!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAKO
Sulejówek (Mazowieckie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kucharski KarolOsuch Julia1 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Mieszczanek OliwierGruba Roksana3 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Napiórkowski JakubBielawska Jagoda2 G
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów, Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Kozioł JuliuszWyszkowska Antonina1 H
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Jakubczak KacperRadziszewska Anna1 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Gruba RoksanaMieszczanek Oliwier3 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Napiórkowski JakubBielawska Jagoda2 G
MAŁE GRAND PRIX - FINAŁ Kozioł JuliuszWyszkowska Antonina1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Piszczek KacperRzewuska Zofia3 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca \"O Złote Jabłko\" na 700-lecie Warki Piszczek KacperRzewuska Zofia3 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówWietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela5 F
OTTT o Puchar Trójmiasta OgrodówPiszczek KacperRzewuska Zofia2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca LIDER 2021 w sportowym tańcu towarzyskimPiszczek KacperRzewuska Zofia2 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Piszczek KacperRzewuska Zofia4 F
OTTT o Puchar Burmistrza dzielnicy Warszawy WilanówWietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela3 F
Małe Grand Prix Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela2 F
Małe Grand Prix Piszczek KacperRzewuska Zofia2 E
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela3 F
OTTT \"O Puchar Burmistrza - Błonie 2021\" Piszczek KacperRzewuska Zofia3 E
MAŁE GRAND PRIX Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela4 F
MAŁE GRAND PRIX Napiórkowski JakubOsuch Julia3 G
Grand Prix Polski PTT Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela1 G
MAŁE GRAND PRIX Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela1 G
MAŁE GRAND PRIX Piszczek KacperRzewuska Zofia2 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela1 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Piszczek KacperRzewuska Zofia6 F
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Napiórkowski JakubOsuch Julia1 G
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Mieszczanek OliwierGruba Roksana2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Napiórkowski JakubOsuch Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów. Finał Mazowieckiej Ligi Tanecznej Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela1 G
MAŁE GRAND PRIX Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela1 G
MAŁE GRAND PRIX Napiórkowski JakubOsuch Julia3 G
MAŁE GRAND PRIX Piszczek KacperRzewuska Zofia5 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Piszczek KacperRzewuska Zofia7 F
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Napiórkowski JakubOsuch Julia3 G
Międzynarodowy Turniej Tańca Grand Prix Garwolin Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela2 G
Christmas PartyWietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela1 H
Christmas PartyNapiórkowski JakubOsuch Julia3 G
Christmas PartyPiszczek KacperRzewuska Zofia1 G
Christmas PartyMieszczanek OliwierGruba Roksana2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Wójcik DamianDźbik Wiktoria2 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Mieszczanek OliwierGruba Roksana1 H
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Piszczek KacperRzewuska Zofia2 G
IV OTTT FAST-STEP MOTION 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\" Napiórkowski JakubOsuch Julia2 G
MAŁE GRAND PRIX Mieszczanek OliwierGruba Roksana1 H
MAŁE GRAND PRIX Napiórkowski JakubOsuch Julia2 G
MAŁE GRAND PRIX Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela1 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela2 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Napiórkowski JakubOsuch Julia1 H
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia2 G
I OTTT FAST-STEP SUMMER CUP 2019 \"O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła M.St. Warszawy\"Piszczek KacperRzewuska Zofia1 G
MAŁE GRAND PRIX Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela1 H
MAŁE GRAND PRIX Napiórkowski JakubOsuch Julia2 H
MAŁE GRAND PRIX Mieszczanek OliwierGruba Roksana2 H
MAŁE GRAND PRIX Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia2 G
MAŁE GRAND PRIX Piszczek KacperRzewuska Zofia2 G
IX OTTT O Puchar Burmistrza MoniekPiszczek KacperRzewuska Zofia1 G
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne \"O Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa\" Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wójcik DamianDźbik Wiktoria2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mieszczanek OliwierGruba Roksana1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Napiórkowski JakubOsuch Julia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga Gabriela2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Piszczek KacperRzewuska Zofia3 G
I OTTT FAST-STEP SPRING CUP 2019 \"O Puchar Wójta Gminy Wiązowna\" Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia1 H
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia1 H
Otwarty Puchar Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego Piszczek KacperRzewuska Zofia3 G
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia1 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Napiórkowski JakubOsuch Julia2 H
Christmas Party - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Piszczek KacperRzewuska Zofia1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Napiórkowski JakubOsuch Julia1 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Wójcik DamianDźbik Wiktoria2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Milewski SzymonŻelazowska Aleksandra2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Mieszczanek OliwierGruba Roksana2 H
III OTTT FAST-STEP MOTION 2018 - FINAŁ MAZOWIECKIEJ LIGI TANECZNEJ Piszczek KacperRzewuska Zofia1 H
FESTIWAL TAŃCA „BABOSZEWO 2018” - MISTRZOSTWA OKRĘGÓW MAZOWIECKIEGO I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ORAZ OTWARTY PUCHAR OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT Piszczek KacperRzewuska Zofia2 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria3 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria2 C
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Gutowski MateuszŁozowska Zofia1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Wójcik DamianDźbik Wiktoria2 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Milewski SzymonŻelazowska Aleksandra2 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Mieszczanek OliwierGruba Roksana2 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Piszczek KacperRzewuska Zofia1 H
VII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY WARSZAWA WOLA \"WIWAT WAKACJE 2018\" Napiórkowski JakubOsuch Julia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria7 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Piszczek KacperRzewuska Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca – „Pierwszy Krok” Napiórkowski JakubOsuch Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Piszczek KacperRzewuska Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Napiórkowski JakubOsuch Julia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod Patronatem Wójta Gminy Dębe Wielkie Gutowski MateuszŁozowska Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Piszczek KacperRzewuska Zofia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy Napiórkowski JakubOsuch Julia2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Piszczek KacperRzewuska Zofia2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Milewski SzymonŻelazowska Aleksandra2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Mieszczanek OliwierGruba Roksana2 H
XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2018 Wójcik DamianDźbik Wiktoria2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Piszczek KacperRzewuska Zofia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Ciechanowa Napiórkowski JakubOsuch Julia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Wośkowski MikołajBarcicka Natalia11 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Witczak PawełPikuła Patrycja5 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Milewski SzymonŻelazowska Aleksandra2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Gruba RoksanaMieszczanek Oliwier2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Dźbik WiktoriaWójcik Damian2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Napiórkowski JakubOsuch Julia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Piszczek KacperRzewuska Zofia2 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz II OTTT Garwolin 2018 Gutowski MateuszŁozowska Zofia2 H
Gwiazdkowy TTT Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia2 H
Gwiazdkowy TTT Piszczek KacperRzewuska Zofia2 H
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrabowski MichałKwiatkowska Wiktoria6 OPEN
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrabowski MichałKwiatkowska Wiktoria11 OPEN
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Wośkowski MikołajBarcicka Natalia10 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Witczak PawełPikuła Patrycja9 E
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Piszczek KacperRzewuska Zofia2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Napiórkowski JakubOsuch Julia2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Czajka DominikFlorczyk Alicja2 H
II OTTT FAST STEP MOTION 2017 Pogorzelski KrzysztofDrzażdżyńska Oliwia1 H
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria8 OPEN
FESTIWAL TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY BABOSZEWO: Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Świętokrzyskiego, Łódzkiego, Warmińsko-Mazurskiego. PTT i Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria2 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria3 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria10 OPEN
„FREEDOM DANCE CUP FESTIVAL” - Puchar Europy Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria14 OPEN
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Paulinek IgnacyBondyra Oliwia2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Czajka DominikFlorczyk Alicja1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Pogorzelski KrzysztofPastuszka Nina2 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Czajka KarolPogorzelska Natalia2 G
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Witczak PawełPikuła Patrycja5 E
VI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy \"WIWAT WAKACJE 2017\" Wośkowski MikołajBarcicka Natalia6 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Paulinek IgnacyBondyra Oliwia1 H
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Szor HubertRozbicka Zuzanna6 E
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria8 OPEN
XVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Florek MaciejRosińska Izabela7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Florek MaciejRosińska Izabela16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria2 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Szor HubertRozbicka Zuzanna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZAMEK Biała Podlaska Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 D
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGrabowski MichałKwiatkowska Wiktoria3 OPEN
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria5 OPEN
GRAND PRIX POLSKI, Euro Dance Festival Astra Szczecin 2017 Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria3 OPEN
XXVI Wiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca TowarzyskiegoSzor HubertRozbicka Zuzanna5 F
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria4 OPEN
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia5 D
XV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn BRAWO 2017 Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia4 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Kaniewski GrzegorzKusina Natalia1 D
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAJEWO 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Grajewo Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 D
XIV OTTT o Puchar RoztoczaSzor HubertRozbicka Zuzanna2 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Czajka KarolPogorzelska Natalia3 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Wośkowski MikołajBarcicka Natalia9 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Szor HubertRozbicka Zuzanna1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Kaniewski GrzegorzKusina Natalia6 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Witczak PawełPikuła Patrycja1 G
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Pogorzelski KrzysztofPastuszka Nina2 H
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GARWOLIN 2017 Czajka DominikFlorczyk Alicja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria5 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. WarszawySzor HubertRozbicka Zuzanna2 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria5 OPEN
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówBrodowski MaciejNaguszewska Oliwia3 D
Wilanowska Gala Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy WilanówGrabowski MichałKwiatkowska Wiktoria2 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria5 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Szor HubertRozbicka Zuzanna1 G
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria4 OPEN
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria8 OPEN
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Grabowski WojciechLipiec Marta4 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria3 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria6 OPEN
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Brodowski MaksymNaguszewska Julia4 G
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Grabowski WojciechLipiec Marta1 C
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Czajka KarolPogorzelska Natalia3 G
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Kaniewski GrzegorzKusina Natalia2 E
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Witczak PawełPikuła Patrycja3 G
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Szor HubertRozbicka Zuzanna5 G
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Paulinek IgnacyBondyra Oliwia2 H
Gwiazdkowy Turniej Tańca Towarzyskiego Czajka DominikFlorczyk Alicja1 H
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrabowski MichałKwiatkowska Wiktoria12 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrabowski MichałKwiatkowska Wiktoria21 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRosiński IgorRosińska Izabela12 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrabowski WojciechLipiec Marta1 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGrabowski WojciechLipiec Marta15 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRosiński IgorRosińska Izabela30 A
OTTT FAST-STEP MOTION Grabowski WojciechLipiec Marta2 C
OTTT FAST-STEP MOTION Brodowski MaksymNaguszewska Julia3 G
OTTT FAST-STEP MOTION Wośkowski MikołajBarcicka Natalia11 E
OTTT FAST-STEP MOTION Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 E
OTTT FAST-STEP MOTION Czajka KarolPogorzelska Natalia2 G
OTTT FAST-STEP MOTION Czajka DominikFlorczyk Alicja2 H
OTTT FAST-STEP MOTION Witczak PawełPikuła Patrycja2 G
OTTT FAST-STEP MOTION Szor HubertRozbicka Zuzanna1 G
OTTT FAST-STEP MOTION Paulinek IgnacyBondyra Oliwia1 H
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTSzor HubertRozbicka Zuzanna3 G
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTCzajka KarolPogorzelska Natalia1 G
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTKaniewski GrzegorzKusina Natalia4 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTLenartowski JakubJankowska Klaudia11 E
60 lat minęło - Jubileuszowy OTTT z okazji 60-lecia PTTWośkowski MikołajBarcicka Natalia12 E
Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria18 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Szor HubertRozbicka Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Wośkowski MikołajBarcicka Natalia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Witczak PawełPikuła Patrycja1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Brodowski MaksymNaguszewska Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Czajka KarolPogorzelska Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wilanów Kaniewski GrzegorzKusina Natalia3 E
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria19 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wośkowski MikołajBarcicka Natalia9 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szor HubertRozbicka Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brodowski MaksymNaguszewska Julia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Czajka KarolPogorzelska Natalia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kaniewski GrzegorzKusina Natalia4 E
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria1 D
Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego PTT Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia2 E
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria5 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Świętokrzyskiego PTT Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria2 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJSzor HubertRozbicka Zuzanna7 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJGrabowski MichałKwiatkowska Wiktoria8 OPEN
X Jubileuszowa Opolska Gala Tańca CERRAD 2016 MISTRZOSTWA REGIONU POLSKI CENTRALNO - WSCHODNIEJGrabowski MichałKwiatkowska Wiktoria10 OPEN
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Szor HubertRozbicka Zuzanna3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Witczak PawełPikuła Patrycja2 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Brodowski MaksymNaguszewska Julia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Czajka KarolPogorzelska Natalia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia1 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Lejman BartoszKusina Natalia5 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria3 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wola M. St. Warszawy WIWAT WAKACJE 2016 Lejman BartoszKusina Natalia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Rosiński IgorRosińska Izabela2 B
OTTT Małe Mazowsze Witczak PawełPikuła Patrycja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Rosiński IgorRosińska Izabela3 B
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia1 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Wośkowski MikołajBarcicka Natalia7 E
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku \"Dzień Dziecka 2016\"Wikieł PawełLipiec Marta7 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Szor HubertRozbicka Zuzanna1 H
Festiwal Tańca Riviera 2016 Wikieł PawełLipiec Marta6 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Wikieł PawełLipiec Marta11 C
Festiwal Tańca Riviera 2016 Rosiński IgorRosińska Izabela4 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Rosiński IgorRosińska Izabela14 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji 100-lecia przyłączenia Saskiej Kępy i Grochowa do Warszawy Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia1 E
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Czajka KarolPogorzelska Natalia3 G
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Brodowski MaksymNaguszewska Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Lejman BartoszKusina Natalia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Lejman BartoszKusina Natalia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria9 OPEN
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Rozbicka ZuzannaSzor Hubert1 H
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Witczak PawełPikuła Patrycja1 G
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' Wośkowski MikołajBarcicka Natalia5 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Wikieł PawełLipiec Marta7 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Rosiński IgorRosińska Izabela8 B
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Lejman BartoszKusina Natalia3 D
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Wikieł PawełLipiec Marta6 C
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Lejman BartoszKusina Natalia2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieRozbicka ZuzannaSzor Hubert2 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieLejman BartoszKusina Natalia2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieLejman BartoszKusina Natalia4 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieRosiński IgorRosińska Izabela4 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieWikieł PawełLipiec Marta5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieWikieł PawełLipiec Marta5 C
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w WyszkowieBrodowski MaciejNaguszewska Oliwia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Dolota DanielBudzyńska Oliwia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Wośkowski MikołajBarcicka Natalia8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Lejman BartoszKusina Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Lejman BartoszKusina Natalia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy M. St. Warszawy Rosiński IgorRosińska Izabela1 B
Łódzka Liga Taneczna Czajka KarolPogorzelska Natalia3 G
Łódzka Liga Taneczna Wośkowski MikołajBarcicka Natalia5 F
Łódzka Liga Taneczna Brodowski MaksymNaguszewska Julia3 G
Łódzka Liga Taneczna Szor HubertRozbicka Zuzanna1 H
Łódzka Liga Taneczna Witczak PawełPikuła Patrycja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Rosiński IgorRosińska Izabela23 OPEN
OTTT \"Pierwszy Krok\" Szor HubertRozbicka Zuzanna2 H
OTTT \"Pierwszy Krok\" Czajka KarolPogorzelska Natalia1 G
OTTT \"Pierwszy Krok\" Brodowski MaksymNaguszewska Julia3 G
OTTT \"Pierwszy Krok\" Witczak PawełPikuła Patrycja2 G
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Rosiński IgorRosińska Izabela17 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Grabowski WojciechDenarska Julia50 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Wikieł PawełLipiec Marta7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016 Wikieł PawełLipiec Marta13 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grabowski WojciechDenarska Julia12 B
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rosiński IgorRosińska Izabela8 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grabowski WojciechDenarska Julia23 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rosiński IgorRosińska Izabela32 OPEN
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wikieł PawełLipiec Marta11 C
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wikieł PawełLipiec Marta5 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWikieł PawełLipiec Marta32 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWikieł PawełLipiec Marta36 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoRosiński IgorRosińska Izabela32 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Grabowski WojciechDenarska Julia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria7 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Szczepański MateuszMichałowska Katarzyna9 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Grabowski WojciechDenarska Julia9 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Grabowski WojciechDenarska Julia9 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Grabowski WojciechDenarska Julia8 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Rosiński IgorRosińska Izabela2 B
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Grabowski MichałKwiatkowska Wiktoria3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Szczepański MateuszMichałowska Katarzyna8 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Brodowski MaciejNaguszewska Oliwia1 E
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Zabrodzki PrzemysławGórnicka Krystyna1 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Wikieł PawełLipiec Marta5 C
Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego i Świętokrzyskiego PTT, Otwarty Puchar Okręgu Mazowieckiego (PREMIUM) Zabrodzki PrzemysławGórnicka Krystyna1 OPEN
FESTIWAL TAŃCA: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz OTTT o Puchar Wójta Gminy Baboszewo Rosiński IgorRosińska Izabela1 B
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wośkowski MikołajBarcicka Natalia6 F
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Wikieł PawełLipiec Marta6 C
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grabowski WojciechDenarska Julia6 B
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Grabowski WojciechDenarska Julia7 B
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rosiński IgorRosińska Izabela2 B
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dolota DanielBudzyńska Oliwia5 F
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Lenartowski JakubJankowska Klaudia3 F
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Witczak PawełPikuła Patrycja3 G
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Czajka KarolPogorzelska Natalia2 G
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Brodowski MaksymNaguszewska Julia2 G
VII Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Szor HubertRozbicka Zuzanna4 H
GAR Dance CUP 2015, GPP Junior II ST/LA, GPP Under 21 ST/LAZabrodzki PrzemysławGórnicka Krystyna2 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychPacan Kajetan AdamSzor Angelika19 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychLejman BartoszKusina Natalia23 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychPacan Kajetan AdamSzor Angelika21 OPEN
AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI PTT Zabrodzki PrzemysławGórnicka Krystyna33 OPEN
MISTRZOSTWA POLSKI SENIOR w 10 tańcach; MISTRZOSTWA POLSKI UNDER 21 w 10 tańcach Zabrodzki PrzemysławGórnicka Krystyna21 OPEN
Mistrzostwa Polski PTT Dzieci StarszychLejman BartoszKusina Natalia24 OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy Rosiński IgorRosińska Izabela6 B
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Zabrodzki PrzemysławGórnicka Krystyna8 OPEN
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Grabowski WojciechDenarska Julia6 B
XX Jubileuszowy OTTT - Lubartów 2015 Grabowski WojciechDenarska Julia6 B
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Rosiński IgorRosińska Izabela26 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Zabrodzki PrzemysławGórnicka Krystyna20 OPEN
XIII Mława Open Gawryś AdrianSzulim Julia4 B
Festiwal Tańca Riviera 2015 Gawryś AdrianSzulim Julia4 B