!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Tempo
BYDGOSZCZ (Kujawsko-Pomorskie)
Filtruj:
Wyniki Klubu:
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia3 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia7 D
OgĂłlnopolski TTT FALCON 2019 PĹ‚ock 15.06.2019Franczak PiotrMikielska Martyna5 E
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria3 B
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Ślefarski KacperDewlikamow Martyna5 OPEN
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Franczak PiotrMikielska Martyna6 E
XIII Bemowskie Dni Taneczne Warszawa 09.06.2019Ślefarski KacperDewlikamow Martyna3 OPEN
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia4 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia8 D
OTT o Koszyczek Truskawek ul.Krakowska 1 09.06.2019Górka TomaszCzarniak Nicole6 E
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Szramowski MarcinMichalska Marcelina1 B
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Franczak PiotrMikielska Martyna4 E
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Kycia JakubBrodacka Nikola Anna2 B
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria3 B
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Barłóg HubertLewandowska Marcelina11 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Kycia JakubBrodacka Nikola Anna4 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Barłóg HubertLewandowska Marcelina8 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen11 OPEN
XVI OTTS Wakacjada Taneczna GPPE Kobylnica k./Słupska 08.06.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria13 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia3 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Jarosz JanNowak Weronika3 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Jarosz JanNowak Weronika1 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia14 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Jarosz JanNowak Weronika4 B
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Olszewski SławomirOlszewska Marzena1 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria6 B
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Szramowski MarcinMichalska Marcelina4 B
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 02.06.2019Murawski AntoniNowacka Klaudia3 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Barlog HubertLewandowska Marcelina18 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen14 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Barlog HubertLewandowska Marcelina15 OPEN
XI MTTTS STRAWBERRY DANCE FOREVER Wrocław 01.06.2019Franczak PiotrMikielska Martyna4 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Jarosz JanNowak Weronika3 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia7 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Jarosz JanNowak Weronika3 C
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Kwaśniak KacperMajka Angelika6 E
OTTS POMOSTY ElblÄ…g 26.05.2019Franczak PiotrMikielska Martyna6 E
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Olszewski SławomirOlszewska Marzena5 OPEN
OTT PERLA BALTYKU XIV EDYCJA MiÄ™dzyzdroje 25.05.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria3 B
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Barlog HubertLewandowska Marcelina13 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Barlog HubertLewandowska Marcelina15 OPEN
Karkonosze Cup 2019 Karpacz 25.05.2019Ślefarski KacperDewlikamow Martyna6 OPEN
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Olszewski SławomirOlszewska Marzena5 OPEN
OTT PERŁA BAŁTYKU XIV EDYCJA Międzyzdroje 25.05.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria3 B
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen1 B
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Franczak PiotrMikielska Martyna6 E
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia12 D
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia8 D
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria6 B
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Jarosz JanNowak Weronika1 C
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Jarosz JanNowak Weronika4 C
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz GdaĹ„ski 19.05.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia5 C
III Bursztynowy OTTS, GPP Ekstraklasa Pruszcz Gdański 19.05.2019Murawski AntoniNowacka Klaudia4 OPEN
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Jarosz JanNowak Weronika3 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Durczak MajaSolo Solo3 G
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Kwaśniak KacperMajka Angelika8 E
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Górka TomaszCzarniak Nicole9 E
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia3 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia11 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Franczak PiotrMikielska Martyna3 E
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Jarosz JanNowak Weronika4 C
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen4 B
OTT o Puchar Burmistrza Ciechocinka Ciechocinek 18.05.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen1 B
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Kycia JakubBrodacka Nikola Anna6 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Barlog HubertLewandowska Marcelina19 OPEN
International Dance Festival-Zabrze 2019 Zabrze 12.05.2019Barlog HubertLewandowska Marcelina23 OPEN
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Jarosz JanNowak Weronika3 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Franczak PiotrMikielska Martyna5 E
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Jarosz JanNowak Weronika6 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia2 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen6 B
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia11 C
XI OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 11.05.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen1 B
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Jarosz JanNowak Weronika5 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Franczak PiotrMikielska Martyna9 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Świadek NatanielMakowska Sonia3 F
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Górka TomaszCzarniak Nicole10 E
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia7 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia1 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Jarosz JanNowak Weronika3 C
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen4 B
I OTTS o Puchar Rektora Polit. Gdańskiej Gdańsk 11.05.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen1 B
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Kilińska DominikaSolo Solo201 H
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Pietrzak LeonDerżko Nikola1 H
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Kucharska MalwinaSolo Solo 1041 H
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Jankowski MaciejZgrzewa Nikola1 H
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Szczepański TymonNoga Maja1 H
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Kowalska KalinaSolo Solo1051 H
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Ćwiklińska NataliaSolo Solo181 H
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Słomińska WeronikaSolo Solo821 H
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Jesse NataliaSolo Solo811 H
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Durczak MajaSolo Solo911 G
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Wieckiewicz HubertGrzybowska Julia1 H
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Kruszyna WiktorPilat Natalia3 F
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Świadek NatanielMakowska Sonia4 F
TEMPO Kids Show Bydgoszcz 28.04.2019Biel AdamRutkowska Paulina3 G
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Surmacz MateuszKonieczna Julia9 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Kwaśniak KacperMajka Angelika5 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Górka TomaszCzarniak Nicole10 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia5 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia5 D
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Kowalski MarekSzymczak-Stanisławska Monika12 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Franczak PiotrMikielska Martyna5 E
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia2 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Jarosz JanNowak Weronika2 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Jarosz JanNowak Weronika2 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia3 C
II OTT o Puchar Burmistrza Miasta Lowicz Lowicz 27.04.2019Górka TomaszCzarniak Nicole10 E
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia3 C
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Jarosz JanNowak Weronika2 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Barlog HubertLewandowska Marcelina25 OPEN
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Jarosz JanNowak Weronika4 C
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Kieca PiotrKubalewska Agnieszka9 C
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Kycia JakubBrodacka Nikola Anna8 OPEN
LĂłdĹş Open 2019 LĂłdĹş 13.04.2019Barlog HubertLewandowska Marcelina14 OPEN
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia5 C
XI OTTS O PUCHAR WĂ“JTA GMINY ILAWA Wikielec 13.04.2019Kieca PiotrKubalewska Agnieszka6 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Barłóg HubertLewandowska Marcelina8 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Franczak PiotrMikielska Martyna5 E
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia3 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia1 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Surmacz MateuszKonieczna Julia3 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen1 B
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen6 OPEN
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Barłóg HubertLewandowska Marcelina5 OPEN
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria4 B
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Jarosz JanNowak Weronika1 C
XVI Nowogardzkie Spotkania Taneczne Nowogard 06.04.2019Jarosz JanNowak Weronika2 C
HASTON CUP 2019 GRAND PRIX POLSKI WROCLAW 06.04.2019Murawski AntoniNowacka Klaudia2 OPEN
Mistrzostwa Polski Północnej, X OTTS EĹ‚k 06.04.2019Ślefarski KacperDewlikamow Martyna4 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen6 B
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Barłóg HubertLewandowska Marcelina18 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Barłóg HubertLewandowska Marcelina12 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen9 OPEN
GD Dance Show 2019 GPP Ekstraklasa Lazy 30.03.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen1 B
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Franczak PiotrMikielska Martyna8 E
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia2 E
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Jarosz JanNowak Weronika3 C
OTT o Kwiat Krokusa Szczecin 17.03.2019Surmacz MateuszKonieczna Julia4 C
III OTTT O Puchar Burmistrza Lubawy Lubawa 17.03.2019Jarosz JanNowak Weronika2 C
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. KamieĹ„ Pomorski 16.03.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria7 A
XV Wiosenny TTS pod patr. Burm. Kam.Pom. KamieĹ„ Pomorski 16.03.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria3 B
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Surmacz MateuszKonieczna Julia12 C
OgĂłlnopolski TTT GEST o Puchar Burmistrz Ĺšroda Wlkp 16.03.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia1 E
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina Aleksandra8 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen23 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kycia JakubBrodacka Nikola Anna20 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Barłóg HubertLewandowska Marcelina32 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina AleksandraQ OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Murawski AntoniNowacka Klaudia20 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Franczak PiotrMikielska Martyna7 E
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Murawski AntoniNowacka Klaudia20 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia5 C
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Kycia JakubBrodacka Nikola Anna11 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Litorowicz OskarStaszak Aleksandra11 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Ślefarski KacperDewlikamow Martyna16 OPEN
Mistrzostwa Polski FTS LA, OTTT SIERPC Sierpc 09.03.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia2 C
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Jarosz JanNowak Weronika2 C
XX OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻ.-KSOK Szczecinek 02.03.2019Franczak PiotrMikielska Martyna10 E
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Trzeciakowski KacperDaniluk Oliwia1 E
XX OTTT O MEMORIAŁ B.KRZYŻ.-KSOK Szczecinek 02.03.2019Trzeciakowski KacperDaniluk OliwiaQ E
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Franczak PiotrMikielska Martyna10 E
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Kieca PiotrKubalewska Agnieszka1 D
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Jarosz JanNowak Weronika1 C
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia6 C
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Kieca PiotrKubalewska Agnieszka7 C
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia4 C
XX OTTT O MEMORIAL B.KRZYĹ».-KSOK Szczecinek 02.03.2019Krzysztofiak MateuszBorysławska Wiktoria6 B
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kieca PiotrKubalewska Agnieszka1 D
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kieca PiotrKubalewska Agnieszka6 C
MP FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia8 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kieca PiotrKubalewska Agnieszka1 D
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kieca PiotrKubalewska Agnieszka6 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia8 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Kieca PiotrKubalewska Agnieszka5 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jarosz FranciszekLewińska Julia2 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jarosz JanNowak Weronika5 C
MISTRZOSTWA POLSKI FTS STANDARD, OTTS JANTAR ElblÄ…g 24.02.2019Jarosz JanNowak Weronika5 C
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Zieliński KamilNieciecka Adrianna6 D
III OTTT o Puchar Wójta Gm. Kurzętnik Kurzętnik 16.02.2019Franczak PiotrMikielska Martyna5 E
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina16 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Murawski AntoniNowacka Klaudia9 OPEN
Finał GPPE FTS - OTTS FEELING Warszawa 15.12.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina20 OPEN
OTTS o Puchar Szczecina Szczecin 15.12.2018Kieca PiotrKubalewska Agnieszka4 C
OTTS o Puchar Szczecina Szczecin 15.12.2018Kieca PiotrKubalewska Agnieszka1 D
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina2 B
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia7 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen1 B
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Kieca PiotrKubalewska Agnieszka6 C
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Kieca PiotrKubalewska Agnieszka1 D
OTTS FOCUS 2018 Olsztyn 02.12.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia3 D
MW POM. -III OTTS o Prezydenta Wejherowa Wejherowo 02.12.2018Franczak PiotrMikielska Martyna10 E
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia5 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia7 D
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Murawski AntoniNowacka Klaudia2 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra11 OPEN
GPP Extraklasa FTS Rejs Cup 2018 Rypin 01.12.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina3 B
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina10 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina14 OPEN
ENERGA DANCE FESTIWAL GPP EXTRAKLASA KrakĂłw 24.11.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina5 B
Roztańczona Warmia i Mazury Olsztyn 18.11.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina3 B
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Surmacz MateuszKonieczna Julia1 D
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Kycia JakubBrodacka Nikola Anna1 C
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen1 B
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina9 B
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina19 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra10 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Murawski AntoniNowacka Klaudia9 OPEN
GAR DANCE CUP GPP Puchar Regionów Wrocław 17.11.2018Litorowicz OskarStaszak Aleksandra2 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen11 OPEN
XII OTTS Latino Cafe Cup - GPP EKS. FTS Kolbudy 17.11.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina15 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Jarosz JanNowak Weronika5 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra15 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia4 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Barlog HubertLewandowska Marcelina41 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra52 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Murawski AntoniNowacka Klaudia51 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Barlog HubertLewandowska Marcelina33 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia7 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Jarosz JanNowak Weronika8 OPEN
Polish Cup - World Champ. Adult 10 Dance Warszawa 10.11.2018Jarosz JanNowak Weronika2 OPEN
DSE Children European Grand Prix and DSE EUROPEAN CHAMPIOSHIPS OF NATIONAL TEAMS WaĹ‚brzych 04.11.2018Bartkowski JędrzejKozioł NataliaQ OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra37 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra4 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Jarosz JanNowak Weronika4 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Jarosz JanNowak Weronika8 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina25 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL WrocĹ‚aw 02-03.11.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina18 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL Wrocław 02-03.11.2018Murawski AntoniNowacka Klaudia32 OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina Aleksandra2 OPEN
VRATISLAVIA DANCE FESTIVAL Wrocław 02-03.11.2018Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina Aleksandra17 OPEN
Sudeckie PerĹ‚y MP Dzieci i Jun ML DSE AM WaĹ‚brzych 03.11.2018Bartkowski JędrzejKozioł NataliaQ OPEN
Sudeckie Perły MP Dzieci i Jun ML DSE AM Wałbrzych 03.11.2018Dorot Mateusz ArkadiuszAntczak Karolina Aleksandra4 OPEN
IV Kuj-Pom Festiwal TaĹ„ca Paterek 28.10.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina1 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Murawski AntoniNowacka Klaudia9 OPEN
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina3 B
XIX OTTS o Puchar Burmistrza Kwidzyna, Kwidzyn 27.10.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra10 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra4 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Ślefarski KacperDewlikamow Martyna3 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra2 OPEN
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia7 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Ślefarski KacperDewlikamow Martyna18 A
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia9 D
Mistrzostwa Polski A B GPP EKSTR OTTT Ciechocinek 20.10.2018Kwaśniak KacperMajka Angelika5 E
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Ciesielski MateuszKrzemińska Kaja8 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia3 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia1 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Jarosz JanNowak Weronika10 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Ciesielski MateuszKrzemińska Kaja8 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Jarosz JanNowak Weronika10 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina29 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Ciesielski MateuszKrzemińska Kaja18 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia5 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12-14.10.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina25 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Jarosz JanNowak Weronika10 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Ciesielski MateuszKrzemińska Kaja8 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia1 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina29 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Ciesielski MateuszKrzemińska Kaja8 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia3 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Jarosz JanNowak Weronika10 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Ciesielski MateuszKrzemińska Kaja18 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina25 OPEN
Baltic Cup 2018 ElblÄ…g 12.10.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia5 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Jarosz JanNowak WeronikaQ OPEN
Mistrzostwa Woj. Kuj.-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Barłóg HubertLewandowska MarcelinaQ OPEN
Mistrzostwa Woj. Kuj.-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenQ OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina6 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta CarmenQ OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Jarosz FranciszekBronisławska AleksandraQ OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Bartkowski JędrzejKozioł NataliaQ OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Ślefarski KacperDewlikamow MartynaQ OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Murawski AntoniNowacka KlaudiaQ OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Ślefarski KacperDewlikamow Martyna4 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra6 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen8 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina9 OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Bartkowski JędrzejKozioł NataliaQ OPEN
Mistrzostwa WojewĂłdztwa Kujawsko-Pomorskiego FTS Koronowo 07.10.2018Jarosz JanNowak WeronikaQ OPEN
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia13 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Jarosz JanNowak Weronika1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Jarosz JanNowak Weronika1 D
OTTT o Puchar Burmistrza Koronowa Koronowo 06.10.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia9 D
GPEKSTRA FTS I OTTT PASJA CUP Koszalin 06.10.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina3 B
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELABartkowski JędrzejKozioł Natalia2 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAKycia JakubBrodacka Nikola Anna1 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELABarłóg HubertLewandowska Marcelina30 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELABarłóg HubertLewandowska Marcelina3 B
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 30.09.2018 NIEDZIELAKycia JakubBrodacka Nikola Anna1 C
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Kieca PiotrDrzewowska Liwia5 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Murawski AntoniNowacka Klaudia8 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra14 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Barlog HubertLewandowska Marcelina22 OPEN
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Jarosz JanNowak Weronika1 D
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Jarosz JanNowak Weronika1 D
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia2 OPEN
VII OTTT O PUCHAR BURMISTRZA BRODNICY BRODNICA 29.09.2018Kieca PiotrDrzewowska Liwia5 C
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTABartkowski JędrzejKozioł Natalia2 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra34 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAMurawski AntoniNowacka Klaudia8 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAMichalski KordianGrudzińska Aleksandra14 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTABarlog HubertLewandowska Marcelina22 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAMichalski KordianGrudzińska Aleksandra34 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia GĂłra 29.09.2018 SOBOTAMurawski AntoniNowacka Klaudia28 OPEN
KARKONOSZE OPEN 2018 Jelenia Góra 29.09.2018Murawski AntoniNowacka Klaudia28 OPEN
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Jarosz JanNowak Weronika2 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Jarosz JanNowak Weronika1 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Mądzielewski BartoszKowalska Zuzanna7 D
Fale Loki Koki Dance Festiwal Bydgoszcz 23.09.2018Mądzielewski BartoszKowalska Zuzanna7 D
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Jarosz JanNowak Weronika2 D
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Jarosz JanNowak Weronika1 D
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina8 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina11 OPEN
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia8 D
BECO DANCE CUP GPP Ekstraklasa FTS Chojnice 16.06.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia7 D
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Reimus OliwierChmiel Natalia1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Górka TomaszCzarniak Nicole1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Osendowska BlankaSolo Solo1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Krzeminska PolaSolo Solo1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Franz KlaudiaSolo Solo2 OPEN
KLECZEW DANCE FESTIVAL Kleczew 10.06.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra3 C
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Kwaśniak KacperMajka Angelika1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Franczak PiotrMikielska Martyna ===> Kl.F1 OPEN
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Kałamarska JuliaSolo Solo2 G
FALE LOKI KOKI DANCE FESTIVAL Bydgoszcz 10.06.2018Krzemkowska MartynaSolo Solo3 OPEN
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Kieca PiotrDrzewowska Liwia4 C
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia2 E
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra3 C
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Kieca PiotrDrzewowska Liwia8 C
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Grochowski Dawid FilipGrabowska Marta Carmen8 B
XV OTTS WAKACJADA TANECZNA, GPPE FTS Kobylnica 09.06.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina7 OPEN
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra4 C
OTTS Pomosty ElblÄ…g 03.06.2018Ciesielski MateuszKrzemińska Kaja15 OPEN
Mistrzostwa Dzieci i JuniorĂłw MĹ‚odszych w Kombinacji TaĹ„cĂłw / OTTS Pomosty ElblÄ…g 02.06.2018Ciesielski MateuszKrzemińska Kaja15 OPEN
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra10 OPEN
GPP Dorosłych i Junior II O Koszyczek Tr OSiR 01.06.2018Murawski AntoniNowacka Klaudia9 OPEN
II OTTT o Puchar Burmistrza Pruszcz Gdański 20.05.2018Kieca PiotrDrzewowska Liwia5 C
OTTS BLACK DANCE WIOSNA 2018 Gdańsk 13.05.2018Kieca PiotrDrzewowska Liwia6 C
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia3 E
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina1 B
OTTT KING DANCE CUP Koszalin 13.05.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina5 B
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Ślefarski KacperBendykowska Maria1 B
OTTT o Puchar Burmistrza Susza Susz 05.05.2018Kieca PiotrDrzewowska Liwia6 C
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra4 C
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Kieca PiotrDrzewowska Liwia7 C
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina1 B
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia1 E
OTTS Jantar 2018 ElblÄ…g 28.04.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra1 C
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra1 C
V Gala TaĹ„ca OTTT o Puchar Burmistrza CheĹ‚mĹĽa 28.04.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra6 C
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra3 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Murawski AntoniNowacka Klaudia6 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Ślefarski KacperBendykowska Maria12 OPEN
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina1 B
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia2 OPEN
Strefa TaĹ„ca Cup 2018 Warszawa 21.04.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina7 B
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Ślefarski KacperBendykowska Maria2 B
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Bartkowski JędrzejKozioł Natalia1 OPEN
MPP, GPPE, OTTT o Puchar Burmistrza Rumi Rumia 21.04.2018Ślefarski KacperBendykowska Maria7 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina3 B
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra3 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina8 B
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Jarosz FranciszekBronisławska Aleksandra3 C
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina11 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Barłóg HubertLewandowska Marcelina18 OPEN
GD Dance Show 2018, GPP Ekstraklasa FTS Lazy 14.04.2018Michalski KordianGrudzińska Aleksandra15 OPEN
X OTTS o Puchar WĂłjta Gminy IĹ‚awa IĹ‚awa 14.04.2018Trzeciakowski KacperLewińska Julia3 E