!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
NOWY STYL
Bielsko-Biała (Śląskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Talik KamilGwóźdź Paulina30 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Nikiel JakubNykiel Oliwia14 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Nikiel JakubNykiel Oliwia9 B
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Nikiel JakubNykiel Oliwia12 OPEN
OTTT Garwolin 2021; Grand Prix Polski PTT Nikiel JakubNykiel Oliwia4 B
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Braun PatrykMieszczak Emilia6 C
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Talik KamilGwóźdź Paulina25 OPEN
Z pasji do tańca... OTTT ZORBA 2021; Grand Prix Polski PTT Braun PatrykMieszczak Emilia5 C
Finał Grand Prix Seniorów PTT Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna1 D
Finał Grand Prix Seniorów PTT Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna1 D
47 Puchar Wieczystego Nikiel JakubNykiel Oliwia14 OPEN
47 Puchar Wieczystego Nikiel JakubNykiel Oliwia16 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Nikiel JakubNykiel Oliwia6 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Śląskiego i Opolskiego PTT 2020 Nikiel JakubNykiel Oliwia2 OPEN
Mistrzostwa Polski w 10 tańcach Nikiel JakubNykiel Oliwia9 OPEN
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Mikołajczyk KonradFaroń Maja1 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w kl. H,G,F,E Vysotskyi IlliaKramer Zuzanna1 H
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Czarnota AdrianSanetra Gabriela3 E
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Bryndza PatrykKorycińska Julia2 D
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Mikołajczyk KonradFaroń Maja2 G
OTTT Uskrzydlone - Otwarty Okręgowy Turniej Klasyfikacyjny w klasach H, G, F, E Parasyn MikołajKamińska Laura2 G
Mistrzostwa Polski Latin Nikiel JakubNykiel Oliwia14 OPEN
Mistrzostwa Polski Latin Talik KamilGwóźdź Paulina35 OPEN
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi. Czarnota AdrianSanetra Gabriela2 E
Mistrzostwa Polski Standard Nikiel JakubNykiel Oliwia10 OPEN
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna1 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Braun PatrykMieszczak Emilia4 B
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Braun PatrykMieszczak Emilia2 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!!!!!! OTTT o Puchar Starosty Będzińskiego Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna3 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Szpara FilipPazio Oliwia4 E
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Parasyn MikołajKamińska Laura1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Leśniak BartoszAdamets Anhelina1 G
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Leśniak WojciechGraca Antonina1 H
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Nikiel JakubNykiel Oliwia4 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jóźwicki MateuszGórniak Aleksandra2 D
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Braun PatrykMieszczak Emilia9 C
TURNIEJ SIĘ ODBĘDZIE !!!!!!!! IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Braun PatrykMieszczak Emilia10 B
Akademickie Mistrzostwa Polski PTT ST & LA, Mistrzostwa Polski w Show ST & LA, Mistrzostwa Polski Pro-Am ST & LA Talik KamilGwóźdź Paulina24 OPEN
Puchar Klas A,B i C Talik KamilGwóźdź Paulina16 A
Puchar Klas A,B i C Mieszczak SzymonSepioło Adrianna5 A
Puchar Okręgu Śląskiego Szpara FilipPazio Oliwia5 E
Puchar Okręgu Śląskiego Leśniak WojciechGraca Antonina1 H
Puchar Okręgu Śląskiego Jóźwicki MateuszGórniak Aleksandra2 D
Puchar Okręgu Śląskiego Leśniak BartoszAdamets Anhelina2 G
TTT O Puchar Burmistrza Brzostku Parasyn MikołajKamińska Laura1 H
Puchar Okręgu Śląskiego Vysotskyi IlliaKramer Zuzanna1 H
Puchar Okręgu Śląskiego Bryndza PatrykKorycińska Julia2 D
Puchar Okręgu Śląskiego Jóźwicki MateuszGórniak Aleksandra2 D
Puchar Okręgu Śląskiego Nikiel JakubNykiel Oliwia3 C
Puchar Okręgu Śląskiego Nikiel JakubNykiel Oliwia1 C
Puchar Okręgu Śląskiego Braun PatrykMieszczak Emilia3 C
Puchar Okręgu Śląskiego Braun PatrykMieszczak Emilia13 B
Puchar Okręgu Śląskiego Talik KamilGwóźdź Paulina3 A
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jóźwicki MateuszGórniak Aleksandra1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Leśniak BartoszAdamets Anhelina3 G
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Leśniak WojciechGraca Antonina1 H
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szpara FilipPazio Oliwia4 E
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jóźwicki MateuszGórniak Aleksandra1 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bryndza PatrykKorycińska Julia5 D
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nikiel JakubNykiel Oliwia1 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nikiel JakubNykiel Oliwia3 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bryndza PatrykKorycińska Julia14 C
V OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Braun PatrykMieszczak Emilia5 B
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Parasyn MikołajKamińska Laura1 H
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Jóźwicki MateuszGórniak Aleksandra8 D
XI OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2020Szpara FilipPazio Oliwia2 E
Majówka w Krakowie - Senior Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna1 E
Majówka w Krakowie - Senior Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna1 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna1 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna5 E
Mistrzostw Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D w kategoriach seniorów Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna4 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKABryndza PatrykKorycińska Julia4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKACzarnota AdrianSanetra Gabriela7 E
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJóźwicki MateuszBury Agata4 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKAJóźwicki MateuszBury Agata10 D
I OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO ROYAL CUP WIELICZKA 2020 O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY WIELICZKASzpara FilipPazio Oliwia6 E
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Bryndza PatrykKorycińska Julia2 D
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Braun PatrykMieszczak Emilia5 C
GALA TANECZNA KOZIEGŁOWY ULTEX-POL CUP 2020 Braun PatrykMieszczak Emilia8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nikiel JakubNykiel Oliwia2 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nikiel JakubNykiel Oliwia4 OPEN
XXXIII OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2020” w ramach: BESKIDZKIEGO FESTIWALU TAŃCA - KĘTY 2020 Jóźwicki MateuszBury Agata2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik KamilGwóźdź Paulina7 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mieszczak SzymonSepioło Adrianna1 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Braun PatrykMieszczak Emilia8 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mieszczak SzymonSepioło Adrianna6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Leśniak BartoszAdamets Anhelina1 G
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bryndza PatrykKorycińska Julia7 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nikiel JakubNykiel Oliwia6 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Nikiel JakubNykiel Oliwia7 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Braun PatrykMieszczak Emilia5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Braun PatrykMieszczak Emilia19 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik KamilGwóźdź Paulina23 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szpara FilipPazio Oliwia3 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jóźwicki MateuszBury Agata6 D
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Tuchów 2020\" o Puchar Burmistrza TuchowaJóźwicki MateuszBury Agata2 D
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna2 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna2 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna1 E
GPS PTT Kiepura Dance Cup Szyiński KrzysztofSzyińska Lucyna4 E
Puchar WieczystegoMieszczak SzymonSepioło Adrianna7 OPEN
Puchar WieczystegoTalik KamilGwóźdź Paulina19 OPEN
Puchar WieczystegoGrzesiowski IgorRaczkiewicz Julia9 E
Puchar WieczystegoMieszczak SzymonSepioło Adrianna10 A
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNikiel JakubNykiel Oliwia2 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaNikiel JakubNykiel Oliwia3 C
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2019” Jubileusz 25 leciaJóźwicki MateuszBury Agata5 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Jóźwicki MateuszBury Agata4 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Byrski MaciejJózefowska Patrycja10 D
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\" Leśniak BartoszAdamets Anhelina1 G
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny Leśniak BartoszAdamets Anhelina1 G
IV OTTT Czeladź 2019 Jóźwicki MateuszBury Agata5 D
IV OTTT Czeladź 2019 Szendera JulianGrabska Sylwia3 D
Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich BE READY CUP Mieszczak SzymonSepioło Adrianna9 OPEN
Puchar Rektora AGH Jóźwicki MateuszBury Agata1 D
Puchar Rektora AGH Szendera JulianGrabska Sylwia8 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Braun PatrykMieszczak Emilia9 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Szendera JulianGrabska Sylwia3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Nikiel JakubNykiel Oliwia1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Nikiel JakubNykiel Oliwia1 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Jóźwicki MateuszBury Agata4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Grzesiowski IgorRaczkiewicz Julia2 E
Oleski Festiwal Tańca 2019 Braun PatrykMieszczak Emilia9 C
OTTT DŻET 2019 Nikiel JakubNykiel Oliwia2 C
OTTT DŻET 2019 Nikiel JakubNykiel Oliwia1 C
Festiwal Tańca Towarzyskiego – O Puchar Wójta Gminy Skrzyszów – „STARDANCE 2019”Jóźwicki MateuszBury Agata1 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Nikiel JakubNykiel Oliwia1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Szendera JulianGrabska Sylwia7 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE OSCARS 2019Nikiel JakubNykiel Oliwia4 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Bryndza PatrykKorycińska Julia2 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Nikiel JakubNykiel Oliwia3 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Nikiel JakubNykiel Oliwia2 C
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Jóźwicki MateuszBury Agata3 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Byrski MaciejJózefowska Patrycja10 D
VII OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Grzesiowski IgorRaczkiewicz Julia2 E
26 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu Bryndza PatrykKorycińska Julia1 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Szendera JulianGrabska Sylwia4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Jóźwicki MateuszBury Agata4 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Byrski MaciejJózefowska Patrycja9 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Nikiel JakubNykiel Oliwia5 C
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Bryndza PatrykKorycińska Julia7 D
Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego Bieruń 2019 \" GALEN DANCE FESTIVAL\" Nikiel JakubNykiel Oliwia6 C
Puchar Klas A, B i C Mieszczak SzymonSepioło Adrianna7 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Mieszczak SzymonSepioło Adrianna4 A
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Bryndza PatrykKorycińska Julia1 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTT Mieszczak SzymonSepioło Adrianna3 OPEN
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 D
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, VI OTTT \"O Puchar Prezydenta Miasta Krosna\" Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 D
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Mieszczak SzymonSepioło Adrianna16 OPEN
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance & WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN \"Freedom Dance Cup\"Mieszczak SzymonSepioło Adrianna15 OPEN
I OTTT o PUCHAR WÓJTA GMINY BOLESŁAWIEC Bryndza PatrykKorycińska Julia2 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"EUFORIA 2019\" Bryndza PatrykKorycińska Julia1 D
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2019 Braun PatrykMieszczak Emilia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza dzielnicy Wilanów Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Mieszczak SzymonSepioło Adrianna6 A
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Bryndza PatrykKorycińska Julia2 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Szpara FilipPazio Oliwia3 F
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Bryndza PatrykKorycińska Julia5 E
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Szendera JulianGrabska Sylwia6 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Talik KamilGwóźdź Paulina8 A
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Byrski MaciejJózefowska Patrycja5 D
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Nikiel JakubNykiel Oliwia2 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Nikiel JakubNykiel Oliwia8 C
FESTIWAL TAŃCA OPOLE 2019 Grand Prix Opola w Tańcu Towarzyskim Braun PatrykMieszczak Emilia12 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaBraun PatrykMieszczak Emilia9 C
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSzendera JulianGrabska Sylwia4 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaByrski MaciejJózefowska Patrycja1 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaByrski MaciejJózefowska Patrycja6 D
XIV OTTT PLEŚNA 2019 o Puchar Wójta Gminy PleśnaSzpara FilipPazio Oliwia2 F
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mieszczak SzymonSepioło Adrianna3 OPEN
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Bryndza PatrykKorycińska Julia2 E
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Byrski MaciejJózefowska Patrycja6 D
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 D
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Nikiel JakubNykiel Oliwia5 C
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz 25-lecia STS AKSEL Nikiel JakubNykiel Oliwia9 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mieszczak SzymonSepioło Adrianna18 OPEN
Międzynarodowy Turniej Tańca O Mistrzostwo Krakowa Braun PatrykMieszczak Emilia9 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBraun PatrykMieszczak Emilia8 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaBryndza PatrykKorycińska Julia4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2019” O Puchar Burmistrza Miasta ChrzanowaSzpara FilipPazio Oliwia6 F
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinBraun PatrykMieszczak Emilia1 C
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinSzendera JulianGrabska Sylwia3 D
VI OTTT o Puchar Burmistrza Miasta BędzinBryndza PatrykKorycińska Julia5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsByrski MaciejJózefowska Patrycja8 D
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Braun PatrykMieszczak Emilia8 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Talik KamilGwóźdź Paulina3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsNikiel JakubNykiel Oliwia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsByrski MaciejJózefowska Patrycja6 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising StarsNikiel JakubNykiel Oliwia5 C
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Szpara FilipPazio Oliwia2 F
Majówka w Krakowie - OTTT Talik KamilGwóźdź Paulina1 B
Majówka w Krakowie - OTTT Braun PatrykMieszczak Emilia4 C
Majówka w Krakowie - OTTT Szpara FilipPazio Oliwia5 F
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Talik KamilGwóźdź Paulina2 B
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2019\"Nikiel JakubNykiel Oliwia1 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Byrski MaciejJózefowska Patrycja5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP ŻABNO 2019 o Puchar Burmistrza Żabna Marty Herduś Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra3 E
Puchar Klas F, E i D Bryndza PatrykKorycińska Julia3 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Braun PatrykMieszczak Emilia3 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Szendera JulianGrabska Sylwia8 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Bryndza PatrykKorycińska Julia2 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra3 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Leśniak BartoszAdamets Anhelina1 H
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceJóźwicki MateuszBury Agata2 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceGrzesiowski IgorGórniak Aleksandra2 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceJóźwicki MateuszBury Agata10 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceByrski MaciejJózefowska Patrycja9 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceByrski MaciejJózefowska Patrycja3 D
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBraun PatrykMieszczak Emilia7 C
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas DanceBryndza PatrykKorycińska Julia1 E
ArtDance Cup 2019Braun PatrykMieszczak Emilia5 C
ArtDance Cup 2019Talik KamilGwóźdź Paulina4 B
ArtDance Cup 2019Braun PatrykMieszczak Emilia8 C
ArtDance Cup 2019Byrski MaciejJózefowska Patrycja4 D
ArtDance Cup 2019Jóźwicki MateuszBury Agata3 D
ArtDance Cup 2019Jóźwicki MateuszBury Agata5 D
ArtDance Cup 2019Byrski MaciejJózefowska Patrycja4 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Szpara FilipPazio Oliwia5 F
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra4 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Byrski MaciejJózefowska Patrycja5 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jóźwicki MateuszBury Agata6 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Braun PatrykMieszczak Emilia5 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Jóźwicki MateuszBury Agata6 D
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Bryndza PatrykKorycińska Julia4 E
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Nikiel JakubNykiel Oliwia6 C
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź Talik KamilGwóźdź Paulina2 B
Polish Cup PTT; WDC AL Mieszczak SzymonSepioło Adrianna18 OPEN
Polish Cup PTT; WDC AL Mieszczak SzymonSepioło Adrianna10 OPEN
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Byrski MaciejJózefowska Patrycja11 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Szpara FilipPazio Oliwia3 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jóźwicki MateuszBury Agata10 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Jóźwicki MateuszBury Agata9 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Byrski MaciejJózefowska Patrycja5 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Braun PatrykMieszczak Emilia3 C
Ogólnopolski Festiwal Tańca \"eMIKa 2019\" Szpara FilipPazio Oliwia3 F
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Talik KamilGwóźdź Paulina3 B
Festiwal Tańca Towarzyskiego – „STARS FINAL 2019” Braun PatrykMieszczak Emilia4 C
Mistrzostwa Klas A, B i C Mieszczak SzymonSepioło Adrianna18 A
Mistrzostwa Klas A, B i C Talik KamilGwóźdź Paulina18 B
Mistrzostwa Klas A, B i C Braun PatrykMieszczak Emilia25 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mieszczak SzymonSepioło Adrianna4 A
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik KamilGwóźdź Paulina5 B
XLV Puchar Wieczystego Nikiel JakubNykiel Oliwia18 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Mieszczak SzymonSepioło Adrianna5 OPEN
XLV Puchar Wieczystego Braun PatrykMieszczak Emilia11 C
XLV Puchar Wieczystego Mieszczak SzymonSepioło Adrianna11 A
XLV Puchar Wieczystego Talik KamilGwóźdź Paulina22 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Talik KamilGwóźdź Paulina5 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra4 E
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”Leśniak BartoszAdamets Anhelina1 H
OTTT Siewierz 2018Jóźwicki MateuszBury Agata4 D
OTTT Siewierz 2018Nikiel JakubNykiel Oliwia2 C
OTTT Siewierz 2018Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra2 E
OTTT Siewierz 2018Jóźwicki MateuszBury Agata5 D
FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO - \"STARDANCE 2018” Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra3 E
\"Dance Oscars 2018\" Mistrzostwa Polski w tańcach latynoamerykańskich Mieszczak SzymonSepioło Adrianna17 OPEN
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Mieszczak SzymonSepioło Adrianna2 A
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Talik KamilGwóźdź Paulina3 B
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Braun PatrykMieszczak Emilia6 C
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Jóźwicki MateuszBury Agata6 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Jóźwicki MateuszBury Agata6 D
„SILESIA OPEN DANCE FESTIVAL 2018” MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA Leśniak BartoszAdamets Anhelina1 H
VI Ogólnopolski Turniej Tańca O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra7 E
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Braun PatrykMieszczak Emilia8 C
XV Turniej Tańca o PUCHAR JM Rektora AGH Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 E
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Braun PatrykMieszczak Emilia5 C
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca O WAWELSKIEGO SMOKA GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW - Turniej Finałowy Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 E
OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO PTT i OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA OZIMEK 2018 Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 E
OTTT Będzin 2018Mandla PiotrMandla Klaudia13 B
OTTT Będzin 2018Talik KamilGwóźdź Paulina2 B
OTTT Będzin 2018Jóźwicki MateuszBury Agata7 D
OTTT Będzin 2018Jóźwicki MateuszBury Agata5 D
Puchar Klas A,B i C Talik KamilGwóźdź Paulina18 B
Puchar Klas A,B i C Mieszczak SzymonSepioło Adrianna4 B
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Czylok MariuszCzylok Alicja9 C
KLASA 2018Byrski MaciejJózefowska Patrycja3 E
Grand Prix Seniorów „ Bieruń 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia Oraz Starosty Bieruńsko- Lędzińskiego Czylok MariuszCzylok Alicja8 C
25 O.T.T.T. o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁByrski MaciejJózefowska Patrycja3 E
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Talik KamilGwóźdź Paulina5 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Mieszczak SzymonSepioło Adrianna2 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra7 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Byrski MaciejJózefowska Patrycja6 E
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Talik KamilGwóźdź Paulina7 B
MISTRZOSTWA I PUCHAR OKRĘGU ŚLĄSKIEGO Mieszczak SzymonSepioło Adrianna10 OPEN
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Czylok MariuszCzylok Alicja8 C
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Czylok MariuszCzylok Alicja5 C
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra5 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 E
O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenic Talik KamilGwóźdź Paulina2 B
WDC AL WORLD CUP Myślenice 2018 Mieszczak SzymonSepioło Adrianna13 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg MałopolskiByrski MaciejJózefowska Patrycja4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mieszczak SzymonSepioło Adrianna11 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Talik KamilGwóźdź Paulina13 B
PERFECT DANCE Górniak JerzyMaroszova Klara1 B
PERFECT DANCE Byrski MaciejJózefowska Patrycja5 E
Polish Open Championships Mieszczak SzymonSepioło Adrianna20 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mieszczak SzymonSepioło Adrianna15 OPEN
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Byrski MaciejJózefowska Patrycja7 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Leśniak BartoszAdamets Anhelina1 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Jóźwicki MateuszBury Agata3 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Leśniak WojciechSzczepańczyk Oliwia2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Bryndza PatrykŻarow Nadia8 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Bryndza PatrykŻarow Nadia9 D
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice Mieszczak SzymonSepioło Adrianna4 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Mieszczak SzymonSepioło Adrianna3 B
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Nikiel JakubNykiel Oliwia1 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Nikiel JakubNykiel Oliwia2 D
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra5 E
OTTT O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZINA Jóźwicki MateuszBury Agata2 E
Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Stylów Jóźwicki MateuszBury Agata6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Byrski MaciejJózefowska Patrycja3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jóźwicki MateuszBury Agata1 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiMieszczak SzymonSepioło Adrianna8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Bryndza PatrykŻarow Nadia5 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2018” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Bryndza PatrykŻarow Nadia9 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Nikiel JakubNykiel Oliwia1 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Nikiel JakubNykiel Oliwia3 D
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO THOMAS DANCE Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra3 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Leśniak WojciechSzczepańczyk Oliwia2 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Leśniak BartoszAdamets Anhelina1 H
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Jóźwicki MateuszBury Agata2 E
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Byrski MaciejJózefowska Patrycja3 F
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Szpara FilipPazio Oliwia1 H
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Braun PatrykMieszczak Emilia4 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Nikiel JakubNykiel Oliwia4 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra4 E
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Nikiel JakubNykiel Oliwia4 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Bryndza PatrykŻarow Nadia6 D
III Ogólnopolski Festiwal Tańca LATINO CUP Żabno 2018 o Puchar Burmistrza Żabna Bryndza PatrykŻarow Nadia10 D
XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018” Mieszczak SzymonSepioło Adrianna6 B
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Bryndza PatrykŻarow Nadia6 D
VIII OTTT Silesian Cup 2018 Bryndza PatrykŻarow Nadia5 D
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Wiercigroch SzymonPorębska Julia13 C
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Jóźwicki MateuszBury Agata5 E
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna 2018 Byrski MaciejJózefowska Patrycja7 F
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Braun PatrykMieszczak Emilia2 D
Stardance Festiwal - European Cup Latin WDC AL Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Mieszczak SzymonSepioło Adrianna5 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Mieszczak SzymonSepioło Adrianna3 B
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Braun PatrykMieszczak Emilia2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Braun PatrykMieszczak Emilia4 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Nikiel JakubNykiel Oliwia4 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Nikiel JakubNykiel Oliwia1 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Jóźwicki MateuszBury Agata4 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA CZELADŹ Szpara FilipPazio Oliwia1 H
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Nikiel JakubNykiel Oliwia1 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Nikiel JakubNykiel Oliwia2 D
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Mieszczak SzymonSepioło Adrianna2 B
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Jóźwicki MateuszBury Agata6 E
XV Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 F
Mistrzostwa Klas A,B,C Mieszczak SzymonSepioło Adrianna10 B
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceNikiel JakubNykiel Oliwia3 D
II OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy PrusiceNikiel JakubNykiel Oliwia4 D
Stars Final 2018 Nikiel JakubNykiel Oliwia1 D
Stars Final 2018 Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 F
Stars Final 2018 Jóźwicki MateuszBury Agata1 E
Stars Final 2018 Nikiel JakubNykiel Oliwia1 D
Stars Final 2018 Braun PatrykMieszczak Emilia4 D
Stars Final 2018 Braun PatrykMieszczak Emilia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Górniak JerzyStruzik Lidia18 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Mieszczak SzymonSepioło Adrianna6 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szpara FilipPazio Oliwia1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Braun PatrykMieszczak Emilia2 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Braun PatrykMieszczak Emilia1 D
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Jóźwicki MateuszBury Agata4 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Byrski MaciejJózefowska Patrycja4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Leśniak BartoszAdamets Anhelina1 H
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Braun PatrykMieszczak Emilia3 D
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki” Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Braun PatrykMieszczak Emilia1 D
Mini Karnawałowy Pląs Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra2 F
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Mieszczak SzymonSepioło Adrianna4 B
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Braun PatrykMieszczak Emilia2 D
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Pazio OliwiaSzpara Filip1 H
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzystwo o Puchar Burmistrza Tuchowa. Braun PatrykMieszczak Emilia2 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Mieszczak SzymonSepioło Adrianna2 B
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Kordos MirosławKordos Magdalena4 E
MARINA OTTT - Grand Prix Senior Kordos MirosławKordos Magdalena4 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Braun PatrykMieszczak Emilia1 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Braun PatrykMieszczak Emilia3 D
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SIEWIERZA Szpara FilipPazio Oliwia1 H
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Nikiel JakubNykiel Oliwia2 D
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek\'2017”Nikiel JakubNykiel Oliwia4 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Braun PatrykMieszczak Emilia6 D
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 F
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Mieszczak SzymonSepioło Adrianna5 B
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj Braun PatrykMieszczak Emilia5 D
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiercigroch SzymonPorębska Julia25 C
XLIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoWiercigroch SzymonPorębska Julia18 D
Festiwal Tańca „eMiKa 2017” Turniej o Puchar Dyrektora pałacu Młodzieży Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 F
Grand Prix Seniorów 2017 - Turniej FinałowyKordos MirosławKordos Magdalena8 E
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Braun PatrykMieszczak Emilia4 D
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW Braun PatrykMieszczak Emilia3 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Kraków 2017\" Mieszczak SzymonSepioło Adrianna2 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 G
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Mieszczak SzymonSepioło Adrianna3 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Mista Bieruń oraz Starosty Bieruńsko-Lędińskiego z udziałem par Dorosłych oraz Senior Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra3 F
MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO 2017 PTT. V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Górniak JerzyStruzik Lidia6 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Górniak JerzyStruzik Lidia14 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Mieszczak SzymonSepioło Adrianna10 B
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wiercigroch SzymonPorębska Julia7 C
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Wiercigroch SzymonPorębska Julia3 D
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Kordos MirosławKordos Magdalena3 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Puchar Burmistrza Gogolina MAESTRO 2017 Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra4 F
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca ,,PODKARPACIE OPEN” Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 G
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Czylok MariuszCzylok Alicja7 OPEN
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Kordos MirosławKordos Magdalena6 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Bryndza PatrykŻarow Nadia2 E
Uskrzydlone Grand Prix Senior 2017 Czylok MariuszCzylok Alicja8 OPEN
Klasa Leliwa 2017 Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 G
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Bryndza PatrykŻarow Nadia1 E
XLI Ogólopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\"Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 G
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu Jóźwicki MateuszBury Agata2 F
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Bryndza PatrykŻarow Nadia1 E
BAL 2017 Grand Prix Polski Seniorów Byrski MaciejJózefowska Patrycja3 G
Jurajski Festiwal Tańca Zabierzów 2017 OTTT o Puchar Wójta Gminy Zabierzów Elżbiety Burtan Bryndza PatrykŻarow Nadia2 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTBryndza PatrykŻarow Nadia1 E
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego PTTKnapik JakubKnapik Aleksandra9 OPEN
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „JAROSŁAW 2017”.Braun PatrykMieszczak Emilia1 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Byrski MaciejJózefowska Patrycja3 G
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Bryndza PatrykŻarow Nadia3 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. Nikiel JakubNykiel Oliwia1 E
III OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Radomska ETIUDA 2017 Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra4 F
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Bryndza PatrykŻarow Nadia2 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia1 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Kudziełko PatrykNykiel Weronika12 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Knapik JakubKnapik Aleksandra13 OPEN
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Czylok MariuszCzylok Alicja5 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wiercigroch SzymonPorębska Julia3 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Jóźwicki MateuszBury Agata3 F
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Braun PatrykMieszczak Emilia1 E
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Czylok MariuszCzylok Alicja3 D
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Kudziełko PatrykNykiel Weronika5 B
OTTT Chrzanów 2017 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Wiercigroch SzymonPorębska Julia4 E
OTTT DŻET 2017 Nikiel JakubNykiel Oliwia3 E
OTTT DŻET 2017 Bryndza PatrykŻarow Nadia4 E
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALBraun PatrykMieszczak Emilia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Wiercigroch SzymonPorębska Julia1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Braun PatrykMieszczak Emilia1 E
Thomas Dance 2017 Nikiel JakubNykiel Oliwia5 E
Thomas Dance 2017 Wiercigroch SzymonPorębska Julia2 E
Thomas Dance 2017 Wiercigroch SzymonPorębska Julia2 D
Thomas Dance 2017 Braun PatrykMieszczak Emilia1 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Górniak JerzyStruzik Lidia1 C
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Rędziny 2017 Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 H
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Nikiel JakubNykiel Oliwia4 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Wiercigroch SzymonPorębska Julia5 E
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Wiercigroch SzymonPorębska Julia1 D
XII GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2017 O.T.T.T. o Puchar Burmistrza Pajęczna Braun PatrykMieszczak Emilia3 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Nikiel JakubNykiel Oliwia4 E
Stardance Finał Gwiazd 2017Braun PatrykMieszczak Emilia1 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaSzlachtowski MichałFajkis Julia3 B
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaBryndza PatrykŻarow Nadia5 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaWiercigroch SzymonPorębska Julia1 D
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaBraun PatrykMieszczak Emilia3 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaNikiel JakubNykiel Oliwia4 E
OTTT o Puchar Prezydenta Miasta BędzinaJóźwicki MateuszBury Agata3 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAWiercigroch SzymonPorębska Julia1 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAWiercigroch SzymonPorębska Julia8 D
OTTT LATIN DANCE SHOW o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej- Grand Prix Polski PTT w Kombinacji stylów Jóźwicki MateuszBury Agata4 F
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Kudziełko PatrykNykiel Weronika5 B
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Nikiel JakubNykiel Oliwia2 E
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Wiercigroch SzymonPorębska Julia3 D
Ogólnopolski Festiwal Tańca Latino Cup Żabno 2017 o Puchar Burmistrza Żabna Szlachtowski MichałFajkis Julia4 B
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Nikiel JakubNykiel Oliwia3 E
XI OTTT o Puchar Wójta Gminy Pleśna \"Pleśna 2017\"Wiercigroch SzymonPorębska Julia4 D
Grand Prix Polski PTT Juniorów I, Juniorów II, Młodzieży i Dorosłych w stylach tanecznych oraz Dzieci Starszych w 8 tańcach. Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2017 Knapik JakubKnapik Aleksandra11 OPEN
ArtDance Cup 2017Braun PatrykMieszczak Emilia1 F
ArtDance Cup 2017Wiercigroch SzymonPorębska Julia3 D
ArtDance Cup 2017Mieszczak SzymonSepioło Adrianna1 C
ArtDance Cup 2017Śliwa PawełKuźma Agata7 B
ArtDance Cup 2017Kudziełko PatrykNykiel Weronika5 B
ArtDance Cup 2017Mieszczak SzymonSepioło Adrianna2 C
ArtDance Cup 2017Talik KamilFajkis Julia1 C
ArtDance Cup 2017Szlachtowski MichałFajkis Julia2 B
ArtDance Cup 2017Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 H
ArtDance Cup 2017Nikiel JakubNykiel Oliwia3 E
ArtDance Cup 2017Jóźwicki MateuszBury Agata4 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Górniak JerzyStruzik Lidia4 C
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 G
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Braun PatrykMieszczak Emilia1 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Nikiel JakubNykiel Oliwia1 E
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jóźwicki MateuszBury Agata4 F
OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mieszczak SzymonSepioło Adrianna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Mandla PiotrGabryś Klaudia6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Mieszczak SzymonSepioło Adrianna1 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Śliwa PawełKuźma Agata8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Szlachtowski MichałFajkis Julia1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Górniak JerzyStruzik Lidia2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Wiercigroch SzymonPorębska Julia4 D
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Braun PatrykMieszczak Emilia7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ,,O Puchar Burmistrza Miasta Czeladzi\'\' Byrski MaciejJózefowska Patrycja1 H
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Wiercigroch SzymonPorębska Julia1 D
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Kudziełko PatrykNykiel Weronika1 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Mieszczak SzymonSepioło Adrianna1 C
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Mandla PiotrGabryś Klaudia6 B
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Bryndza PatrykŻarow Nadia2 F
XXIX i XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Wawelskiego Smoka i Krakowską Czapeczkę Braun PatrykMieszczak Emilia1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Knapik JakubKnapik Aleksandra1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Szlachtowski MichałFajkis Julia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wielunia Show Dance 2017 Grand Prix Polski PTT w Kombinacji Śliwa PawełKuźma Agata5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Kudziełko PatrykNykiel Weronika13 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Jóźwicki MateuszBury Agata3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Górniak JerzyStruzik Lidia3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Mieszczak SzymonSepioło Adrianna7 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Knapik JakubKnapik Aleksandra1 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Szlachtowski MichałFajkis Julia2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Mandla PiotrGabryś Klaudia7 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Knapik JakubKnapik Aleksandra16 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiercigroch SzymonPorębska Julia3 D
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Szlachtowski MichałFajkis Julia17 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Kudziełko PatrykNykiel Weronika20 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach standardowych Mandla PiotrGabryś Klaudia23 B
Mistrzostwa młodzieży i dorosłych klas A, B, C w tańcach latynoamerykańskich Mieszczak SzymonSepioło Adrianna8 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Kudziełko PatrykNykiel Weronika6 B
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Górniak JerzyStruzik Lidia1 C
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Wiercigroch SzymonPorębska Julia1 E
XXXIX Ogólnopolski Turtniej Tańca Towarzyskiego \"Flamenco 2017\" Jóźwicki MateuszBury Agata2 G
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2017\" Bryndza PatrykŻarow Nadia5 F
V OTTT o Puchar Burmistrza Piask - Piaski 2017 z udziałem par zagranicznych Bryndza PatrykŻarow Nadia1 F
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSELRESOVIA- 2017\" Grand Prix Seniorów 2017Kordos MirosławKordos Magdalena5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluGrzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluGórniak JerzyStruzik Lidia2 C
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaKnapik JakubKnapik Aleksandra2 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMandla PiotrGabryś Klaudia8 B
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaWiercigroch SzymonPorębska Julia1 E
VIII OTTT o Puchar Burmistrza TuchowaMieszczak SzymonSepioło Adrianna1 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Knapik JakubKnapik Aleksandra1 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Mieszczak SzymonSepioło Adrianna5 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Mandla PiotrGabryś Klaudia4 B
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Talik KamilFajkis Julia3 C
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO „ZŁOTE PANTOFELKI 2017” Górniak JerzyStruzik Lidia1 C
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaWiercigroch SzymonPorębska Julia2 E
Walentynkowy Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa WolaBryndza PatrykŻarow Nadia6 E
OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z udziałem par Senior II i III Górniak JerzyStruzik Lidia5 C
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Knapik JakubKnapik Aleksandra4 B
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Knapik JakubKnapik Aleksandra8 OPEN
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Wiercigroch SzymonPorębska Julia2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Prezydenta Miasta RzeszowaBryndza PatrykŻarow Nadia4 F
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Nikiel JakubNykiel Oliwia4 E
XXXIX Ogólnopolski turniej Tanca Towarzyskiego \"Flamenco 2016\"Górniak JerzyStruzik Lidia2 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzlachtowski MichałRąba Klaudia8 OPEN
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoKumorek KacperPlata Izabela28 D
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGórniak JerzyStruzik Lidia11 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTalik KamilFajkis Julia13 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSulawa PiotrKrysta Agnieszka43 C
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoMandla PiotrGabryś Klaudia31 B
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzlachtowski MichałRąba Klaudia11 A
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoCzylok MariuszCzylok Alicja5 C
Festiwal Tańca Emika 2016 Bryndza PatrykŻarow Nadia6 F
Festiwal Tańca Emika 2016 Jóźwicki MateuszBury Agata1 G
Festiwal Tańca Emika 2016 Nikiel JakubNykiel Oliwia4 F
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Knapik JakubKnapik Aleksandra2 B
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Talik KamilFajkis Julia3 C
IX O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Nikiel JakubNykiel Oliwia7 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Bryndza PatrykŻarow Nadia5 F
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Mieszczak SzymonSepioło Adrianna3 C
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Knapik JakubKnapik Aleksandra5 B
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Prezydenta Krosna\" Nikiel JakubNykiel Oliwia1 F
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Talik KamilFajkis Julia2 C
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Talik KamilFajkis Julia7 B
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj Kumorek KacperPlata Izabela4 D
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Nikiel JakubNykiel Oliwia5 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Bryndza PatrykŻarow Nadia7 F
Festiwal Tańca Stardance Skrzyszów 2016Knapik JakubKnapik Aleksandra1 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Knapik JakubKnapik Aleksandra5 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Śliwa PawełKuźma Agata11 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Talik KamilFajkis Julia11 B
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Talik KamilFajkis Julia4 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Górniak JerzyStruzik Lidia3 C
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Nikiel JakubNykiel Oliwia2 E
IV OTTT O PUCHAR BURMISTRZA GOGOLINA - MAESTRO 2016Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICKordos MirosławKordos Magdalena4 E
IV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Wójta Gminy CmolasBryndza PatrykŻarow Nadia3 F
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra3 G
\"DANCE OSCARS 2016\" World Open Competition Śliwa PawełKuźma Agata9 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Talik KamilFajkis Julia7 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Talik KamilFajkis Julia3 C
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Śliwa PawełKuźma Agata6 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Czylok MariuszCzylok Alicja2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior Knapik JakubKnapik Aleksandra3 B
Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Dorośli i Młodzież Szlachtowski MichałRąba Klaudia25 OPEN
X Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Jerzego MierzwySulawa PiotrKrysta Agnieszka4 C
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Nikiel JakubNykiel Oliwia3 F
XIII PUCHAR REKTORA AGH i OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU MAŁOPOLSKIEGO PTT Mieszczak SzymonSepioło Adrianna4 C
WORLD CUP LATIN WDC AL - STARDANCE FESTIVAL - Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Tańcu Towarzyskim.Górniak JerzyStruzik Lidia1 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Górniak JerzyStruzik Lidia3 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Talik KamilFajkis Julia2 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Mieszczak SzymonSepioło Adrianna1 C
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Talik KamilFajkis Julia4 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Knapik JakubKnapik Aleksandra3 B
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Bryndza PatrykŻarow Nadia5 F
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Nikiel JakubNykiel Oliwia6 E
O.T.T.T Sosnowiec Dance Cup 2016 Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 G
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieGórniak JerzyStruzik Lidia3 C
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice ŚląskieSzlachtowski MichałRąba Klaudia8 OPEN
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Nikiel JakubNykiel Oliwia5 F
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Bryndza PatrykŻarow Nadia2 F
Mistrzostwa i Puchar Okregu Śląskiego 2016 pod patronatem Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie Knapik JakubKnapik Aleksandra8 B
BAL 2016 Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 H
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Mieszczak SzymonSepioło Adrianna9 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 H
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Mieszczak SzymonSepioło Adrianna8 C
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Knapik JakubKnapik Aleksandra7 B
XXXVII Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\" Bryndza PatrykŻarow Nadia2 G
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Bryndza PatrykŻarow Nadia1 G
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Szlachtowski MichałRąba Klaudia14 OPEN
Festiwal Tańca Opole 2016 Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim Knapik JakubKnapik Aleksandra11 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Knapik JakubKnapik Aleksandra2 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Nikiel JakubNykiel Oliwia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Jóźwicki MateuszBury Agata3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT PERFECT DANCE - KRAKÓW 2016Bryndza PatrykŻarow Nadia1 G
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Szlachtowski MichałRąba Klaudia2 B
XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS & OTTT HAVANA CUP Szlachtowski MichałRąba Klaudia29 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Szlachtowski MichałRąba Klaudia8 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"DŻET 2016\" - Grand Prix Polski Szlachtowski MichałRąba Klaudia3 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Nikiel JakubNykiel Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Śliwa PawełKosno Edyta6 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Knapik JakubKnapik Aleksandra5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „ CHRZANÓW 2016” o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa Bryndza PatrykŻarow Nadia2 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Talik KamilĆwiertka Aneta9 C
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rędziny 2016 Szlachtowski MichałRąba Klaudia3 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Mieszczak SzymonSepioło Adrianna10 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Bryndza PatrykŻarow Nadia3 G
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 H
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Mieszczak SzymonSepioło Adrianna6 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Talik KamilĆwiertka Aneta8 C
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Szlachtowski MichałRąba Klaudia2 B
X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA MYSŁOWICE I NAGRODĘ WŁAŚCICIELA MARKI BRAKS Śliwa PawełKosno Edyta6 B
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Pawica MikołajPorębska Julia8 D
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Knapik JakubKnapik Aleksandra4 B
XI GALA TANECZNA - Pajęczno Cup 2016 Pawica MikołajPorębska Julia7 D
Beskidiana 2016 Górniak JerzyStruzik Lidia1 C
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Knapik JakubKnapik Aleksandra30 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Śliwa PawełKosno Edyta18 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Szlachtowski MichałRąba Klaudia11 B
Puchar Klas C,B,A tańce Standardowe Talik KamilĆwiertka Aneta2 C
Beskidiana 2016 Mieszczak SzymonSepioło Adrianna3 C
Beskidiana 2016 Sulawa PiotrKrysta Agnieszka2 C
Beskidiana 2016 Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 H
Beskidiana 2016 Pawica MikołajPorębska Julia5 D
Beskidiana 2016 Jóźwicki MateuszBury Agata2 G
Beskidiana 2016 Nikiel JakubNykiel Oliwia1 G
Beskidiana 2016 Pawica MikołajPorębska Julia6 D
Beskidiana 2016 Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaTalik KamilĆwiertka Aneta3 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy DębicaTalik KamilĆwiertka Aneta5 C
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR Bryndza PatrykŻarow Nadia1 H
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Talik KamilĆwiertka Aneta7 C
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Szlachtowski MichałRąba Klaudia1 B
O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Talik KamilĆwiertka Aneta3 C
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAKordos MirosławKordos Magdalena4 E
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Nikiel JakubNykiel Oliwia1 G
Dziecięcy Turniej Tańca Towarzyskiego Thomas Dance Jóźwicki MateuszBury Agata2 G
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Bryndza PatrykŻarow Nadia2 H
OTTT o Puchar Wójta Gminy Andrespol Szlachtowski MichałRąba Klaudia1 B
Podkarpacki Festiwal Tańca ,,AKSEL-RESOVIA-2016\"Nikiel JakubNykiel Oliwia3 G
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Bryndza PatrykŻarow Nadia2 H
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Byrski MaciejJózefowska Patrycja2 H
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Pawica MikołajPorębska Julia8 D
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Sulawa PiotrKrysta Agnieszka7 C
XXXVI Ogólnopolski Turniej Tanca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2016\"Knapik JakubKnapik Aleksandra7 B
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaMieszczak SzymonSepioło Adrianna3 C
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaKnapik JakubKnapik Aleksandra3 B
Łódzka Liga Taneczna Bryndza PatrykŻarow Nadia1 H
o Puchar Burmistrza Gminy PleśnaTalik KamilĆwiertka Aneta2 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Mieszczak SzymonSepioło Adrianna12 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Szlachtowski MichałRąba Klaudia1 B
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Talik KamilĆwiertka Aneta7 C
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Jóźwicki MateuszBury Agata1 H
XXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego pod patronatem Gminy Wręczyca Wielka - Węglowice 2016 Nikiel JakubNykiel Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Bryndza PatrykŻarow Nadia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Mieszczak EmiliaSzpara Filip2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA Talik KamilĆwiertka Aneta11 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Jóźwicki MateuszBury Agata1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Talik KamilĆwiertka Aneta2 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Sulawa PiotrKrysta Agnieszka6 C
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Szlachtowski MichałRąba Klaudia5 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Knapik JakubKnapik Aleksandra8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA - Grand Prix Polski Szlachtowski MichałRąba Klaudia19 OPEN
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Nikiel JakubNykiel Oliwia1 G
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Szlachtowski MichałRąba Klaudia26 B
Mistrzostwa Klas Młodzieży i Dorosłych w klasach A, B i C - tańce standardowe *Transmisja live: www.rell.pl Talik KamilĆwiertka Aneta14 C
XXVII Międzyklubowy Turniej Tańca Towarzyskiego \"O KRAKOWSKĄ CZAPECZKĘ\"Jóźwicki MateuszBury Agata2 H
Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Finał Gwiazd Knapik JakubKnapik Aleksandra10 B
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Pawica MikołajPorębska Julia10 D
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Talik KamilĆwiertka Aneta3 C
FESTIWAL TAŃCA STARDANCE - „ FINAŁ GWIAZD 2016\" Mieszczak SzymonSepioło Adrianna5 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGórniak JerzyStruzik Lidia2 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoGórniak JerzyStruzik Lidia14 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoTalik KamilĆwiertka Aneta17 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSulawa PiotrKrysta Agnieszka27 C
XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar prof. Mariana WieczystegoSzlachtowski MichałRąba Klaudia30 B
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICASulawa PiotrKrysta Agnieszka7 C
VIII O.T.T.T o Puchar Prezydenta Miasta Dąbrowa GórniczaSzlachtowski MichałRąba Klaudia5 B
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Górniak JerzyStruzik Lidia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Mielec - Chorzelów 2015Górniak JerzyStruzik Lidia3 D
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Nikiel JakubNykiel Oliwia3 H
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Talik KamilĆwiertka Aneta4 C
XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015Jóźwicki MateuszBury Agata5 H
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTGórniak JerzyStruzik Lidia2 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTGórniak JerzyStruzik Lidia1 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Górniak JerzyStruzik Lidia1 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Górniak JerzyStruzik Lidia2 D
Professional Dance Show 2015 GPP Młodzież Starsza (16-20 lat), Junior I Talik KamilĆwiertka Aneta2 C
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasGórniak JerzyStruzik Lidia3 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca O Nagrodę Wójta Gminy CmolasGórniak JerzyStruzik Lidia1 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR z Turniejem Towarzyszącym Górniak JerzyStruzik Lidia2 D
MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR z Turniejem Towarzyszącym Górniak JerzyStruzik Lidia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Górniak JerzyStruzik Lidia1 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Górniak JerzyStruzik Lidia2 D
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych TANECZNE OSCARY 2015 Szlachtowski MichałRąba Klaudia7 B
XII PUCHAR REKTORA AGHTalik KamilĆwiertka Aneta7 C
XII PUCHAR REKTORA AGHSzlachtowski MichałRąba Klaudia4 B
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Górniak JerzyStruzik Lidia1 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Knapik JakubKnapik Aleksandra7 OPEN
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Górniak JerzyStruzik Lidia4 D
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Jóźwicki MateuszBury Agata1 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra8 H
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"O Puchar Burmistrza Gogolina\" GPP Junior II Nikiel JakubNykiel Oliwia1 H
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Górniak JerzyStruzik Lidia1 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Górniak JerzyStruzik Lidia2 D
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Talik KamilĆwiertka Aneta6 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Talik KamilĆwiertka Aneta10 C
Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015 Szlachtowski MichałRąba Klaudia8 B
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Jóźwicki MateuszBury Agata1 H
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Nikiel JakubNykiel Oliwia1 H
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Mieszczak SzymonSepioło Adrianna4 C
O.T.T.T O Puchar Burmistrza Miasta Bierun Talik KamilĆwiertka Aneta1 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Górniak JerzyStruzik Lidia1 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Śliwa PawełNykiel Weronika20 OPEN
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Talik KamilĆwiertka Aneta2 C
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Górniak JerzyStruzik Lidia1 D
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Szlachtowski MichałRąba Klaudia4 B
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Jóźwicki MateuszBury Agata3 H
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Grzesiowski IgorGórniak Aleksandra4 H
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Nikiel JakubNykiel Oliwia2 H
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Szlachtowski MichałRąba Klaudia17 OPEN
O.T.T.T. z udziałem par zagranicznych SOSNOWIEC DANCE CUP 2015 Grand Prix Polski Młodzieży Śliwa PawełNykiel Weronika9 B
XXXIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"FLAMENCO 2015\" Szlachtowski MichałRąba Klaudia8 B
Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSzlachtowski MichałRąba Klaudia4 B