!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
DANCELOOK
Gliwice (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Świąteczną Bombkę\" Żelazowski KamilNiemirowska Julia5 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORNieradzik AdamNieradzik Anna5 OPEN
Puchar Wieczystego kategorie SENIORNieradzik AdamNieradzik Anna4 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORWątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa2 E
Puchar Wieczystego kategorie SENIORNieradzik AdamNieradzik Anna1 D
Puchar Wieczystego kategorie SENIORWątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa4 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach w 10 tańcach Skarka WojciechSkarka Barbara5 OPEN
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Żelazowski KamilNiemirowska Julia1 E
Międzynarodowy Puchar Kędzierzyna-Koźla w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2022 Wolski MaciejBubała Martyna3 G
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Żelazowski KamilNiemirowska Julia5 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Nieradzik AdamNieradzik Anna2 D
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Nieradzik AdamNieradzik Anna3 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa2 E
eMotion Dance Festival III Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa3 E
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Żelazowski KamilNiemirowska Julia3 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Nieradzik AdamNieradzik Anna5 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa2 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Nieradzik AdamNieradzik Anna4 D
Oleski Festiwal Tańca 2022 Grand Prix Senior Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa3 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Żelazowski KamilNiemirowska Julia2 E
Oleski Festiwal Tańca 2022 Leliuk ViktorWojciechowska Noemi1 F
NitroErg Dance Festival Żelazowski KamilNiemirowska Julia3 E
NitroErg Dance Festival Bubała MartynaPawelec Robert2 H
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Nieradzik AdamNieradzik Anna4 D
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Nieradzik AdamNieradzik Anna8 E
Grand Prix Seniorów PTT “Trójmiasto Ogrodów” Nieradzik AdamNieradzik Anna4 E
IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic Żelazowski KamilNiemirowska Julia1 E
ROZTAŃCZENI JESIENIĄ Żelazowski KamilNiemirowska Julia5 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych Skarka WojciechSkarka Barbara8 OPEN
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pawelec RobertBubała Martyna1 H
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Leliuk ViktorWojciechowska Noemi2 F
XIII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Żelazowski KamilNiemirowska Julia2 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa4 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Nieradzik AdamNieradzik Anna3 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa5 E
II Mysłowicki Turniej Tańca z udziałem par Seniorskich pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice Nieradzik AdamNieradzik Anna2 E
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Pasierb TadeuszPasierb Teresa1 OPEN
Otwarte Mistrzostwa i Otwarty Puchar Okręgów Śląskiego i Pomorskiego PTT Nieradzik AdamNieradzik Anna3 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Nieradzik AdamNieradzik Anna2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT CHMIELAKI 2022 Nieradzik AdamNieradzik Anna2 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa5 E
CeA Challenge Cup Letni Pod Honorowym Patronatem Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity oraz Stefana Kolawińskiego Burmistrza Miasta Bochni i Starosty Bocheńskiego Adama KortyWątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa6 E
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Wolski MaciejTruchanowska Barbara2 H
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nieradzik AdamNieradzik Anna2 E
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Bałys ArturUrbańczyk Maria2 H
\"Willa Moje Orłowo\" Grand Prix Seniorów PTT Nieradzik AdamNieradzik Anna2 E
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Pawelec TomaszBiernat Amelia1 H
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Pawelec RobertBubała Martyna2 H
Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2022 Żelazowski KamilNiemirowska Julia4 E
GRAND PRIX POLSKI PTT GOGOLIN 2022 Żelazowski KamilNiemirowska Julia5 E
Polish Open ChampionshipsNieradzik AdamNieradzik Anna4 OPEN
Polish Open ChampionshipsSkarka WojciechSkarka Barbara3 OPEN
Polish Open ChampionshipsSkarka WojciechSkarka Barbara3 OPEN
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Skarka WojciechSkarka Barbara1 A
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa5 E
Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach seniorów Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa6 E
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Żelazowski KamilNiemirowska Julia4 E
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pawelec RobertBubała Martyna2 H
XII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Pawelec TomaszBiernat Amelia1 H
VII Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2022 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Żelazowski KamilNiemirowska Julia4 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa3 E
CeA Challenge Cup Majówka w Krakowie Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa2 E
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pawelec RobertBubała Martyna2 H
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Pawelec TomaszBiernat Amelia1 H
IV OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ligenza JakubKolarczyk Izabela3 C
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówPasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówPasierb TadeuszPasierb Teresa4 OPEN
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówNieradzik AdamNieradzik Anna8 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa7 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówWątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa3 E
III \"Diamentowy\" Grand Prix Polski SeniorówNieradzik AdamNieradzik Anna2 E
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Żelazowski KamilNiemirowska Julia2 F
OTWARTE MISTRZOSTWA ZIEMI TARNOGÓRSKIEJ W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM w kategoriach SOLO Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pawelec TomaszBiernat Amelia2 H
XXXII OTTT O Wawelskiego Smoka Żelazowski KamilNiemirowska Julia2 F
OTTT o Puchar Wójta Gminy Bojszowy Żelazowski KamilNiemirowska Julia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Hotelu Solidaris, ROZTAŃCZENI NA WIOSNĘ Żelazowski KamilNiemirowska Julia1 F
CeA Challenge Cup Puchar Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa6 E
CeA Challenge Cup Puchar Nieradzik AdamNieradzik Anna2 E
CeA Challenge Cup Puchar Nieradzik AdamNieradzik Anna5 E
CeA Challenge Cup Puchar Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa4 E
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Pasierb TadeuszPasierb Teresa3 OPEN
X FESTIWAL TAŃCA BIAŁA DAMA 2021 - Finałowe Grand Prix Seniorów Pasierb TadeuszPasierb Teresa1 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorPasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa2 F
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorPasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach SeniorWątorski JerzyPawlikowska-Walczak Ewa2 F
Puchar WieczystegoLigenza JakubKolarczyk Izabela16 C
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach Ewa3 F
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Ligenza JakubKolarczyk Izabela7 A
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach Ewa7 F
Międzynarodowy Puchar w kategoriach SOLO, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT, Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2021 pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Kędzierzyn-Koźle Ligenza JakubKolarczyk Izabela7 C
OTTT Dance Festival RYDUŁTOWY 2021 Ligenza JakubKolarczyk Izabela5 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Pawlikowska-Walczak EwaWątorski Jerzy4 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach Ewa1 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach Ewa4 F
Oleski Festiwal Tańca 2021 Grand Prix Senior Pawlikowska-Walczak EwaWątorski Jerzy5 F
Nosalowy International Dance FestivalWolski MaciejTruchanowska Barbara2 H
Mistrzostwa Polski StandardPasierb TadeuszPasierb Teresa3 OPEN
Mistrzostwa Polski StandardSkarka WojciechSkarka Barbara6 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Skarka WojciechSkarka Barbara1 OPEN
Mistrzostwa Świata w 10-Tańcach & Polish Cup RADOM FREEDOM DANCE CUP Skarka WojciechSkarka Barbara1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Skarka WojciechSkarka Barbara1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pasierb TadeuszPasierb Teresa1 OPEN
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Pasierb TadeuszPasierb Teresa1 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach Ewa3 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach Ewa2 E
Grand Prix Polski Seniorów PTT \" Chmielaki 2021\" Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach Ewa2 F
MISTRZOSTWA I OTWARTY PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO W SPORTOWYM TAŃCU TOWARZYSKIM Żelazowski KamilOłubiec Wiktoria2 F
Grand Prix Polski Seniorów PTT Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Grand Prix Polski Seniorów PTT Pasierb TadeuszPasierb Teresa4 OPEN
VI Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP 2021 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Żelazowski KamilOłubiec Wiktoria4 F
MAŁE GRAND PRIX Żelazowski KamilOłubiec Wiktoria1 G
Grand Prix Seniorów PTT Pasierb TadeuszPasierb Teresa1 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Skarka WojciechSkarka Barbara6 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Grand Prix Seniorów PTT Skarka WojciechSkarka Barbara2 A
Grand Prix Seniorów PTT Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
Polish Open Championships WDC Pasierb TadeuszPasierb Teresa4 OPEN
Polish Open Championships WDC Pasierb TadeuszPasierb Teresa1 OPEN
Polish Open Championships WDC Skarka WojciechSkarka Barbara3 OPEN
Polish Open Championships WDC Skarka WojciechSkarka Barbara5 OPEN
Grand Prix Polski PTT Ligenza JakubKolarczyk Izabela14 OPEN
Mistrzostwa Klas A, B i C Ligenza JakubKolarczyk Izabela15 A
CeA Puchar Żelazowski KamilOłubiec Wiktoria1 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Ligenza JakubKolarczyk Izabela9 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ligenza JakubKolarczyk Izabela4 A
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Żelazowski KamilOłubiec Wiktoria1 G
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Ligenza JakubKolarczyk Izabela16 OPEN
Finał Grand Prix Seniorów PTT Skarka WojciechSkarka Barbara2 A
Finał Grand Prix Seniorów PTT Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
Finał Grand Prix Seniorów PTT Skarka WojciechSkarka Barbara3 OPEN
47 Puchar Wieczystego Skarka WojciechSkarka Barbara1 OPEN
47 Puchar Wieczystego Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
47 Puchar Wieczystego Ligenza JakubKolarczyk Izabela22 A
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Ligenza JakubKolarczyk Izabela10 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Skarka WojciechSkarka Barbara1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Skarka WojciechSkarka Barbara4 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Ligenza JakubKolarczyk Izabela5 A
Mistrzostwa Polski Latin Skarka WojciechSkarka Barbara3 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ligenza JakubKolarczyk Izabela3 B
Mistrzostwa Polski Standard Ligenza JakubKolarczyk Izabela16 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Skarka WojciechSkarka Barbara8 OPEN
Puchar Klas A,B i C Mazur GrzegorzKubica Katarzyna20 B
Puchar Klas A,B i C Mazur GrzegorzKubica Katarzyna16 B
Puchar Okręgu Śląskiego Mazur GrzegorzKubica Katarzyna9 B
Puchar Okręgu Śląskiego Ligenza JakubKolarczyk Izabela6 B
Puchar Okręgu Śląskiego Mazur GrzegorzKubica Katarzyna2 B
GRAND PRIX SENIORÓW Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
GRAND PRIX SENIORÓW Skarka WojciechSkarka Barbara2 B
GRAND PRIX SENIORÓW Skarka WojciechSkarka Barbara3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna6 B
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Lipnicki WojciechGryczka Marta2 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna5 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Lipnicki WojciechGryczka Marta1 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna9 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Lipnicki WojciechGryczka Marta1 OPEN
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna4 B
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna3 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Mazur GrzegorzKubica Katarzyna8 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Mazur GrzegorzKubica Katarzyna8 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna10 B
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna12 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur GrzegorzKubica Katarzyna5 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur GrzegorzKubica Katarzyna24 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mazur GrzegorzKubica Katarzyna18 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Skarka WojciechSkarka Barbara2 B
GPS PTT Kiepura Dance Cup Skarka WojciechSkarka Barbara4 OPEN
GPS PTT Kiepura Dance Cup Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
CeA Senior Skarka WojciechSkarka Barbara1 B
Puchar WieczystegoPasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Puchar WieczystegoPasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Puchar WieczystegoLipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
Puchar WieczystegoLipnicki WojciechGryczka Marta8 OPEN
Puchar WieczystegoLipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
Puchar WieczystegoMazur GrzegorzKubica Katarzyna32 B
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Mazur GrzegorzKubica Katarzyna13 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Dzieci Starsze, Juniorzy Młodsi, Młodzież Starsza, Seniorzy Lipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Lipnicki WojciechGryczka Marta2 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Skarka WojciechSkarka Barbara5 B
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Skarka WojciechSkarka Barbara4 OPEN
GPS - Złoty Plaster Miodu\" turniej finałowy Skarka WojciechSkarka Barbara1 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Pasierb TadeuszPasierb Teresa4 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Skarka WojciechSkarka Barbara7 OPEN
Puchar Rektora AGH Mazur GrzegorzKubica Katarzyna4 C
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Lipnicki WojciechGryczka Marta10 OPEN
Puchar Rektora AGH Mazur GrzegorzKubica Katarzyna3 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna11 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna3 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna2 C
Oleski Festiwal Tańca 2019 Mazur GrzegorzKubica Katarzyna2 C
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Lipnicki WojciechGryczka Marta8 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Ovchinnikov AleksandrDudek Ewa4 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Rusu SergiuRusu Dorota1 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Nagórski MaciejFroń Magdalena11 OPEN
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Lipnicki WojciechGryczka Marta5 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Krzywiński KacperSzweda Maja14 F
GPS \" Bieruń 2019\" Krzywiński KacperSzweda Maja3 F
Puchar Klas A, B i C Lipnicki WojciechGryczka Marta2 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Lipnicki WojciechGryczka Marta1 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Mazur GrzegorzKubica Katarzyna3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Mazur GrzegorzKubica Katarzyna3 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Lipnicki WojciechGryczka Marta2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Lipnicki WojciechGryczka Marta2 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Lipnicki WojciechGryczka Marta4 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Lipnicki WojciechGryczka Marta11 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Lipnicki WojciechGryczka Marta6 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Lipnicki WojciechGryczka Marta13 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Skarka WojciechSkarka Barbara6 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Mazur GrzegorzKubica Katarzyna5 C
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Mazur GrzegorzKubica Katarzyna1 C
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Nagórski MaciejFroń Magdalena6 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Lipnicki WojciechGryczka Marta8 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Skarka WojciechSkarka Barbara2 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Skarka WojciechSkarka Barbara6 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Lipnicki WojciechGryczka Marta8 OPEN
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Skarka WojciechSkarka Barbara2 B
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Krzywiński KacperSzweda Maja10 E
BAL 2019-Grand Prix Seniorów wraz z O.T.T.T. Gawron ŁukaszOłubiec Wiktoria3 G
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta2 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Gawron ŁukaszOłubiec Wiktoria3 G
Polish Open ChampionshipsNagórski MaciejFroń Magdalena7 OPEN
Polish Open ChampionshipsLipnicki WojciechGryczka Marta9 OPEN
Polish Open Championships WDC Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena15 OPEN
Polish Open Championships WDC Lipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
Polish Open ChampionshipsLipnicki WojciechGryczka Marta2 OPEN
Polish Open ChampionshipsLipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaCieślik ŁukaszKocot Magdalena11 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinGawron ŁukaszOłubiec Wiktoria3 G
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinCieślik ŁukaszKocot Magdalena5 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinKrzywiński KacperSzweda Maja11 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lipnicki WojciechGryczka Marta2 OPEN
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Lipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Gawron ŁukaszOłubiec Wiktoria2 H
Majówka w Krakowie - OTTT Cieślik ŁukaszKocot Magdalena4 D
XX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWY Krzywiński KacperSzweda Maja1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Cieślik ŁukaszKocot Magdalena10 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Cieślik ŁukaszKocot Magdalena1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Cieślik ŁukaszKocot Magdalena8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiG Kępno \"Kępińska Majówka 2019\" Cieślik ŁukaszKocot Magdalena1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Nagórski MaciejFroń Magdalena4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Lipnicki WojciechGryczka Marta4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Lipnicki WojciechGryczka Marta4 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Cieślik ŁukaszKocot Magdalena5 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Cieślik ŁukaszKocot Magdalena2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Lipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Krzywiński KacperSzweda Maja2 G
Puchar Klas F, E i D Cieślik ŁukaszKocot Magdalena24 D
Puchar Klas F, E i D Cieślik ŁukaszKocot Magdalena8 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Gawron ŁukaszOłubiec Wiktoria2 H
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Krzywiński KacperSzweda Maja2 G
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Cieślik ŁukaszKocot Magdalena4 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Cieślik ŁukaszKocot Magdalena7 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena9 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Lipnicki WojciechGryczka Marta5 OPEN
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Cieślik ŁukaszKocot Magdalena8 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Cieślik ŁukaszKocot Magdalena3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLipnicki WojciechGryczka Marta4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiNagórski MaciejFroń Magdalena4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiLipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiWiercioch MateuszBandelewicz Magdalena9 OPEN
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Cieślik ŁukaszKocot Magdalena6 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Cieślik ŁukaszKocot Magdalena2 D
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Cieślik ŁukaszKocot Magdalena9 D
Polish Cup PTT; WDC AL Lipnicki WojciechGryczka Marta21 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Lipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Cieślik ŁukaszKocot Magdalena8 D
Polish Cup PTT; WDC AL Lipnicki WojciechGryczka Marta10 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Nagórski MaciejFroń Magdalena8 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena9 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Lipnicki WojciechGryczka Marta17 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Cieślik ŁukaszKocot Magdalena9 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Cieślik ŁukaszKocot Magdalena9 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nagórski MaciejFroń Magdalena5 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta10 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Cieślik ŁukaszKocot Magdalena7 D
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Cieślik ŁukaszKocot Magdalena8 D
Mistrzostwa Klas A, B i C, X OTTT Silesian Cup Dobrzeń WielkiArgier AdamZemełka Jennifer14 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Lipnicki WojciechGryczka Marta8 A
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Cieślik ŁukaszKocot Magdalena6 D
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"MIELEC 2019\"Cieślik ŁukaszKocot Magdalena4 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Cieślik ŁukaszKocot Magdalena8 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"\" Cieślik ŁukaszKocot Magdalena6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cieślik ŁukaszKocot Magdalena8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cieślik ŁukaszKocot Magdalena8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nagórski MaciejFroń Magdalena6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Lipnicki WojciechGryczka Marta13 OPEN
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaCieślik ŁukaszKocot Magdalena7 D
XLV Puchar Wieczystego Argier AdamZemełka Jennifer11 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Lipnicki WojciechGryczka Marta5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Lipnicki WojciechGryczka Marta6 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Trytko MichałIzdebska Zuzanna10 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Pasierb TadeuszPasierb Teresa3 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Nowakowski ŁukaszJarek Emilia14 E
XLV Puchar Wieczystego Batkiewicz AdrianKolenda Agnieszka1 F
XLV Puchar Wieczystego Batkiewicz AdrianKolenda Agnieszka12 F
XLV Puchar Wieczystego Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara18 C
XLV Puchar Wieczystego Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka11 E
XLV Puchar Wieczystego Cieślik ŁukaszKocot Magdalena15 D
XLV Puchar Wieczystego Klimek FilipKajzer Karolina22 C
XLV Puchar Wieczystego Cieślik ŁukaszKocot Magdalena20 D
XLV Puchar Wieczystego Klimek FilipKajzer Karolina9 D
XLV Puchar Wieczystego Lipnicki WojciechGryczka Marta4 A
XLV Puchar Wieczystego Trytko MichałIzdebska Zuzanna11 A
XLV Puchar Wieczystego Lipnicki WojciechGryczka Marta12 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Nowakowski ŁukaszJarek Emilia2 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 F
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 G
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Klimek FilipKajzer Karolina2 D
OTTT Siewierz 2018Klimek FilipKajzer Karolina5 D
OTTT Siewierz 2018Kałuża MichałSkrzypczak Agnieszka6 E
OTTT Siewierz 2018Nowakowski ŁukaszJarek Emilia2 F
OTTT Siewierz 2018Czapla JuliaKucza Makary2 H
OTTT Siewierz 2018Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 F
OTTT Siewierz 2018Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 G
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara5 C
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Ołubiec WiktoriaGawron Łukasz2 H
Oleski Festiwal Tańca: II Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej, XXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Krzywiński KacperSzweda Maja3 G
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Trytko MichałIzdebska Zuzanna40 OPEN
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena16 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Cieślik ŁukaszKocot Magdalena7 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Klimek FilipKajzer Karolina4 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Cieślik ŁukaszKocot Magdalena6 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Krzywiński KacperSzweda Maja3 G
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Malczyk WiktorSkrzypczak Weronika1 H
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara5 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Gawron ŁukaszOłubiec Wiktoria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Klimek FilipKajzer Karolina2 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Gawron ŁukaszOłubiec Wiktoria2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 F
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Szweda MajaKrzywiński Kacper1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Cieślik ŁukaszKocot Magdalena11 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Klimek FilipKajzer Karolina8 D
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Cieślik ŁukaszKocot Magdalena10 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Nowakowski ŁukaszJarek Emilia3 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Zemełka DennisZemełka Jennifer8 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Zemełka DennisZemełka Jennifer4 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Nowakowski ŁukaszJarek Emilia2 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Trytko MichałIzdebska Zuzanna7 OPEN
OTTT Będzin 2018Malczyk MateuszFilipczyk Paulina8 E
OTTT Będzin 2018Krzywiński KacperSzweda Maja1 H
OTTT Będzin 2018Trześniowski DawidKlejnot Vivien3 G
OTTT Będzin 2018Ołubiec WiktoriaGawron Łukasz2 H
OTTT Będzin 2018Nowakowski ŁukaszJarek Emilia4 F
OTTT Będzin 2018Skrzypczak WeronikaMalczyk Wiktor2 H
OTTT Będzin 2018Zemełka DennisZemełka Jennifer4 B
OTTT Będzin 2018Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara3 C
OTTT Będzin 2018Klimek FilipKajzer Karolina4 D
OTTT Będzin 2018Cieślik ŁukaszKocot Magdalena7 D
OTTT Będzin 2018Klimek FilipKajzer Karolina6 D
OTTT Będzin 2018Cieślik ŁukaszKocot Magdalena9 D
Mistrzostwa Polski Standard Nagórski MaciejFroń Magdalena10 OPEN
Milicz Dance Festival Klimek FilipKajzer Karolina6 D
Milicz Dance Festival Klimek FilipKajzer Karolina2 D
OTTT RAWICZ 2018Klimek FilipKajzer Karolina2 D
OTTT RAWICZ 2018Klimek FilipKajzer Karolina2 D
Puchar Klas A,B i C Zemełka DennisZemełka Jennifer25 B
Puchar Klas A,B i C Trytko MichałIzdebska Zuzanna4 A
Puchar Klas A,B i C Trytko MichałIzdebska Zuzanna18 A
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 F
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Klimek FilipKajzer Karolina9 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Cieślik ŁukaszKocot Magdalena8 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Cieślik ŁukaszKocot Magdalena13 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Klimek FilipKajzer Karolina3 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Nowakowski ŁukaszJarek Emilia4 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Zemełka DennisZemełka Jennifer4 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Klimek FilipKajzer Karolina7 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Cieślik ŁukaszKocot Magdalena12 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Klimek FilipKajzer Karolina4 D
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Nowakowski ŁukaszJarek Emilia7 F
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Zemełka DennisZemełka Jennifer6 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Klimek FilipKajzer Karolina3 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Klimek FilipKajzer Karolina3 D
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Trytko MichałIzdebska Zuzanna3 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Trytko MichałIzdebska Zuzanna6 A
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Malczyk MateuszFilipczyk Paulina9 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara4 C
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Zemełka DennisZemełka Jennifer8 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Pasierb TadeuszPasierb Teresa2 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Ovchinnikov AleksandrDudek Ewa1 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Nagórski MaciejFroń Magdalena4 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Trytko MichałIzdebska Zuzanna11 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Trytko MichałIzdebska Zuzanna10 OPEN
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Zemełka DennisZemełka Jennifer13 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zemełka DennisZemełka Jennifer3 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zemełka DennisZemełka Jennifer5 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO PTT I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Pabianic Zemełka DennisZemełka Jennifer4 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Klimek FilipKajzer Karolina1 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Klimek FilipKajzer Karolina5 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara5 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Zemełka DennisZemełka Jennifer5 B
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Zemełka DennisZemełka Jennifer11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Malczyk MateuszFilipczyk Paulina8 F
Polish Open Championships Trytko MichałWoźniak Ewelina19 OPEN
Polish Open Championships Trytko MichałWoźniak Ewelina7 OPEN
Polish Open Championships Trytko MichałWoźniak Ewelina26 OPEN
Polish Open Championships Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena7 OPEN
Polish Open Championships Nagórski MaciejFroń Magdalena5 OPEN
Polish Open Championships Ovchinnikov AleksandrDudek Ewa3 OPEN
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Trytko MichałWoźniak Ewelina8 A
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Trytko MichałWoźniak Ewelina1 A
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Klimek FilipKajzer Karolina5 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Cieślik ŁukaszKocot Magdalena1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Kolenda DominikKolenda Agnieszka3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Malczyk MateuszFilipczyk Paulina2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara2 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Cieślik ŁukaszKocot Magdalena2 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Klimek FilipKajzer Karolina3 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Cieślik ŁukaszKocot Magdalena2 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Cieślik ŁukaszKocot Magdalena5 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Klimek FilipKajzer Karolina5 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Klimek FilipKajzer Karolina2 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Kolenda DominikKolenda Agnieszka3 G
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Trześniowski DawidUlbrich Klaudia3 G
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 F
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Trytko MichałWoźniak Ewelina5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Cieślik ŁukaszKocot Magdalena9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Trześniowski DawidUlbrich Klaudia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Malczyk MateuszFilipczyk Paulina4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Klimek FilipKajzer Karolina4 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiNagórski MaciejFroń Magdalena2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Klimek FilipKajzer Karolina11 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Cieślik ŁukaszKocot Magdalena14 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiWiercioch MateuszBandelewicz Magdalena17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena9 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Nagórski MaciejFroń Magdalena3 OPEN
Puchar Klas F, E i DCieślik ŁukaszKocot Magdalena8 E
Puchar Klas F, E i DKlimek FilipKajzer Karolina5 E
Puchar Klas F, E i DCieślik ŁukaszKocot Magdalena8 E
Puchar Klas F, E i DKlimek FilipKajzer Karolina10 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Krzywiński KacperLach Wiktoria2 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Cieślik ŁukaszKocot Magdalena4 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Klimek FilipKajzer Karolina3 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara3 C
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Cieślik ŁukaszKocot Magdalena8 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Klimek FilipKajzer Karolina6 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Malczyk MateuszFilipczyk Paulina1 G
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Trześniowski DawidUlbrich Klaudia2 G
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Nagórski MaciejFroń Magdalena4 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTTrytko MichałWoźniak Ewelina20 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTWiercioch MateuszBandelewicz Magdalena12 OPEN
Akademickie Mistrzostwa Polski PTTTrytko MichałWoźniak Ewelina16 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Cieślik ŁukaszKocot Magdalena7 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Cieślik ŁukaszKocot Magdalena7 E
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Kulesza MichałŁojszczyk Adrianna13 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Trytko MichałWoźniak Ewelina43 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena18 OPEN
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Trytko MichałWoźniak Ewelina5 A
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Papierok KrzysztofAdamczyk Dagmara8 C
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Cieślik ŁukaszKocot Magdalena11 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Cieślik ŁukaszKocot Magdalena11 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Szweda MajaMorciniec Dorian2 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Trytko MichałWoźniak Ewelina2 A
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Trytko MichałWoźniak Ewelina6 A
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Trześniowski DawidUlbrich Klaudia2 G
Polish Cup PTT WDC AL Ovchinnikov AleksandrDudek Ewa5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Nagórski MaciejFroń Magdalena4 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Ovchinnikov AleksandrDudek Ewa5 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Nagórski MaciejFroń Magdalena4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Trytko MichałWoźniak Ewelina3 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Trytko MichałWoźniak Ewelina2 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Trytko MichałWoźniak Ewelina19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Trytko MichałWoźniak Ewelina15 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Nagórski MaciejFroń Magdalena5 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Trytko MichałWoźniak Ewelina22 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Trytko MichałWoźniak Ewelina21 A
Stars Final 2018 Cieślik ŁukaszKocot Magdalena2 E
Stars Final 2018 Cieślik ŁukaszKocot Magdalena3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałWoźniak Ewelina7 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałWoźniak Ewelina7 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cieślik ŁukaszKocot Magdalena6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cieślik ŁukaszKocot Magdalena14 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Malczyk MateuszFilipczyk Paulina3 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałWoźniak Ewelina27 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiercioch MateuszBandelewicz Magdalena7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Trytko MichałWoźniak Ewelina18 OPEN
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Trytko MichałWoźniak Ewelina1 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Cieślik ŁukaszKocot Magdalena3 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Cieślik ŁukaszKocot Magdalena4 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Trytko MichałWoźniak Ewelina1 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Lach WiktoriaKrzywiński Kacper2 H