!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
UKS Gniewuś
Kostkowo (Pomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Kiel MarcinBiedrzycka Carmen6 F
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Jabłoński KonradSynowiecka Julia5 F
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Lubocki MichałReszka Anna2 G
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Tarkowski OlgierdDutko Zuzanna2 H
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Szymański WiktorStyn Maja2 H
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Wolter FabianIwanowska Martyna2 H
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Jaworski FilipStyn Jagoda2 H
III OTT Grup Rekreacyjnych Rumia 16.06.2019Siedlecki SzymonKuryło Wiktoria1 H
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Kiel MarcinBiedrzycka Carmen3 F
GRAND PRIX LATINO CAFE w klasach H i G Gdynia 25.05.2019Kołsut StanisławLessnau Kornelia1 H
GRAND PRIX LATINO CAFE w klasach H i G Gdynia 25.05.2019Chichłowski JakubSiedlecka Alicja1 H
GRAND PRIX LATINO CAFE w klasach H i G Gdynia 25.05.2019Lubocki MichałReszka Anna3 G
GRAND PRIX LATINO CAFE w klasach H i G Gdynia 25.05.2019Potrykus SzymonBadziąg Natalia1 H
GRAND PRIX LATINO CAFE w klasach H i G Gdynia 25.05.2019Siedlecki SzymonKuryło Wiktoria2 H
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Kiel MarcinBiedrzycka Carmen6 F
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Siedlecki SzymonHebel Monika3 G
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Kiel MarcinBiedrzycka Carmen10 F
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Jabłoński KonradSynowiecka Julia2 F
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Trokowski OlgierdDutko Zuzanna2 H
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Kołsut PawełBuja Antonina2 H
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Styn MajaKmita Maja2 H
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Szymański WiktorStyn Jagoda2 H
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Siedlecki SzymonHebel Monika3 G
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Jabłoński KonradSynowiecka Julia14 F
Mistrzostwa Polski FTS 10T - VII OTTS Rumia 23.03.2019Oleszek MikołajPieniążk Wiktoria9 E
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Lubocki MichałHebel Monika4 F
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Kiel MarcinBiedrzycka Carmen4 F
VIII OTTT o Puch. Bur. Żukowa i MWP Żukowo 25.11.2018Kiel MarcinBiedrzycka Carmen3 F
VIII OTTT o Puch. Bur. Ĺ»ukowa i MWP Ĺ»ukowo 25.11.2018Chichłowski JakubSiedlecka Alicja1 H
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Kiel MarcinBiedrzycka Carmen4 F
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Kolsut PawelBuja Antonina1 H
OTTT III Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 04.11.2018Jabłoński KonradSynowiecka Julia4 F
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Lubocki MichałHebel Monika8 F
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Chichłowski JakubPaluch Jagoda1 H
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Kołsut PawełBuja Antonina1 H
II Wakacyjny Turniej Tańca - Piknik Rumia 17.06.2018Kiel MarcinBiedrzycka Carmen7 F
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Gnaś MaciejPaluch Zuzanna2 G
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Jabłoński KonradSynowiecka Julia4 F
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Nastały OliwierReszka Anna1 G
II Wakacyjny Turniej TaĹ„ca - Piknik Rumia 17.06.2018Nastały IgorMisielak Karolina3 G
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Jabłoński KonradSynowiecka Julia4 F
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz GdaĹ„ski 20.05.2018Lubocki MichałHebel Monika6 F
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Oleszek MikołajPieniążk Wiktoria5 D
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Kiel MarcinBiedrzycka Carmen9 F
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Jabłoński KonradSynowiecka Julia3 F
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Oleszek MikołajPieniążk Wiktoria6 D
OTTS BLACK DANCE WIOSENNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Lubocki MichałHebel Monika10 F
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Kiel MarcinBiedrzycka Carmen9 F
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Jabłoński KonradSynowiecka Julia3 F
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Oleszek MikołajPieniążk Wiktoria6 D
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Oleszek MikołajPieniążk Wiktoria5 D
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 GdaĹ„sk 13.05.2018Lubocki MichałHebel Monika10 F
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Niedbała MichałMaszota Martyna1 H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Budnik CezaryPal NikolaQ H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Chichłowski JakubPaluch JagodaQ H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Kucharczyk MaksymRybakowska DariaQ H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Kołsut PawełBuja AntoninaQ H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Szymikowski DominikPyrzowska Zofia1 H
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Lubocki MichałHebel Monika11 F
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Jabłoński KonradSynowiecka Julia4 F
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Oleszek MikołajPieniążk Wiktoria6 E
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Nastały OliwierReszka Anna2 G
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Kiel MarcinBiedrzycka Carmen8 F
XIV Pomorski Festiwal Sportowego Tańca Towarzyskiego - Kids Edition - Gdańsk 07.04.2018Siedlecki SzymonLesiak Zofia2 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Nastały OliwierReszka Anna2 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Kołsut PawełBuja Antonina1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Gnaś MichalinaRybakowska Daria1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Niedbała MichałMaszota Martyna1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Jabłoński KonradSynowiecka Julia10 F
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Gnaś MaciejPaluch Zuzanna3 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Kiel MarcinBiedrzycka Carmen18 F
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Lubocki MichałHebel Monika20 F
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 17.03.2018Chichłowski JakubPaluch Jagoda1 H
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Jabłoński KonradSynowiecka Julia7 F
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Lubocki MichałHebel Monika19 F
Finał GPPE - Mist. Woj. Pom. - II OTSTT Wejherowo 09.12.2017Kiel MarcinBiedrzycka Carmen13 F
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Kucharski WitoldLesiak Barbara2 H
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Kiel MarcinBiedrzycka Carmen12 F
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Kucharski WitoldLesiak Zofia1 H
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Chichłowski JakubPaluch Jagoda1 H
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Kucharski WitoldLesiak Barbara2 H
XI OTTS LATINO CAFE CUP Kolbudy 18.11.2017Nastały OliwierReszka Anna2 G
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Oleszek MikołajPaluch Zuzanna3 G
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Gnaś MaciejSynowiecka Julia3 G
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Nastały OliwierReszka Anna2 G
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria16 F
OTTT II Memoriał Edwarda Kowalke Starogard Gdański 05.11.2017Kiel MarcinBiedrzycka Carmen11 F
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria8 F
XVIII OTTS O Puchar Burmistrza Kwidzyna Kwidzyn 28.10.2017Lubocki MichałHebel Monika9 F
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Gnaś MaciejSynowiecka Julia3 G
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Nastały OliwierReszka Anna3 G
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Kołsut PawełGnaś Michalina1 H
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Chichłowski JakubPaluch Jagoda1 H
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Nastały IgorPaluch Zuzanna1 H
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria11 F
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Lubocki MichałHebel Monika10 F
OTT o Puchar Grodu Sambora Tczew 07.10.2017Kiel MarcinBiedrzycka Carmen9 F
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Giszka WiktoriaGnaś Michalina1 H
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Lubocki MichałHebel Monika7 F
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Nastały OliwierReszka Anna2 G
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Kiel MarcinBiedrzycka Carmen1 G
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria1 G
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Zdrojewski SzymonSiedlecka Alicja1 H
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Kołsut PawełBuja Antonina1 H
Wakacyjny Turniej Tańca Rumia 18.06.2017Gnaś MaciejSynowiecka Julia1 H
Grand Prix Latino Cafe 2017 Gdynia 27.05.2017Lubocki MichałHebel Monika2 G
Grand Prix Latino Cafe 2017 Gdynia 27.05.2017Oleszek MikołajPaluch Zuzanna2 G
Grand Prix Latino Cafe 2017 Gdynia 27.05.2017Kiel MarcinBiedrzycka Carmen2 G
Grand Prix Latino Cafe 2017 Gdynia 27.05.2017Gnaś MichalinaSiedlecka Alicja2 H
Grand Prix Latino Cafe 2017 Gdynia 27.05.2017Siedlecki SzymonGołębiewska Marta2 H
Grand Prix Latino Cafe 2017 Gdynia 27.05.2017Kołsut PawełBuja Antonina1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Wasilczyk WiktorGnaś Michalina1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Chichłowski JakubPaluch Jagoda1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Kołsut PawełBuja Antonina1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Kucharski WitoldLesiak Zofia1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Bujak BrunoGiszka Wiktoria1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Siedlecki SzymonGołębiewska Marta1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Nastały OliwierReszka Anna3 G
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Zdrojewski SzymonSiedlecka Alicja1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Gnaś MaciejSynowiecka Julia1 H
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria3 G
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Lubocki MichałHebel Monika2 G
OTTS Black Dance WIOSENNA 2017 Gdańsk 07.05.2017Mierzejewski DawidLesiak Barbara2 H
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Kiel MarcinBiedrzycka Carmen3 G
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria2 G
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Nastały OliwierReszka Anna3 G
OTTS WIOSNA - Mistrzostwa Przedszkoli WP Gdynia 22.04.2017Lubocki MichałHebel Monika3 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Mierzejewski DawidLesiak Barbara1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Gnaś MaciejSynowiecka Julia2 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Nastały IgorDrechnowicz Zuzanna2 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Chichłowski JakubPaluch Jagoda1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Kołsut PawełBuja Antonina1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Kucharski WitoldLesiak Zofia1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Lubocki MichałHebel Monika3 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria2 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Kiel MarcinBiedrzycka Carmen3 G
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Hirsz AgataPartnerka 161 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Paluch ZuzannaPartnerka 161 OPEN
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 02.04.2017Nastały OliwierReszka Anna2 G
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Kucharski WitoldLesiak Zofia1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Gnaś MaciejSynowiecka Julia2 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Bujak BrunoPawlak Róża1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Chichłowski JakubPaluch Jagoda1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Kołsut PawełBuja Antonina1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Wiśniowski JarosławThiel Zofia1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Mierzejewski DawidLesiak Barbara1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Siedlecki SzymonGołebiowska Marta1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Zdrojewski SzymonCiba Aleksandra1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Wiśniowski JarosławThiel Zofia1 H
V OTTS o Puchar Burmistrza MIasta Rumi Rumia 25.03.2017Bujak BrunoPawlak Róża1 H
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Gnaś MaciejSynowiecka Julia2 H
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria3 G
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Nastały OliwierReszka Anna3 G
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Kiel MarcinBiedrzycka Carmen3 G
MW POMORSKIEGO OTTS o Puchar Prezydenta Wejherowa Wejherowo 03.12.2016Lubocki MichałHebel Monika3 G
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria3 G
VI OTTT O PUCHAR BURMISTRZA ŻUKOWA Żukowo 27.11.2016Kiel MarcinBiedrzycka Carmen2 G
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Bujak BrunoNowak Karolina1 H
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Nastały OliwierReszka Anna1 H
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Selonka BłażejPaluch Zuzanna2 H
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Kiel MarcinBiedrzycka Carmen2 G
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Lubocki MichałHebel Monika1 H
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Gnaś MichalinaKlebba Hanna1 H
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Kołsut PawełPoerling Antonina1 H
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Wiśniowski JarosławPoerling Liliana1 H
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Zdrojewski SzymonCieślik Weronika1 H
OTTT LATINO CAFE CUP - MIST. WOJ. POMOR. Kolbudy 19.11.2016Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria2 G
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Kiel MarcinBiedrzycka Carmen2 G
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Kołsut PawełBuja Antonina1 H
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Chichłowski JakubPaluch Jagoda1 H
OTTT O MEMORIAŁ EDWARDA KOWALKE Starogard Gdański 12.11.2016Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria3 G
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Lubocki MichałStrycharczyk Oliwia2 H
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Kiel MarcinBiedrzycka Carmen2 H
Wakacjada Taneczna 2016 Kobylnica k./Słupska 11.06.2016Selonka BłażejPaluch Zuzanna1 H
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Bujak BrunoCieślik Weronika2 H
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Nastały OliwierReszka Anna1 H
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Kiel MarcinBiedrzycka Carmen2 H
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Lubocki MichałOleszek Zuzanna2 H
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Kret KsaweryKupc Lena2 H
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Turosiński AntoniNowak Karolina2 H
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Zdrojewski SzymonSiedlecka Alicja2 H
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria2 G
Grand Prix LATINO CAFE Gdynia 21.05.2016Siedlecki SzymonKról Celina2 H
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria1 H
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Lubocki MichałOleszek Zuzanna2 H
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Selonka HubertGrzywacz Daria2 H
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Kiel MarcinBiedrzycka Carmen1 H
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Gąciarz FilipPaluch Zuzanna2 H
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Selonka BłażejMunch Martyna1 H
WIOSENNY OTTS BLACK DANCE Gdańsk 24.04.2016Nastały OliwierReszka Anna1 H
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Selonka BłażejMunch Martyna2 H
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Nastały OliwierReszka Anna2 H
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria2 H
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Kiel MarcinAugustynowicz Karolina2 H
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Selonka HubertGrzywacz Daria2 H
Puchar Polski kl.BA - Pomorski Festiwal Tańca Gdańsk 16-17.04.2016Lubocki MichałOleszek Zuzanna2 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Kowalczyk ZuzannaNiedbała Anna2 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Biedrzycka CarmenHebel Monika1 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Oleszek ZuzannaAugustynowicz Karolina2 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Lubocki MichałSudnik Lena2 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Gąciarz FilipGrzywacz Daria2 H
OTTS o Puchar Prezydenta Miasta Tczewa Tczew 03.04.2016Nastały OliwierReszka Anna2 H
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Nastały OliwierReszka Anna2 H
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Nastały IgorSudnik Lena2 H
IV OTTS o Puchar Burmistrza Miasta Rumi1 Rumia 19.03.2016Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria3 G
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Pukszta MikołajMunch Martyna2 G
MISTRZ. WOJ. POM. FTS oraz V OTTT Żukowo 06.12.2015Jabłoński KonradPieniążk Wiktoria2 G