska Aniela3 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria2 H
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Peński DamianSabak Joanna3 G
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Peński DamianSabak Joanna2 G
Małe Grand Prix Pankratz AleksanderBosak Agata4 F
Małe Grand Prix Flader StanisławSzlom Maria3 G
Małe Grand Prix Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura6 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kulesza MichałŁojszczyk Adrianna10 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Flader StanisławSzlom Maria16 F
XLV Puchar Wieczystego Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura14 F
XLV Puchar Wieczystego Pankratz AleksanderBosak Agata12 F
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Peński DamianSabak Joanna3 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Flader StanisławSzlom Maria3 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura2 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Pankratz AleksanderBosak Agata1 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Peński DamianSabak Joanna2 G
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Zubel RadosławŚmiałek Wiktoria2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Więckowski MikołajSabak Ewa13 E
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Muchowski SzymonMazurowska Jagoda2 H
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Peński DamianSabak Joanna3 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Pankratz AleksanderBosak Agata1 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Flader StanisławSzlom Maria2 G
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Więckowski MikołajSabak Ewa1 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Flader StanisławSzlom Maria3 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura2 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Pankratz AleksanderBosak Agata1 G
WARSAW DANCE PARTY 2018 - Międzynarodowy Festiwal Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Targówek M.St. Warszawy Więckowski MikołajSabak Ewa3 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura3 G
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Pankratz AleksanderBosak Agata2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Flader StanisławSzlom Maria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Więckowski MikołajSabak Ewa3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Pankratz AleksanderBosak Agata3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Flader StanisławSzlom Maria3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Peński DamianSabak Joanna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Pankratz AleksanderBosak Agata2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Flader StanisławSzlom Maria3 G
Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2018 - Turniej z cyklu Mazowieckiej Ligi Tanecznej Peński DamianSabak Joanna1 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Peński DamianSabak Joanna2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Więckowski MikołajSabak Ewa2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Peński DamianSabak Joanna2 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Peński DamianSabak Joanna2 H
Zimowy Turniej Tańca Towarzyskiego Więckowski MikołajSabak Ewa1 H
Gwiazdkowy TTT Peński DamianSabak Joanna1 H
Gwiazdkowy TTT Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura2 H
Gwiazdkowy TTT Więckowski MikołajSabak Ewa1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Więckowski MikołajSabak Ewa1 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Peński DamianSabak Joanna2 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Peński DamianSabak Joanna2 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Mielecki AndrzejKawczyńska-Banaszek Laura2 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Sobczak BartoszBielarczyk Urszula2 H
I OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy TargóweK M. St. Warszawy RELACJA NA ŻYWO RELL.PL Więckowski MikołajSabak Ewa1 H