!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
BAWINEK
Kraków (Małopolskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kwiecień KonradGrunwald Monika5 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Górecki JędrzejRomaniewska Natalia4 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Górecki JędrzejRomaniewska Natalia6 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Galewicz MarcinGrunwald Monika4 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Górecki JędrzejRomaniewska Natalia2 D
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Kwiecień KonradGrunwald Monika5 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Górecki JędrzejRomaniewska Natalia8 D
47 Puchar Wieczystego Blacha ŁukaszAnkudinova Anna14 OPEN
47 Puchar Wieczystego Galewicz MarcinGrunwald Monika23 B
47 Puchar Wieczystego Rylewicz JarosławKaczmarczyk Małgorzata23 A
47 Puchar Wieczystego Blacha ŁukaszAnkudinova Anna24 A
47 Puchar Wieczystego Zagórski JanNapiórkowska Adrianna Ewa51 B
47 Puchar Wieczystego Ordowski MaciejZajda Dorota44 D
47 Puchar Wieczystego Pukajczyk MichałWróblewska Justyna2 F
47 Puchar Wieczystego Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena13 E
47 Puchar Wieczystego Górecki JędrzejRomaniewska Natalia19 D
47 Puchar Wieczystego Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena25 D
47 Puchar Wieczystego Ortwein RafałCzechura Gabriela31 D
47 Puchar Wieczystego Pukajczyk MichałWróblewska Justyna49 D
47 Puchar Wieczystego Liszka PiotrRębisz Katarzyna48 D
47 Puchar Wieczystego Halama PawełRobak Natalia34 D
47 Puchar Wieczystego Gajewski PatrykKapusta Alicja12 C
47 Puchar Wieczystego Zagórski JanNapiórkowska Adrianna Ewa27 C
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTBlacha ŁukaszAnkudinova Anna4 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTTBlacha ŁukaszAnkudinova Anna6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2020. Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zagórski JanNapiórkowska Adrianna Ewa10 B
CeA Challenge Cup Ordowski MaciejZajda Dorota7 D
CeA Challenge Cup Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena5 D
CeA Challenge Cup Kwiecień KonradGrunwald Monika12 B
CeA Challenge Cup Galewicz MarcinGrunwald Monika3 B
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Blacha ŁukaszAnkudinova Anna12 OPEN
Mikołajowy OTTT Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena5 E
Mikołajowy OTTT Liszka PiotrRębisz Katarzyna13 D
Mikołajowy OTTT Ortwein RafałCzechura Gabriela11 D
Mikołajowy OTTT Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena11 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Kwiecień KonradGrunwald Monika10 B
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Ortwein RafałCzechura Gabriela9 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena10 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena9 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Galewicz MarcinGrunwald Monika7 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Zagórski JanNapiórkowska Adrianna Ewa4 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Fugiel TomaszBlecharz Emilia3 C
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena19 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Górecki JędrzejRomaniewska Natalia7 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Galewicz MarcinGrunwald Monika7 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pukajczyk MichałWróblewska Justyna5 F
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Pukajczyk MichałWróblewska Justyna13 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena8 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Kwiecień KonradGrunwald Monika5 B
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Fugiel TomaszBlecharz Emilia3 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Fugiel TomaszBlecharz Emilia1 C
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Ordowski MaciejZajda Dorota12 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena13 D
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Ortwein RafałCzechura Gabriela11 D
Mistrzostwa Polski Latin Blacha ŁukaszAnkudinova Anna38 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena10 E
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Fugiel TomaszBlecharz Emilia1 C
Mistrzostwa Polski Latin Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona42 OPEN
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ordowski MaciejZajda Dorota4 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Kwiecień KonradGrunwald Monika7 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Fugiel TomaszBlecharz Emilia5 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Galewicz MarcinGrunwald Monika13 B
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Zagórski JanNapiórkowska Adrianna Ewa6 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Fugiel TomaszBlecharz Emilia10 C
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Ortwein RafałCzechura Gabriela6 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Górecki JędrzejRomaniewska Natalia5 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena12 E
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena11 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Pukajczyk MichałWróblewska Justyna13 D
Puchar Rektora AGH - 65-lecie SKT AGH Kraków Blacha ŁukaszAnkudinova Anna4 A
Mistrzostwa Polski Standard Blacha ŁukaszAnkudinova Anna33 OPEN
Mistrzostwa Polski Standard Kolano MichałMaciołka Agnieszka22 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Ordowski MaciejZajda Dorota8 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena14 D
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Pukajczyk MichałWróblewska Justyna7 F
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Górecki JędrzejRomaniewska Natalia5 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Górecki JędrzejRomaniewska Natalia4 E
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena8 E
Puchar Klas A,B i C Zagórski JanNapiórkowska Adrianna Ewa13 C
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Pukajczyk MichałWróblewska Justyna15 D
Puchar Klas A,B i C Fugiel TomaszBlecharz Emilia23 C
Puchar Klas A,B i C Fugiel TomaszBlecharz Emilia17 C
Puchar Klas A,B i C Blacha ŁukaszAnkudinova Anna16 A
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Galewicz MarcinGrunwald Monika7 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Kwiecień KonradGrunwald Monika4 B
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Halama PawełRobak Natalia12 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena9 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena10 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Górecki JędrzejRomaniewska Natalia9 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Górecki JędrzejRomaniewska Natalia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Fugiel TomaszBlecharz Emilia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TOP - ART 2020 Fugiel TomaszBlecharz Emilia9 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Fugiel TomaszBlecharz Emilia2 C
V Gala Tańca Top-Art, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, OTTT Żółkiewka 2020 Fugiel TomaszBlecharz Emilia4 C
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Galewicz MarcinGrunwald Monika5 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena9 E
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena13 D
Majówka w Krakowie - OTTT Fugiel TomaszBlecharz Emilia6 C
Majówka w Krakowie - OTTT Pukajczyk MichałWróblewska Justyna5 D
Majówka w Krakowie - OTTT Fugiel TomaszBlecharz Emilia5 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAFugiel TomaszBlecharz Emilia19 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJarominek MariuszJaniec Dorota16 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGajewski PatrykKapusta Alicja15 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAFugiel TomaszBlecharz Emilia9 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAGrabowski MariuszDyrda Zuzanna6 C
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAHalama PawełRobak Natalia19 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAPukajczyk MichałWróblewska Justyna21 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJarominek MariuszJaniec Dorota12 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAMachnik ZbigniewWitkowska Magdalena1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karwatowski MichałSzcześniak Beata19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fugiel TomaszBlecharz Emilia8 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski MariuszDyrda Zuzanna4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Fugiel TomaszBlecharz Emilia5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiecień KonradGrunwald Monika1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Galewicz MarcinGrunwald Monika10 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Blacha ŁukaszAnkudinova Anna22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gajewski PatrykKapusta Alicja7 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Galewicz MarcinGrunwald Monika6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiecień KonradGrunwald Monika9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jarominek MariuszJaniec Dorota16 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Karwatowski MichałSzcześniak Beata29 OPEN
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaFugiel TomaszBlecharz Emilia17 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaFugiel TomaszBlecharz Emilia8 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaKawecki MariuszTabor Julia7 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaOrdowski MaciejZajda Dorota13 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMachnik ZbigniewWitkowska Magdalena17 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGrabowski MariuszKultys Aleksandra10 E
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGajewski PatrykKapusta Alicja13 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaGrabowski MariuszDyrda Zuzanna14 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaMachnik ZbigniewWitkowska Magdalena2 F
CeA Puchar Pukajczyk MichałWróblewska Justyna4 E
CeA Puchar Krawczyk TomaszLelek Maria2 F
CeA Puchar Kwiecień KonradGrunwald Monika2 B
CeA Puchar Ortwein RafałCzechura Gabriela7 E
CeA Puchar Ordowski MaciejZajda Dorota6 E
Puchar Wieczystego SeniorLiszka PiotrPiech Agnieszka1 D
Puchar WieczystegoLiszka PiotrPiech Agnieszka6 OPEN
Puchar WieczystegoMertuszka PawełŁuc Monika Iwona20 OPEN
Puchar WieczystegoKarwatowski MichałSzcześniak Beata16 OPEN
Puchar WieczystegoBlacha ŁukaszAnkudinova Anna14 OPEN
Puchar WieczystegoKolano MichałMaciołka Agnieszka5 OPEN
Puchar WieczystegoPukajczyk MichałWróblewska Justyna19 E
Puchar WieczystegoKręt JakubJodłowska Joanna2 E
Puchar WieczystegoLiszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja Maria20 E
Puchar WieczystegoKrawczyk TomaszLelek Maria5 F
Puchar WieczystegoBonar KamilSaska Anna12 E
Puchar WieczystegoOrdowski MaciejZajda Dorota11 E
Puchar WieczystegoOrtwein RafałCzechura Gabriela6 E
Puchar WieczystegoMachnik ZbigniewWitkowska Magdalena9 F
Puchar WieczystegoGrabowski MariuszKultys Aleksandra16 E
Puchar WieczystegoLiszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja Maria26 E
Puchar WieczystegoBonar KamilSaska Anna26 D
Puchar WieczystegoBlacha ŁukaszAnkudinova Anna36 A
Puchar WieczystegoFugiel TomaszBlecharz Emilia44 C
Puchar WieczystegoNoworyta MariuszJaniec Dorota16 C
Puchar WieczystegoGajewski PatrykKapusta Alicja26 C
Puchar WieczystegoFugiel TomaszBlecharz Emilia24 C
Puchar WieczystegoGrabowski MariuszDyrda Zuzanna17 C
Puchar WieczystegoKwiecień KonradGrunwald Monika23 B
Puchar WieczystegoKarwatowski MichałSzcześniak Beata27 A
Puchar WieczystegoBlacha ŁukaszAnkudinova Anna12 A
Puchar WieczystegoSroka MaciejZheliabowa Daria12 D
Puchar WieczystegoMachnik ZbigniewWitkowska Magdalena25 D
Puchar WieczystegoNoworyta MariuszJaniec Dorota26 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaKwiecień KonradGrunwald Monika4 B
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaGajewski PatrykKapusta Alicja8 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Grabowski MariuszDyrda Zuzanna7 C
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Pukajczyk MichałWróblewska Justyna7 E
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Sroka MaciejZheliabowa Daria3 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Blacha ŁukaszAnkudinova Anna1 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Blacha ŁukaszAnkudinova Anna5 A
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Karwatowski MichałSzcześniak Beata7 A
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena4 F
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategoriach Juniorzy Starsi. Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona10 OPEN
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Fugiel TomaszBlecharz Emilia8 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Grabowski MariuszDyrda Zuzanna5 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Sroka MaciejZheliabowa Daria1 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena3 D
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Bonar KamilSaska Anna1 E
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Kręt JakubJodłowska Joanna2 F
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2019 - OTTT Krawczyk TomaszLelek Maria1 F
VII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Krawczyk TomaszLelek Maria5 F
IV OTTT Czeladź 2019 Sroka MaciejZheliabowa Daria6 D
IV OTTT Czeladź 2019 Bonar KamilSaska Anna9 E
Puchar Rektora AGH Ordowski MaciejZajda Dorota7 E
Puchar Rektora AGH Kwiecień KonradGrunwald Monika5 B
Puchar Rektora AGH Krawczyk TomaszLelek Maria5 F
Puchar Rektora AGH Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena16 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona38 OPEN
Puchar Rektora AGH Kręt JakubJodłowska Joanna4 F
Puchar Rektora AGH Grabowski MariuszKultys Aleksandra5 F
Puchar Rektora AGH Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena7 F
Puchar Rektora AGH Bonar KamilSaska Anna9 E
Puchar Rektora AGH Sroka MaciejZheliabowa Daria2 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja Maria7 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kręt JakubJodłowska Joanna8 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Ordowski MaciejZajda Dorota4 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Pukajczyk MichałWróblewska Justyna5 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena12 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Bonar KamilSaska Anna2 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja Maria9 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Krawczyk TomaszLelek Maria3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Fugiel TomaszBlecharz Emilia7 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Fugiel TomaszBlecharz Emilia15 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kwiecień KonradGrunwald Monika4 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Grabowski MariuszKultys Aleksandra1 F
OTTT DŻET 2019 Bonar KamilSaska Anna7 E
OTTT DŻET 2019 Blacha ŁukaszAnkudinova Anna4 A
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Krawczyk TomaszLelek Maria7 E
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 Kolano MichałMaciołka Agnieszka12 OPEN
Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT; X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2019. Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona8 OPEN
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Fugiel TomaszBlecharz Emilia11 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Fugiel TomaszBlecharz Emilia9 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grabowski MariuszKultys Aleksandra8 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Fugiel TomaszBlecharz Emilia5 C
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Fugiel TomaszBlecharz Emilia2 C
Puchar Klas A, B i C Kwiecień KonradGrunwald Monika27 B
Puchar Klas A, B i C Fugiel TomaszBlecharz Emilia18 C
Puchar Klas A, B i C Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona32 A
Puchar Klas A, B i C Blacha ŁukaszAnkudinova Anna21 A
Puchar Klas A, B i C Fugiel TomaszBlecharz Emilia22 C
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Krawczyk TomaszLelek Maria5 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019, OTWARTY PUCHAR OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO 2019 Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona11 OPEN
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Kwiecień KonradGrunwald Monika8 B
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena14 D
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Bonar KamilSaska Anna3 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Pukajczyk MichałWróblewska Justyna5 E
XXX OTTT KLASA-LELIWA 2019Grabowski MariuszKultys Aleksandra2 F
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona23 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\" Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona42 OPEN
GDYNIA CUP, GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Bonar KamilSaska Anna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Pukajczyk MichałWróblewska Justyna6 E
XXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2019”Grabowski MariuszDul Sylwia7 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona9 OPEN
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Grabowski MariuszDul Sylwia2 D
Polish Open ChampionshipsKolano MichałMaciołka Agnieszka11 OPEN
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaGrabowski MariuszDul Sylwia2 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBonar KamilSaska Anna4 E
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaGrabowski MariuszKultys Aleksandra2 F
Polish Open Championships WDC Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona35 OPEN
Polish Open ChampionshipsMertuszka PawełŁuc Monika Iwona19 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Grabowski MariuszKultys Aleksandra3 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Grabowski MariuszDul Sylwia3 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Kręt JakubJodłowska Joanna2 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Bonar KamilSaska Anna7 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Ordowski MaciejZajda Dorota8 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Bonar KamilSaska Anna4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona16 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaPukajczyk MichałWróblewska Justyna10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBonar KamilSaska Anna10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaGrabowski MariuszDul Sylwia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaOrdowski MaciejZajda Dorota13 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBonar KamilSaska Anna1 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinGrabowski MariuszDul Sylwia3 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinBonar KamilSaska Anna3 E
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinBonar KamilSaska Anna9 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - REKREACJA MAŁOPOLSKA Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena4 F
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kwiecień KonradGrunwald Monika10 B
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kwiecień KonradGrunwald Monika10 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona8 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kwiecień KonradGrunwald Monika6 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kolano MichałMaciołka Agnieszka1 OPEN
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO IIIOgólnopolski Festiwal Tańca LATIN DANCE SHOW 2019 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Kwiecień KonradGrunwald Monika5 B
Majówka w Krakowie - OTTT Bonar KamilSaska Anna3 E
Majówka w Krakowie - OTTT Pukajczyk MichałWróblewska Justyna2 E
Majówka w Krakowie - OTTT Sroka MaciejSzopa Aleksandra2 E
Majówka w Krakowie - OTTT Bonar KamilSaska Anna5 E
Majówka w Krakowie - OTTT Grabowski MariuszDul Sylwia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, OTTT LIDER 2019 z udziałem par zagranicznych Kolano MichałMaciołka Agnieszka6 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Bonar KamilSaska Anna1 E
Puchar Klas F, E i D Bonar KamilSaska Anna3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kwiecień KonradGrunwald Monika5 B
Puchar Klas F, E i D Krawczyk TomaszLelek Maria11 F
Puchar Klas F, E i D Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena11 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Kwiecień KonradGrunwald Monika4 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona1 B
Puchar Klas F, E i D Bonar KamilSaska Anna7 F
Puchar Klas F, E i D Pukajczyk MichałWróblewska Justyna5 E
Puchar Klas F, E i D Gajewski PatrykKapusta Alicja2 D
Puchar Klas F, E i D Grabowski MariuszDul Sylwia7 D
Puchar Klas F, E i D Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena16 D
Puchar Klas F, E i D Halama PawełRobak Natalia4 E
Puchar Klas F, E i D Sroka MaciejSzopa Aleksandra9 E
Puchar Klas F, E i D Ordowski MaciejZajda Dorota7 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Bonar KamilSaska Anna10 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Sroka MaciejSzopa Aleksandra6 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Halama PawełRobak Natalia7 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Gajewski PatrykKapusta Alicja3 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Grabowski MariuszDul Sylwia6 D
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona31 OPEN
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKwiecień KonradGrunwald Monika3 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceKwiecień KonradGrunwald Monika6 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceGrabowski MariuszDul Sylwia3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceLiszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja Maria4 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceLiszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja Maria5 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceOrdowski MaciejZajda Dorota4 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBonar KamilSaska Anna6 F
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceSroka MaciejSzopa Aleksandra2 F
European Latin Cup WDC AL & Stardance Dance Festiwal - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKwiecień KonradGrunwald Monika33 OPEN
ArtDance Cup 2019Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona3 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiKwiecień KonradGrunwald Monika40 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiMertuszka PawełŁuc Monika Iwona40 OPEN
ArtDance Cup 2019Kwiecień KonradGrunwald Monika11 B
ArtDance Cup 2019Bonar KamilSaska Anna1 F
ArtDance Cup 2019Bassara MaciejWitek Anna3 F
ArtDance Cup 2019Krawczyk TomaszLelek Maria4 F
ArtDance Cup 2019Gajewski PatrykKapusta Alicja3 D
ArtDance Cup 2019Grabowski MariuszDul Sylwia5 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Grabowski MariuszDul Sylwia3 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Gajewski PatrykKapusta Alicja1 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Halama PawełRobak Natalia16 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Pukajczyk MichałWróblewska Justyna17 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bassara MaciejWitek Anna16 E
Polish Cup PTT; WDC AL Kolano MichałMaciołka Agnieszka12 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona6 B
Polish Cup PTT; WDC AL Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona32 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena15 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Pukajczyk MichałWróblewska Justyna3 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena7 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Sroka MaciejSzopa Aleksandra1 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiecień KonradGrunwald Monika34 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona30 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiecień KonradGrunwald Monika30 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kolano MichałMaciołka Agnieszka14 OPEN
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Krawczyk TomaszLelek Maria7 E
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina11 D
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona9 B
„XV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Tadeusza Wrześniaka Właściciela Hut Szkła” Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina6 D
Mistrzostwa Klas A, B i C Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona27 B
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona4 OPEN
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Sroka MaciejSzopa Aleksandra1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gajewski PatrykKapusta Alicja1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Biela ErnestFalfasińska Aleksandra7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Biela ErnestFalfasińska Aleksandra6 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena11 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiecień KonradGrunwald Monika29 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona26 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiecień KonradGrunwald Monika36 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kolano MichałMaciołka Agnieszka10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona5 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBiela ErnestFalfasińska Aleksandra8 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaSroka MaciejSzopa Aleksandra1 E
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaBiela ErnestFalfasińska Aleksandra6 D
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKwiecień KonradGrunwald Monika7 B
X OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKwiecień KonradGrunwald Monika7 B
XLV Puchar Wieczystego Blacha ŁukaszSzafraniec Beata6 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Liszka PiotrPiech Agnieszka5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Grabowski MariuszDul Sylwia8 F
XLV Puchar Wieczystego Grabowski MariuszDul Sylwia6 E
XLV Puchar Wieczystego Gajewski PatrykKapusta Alicja8 E
XLV Puchar Wieczystego Pukajczyk MichałWróblewska Justyna20 E
XLV Puchar Wieczystego Liszka PiotrNiedzielska-Pitera Anastazja Maria26 E
XLV Puchar Wieczystego Krawczyk TomaszLelek Maria10 F
XLV Puchar Wieczystego Bassara MaciejWitek Anna11 F
XLV Puchar Wieczystego Halama PawełRobak Natalia5 E
XLV Puchar Wieczystego Sroka MaciejSzopa Aleksandra13 F
XLV Puchar Wieczystego Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena10 F
XLV Puchar Wieczystego Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena25 D
XLV Puchar Wieczystego Kawecki MariuszFatyga Justyna26 C
XLV Puchar Wieczystego Biela ErnestFalfasińska Aleksandra27 D
XLV Puchar Wieczystego Biela ErnestFalfasińska Aleksandra23 D
XLV Puchar Wieczystego Kwiecień KonradGrunwald Monika29 B
XLV Puchar Wieczystego Seweryn DanielTopolska Paulina30 B
XLV Puchar Wieczystego Jaglarz TomaszSuch Karolina34 A
XLV Puchar Wieczystego Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona16 B
XLV Puchar Wieczystego Noworyta MariuszFatyga Justyna33 B
XLV Puchar Wieczystego Kwiecień KonradGrunwald Monika42 B
XLV Puchar Wieczystego Blacha ŁukaszSzafraniec Beata25 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Sroka MaciejSzopa Aleksandra4 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Grabowski MariuszDul Sylwia2 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Gajewski PatrykKapusta Alicja5 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Biela ErnestFalfasińska Aleksandra3 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Grabowski MariuszDul Sylwia10 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Biela ErnestFalfasińska Aleksandra2 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Kawecki MariuszFatyga Justyna5 C
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona1 B
Mikołajowy Festiwal Tańca Bochnia 2018 Seweryn DanielTopolska Paulina5 B
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Biela ErnestFalfasińska Aleksandra3 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Biela ErnestFalfasińska Aleksandra4 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena4 D
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona43 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Grabowski MariuszDul Sylwia3 E
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Biela ErnestFalfasińska Aleksandra5 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Biela ErnestFalfasińska Aleksandra7 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena8 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena10 D
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Grabowski MariuszDul Sylwia7 F
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Grabowski MariuszDul Sylwia2 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Halama PawełRobak Natalia6 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Kwiecień KonradGrunwald Monika7 B
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona6 B
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Noworyta MariuszFatyga Justyna8 B
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Liszka PiotrPiech Agnieszka5 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Halama PawełRobak Natalia6 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Grabowski MariuszDul Sylwia1 E
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Blacha ŁukaszSzafraniec Beata16 OPEN
OTTT Będzin 2018Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona10 B
DŻET 2018 Noworyta MariuszFatyga Justyna5 B
DŻET 2018 Seweryn DanielTopolska Paulina6 B
Mistrzostwa Polski Standard Kolano MichałMaciołka Agnieszka9 OPEN
Milicz Dance Festival Pukajczyk MichałWróblewska Justyna7 E
Mistrzostwa Polski Standard Blacha ŁukaszSzafraniec Beata29 OPEN
Puchar Klas A,B i C Kwiecień KonradGrunwald Monika33 B
Puchar Klas A,B i C Noworyta MariuszFatyga Justyna26 B
Puchar Klas A,B i C Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona21 B
Puchar Klas A,B i C Seweryn DanielTopolska Paulina27 B
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Biela ErnestFalfasińska Aleksandra11 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Gajewski PatrykKapusta Alicja1 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Pukajczyk MichałWróblewska Justyna7 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Biela ErnestFalfasińska Aleksandra9 D
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Cybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna12 D
KLASA 2018Gajewski PatrykKapusta Alicja3 E
KLASA 2018Pukajczyk MichałWróblewska Justyna6 E
KLASA 2018Halama PawełRobak Natalia5 E
KLASA 2018Biela ErnestFalfasińska Aleksandra7 D
KLASA 2018Biela ErnestFalfasińska Aleksandra4 D
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Pukajczyk MichałWróblewska Justyna4 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Grabowski MariuszDul Sylwia3 E
MISTRZOSTWA OKRĘGU PODKARPACKIEGO PTT i Przemyska Gala Taneczna - XIX OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla\" Gajewski PatrykKapusta Alicja2 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena2 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena11 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Gajewski PatrykKapusta Alicja1 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kwiecień KonradGrunwald Monika10 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Grabowski MariuszDul Sylwia4 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Kwiecień KonradGrunwald Monika10 B
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Seweryn DanielTopolska Paulina5 B
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina3 D
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina1 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona4 B
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Biela ErnestFalfasińska Aleksandra5 D
V OTTT\" Puchar Prezydenta Miasta Krosna - 2018\" Biela ErnestFalfasińska Aleksandra6 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Grabowski MariuszDul Sylwia3 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena1 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Grabowski MariuszDul Sylwia2 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Pukajczyk MichałWróblewska Justyna5 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Gajewski PatrykKapusta Alicja3 E
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kolano MichałMaciołka Agnieszka12 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Blacha ŁukaszSzafraniec Beata17 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kwiecień KonradGrunwald Monika19 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Noworyta MariuszFatyga Justyna17 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona17 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Biela ErnestFalfasińska Aleksandra4 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina8 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Biela ErnestFalfasińska Aleksandra3 D
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Seweryn DanielTopolska Paulina4 B
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Kwiecień KonradGrunwald Monika9 B
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona1 B
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Noworyta MariuszFatyga Justyna4 B
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Kwiecień KonradGrunwald Monika6 B
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Kolano MichałMaciołka Agnieszka7 OPEN
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Kwiecień KonradGrunwald Monika8 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Blacha ŁukaszSzafraniec Beata20 OPEN
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Kwiecień KonradGrunwald Monika17 OPEN
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Gniadek-Zając GrzegorzZajda Dorota3 D
XXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2018”Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiSeweryn DanielTopolska Paulina8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiMachnik ZbigniewWitkowska Magdalena6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiMachnik ZbigniewWitkowska Magdalena1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiKolano MichałMaciołka Agnieszka2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiBlacha ŁukaszSzafraniec Beata4 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiMertuszka PawełŁuc Monika Iwona5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiNowosiad TomaszLorencik Katarzyna Maria9 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiBlacha ŁukaszSzafraniec Beata6 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiNowosiad TomaszLorencik Katarzyna Maria5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiSeweryn DanielTopolska Paulina7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kolano MichałMaciołka Agnieszka4 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Blacha ŁukaszSzafraniec Beata18 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Blacha ŁukaszSzafraniec Beata28 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona29 OPEN
Polish Open Championships Blacha ŁukaszSzafraniec Beata11 OPEN
PERFECT DANCE Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna Maria7 B
PERFECT DANCE Seweryn DanielTopolska Paulina4 B
PERFECT DANCE Gniadek-Zając GrzegorzZajda Dorota13 D
PERFECT DANCE Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina11 D
Polish Open Championships Blacha ŁukaszSzafraniec Beata19 OPEN
Polish Open Championships Kolano MichałMaciołka Agnieszka9 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Halama PawełRobak Natalia14 E
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna Maria12 B
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona15 OPEN
Ogólnopolski Festiwal LATIN DANCE SHOW 2018 o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego Halama PawełRobak Natalia13 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Blacha ŁukaszSzafraniec Beata11 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Halama PawełRobak Natalia5 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena5 E
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA-2018 Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina4 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Halama PawełRobak Natalia4 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Noworyta MariuszFatyga Justyna11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa13 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena11 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Blacha ŁukaszSzafraniec Beata12 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2018Kolano MichałMaciołka Agnieszka5 OPEN
Puchar Klas F, E i DKrawczyk TomaszLelek Maria17 F
Puchar Klas F, E i DGajewski PatrykKapusta Alicja1 F
Puchar Klas F, E i DGrabowski MariuszDul Sylwia3 F
Puchar Klas F, E i DDydo AdamCzechura Gabriela11 F
Puchar Klas F, E i DSzczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina23 D
Puchar Klas F, E i DMachnik ZbigniewWitkowska Magdalena13 E
Puchar Klas F, E i DHalama PawełRobak Natalia16 E
Puchar Klas F, E i DMachnik ZbigniewWitkowska Magdalena13 F
Puchar Klas F, E i DHalama PawełRobak Natalia11 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Noworyta MariuszFatyga Justyna11 B
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina4 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Kawecki MariuszFatyga Justyna1 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Krawczyk TomaszLelek Maria9 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena12 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena2 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kawecki MariuszFatyga Justyna5 D
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena7 E
XXVII Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena2 E
WIOSNA 2018 - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji; TURNIEJ PREMIUM - XXXIX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SPORTOWEGO TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2018 Kolano MichałMaciołka Agnieszka6 OPEN
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena4 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Dydo AdamCzechura Gabriela10 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena13 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Noworyta MariuszFatyga Justyna10 B
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Kawecki MariuszFatyga Justyna2 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Blacha ŁukaszSzafraniec Beata9 A
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena25 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena7 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna Maria20 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina19 D
Polish Cup PTT WDC AL Kolano MichałMaciołka Agnieszka10 OPEN
Polish Cup PTT WDC AL Kolano MichałMaciołka Agnieszka10 OPEN
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Noworyta MariuszFatyga Justyna7 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza7 C
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena16 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Seweryn DanielTopolska Paulina6 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina12 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Kawecki MariuszFatyga Justyna5 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Krawczyk TomaszLelek Maria14 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena6 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona22 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Blacha ŁukaszSzafraniec Beata17 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Blacha ŁukaszSzafraniec Beata23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona23 OPEN
Mistrzostwa Klas A,B,C Blacha ŁukaszSzafraniec Beata12 A
Mistrzostwa Klas A,B,C Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona47 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Kwiecień KonradRachwał Magdalena46 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna Maria28 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa28 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona47 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza24 C
Mistrzostwa Klas A,B,C Kwiecień KonradRachwał Magdalena56 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Noworyta MariuszFatyga Justyna50 B
Mistrzostwa Klas A,B,C Blacha ŁukaszSzafraniec Beata38 A
Stars Final 2018 Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena4 E
Stars Final 2018 Kwiecień KonradRachwał Magdalena11 B
Stars Final 2018 Kwiecień KonradRachwał Magdalena12 B
Stars Final 2018 Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza10 C
Stars Final 2018 Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena13 E
Stars Final 2018 Dydo AdamCzechura Gabriela11 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa13 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Blacha ŁukaszSzafraniec Beata10 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kolano MichałMaciołka Agnieszka6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Blacha ŁukaszSzafraniec Beata29 OPEN
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Kwiecień KonradRachwał Magdalena8 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Kwiecień KonradRachwał Magdalena11 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena9 E
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa5 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBlacha ŁukaszSzafraniec Beata14 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLiszka PiotrPiech Agnieszka4 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLiszka PiotrPiech Agnieszka7 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSafin KamilFudali Joanna16 E
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoDydo AdamCzechura Gabriela20 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSiemieniec DaiwdWawrzkiewicz Joanna14 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMachnik ZbigniewWitkowska Magdalena7 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOtfinowski PiotrMarzec Anna28 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKawecki MariuszFatyga Justyna19 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBiela ErnestZajda Dorota24 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKasprzycki DariuszWołos Iwona26 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoPiątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza35 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKwiecień KonradRachwał Magdalena44 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMertuszka PawełŁuc Monika Iwona47 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKwiecień KonradRachwał Magdalena45 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMertuszka PawełŁuc Monika Iwona49 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBlacha ŁukaszSzafraniec Beata15 A
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNoworyta MariuszFatyga Justyna39 B
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena5 E
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyKoniarz TomaszCiślak Agata1 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Młodzież, Dorośli, Zawodowcy Borecki JanSzydłowska Anita38 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Halama PawełCieślik Iwona7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Biela ErnestZajda Dorota5 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Cybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Dydo AdamCzechura Gabriela10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Machnik ZbigniewWitkowska Magdalena8 E
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Biela ErnestZajda Dorota8 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa6 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Otfinowski PiotrMarzec Anna7 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kawecki MariuszFatyga Justyna3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kwiecień KonradRachwał Magdalena11 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Noworyta MariuszFatyga Justyna11 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Kwiecień KonradRachwał Magdalena11 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Biela ErnestZajda Dorota11 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Kawecki MariuszFatyga Justyna1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy Cmolas Siemieniec DaiwdWawrzkiewicz Joanna12 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Kawecki MariuszFatyga Justyna3 D
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Blacha ŁukaszSzafraniec Beata13 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Borecki JanSzydłowska Anita3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówKawecki MariuszFatyga Justyna1 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówHalama PawełCieślik Iwona2 C
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówMertuszka PawełŁuc Monika Iwona8 B
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówBlacha ŁukaszSzafraniec Beata3 OPEN
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówCybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna3 D
Otwarte Mistrzostwa PTT Okręgów Małopolski i Pomorski oraz Puchar Rektora AGH KrakówBlacha ŁukaszSzafraniec Beata10 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Liszka PiotrPiech Agnieszka6 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Koniarz TomaszCiślak Agata2 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Blacha ŁukaszSzafraniec Beata32 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Borecki JanSzydłowska Anita30 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Kolano MichałMaciołka Agnieszka29 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Liszka PiotrPiech Agnieszka3 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Koniarz TomaszCiślak Agata1 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Liszka PiotrPiech Agnieszka5 OPEN
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Noworyta MariuszFatyga Justyna3 C
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Kawecki MariuszFatyga Justyna2 D
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Blacha ŁukaszSzafraniec Beata6 A
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Rylewicz JarosławGrunwald Monika22 B
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Biela ErnestZajda Dorota14 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Młodzieży i Dorosłych Klas C, B i A; Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RADOM \'2017; Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa13 C
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Kolano MichałMaciołka Agnieszka15 OPEN
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Biela ErnestZajda Dorota4 C
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa3 C
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Kawecki MariuszFatyga Justyna4 D
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Koniarz TomaszCiślak Agata2 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Blacha ŁukaszSzafraniec Beata12 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Rylewicz JarosławGrunwald Monika10 OPEN
Mistrzostwa PTT Regionów Polski Centralno -Wschodniej Blacha ŁukaszSzafraniec Beata8 OPEN
GPP PTT w kombinacji stylów, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji, Mistrzostwa Polski PTT w Show Latin, Standard, OTTT Borecki JanSzydłowska Anita2 OPEN
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra3 E
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra2 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra8 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra7 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza4 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona12 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona10 C
Polish Open Championships PTT Blacha ŁukaszSzafraniec Beata17 OPEN
Polish Open Championships PTT Blacha ŁukaszSzafraniec Beata8 OPEN
Polish Open Championships PTT Blacha ŁukaszSzafraniec Beata38 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra11 E
Polish Open Championships PTT Kolano MichałMaciołka Agnieszka12 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza2 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Cybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna15 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona2 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kawecki MariuszFatyga Justyna10 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra4 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Rylewicz JarosławGrunwald Monika7 B
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Rylewicz JarosławGrunwald Monika9 B
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria8 B
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Noworyta MariuszFatyga Justyna4 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Biela ErnestZajda Dorota8 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa6 C
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Safin KamilFudali Joanna7 E
OTTT DŻET 2017 Otfinowski PiotrMarzec Anna1 D
OTTT DŻET 2017 Otfinowski PiotrMarzec Anna9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Noworyta MariuszFatyga Justyna2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Rylewicz JarosławGrunwald Monika9 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Rejczyk KamilDobrucka Łucja9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Rylewicz JarosławGrunwald Monika7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otfinowski PiotrMarzec Anna3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Kawecki MariuszFatyga Justyna4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otfinowski PiotrMarzec Anna1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Rejczyk KamilDobrucka Łucja3 E
Thomas Dance 2017 Rylewicz JarosławGrunwald Monika4 B
Thomas Dance 2017 Rylewicz JarosławGrunwald Monika5 B
Thomas Dance 2017 Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria3 B
Thomas Dance 2017 Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra7 E
Thomas Dance 2017 Rejczyk KamilDobrucka Łucja10 E
Thomas Dance 2017 Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra4 E
Thomas Dance 2017 Rejczyk KamilDobrucka Łucja3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Noworyta MariuszFatyga Justyna7 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona10 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona3 C
Stardance Finał Gwiazd 2017Otfinowski PiotrMarzec Anna5 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza4 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Otfinowski PiotrMarzec Anna2 D
Stardance Finał Gwiazd 2017Rejczyk KamilDobrucka Łucja6 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Rejczyk KamilDobrucka Łucja5 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra4 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaOtfinowski PiotrMarzec Anna8 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaMertuszka PawełŁuc Monika Iwona13 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaHalama PawełCieślik Iwona18 C
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaNoworyta MariuszFatyga Justyna6 C
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Koniarz TomaszCiślak Agata1 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Blacha ŁukaszSzafraniec Beata7 OPEN
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAMertuszka PawełŁuc Monika Iwona6 C
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Borecki JanSzydłowska Anita2 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina5 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina10 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Noworyta MariuszFatyga Justyna2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Halama PawełCieślik Iwona7 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra5 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona2 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kawecki MariuszFatyga Justyna7 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Otfinowski PiotrMarzec Anna1 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra6 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Otfinowski PiotrMarzec Anna8 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza7 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Halama PawełCieślik Iwona10 C
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Kawecki MariuszFatyga Justyna9 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Otfinowski PiotrMarzec Anna7 D
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Otfinowski PiotrMarzec Anna2 D
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra2 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoRejczyk KamilDobrucka Łucja3 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoGniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra4 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoRejczyk KamilDobrucka Łucja6 E
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoMertuszka PawełŁuc Monika Iwona3 C
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Borecki JanSzydłowska Anita6 OPEN
ArtDance Cup 2017Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa7 C
ArtDance Cup 2017Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa5 C
ArtDance Cup 2017Noworyta MariuszFatyga Justyna3 C
ArtDance Cup 2017Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona5 C
ArtDance Cup 2017Cybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna11 D
ArtDance Cup 2017Cybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna9 D
ArtDance Cup 2017Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza5 D
ArtDance Cup 2017Rylewicz JarosławGrunwald Monika4 B
ArtDance Cup 2017Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina9 C
ArtDance Cup 2017Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina5 B
ArtDance Cup 2017Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona6 C
ArtDance Cup 2017Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria10 B
ArtDance Cup 2017Rylewicz JarosławGrunwald Monika9 B
ArtDance Cup 2017Kowalski PiotrSzerląg Krystyna7 E
ArtDance Cup 2017Safin KamilFudali Joanna6 E
ArtDance Cup 2017Rejczyk KamilDobrucka Łucja3 E
ArtDance Cup 2017Rejczyk KamilDobrucka Łucja7 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria6 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Liszka PiotrPiech Agnieszka8 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Liszka PiotrPiech Agnieszka9 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Cybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna6 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kawecki MariuszFatyga Justyna1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Kwiecień KonradRachwał Magdalena12 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina9 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Rylewicz JarosławGrunwald Monika8 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra2 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Rylewicz JarosławGrunwald Monika4 B
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Safin KamilFudali Joanna4 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Noworyta MariuszFatyga Justyna3 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Krzyżan SzymonZielowska Emilia6 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra5 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Polak DawidNogaj Magdalena12 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona2 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina7 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Biela ErnestZajda Dorota8 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Grzybowski MarekKanas Aleksandra9 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Halama PawełCieślik Iwona9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Otfinowski PiotrMarzec Anna2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Otfinowski PiotrMarzec Anna7 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona2 C
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Rylewicz JarosławGrunwald Monika3 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria10 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Rylewicz JarosławGrunwald Monika5 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Biela ErnestZajda Dorota8 C
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra5 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Cybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna12 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza6 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Cybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna8 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Rejczyk KamilDobrucka Łucja7 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Rejczyk KamilDobrucka Łucja8 E
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Gniadek-Zając GrzegorzLubińska Aleksandra7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawyGrzybowski MarekKanas Aleksandra10 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Safin KamilFudali Joanna8 E
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Biela ErnestZajda Dorota5 C
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Piątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza10 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Biela ErnestZajda Dorota33 D
VII OTTT BIAŁA DAMA 2017 - Puchar Klas F, E, D Kawecki MariuszFatyga Justyna22 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaRejczyk KamilDobrucka Łucja7 E
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaOtfinowski PiotrMarzec Anna2 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaOtfinowski PiotrMarzec Anna10 D
XIV OTTT O Puchar Prezydenta Miasta MielcaRejczyk KamilDobrucka Łucja9 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Cybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna8 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Blacha ŁukaszSzafraniec Beata17 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Koniarz TomaszCiślak Agata2 OPEN
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Rylewicz JarosławGrunwald Monika32 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Blacha ŁukaszSzafraniec Beata9 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Legutko TomaszSzewczyk Anna39 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona15 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Grzybowski MarekKanas Aleksandra24 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa24 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Biela ErnestZajda Dorota22 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Nowosiad TomaszBurtan Barbara13 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Kwiecień KonradRachwał Magdalena2 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Rylewicz JarosławGrunwald Monika49 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Blacha ŁukaszSzafraniec Beata44 A
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Kwiecień KonradRachwał Magdalena44 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Legutko TomaszSzewczyk Anna46 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Grzybowski MarekKanas Aleksandra31 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Noworyta MariuszFatyga Justyna19 C
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa25 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria7 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Koniarz TomaszCiślak Agata2 OPEN
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKowalski PiotrSzerląg Krystyna12 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaNoworyta MariuszFatyga Justyna2 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria10 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Rylewicz JarosławGrunwald Monika8 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Legutko TomaszSzewczyk Anna6 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Noworyta MariuszFatyga Justyna7 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Rylewicz JarosławGrunwald Monika9 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Biela ErnestZajda Dorota4 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona3 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaPiątkowski JakubMartyna Oliwia Luiza3 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rylewicz JarosławGrunwald Monika9 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Rylewicz JarosławGrunwald Monika6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa6 C
Puchar Seniorów Grand Prix Senior 2017Koniarz TomaszCiślak Agata1 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Safin KamilFudali Joanna1 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kwiecień KonradRachwał Magdalena1 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kowalski PiotrSzerląg Krystyna4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona5 C
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Otfinowski PiotrMarzec Anna2 D
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Otfinowski PiotrMarzec Anna9 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLiszka PiotrPiech Agnieszka3 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBieńko ŁukaszGancarz Natalia19 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrzybowski MarekKanas Aleksandra44 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRapacz Marcin ZbigniewTopolska Paulina44 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNoworyta MariuszFatyga Justyna12 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowosiad TomaszBurtan Barbara26 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBanaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa32 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowak PawełTenerowicz Monika Ewelina52 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSeweryn DanielLorencik Katarzyna Maria41 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRylewicz JarosławGrunwald Monika48 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKwiecień KonradRachwał Magdalena49 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBlacha ŁukaszSzafraniec Beata15 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoJaglarz TomaszSuch Karolina22 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoLiszka PiotrPiech Agnieszka3 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBiela ErnestZajda Dorota44 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBanaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa38 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoHalama PawełCieślik Iwona36 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina33 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSafin KamilFudali Joanna5 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSafin KamilFudali Joanna7 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOtfinowski PiotrMarzec Anna5 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoZając Grzegorz MariaJakubas Marta22 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCybułka Grzegorz RomanRębisz Katarzyna32 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoOtfinowski PiotrMarzec Anna16 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoBiela ErnestZajda Dorota31 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKasprzycki DariuszWiklańska Katarzyna33 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowosiad TomaszBurtan Barbara9 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKwiecień KonradRachwał Magdalena18 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoNowak PawełTenerowicz Monika Ewelina30 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMertuszka PawełŁuc Monika Iwona34 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSkowron DanielDębowska Barbara Joanna35 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Bieńko ŁukaszGancarz Natalia5 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Nowosiad TomaszBurtan Barbara12 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Biela ErnestZajda Dorota14 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria8 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Kwiecień KonradRachwał Magdalena12 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa10 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Koniarz TomaszCiślak Agata1 OPEN
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa13 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Liszka PiotrPiech Agnieszka5 OPEN
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Nowosiad TomaszBurtan Barbara6 C
Finałowy Grand Prix Senior PTT Halama PawełCieślik Iwona3 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Zając Grzegorz MariaJakubas Marta7 D
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Kwiecień KonradRachwał Magdalena3 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona4 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Safin KamilFudali Joanna1 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Kowalski PiotrSzerląg Krystyna8 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Safin KamilFudali Joanna9 E
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Noworyta MariuszFatyga Justyna4 C
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Bieńko ŁukaszGancarz Natalia3 B
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria7 B
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona7 C
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach w kategorii Dorośli, Młodzież, Dzieci Starsze i Pro-Am Blacha ŁukaszSzafraniec Beata14 OPEN
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Otfinowski PiotrMarzec Anna5 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Otfinowski PiotrMarzec Anna8 D
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Nowosiad TomaszBurtan Barbara3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Noworyta MariuszFatyga Justyna4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Kwiecień KonradRachwał Magdalena1 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Safin KamilFudali Joanna2 E
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Biela ErnestZajda Dorota4 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Kowalski PiotrSzerląg Krystyna8 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Koniarz TomaszCiślak Agata3 OPEN
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Liszka PiotrPiech Agnieszka6 OPEN
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Safin KamilFudali Joanna4 E
Puchar Klas F, E i D PTT, VII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2016 Biela ErnestZajda Dorota3 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Liszka PiotrPiech Agnieszka6 OPEN
X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska Cza Cza 2016 Kowalski PiotrSzerląg Krystyna2 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Liszka PiotrPiech Agnieszka10 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Liszka PiotrPiech Agnieszka3 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Koniarz TomaszCiślak Agata1 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Liszka PiotrPiech Agnieszka2 D
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Liszka PiotrPiech Agnieszka8 C
Uskrzydlone Grand Prix Senior PTT i Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego PTT w kategoriach Senior Liszka PiotrPiech Agnieszka2 C
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona4 C
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Kwiecień KonradRachwał Magdalena10 B
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina7 B
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Rapacz Marcin ZbigniewTopolska Paulina7 C
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Biela ErnestZajda Dorota7 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Kwiecień KonradRachwał Magdalena1 C
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina10 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Zając Grzegorz MariaJakubas Marta8 D
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Kowalski PiotrSzerląg Krystyna3 E
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Blacha ŁukaszSzafraniec Beata6 OPEN
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Blacha ŁukaszSzafraniec Beata2 OPEN
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Zając Grzegorz MariaJakubas Marta5 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Biela ErnestZajda Dorota1 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Otfinowski PiotrMarzec Anna2 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina4 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Liszka PiotrPiech Agnieszka5 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Otfinowski PiotrMarzec Anna3 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Biela ErnestZajda Dorota4 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Liszka PiotrPiech Agnieszka7 D
XXVII OTTT Klasa Leliwa 2016Nowosiad TomaszBurtan Barbara4 C
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJLiszka PiotrPiech Agnieszka1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJLiszka PiotrPiech Agnieszka2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJKoniarz TomaszCiślak Agata1 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBlacha ŁukaszSzafraniec Beata12 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJBlacha ŁukaszSzafraniec Beata15 OPEN
BAL 2016 Liszka PiotrPiech Agnieszka8 OPEN
BAL 2016 Koniarz TomaszCiślak Agata1 OPEN
BAL 2016 Liszka PiotrPiech Agnieszka7 OPEN
BAL 2016 Liszka PiotrPiech Agnieszka3 C
BAL 2016 Liszka PiotrPiech Agnieszka3 C
BAL 2016 Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluLegutko TomaszSzewczyk Anna7 B
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMertuszka PawełŁuc Monika Iwona5 C
XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"JAROSŁAW 2016 \" Biela ErnestZajda Dorota1 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa2 D
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Grzybowski MarekDębowska Barbara Joanna14 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Grzybowski MarekDębowska Barbara Joanna9 C
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Polak DawidNogaj Magdalena13 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Czapla ŁukaszKomenda Anna8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Krzyżan SzymonZielowska Emilia10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Biela ErnestZajda Dorota9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Knura RafałFudali Joanna4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Noworyta MariuszFatyga Justyna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Liszka PiotrPiech Agnieszka10 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Knura RafałFudali Joanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Zając Grzegorz MariaJakubas Marta5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Liszka PiotrPiech Agnieszka8 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Liszka PiotrPiech Agnieszka9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Grzybowski MarekDębowska Barbara Joanna4 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Noworyta MariuszFatyga Justyna3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Grzybowski MarekDębowska Barbara Joanna8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Biela ErnestZajda Dorota2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Biela ErnestZajda Dorota9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" Kowaliczek MichałGancarz Natalia6 B
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE” 2016 Biela ErnestZajda Dorota1 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina5 D
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Biela ErnestZajda Dorota4 D
MDT Cup 2016 Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Krzyżan SzymonZielowska Emilia3 E
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina7 D
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Kwiecień KonradRachwał Magdalena7 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Jaglarz TomaszWójcicka Dagmara14 A
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Blacha ŁukaszSzafraniec Beata6 A
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Seweryn DanielLorencik Katarzyna Maria33 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Kowaliczek MichałGancarz Natalia29 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Grzybowski MarekDębowska Barbara Joanna22 C
SALTATIO CUP Knura RafałFudali Joanna8 E
SALTATIO CUP Noworyta MariuszFatyga Justyna9 D
SALTATIO CUP Zając Grzegorz MariaJakubas Marta7 D
SALTATIO CUP Szczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina4 D
SALTATIO CUP Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa3 D
SALTATIO CUP Kowalski PiotrSzerląg Krystyna10 E
SALTATIO CUP Zając Grzegorz MariaJakubas Marta6 E
SALTATIO CUP Kowalski PiotrSzerląg Krystyna10 E
SALTATIO CUP Knura RafałFudali Joanna2 E
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Legutko TomaszSzewczyk Anna29 B
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Koniarz TomaszCiślak Agata1 OPEN
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Biela ErnestZajda Dorota4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaSzczepaniec KrzysztofMadejska Natalia Karolina4 D
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Mertuszka PawełŁuc Monika Iwona31 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Noworyta MariuszFatyga Justyna13 C
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Nowak PawełTenerowicz Monika Ewelina23 B
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Grzybowski MarekDębowska Barbara Joanna17 C
SALTATIO CUP Czapla ŁukaszKomenda Anna5 F
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Banaszkiewicz KrzysztofNapiórkowska Adrianna Ewa11 C
SALTATIO CUP Polak DawidNogaj Magdalena7 F
Puchar Klas C,B,A tańce Latynoamerykańskie Kwiecień KonradRachwał Magdalena3 C
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice