!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
ST ALEKSANDRA URBAN
Nowa Sól (Lubuskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
Liga Seniorów Heymann WłodzimierzHeymann Viotetta2 E
POWITANIE LATA Włodarczyk PawełŚniecińska Maja2 H
POWITANIE LATA Mazur MarcelUrban Greta2 E
POWITANIE LATA Raczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra4 E
POWITANIE LATA Binkowski WojciechBiadała Zuzanna3 E
POWITANIE LATA Cader SzymonMajer Oliwia3 G
POWITANIE LATA Szydło TomaszHalka Zuzanna2 G
POWITANIE LATA Żarczyński PiotrMarkiewicz Gabriela1 G
POWITANIE LATA Mazur MarcelUrban Greta3 D
OTWARTE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI DZIECI I JUNIORÓW \"WIELKOPOLAN CUP 2019\" Raczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra4 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Sitarz OliwierKwiatkowska Dominika2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Heymann WłodzimierzHeymann Viotetta1 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Cieplicki WładysławSiembida Agnieszka5 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Cieplicki WładysławSiembida Agnieszka5 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Barczak KamilMedyńska Martyna3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Ditmar DamianKryczka Partycja2 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Gmurkowski MikołajRyngier Katarzyna1 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Stacewicz-Stelmasik ZbigniewŚwiatek Lena2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Romejko MichałTarasek Aleksandra1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW NOWA SÓL 2019 Siusta WojciechSmolińska Klaudia1 H
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SiechnicRaczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra8 E
ŚWIĘTO BZÓWBinkowski WojciechBiadała Zuzanna6 E
ŚWIĘTO BZÓWCader SzymonŚniecińska Maja3 G
ŚWIĘTO BZÓWRaczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra1 F
ŚWIĘTO BZÓWMazur MarcelUrban Greta1 E
ŚWIĘTO BZÓWHasiów SzymonSalwierak Klaudia7 E
ŚWIĘTO BZÓWMazur MarcelUrban Greta1 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Żarczyński PiotrMarkiewicz Gabriela1 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Debert TymonFrydrych Julia4 OPEN
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Cader SzymonMajer Oliwia3 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Ditmar DamianKryczka Partycja3 G
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Hasiów SzymonSalwierak Klaudia6 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO Binkowski WojciechBiadała Zuzanna9 E
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymRaczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra5 F
II \"Diamentowy\" OTTT o Puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich GRAND PRIX SENIOR wraz w turniejem towarzyszącymSzydło TomaszHalka Zuzanna3 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Raczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra5 F
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Barczak KamilMedyńska Martyna3 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Cader SzymonMajer Oliwia3 G
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Mazur MarcelUrban Greta10 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Hasiów SzymonSalwierak Klaudia6 E
XL MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO WIOSNA 2019 Mazur MarcelUrban Greta11 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Cieplicki WładysławSiembida Agnieszka6 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Cieplicki WładysławSiembida Agnieszka6 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Heymann WłodzimierzHeymann Viotetta6 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Cieplicki WładysławSiembida Agnieszka7 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Heymann WłodzimierzHeymann Viotetta1 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Heymann WłodzimierzHeymann Viotetta1 F
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Heymann WłodzimierzHeymann Viotetta6 E
Mistrzostwa Klas C, B, A i Pucharu Klas F, E, D PTT w kategoriach seniorów Cieplicki WładysławSiembida Agnieszka7 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kuliński KarolPawłowska Nicola13 E
MILICZ DANCE FESTIVAL II OTTT POD PATRONATEM MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO Kuliński KarolPawłowska Nicola10 E
Polish Cup PTT; WDC AL Debert TymonFrydrych Julia8 OPEN
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Żarczyński PiotrMarkiewicz Gabriela2 G
Polish Cup; WDC AL turniej towarzyszący Puchar Wójta Gminy Dobra Szydło TomaszHalka Zuzanna2 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKuliński KarolPawłowska Nicola10 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBarczak KamilMedyńska Martyna3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyRaczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra11 F
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKuliński KarolPawłowska Nicola12 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyMazur MarcelUrban Greta5 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyDitmar DamianKryczka Partycja3 G
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyRomejko MichałTarasek Aleksandra2 H
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyHasiów SzymonSalwierak Klaudia9 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGmurkowski MikołajRyngier Katarzyna11 E
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBinkowski WojciechBiadała Zuzanna14 E
IX GPS \"Biała Dama\" Cieplicki WładysławSiembida Agnieszka2 E
IX GPS \"Biała Dama\" Heymann WłodzimierzHeymann Viotetta7 E
IX GPS \"Biała Dama\" Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena4 E
IX GPS \"Biała Dama\" Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena5 E
IX GPS \"Biała Dama\" Heymann WłodzimierzHeymann Viotetta1 F
IX GPS \"Biała Dama\" Cieplicki WładysławSiembida Agnieszka8 F
IX GPS \"Biała Dama\" Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena3 F
IX GPS \"Biała Dama\" Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena5 F
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kuliński KarolPawłowska Nicola9 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Kuliński KarolPawłowska Nicola8 E
II OTTT \"W sercu Wielkopolski\" TURNIEJ OPEN Barczak KamilMedyńska Martyna1 H
CeA GPSSzczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena3 E
CeA GPSSzczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena2 F
CeA GPSSzczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena5 E
CeA GPSSzczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena3 F
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Binkowski WojciechBiadała Zuzanna10 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Kuliński KarolSalwierak Klaudia9 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Mazur MarcelUrban Greta6 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Mazur MarcelUrban Greta5 E
XVI MIKOŁAJKOWY TTT \"O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJ\"Raczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra7 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaDitmar DamianKryczka Partycja3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaŻarczyński PiotrMarkiewicz Gabriela2 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaCader SzymonMajer Oliwia3 G
Gwiazdkowy Turniej TańcaRaczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra14 F
Gwiazdkowy Turniej TańcaGmurkowski MikołajRyngier Katarzyna9 E
Gwiazdkowy Turniej TańcaBarczak KamilMedyńska Martyna1 H
Gwiazdkowy Turniej TańcaCzochara HubertKuś Julia3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICHeymann WłodzimierzHeymann Viotetta5 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Heymann WłodzimierzHeymann Viotetta3 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Raczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra9 F
XXIV OTTT SREBRNE PANTOFELKI Hasiów SzymonSalwierak Klaudia5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Czochara HubertKuś Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Barczak KamilMedyńska Martyna2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Hasiów SzymonSalwierak Klaudia9 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Raczykowski MaciejBednarczuk Aleksandra11 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Gmurkowski MikołajRyngier Katarzyna8 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Debert TymonFrydrych Julia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Ditmar DamianKryczka Partycja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Międzyrzecza Binkowski WojciechBiadała Zuzanna11 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Gmurkowski MikołajRyngier Katarzyna5 E
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Barczak KamilMedyńska Martyna2 H
VI Jesienny OTTT o Puchar Wójta Gminy Deszczno Czochara HubertKuś Julia1 H
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Mazur MarcelUrban Greta6 E
OTTT pod Patronatem Prezydenta Miasta Leszna Hasiów SzymonSalwierak Klaudia1 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Bibik AdriannaŚniecińska Maja2 H
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena11 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Majer BartłomiejHalka Zuzanna3 G
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Hasiów SzymonSalwierak Klaudia3 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Gmurkowski MikołajRyngier Katarzyna8 E
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena2 F
II Kasztanowy OTTT Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena1 F
OTTT TANIEC PEŁEN PARY Debert TymonFrydrych Julia2 G
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena3 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena3 E
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena3 F
\"BAL 2018\" Grand Prix Seniorów Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena4 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTRomejko MichałTarasek Aleksandra1 H
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTHeymann WłodzimierzHeymann Viotetta1 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSzczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena2 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSzczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena2 F
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTGmurkowski MikołajRyngier Katarzyna5 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSzczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena5 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTBarczak KamilNieczygłębska Julia3 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTŚwięcicki BrajanSmolińska Klaudia2 H
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTDebert TymonFrydrych Julia1 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTCieplicki WładysławNieścior Dorota1 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTCieplicki WładysławNieścior Dorota2 E
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTDitmar DamianKryczka Partycja2 G
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTCzochara HubertKuś Julia2 H
Solny OTTT - Grand Prix Polski Seniorów PTTSzczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena4 E
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena7 F
CHAMPION CUP - TURNIEJ PREMIUM TOWARZYSZĄCY POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS 2018Hasiów SzymonSalwierak Klaudia4 F
\"Taneczne Powitanie Lata\"Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena6 F
\"Taneczne Powitanie Lata\"Majer BartłomiejHalka Zuzanna1 H
\"Taneczne Powitanie Lata\"Śniecińska MajaBibik Adrianna1 H
\"Taneczne Powitanie Lata\"Mazur MarcelUrban Greta2 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Mazur MarcelUrban Greta1 E
\"Taneczne Powitanie Lata\"Cader SzymonMajer Oliwia3 G
\"Taneczne Powitanie Lata\"Żarczyński PiotrMarkiewicz Gabriela3 G
\"Taneczne Powitanie Lata\"Binkowski WojciechBiadała Zuzanna1 F
\"Taneczne Powitanie Lata\"Hasiów SzymonSalwierak Klaudia3 F
\"Taneczne Powitanie Lata\"Borowski FabianBałut Klaudia4 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena1 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Siechnic Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena1 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Mazur MarcelUrban Greta1 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Gmurkowski MikołajRyngier Katarzyna6 E
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena10 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Binkowski WojciechBiadała Zuzanna6 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Borowski FabianBałut Klaudia4 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Hasiów SzymonSalwierak Klaudia3 F
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Romejko MichałTarasek Aleksandra1 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Cader SzymonMajer Oliwia1 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Żarczyński PiotrBibik Adrianna3 G
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Markiewicz GabrielaHalka Zuzanna1 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Majer BartłomiejŚniecińska Maja1 H
\"ŚWIĘTO BZÓW\" Mazur MarcelUrban Greta1 E
KONWALIOWY TURNIEJ TAŃCA ; Grand Prix Polski PTT w stylach, Grand Prix Polski PTT 10-11 lat w kombinacjiGmurkowski MikołajRyngier Katarzyna8 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Debert TymonFrydrych Julia2 G
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Cieplicki WładysławNieścior Dorota1 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Święcicki BrajanSmolińska Klaudia1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Majer BartłomiejHalka Zuzanna2 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Barczak KamilNieczygłębska Julia3 G
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Romejko MichałTarasek Aleksandra1 H
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Cader SzymonMajer Oliwia2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej Hasiów SzymonSalwierak Klaudia10 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Święcicki DariuszŚwięcicka Ewelina9 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Święcicki DariuszŚwięcicka Ewelina9 F
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena4 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena4 E
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior Ditmar DamianKryczka Partycja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Szczerbo-Niefiedowicz MarekSzymkowiak Marzena1 OPEN
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Ditmar DamianKryczka Partycja3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Czochara HubertKuś Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Święcicki BrajanSmolińska Klaudia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Barczak KamilNieczygłębska Julia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Romejko MichałTarasek Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Binkowski WojciechBiadała Zuzanna3 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Hasiów SzymonSalwierak Klaudia6 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Gmurkowski MikołajRyngier Katarzyna3 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Borowski FabianBałut Klaudia7 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ŚWIDNICA 2018 o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT Seniorów Żarczyński PiotrBibik Adrianna3 G
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYBinkowski WojciechBiadała Zuzanna8 F
IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICYBorowski FabianBałut Klaudia4 F
I Ogólnopolski Diamentowy Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Kątów Wrocławskich - turniej towarzyszący GRAND PRIX SENIOR Binkowski WojciechBiadała Zuzanna5 F
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Święcicki BrajanSmolińska Klaudia1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Romejko MichałTarasek Aleksandra1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Ditmar DamianKryczka Partycja2 G
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Cieplicki WładysławNieścior Dorota1 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Święcicki DariuszŚwięcicka Ewelina5 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Cieplicki WładysławNieścior Dorota3 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Święcicki DariuszŚwięcicka Ewelina5 E
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Czochara HubertKuś Julia1 H
OTTT O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA OTYŃ Barczak KamilNieczygłębska Julia3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Barczak KamilNieczygłębska Julia3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Żarczyński PiotrBibik Adrianna3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Majer BartłomiejHalka Zuzanna1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Markiewicz GabrielaŚniecińska Maja2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Święcicki BrajanSmolińska Klaudia2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Romejko MichałTarasek Aleksandra2 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Binkowski WojciechBiadała Zuzanna4 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena13 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Hasiów SzymonSalwierak Klaudia8 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Borowski FabianBałut Klaudia11 F
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Ditmar DamianKryczka Partycja3 G
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Cader SzymonMajer Oliwia1 H
XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego 2018 Gmurkowski MikołajRyngier Katarzyna4 E
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena8 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Binkowski WojciechBiadała Zuzanna2 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Borowski FabianBałut Klaudia5 F
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ZATAŃCZ Z INSPIRACJĄ\"Hasiów SzymonSalwierak Klaudia6 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Święcicki DariuszŚwięcicka Ewelina5 F
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Cieplicki WładysławNieścior Dorota2 E
VIII Grand Prix Polski Senior \"BIAŁA DAMA\"Święcicki DariuszŚwięcicka Ewelina6 F
OTTT \"W sercu Wielkopolski\" Kościan 2018 Żarczyński PiotrMarkiewicz Gabriela3 G
Mistrzostwa Zachodniopomorskiego Okręgu PTT 2018, OTTTow Elite Dance Cup 2018 Borowski FabianBałut Klaudia12 F
XXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Złote Pantofelki” Borowski FabianBałut Klaudia3 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Borowski FabianBałut Klaudia9 E
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Debert TymonFrydrych Julia3 G
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Cader SzymonMajer Oliwia1 H
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Hasiów SzymonSalwierak Klaudia6 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena8 F
V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno - GWIAZDKA 2017 Barczak KamilNieczygłębska Julia1 H
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJBorowski FabianBałut Klaudia10 F
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJRośleń KornelSzymańska Oliwia10 F
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJHasiów SzymonSalwierak Klaudia6 F
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJBinkowski WojciechBiadała Zuzanna7 F
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJWojciszewski WiktorŁukaszun Julia10 F
15 Mikołajkowy T.T.T. O PUCHAR BURMISTRZA ŚR.ŚLĄSKIEJRaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena12 F
Otwarte Mistrzostwa Ziemi Śląskiej III Oleski Festiwal Tańca Borowski FabianBałut Klaudia3 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena12 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Mazur MarcelPawłowska Nicola9 E
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Hasiów SzymonSalwierak Klaudia10 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Binkowski WojciechBiadała Zuzanna9 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Borowski FabianBałut Klaudia11 F
OTTT pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Prusice Igora Bandrowicza Mazur MarcelPawłowska Nicola3 F
XXXII NOWORUDZKIE SPOTKANIA TANECZNEWojciszewski WiktorŁukaszun Julia4 F
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Cieplicki WładysławNieścior Dorota1 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWIC Cieplicki WładysławNieścior Dorota1 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS Borowski FabianBałut Klaudia3 E
OTWARTY PUCHAR OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT i OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Wągrowca Borowski FabianBałut Klaudia3 E
OTTT Jesień 2017Debert TymonFrydrych Julia1 G
OTTT Jesień 2017Barczak KamilNieczygłębska Julia1 H
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Rośleń KornelSzymańska Oliwia6 F
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Tarasek AleksandraRomejko Michał2 H
I Kasztanowy Turniej Tańca Towarzyskiego Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Wojciszewski WiktorŁukaszun Julia12 E
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji Gmurkowski MikołajDebert Mirela6 OPEN
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIELupa NataliaSobczuk Maria2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEMajer BartekŚniecińska Maja2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIESznajder JessicaBębenek Michalina2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIECader SzymonBibik Ada3 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIENapieralski KacperSzlafka Martyna1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIERatajczak KamilWąsik Nikola1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEWojciechowski MikołajTymczy Joanna2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIESzymański DawidBednarczuk Aleksandra1 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEKusik PatrykMasenek Milena2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIERaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena2 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEAdam PatrykBałut Klaudia3 G
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEHasiów SzymonSalwierak Klaudia5 F
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBinkowski WojciechBiadała Zuzanna6 F
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBorowski FabianMikołajczak Wiktoria8 F
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEMazur MarcelPawłowska Nicola2 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEMazur MarcelPawłowska Nicola4 E
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEKępkowski ŁukaszBahrij Martyna6 D
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEKępkowski ŁukaszBahrij Martyna8 D
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEFursewicz MateuszGrygorczuk Ada2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEKępkowski HubertGiernacka Dominika2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBanasik MilenaŁoś Angelika2 H
Grand Prix Polski Seniorów PTT Święcicki DariuszŚwięcicka Ewelina3 F
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBanaś WiktoriaWojciechowska Jagoda Barbara2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEKołosowski JakubKozakowska Weronika1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEKantorek MalwinaPaluch Paulina1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEZarzecka HannaTrześniewska Magda2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEWojciechowska PatrycjaPiotrowska Zuzanna2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEGórnacz MagdalenaRatajczak Julia2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEHreczyński AlanHasiów Michalina1 H
Grand Prix Polski Seniorów PTT Święcicki DariuszŚwięcicka Ewelina4 F
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEKuczyńska ArinaPietruszewska Rozalia2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIELipnicka NikolaPietruszewska Rozalia2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEMarek MajaStańczyk Maja2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEPająk DawidKubiak Aniela2 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEBałajewicz JuliuszKiepura Nikola1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIELis MichałJakubowska Marta1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIEMarkiewicz GabrielaHalka Zuzanna1 H
TANECZNE POWITANIE LATA W SŁAWIESzydło TomaszJaguś Julia1 H
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALRaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena3 G
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALWojciszewski WiktorŁukaszun Julia6 F
II OTTT WROCLOVE DANCE FESTIVALBorowski FabianMikołajczak Wiktoria9 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Cieplicki WładysławNieścior Dorota2 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Cieplicki WładysławNieścior Dorota2 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Wojciszewski WiktorŁukaszun Julia7 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Ditmar DamianKryczka Partycja3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Romejko MichałTarasek Aleksandra2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska Weronika7 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Debert TymonFrydrych Julia3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Jeda SzymonKnapczyk Luiza1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Tarasek SzymonChorążyk Maja2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2017. Barczak KamilNieczygłębska Julia2 H
TRZEBNICA CUP - XVIII EDYCJA Kuliński KarolAdamska Martyna7 E
KONWALIOWY OTTT - GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacjiGmurkowski MikołajDebert Mirela6 OPEN
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Barczak KamilNieczygłębska Julia1 H
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Ratajczak KamilWąsik Nikola1 H
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Kuliński KarolAdamska Martyna8 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Debert TymonFrydrych Julia2 G
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Ditmar DamianKryczka Partycja1 H
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Napieralski KacperSzlafka Martyna2 H
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Mazur MarcelPawłowska Nicola8 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Mazur MarcelPawłowska Nicola8 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska Weronika9 E
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Borowski FabianMikołajczak Wiktoria15 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Hasiów SzymonSalwierak Klaudia12 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Binkowski WojciechBiadała Zuzanna11 F
KONWALIOWY OTTT - GPP Senior Cieplicki WładysławNieścior Dorota7 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWARaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWASzymański DawidBednarczuk Aleksandra3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWAHasiów SzymonSalwierak Klaudia9 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWACieplicki WładysławNieścior Dorota2 E
ŚWIĘTO BZÓW Majer BartekHalka Zuzanna1 H
ŚWIĘTO BZÓW Kołosowski JakubPietruszewska Rozalia2 H
ŚWIĘTO BZÓW Wojciechowska Jagoda BarbaraBanaś Wiktoria2 H
ŚWIĘTO BZÓW Skrzypiec MajaTrześniewska Magda2 H
ŚWIĘTO BZÓW Marek MajaStańczyk Maja2 H
ŚWIĘTO BZÓW Kuczyński DawidAdamek Milena2 H
ŚWIĘTO BZÓW Kuczyńska ArinaPaluch Paulina2 H
ŚWIĘTO BZÓW Górnacz MagdalenaBaruch Lena2 H
ŚWIĘTO BZÓW Janus MaksymilianMasenek Milena2 H
ŚWIĘTO BZÓW Gibaszak JuliaŻarczyńska Maja2 H
ŚWIĘTO BZÓW Ditmar DamianKryczka Partycja1 H
ŚWIĘTO BZÓW Barczak KamilNieczygłębska Julia1 H
ŚWIĘTO BZÓW Łoś AngelikaPiotrowska Zuzanna2 H
ŚWIĘTO BZÓW Hreczyński AlanBanasik Milena2 H
ŚWIĘTO BZÓW Halka MikołajHasiów Michalina1 H
ŚWIĘTO BZÓW Bałajewicz JuliuszPiotr Hanna2 H
ŚWIĘTO BZÓW Markiewicz GabrielaŚniecińska Maja1 H
ŚWIĘTO BZÓW Wójcik HannaLipnicka Nikola2 H
ŚWIĘTO BZÓW Kuliński KarolAdamska Martyna6 E
ŚWIĘTO BZÓW Szymański DawidBednarczuk Aleksandra1 G
ŚWIĘTO BZÓW Kępkowski ŁukaszBahrij Martyna10 D
ŚWIĘTO BZÓW Szymczak KamilUrban Greta6 D
ŚWIĘTO BZÓW Kępkowski ŁukaszBahrij Martyna6 D
ŚWIĘTO BZÓW Szymczak KamilUrban Greta4 D
ŚWIĘTO BZÓW Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska Weronika7 E
ŚWIĘTO BZÓW Priemel AdrianGusta Michalina4 E
ŚWIĘTO BZÓW Kantorek MalwinaTymczy Joanna2 H
ŚWIĘTO BZÓW Borowski FabianMikołajczak Wiktoria13 F
ŚWIĘTO BZÓW Jura JakubWesołowska Lidia12 F
ŚWIĘTO BZÓW Wojciszewski WiktorŁukaszun Julia9 F
ŚWIĘTO BZÓW Binkowski WojciechBiadała Zuzanna6 F
ŚWIĘTO BZÓW Adam PatrykBałut Klaudia3 G
ŚWIĘTO BZÓW Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena2 G
ŚWIĘTO BZÓW Hasiów SzymonSalwierak Klaudia1 G
ŚWIĘTO BZÓW Ratajczak KamilWąsik Nikola2 H
ŚWIĘTO BZÓW Baruch MichałRatajczak Julia2 H
ŚWIĘTO BZÓW Napieralski KacperSzlafka Martyna1 H
ŚWIĘTO BZÓW Rośleń KornelSzymańska Oliwia5 E
ŚWIĘTO BZÓW Cader SzymonBibik Ada3 G
ŚWIĘTO BZÓW Żarczyński PiotrMajer Oliwia2 H
ŚWIĘTO BZÓW Szydło TomaszPiotr Oliwia2 H
ŚWIĘTO BZÓW Lupa NataliaSobczuk Maria2 H
ŚWIĘTO BZÓW Kępkowski HubertSynowiec Kamila2 H
ŚWIĘTO BZÓW Kusik PatrykBieniek Karolina2 H
GRAND PRIX SENIOR Szczecin 2017 Cieplicki WładysławNieścior Dorota3 E
VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA LEGNICY - ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU!!!!!!!!! Wojciszewski WiktorŁukaszun Julia4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKuliński KarolAdamska Martyna6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaCieplicki WładysławNieścior Dorota4 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaHasiów SzymonSalwierak Klaudia1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaRośleń KornelSzymańska Oliwia6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBinkowski WojciechBiadała Zuzanna10 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaWojciszewski WiktorŁukaszun Julia8 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGmurkowski MikołajDebert Mirela2 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaŚwięcicki BrajanSosnowska Katarzyna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaDitmar DamianKryczka Partycja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaDebert TymonFrydrych Julia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaŁagocki Maksymilian RobertGmurkowska Weronika7 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaRaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena1 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \"ŚWIDNICA 2017\" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaSzymański DawidBednarczuk Aleksandra2 G
Powitanie WiosnyPriemel AdrianGusta Michalina4 E
Powitanie WiosnyMazur MarcelPawłowska Nicola6 E
Powitanie WiosnyMazur MarcelPawłowska Nicola6 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Debert TymonFrydrych Julia1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Ditmar DamianKryczka Partycja1 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Kuliński KarolAdamska Martyna15 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Wolny MichałWieczorek Daria9 D
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Szymański DawidBednarczuk Aleksandra2 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Hasiów SzymonSalwierak Klaudia1 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Binkowski WojciechBiadała Zuzanna17 E
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena2 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Rośleń KornelSzymańska Oliwia1 G
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Majer BartekŚniecińska Maja2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Cader SzymonMajer Oliwia2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Barczak KamilNieczygłębska Julia2 H
X OTTT o Puchar Burmistrza Skwierzyny oraz Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego Święcicki BrajanSosnowska Katarzyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaCader SzymonBibik Ada3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaKuliński KarolAdamska Martyna10 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaMazur MarcelPawłowska Nicola1 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaMazur MarcelPawłowska Nicola2 F
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaPriemel AdrianGusta Michalina5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaSzymański DawidBednarczuk Aleksandra3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaHasiów SzymonSalwierak Klaudia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaRaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaŻarczyński PiotrMarkiewicz Gabriela3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaMajer BartekHalka Zuzanna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaRośleń KornelSzymańska Oliwia2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaRomejko MichałTarasek Aleksandra2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaChorążyk MajaTarasek Szymon2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaŚwięcicki BrajanSosnowska Katarzyna1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaNieczygłębska JuliaBarczak Kamil1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDitmar DamianKryczka Partycja1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaHalka MikołajHasiów Michalina1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaDebert TymonFrydrych Julia1 H
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Cieplicki WładysławNieścior Dorota4 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Cieplicki WładysławNieścior Dorota6 OPEN
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Cieplicki WładysławNieścior Dorota2 F
VI Grand Prix Senior \"Biała Dama\" Cieplicki WładysławNieścior Dorota5 F
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSzymczak KamilUrban Greta9 D
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMazur MarcelPawłowska Nicola6 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluMazur MarcelPawłowska Nicola4 E
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w OpoluSzymczak KamilUrban Greta10 D
XI OGÓLNOPOLSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAKuliński KarolAdamska Martyna6 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Gmurkowski MikołajDebert Mirela7 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Binkowski WojciechBiadała Zuzanna1 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska Weronika9 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Priemel AdrianGusta Michalina7 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Turczyk MaksymilianLesiewicz Paulina12 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Kuliński KarolAdamska Martyna11 E
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Biadała ZuzannaKiepura Nikola1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Żarczyński PiotrMarkiewicz Gabriela3 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena3 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Potęga NikodemMikołajczak Wiktoria3 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Rośleń KornelSzymańska Oliwia1 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Hasiów SzymonSalwierak Klaudia1 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Szymański DawidBednarczuk Aleksandra3 G
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Cader SzymonBibik Ada2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Hasiów SzymonSynowiec Kamila1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Żarczyński PiotrMajer Oliwia1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Raczykowski MaciejBałut Klaudia1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Halka MikołajGibaszak Julia2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Ditmar DamianKryczka Partycja2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Chorążyk MajaTarasek Szymon2 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Święcicki BrajanSosnowska Katarzyna1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Majer BartekHalka Zuzanna1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Debert TymonFrydrych Julia1 H
GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego Jura JakubSztonyk Oliwia1 H
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJRośleń KornelSzymańska Oliwia2 G
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJSzymczak KamilUrban Greta11 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJSzymczak KamilUrban Greta8 D
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJRaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena3 G
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJHasiów SzymonSalwierak Klaudia3 G
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJGmurkowski MikołajDebert Mirela4 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJBinkowski WojciechBiadała Zuzanna2 G
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJMazur MarcelPawłowska Nicola7 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJMazur MarcelPawłowska Nicola7 E
14 TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJPriemel AdrianGusta Michalina3 E
XIX OTTT O PUCHAR BURMISTRZA OŁAWYRośleń KornelSzymańska Oliwia3 G
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR BURMISTRZA PROCHOWICGmurkowski MikołajDebert Mirela1 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Turczyk MaksymilianLesiewicz Paulina10 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Rośleń KornelSzymańska Oliwia1 G
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Gmurkowski MikołajDebert Mirela7 E
IX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego - Janas Logistics Cup Święcicki BrajanSosnowska Katarzyna2 H
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueBinkowski WojciechBiadała Zuzanna2 G
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueRaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena3 G
V OTT OSTRZESZOWSKA WIOSNA 2016 Royal Dance LeagueHasiów SzymonSalwierak Klaudia2 G
XVIII SOLNY OTTTMajer BartekŚniecińska Maja1 H
XVIII SOLNY OTTTBotulińska PatrycjaGruszczyńska Ewa2 H
XVIII SOLNY OTTTSzydło TomaszNurczyńska Klaudia3 G
XVIII SOLNY OTTTGmurkowski MikołajDebert Mirela5 E
XVIII SOLNY OTTTBorowski FabianWesołowska Lidia9 E
XVIII SOLNY OTTTHasiów SzymonBuras Martyna1 H
XVIII SOLNY OTTTBiadała ZuzannaWiktorska Julianna1 H
XVIII SOLNY OTTTChwałek KrzysztofSzydłowska Nikola1 H
XVIII SOLNY OTTTGiernacka DominikaSzydłowska Nikola1 H
XVIII SOLNY OTTTLis MichałBajorek Natalia1 H
XVIII SOLNY OTTTOlichwer SzymonKiepura Nikola1 H
XVIII SOLNY OTTTŚwięcicki BrajanBodnar Wiktoria1 H
XVIII SOLNY OTTTHalka MikołajGibaszak Julia2 H
XVIII SOLNY OTTTKępkowski HubertCzechowska Karolina3 G
XVIII SOLNY OTTTKozakowska WeronikaKantorek Malwina2 H
XVIII SOLNY OTTTKucharczyk KarolHalka Zuzanna2 H
XVIII SOLNY OTTTKuczyński DawidKuczyńska Arina2 H
XVIII SOLNY OTTTMularczyk FilipJaguś Julia2 H
XVIII SOLNY OTTTPaluch PaulinaBotulińska Jagoda2 H
XVIII SOLNY OTTTPiotr HannaKiesiak Kornelia2 H
XVIII SOLNY OTTTWłodarczyk PawełZajączkowska Alicja2 H
XVIII SOLNY OTTTŻarczyńska MajaKiedos Maja2 H
XVIII SOLNY OTTTMularczyk FilipSzczudło Weronika3 G
XVIII SOLNY OTTTKępkowski ŁukaszBahrij Martyna8 D
XVIII SOLNY OTTTKępkowski ŁukaszBahrij Martyna10 D
XVIII SOLNY OTTTRytwiński KacperBałut Klaudia3 G
XVIII SOLNY OTTTRaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena3 G
XVIII SOLNY OTTTJanicki DawidBednarczuk Aleksandra3 G
XVIII SOLNY OTTTKucharczyk KarolSchornik Karolina2 H
XVIII SOLNY OTTTBednarczuk AleksandraKostrzewa Magdalena1 H
XVIII SOLNY OTTTBinkowski WojciechPiotr Hanna1 H
XVIII SOLNY OTTTJanicki DawidSztonyk Oliwia1 H
XVIII SOLNY OTTTJura JakubMoździerz Anna1 H
XVIII SOLNY OTTTPotęga NikodemMerk Julia1 H
XVIII SOLNY OTTTRaczykowski MaciejSynowiec Kamila1 H
XVIII SOLNY OTTTRytwiński KacperPlucińska Aleksandra1 H
XVIII SOLNY OTTTSalwierak KlaudiaGrubska Lena1 H
XVIII SOLNY OTTTAugustyniak DominikKantorek Malwina2 H
XVIII SOLNY OTTTBałajewicz JuliuszJanicka Julia2 H
XVIII SOLNY OTTTGibaszak MateuszRzadkowska Zuzanna2 H
XVIII SOLNY OTTTCader SzymonMajer Oliwia2 H
XVIII SOLNY OTTTKępkowski HubertTymczy Joanna2 H
XVIII SOLNY OTTTHasiów SzymonSalwierak Klaudia1 G
XVIII SOLNY OTTTGibaszak MateuszMarkiewicz Gabriela3 G
XVIII SOLNY OTTTPotęga NikodemMikołajczak Wiktoria2 G
XVIII SOLNY OTTTJura JakubBahrij Paulina2 G
XVIII SOLNY OTTTPawlak ErykTymińska Nikola2 H
XVIII SOLNY OTTTRośleń KornelSzymańska Oliwia1 G
XVIII SOLNY OTTTBinkowski WojciechBiadała Zuzanna1 G
XVIII SOLNY OTTTŻarczyński PiotrBibik Ada2 H
XVIII SOLNY OTTTUlanicki JakubGościniak Joanna2 H
XVIII SOLNY OTTTSzymański DawidSznajder Jessica2 H
XVIII SOLNY OTTTSzydło TomaszPiotr Oliwia2 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Jura JakubBahrij Paulina3 G
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Cieplicki WładysławNieścior Dorota4 F
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Cieplicki WładysławNieścior Dorota1 F
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Łagocki Maksymilian RobertGmurkowska Weronika12 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Gmurkowski MikołajDebert Mirela4 E
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Potęga NikodemMikołajczak Wiktoria3 G
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Hasiów SzymonSztonyk Oliwia1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Janicki DawidBednarczuk Aleksandra3 G
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Binkowski WojciechBiadała Zuzanna2 G
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Hasiów SzymonSalwierak Klaudia1 G
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Raczykowski MaciejSynowiec Kamila1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Święcicki BrajanBodnar Wiktoria1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Olichwer SzymonKiepura Nikola1 H
Konwaliowy Turniej Tańca . Jubileusz 30-lecia Szkoły Tańca GRACJA - Grand Prix Polski Raczykowski MaciejKostrzewa Magdalena2 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Turczyk MaksymilianLesiewicz Paulina6 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Cieplicki WładysławNieścior Dorota1 F
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Krzywiecki FilipSebastianowicz Maja5 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Gmurkowski MikołajDebert Mirela4 E
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Bodnar WiktoriaŚwięcicki Brajan2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Rośleń KornelSzymańska Oliwia3 G
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Potęga OskarSosnowska Katarzyna2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Kuligowska JuliaMedyńska Martyna2 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Kłoczaniuk PaulinaKarakolis Aleksandra1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Jeda SzymonKnapczyk Luiza1 H
SOLNY Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2016 Cieplicki WładysławNieścior Dorota1 F
ŚWIĘTO BZÓWPlucińska AleksandraTymińska Nikola2 H
ŚWIĘTO BZÓWKępkowski ŁukaszBahrij Martyna10 D
ŚWIĘTO BZÓWKępkowski HubertCzechowska Karolina3 G
ŚWIĘTO BZÓWKępkowski HubertTymczy Joanna2 H
ŚWIĘTO BZÓWMikołajczak AlanŚnieguła Julia2 H
ŚWIĘTO BZÓWPawlak ErykGościniak Joanna2 H
ŚWIĘTO BZÓWSzydło TomaszPiotr Oliwia2 H
ŚWIĘTO BZÓWŻarczyński PiotrBibik Ada2 H
ŚWIĘTO BZÓWBinkowski WojciechBiadała Zuzanna1 G
ŚWIĘTO BZÓWJura JakubBahrij Paulina1 G
ŚWIĘTO BZÓWPotęga NikodemMikołajczak Wiktoria2 G
ŚWIĘTO BZÓWRaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena2 G
ŚWIĘTO BZÓWBałajewicz JuliuszFijoł Martyna3 G
ŚWIĘTO BZÓWJanicki DawidBednarczuk Aleksandra3 G
ŚWIĘTO BZÓWRośleń KornelSzymańska Oliwia3 G
ŚWIĘTO BZÓWKawalka PiotrSokół Aleksandra2 H
ŚWIĘTO BZÓWRytwiński KacperBałut Klaudia3 G
ŚWIĘTO BZÓWSzydło TomaszNurczyńska Klaudia3 G
ŚWIĘTO BZÓWSzymański DawidFilipów Michalina3 G
ŚWIĘTO BZÓWGmurkowski MikołajDebert Mirela4 E
ŚWIĘTO BZÓWBorowski FabianWesołowska Lidia7 E
ŚWIĘTO BZÓWTurczyk MaksymilianLesiewicz Paulina8 E
ŚWIĘTO BZÓWHasiów SzymonBuras Martyna2 G
ŚWIĘTO BZÓWPriemel AdrianGusta Michalina3 E
ŚWIĘTO BZÓWChwałek ŁukaszBereś Paulina6 E
ŚWIĘTO BZÓWKępkowski ŁukaszBahrij Martyna9 D
ŚWIĘTO BZÓWLis MichałBajorek Natalia1 H
ŚWIĘTO BZÓWKucharczyk KarolSchornik Karolina2 H
ŚWIĘTO BZÓWJanicki DawidGruszczyńska Ewa2 H
ŚWIĘTO BZÓWOlichwer SzymonKiepura Nikola1 H
ŚWIĘTO BZÓWŻarczyńska MajaKiedos Maja2 H
ŚWIĘTO BZÓWGiernacka DominikaWiktorska Julianna2 H
ŚWIĘTO BZÓWGotowała KarolZajączkowska Julia2 H
ŚWIĘTO BZÓWJaguś JuliaSzydłowska Nikola2 H
ŚWIĘTO BZÓWKantorek MalwinaKozakowska Weronika2 H
ŚWIĘTO BZÓWKuczyńska ArinaŁuczyńska Nikola2 H
ŚWIĘTO BZÓWMajer BartekŚniecińska Maja2 H
ŚWIĘTO BZÓWMularczyk FilipZajączkowska Alicja2 H
ŚWIĘTO BZÓWPaluch PaulinaBotulińska Jagoda2 H
ŚWIĘTO BZÓWPiotr HannaKiesiak Kornelia2 H
ŚWIĘTO BZÓWRokaszewicz BrajanBębenek Michalina2 H
ŚWIĘTO BZÓWSchumann JanaPiotrowska Zuzanna2 H
ŚWIĘTO BZÓWGotowała KarolGiernacka Dominika3 G
ŚWIĘTO BZÓWGibaszak MateuszRzadkowska Zuzanna2 H
ŚWIĘTO BZÓWMularczyk FilipSzczudło Weronika3 G
ŚWIĘTO BZÓWBinkowski WojciechPiotr Hanna1 H
ŚWIĘTO BZÓWCader SzymonMajer Oliwia1 H
ŚWIĘTO BZÓWHasiów SzymonJanicka Julia1 H
ŚWIĘTO BZÓWJura JakubMoździerz Anna1 H
ŚWIĘTO BZÓWPotęga NikodemMerk Julia1 H
ŚWIĘTO BZÓWRytwiński KacperBieniek Karolina1 H
ŚWIĘTO BZÓWSynowiec KamilaRaczykowski Maciej1 H
ŚWIĘTO BZÓWSzymański DawidSznajder Jessica1 H
ŚWIĘTO BZÓWAugustyniak DominikBotulińska Patrycja2 H
ŚWIĘTO BZÓWBałajewicz JuliuszZajączkowska Julia2 H
ŚWIĘTO BZÓWWolny MichałWieczorek Daria7 D
ŚWIĘTO BZÓWAdamek MilenaGajdzicka Julia2 H
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWACieplicki WładysławNieścior Dorota3 E
OGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR STAROSTY WOŁOWSKIEGO ORAZ GRAND PRIX BURMISTRZA WOŁOWACieplicki WładysławNieścior Dorota3 E
ŚWIĘTO BZÓWHalka MikołajGibaszak Julia1 H
ŚWIĘTO BZÓWKubański AlbertBiadała Zuzanna1 H
ŚWIĘTO BZÓWKucharczyk KarolHalka Zuzanna1 H
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Gmurkowski MikołajDebert Mirela5 E
OTTT TANIEC PEŁEN PAR o Puchar Burmistrza Rakoniewic Bodnar WiktoriaŚwięcicki Brajan1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBinkowski WojciechPiotr Hanna1 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaGmurkowski MikołajDebert Mirela5 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaJanicki DawidJanicka Julia2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaCieplicki WładysławNieścior Dorota2 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaCieplicki WładysławNieścior Dorota3 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaTurczyk MaksymilianLesiewicz Paulina11 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaKrzywiecki FilipSebastianowicz Maja10 E
ELITE DANCE CUP 2016Priemel AdrianGusta Michalina4 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaŚwięcicki BrajanBodnar Wiktoria2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaOlichwer SzymonKiepura Nikola2 H
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaJura JakubBahrij Paulina3 G
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaJanicki DawidBednarczuk Aleksandra3 G
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaHasiów SzymonSalwierak Klaudia2 G
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaBinkowski WojciechBiadała Zuzanna1 G
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaRaczykowski MaciejKostrzewa Magdalena3 G
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaPotęga NikodemMikołajczak Wiktoria3 G
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaRośleń KornelSzymańska Oliwia3 G
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaŁagocki Maksymilian RobertGmurkowska Weronika8 E
Ogólnoplskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego \" Świdnica 2016 \" o Puchar Wójta Gminy ŚwidnicaLis MichałBajorek Natalia2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Hasiów SzymonSalwierak Klaudia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Rośleń KornelSzymańska Oliwia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Binkowski WojciechBiadała Zuzanna3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Turczyk MaksymilianLesiewicz Paulina5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Priemel AdrianGusta Michalina5 E
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Hasiów SzymonSztonyk Oliwia1 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Kiepura NikolaOlichwer Szymon2 H
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Legnicy Gmurkowski MikołajDebert Mirela2 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 Borowski FabianŁukaszun Julia3 E
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Cieplicki WładysławNieścior Dorota1 F
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Cieplicki WładysławNieścior Dorota1 F
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Cieplicki WładysławNieścior Dorota5 OPEN
OTTT BIAŁA DAMA 2016 - Grand Prix Senior Cieplicki WładysławNieścior Dorota8 OPEN
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyJanicki DawidBednarczuk Aleksandra3 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyPriemel AdrianGusta Michalina2 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBinkowski WojciechBiadała Zuzanna3 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyHasiów SzymonSalwierak Klaudia3 G
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGrubska LenaRokaszewicz Brajan2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyŁagocki Maksymilian RobertGmurkowska Weronika10 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySzymczak KamilUrban Greta5 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynySzymczak KamilUrban Greta5 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKępkowski ŁukaszBahrij Martyna10 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyKępkowski ŁukaszBahrij Martyna9 D
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyBorowski FabianŁukaszun Julia7 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyGmurkowski MikołajDebert Mirela3 E
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyOlichwer SzymonKiepura Nikola2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyLis MichałBiadała Zuzanna2 H
VIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza SkwierzynyRośleń KornelSzymańska Oliwia3 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaBinkowski WojciechBiadała Zuzanna2 G
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza MiędzyrzeczaSzymczak KamilUrban Greta10 D
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICAPriemel AdrianGusta Michalina2 E
X JUBILEUSZOWY OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY CZERNICASzymczak KamilUrban Greta6 D
SALT CUP 2015 Wieliczka 12.12.2015Bednarczuk AleksandraBednarczuk Aleksandra2 G
XIII OGÓLNOPOLSKI TTT O PUCHAR BURMISTRZA ŚRODY ŚLĄSKIEJSzymczak KamilUrban Greta7 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSzymczak ŁukaszFilipów Małgorzata10 E
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTWolny MichałWieczorek Daria5 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTSzymczak KamilUrban Greta6 D
GWIAZDKOWY TURNIEJ TAŃCA – OTWARTE MISTRZOSTWA OKRĘGU LUBUSKIEGO PTTWolny MichałWieczorek Daria8 D
\"Leszno Cup\'2015\" GPP Dorosłych i Młodzieży Starszej Priemel AdrianGusta Michalina6 E
STARDANCE FESTIVAL - OTWARTE MISTRZOSTWA WROCŁAWIA & GPP DOROŚLI STANDARD&LATIN Szymczak KamilUrban Greta4 D